Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) csibe1


csibe1
addikt

"Sosem aktivált Windows 7 Professional 32/64 bit maatrica eladó 19.990,-.

DVD nincs, csak matrica."

"Windows 7 pro oa" "Lehet telepíteni vele 32 és 64-bitet is."

Ez így szabályos?
A matrica ér valamit magában, a telepítőlemezek stb. nélkül?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#1402) föccer válasza csibe1 (#1401) üzenetére


föccer
nagyúr

A lemez, matrica, teljes dokumentáció és a kód együtt érvényes.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1403) csibe1 válasza föccer (#1402) üzenetére


csibe1
addikt

Köszi,akkor jól tudtam.

Ez se rossz:

"Microsoft Windows 7 Professional Cserélném bármi értelmesre

English ROW VUP DVD 32/64 Átvehető szegeden posta nincs.2 lemezes 32/64bit.Bontott

Cserébe jöhet
Egykezes súlyzó

számitógép,telefon,monitor,5.1 hangfalrendszer...stb
Alufelni 13col 4x100 gumikkal együtt

Bolti ára 70fölött"

A VUP az csak frissítő lemez,ilyen verzió van Win8-hoz is,hogy a Win7-es rendszert lehessen frissíteni.
A 70-et nem tudom honnan vette. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#1404) cskamacska válasza csibe1 (#1403) üzenetére


cskamacska
addikt

Mondtam, ilyennel van tele a fórum. ;]

Még szerencse, hogy nem nagyon veszik a szoftvereket.. :DDD :O

más: Gianni27 barátunk miért hirdet álnéven az aprón mostanság? Problémás garancia ügyei mindig voltak, ahogy a cuccok legalitása is néha kérdéses volt. No de így volt ez 5 éve is, hogyhogy most veszem észre, hogy hivatalosan eltűnt, nem hivatalosan meg visszatalált? :F

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1405) csibe1 válasza cskamacska (#1404) üzenetére


csibe1
addikt

Nem csak itt,vakerán is akad jópár próbálkozó,de ott is lehet találni normális eladót.

"Még szerencse, hogy nem nagyon veszik a szoftvereket.. :DDD :O"

Ballmer szerint nem baj ha nem tiszta a szoftver,de akkor is inkább Win legyen a gépen. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#1406) Jorus válasza csibe1 (#1401) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ez eleve igen derűs, mivel 3 éve mentek a dobozos, papíros Win7 Ultimate-ek ilyen áron.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#1407) djculture válasza .HUman (#1394) üzenetére


djculture
félisten

Erre mondom azt hogy vagy 7 éven át került 10-15 ezerbe egy 3200+ amd barton proci :D
Most ugyanez a móka van a s775 core 2 quad procikkal, egy q8300 ott kezdődik hogy 16ezer egy q9 sorozatú proci meg 20k felett. Az a vicc hogy az intel honlapján mászkáltam a múltkor és egyes s478 celeronokat mai napig gyártanak s775-böl is van gyártás alatt a honlapjuk szerint persze a leggyengébb .
Egyes boltokba fel is bukkantak ezek úgy hogy évek óta nem láttam ezekből újat most meg van 10-20db...
Mi van inteléknél betévedtek egy rég elfeledett raktárba és átírták launchedre a end of life feliratokat az árlistában? :D

[ Szerkesztve ]

(#1408) csibe1 válasza djculture (#1407) üzenetére


csibe1
addikt

Valahol olvastam, hogy az ilyen kisebb teljesítményű procikat gyártják még pl. bankautomatákba.
Azt nem írták meddig,de a raktársöprés se kizárt ahogy írtad.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#1409) Yutani


Yutani
nagyúr

Volt már nektek úgy, hogy egy biznisz lebeszélésekor megszólalt az agyatokban hátul a riasztó?
Nekem most volt egy ilyen. A sztori röviden:

Egy többszáz napos regisztrációval (néhány apróhirdetéssel) árulnak egy alaplapot+CPU+hűtő kombót, nőnemű felhasználói névvel.
- Írtam neki, hogy érdekelne a cucc, működik-e?
- Állapot hibátlan, újabb cuccra cserélték.-
- Hol lehetne átvenni?
- Írta a helyet, én mondtam egy másikat, ami rendben is lett volna, a párját tudja küldeni, mert ő 3 hetes kisbabával van otthon.
- Mondom akkor telefonszámot kérnék.
- Az nincs se neki, se a párjának, mert nem tudtak rátölteni, és kikapcsolták.

