Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) horush válasza zolee5016 (#1448) üzenetére


horush
addikt

Valóban, 100k felett jönne ki simán normális áron vett alkatrészekkel.

(#1452) Rypejakten válasza djculture (#1424) üzenetére


Rypejakten
addikt

Ezt nemrég találtam meg, írtam a srácnak privátban, hogy szerintem áraztassa be. Semmi gúny, maró él.
Erre mi a válasz? "Takarogy, senki se kiváncsi a véleményed"

Hát oké..

(#1453) djculture válasza Rypejakten (#1452) üzenetére


djculture
félisten

Én nem csodálkozok rendesen kiosztották az illetőt kb hülyét csináltak belőle még aznap így most a durcás óvodást játssza.:)

[ Szerkesztve ]

(#1454) #21346560 válasza proci985 (#1450) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hisz ott van zárójelben! (kimondottan servernek szánt)

(#1455) BomiBoogie válasza Rypejakten (#1452) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

"Takarogy", így? Az munka. :C

(#1456) zolee5016


zolee5016
őstag

Házon belül:
Prohardver-hdd-ssd kategória.....üsdd a keresőbe gamer szót...keres...első találat olvas....kommentek is...
(gamervinyó)

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1457) Cthulhu Dawn válasza zolee5016 (#1448) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Mit meg nem adtam volna egy ilyen konfigért 2008-ban :N ...

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#1458) csibe1 válasza proci985 (#1450) üzenetére


csibe1
addikt

Gondolom arra értette,hogy 4db eszközt rá lehet kötni,de ki tudja. :)
Nekem a NEC7203-as íróm még IDE csatolós,direkt olyan lapot is vettem hozzá amire rá tudom kötni,mert sanáltam volna kidobni.Üzemel is minden gond nélkül.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#1459) westcoastog válasza föccer (#1449) üzenetére


westcoastog
veterán

Miért? :DDD
Én is keresek egy 200 forintos hosszabbítót mert itt a közeli kisvárosban természetesen nem kapni. :))

(#1460) föccer válasza westcoastog (#1459) üzenetére


föccer
nagyúr

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1461) C4mp3r


C4mp3r
addikt

Gamer pc p4 atomerőmü
elcserélném p4-es atomerőmüvemet lehetőleg 80 as esetleg 50ccm es robogóra
a gép kifejezetten játékra készült, egy igazi szörnyeteg a saját kategoriáján belül
sajnos idő hiányában ujabban teljesen kihasználatlanul áll.
kategoriáján belül mindenből a legjobbat gyüjtögettem bele össze.
az alaplap a hyper threading tecnologiának köszönhetően kezeli a virtuál magos procikat.
és ezt kihasználva egy pentium 3ghz prescott magos procival (1+1 virtual mag) procival van ellátva. amit egy igazi nagyágyuval hütöttem egy thermaltake big typhoon hütővel ami kifejezetten csendes. a gép 2Gb rammal (dual kit) dual chanelben futtatva.a videokártya egy igazi ritkaság egy ati 1950pro 512mb, ami még sosem volt huzva mivel nem volt rá szükség
Mindezt egy 480W-os tápegység szolgálja hüen, megbizhatoan.
Ezek után mindenki láthatja hogy ez a gép a kategoriáján belül egy igazi szörnyetegnek tekinthető, és mindezt összevásárolva nem kevés pénzről beszélhetünk.

(#1462) föccer válasza C4mp3r (#1461) üzenetére


föccer
nagyúr

A hirdetés már nem elérhető :(

Az aprós hirdetésben pediglen csak egy link van beszúrva. Örülök, hogy kimentetted ezt a gyöngyszemet :D

üdv, föcce

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1463) C4mp3r válasza föccer (#1462) üzenetére


C4mp3r
addikt

aprodon elerheto, ez meg hozza tartozik :D

alaplap: http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=1863#ov
processzor:
processzor jegelő: ha jol tudom BÁRMILYEN TOKOZÁSRA FELSZERELHETŐ!!! ez egy közel 1kg-os igazi hütőgép ( asszem 94dkg) http://www.thermaltakeusa.com/Product.aspx?S=1135&ID=1554
memoria: KINGMAX (dualkites !!) 2*1gb 400mhz
videokártya:
amikor megvettem nem volt jobb nála (talán az xt változat.. ezt a karit közel 50.000ft ért vettem fénykorában) mindig hüen szolgált probléma nélkül.. agp tokozásban nemigen kapsz erősebbet ami ilyen stabilan pörögne, ráadásul itt 256 bites a memoria kezelés..
hdd: egy 120 gb MAXTOR hdd-t tudok hozzá adni, minőségi asus ide kábellel
Mindezt egy teljesen uj házban helyeztem el.
a gép aktivált win7 el telepitve bekapcsolársa készen áll.

