Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) djculture válasza DeFranco (#849) üzenetére


djculture
félisten

Mai nap jó kis 9600gt hirdetések uppolódtak. A 9600gt visz minden új játékot full hd-ben meg ilyen szövegek:)

[ Szerkesztve ]

(#852) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Az SGS-ek árai továbbra is az egekben, 50 körül.

Másik: vállal rá egy hét garanciát, de kedden már nincs az országban (mai hirdetés) :C

(#853) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Mit nem lehet azon érteni, hogy utánvétellel nem postázok? Főleg egy 1,5 napja regelt újoncnak nem. És még ő van megsértődve...

Linkelem neki a megbízhatóságomat, vaterát, anyámkínját, elmagyarázom, hogy az utánvételes posta majdnem tripla (!) annyiba kerül, de hogy ő akkor sem utal előre. Differenciálni képtelen, azt már meg sem próbálom neki megmagyarázni, hogy az utánvétel lóf@szt sem ér, mert nem bonthatja ki fizetés előtt, maximum ha jófej a postás, fizetés után ott marad, stb.

ÁÁÁÁHHHHHH készen vagyok ettől.

[ Szerkesztve ]

(#854) föccer válasza ^Clown (#853) üzenetére


föccer
nagyúr

Most ezen kár felhúznod magad. Van aki tartja megát ehhez, függetlenül attól, hogy kviel kellene üzletelnie. Ilyenkor én azt mondanám neki, hogy ok, akkor személyes átvétel.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#855) Marci79 válasza ^Clown (#853) üzenetére


Marci79
aktív tag

Vagy utalja el a pk.-t és akkor küldeni. Ha nem veszi át ő bukik. (Egy picit te is.)

(#856) ^Clown válasza föccer (#854) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Az rendben van, hogy tartja magát ehhez. A korlátoltságot meg a sértődöttséget nem értem meg.

(#857) D1Rect válasza ^Clown (#856) üzenetére


D1Rect
félisten

Majd eladod másnak, jobb az ilyen nickeket kikerülni. ;)

(#858) #04441088


#04441088
törölt tag

Megcsalt :O :W

(#859) Yutani válasza #04441088 (#858) üzenetére


Yutani
nagyúr

Hidd el, nem te vagy az első férfi a világon, akivel ez történik.

#tarcsad

(#860) #04441088 válasza Yutani (#859) üzenetére


#04441088
törölt tag

Tudom. :K

(#861) Yutani


Yutani
nagyúr

ATI Radeon x1950 GT hirdetés:

Nagy gépigényű játékok is futnak rajta, pl: COD: Modern Warfare 3 full grafikával, akadás nélkül!

OMG! Ez hülyének néz itt mindenkit? :U

#tarcsad

(#862) bullseye válasza Yutani (#861) üzenetére


bullseye
addikt

miért, lehet, hogy annyi DX10-es utasítást ugrik át, hogy full grafikával is röccenés nélkül megy 1024x768-ban

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#863) Yutani


Yutani
nagyúr

Meg vannak hülyülve az emberek a nyári naptól:

HD 3650 DDR2 - 7000 Ft
HD 3850 512MB - 15000 Ft
HD 4670 1GB - 11000 Ft
HD 5770 1GB - 25000 Ft
X1600XT és Pro - 5500 Ft
Hibás HD 4850 - 6000 Ft
HD 4850 512MB - 15000 Ft

Némelyik kicsit, mások nagyon túlzóak. Mi van ezekkel? Azt hiszik, hogy itt a PH apróján hülyék az emberek? :U

#tarcsad

(#864) D1Rect válasza Yutani (#863) üzenetére


D1Rect
félisten

HD 3850 512MB - 15000 Ft

Ez a legjobb...

(#865) föccer válasza D1Rect (#864) üzenetére


föccer
nagyúr

Best buy. Féláron van. 30k-ért vette. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#866) nyogo83


nyogo83
senior tag

Utóbbi hetekben régebbi(PIII körüli) laptopot kerestem autódiagnosztikára. Az eredménye az lett, hogy felhúztam maga és Ebay-ről vettem egyet.
Tényleg ennyire nem képesek belőni a jellemzően 8 éves körüli laptopok árait, vagy csak én gondolkodom rosszul?