És itt szólalt meg a csengő. Gondolkodtam még olyan ajánlaton, hogy felét odaadom átvételkor, másik felét átutalom tesztelés után, ha minden okés, de inkább nem. A hölgy nevére rákerestem fészbúkon, de a legtöbb találat kisebbségi fotókat hozott, így mondom hagyom a fenébe az egészet. Tavaly egy váci cigánygyereknek hagytam magam bepalizni, nem akarok több támogatást fizetni.

#tarcsad

(#1410) .HUman válasza Yutani (#1409) üzenetére


.HUman
csendes tag

Erről jut eszembe: ismerősöm egy hasonlóan "értelmes" családnál op.rendszer/progik telepítése után megkérdezte a családfőt, hogy "Mit tegyek az asztalra?", lévén a család tagjai csak az ikonokra való kattintással tudtak elindítani 1-1 programot..Az egyik gyerek megszólalt: "Há' szalámit!". Okcső. Azóta 1 kuncsafttal kevesebb. Sajnos a fazon engem is megtalált egyszer, pénégyes "adatlapot" keresett, 1vágásos rammal (mi ez disznó b+?). Mondtam neki, hogy olyanon nincs sajnos, és nem is szokott lenni. :N

.

(#1411) Yutani válasza .HUman (#1410) üzenetére


Yutani
nagyúr

LOL. Pedig csak DDR-es pénégy lapot akart... :DDD

#tarcsad

(#1412) zoltanz válasza Yutani (#1409) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Velük én is szívtam hasonlókkal, notit árultam, felhív időpont hely megbeszélve (tőlem pár km), vártam 1 órát, semmi, se telefon. Másnap megint hív, mintha mi sem történt volna, találkozunk, mondom inkább elkelt, de elég volt...

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#1413) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

"Az ár nagyjából fix." :DDD

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#1414) zolee5016


zolee5016
őstag

Videokártya hirdetés.....eladóvá válhat....irányár nyista, mi az ára nem tudni: :(
Eladóvá, illetve cserélhetővé válhat GTX295-ös kártyám.
Röviden: Bitang erős 2 magos szörnyeteg, a mai kártyákkal is felveszi a versenyt, gond nélkül fut vele minden!
"mennyit kérsz érte" kezdetű leveleket nem kérek, mondj egy szép árat, és megegyezünk :)
Érdeklődni: Pivátban!

5 ezer bazzeg!5 ezer!nekem szép ár! :D És tudod mit..meg se kérdezem mennyi az ára!!!

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1415) #21346560 válasza zolee5016 (#1414) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ezeket én is szeretem! "eladóvá válhat" :DDD

(#1416) DeFranco válasza zolee5016 (#1414) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Cím: ^^^^^^2ˇˇˇˇnézz be!ˇˇˇˇˇ2^^^^^^

Hirdetés: Jó kis játékos gépem eladóvá válhat. Szuperül visz mindent. Érdeklődni PÜ-ben, konkrét ármegjelöléssel, ár nélküli PÜ-kre nem válaszolok, ezt itt nem olvasom csak a PÜ-t. A gépről képeket postán tudok küldeni, mert szuperül működik, csak anyu elvette a tápkábelt a teleházból meg kitiltottak. Fizetés csak előre utalással, de bármilyen hozzászólást szivesen meghallgatok.

Komolytalan ajánlattevők kíméljenek, biznisz az biznisz, pénz & sárm van, de csak PÜ-ben ajánlattal. Ha nem ajánlasz komolytalan vagy. A gép jó. Játékos. Jó ajánlat esetén eladó lehet. Komolyan. Ha apu tényleg nem fizeti ki a Pisti apukájának a tévéjét amit összetörtem.

Hely [nincs megadva]
Ár [99.999.999 Ft]

#1: ezt itt nem olvasom, ne is írj ide, tilos, csak PÜ!

ilyenre gondoltál? ;]

[ Szerkesztve ]

(#1417) bullseye válasza DeFranco (#1416) üzenetére


bullseye
addikt

kihagytad, hogy az üzletrontókat jelented!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#1418) föccer válasza bullseye (#1417) üzenetére


föccer
nagyúr

Meg, hogy bannoltat mindenkit a moderátorokkal ^.^

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1419) cskamacska


cskamacska
addikt

SSD hirdetések között:

Hibátlan rit

:kép egy Intel logós SSD-ről:

Gh

30000-ért? Kettőt kérek. :DDD

Becsületére legyen mondva, egy hozzászólásban van két Intel Toolbox kép az adataival, de na. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1420) csibe1 válasza zolee5016 (#1414) üzenetére


csibe1
addikt

Megkérdeztem priviben,és mondtam neki ötezret;hozzátéve nekem ez egy szép ár. :D
Nem sértődött meg rajta.Azt mondta annyiért csak a dobozt adja. :DDD
Mot nézem,lejárt a hirdetés.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#1421) csibe1


csibe1
addikt

Hat és fél mátyásért:

"Elado nagyon jo videokartya!

