Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80601) berek21


berek21
senior tag

LG Velvet eladó!

(#80602) BiP válasza berek21 (#80601) üzenetére


BiP
nagyúr

Olyat fog találni dögivel :)

(#80603) koby11h válasza TaaT (#80600) üzenetére


koby11h
aktív tag

:D
Kért tőlem kölcsön olyan, aki előtte 6-7 évvel próbál beszervezni. Nem mindig jön be!

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#80604) koby11h válasza berek21 (#80601) üzenetére


koby11h
aktív tag

Miért, van olyan férfi aki szak értelmet igényel? :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#80605) gabor9991 válasza Zolás (#80596) üzenetére


gabor9991
őstag

#80597Aljasvip

Nincs facebook fiókom (nem is volt soha) ezek nekem teljesen új infók
Így már érthető mi történhetett. :D

(#80606) hcl válasza berek21 (#80601) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Értelem nélkülit nem nehéz :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#80607) KROK640 válasza Top cat (#80588) üzenetére


KROK640
veterán

Mikor Cipruson dolgoztam, egyik alkalommal volt egy vendég a hotelünkben, egy spanyol (amúgy nagyon vonzó) csaj kb 20 körüli csaj, aki nek PINA volt a keresztneve. Pina Aceto. Nem egyszer szolgáltam ki, de rendszeresen alig bírtam visszafogni magamat.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#80608) hcl válasza KROK640 (#80607) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Korábbi melóhely ügyfélszolgálatán rendszeresen problémát okozott, ha fel kellett hívni Herr Pötsch -t... :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#80609) KROK640 válasza koby11h (#80603) üzenetére


KROK640
veterán

Nekem a 2007-es év legvége és a 2008-as év volt ilyen, hogy nem tudom mi volt, de kb 1-2 hetente előkerült egy régi ismerős, akivel ezer éve nem találkoztam, és vagy személyes tali (legtöbb) vagy telefonon vagy írásban előadta, hogy mily régen találkoztunk, de nemrég eszébe jutottam, és annyira jó fej voltam vele mindig, hogy hiányoztam neki (aha évekig rám se írtál) és ha már így szeretjük egymást, hogy ő egy kihagyhatatlan ajánlatot tenne nekem, amiből mindketten meggazdagszunk (érdemi munka nélkül).
Adott esetben - főleg ha meghívtak valamire - végighallgattam őket, aztán elmeséltem, hogy a szüleim a 90-es évekbe vágtak bele ilyenekbe (Amway, Zepter stb.) és láttam, ahogy a nagy illúziókból a világon semmi nem lesz. Ha pedig telefon/írás volt akkor igyekeztem rövidre vágni, a végefelé már megkérdeztem, hogy MLM? Mert ha igen akkor ne fárassza magát. Furcsa mód ilyenkor elmúlt a nagy hiányom, és szeretetem, és ezek az illetők utána ugyanúgy sose kerestek mint előtte.

Az egyik haverom nővére ennél is súlyosabb eset volt, egy év alatt három különböző MLM rendszerbe ugrott bele, és mindig ugyanaz volt a szöveg. Jöjjek én is, ő még most nem keres vele, de jövőhónapban már ennyi meg annyi lesz, am mind semmi, mert a kollégája/haverja stb. már most havi 200-500 ezret keres vele (2008-ban) miközben heti pár órát foglalkozik vele, szóval akár dolgozni is tudsz mellette (WTF? minek dolgoznék ha heti 6-8-10 órai munkával csak 200 ezret is megkeresek?) és meglátom ez a jövő, majd sajnálni fogom, ha most NEM-et mondok. Aztán nem tudom mi lett vele, mert haverral elváltak az útjaink.
De egyébként megfigyeltem, hogy az összes ilyen MLM-esnél voltak fix pontok, és részletek amik ugyanazok voltak, mintha egy fórumról/weboldalról betanult szöveget mondtak volna fel, mint a bányászoknál*

Aztán nekem is volt olyan, aki 1-2 év múlva kölcsönkérni jött, mikor már milliomosnak kellett volna lennie.
Legutóbb barátnőmet sikerült belerántsa egy barátnője MLMbe, tavaly előtt, valami 3000ft/tubus fogkrémmel. Na barátnőm kért 4 tubussal, hogy haha, annyi tuti elmegy. Végül 2 dobozzal elfogmosott, egyet eladott, de azóta se rendelt tőle még egyet a vevő, egyet meg elvitt egy illető, csak épp azóta is "hozza az árát".

