Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) Geth válasza sony309 (#2650) üzenetére


Geth
addikt

Azt nem tudom, csak kicsit kényelmetlennek hangzik :F

(#2652) sony309 válasza Geth (#2651) üzenetére


sony309
őstag

Mindegyik torrent alkalmazásnak van valami baja nálam, ennek is van, de ez legalább tud majd 30 MBps sebességet.

S3x, hifi & rock and roll

(#2653) Geth válasza sony309 (#2652) üzenetére


Geth
addikt

A "mindegyik"-et túlzásnak érzem (úgy értem, biztos nem próbáltad mindegyiket :) )

[ Szerkesztve ]

(#2654) sony309 válasza Geth (#2653) üzenetére


sony309
őstag

Ebben igazad van talán. :R

Pontosítok akkor: amit kipróbáltam, annak mindegyiknek volt valami nyűgje/baja!

Vagy nekem a használatával!

S3x, hifi & rock and roll

(#2655) Geth válasza sony309 (#2654) üzenetére


Geth
addikt

Talán? Én mindig a Deluge-t reklámozom, de sok embernek valamiért büdös.
Illetve Entware-ng-3x repóban fent van rtorrent, transmission is, nekem valamiért tisztábbnak tűnik onnan felrakni, ezeket a Q-val kezdődő megoldásokat kerülöm, mert vagy nem működnek teljesen jól, vagy vadászni kell a beállításaikat :(

[ Szerkesztve ]

(#2656) sony309 válasza Geth (#2655) üzenetére


sony309
őstag

Valamelyik nap kipróbáltam, valamiért elriasztott a közel 300 MB méret!
Nem tudom, hogy mi lehetett még benne?!

Úgy vettem észre, hogy nagyobb volt a processzor igénye, mint a qBittorrent-nek.

S3x, hifi & rock and roll

(#2657) Geth válasza sony309 (#2656) üzenetére


Geth
addikt

Fogalmam sincs milyen 300MB-ról beszélsz :DDD Esetleg kifejthetnéd.

Nagyobb a processzorigénye, python-ban van írva.

De nemcsak a deluge vant fent a repóban, hanem még két másik kliens is, ahogy írtam.

(#2658) ecaddsell válasza Geth (#2655) üzenetére


ecaddsell
aktív tag

Az Entware-ng-3x repot, hogy kell feltenni, én csak ezt találtam (mindenféle 3-as nélkül):
https://github.com/Entware-ng/Entware-ng/wiki/Install-on-QNAP-NAS

Szerk: vagy a 3-as az a kernel verziót jelzi (bocs, ha hülyeséget kérdezek, nagyon új vagyok még a témában)?

Köszi,

[ Szerkesztve ]

(#2659) Geth válasza ecaddsell (#2658) üzenetére


Geth
addikt

Entware-ng-3x
ezen belül:
Install on QNAP NAS

A standard csomag-ban a QTS usereket használja, az alternative csomag NEM (új, külön user-halmazt csinálhatsz, akiknek semmi köze a QTS-hez).
Én a standardot raktam fel :)

[ Szerkesztve ]

(#2660) ecaddsell válasza Geth (#2659) üzenetére


ecaddsell
aktív tag

OK, amit googliztam repot akkor az nem jó vagy az 1 harmadik?

Na fel is tettem amit linkeltél. Most feltenném az mpstat-ot, de azt mondja:
opkg install mpstat
Unknown package 'mpstat'.
Collected errors:
* opkg_install_cmd: Cannot install package mpstat.

Mit csinálok rosszul, nincs mpstat vagy nem opkg?

Szerk ezt találtam:
opkg install sysstat
Installing sysstat (11.6.0-2) to root...
Downloading http://entware-3x.zyxmon.org/binaries/x64/sysstat_11.6.0-2_x64-3x.ipk
Configuring sysstat.

[ Szerkesztve ]

(#2661) sony309 válasza Geth (#2657) üzenetére


sony309
őstag

Kinevethetsz nyugodtan, de én innen töltöttem le és több mint 300 MB.

rTorrent nincs vagy nem találtam 228-ra.