Termek tipusa: -Gigabyte HD 5450
Termek tulajdonsagai: -model neve : GV-R545D3-1GI
-AMD Radeon HD 5450/PCI-E 2.1
- 1GB DDR3
-64 bit
-DVI-I/HDMI/D-Sub
-DirectX 11 -OpenGl 3.1
Termekhez jár: -Garancia !!! vasarlasi ido: 2012.02.07 -a garancia ervenyes 2015.02.07-ig
-eredeti telepito CD + eredeti hasznalati utasitas+ eredeti doboz
A Termekrol:- a videokartya soha nem volt terhelve vagy tulterhelve !! -kimondottan csak netezesre volt hasznalva
-most hogy eladasra kerult, jatekok telepitese utan megmutatta teljesitmenyet a kovetkezo jatekokkal: Crysis2,Crysis3,Tomb Rider(utolso),Assasins Creed 3, Fear3- Jo kis kartya,
vedd meg es szeretni fogod te is!"

A lényeg,hogy telepítsd a legújabb játékokat a gépedre,mert különben kihasználatlan lesz
a "szeretgethető" 5450 által nyújtott hatalmas videóteljesítmény. ;] :D
A hirdető szerényen 16 napja regelt a Ph-ra,érdekes névvel. :DD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#1422) Yutani válasza csibe1 (#1421) üzenetére


Yutani
nagyúr

Tipikus hülyének nézés esete forog fenn! :D

#tarcsad

(#1423) zolee5016


zolee5016
őstag

Beszélni magyar?????? nem értem,nem értem,nem értem....a hirdetés:
DFGT 1.5honapos 1.8 hó gari kiprobálva volt nem volt használva az után.
G25 veszek

nem értem,nem értem,nem értem.én vagyok a hülye.de nem értem........... :W

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1424) djculture


djculture
félisten

Ajjaj:
Gépház: Krun fekete elől usb + hang és mikrofon csatlakozó
Táp: Coolermaster 600 W
Alaplap: Asus M5A78L usb3.0 (core unlocker, AM3+)
Processzor: AMD Fx Bulldozer 6100 (6 mag magonként 3,4 Ghz, 14 MB total cache) és ami ezt hűti: Thermaltake Spinq VT CL-P0554D.
Memória (RAM): 12 GB Kingmax 1333 Mhz (3x4 Gb)
Videókártya: ATI Radeon HD 4890 1 Gb (Gddr5, 256 Bit, 900Mhz, erre még plusba rávan dugva a tápról 2 áramcsatlakozó a megfelelő áramelátás érdekében.)
Merevlemezek: Elsődleges: rendszer számára fentartott: Samsung Basic SSD 120GB SATA3 (120 Gb, 256mb cache 6Gb/sec)
Másodlagos: Adatok tárolására: Western Digital Caviar Green 1TB (1TB, 64MB cache, 7200rpm, 3GB/sec)
Ja és van benne egy DVD író is amit nem használtam még csak 1x a rendszer telepítésekor.
Garanciás papírok, dobozok kellékek minden megvan a géphez. Postai utánvételel is megoldható!
Ha megkéne venni a boltban ezeket akor kb 250-270 ezer Ft jönne ki persze ujjanon én ezért adom enyiért mert használt, de hibátlanul müködik.

Most jön a csattanó irányárnak megvan adva 190 ezer:)

(#1425) föccer válasza djculture (#1424) üzenetére


föccer
nagyúr

És ilyenkor kell megállni azt, hogy ne menjen oda savazni az ember :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1426) djculture válasza föccer (#1425) üzenetére


djculture
félisten

Azért nézek inkább egy filmet, kiváncsi leszek mennyien fognak ráugrani :D

(#1427) .HUman válasza Yutani (#1411) üzenetére


.HUman
csendes tag

Tudom mit akart, jó ideje van hozzájuk magyar- .. fordítóm. De gondolom azt is tudod, hogy jött volna a segély/családi után kifizetem duma, mint ez többször is előfordult velem a múltban. Jelen esetben is. Aztán vagy-vagy..