* Ez pont olyan mint a bányászoknál, hogy szerintem valami közös megbeszélt szöveget nyomnak.
Valahogy minden bányász akivel szóba elegyedek :
1. Épp megújuló energiát használ, persze, hogy van napelem, az amúgyis lett volna
2. Nem kapzsi, csak megélhetési bányász, már rég hajléktalan lenne ha nem kezd bányászni, csak ezért vágott bele
3. Amúgy dolgozik, ez csak fizu kiegészítés ami nélkül nem lenne meg
4. pár száz ezres/milliós költség talán fáj, de hát minden üzlethez kell befektetés nemde? Ha neked nincs ennyid akkor lusta vagy, buta vagy, meg tuti, hogy eliszod a pénzt, ahelyett h felelőségteljesen gondolkodnál a jövődet illetően
5. Már mindegyik VGA, jujj de nagyon visszahozta az árát, már többszörösen is... csak hát nem Fiat pénzben, hanem bitcoinban; aztán kiderül, hogy eddig csak költött a gépre meg a bányászatra, de elméletben csomó pénze van, és hülye vagy ha te szerinted ez nem a jövő
6. Különben is, neki pont ingyen van a villanyáram és a légkondi így azokat sem kell levonni a fenttartási költségből
7. Ő egy számtech zseni, hogy ilyet tud üzemeltetni, és amúgyis piszkosul expert a témában, kínos kérdéseknél pedig jön a kötelező személyeskedés
8. Ő ért hozzá, nem fog vele befürödni, mert ezen csak nyerni lehet, és a végén mikor milliókat keresett egy jó kiszállással és a HWk eladásával házat/Ferrarit/tengerparti nyarat stb. vesz, te meg csak irigykedhetsz
(9. A jjaj én nem : Amúgy nem is vagyok bányász, csak van 0,00183 BTC-m, és ezért pártolom a rendszert)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#80610) koko52 válasza Trailblazer (#80576) üzenetére


koko52
veterán

És az egyik még mindig megy: [link]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#80611) hcl válasza KROK640 (#80609) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nekem ez 2003-4-5 volt, volt olyan csoporttárs akkor, aki előadta, hogy fú neki milyen jól megy ebből, és kb.2 éven belül már ment is vissza tanítani, úgy bejött :D

De már 2000 előtt is volt olyan puccos család otthon, akik ezt tolták,de mondjuk azoknak amúgy is volt pénze. Meg azok még a klasszikus Amway-s cuccot.

Bányászoknak nem tudom, minek kamuduma. Ott a lehetőség, lehet pénzt szerezni, miért ne csinálja, aki akarja?

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#80612) Trailblazer válasza hcl (#80611) üzenetére


Trailblazer
addikt

De azért azt örömmel láttam tegnap az aprón körülnézve, hogy esnek a vga-árak! :K

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#80613) envagyok


envagyok
veterán

Gondos szerető gazdától érkezett egy alaplap procival, rammal, hibátlannak hirdetve :C
Közben a valóság:

Szóval na... :U
A 4db ramból 1 hibás, a lap döglött.
Csoda hogy a proci túlélte (s775 Q9550), mert amit kaphatott, azt sose felejti el.
Nem hiszem el, hogy vannak ilyen igénytelen emberek.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#80614) szebe válasza KROK640 (#80609) üzenetére


szebe
őstag

Ismerősi körömből ha összeszedek 10 embert, aki belevágott a "pénzügyi tanácsadós" mlm-be, akkor azt látom, hogy 1-nek bejött (de neki tényleg), a másik 9 pedig szépen elhelyezkedett a tanult szakmájában.

