Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81309) opr válasza megott (#81299) üzenetére


opr
veterán

Találkoztál két hülyegyerekkel, megesik az ilyen. Sajnos az Én tapasztalatom az, hogy brutális, milyen kevés kedves szülő az, aki neveli is a gyerekét. :(

Erről a kedvenc storym még mindig az, amikor még oviba járt a lányom, és amikor mentem érte, és pakolgatunk a hazainduláshoz (vagy beértünk és a bemenetel előtt, nem emlékszem pontosan), bement az egyik hülyegyerek apukája, és lezajlott az a beszélgetés az óvónővel, hogy:
- Hallottam, hogy baj van a kis Milánkával(vagy mi a picsa volt a gyerek neve), mi a probléma?
- Hááát, apuka, amúgy nagyon aranyos a gyerek, csak az a baj, hogy nagyon csúnyán beszél, meg sokat verekedik.
Apuka lenyúl, megfogja a Milánka fülét, megemeli de úgy, hogy a gyereknek csak egy lába éri a földet, az is alig, lehajol, és 10cm-ről beleordít a gyerek pofájába, hogy: "Hát honnan tanulod Te ezt bazdmeg?!"

Szóval, nekem amúgy volt tippem, hogy honnan tanulta a gyerek. Na, ennek a gyereke se lesz jobb, mint amit leírtál, sőt... És amúgy, mint az esetek 99%-ban, nem a gyerek hibája, mert amúgy agya alapvetően volt neki, hanem az elcseszett szülőé. Mondjuk olyan szempontból nem vigasz, hogy attól függetlenül, hogy kinek a hibája, jó eséllyel egy nyomoronc véglény lesz a gyerekből, aki tovább fogja örökíteni ezt a nagyszerű mintát. :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.