Én a múltban mindenkiben megbíztam, naív, jólelkű, segítőkész emberként tudtam volna anno bemutatni magam. Igen az voltam, válogatás nélkül mindenkiben megbíztam, közöm nem volt az előítélethez, mindenkinek segítettem akár anyagi ellenszolgáltatás nélkül.. és mégis ide jutottam. Vajon én vagyok a hibás, hogy 180 fokos fordulat lett úrrá rajtam? Nem folytatom, mert az itt szankciókkal járna..

.

(#1428) Yutani


Yutani
nagyúr

Úgy látom, makacsul tartja magát az a szokás, hogy a baromarcú bejelöl minden várost, ami eszébe jut.

Tényleg nem lehet azt felfogni, hogy a város bejelölés azt jelenti, hogy ott személyesen tudom átadni a cuccot, egyébként meg a Posta bárhova elviszi ebben a szájbalökött országban a csomagot???

Azzal ne jöjjön senki, hogy ezt azért csinálják, mert városra szűrve belbukkan az baromarcú hirdetése! Ki az, aki eleve városra szűr? Bullshit!

Uff! ;]

#tarcsad

(#1429) Jorus válasza Yutani (#1428) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én például csak városra szűrve szoktam keresni, mivel csak személyes átvétel útján üzletelek (megjegyzem, nem túl sűrűn). :) Ahol több város van (és nincs leírva a hirdetésben, hogy ezt hogy kell értelmezni), vagy nincs város, vagy van város, de az nem Bp, akkor eleve kuka számomra.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#1430) Yutani válasza Jorus (#1429) üzenetére


Yutani
nagyúr

Csak erősíti az általam írtakat: hiába írja be Budapestet a bivalybasznádi f@szparaszt, ha oda csak postai úton tudja eljuttatni, így is mindenképpen bukja a bizniszt, mert te csak személyesen vagy hajlandó vásárolni.

Aki városra keres, annak szinte kizárólag a személyes átvétel jöhet szóba, legalábbis a logika azt sejteti. Persze ne keressünk az emberek viselkedésében logikát, mert az nem sok van benne. :DDD

#tarcsad

(#1431) Jorus válasza Yutani (#1430) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nem is ellenvetésnek szántam, csak jeleztem, hogy van, aki városra szűrve keres.
Egyébként volt olyan adásvételem is, hogy be volt írva Pécs és Budapest, majd kiderült, hogy a Budapest úgy értendő, hogy odaadja Pécsen egy mozdonyvezetőnek a cuccot, és tőle át tudom venni a Keletiben, a mittoménmien vágánynál. :DDD Jeleztem, hogy nem élnék a lehetőséggel.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#1432) Yutani válasza Jorus (#1431) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ez a mozdonyvezetős megoldás határeset, de mégis személyes átvétellel megoldott bizniszt takar. :DDD
Persze egyéni preferencia alapján döntöd el, hogy élsz-e vele vagy sem. :)

#tarcsad

(#1433) horush


horush
addikt

Függő Galaxy Ace (1) 28k-ért, cserélni is lehet, de csak a piaci ár alatti értéken. Ha szerencsém van, becseréli 1:1-ben az Ace 2-met. :DDD

(#1434) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Vaterás gyöngyszem: GTX 280 ár alatt, "csak" 23-ért.

"Kizárólag olyanoknak ajánlom ,akik minden mostani játékkal játszani akarnak,amit a gyártók a piacra dobnak!
Szép állapotú videókártya !
Működésileg és esztétikailag kifogástalan!
Az 512 Bites sávnak és az 1 Gigás ramnak köszönhetően, kenterbe veri a mostani, 50-60 ezer forintos kártyákat!
Ram : 1024 MB 512 BIT
Asus hűtés,ami az egyik legjobb!
Nem bánod meg ,hidd el!
Eladásom oka az ,hogy vettem egy másikat,de egyébként megtartanám pótkártyának!"

