Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83601) Gyuri27 válasza hcl (#83600) üzenetére


Gyuri27
félisten

Oszt a buszon vitted a vasakat, rezeket meg a régi bútorokat tesa?
Mé kell itt mindig menőzni. :DDD

BiP: élég régóta van már x64.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#83602) hcl válasza Gyuri27 (#83601) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Sofőrös buszom vót! :DDD

Mutogatni való hater díszpinty

(#83603) Chaser válasza hcl (#83576) üzenetére


Chaser
titán

( :
bármi ami a "normálistól" eltér, lehet közölni a címben - ha akarja az ember -
pl hiányos gép
pl vga nélküli gép
pl motor nélküli autó
pl akku nélküli notebook
pl nemááááááááááááááááááá' :)

a notebookos mesénél is annyi, van több gépem, sok konfigban tudom őket adni, mit csinálok hogy ne b@sszak át senkit a címmel?
xy notebook, akár 16gb rammal/500-as, ssd-vel, stb
ebből egyértelmű, hogy a kiírt ár nem tartalmaz 16gb ramot sem 500gb ssd-t
ha csak azt írom xy notebook azzal sincs gond, ha benn a hirdetésben nem találom ki, hogy egyébként a kiírt ár nem tartalmazza a ram, hdd, stb árát, mert ugye nem adtam meg a címben konfigot, csak magát a típust
ha nincs töltő, akku akármi, akkor:
xy notebook töltő és akku nélkül eladó
ez olyan nehéz?
mivel csak notebookból elég szép számmal eladtam, ne nekem akard megmagyarázni mi fér a címbe és mi nem ;]
az van hogy kb "clickbait" rengeteg hirdetés címe, szándékosan,
és ez inkorrekt
és ez "sajnos" az én szerény értékrendemmel nem összeegyeztethető
evvan' :)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#83604) hcl válasza Chaser (#83603) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Persze, lehet, de nem kötelező, nem mindig kivitelezhető. Ezért van a hirdetésnek szövege is.

A lidérceknek meg mindegy, beleírod-e, hogy akár, az készpénznek veszi.

"ha csak azt írom xy notebook azzal sincs gond, ha benn a hirdetésben nem találom ki, hogy egyébként a kiírt ár nem tartalmazza a ram, hdd, stb árát,"
Ez a saját eddigi logikád szerint inkorrekt... :DDD

"az van hogy kb "clickbait" rengeteg hirdetés címe, szándékosan,"
Miért, nem az a cél, hogy eladjon? De mondjuk a "gamer gép VGA nélkül" cím az továbbra sem inkorrekt.

Mutogatni való hater díszpinty

(#83605) KROK640 válasza berek21 (#83526) üzenetére


KROK640
veterán

Amellett, hogy nyilvánvalóan elképesztően menő ez a cucc, azért 1Millió ft-ot tuti, hogy sosem adnék érte. Még 100 ezret se nagyon.
Viszont tök durva, hogy egy panel nappalijában áll :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#83606) envagyok válasza KROK640 (#83605) üzenetére


envagyok
veterán

Ha beszélne, mozogna, és kinyírna akit kell :DDD

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#83607) Chaser válasza hcl (#83604) üzenetére


Chaser
titán

mért is inkorrekt?
eladó snsv leptop, 100e ft - cím
benn közlöm hogy pl 16gb ram, 250-es ssd - tartalom hirdetésen belül
hol a hiba? :)
nem ütközik a cím és a tartalom
eladó snsv leptop, 100e ft - cím
ha megint ezt írom, de belül kitalálom hogy hdd és ssd nincs az árban, az már inkorrekt
mert az a leptop akkor tekinthető leptopnak ha minden komponens ott virít benne - mert a hiányos leptop nem egyenlő a leptoppal ami nem hiányos - , amennyiben nem az sem baj, akkor közlöm a címben
eladó snsv leptop hdd és ram nélkül, 100e ft
rengeteg féleképpen meg lehet oldani, ha akarja az ember

az ilyentől nem vennék semmit, nem is veszek
adni adnék, de az fájna neki ;]
eladni, de nem kamuval
megy ám az úgyis

nem jutunk ebben dűlőre de nem baj :R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#83608) hcl válasza Chaser (#83607) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"benn közlöm hogy pl 16gb ram, 250-es ssd - tartalom hirdetésen belül"
Az előbb az volt a bajod, hogy mindent írjon bele a hirdetés címébe, különben inkorrekt :D

"eladó snsv leptop, 100e ft - cím
ha megint ezt írom, de belül kitalálom hogy hdd és ssd nincs az árban, az már inkorrekt
mert az a leptop akkor tekinthető leptopnak ha minden komponens ott virít benne"
És ha nincs benne WWAN modem, akkor már nem is laptop, hanem busz!!! :DDD (Ezzel a kitétellel az eladó gépek nagy része nem laptop.)

