Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) gban válasza D1Rect (#900) üzenetére


gban
Közösségépítő

Vagy más megközelítésből:
Gyorsan vedd meg, mert
- ha sokat gondolkodsz, rájössz hogy mindenki olcsóbban adja
- ha nem veszed meg gyorsan, akkor elmúlik a hipnózis amivel azt sugalltam a kamu dumámmal hogy ha sürgős akkor olcsó is, és lebukok hogy kamuzok, át akarlak verni, stb.

De a másik változat se rossz, a sürgős, sokan vinnék és nagyon olcsó, de csak utalás utáni posta játszik, mert Bivalybasznádon lakom, és ha átjönnél a szomszéd faluból, akkor meg pont külföldre utaztam.

Postázást nem vállalok.

(#902) D1Rect válasza gban (#901) üzenetére


D1Rect
félisten

"De a másik változat se rossz, a sürgős, sokan vinnék és nagyon olcsó, de csak utalás utáni posta játszik, mert Bivalybasznádon lakom, és ha átjönnél a szomszéd faluból, akkor meg pont külföldre utaztam."
Tipikus. :D

(#903) gban


gban
Közösségépítő

PCI-E GF 6200 5000 Ft :W :Y

Postázást nem vállalok.

(#904) lezso6 válasza gban (#903) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Múzeális darab, ráadásul aranyozott, nem értem a problémád. :F

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#905) Yutani válasza gban (#903) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ugyanez, csak kicsit kifejtve: böngészem a VGA PCIe aprót. Mindenféle régi, gyenge szutyokért legalább 5k-t kérnek, de hol aránylik ez ahhoz, hogy egy 3850 256MB kártyáért meg 6k-t is alig akarnak adni? Főleg, ha egy szemét gyenge HD 3450 kártyához hasonlítjuk, amit 5k alatt nem találunk. (Na jó, most éppen van 4k-ért egy 3450 és egy 4350, de ez így reálisabb is.)

Valahogy nincs is normális kinálat PCIe fronton a 3-4k sávban.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#906) djculture válasza gban (#903) üzenetére


djculture
félisten

Mondjuk ha agp-s lenne akkor érne annyit, boltba röhelyes áron megy /11-15 rugó/

(#907) gban válasza djculture (#906) üzenetére


gban
Közösségépítő

Érne vagy nem, az megint egy másik kérdéskör, de valóban akkor többet érne.
Pont ezért is írtam oda hogy PCI-E :K
Úgy nem kívánkozna ide, de így igen.

Yutani: 4350 és társai: nekem ilyen van a HTPC-ben, arra még épphogy elég, ott pont ezt fizeted meg, hogy van HDMI, használható DXVA, stb. Sokkal jobban játssza le a DXVA-t igénylő filmeket ugyanazzal a gyenge procival mint a 8600GTS-em. Plusz Low Profile, azaz befért egy videomagnó házába is. Igaz, 2 éve vettem 1 év garral dobozzal, kétféle hátlappal 4-ért, vagyis árilag valóban nincsenek a helyükön ahhoz képest.
Szóval felhasználásfüggő, normál gépbe amin néha játszik az ember, valóban gyatra az ár-érték aránya.

Postázást nem vállalok.

(#908) Yutani válasza gban (#907) üzenetére


Yutani
nagyúr

Igen, mindenben egyetértek veled. Vannak azoknak a kis kártyáknak előnyeik a nagyokkal szemben. Mondjuk ha olyan kellene, biztosan megvenném (fontolgatok is egyet a kisebbik S754 gépembe), de én inkább "gamer" szemmel nézve írtam az előző postot. Valójában 4k-t még adnék érte, de BP-n nincs ennyiért ilyen (3450 vagy 4350) kártya.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#909) mickemoto


mickemoto
őstag

Asztali pc hirdetésre jelentkezik egy muki, csere érdekel-e engem notebook-ra?
Nézem mit cserélne, válaszolok hogy igen, de kérdem hogy hogy gondolja a cserét.
Erre jön a válasz hogy nem tudja, csak kíváncsi volt hogy cserélném-e. :W
Mint kiderült 250km-e lakik és nekem a hirdetésben meg volt adva város.
(az már mellékes is hogy cserét nem írtam a hirdetésbe)

Aztán megkérdi hogy mennyit fizetek rá a notira és hogy én hogy gondolom a cserét. :F

Na itt feladtam a dolgot.