processzor jegelo, ajajajaj :DDD

p.s.: kivettem az aprohirdeteses linkeket

[ Szerkesztve ]

(#1464) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

"Mivel nem találom a gari papírt 3000-ért adok hozzá egy kingmax nano gaming ramot ami 4Gb 1600MHz"

Hát ez aranyos.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#1465) föccer válasza Cthulhu Dawn (#1464) üzenetére


föccer
nagyúr

Korrekt.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1466) proci985 válasza C4mp3r (#1463) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

csak azt felejti el mikor vette.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1467) csibe1 válasza C4mp3r (#1463) üzenetére


csibe1
addikt

Procijegelő, nem semmi :Y
Az egy TT Big Typhoon akart lenni,legalábbis a guggli szerint.
Azon meg se lepődtem már túlzottan,hogy az ennyiért vettem kitétel szerepelt a hirdetésben.
Akadt azért erősebb az X1950Pro-nál AGP-s verzióban, pl. 1950XTX és még dobtak ki 3850-esből is ami szintén 256bites.
A 120-as vinyóra meg inkább nem is mondok semmit,a lényeg a minőségi kábel,biztos gyorsabb lesz tőle. ;]
Most nézem,hogy 1Ft-ra tette fel.
Itt az aprón is 1Ft volt?

Köszi,hogy megosztottad, nagyon jót nyerítettem rajta. :R

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#1468) Jorus válasza C4mp3r (#1461) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ezzel végül is nincs semmi probléma. Odaírta, hogy "kategóriájában" - értsd: 10 éves irodai PC-k kategória. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#1469) gban


gban
Közösségépítő

Igény szerint adhatok hozzá DVD olvasót, és egy 17" TFT monitort, ami 1-2 helyen be van tőrve, de nem zavaró

Ha azt írja, 480-500 helyen van betörve, még megértem hogy nehéz megszámolni.
De gyanúsan az 1-2 az minimum 3.
Ha 1 lenne, 1-et írna, ha 2, 2-t.
Azt sem tudom nagyon elképzelni, hogy egy több, de akár csak 1 helyen is betört monitor "nem zavaró".

Postázást nem vállalok.

(#1470) BomiBoogie válasza gban (#1469) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

:C
Ráadásul nem is csak mondjuk karcos vagy pixelhibás, hanem be van törve.

Ennyi erővel én is adok a procimhoz egy használt szalvétát, mert lusta vagyok kidobni. Még ilyet. :DDD

(#1471) Yutani


Yutani
nagyúr

Van most fenn egy x1950Pro 256MB 8k-ért, egy 13 napos hülye tette fel.

Majd erre hivatkozva egy 119 napos hülye feltette az ő 512MB-os x1950Pro kártyáját 9k-ért.

És mindez PCIe buszon, így a kártyák valójában 3k körüli pénzt érnek legfeljebb, ha én 6k-ért akarom eladni az 512MB-os 3850-emet. :D

Tényleg ennyi hülye van Magyarországon? :F

#tarcsad

(#1472) djculture válasza Yutani (#1471) üzenetére


djculture
félisten

Fene tudja mióta aranyáron mennek a boltokba még az alsó kategóriás kártyák is 20-25k-s 620-630gt-t pl...
20k-ért egyszerűen nem kapni a boltba játékra használható vga kártyát.

[ Szerkesztve ]

(#1473) Yutani válasza djculture (#1472) üzenetére


Yutani
nagyúr

Látom, 7750 GDDR5 is 25k-tól felfelé van Árgépen. Nagyon durva!

#tarcsad

(#1474) djculture válasza Yutani (#1473) üzenetére


djculture
félisten

Azért mondom ilyen árak mellett használtan se akarja elkótyavetyélni senki a régebbi használható vga-t.
3850-em nekem is volt azon kívül hogy csak 10.1-es erősebb mint a 17 ezres 630gt ddr3 nép hülyítő kártya.