Mondom én, azért van a hirdetésnek szövege, mert ode értelmesen le lehet írni, hogy mi az. A vevő vegye a fáradtságot, hogy elolvassa, az eladó meg hogy leírja.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#83609) KROK640 válasza envagyok (#83530) üzenetére


KROK640
veterán

"Meg imádom mikor kezdeményezik az értékelést, és hetekig nem írják meg, gondolom ezt amolyan kiterjesztett garanciának használják." - ezt már én is tapasztaltam.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#83610) gban válasza KROK640 (#83609) üzenetére


gban
Közösségépítő

Nekem is volt ilyen, eladóként nem is írok addig értékelést míg a vevő ezt meg nem teszi.
Egyszer le is járt az ideje, megnéztem, volt pár eladó aki értékelte mint vevőt de az eladóknak nem volt a vevőtől értékelése.
Ez picit bunkóság szerintem...

Postázást nem vállalok.

(#83611) KROK640 válasza szebe (#83542) üzenetére


KROK640
veterán

Pedig pont manapság, amikor a legnagyobb VGA hiány meg áremelés van, most jött el az, hogy kb 2002 óta nem látott mennyiségben nincs integrált VGA.
Elég csak az F-es Intel procikra gondolni, amik messze bestbuy-abbak sima társaiknál (a különbség akár 15-20% is lehet a ktét ugyanolyan CPU között csak az egyikben van VGA).
És ma már ott tartunk, hogy 1030GT-t sem kapni 35000ft alatt, pedig az a kártya egy 20-ast sem ér. (2GB 64 bites VRAM, már 5 éve is kevés volt)

Mindeközben az AMD APUjai, amikben van hellyel-közzel játékra alkalmas integrált VGA, meg középkategóriás CPU-k is 100 ezer körül mennek :(
Intelnek is pont a felívelő VGA hiányban jutott eszébe F-es procit csinálni, persze árban ment a sima helyére, a sima meg feljebb 15-20%al.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#83612) KROK640 válasza szebe (#83558) üzenetére


KROK640
veterán

És ez nem csak laptoppal, de asztali géppel is így van.
Jó, jó az ár, de ha kell a plusz RAM, SSD, nagyobb proci, akkor tételesen feláras ám, és el lehet jutni a hirdetés címében szereplő konfigig, csak éppen nem a kiírt áron, hanem sokkal többért.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#83613) hcl válasza KROK640 (#83609) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én csak elfelejteni szoktam... eladóként :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#83614) KROK640 válasza envagyok (#83598) üzenetére


KROK640
veterán

Én is szemeztem vele, de épp ma siekrült 30%-al megnövelni a retro cuccok arányát itthon, úgyhogy szó sem lehet róla :(

Gondolom úgy van vele, hogy videókártyával még csak el lehet adni. Szerintem 10 érdeklődőből 9 csak a VGA miatt fogja keresni, maximum inkább megveszik az egész gépet.

Mondjuk az a havonta 49900ft kicsit erős ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#83615) KROK640 válasza hcl (#83600) üzenetére


KROK640
veterán

Az első hullámból én anyagilag kifejezetten jól jöttem ki.
Nem voltak szórakozóhelyek ( :( ) , így bulizni sem tudtam menni (azért csak maradt a zsebben pénz) plusz ingyen volt a busz (ami a másik hasonlóan nagy tétel volt heti szinten) miközben a fizetésem ugyanannyi maradt. Az ingyenes buszt nagyon megtartottam volna :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#83616) KROK640 válasza envagyok (#83606) üzenetére


KROK640
veterán

Akkor talán

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#83617) hcl válasza KROK640 (#83615) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Amúgy én is jól jöttem ki, mindenhogyan :) Új melóhely, több fizu, nyugi, tudtam haladni a dolgaimmal, mert nem kellett mindenki marhaságaival szórakozni. :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#83618) KROK640


KROK640
veterán

Jajj, majdnem el is felejtettem miért kattintottam a topicra :