15-18K körül kerestem 7-800Mhz körüli gépet és az alábbi volt a tapasztalat:

Rengetegen elkezdtek foglalkozni "dobozos" jellemzően szervíz kiárusásból származó régi, hibás laptopok kereskedésével(átlag 100-150 EUR körül van egy 10-15ös pakk)
Gyakorlatilag mindre jellemző:
- törött, karcos,
- HDD+hdd keret+RAM+akku+töltő hiányzik
- Billentyűzetből hiányoznak darabok
- Sok esetben még a kijelző is törött
Ezekért kérnek átlagban 10-12-14 ezret(PIII-as full hiányos "valami")

Kedvencem, amikor a nyilvánvalóan alaplap vagy VGA hibás, folyamatosan kifagyó, semmilyen formában(se külső monitorra se kijelzőre) képet nem adó gépet az alábbi szöveggel próbálnak eladni: "Valószínű csak apró baja van, Win-t kellene újratelepíteni, de nincs kedvem, se időm foglalkozni vele." :W

(#867) Yutani válasza D1Rect (#864) üzenetére


Yutani
nagyúr

Tuti buli ez a 4870 árban lévő 3850... :D

#tarcsad

(#868) westcoastog


westcoastog
veterán

1 valamit magyarázzatok már meg, miért van annyi elég fiatal vga ami oem és csak pár hó garancia van rá? Hová lesz a doboz, meg a gar?...

[ Szerkesztve ]

(#869) D1Rect válasza Yutani (#867) üzenetére


D1Rect
félisten

De ez ilyen 5eFt-os tétel lenne kb.
Az ilyeneknek legszívesebben megírnám, hogy "Sziamitszívsz?Vanbelőleeladó?" de tuti kitalálnák, hogy "üzletrontás" vagy vmi...

(#868) westcoastog: Elviszi az áfa...
De az is lehet, hogy a szériaszám kerül le róluk...

[ Szerkesztve ]

(#870) horush


horush
addikt

Engem a Logitech g27 hirdetések akasztanak ki mostanában (tisztelet a kivételnek..). Simán felrakják 50k-ért a sokszor több, mint egy éves, használt szetteket, mikor boltban, újonnan 55k. :W

Mondjuk az is jó, hogy a játékvezérlő hirdetések 99%-ához oda van írva, hogy "alig használt", "csak kipróbált", esetleg "csak 3 napig használtam, de már meguntam, vagy nem volt időm használni" stb.. Persze, nyilván azért vette meg egy éve, hogy 1 hétig használja, utána meg csak tartogassa porfogónak..

(#871) Yutani válasza D1Rect (#869) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ami most megy: 6k-ért adok el 3850 256MB kártyákat, de 7k-ért már nem viszik el. Az 512MB ebből kiindulva érjen 7k-t, de én egy bizonyos Sapphire 3850 512MB típusért adok 8k-t is, mert össze akarok rakni 4 db-ot quad CFX-ben. Elvileg 3 db már van. ;)

fezlergabor: Erről jut eszembe, néha árulnak olyan VGA kártyát, ami a saját korában középkategóriás cucc volt (nem olcsó), de az eladó azt mondja, csak tartaléknak kellett, alig volt használva. Ilyet ki vesz be? Vagy ki csinál? :F

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#872) djculture válasza Yutani (#871) üzenetére


djculture
félisten

Fene tudja egyik haver is vette egy 100ezres vga-t 2 éve aztán ott volt neki a polcon 1.5 évig. Agp-s gépe volt és azért vette hogy majd ha cseréli a lapot procit is:)

[ Szerkesztve ]

(#873) Ringman válasza Yutani (#871) üzenetére


Ringman
nagyúr

mondjuk nekem is áll itthon egy majdnem komplett konfig (minden alkatrész max 1 éves) kihasználatlanul, csak hdd és oprendszer nincsen.
:U

(#874) Yutani válasza Ringman (#873) üzenetére


Yutani
nagyúr

Na az ilyeneket nem értem. Mert az egy dolog, hogy sokéves, olcsó alkatrészekből az ember épít egy 2. vagy 3. gépet, amit aztán mégsem használ (nekem is van egy S754 konfigom), de hogy sok pénzt elkölteni olyanra, ami csak áll a szekrényben, ez nekem nonsense. :(

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#875) Ringman válasza Yutani (#874) üzenetére


Ringman
nagyúr

úgy volt, hogy bérlek irodát, aztán a munkagép átmegy oda, itthonra meg kell egy mindenes gép. (egyébként se rossz dolog, ha külön gép van munkára, hogy a 2. gépen szabadon tudjak próbálgatni programokat, ne az elsődleges gépet barmoljam össze)

na az irodába költözés elmaradt, illetve el lett csúsztatva.

