Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56451) Wesder válasza dj79 (#56450) üzenetére


Wesder
félisten

"Ez még megvan?" Ha ez autòmatikus üzenet, akkor màr kezdem érteni miért ezzel nyitnak ha valamit elszeretnék itt, vagy bàrhol màshol adni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#56452) Trailblazer válasza dj79 (#56450) üzenetére


Trailblazer
addikt

Az autocorrect bajnokai ismét. Nem is ez a baj (dehogynem, nálam default off), hanem az igénytelenség, hogy így is elküldik a szöveget.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#56453) koby11h


koby11h
aktív tag

De ezeket ugye alkatrésznek veszik meg! Vagy használatra? Van olyan ember aki erre rábízza a saját és a családja életét? Vagy a tanyára a verandától az ólakig oda-vissza és oda meg jó ez is? Nem értem ezeket a hirdetéseket.

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#56454) dj79 válasza koby11h (#56453) üzenetére


dj79
senior tag

Öööö.... tele van ilyen hirdetésekkel az egész csoport, de még a drágább kategóriákban is.
A felhasználónevek is megérnek néhány komolyabb felfüggesztettet.

(#56455) cbmfan


cbmfan
senior tag

ilyeneket szoktam ellenőrizni ha látszik rendszám. ahol az van írva, hogy papírtok nélkül azoknak a java vagy más autóé, vagy körözés de legalább lefoglalás alatt van. fel lehetne őket nyomni, csak minek...

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#56456) hcl válasza Wesder (#56451) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, a fb. magától külsi, ha csak ránézel a hirdetésre. Idióták.

@koby11h : Nem. Ezzel sok helyen, sokféle népség lazán jár. Amíg megy, használja, ha megáll, bontja. Nézz már körül az utakon, milyen állapotú gépek vannak...

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#56457) patomi válasza hcl (#56456) üzenetére


patomi
őstag

Én meg izgulok ha műszakizok, hogy minden rendben legyen, meg fizetek biztosítást és adót is.. Aszem tényleg én vagyok a helikopter. :W

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#56458) koby11h válasza patomi (#56457) üzenetére


koby11h
aktív tag

Tudom nem vigasztal, de nem vagy egyedül... Én azon parázok mindig nehogy egy ilyen jöjjön belém.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#56459) Dr.NX válasza cbmfan (#56443) üzenetére


Dr.NX
addikt

Kíváncsiságból kiszámoltam a km-ek átlagát, hátha úgy kijön.
Spoiler alert: nem (99e km)

Elfogadom a sütiket.

(#56460) envagyok válasza patomi (#56457) üzenetére


envagyok
veterán

Kicsit irigylem az ilyen tesa bástya népeket...
A boldog tudatlanság. Nem aggódnak semmiért, mert minek, nem tudják/sejtik mi vár rájuk. Legyen meg a szokásos napi szex/meccs/sör-fröccs, aztán jóccakát

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#56461) patomi válasza envagyok (#56460) üzenetére


patomi
őstag

És működik nekik.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#56462) koko52 válasza patomi (#56461) üzenetére


koko52
veterán

Már hogyne működne? Pont most szombaton éjfélkora házunktól 50 méterre felcsavarodtak egy bömbivel a villanyoszlopra. 5-en voltak 13-15 évesek (ugye jogsi nuku). Betonoszlopot kidöntötték ami rádőlt és totálba vert másik két autót. A helyszínről elmenekültek, mert olyankor már ugye nem kemények a legények. A vérnyomok alapján megtalálták őket. A bömbikén persze nem volt biztosítás, apuéknak nincs semmi a nevükön. A kár kb 5 millió Ft + a saját káruk. Behajtani nem lehet semmit. Így kell ezt csinálni. Ilyen faxa törvényeink vannak.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#56463) patomi válasza koko52 (#56462) üzenetére


patomi
őstag

Durva nagyon

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#56464) koko52


koko52
veterán

Rápillantottam HA-n az SSD-kre. Nem kellett volna. Úgy pörögnek 15K-ért (jegelés hegyek) az 500GB-osak hogy csak néztem. Megnéztem a boltban, az új is annyi :F . Egy darabig megint nem kell megnézni :) .