[ Szerkesztve ]

(#1475) gban válasza djculture (#1474) üzenetére


gban
Közösségépítő

Én a mai napig elvagyok a Galaxy 8600 GTS OC-mmel.
6-ért vettem kb. 4 éve, annyit talán ma is kapnék érte a tuti kis gyári CM hűtőjével.
Hűtéssel kapcsolatban: szerintem már korábban is volt szó róla, de passzívat nem igazán vennék, meggyőződésem hogy rövidebb a legtöbbnek az élettartama, mint a használhatósági időtartama.
Vagyis nem azért cseréled mert gyenge (persze akinek nem az az elsődleges szempont hogy a kornak megfelelően bika legyen), hanem mert elhalálozik.
Elhalálozásról jut eszembe, tegnap kipróbáltam (volna) egy E3300-at a lapomban (4CoreDual-SATA2), azóta nem indul :O
A proci jó, gyerek gépében szalad hibátlanul, és azt sem feltételezem hogy az inkompatibilitásba döglött bele a lap. Így gondoljátok ti is?
Régi a lap, volt ebben már minden (ezért is esett erre a választásom anno), ha jobban megnézném, talán még máig harcoló német alakulatokat is találnék benne, úgyhogy akár természetesnek is tekinthető hogy megadta magát.
Nincs valakinek 775-ös lapja olcsón, Pesten? (C2D, D2, PCI-E)

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#1476) Yutani válasza gban (#1475) üzenetére


Yutani
nagyúr

mATX C2D alaplapot kerestem az elmúlt 3 hétben, végül sikerült egy Giga G31 lapot venni 6k-ért, és akkor még úgy kell éreznem, jól is jártam. Tehát olcsón C2D lap nincs, vagy ritka legalábbis (4-5k). Pláne, ha külön igényed van, mint nekem a mATX formátum.

#tarcsad

(#1477) gban


gban
Közösségépítő

D925 - 10.000 :Y
Más lappal hirdeti 8-ért...

Postázást nem vállalok.

(#1478) cskamacska válasza Yutani (#1471) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem feltétlen buták, inkább tájékozatlanok, esetleg haszonlesők. Mindennapos, hogy az aprón(Vaterán meg pont ez a természetes ;] ) direkt főléáraznak termékeket, majd ha nagyon nem viszik, na akkor engedik le.
De azért a Prohardver! Piac Hiéna Közösséget sem kell félteni, a "mennyit engedsz a feléből" szelleme sosem fog kikopni az apróról, egyesek már ennek tudatában áraznak. :)

más: Van hír arról, hogy a másfél éves "új hardverapró" végül mikor fog elindulni? Jázminmasszázson már nagy a nyüzsi.
mod: volt, izé, kilőtték :F

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1479) Yutani válasza cskamacska (#1478) üzenetére


Yutani
nagyúr

Közben az egyik eladó belátta a dolgokat, de a másik az csillámf@szláma. :D

De rég láttam már leírva a Prohardver Piac Hiéna Közösséget! Még emléxel rá? Asszem én találtam ki, ha nem csal a memóriám... :)

Én igyekszem mindent olyan áron hirdetni, amin el is viszik. Viszont azt látom, hogy sok ember meg hónapokig hirdetgeti a cuccát, de nem zavarja, hogy nem kel el, nem is adja olcsóbban. :U

#tarcsad

(#1480) BomiBoogie válasza Yutani (#1479) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Azon én is mindig csodálkozom, ha valaki egy 10-20-30k-s dolgot 2-3 hónapig hirdet ugyanazon az áron. Addig meg kerülgeti otthon?

Én tisztában vagyok vele, hogy eladáskor értelemszerűen bukni fogok a vételárhoz képest, de legtöbbször nem azon az 1-2-3 ezer forinton múlik, hogy a nyakamon maradjon.

(#1481) gban


gban
Közösségépítő

Eladó egy eredeti,használt,de tip-top állapotban levő Windows 7 Home Premium x64 (64 bites) DVD ,amely német nyelvű. Fehér papírtokban átvehető.
Csak a DVD van meg,matricát nem tudok adni.

Értéke pontosan annyi, mint egy írott dvd-nek.
Ehhez képest az ára 5000 Ft...
Az eladó pedig senior tag.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#1482) BomiBoogie válasza gban (#1481) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Fehér papírtokban átvehető. Vajon kesztyűben nyújtja legalább ennyi pénzért? :D

Hidd el, a hozzászólásszám önmagában semmit nem jelent. Szvsz. ezek a nevek kicsit túl komolyra sikerültek, talán pont a "senior" a legmegtévesztőbb adott esetben.