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#1435) BomiBoogie válasza Cthulhu Dawn (#1434) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Akkor minek vett másikat? :D

(#1436) föccer válasza Cthulhu Dawn (#1434) üzenetére


föccer
nagyúr

:o

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1437) proci985 válasza Cthulhu Dawn (#1434) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

hm, akkor most adjam el ezek szerint a 7850eimet és vegyek 280akat?

napi poén: 4890 + 4gb ram + x2 BE 6400+ elég mai napig maxon játszani. egy olyan táppal, ami szerintem a fur+primetól lehet nem kapcsolna le, de ebben nem vagyok 100% biztos.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1438) Cthulhu Dawn válasza proci985 (#1437) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Miazhogy! Ha szerencséd van, és a csávó alkuképes akkor elcserélheted 1:1-ben a kettőt egy 280-ra.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#1439) BITBOYS


BITBOYS
addikt

[link] :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1440) föccer válasza BITBOYS (#1439) üzenetére


föccer
nagyúr

5k-ért kb nem tök mindegy? :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1441) BITBOYS válasza föccer (#1440) üzenetére


BITBOYS
addikt

Főleg, hogy csak billentyűzet :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1442) föccer válasza BITBOYS (#1441) üzenetére


föccer
nagyúr

Igen, de ezt a kérdező nem tudja :D Ő a telót akarja 5k-ért megvenni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1443) BITBOYS válasza föccer (#1442) üzenetére


BITBOYS
addikt

Mondjuk ez is igaz! :D
Helyében válaszoltam volna, hogy független, de azért egy telefon nem ártana hozzá :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1444) zolee5016 válasza Cthulhu Dawn (#1434) üzenetére


zolee5016
őstag

Megvan a hirdetés....király a csávó....
Szabadnapos vagyok,és gondoltam végignézem a vakerát.....hát többet röhögök mint egy humorfesztiválon.....akkora hülyeségek,dumák vannak,hogy az hihetetlen....
De van kifogható hal is....
Na mindegy..ezt ide bököm... amitől hülyét kapni...A házat belinkelhetném..valami noname borzalom.....na de a duma....
komplett PC, telepített XP SPÉCI ház+lap!!!
PC ház, nagyon spéci
1 db 80 Gb IDE winyó, (kérésre bővítem, illetve bármennyit, bármekkorát teszek bele)
1 db CD olvasó
Codegen 400W ATX táp
10 db USB port!!!! 2 elöl, 8 hátul
4 db IDE csati !!!!
5db db PCI , 1 db AGP csati
3 db DDR1 csati
Memória jelenleg 3*256 Mb (kérésre bővítem)
lap:
MSI 845 Ultra-ARU (kimondottan servernek szánt)
Proci:
intel Pentium4 1.8 GHz
IGAZI ERŐGÉP, szinte korlátlan bővítési lehetőségekkel
külön kívánságra, akár használt, akár új monitort, billentyűzetet, egeret, hangszórót is adok, ára, minősége megbeszélés tárgya, mindenre nyitott vagyok!

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1445) föccer válasza zolee5016 (#1444) üzenetére


föccer
nagyúr

Várj, kitalálom: 25k.

Nyertem?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1446) zolee5016 válasza föccer (#1445) üzenetére


zolee5016
őstag

Nem tudni...de a 16k-s licitre azt írja....a minimálárat nem érték el......

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1447) Jorus válasza zolee5016 (#1444) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ez most fájt. Komolyan. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#1448) zolee5016


zolee5016
őstag

Na de hogy igazságos legyen....ez pl korrekt a 80k-hoz

IGÉNYES Asztali számítógép konfig.
Intel Core 2 Quad Q9550 2.83Ghz •4x2,83 GHz
•L3 Cache 8mb
XFX nForce 790i Ultra 3-Way SLI
•4GB
•DDR3
2 x NVIDIA GeForce GTX 280 1024MB SLI-ben
Samsung HD753 LI
•750 GB
•7200rpm
LG DWD-RW
600 Watt
CoolerMaster CM 692
Szabványos Intel processzorhűtő
Windows 7 Ultimate 64 bit

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1449) föccer válasza zolee5016 (#1448) üzenetére


föccer
nagyúr

Sajnos valamiért a 4 magos procikra dupla ár érvényes..

on: Idegbajt tudok kapni a "Keresek" című hirdetésektől. Most láttam a 1889. ilyet...

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1450) proci985 válasza zolee5016 (#1448) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ez korrekt. ha dobozos a win7 és nem nagyon régi a táp akkor főleg.

másikkal kapcsolatban azért 4 ide csatit lapon sem láttam még. ettől függetlenül nem igazán tudom, hogy mire lehetne értelmesen használni. kb semmire.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.