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#56465) koby11h válasza koko52 (#56462) üzenetére


koby11h
aktív tag

Ugyan ez ismerős kocsijával. Belement hátulról, biztosítás nincs, vagyon nincs, a kár 3 millió.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#56466) koko52 válasza koby11h (#56465) üzenetére


koko52
veterán

A MABISZ fizet ilyenkor, ha neked van biztosításod. Hogy ők, meg az EON hogy hajtja be az megint más kérdés.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#56467) koby11h válasza koko52 (#56466) üzenetére


koby11h
aktív tag

Ez legalább 9 éve volt, nem emlékszem pontosan. Haveromnak volt KGFB-je, Casco nem, így a másik félen kellett behajtani. Bíróság, 3 tárgyalás, semmi eredmény. Utána két héttel a vétkes aki belement hátulról már egy másik ronccsal száguldozott a faluban...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#56468) koko52 válasza koby11h (#56467) üzenetére


koko52
veterán

Discoban (kb 15 éve) belezúgott egy suhanc a kocsinkba és az ott parkoló rendőr autóba ;) . Ellopta a nővére kocsiját amin nem volt kgfb. A MABISZ nekünk és a rendőrnek is kifizette a kárt, és a suhanc szülei házára terhelték mint behajtandó tartozás a MABISZ felé.
Ezért van a MABISZ, mert ilyenkor nem kell bíróságra járni, ez már az ő dolguk.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#56469) koby11h válasza koko52 (#56468) üzenetére


koby11h
aktív tag

Hát itt sajnos nem így volt. Azt kapták a bíróságon, hogy figyelik a srácot és majd ha lesz vagyona akkor abból levonják. Letelt az 5 év, elévült és annyi. Elég közelről láttam a folyamatot. Nem emlékszem MABISZ-ra de nem tudom miért.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#56470) Kalandor válasza koby11h (#56469) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ott akkor más bibi volt, pl. nekik sem volt biztosításuk.

(#56471) koby11h válasza Kalandor (#56470) üzenetére


koby11h
aktív tag

Biztosításuk volt nekik, de hogy magyar rendszám volt-e vagy céges-e... azt már nem emlékszem. Ha nekik sem lett volna akkor nem perelt volna :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#56472) Lord Myn válasza koby11h (#56458) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Dettó... Mert akkor nem elég, hogy autóm nem lesz, még mehetek börtönbe is egy pár évre...

(#56460) envagyok: Boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa. (Néha én is írigylem őket, én meg itt túl stresszelem az életem... :U )

"War does not determine who is right - only who is left."

(#56473) shteer válasza hcl (#56456) üzenetére


shteer
titán

És a gép állapot még nem minden. Ma egy kb 6-8 éves Merci városi terepjáró mellé parkoltam. Az autó tip-top, de olyan rongyosra kopott téli kerekek voltak rajta, hogy muszáj volt megnéznem a gyártási idejét :) 2606 dot

..szerintem jónak tűnik

(#56474) Faterkam válasza oriic (#56441) üzenetére


Faterkam
addikt

Pont így történt! Mindenkinek köszönöm a segítséget, és a tanácsokat! :R

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#56475) hcl válasza patomi (#56457) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Metoo. :S Többi a témában, nagy + . És a hatóság hozzájuk sem nyúl, mert nincs belőle könnyű pénz.

Mutogatni való hater díszpinty

(#56476) Zolás


Zolás
addikt


Egy jó Luda valakinek? Egyenesen Ludas Matyi saját Luda eladó.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#56477) opr válasza Zolás (#56476) üzenetére


opr
veterán

Huh, bevallom kicsit megizzasztott, de vegul sikerult dekodolnom. Meg mindig kell dolgoznom az Ork Cipheren az agyamban ugy latom. Hiaba bovitem folyamatosan szegenyt, valahogy mindig van uj a nap alatt.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#56478) koko52 válasza Zolás (#56476) üzenetére


koko52
veterán

Az utolsó előtti mondat jellegű valamit nem tudtam dekódolni.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#56479) Silent77 válasza koko52 (#56478) üzenetére


Silent77
veterán

Azt én sem teljesen.
Nem rossz a kaszni...

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#56480) Syl válasza Zolás (#56476) üzenetére


Syl
nagyúr

És az ilyennek választási joga van... És szaporodik....