(#876) Yutani válasza Ringman (#875) üzenetére


Yutani
nagyúr

Oké, ennek alapos oka volt... :)

#tarcsad

(#877) horush


horush
addikt

Logitech z-2300 50k :DD Még jó, hogy 30k körül volt újonnan.

(#878) gban


gban
Közösségépítő

syncmaster 710n 15colos

ár 8-10ezer

Első sort nem kell magyarázni, persze hogy 17 colos, nem hülyeségből teszik bele a típusszámba a 7-est.
Második sort mindig is szerettem. Mármint ha ilyen értelmes megfogalmazást látok.
Mire gondol a mélyen tisztelt hirdető? Lesz aki azt moindja hogy ő a 10 ezres árat választja :F

Postázást nem vállalok.

(#879) Doki16


Doki16
addikt

Szerintem ez nagyon jó, remélem nem komolyan gondolja :D

Eladó Gamer PC

Alaplap:Intel Raisin City DG41RQ (1év garancia)
wincseszter: Western Digital 500GB
Samsung 40GB (rendszernek külön wincseszter)
Memória(ram):1GB Kingmax 1066MHZ
2GB Nanya 1066MHZ(1év garancia)
Videokártya:Gigabyte HD6750 1GB GDDR5(2év garancia)
Processzor:Intel Dual Core E6700 3.2GHZ
Hálózati kártya:Micronet EtherFastLAN
Hangkártya:Alaplapi (integrált)
Tápegység:M-TECH 600W (2év garancia)
DVD meghajtó:Samsung Writemaster.
Rendszer: Windows Xp sp3. (kérésre rakok rá Win7-et)

Nagyon megbízható gép,sosem volt vele problémám,rendszeresen portalanítom.NEM MELEGSZIK!Sosem volt húzva.A mai játékokat is gond nélkül elviszi 1080p-ben akár 3D-ben is (pl.: Battlefield 3,GTA4,Call of Duty Black Ops,Call of Duty mw3,Crysis 2,Dirt3.)
Call of Duty 4-ben 1024*768-as felbontáson 250fps fix!

Viszi a GTA4-et FULLHD-ba :D

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#880) kovsol válasza Marci79 (#833) üzenetére


kovsol
titán

Enterprise akkor már :D

(#863) Yutani én még év elején vettem 3870 512MB gddr4 karikat egyiket 5k másikat 8k ért, végül sikerült eladnom őket 8k/db arán úgy február körül, ki akartam próbálni a CF -t és arra jó volt ennyiért :)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#881) Viktor77


Viktor77
titán

Még mindig E8400.

22K, mert:
"Nincs doboza, nylonban van mind1ik, hűtő sincs hozzá pontosan ezért ennyi az ára."

Így van, szard le, hogy a garis, dobozos, hűtős 2100 olcsóbb.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#882) Marci79


Marci79
aktív tag

Az álláskeresős hirdetéseken lehet még jót mulatni.

Helyesírás: OFF
Kell a pénz: ON
Büdös a munka: ON

:U

(#883) D1Rect válasza Marci79 (#882) üzenetére


D1Rect
félisten

:DDD

(#884) gban


gban
Közösségépítő

Leírom a hirdetés teljes szövegét.
Más infó nincs, se kép, se infó link, semmi.
Cím:
Eladó
Szöveg:
Sziasztok eladova vált a telefonom jo allapotu kis karcok tolto usb

Vagyis teljskörű a tájékoztatás...

Postázást nem vállalok.