(#910) gban


gban
Közösségépítő

Megvan a hét "szakkommentátora":

"Eladó 8800 gts 640 fizess blokkal együtt"

Így van a címben is és a szövegben is.

Na mondom, korrekt, számlát is ad, annyi baj legyen hogy picit fura a fogalmazása.
Erre ott figyel az 1. hsz.-ben egy vizes blokk :W

Postázást nem vállalok.

(#911) DeFranco válasza gban (#910) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Lehetne még Ken Blokk meg New kids on the Blokk is... :U

[ Szerkesztve ]

(#912) djculture válasza DeFranco (#911) üzenetére


djculture
félisten

sőt defrankó is:D

(#913) DeFranco válasza djculture (#912) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Áhá... hát ezt még nem hallottam :C

:W

(#914) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Na van itt ilyen topic is :))

Kedvencem az amikor megtéveszt az árral, majd én vagyok a hülye.

Csoki/sör szóbajöhet-> írok neki -> az csak reklám, ennyi és ennyi az ára

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#915) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Cím: "Eladó Nokia E65. csere is"

"Eladó Nokia E66. csere is érdekel"

csak határozottan:D

(#916) Marci79 válasza Earl_Muttley (#914) üzenetére


Marci79
aktív tag

Majdnem az egész ingyenes hirdető rész ilyen. "Milka csoki", "sör", etc.

(#917) Viktor77


Viktor77
titán

Azért, mint e topic megnyitója, a legkevésbé sem vártam volna tőled egy ilyet:
"i3-2120 [4x 3.3GHz]"

Lord Dragonnak igaza van.
Egyrészt ez maximum 4 magos procira lehetne igaz.
Másrészt a HT szálakat ne vegyük már full 3.3 gigásnak, mert közel sem teljes értékű magok.
Harmadrészt nincs olyan proci, hogy (példa, 4 magos) 2x3.3 GHz + 2x2.8GHz. Azaz a 3.3GHz a proci egészére igaz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#918) D1Rect válasza Viktor77 (#917) üzenetére


D1Rect
félisten

Ott is leírtam. 4 szálon dolgozik, 3.3Ghz.

Az i7-2600 hányszor 3,8?
Az FX8150 hányszor 4,2?

MOD: Átírtam a négyet kettőmegkettőre, így jó?

[ Szerkesztve ]

(#919) Viktor77 válasza D1Rect (#918) üzenetére


Viktor77
titán

Mutass bármi hivatalosat akár Intel, akár AMD oldalról, ahol így hivatkoznak a proci sebességére.

Ezt egyszer valami bolond elkezdte, és sajnos beépült a köztudatba.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#920) D1Rect válasza Viktor77 (#919) üzenetére


D1Rect
félisten

Szeretném megérdeklődni, hogy te hogyan írnád le?

Az AMD egyébként 8 magosnak írja:[link]
Az intel 4 cores 8 threads:[link]

[ Szerkesztve ]

(#921) Viktor77 válasza D1Rect (#920) üzenetére


Viktor77
titán

Ahogy az ark oldalon is szerepel. 2 mag, 4 szál, 3.3GHz.

MOD: Nem azt kértem, hogy mutass olyat, hogy hány magosak. Hanem, hogy hol szerepel 4x3.3GHz-esként.