Látom azért ebbe is sikerült belekeverni a bányászokat :N

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#80615) koko52 válasza Trailblazer (#80612) üzenetére


koko52
veterán

Estek, de egy hete stagnálnak. Most úgy néz ki a szitu, hogy ugyan annyiért jön vissza a VGA ára mint 4200-as ETH-n. Ha 1000-re lemenne ETH akkor talán megközelítenénk az MSRP-t.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#80616) hcl válasza envagyok (#80613) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A portól nem lesz hibás általában, de valahogy sejthető volt, hogy a hibátlan gép azért nem lesz az, ezek után :D

De hibás rammal-lappal hibátlannak hirdetni, az paraszt.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#80617) envagyok válasza hcl (#80616) üzenetére


envagyok
veterán

Konkrétan ráégett a por a lapra, hűtőre.
Kár hogy a lapot már elvittem leadni, szépen el voltak égve az érintkezői.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#80618) hcl válasza envagyok (#80617) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Báááázze :D
Ahhoz hő is kellett rendesen...

Mutogatni való hater díszpinty

(#80619) gban válasza hcl (#80618) üzenetére


gban
Közösségépítő

Eleve nem laps hűtő való egy Q9550-re, azzal por nélkül is forró.

Postázást nem vállalok.

(#80620) koby11h válasza gban (#80619) üzenetére


koby11h
aktív tag

Sajnos 95W TDP-ig ez hivatalos hűtő volt hozzá... persze nem koszosan és törött rögzítőkkel.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#80621) MasterDeeJay válasza envagyok (#80613) üzenetére

Hűtés hiánya nem tesz tönkre procit már vagy 20 éve (túlfesz igen, meg a BGA cuccokat bár alapból trágya a forrasztás). Nem IMC-s procikat sem lehet kinyírni (legalábbis még nem láttam olyat) hibás vagy fordítva betett rammal. (feltételezve a hozzáértését esélyes hogy fordítva rakta be a ramot)
A mai Intel procik viszont IMC terén könnyen döglenek meg, de intvga döglöttet is láttam már kettőt is. Bár ha a táp is hasonlóan néz ki és kellően gyenge minőségű akkor simán vihet mindent.
Átlagos kukázott gép állapota amúgy ilyen, láttam már ennél rosszabbat is. (egérszar, csótány stb...) Nem szabadna így hirdetni sem, pár perc alatt lehetne javítani az állapotán.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#80622) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Ebbe a Compaq gépbe az E7200 helyére simán bement a Q9500-as cpu (gyári hűtés és 240W tápegység is bírja).

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#80623) hcl válasza gban (#80619) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az volt otthon, a vevő úgysem tudja, mi való rá :D Aztán jössz te :D

@MasterDeeJay : Elviseli, ha folyamat a throttling fogja vissza, de hosszabb távon attól még meleg mint állat, és az semminek nem jó. Ahogy valaki írta, hiába lenne elég a lapos hűtő, ha nem jó a lefogatás...

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#80624) gban válasza hcl (#80623) üzenetére


gban
Közösségépítő

Lefogatás simán sérülhetett a kiszedéskor.
Ahogy elnézem, ez egyszer rákerült, és azóta is ott volt rajta, nem bántották, vagyis a láb se biztos hogy korábban sérült.

Postázást nem vállalok.

(#80625) hcl válasza gban (#80624) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ért

Mutogatni való hater díszpinty

(#80626) parandroid válasza KROK640 (#80562) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Emelek: Mini Clubman Gen1. Ejj, de csúnya is volt szegény...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#80627) envagyok válasza gban (#80624) üzenetére


envagyok
veterán

Hozzám már így került.
A hőségtől teljesen merevek a műanyagok.
Szerintem csonttá keményedett a proci és a kupak közti paszta.

S939 AMD procim is van kettő, ami nagyon meleg, valószínüleg ott is a pasztával van gond, de eddig nem mertem delidelni őket.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#80628) TaaT


TaaT
veterán

"Muszaki lejart .....indul jon-megy megáll!"

Give them hell Ukraine!

(#80629) opr válasza TaaT (#80628) üzenetére


opr
veterán

Na igen, de... IRL nem mehet sehova. ;]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#80630) qnadam válasza opr (#80629) üzenetére


qnadam
veterán

nyomd meg a gombot

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#80631) berek21


berek21
senior tag

LG Velvet eladó!