(#885) D1Rect válasza gban (#884) üzenetére


D1Rect
félisten

Aki telefont keres annak jó lehet.
Mi a gond? ;] :DDD

(#886) lezso6 válasza horush (#877) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Most se lehet 30k alatt kapni, ráadásul valaki adna is érte annyit, de persze az eladó nem enged a már az eleve akciós 38k-s árból. :D Basszus, nekem is pont van egy elfekvőbe, 30k-ért bárkinek oda adnám, azonnal, lehet meghirdetem, aztán majd postolhatjátok ide. ;]

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#887) Tim82 válasza horush (#870) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pedig simán. Én játékokkal (főleg RPG-kkel) vagyok így, megvettem lassan 3 éve pl. a Witchert, a Mass Effect I-II. részt stb. és anélkül porosodnak a polcon, hogy kedvem és időm lett volna játszani velük.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#888) #04441088


#04441088
törölt tag

Azt is szeretem, amikor ram irnak olyan ugyben, hogy ha mondok egy jo arat, akkor elviszik. Most is ez tortent. Ha jo arat mondok elviszi..+ adott egy telefonszamot is, de hogy melyik altalam hirdetett dologra gondol, azt talaljam ki en. Irtam neki, hogy 100 ezer Ft. Jo ar, szep ar. :DDD

(#889) gban


gban
Közösségépítő

21 napos reg.

Intel Celeron 3.06 GHz processzor, hűtővel és ventilátorral - 4000 :Y
ATI Radeon 9200 128 MB-s Videokártya (4 darab Réz hűtőbordával) 8000 :Y :Y
1 GB-os Kingmax DDR1-es RAM :Y :Y

Offolást lehetőleg mellőzzétek! :DDD

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#890) Marci79 válasza gban (#889) üzenetére


Marci79
aktív tag

"Nem áldotta meg őt az ÚR, sem szép külsővel, sem szerencsével, sempedig teljesen ép ésszel!"

(#891) Gergosz2


Gergosz2
veterán

hülyét kapok az olyan apróhírdetésektől ahol az eladó felrakja a hírdetést ár nélkül, és arra vár , hogy n+1 éves hardverrért az akkori vételárat vagy annál többet adjanak. :W

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#892) föccer válasza Gergosz2 (#891) üzenetére


föccer
nagyúr

Ennél már az is jobb, amikor egy mai szemmel elavultnak mondható notebook hirdetésébe beírják, hogy de eredetileg xxx ezer forint volt, ezért a 90k-s vételár mennyire ütősen jó. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#893) mickemoto


mickemoto
őstag

Nos én azért kapok hülyét az aprótól mert amióta használom( nem rég óta, kb.3+ éve ) rengeteget romlott a színvonala minden tekintetben. :O

(#894) D1Rect


D1Rect
félisten

Kell egy 120GB Agility3.
Kisker ár alatt tudnék 700Ft-tal apróból.
:W

(#895) Ringman válasza D1Rect (#894) üzenetére


Ringman
nagyúr

még szerencse, hogy lehet kapni :))

(#896) gban válasza D1Rect (#894) üzenetére


gban
Közösségépítő

Szetintem tuti figyelmetlen voltál.
Biztos vagyok benne hogy találsz kisker ár fölött is...

Postázást nem vállalok.

(#897) gban


gban
Közösségépítő

"Eladó egy címben szereplő tápegység. Ideális megoldás annak, aki pont ezt keresi."
:DDD

Postázást nem vállalok.

(#898) nyogo83


nyogo83
senior tag

A kultúra azért csapkodja a kertkaput egy-két embernél rendesen.
Hírdetésre jelentkezik privátban, érdeklődik , én válaszolok és kb ennyiben marad a kommunikáció. Se egy "köszi majd jelentkezem", se egy "menj a francba", semmi. :W
Vagy ez csak nekem nem normális?

Azt már nem is ragozom hogy amikor köszönés nélkül, végig kisbetűvel (végig egybe) ír, akkor már nem is tudom hogy érdemes-e vele foglalkoznom.
Eddigi no1:
"asus csere komplett pc"

Ennyi. Nem több, nem kevesebb.Azt elárulom hogy egy notebookrol volt szó, valamint a hírdetésben nagybetűkkel benne volt hogy csere nem érdekel, de azthiszem ez a legkisebb gond:))

(#899) mickemoto


mickemoto
őstag

Nem értem miért, de valahányszor találkozom olyan hirdetéssel aminél fel van tüntetve a címben hogy "sürgősen eladó" ahhoz az esetek túlnyomó többségében irreálisan magas ár társul. :F ( szinte mindig találni ugyanilyen terméket olcsóbban nem sürgősbe :DDD , érdekes.)

Ha egyszer sürgős, akkor az árából is látszódjék kérem szépen.

(#900) D1Rect válasza mickemoto (#899) üzenetére


D1Rect
félisten

Sürgősen keres egy balekot, mert kell a pénz.
Mi a furcsa ebben? :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.