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#56481) koko52 válasza Silent77 (#56479) üzenetére


koko52
veterán

Addig jutottam én is.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#56482) koko52 válasza Syl (#56480) üzenetére


koko52
veterán

Abban biztos lehetsz, hogy 5-öt már ledobott.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#56483) Silent77 válasza koko52 (#56481) üzenetére


Silent77
veterán

Várjuk a helyes megfejtést. :D

Nem akarom elhinni, hogy komolyan így ír.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#56484) TaaT


TaaT
veterán

Én is csak azt a részt nem értem :)) Kíváncsian várom a megfejtést.

Give them hell Ukraine!

(#56485) galoslac


galoslac
tag

Első autónak jó, esetleg földutakra.

Eladó Bosch IXO nyomatékadapter 1500/db egy-több-sok mint a kínainál

(#56486) TaaT válasza galoslac (#56485) üzenetére


TaaT
veterán

:DDD :DD :C :R

Give them hell Ukraine!

(#56487) koko52 válasza galoslac (#56485) üzenetére


koko52
veterán

:C

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#56488) gban válasza galoslac (#56485) üzenetére


gban
Közösségépítő

Előtte meg, nem rozsdás a kaszni

Postázást nem vállalok.

(#56489) hcl válasza opr (#56477) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ezeknek hány százalékát írhatják részegen?

Mutogatni való hater díszpinty

(#56490) koby11h válasza hcl (#56489) üzenetére


koby11h
aktív tag

Félek hogy 0%, ez mind "belülről" jön, hidd el :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#56491) opr válasza hcl (#56489) üzenetére


opr
veterán

En orulnek a legjobban, ha ez a szam 90 felett lenne, de felek az igazsaghoz a 0 kozelebb all. Esetleg ha ugy nezzuk, hogy hany szazaleka alkesz, akkor lehet magasabb szamot kapunk.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#56492) TaaT


TaaT
veterán

Valahol olvastam hogy a föld lakosságának 60%-a nem jut internethez manapság, Elon Musk ezen akar változtatni a Starlink programmal, hogy mindenkihez eljusson a net.
Szép lesz. :U

Give them hell Ukraine!

(#56493) Cs1csó válasza hcl (#56489) üzenetére


Cs1csó
félisten

Semmi ilyesmi, egyszerűen a 8 általános (4 első, 4 második) megléte ennyire elég ezeknél, plusz ez kiegészül egy kozmikus méretű lustasággal tehát mindenütt rövidít, elhagy betűket, ékezetes betűket lespórolja stb.

+ belevisz esetleg szlenget, vagy divatosnak hitt fordulatokat, esetleg még jópofizik is és ez lesz belőle.

[ Szerkesztve ]

(#56494) hcl válasza opr (#56491) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Szerintem nagy %-a, bár sajnos akkor sem biztos, hogy jobb lenne, ha nem részegek írnák :D

@csicso82 : Ezek a rétegek nagy százalékban alkeszek / herbáloznak.

@TaaT : Nincs azzal gond, a hülyék ugyanúgy ottvannak most is, csak nem látni őket.
De hogy net? A világ nagyobbik felén normális életkörülmények nincsenek...

Mutogatni való hater díszpinty

(#56495) Csupingo


Csupingo
veterán

Vagy: első autónak jó, esti futamokra. Gondolom sosem fogjuk megtudni az igazságot.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#56496) gban válasza Csupingo (#56495) üzenetére


gban
Közösségépítő

Pedig igen fontos lenne biztosra menni, egy ekkora bölcs szavait pontosan kell tudni értelmezni, nélküle nem élet az élet, szegényebbek lennénk nélküle.

Postázást nem vállalok.

(#56497) zoltanz válasza hcl (#56494) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"Ezek a rétegek nagy százalékban alkeszek / herbáloznak."

Vagy lábon hordtak ki egy agyhalált. ;]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#56498) sh4d0w válasza zoltanz (#56497) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Mit?

https://www.coreinfinity.tech

(#56499) hcl válasza zoltanz (#56497) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

:D :DDD

Mutogatni való hater díszpinty

(#56500) icemad válasza Zolás (#56476) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Privátban küldj már elérhetőséget légyszi... Esküszöm, hogy felhívom. ;] Ilyenekkel a beszélgetés üti bármelyik rádió kabarét. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.