Posta téma

Szóval vártam egy hétfőn feladott alaplap + CPU + hűtő kombóra. (Gigabyte P35 DS3R + E6700 + gyári Intel cooler)
Úgy volt, hogy keddre, de legkésőbb szerdára megérkezik.
Ma (azaz csütörtökön) kora délután elsántikáltam a postára, miután nem jött a csomag ma sem, és értesítőt sem találtam. A postán közölték velem, hogy a csomag ott ugyan bent nincs, és elvileg tegnap kézbesítették. Na azt meg hogy??? Otthon sem voltam!
Hát beszéljem meg a kézbesítővel személyesen (itt jött egy kis herce hurca, hogy a telefonszámát nem adhatják ki stb.).
OK, mikor érem el? Hát ma 15:50 és 16:00 között eltudom bent a postán csípni.

Na mondom faxa, ezzel a lábbal sántikáljak vissza :( (és persze semmi kedvem nem volt 2+ órát várni helyben)
Hazajöttem. Sikerült azon az egy nap keresniük mikor előre tudtam 1+ hétre, hogy azon a napon nem leszek otthon. Gondoltam elugrok a boltba és ha eredménytelen a posta akkor írok a feladónak, hogy mi a szitu.
Erre mikor indulok a boltba, a szomszéd csaj D. mondja, hogy jött egy csomagom, nála van. A csomagot simán neki kézbesítette a postás csaj xD Végülis D. 19 éves szép szőke lány, én meg egy 3X éves szakállas medve vagyok, (én is inkább neki kézbesítettem volna a cuccot :D ) Na meg hát ugye totál összetéveszthetőek is vagyunk. xD
Sebaj, mert D. ideadta és így az végre eltalált a csomagom hozzám :)

Felmerül bennem a kérdés, hogy a postás mikor engem nem talál otthon, akkor vajon milyen jogon adja ki a csomagomat a szomszédnak? Ok, hogy jóba vagyunk, meg nem nyúlja le, de lehetne akár ennek az ellenkezője is. Mivan ha egy Core i9-11900k van benne valami Ultra Deluxe Pro Gaming Diamond Carbon Special Limited lappal és custom coolerrel?
Ilyenkor mi van, ha a szomszéd ráül/összetöri/eláztatja a csomagomat? (szerencsére nem volt ilyen) Kié a felelőség?

És még ígyis szerencsém volt, hogy nem kellett másodjára is bemennem a postára. :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#83619) Chaser válasza hcl (#83608) üzenetére


Chaser
titán

nem akarod te ezt megérteni...pedig sztem 1x1
nos, nem vagyunk egyformák...ilyenkor azért nem bánom :P ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#83620) hcl válasza Chaser (#83619) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én értem... De csak a hiszti megy egyeseknél :D

@KROK640 : Nekem meg azon értetlenkedett a postás, hogy nekik címre kell kézbesíteniük, azért dobálják be más leveleit hozzám :D De akkor az enyémet (nekem is volt ilyen szomszédos) miért adja oda más címre? :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#83621) Chaser válasza hcl (#83620) üzenetére


Chaser
titán

érted a lópH@szt ( :
de túltárgyaltuk már így is :R :R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#83622) qnadam


qnadam
veterán

automata kútnál vannak a választható összegek, amik láthatóan nem a mostani árak idején születtek, mert 20e a legnagyobb :) de lehet kézzel beírni. legutóbb asszem 22222-t sikerült írnom, ami annyira bejött, hogy a második kattanás után fogyott el az összeg :DDD inkább egy lottószelvényt kellett volna kitöltenem.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#83623) KROK640 válasza hcl (#83620) üzenetére


KROK640
veterán

Barátnőm pedig XY utca 14 szám alatt lakik (családi házas övezet). Csakhogy egy korábbi telekosztás vagy nem tudom pontsan mi miatt, 3db 14 szám van abban az utcában és csak az egyik ők. Épp ezért azzal próbálják ellensúlyozni a dolgot, hogy mindenkinek ki van írva a kapura bazi nagy betűkkel a neve. Egyértelmnűen és jól láthatóan. Ennek ellenére a postás a 14 szám alá szóló leveleket teljesen random dobálja szét, és a szomszédok utólag csereberélgetik egymással a leveleiket.
(már volt szó arról, hogy 14/A, B, C is legyen, de az önkormányzat nem siet megoldani a helyzetet).

