Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81299) megott válasza opr (#81287) üzenetére


megott
tag

Félve írom le, lehet én leszek a vén majom ezek után. 78-as születésű vagyok, elég határozott egyéniség, ódivatú berögződöttségekkel, (kérem, köszönöm, kézfogás, napszaknak megfelelő köszönés, tisztelet, irányjelző használata, zebrán gyalogos átengedés, "ezenasárgánmégátmegyünk" mellőzése).
Múlt csütörtök, Debrecen fórum, féfi mosdó, fotocellás ajtó, jönnénk ki a fiammal, az ajtóban két 15-16 éves forma, batyutestű gyerek. Egyirányú az áthaladás egyszerre, beengedem őket, szó nélkül nyomulnak befele. Nem bírtam ki szó nélkül, "és a köszönöm, hülyegyerek?", utánunk jön mindkettő a folyosóra.
Gyerek: Sért a "hülyegyerek" jelző!
Én: A neveltetés hiánya nem zavar?
Gyerek: Felnőttként bele mer álli egy gyerekbe?
Én: Amennyiben én megadom a tiszteletet, hogy bengedlek, neked kutya kötelességed azt megköszönni, már csak a gesztus és a tisztelet miatt is.
Gyerek: Kérjen bocsánatot, a jelzőért!
Én: Amennyiben megköszönöd az előzékenységem és bocsánatot kérsz a tiszteletlenségedért, akkor rendben.
Gyerek: "Jólvanakkorbocsánat"
Én: Bocsánat, még egy gondolat ezek után, nem jósolok neked túl nagy karriert ilyen viselkedéssel és magatartással.
Gyerek: Majd viszek neked enni a híd alá.

Na itt mozdult meg az acélbetétesem, de előbb elszámoltam 3-ig, a 13 éves fiam mögöttem, csak pislogott, hogy még nem pofoztam fel a kölyköt, igaz nem akartam tettlegességet, nem süllyedek le az ő szintjére. (meg kamera is van ;] )

[ Szerkesztve ]

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.