Érdekes, mert a P4 időkben ez még nem volt divat. Sima 3 gigásként használtuk a procit. Senki, soha nem mondta, hogy 2x3.0Ghz-es. Pedig ugye 1 mag, 2 szál.
Aztán ez sajnos divatba jött, és azóta aprón is egyre többször így látom.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#922) D1Rect válasza Viktor77 (#921) üzenetére


D1Rect
félisten

Ezt írnád a hirdetés címébe, hogy "2 mag, 4 szál, 3.3GHz."?

Melyik igaz jobban a procira, hogy 2x3.3 vagy 4x3.3?
Mivel belinkeltem a hirdetésben 2x a gyártói oldalt, úgy gondoltam belefér a 2+2=4 szintű egyszerűsítés a címben, hogy ne nézzen ki sz@rul.

Azért a P4 óta tekertek egy kicsit a HT hatékonyságán...

[ Szerkesztve ]

(#923) Viktor77 válasza D1Rect (#922) üzenetére


Viktor77
titán

Szóval, hatékonyságfüggő, hogy 2x3.3GHz vagy csak 1x?

Nem, a hirdetés címe így nézne ki: Intel i3 2120 eladó, és termékinfó a megfelelő helyre mutatna, ahol minden adat tökéletesen ott van. Aki nem képes értelmezni, azt puszilom.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#924) D1Rect válasza Viktor77 (#923) üzenetére


D1Rect
félisten

Melyik igaz jobban a procira, hogy 2x3.3 vagy 4x3.3?

(#925) Viktor77 válasza D1Rect (#924) üzenetére


Viktor77
titán

Egyik sem. Én úgy használom, ahogy az Intel. 2 magos proci, 3.3Ghz-en. Semmi összeadás, szorzás, egyebek.

De félreértés ne essék, miattam ne írd át. Viszont ide olyanokat lehet beírni, ami nekünk nem tetszik az aprón. Na, nekem ez volt olyan.

MOD: Elírás javítás.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#926) D1Rect válasza Viktor77 (#925) üzenetére


D1Rect
félisten

Amióta az aprón vagyok beleírom a címbe, hogy mit megy a proci.

Te az én helyemben melyiket írnád:
- [(2+2)x3.3Ghz]
- [2x3.3Ghz]
- [4x3.3Ghz]

Nem, nincs olyan opció, hogy a legalapvetőbb infót nem írjuk bele a címébe.

[ Szerkesztve ]

(#927) Viktor77 válasza D1Rect (#926) üzenetére


Viktor77
titán

Mi az, hogy nincs olyan opció? Mondom, az Intel is így használja, minden más ferdítés, kitaláció.

Ha mindenáron akarnál valami ilyesmit a címbe, akkor "Intel i3-2120 eladó (2 mag, 4 szál, 3.3Ghz)". Valahogy így.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#928) D1Rect válasza Viktor77 (#927) üzenetére


D1Rect
félisten

Azért nincs olyan opció, mert az trehány munka szerintem.
Tömören, röviden, összefoglalva megírod a címet.
A lehető legtöbb infót kirakod, a lehető legrövidebben (én a "procimat eladnám" címektől vagyok rosszul, mert ebből semmi nem derül ki).

Szóval a quest:
-ne legyen 2 soros a cím
-legyen benne a pontos típus+gar+doboz+beszámítás+csere+eladó
-legyen benne, hogy mit tud a proci.

Írd meg, hogy mit írnál a "cím" mezőbe!

Most képzeld el az aprót, ha mindenki beleírná max 1 sorba a lehető legfontosabb infókat...

MOD: Ja igen, még attól kapok hülyét, hogy a cím: 2500K. De azt már nem írja bele, hogy VENNE. Aztán amikor az ember rákeres az 5. ilyen után kissé morcos.

[ Szerkesztve ]

(#929) Viktor77 válasza D1Rect (#928) üzenetére


Viktor77
titán

Na várjál, az első két kitétel üti egymást. Ha csak annyit írok, hogy i3-2100 a gar+doboz+egyebek akkor sem fér bele.