(#80632) hcl válasza berek21 (#80631) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A benzinbe olajról a Sanyit kell kérdezni :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#80633) Top cat válasza hcl (#80632) üzenetére


Top cat
őstag

Melyiket, két hét sanyát? :D

(#80634) KROK640 válasza szebe (#80614) üzenetére


KROK640
veterán

na a "pénzügyi tanácsadós" mlm még rosszabb mint a termékeladós. Ezek az emberek voltak azok, akik öltönybe járva, gazdag üzletembernek képzelték magukat, miközben előadták, hogy ők a luxus Janik. Persze mindegyikről csak a pénzügyi felelősségről és a jövőről lehetett beszélni, ha azt merted mondani h "de jó ez a csaj" akkor is rögtön előjött, hogy akkor van esélyed ilyenre ha úgy ki leszel tömve mint nemsokára ő. Az meg sem fordult a fejében, vagy ha odamegyek és megismerem.
Volt egy Questoros arc, anno odajárt a számtechboltba ahol melóztam, folyton előadta, hogy ő mekkora pénzügyi guru, meg legújabb S Mercivel jár, csak az iroda közel van azért jött gyalog (ez valid volt kb félúton volt a bolt és az irodájuk között a parkoló, így nem is gyanakodtunk sokáig). Aztán amikor már a kultúrált "összejött egy Mátraházi/Hévizi stb" hétvégre szintről eljutottunk a többedik "múlt héten az Adrián egy jacton szippantottam a kokót a kurvák s3ggéről; ilyen olyan politikus társaságába, mert ők is haverom ám nekem" storyhoz, mindig egyre durvább kivitelben, akkor kollégám Gyula, gyanút fogott, pláne mikor kiderült h épp tegnap tört ripityára az S merci is, ezért épp nem tudja megmutatni. Kollégám bement a Questorhoz, és kiderült, hogy nemhogy nem fő bróker, de féléve nem látták, ami nem is baj, mert a minimumot sem hozta ... Ezután bejött kb 1 hét múlva az üreg a szokásos mesetúrára (amúgy nem vett semmit általában csak bejött mesélni) akkor kollégám szó szerint kidobta azzal h még egyszer ide ne merje tolni a képét. Azóta nem láttam, pedig alapvetően szimpatikus ürge volt, kibaszott jól adott a látszatra, és nem próbálta meg az embert mindenáron beszervezni, sőt... Ha nem szalad el vele a ló a meséig illetően, lehet h úgy emlékeztem volna rá, mint valaki akinek bejött ez a pénzügyi izé...

Legutóbb 2016 tavaszán próbáltak ilyen pénzügyi tanácsadós/biztosítós szarba belehúzni, akkor nagyon kedves ürge elmondta, hogy szép irodám lesz ha szorgalmas vagyok, ez egy tiszta jó meló, ha összeszedek 120 ezer forgalmat az első hónapban akkor minden olyan hónapban amikor ez megvan, további 120K-t kapok az első 3 hónap erejéig, mint indulási segítség. Az mondjuk már más téma volt, hogy egy sok millás biztosítás is csak 10 ezer ft volt nekem, és ugye ebből kellett volna havi 12-t összeszedni, úgy, hogy nem épp gazdagok a barátaim. A találkozó végére világossá vált számomra, hogy a korlátok nélküli munkaidő, valójában a korlátlan munkaidőt jelenti, az anyagi szabadság pedig azt, hogy nem is kell gondolkodnom, hogy mire költöm a pénzem, mivel nem lesz.

Igen, mert hasonló volt nagyon az analógia, ott is van, miért kerültek oda.
Na meg kedvelem őket, mint Cliff Barnes Jockey Ewingot, azzal a különbséggel, hogy Jockey Ewingnak 14 évad alatt nem sikerült annyi kárt okoznia mint a bányászoknak 8-10 hónap alatt

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#80635) KROK640 válasza parandroid (#80626) üzenetére


KROK640
veterán

Hűűűű... Cipruson napira láttam ilyeneket (egész sok volt belőlük) de kb sosem tűnt fel, hogy 3 ajtós. Mikor egyik oldalról láttam, mondom ok 4 ajtós, másikról h biztos van kevesebb ajtós változata is... ezzel letudtam. Köszi, kb sosem vettem volna észre :D
(ehhez hozzátartozik azért, hogy amerikai autókat szeretem a többit nemigazán nézem meg, bár mostanság már ezen is igyekszem változtatni, fedeztem fel 1-2 szép eu márkát is már - na mondjuk pont nem a Mini-t)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#80636) KROK640 válasza berek21 (#80631) üzenetére


KROK640
veterán

Ezsébe sem jut, hogy lehetne készíteni egy fotót a portékáról, ha már úgyis ott van..