(#1483) zolee5016


zolee5016
őstag

Eladó videókari az árat te mondod!!!
betaláltam egy 768-as gtx 460-ra...priviben 18k-ra tettem ajánlatot,gari,papír nincs a karihoz...
Nem részletezem...magyar népmesei jellegű ömlengés 5 sorban ....Felmenőim összes más,ferde,és tudtomon kívüli egyéb tulajdonságait összefoglaló választ kaptam.
HM...... :U

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1484) lezso6 válasza zolee5016 (#1483) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hardverapró: Ingyenes közösségi pszichoanalízis és családfa-kutatás, csak egy privit kell küldeni. ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#1485) BomiBoogie válasza zolee5016 (#1483) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Erről jut eszembe a másik két kedvencem, az "eladó lehet" és a "péntekig/holnapig stb. eladó". :D

(#1486) Yutani válasza BomiBoogie (#1485) üzenetére


Yutani
nagyúr

Az "igényfelmérés" is agyf@sz kategória, nemde? :DDD

#tarcsad

(#1487) gban válasza Yutani (#1486) üzenetére


gban
Közösségépítő

A "csak ma ennyi" sem rossz, ezekre az árakra is általában igaz, hogy ha csak ma ennyi akkor inkább holnap veszem meg mert ennél már csak olcsóbb lehet.

Postázást nem vállalok.

(#1488) Rypejakten


Rypejakten
addikt

- Valahogy ezt nevezném jó ajánlatnak. Ehhez képest, C2Q gépeket dobálnak ennyiért, vagy drágábban.
A táp persze egyből csere, de a többi szerintem korrekt.

Asrock H61M-HVS
Intel I5-2320
AMD 5870 1GB
Intel X25-M 80 GB SSD
Seagate 7200.10 320GB HDD
2x4GB DDR3 ram
NorthQ nq-4775-400 tap
Chieftec midi uni torony
Hasznalt konfig, egy het probagari van ra. Postat nem vallalok. Beszamitas: 3570k-n gondolkoznek el talan.

...és mindezt 89.990 forintért. :Y

Lehet ide jönni, nincs kisajátítva a topik, de név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat.

A linket kiszedtem.

[ Módosította: BomiBoogie ]

(#1489) proci985 válasza BomiBoogie (#1485) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hát vevőként én az ilyen holnapig eladókra vadásztam, csak másik okból:). azaz:
- mikor vennéd át?
- ma este?
jó, másik oldalról jellemzően spec -értsd remek, csak ár miatt nehezen eladható- HWkre vadásztam és alkudás helyett használni akartam a cuccokat, minél hamarabb.

a rekord az volt, hogy dec. 30 délután némi szervezés után kocsibaültem Győrben, az Örsön összeszedtem egy kitesztelt q66 G0át (másfél hónappal a steppingváltás után ez mutatvány volt) majd mentem tovább a világvégére az Aqua 8ig nyitva lévő üzletébe ahol összeszedtem a 2x2giga ramot (akkor épp kétféle ilyen kitet lehetett az országban négy helyen kapni), vissza Győrbe, aztán este már össze volt rakva a gép egy 4megás S3 Trioval, mert a videokártyával az eladónak valami baja volt a postán nekem meg nem volt pciEsem.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1490) djculture válasza gban (#1475) üzenetére


djculture
félisten

Érdekes egy lap kezel egy csomó wolfdale procit csak a e3xxx celeron Wolfdale-3M sorozatot nem.

Az "igényfelmérés" is agyf@sz kategória Á az a balekot keresek szinonim megfelelője .

NorthQ nq-4775-400 tap Régi de minőségi táp.[link]

[ Szerkesztve ]

(#1491) gban válasza djculture (#1490) üzenetére


gban
Közösségépítő

A lapom megijedt a hőlégfúvó említésétől is és magától meggyógyult ;]
Valami kondi töltési bibire tippelnék, ami nem engedte úgy működni ahogy kell, és időközben kisült vagy nemtudom.
Az is lehet, valami védelem okozta a hibát. Mindenesetre tegna 100-ból 100-szor nem indult, mindenféle procival próbálva.
Remélem tartós lesz a jókedve.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#1492) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Mai termés. Új üzenet: Szia ! képet tudsz róla küldeni?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#1493) föccer válasza Cthulhu Dawn (#1492) üzenetére


föccer
nagyúr

Win :C

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1494) gban válasza Cthulhu Dawn (#1492) üzenetére


gban
Közösségépítő

Írjál neki hogy tudsz, ha nagyon szeretné, de minek neki kép az asszonyról?