A mit tud a proci meg szerepel a termékinfóban. Aki nem jut el addig, hogy megnézze (hiszen azért csak kiadok valamire 20K-t, utanolvasgatok egy fél órát minimum), az egy buta barom, és nekem tesz szívességet azzal, hogy nem kell vele találkoznom.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#930) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Megtalált nemrég egy okoska, fizikailag fájt. Remélem nem baj, de muszáj szó szerint idéznem, természetesen név nélkül.

Páciens: csere asztali pc re ?
Én: Szia! Pontos konfiguráció?
Páciens: szia
512 es ati radeon hd 4850 mem kard 2gb ram csak a winchester kell kicserélni ami 6-7 ezer forint de ezért ajándékba adok a gép mellé egy 22 colos benq lcd full hd monitort sztem igy mind 2 jol járnánk ? mit gondolsz ?

Én: de még mindig nem teljes a konfiguráció, ez értékben még sehol nincs. Alaplap? Processzor?
Páciens: értékben sehol sincs ne viccelj már csak a monitor kb 40 ezer több konfiguráciot nem tudok mondani mivel nem tudom fejből akkor érdekel a csere vagy nem ? annyit tudok még fejből h a processzor az régebbi 1 magos
Páciens: amugy csak a monitorom kb annyit ér mint a tableted
szoval jol járnánk a cserével sztem mindketten
am azért adom el mert nincs rá szükségem mert vagy egy apple macbookom
Páciens: na akkor ??

Én: Figyelj, ha nem mondasz pontos konfigurációt, akkor tárgytalan.
Páciens: figyelj ha nem kapcsol be a gép akkor h mondjak neked pontos konfiguráciot?

És itt feladtam ...

Remélem tényleg mekbúkja van, és eltartja majd anyuciapuci, legalább ennyi ésszel nem kell majd az aluljáróba kéregetnie...

[ Szerkesztve ]

(#931) D1Rect válasza Viktor77 (#929) üzenetére


D1Rect
félisten

De belefér. Nekem is 1 sor volt.
Itt visszakanyarodhatunk ide:[link]

Meg ide:
"Melyik igaz jobban a procira, hogy 2x3.3 vagy 4x3.3?"

A szerkre: Pedig hányszor volt olyan, hogy nem nézik meg a termékinfót...
Ezért írom bele a hirdetésbe, már külön kiírom a "link"-et, ha szöveget linkesíted úgyse találják meg...

(#930) supreme7: Örüljél, hogy nem kell traktorféltengelyt beszámolni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#932) Viktor77 válasza D1Rect (#931) üzenetére


Viktor77
titán

Annyit írtál, hogy doboz, gari. A questben ennél többet írtál.

Amúgy 3 napja még még 2100 volt. Ráfizettél egy egy 2120-ra?

És fentebb kifejtettem. Proci típusa, eladó, go to termékinfó. Ha buta vagy, ne nézd meg (mármint nem te).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#933) D1Rect válasza Viktor77 (#932) üzenetére


D1Rect
félisten

Nope, nézd meg a hirdetés linkét, ott van az eredeti szöveg. ;)

Az egy másik proci volt, van egy pár.
Van egy i3-2100 dobozos garis is, csak még nem tettem fel.
Meg egy i7-2600, de lehet csak a 2120-at tartom meg.

MOD: Az, hogy butaság-e az, hogy nem találja meg a termékinfót?
Én se mindig találok meg mindent random fórumokon/hirdetési portálokon elsőre.
Van, hogy sokadikra se.
A FB-ot rendesen megszenvedtem amíg felfogtam mögötte a logikát.

[ Szerkesztve ]

(#934) Viktor77 válasza D1Rect (#933) üzenetére


Viktor77
titán

Valóban.