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#80637) koko52 válasza berek21 (#80631) üzenetére


koko52
veterán

Lemásolta a chat végén a küldés enter gombot?

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#80638) icemad válasza koko52 (#80637) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem diktálta neki valaki. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#80639) berek21 válasza koko52 (#80637) üzenetére


berek21
senior tag

Vagy először ezt pötyögte be, nehogy elfelejtse hogy a végén mit kell csinálni. ;]

[ Szerkesztve ]

LG Velvet eladó!

(#80640) mpo válasza koko52 (#80637) üzenetére


mpo
veterán

Begépelték a szöveget, majd fogták az ujját és rátették az enterre.
Így áldotta meg a pápa a zinternetet. :D

Ha érted, akkor már elavult.

(#80641) quailstorm válasza KROK640 (#80634) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Bányászozol itt nagyon, de közben globális chiphiány van.

Nem RTX3xxx-ből. Nem Ryzen-ből. STM32-ből is*. A bányászat csak egy plusz faktor, chiphiány nélkül lehet még ki is bírta volna a piac.

*Megjelent ipari automatizációs terméket kell áttervezni másik chipszériára, mert nincs.

[ Szerkesztve ]

(#80642) megott


megott
tag

Szerintetek Ő, mit akart kérdezni, vagy éppen közölni?

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#80643) hcl válasza Top cat (#80633) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Aztazt :D

@KROK640 : A bányászat azért nem egy MLM szintű marhaság. Sok értelmét én sem látom, de azon legalább lehet keresni.

Mutogatni való hater díszpinty

(#80644) koko52 válasza megott (#80642) üzenetére


koko52
veterán

Esetleg még belefér az ajánlott levél kategóriába. Mennyivel később ér ide mint a normál postai csomag? Mert az feladást követő másnap itt van.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#80645) parandroid válasza koko52 (#80644) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A google-magyar, vagy a retard-magyar szótár volt nagyobb segítség? :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#80646) koko52 válasza parandroid (#80645) üzenetére


koko52
veterán

Rutin meg az évek.
De ez [link] megfogott, és nem csak engem mert eddig semmilyen fórumon nem tudták lefordítani.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#80647) megott válasza koko52 (#80644) üzenetére


megott
tag

Köszi!

Dekódolni ugyan nekem is sikerült, inkább elrettentésnek szántam, iszonyat hova bír süllyedni az emberiség.

#80646, ezen forogtam egy darabig, lehet megpróbált valami megkapót, Coelho-i mélységeket ( :D ) elérni!

[ Szerkesztve ]

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#80648) hcl válasza megott (#80647) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A mélység meglett :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#80649) Migráns


Migráns
csendes tag

Nem kell túl messzire menni az összetettebb nyelvi érdekességekért, ugyanis a magasan képzett blogírói csapattal rendelkező, helyi LOGOUT.hu messzemenően támogatja - és bátorítja - a formabontó megoldásokat.
Idéznék is egy mondatot egyik kiváló közírónk viszonylag friss szösszenetéből:
" Párom mint sem értette , hogy lehet valaminek ennyire örülni, de a hozzá kötött megannyi iskolás emléket elmesélve hatalmas nosztalgia kerekedett felül a pakolás tetejére és a kissé feszült állapotot egy könnyed délelőtti program vette kezdetét. " ( Forrás: [link] )
Csak gratulálni tudok e forradalmi megfogalmazáshoz. Rengeteg próbálkozást láttam már, amikor tíz mondat tartalmát megpróbálták belesűríteni egy nem túl hosszú bővített mondatba - talán ez a legsikerültebb mind közül!

[ Szerkesztve ]

(#80650) mpo válasza koko52 (#80646) üzenetére


mpo
veterán

Reménytelen és értelme se lenne.
Mit nyernénk vele?

Ha érted, akkor már elavult.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.