A Transmission-nal a sebessége/lassúsága miatt nem voltam megelégedve.

S3x, hifi & rock and roll

(#2662) ecaddsell


ecaddsell
aktív tag

Még valami: most, hogy fent van a qnapclub meg az entware nem fognak ezek összeakadni (ha valakinek van tapasztalata ilyesmivel akkor mi)?

(#2663) sony309 válasza sony309 (#2661) üzenetére


sony309
őstag

Entware-t képtelen vagyok működésre bírni, el sem indul.

S3x, hifi & rock and roll

(#2664) Geth válasza sony309 (#2663) üzenetére


Geth
addikt

Nincs felülete ha erre célzol. Ez egy pure linuxos megoldás.
BeSSH-zol adminnal a NAS-ra, és ott használhatod az opkg csomagkezelőt.
Az egész entware a /opt könyvtár alá dolgozik, oda telepít, stb.

Pl. deluge-t akarok felrakni:
opkg update
opkg install deluge-ui-web (ez fel fogja rakni a deluge-t is mert dependál rá).
Ezután a /opt/etc/deluge alatt vannak a konfigurációs fájlok, amiket szerkeszthetek (pl. vi -vel, vagy mc-vel, de azt előbb fel kell rakni: opkg install mc).
Ha megvan:
/opt/etc/init.d/S80deluged start
/opt/etc/init.d/S81deluge-web start
És már fut is a deluge + webui :)

NAS újraindításkor is futni fog.

[ Szerkesztve ]

(#2665) sony309 válasza Geth (#2664) üzenetére


sony309
őstag

Köszönöm, bár nekem ez még érthetetlen, de átrágom magam, ha arra adom a fejem.

S3x, hifi & rock and roll

(#2666) Geth válasza ecaddsell (#2662) üzenetére


Geth
addikt

Szerintem nem (bár nem használok a qnapclubot).
Ha jól tudom az a gyári App Center-t bővíti új repóval.
És az onnan telepített appok is követik a gyári appok struktúráját.

Az entwarenek - ahogy korábban írtam - semmi köze a QTS-hez miután felraktad az entware app-ot.
Például nem bővíti a gyári App Center tartalmát semmivel.

SSH-n keresztül tudsz feltenni a saját csomagkezelőjével a saját csomaglistájából előre elkészített, valamennyire a QNAP-ra igazított csomagokat a /opt alá.
Ezek jellemzően linuxos toolok, vagy daemonok amik elindulnak az entware indulásakor (ami a NAS-al együtt indul). A QTS felületét azonban az innen telepített csomagok nem fogják bővíteni.
A korábbi deluge példámban is a QTS-től teljesen független deluge webUI kerül telepítésre, alapból a 888-as porton.

[ Szerkesztve ]

(#2667) Mr Bond 007 válasza Geth (#2655) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Én is azt írtam anno hogy a deluge ezerszer jobban bevált a transmissionnél erre elkezdtek győzködni, hogy de nekik milyen jó. Jah az... :U

Mondjuk én nem szeretek beletúrni a nasba, inkább dockerben futtatom. Jobb az ha el van szeparálva és nem fér hozzá semmihez. Na mind1.

(#2668) Geth válasza Mr Bond 007 (#2667) üzenetére


Geth
addikt

Be lehet vágni a daemont egy saját, lebutított user alá.

De a deluge egy példa volt, párszáz csomag van ott, nem mindegyik van legyártva dockerrel (ergó meló van vele, ha meg akarnád csinálni), egy nagy részük meg teljesen felesleges is (toolok, nem szolgáltatások).

(#2669) ecaddsell válasza Geth (#2666) üzenetére


ecaddsell
aktív tag

OK, köszi, azt hiszem fogtam.
Szóval a qnapclub jobban követi ezt a GUI/WebUI vonalat és jobban beintegrálódik a QTS-be, az entware meg inkább egy generikus optware ami flash alapú eszközökön is megy (ahol az /etc /bin /sbin stb. tartalmát nem lehet könnyen módosítani és e-miatt /opt/etc /opt/bin /opt/sbin van) és inkább csak különálló WebUI van.