De mondom, csak azt tudom mondani, amit eddig. Az i3-2120 mindent elmond a prociról. Amit nem, vagy ami számomra nem lenne világos, az a termékinfóban van. Esetleg a hirdetés szövegébe is tehetek linket az ark-ra, ilyet is többször láttam már.

És nem is ez a lényeg, nem innen indultunk. A lényeg, hogy számomra a 4x3.3GHz átverésnek hangzik (tipikusan azok számára, akik így vesznek procit, hiszen aki ért hozzá, az tudja, hogy nem igaz) és mint ilyen, beírtam ebbe a topicba.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#935) D1Rect válasza Viktor77 (#934) üzenetére


D1Rect
félisten

"De mondom, csak azt tudom mondani, amit eddig. Az i3-2120 mindent elmond a prociról."

Szerintem nem.
Beleírtam a címbe, hogy 4x3.3(mert szerintem ez írja le a legpontosabban a variációk közül a proci képességét) a hirdetésben meg linkeltem 2x a gyártói oldalt.
Van a szövegben link az árgépre és az ark-ra is.

[ Szerkesztve ]

(#936) horush válasza D1Rect (#935) üzenetére


horush
addikt

Miért nem írod inkább azt, hogy 13,2GHz? Lényegében mindegy, hogy írod le, a 4x3,3 ugyanezt jelenti. ;] Az igazi hardkór eladók így tolják.

[ Szerkesztve ]

(#937) lezso6 válasza D1Rect (#935) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

2x3.3GHz HT, ez adná az igazi infót. Ne mondd, hogy az a három karakter annyit számít. :D Persze a legjobb az a 2 mag 3.3GHz HT lenne, de az már összesen 7 plusz karakter jajmilesz... :( :O ;]

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#938) D1Rect válasza lezso6 (#937) üzenetére


D1Rect
félisten

Aki ismeri a procit, annak semmi infó nincs benne.
Aki meg nem ismeri, az vszínűleg azt sem tudja mi az a HT.

ui.: egyébként meg mindegy lassan, mert eladom vaterán. ;]
Fog a fene DDR1-et meg 775 szerverprocit beszámolni...

[ Szerkesztve ]

(#939) lezso6 válasza D1Rect (#938) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha nem tudja mi a HT, akkor kíváncsi lesz és ráklattyol a különleges proci hirdetésére, és ott szépen le lesz írva, hogy a HT azt jelenti, hogy magonként két szál van. Hooray.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#940) D1Rect válasza lezso6 (#939) üzenetére


D1Rect
félisten

Lenne leírva, ha nem lenne limitálva a hirdetés szövegének a hossza, amiből a linkeket is ki kell hozni.
Tényleg, mikor lesz új HA?

(#941) lezso6 válasza D1Rect (#940) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az új HA még készül, nem tudok se konkrét, se közelítő időpontot rá, hogy mikor jön.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#942) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

örök kedvenc, felrakok egy aprót kb 50k értékben.
Erre jönnek az sms-ek, hogy xyz telefonszámról visszahívást kértek...

Bazz, ha annyira csóró, hogy fel sem bír hívni, az biztos hogy nem velem fog üzletelni...
(nem mintha az ingyenes pm, vagy email nem lenne élő opció...)

...csak én vagyok helikopter?

(#943) horush válasza Sethdobaloah (#942) üzenetére


horush
addikt

Ezért nincs megadva sehol a számom. PH-t legalább egy óránként mindig megnézem, kivéve ha alszom, de akkor meg telefonon sem tudna elérni. Bár emailen néha szoktak írni, hogy miért, nem tudom.. Írom is nekik mindig, hogy vegye fel velem a kapcsolatot PÜ-ben. Így legalább látom, hogy ki akar üzletelni velem.

Mondjuk az viszont igen irritáló szerintem, hogyha valakit nem lehet elérni fél napig, pedig árul dolgokat..