De hasonlóan izgalmas volt úgy 15 éve (nem tudom, hogy ma is így van-e?) a Debreceni Kolónia utca kérdése, ebből ugyanis egy környéken fizikailag több volt, és a számozás sem volt következetes, így előfordult, hogy párszáz méteres körzetben volt két-három Kolónia u. 8 szám is.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#83624) envagyok


envagyok
veterán

:D

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#83625) koby11h válasza Chaser (#83619) üzenetére


koby11h
aktív tag

A változatosság olyan mint a Bözsi melle. Gyönyörködtet! :K

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#83626) envagyok


envagyok
veterán

Azon agyalok, hogy ha az ember orkokkal üzletel, kommunikációs zavar fordulhat elő.
Mi még csak csak megértjük kisebb nagyobb vesződségek árán, de a túloldalon gond lehet a hibátlan magyarsággal megírt válasz értelmezésével :D

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#83627) koby11h válasza envagyok (#83626) üzenetére


koby11h
aktív tag

Fog Ő válaszolni, csak el kell mennie megint olyan helyre ahol van free wifi, és azok még most fognak majd nyitni...
Ha hétfőig sem kapsz választ, akkor tényleg nem sikerült a kérdés megértése... :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#83628) envagyok válasza koby11h (#83627) üzenetére


envagyok
veterán

Volt már onlány olvasta is azóta, de válasz, dikkmán, az nem érkezett. :DDD

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#83629) BiP válasza KROK640 (#83615) üzenetére


BiP
nagyúr

Én olyan egál.
Mert bár nem kell bejárni, így az utazási költség 0 lett, viszont az itthoni áramból több fogy, mert egész nap megy a céges gép, itthon vagyok, néha főzök, stb., nyár kivételével többet kell fűteni. Nem kis tétel.

#83618 KROK640 : Nálunk is megoldjuk szomszéddal, (szerintem ez általános a postásoknál. Főleg, ha csomag, akkor már nem akarta visszavinni a postára). De azért a szomszéd (vagy maga a kézbesítő), szólhatott volna, hogy figyu, itt egy csomag, amit felvettem a nevedben, tudjál róla, ne keresd.
De amúgy felvetődik a kérdés, hogy a postán miért dobják le magukról a dolgot? Miért én kergessem a kézbesítőt? Az ő alkalmazottjuk, nekik megvan a számuk, ha ott azonnal felhívja, akkor kiderül egyből, nem kell 2x bemenni, stb.
A legnagyobb hülyeség még a postánál, hogy amikor ki se viszik a cuccot, bedobja az értesítőt, de akkor is csak másnaptól vehető át? he? Most ha 5perccel késem le a postást, és épp ráérek vagy sürgős, akkor miért nem mehetek be azonnal érte? Hiszen ott a cucc, nem kell leltározni, hiszen a postás ki se vitte.

#83623 KROK640 : Lehet, hogy különböző kolóniák telepedtek le azon a környéken, és mindenki alapított magának egy saját utcát.

#83624 envagyok: Vicces. De egyben az a szörnyű, hogy ezeket ki kell írni, nem magától értetődő.

#83626 envagyok: Vesszőket is használtál, ez veszélyes.
De ha csak annyit válaszolsz, hogy "Meg." akkor is ugyanúgy eltűnik, szóval kb. mindegy :)

[ Szerkesztve ]

(#83630) hcl válasza Chaser (#83621) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

:P

@KROK640 : "Ennek ellenére a postás a 14 szám alá szóló leveleket teljesen random dobálja szét, "
:D :D :D :D :D :D Postalottó :D

@envagyok : Ilyennek helyből ne válaszolj. Tök felesleges.

Mutogatni való hater díszpinty

(#83631) szebe válasza KROK640 (#83611) üzenetére


szebe
őstag

Javítsatok ki ha nem, de ha jól emlékszem az F-es proci "jóval" a vga ínség előttre datálódik, de csak mostanában lett olcsóbb, mint a sima, nem?

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#83632) koby11h válasza szebe (#83631) üzenetére


koby11h
aktív tag

F-es proci régóta van, rossz nyelvek szerint az amelyikben a CPU jó, de az IGP gyártás hibás :) Nincs köze a VGA hiányhoz.
És igen, régen alig volt árkülönbség 10-15%, aztán érezhetőbb lett.
Én igazából sosem akartam olyat. Meg diszkrét VGA-t sem. Szerencsére nem érzem hiányát.