Postázást nem vállalok.

(#1495) Yutani válasza gban (#1494) üzenetére


Yutani
nagyúr

Direkt félreértés 1st prize! :DDD

#tarcsad

(#1496) csibe1


csibe1
addikt

Pendriveokat nézegettem,hirtelen ezt találtam:

"ADATA - 32gb - USB 3.0 - 68/31mb/s
ADATA S102
- aluminium burkolat!
- 32 gb
- 68 mb/s (tényleges)olvasási sebesség
- 31 mb/s (tényleges)írási sebesség

Minden termék bontatlan, teljesen új!
1 hónap garancia!(Ha bármi történik -normális használat mellet természetesen- a termékkel, csere vagy a termék árának a visszafizetése!)

Személyesen Budapesten átvehető
Postázás előre utalás után!
Posta díja: 300 Ft (ajánlott elsőbbségivel ami biztonságosabb és a feladási szelvény mellé ragszámot is kapsz: 500 Ft)

Jelenleg igényfelmérést szeretnék hogy egyáltalán érdemes -e hozatnom külföldről ismerős által, nyilván ha nincs rá igény, nem vásárolok be belőle mivel nem 1 és nem 10 darabot kell vennem hogy ilyen áron tudjam adni!

A megadott linken találsz tesztet a pendrive-ról!
Ha többet vásárolsz, olcsóbban tudom adni! Érdeklődj privátban!

Bolti ára: 8-10e Ft
http://www.arukereso.hu/pendrive-c3540/f:a-data,usb-3-0/"

Mindez 6 pénzért. :U
A gari maradék része elveszik útközben? ;]
Inkább megveszem olyan boltba ahol élettartam garival kapom meg; igaz drágábban,de legalább a gari miatt nyugodtan vagyok.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#1497) #21346560 válasza csibe1 (#1496) üzenetére


#21346560
törölt tag

Fúj de undorító vagy! Neked még gari is kell?! ;]

(#1498) cskamacska


cskamacska
addikt

"TSENG Labs ST6000 Magyarországon!

Eladó egy TSENG Labs ST6000 Budapest környékén!
Nagyon ritka darab, ebay-en se találsz 200$ alatt, ennek az ára is hasonló.
A "adok érte 2 ezret" ajánlatok kíméljenek."

Másik már szolidabb, de:

"Eladóvá vált egy igazi ritkaság! Aki már 1995-től foglalkozik informatikával, és szerette a játékokat PC-n, annak nem maradhatott ki a 3Dfx neve a Voodoo videokártya sorozattal, mely először gyakorlatilag mint "3D gyorsító" volt jelen. Ennek legelső képviselőjét, a Voodoo 1-et kínálom most aukcióra. PCI csatolófelület, 4 MB EDO RAM, 50 MHz-es órajelek, egy igazi nagyágyú az őskorból. Külsőleg tökéletes állapotban. Beépítve évek óta nem volt, utolsó információim szerint teljesen működőképes. Gyári 3Dfx modell, nem külső cég terméke. Gyári összekötőkábellel, két darab dsub csatlakozóval." - 5000Ft

Mobil K6-III-ak, Rage Fury MAXX, S3 Chrome S27, mindenféle ritkább 3dfx kártyáim.. kutyának nem kellettek. Bezzeg 90-es évek kommersz vidkártyái Mogyoro.hu(!) ár többszöröséért, na majd azzal bankot robbantanak. :P

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1499) proci985 válasza cskamacska (#1498) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ez a tseng labs micsoda? 96os, akkor már bőven pcs voltam, de sose hallottam róla.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1500) cskamacska válasza proci985 (#1499) üzenetére


cskamacska
addikt

http://en.wikipedia.org/wiki/Tseng_Labs

Nem volt olyan elterjedt, mint az S3 Trio vonal(amiből egyébként szó szerint felajánlottak egy szekrénnyel, és mivel nem vittem el, valszeg az egészet bekukázták :( ), anno én is azt hittem ritkaság, de lomizós korszakomban aztán rettenet mennyiségűt sikerült kikerülgetnem. Kb 96 körül számítottak különlegesnek, aztán lemosta őket a 2D/3D kártyák tengere, mentek a Trio mellé árban és használhatóságban.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.