(#944) #56230144


#56230144
törölt tag

Srác kérdezi tőlem PM-ben:Az olcsón mit jelent? :W :W

(#945) Yutani válasza Viktor77 (#921) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ez az idióta "2x3.0 GHz" az első Pentium D kijövetelekor kezdett el terjedni, főleg a kiskerek a hirdetéseiben meg az árlistáiban, legalábbis így emlékszem. Én azt hittem, hogy már leszoktak az emberek róla, mert baromság, erre pont D1Rect használja, aki a legtöbb hülyét kapja az aprótól? Irónia rulez! :DDD

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#946) D1Rect válasza Yutani (#945) üzenetére


D1Rect
félisten

Az oké, hogy nem pontosan írja le, de miért "baromság"?

(#947) Marci79 válasza #56230144 (#944) üzenetére


Marci79
aktív tag

Én már bele futottam többször is olyanba hogy, az eladó szerint a használt sz@rja "olcsó". Holott a boltban az új, kb. 20%-al kerül kevesebbe.

Pár napja volt hasonló esetem. :(((

(#948) Yutani válasza D1Rect (#946) üzenetére


Yutani
nagyúr

A legalapvetőbb, ahogy fentebb már kifejtette valaki: mi is a 2x3GHz? Az kérlek 6GHz. Ennek megfelel a processzor teljesítménye? Sem számtanilag (nem 6GHz-en megy a processzor), sem pedig teljesítmény tekintetében (két 3 GHz-es mag teljesítménye biztosan nem egyezik meg egy 6GHZ-es mag teljesítményével, bár nem tudom, van-e erre vonatkozóan teszt akármelyik CPU generációban). A másik, amit Oli is mondott, hogy egyik gyártó sem jelölte így soha a termékeit.

Harmadikként pedig egy hardverekkel foglalkozó profi oldal Hardverapróján egy ilyen régi és igen aktív tag miért ragaszkodik egy ilyen amatőr és alultájékozott emberek számára a rafkós boltosok által kitalált, nevetséges jelöléshez? Tényleg nem értelek! :(

Egyébként meg nyilván azt csinálsz, amit akarsz, én csak leírtam a véleményemet. Úgyhogy PEACE! :)

Marci79: Valaki most árul egy 5570 1GB GDDR3 kártyát 15k-ért. Egyrészt GDDR5-öst olcsóbban lehetett kapni, másrészt az ilyenek 10k körül vannak fenn az Aprón, harmadrészt olcsóbban lehet boltban kapni ugyanilyet. :)

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#949) D1Rect válasza Yutani (#948) üzenetére


D1Rect
félisten

"A legalapvetőbb, ahogy fentebb már kifejtette valaki: mi is a 2x3GHz? Az kérlek 6GHz. Ennek megfelel a processzor teljesítménye? Sem számtanilag (nem 6GHz-en megy a processzor), sem pedig teljesítmény tekintetében (két 3 GHz-es mag teljesítménye biztosan nem egyezik meg egy 6GHZ-es mag teljesítményével, bár nem tudom, van-e erre vonatkozóan teszt akármelyik CPU generációban). A másik, amit Oli is mondott, hogy egyik gyártó sem jelölte így soha a termékeit."

Nem, a 2x3 az 2x3 nem 6. Ez szóba sem került, nem tudom hogy jön ide.

"Harmadikként pedig egy hardverekkel foglalkozó profi oldal Hardverapróján egy ilyen régi és igen aktív tag miért ragaszkodik egy ilyen amatőr és alultájékozott emberek számára a rafkós boltosok által kitalált, nevetséges jelöléshez?"
A hirdetés címében volt benne, azért mert röviden és majdnem jól leírja(nem pontosan, de jól), hogy milyen a proci.

"Tényleg nem értelek!"
Pedig leírtam.

(#950) horush válasza D1Rect (#949) üzenetére


horush
addikt

2x3 az 6, akárhogy is nézzük / akárhogy is van leírva.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.