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#83633) F.E.K.. válasza hcl (#83584) üzenetére


F.E.K..
senior tag

"6 liter, azzal majdnem 100km elmegy az autó városban"

Hát, már akinek ugye... nálam pl. a gépkönyvi adat 13,6L/100Km a városi norma... :U

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#83634) szebe válasza koby11h (#83632) üzenetére


szebe
őstag

" rossz nyelvek szerint az amelyikben a CPU jó, de az IGP gyártás hibás"
Dehát ez régi trükk, vga-knál is ment régen (vagy megy a mai napig). Növelni tudják a kihozatalt.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#83635) hcl válasza F.E.K.. (#83633) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, a fogyasztás nekem is vagy 8 lityi városban (változó, azon kívül stabil 6), de ugye sosem üres tankba tankolok, mindig van benne annyi, hogy tényleges 100km is meglegyen - ilyen 60-80-anként szoktam tankolni, amikor nem kell messzire menni sokáig. Melóhely 4km (olcsóbb autóval, mint busszal), bót' útba esik (ha valami nagyot kell venni, pl. az interspúrban).
Ezen kívül meg fotózni járok lehetetlen időpontokban, de az se szokott 50km-nél messzeb lenni. Anyósék 140, anyám 70km. Oda már érdemes teletolni.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#83636) BiP válasza F.E.K.. (#83633) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem tankkal kell a városban közlekedni :) ;]

Ismerős mondta, nagyon büszke a Q7-esére, de sokat eszik. Amikor lemennek a balcsira, az autópályán megeszik 25litert. Azta.
És milyen sok ekkora batárt látni a városban.

[ Szerkesztve ]

(#83637) Syl válasza KROK640 (#83623) üzenetére


Syl
nagyúr

Óóóó, ez nálunk is pontosan így van, amióta új postásunk van :U
A mi házunk 16-os, re régen 12 volt (a víz és a villany ma is 12-re van címezve - az istenért sem akarják javítani) - na postás még a 14-est IS hozzánk dobja be. Pedig a csengőre nyomtattam névmatricát szép nagy betűkkel...
Ez ilyen. :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#83638) BiP válasza Syl (#83637) üzenetére


BiP
nagyúr

Itt Érden van egy utca, ahol két házszám is kint van. Franc tudja miért, sose jöttem rá, de lehet, hogy itt is átszámozták, és a posta miatt megőrizték a régi számot is.

(#83639) Chaser válasza koby11h (#83625) üzenetére


Chaser
titán

attól függ milyen az a bözsi és a mejjei' ( :

szebe:
igen és nem
igp nélküli intelek is már rég vannak, áruk régeben is volt jó időszakosan az igp verziókhoz képest
de volt olyan is, hogy szinte összeértek, jellemzően azért az igp nélkülieknél vékonyabban fogyott* a ceruza

szerk:
fogott ( :

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#83640) koby11h válasza Chaser (#83639) üzenetére


koby11h
aktív tag

A Bözsi? Mellyes!
Két kézzel próbálod tartani az egyiket, de a másik meg mint egy gyorsvonat oldalról pofán vág! ;]
Ami kisebb az a cici...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#83641) Syl válasza koby11h (#83640) üzenetére


Syl
nagyúr

Méretrangsor: icipici, didi, mell, csöcs, tőgy, húbazze
:DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#83642) envagyok válasza Syl (#83641) üzenetére


envagyok
veterán

Méretrangsor: nincs, ..., ...

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#83643) BiP válasza envagyok (#83642) üzenetére


BiP
nagyúr

Nálam egy rangsor van: tetszik, tetszik, tetszik, tetszik, tetszik, tetszik, tetszik, tetszik, hú, ez már sok.

(#83644) envagyok válasza BiP (#83643) üzenetére


envagyok
veterán

Biztos?
Csak erős idegzetűeknek!!!
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#83645) mpo válasza envagyok (#83642) üzenetére


mpo
veterán

Méretrangsor: nincs, ..., ...
Kép
[kép]

Ha érted, akkor már elavult.

(#83646) ham_ válasza envagyok (#83644) üzenetére


ham_
tag

"Menj el a Marsra..."

[ Szerkesztve ]

(#83647) koby11h válasza ham_ (#83646) üzenetére


koby11h
aktív tag

A három mellű csajt nem lelőtték? Rég láttam már a filmet...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#83648) KROK640


KROK640
veterán

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#83649) koby11h válasza KROK640 (#83648) üzenetére


koby11h
aktív tag

Tévedésből! :DD
Ember, hányszor tévedtem én már!!! :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#83650) Syl válasza koby11h (#83649) üzenetére


Syl
nagyúr

Vagyis többször volt rajtad menyasszonyi ruha? :DD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.