Ugye e-miatt van az, hogy lehet választani, hogy pl. az /etc/passwd (standard csomag) vagy az /opt/etc/passwd (alternative csomag) legyen használva míg flash alapú eszközökön mint pl. routerek csak az utóbbi (/opt/etc/passwd) az opció.

Viszont nekem úgy tűnik a qnapclub motorja is az entware, mert ha megnézi az ember milyen entware van az /etc/init.d/-ben akkor van Entware-3x.sh (ezt tettem fel ma) meg van Entware-ng.sh ami vsz. akkor került fel amikor a qnapclub-os cuccokat feltetem (dátumból ítélve).

Mivel a github leírása alapján az entware-ng-3x az entware-ng forkja, nagy különbség nem lehet a csomagok közt, ami onnan is látszik, hogy ránéztem a procps-ng-re is mindkettőnél ugyanaz a verzió van.

Viszont azt egyáltalán nem látom, hogy az entware-ng csomagokat parancssorból hogy lehetne feltenni, mert pl. nálam a /bin/ps még mindig 1 link a "busybox"-ra (firmware?). E-miatt mikor korábban bessh-ztam, a ps meglehetősen buta volt.

Viszont, ha fel lennének az entware-ng csomagok téve azért gyanítok némi redundanciát...

(#2670) Geth válasza ecaddsell (#2669) üzenetére


Geth
addikt

Az első felét értem, és igen, én is így fogtam fel.

A qnapclub részhez én biztosan nem értek ennyire :)

Felhomályosíthatsz, ha valamit rosszul látok:
A qnapclub alatt egy repó címet értek, amit hozzáadva a gyári App Centerhez, annak tartalma (.qpkg-k listája) is látható lesz és kattintásra telepíthető.
Apró szépséghiba, hogy egyes, a repóban lévő .qpkg csomagok, bedolgozhatnak a /opt alá. Gondolom az alatt, hogy a qnapclub motorja az entware, azt érted, hogy az első ilyen .qpkg le is húzza az entware-t, mert teszem azt, azzal old meg valamit (ahelyett, hogy a gyári QNAP módszert követné).
Gondolom csak azért, mert berakom a repó címét, nem települ semmi entware :)

Fentvan a 3x is a qnapclub-ban, van is benne egy ilyen mondat:
Please note that Entware may be incompatible with other QPKGs, that use /opt folder. Try to move Entware before other packages with SortMyQPKGs QPKG in this case.

[/opt/bin] # ll ps
lrwxrwxrwx 1 admin administrators 16 2018-01-07 10:44 ps -> /opt/bin/busybox*
[/opt/bin] # opkg install procps-ng-ps
...
[/opt/bin] # ll ps
-rwxr-xr-x 1 admin administrators 91K 2017-12-24 20:53 ps*

(#2671) tibi970307 válasza sony309 (#2647) üzenetére


tibi970307
tag

Próbáltam, sőt, böngésző cookiekat is töröltem, több böngészővel is próbáltam.

Igazából a Transmission jó lenne, ha úgy működne, ahogy kell neki. A Transmission gui kifejezetten jó, olyan, mint ha az lenne az alapértelmezett kliens a számítógépen.

(#2672) sony309 válasza tibi970307 (#2671) üzenetére


sony309
őstag

Chrome-t használok, de mint írtam, csak másodjára hajlandó belépni. De utána működik.
A Transmission nálam "lassú" volt, de más bajom nem volt vele.

S3x, hifi & rock and roll

(#2673) tibi970307 válasza sony309 (#2672) üzenetére


tibi970307
tag

Én akárhányszor frissítettem rá, akkor sem töltött be.
Kezdem azt látni, hogy ezek az olcsó NAS-ok nem annyira jók, mint ha házilag építenék egy passzív PC-t Xpenologyval, vagy OMV-vel.
Ha probléma van vele, akkor ahhoz túl zárt, hogy meg lehessen oldani, és nincs is annyi erőforrás sem, mint egy épített NAS-nál.

(#2674) viko


viko
csendes újonc

új NAS a láthatáron

[ Szerkesztve ]

(#2675) Geth válasza tibi970307 (#2673) üzenetére


Geth
addikt

Egyébként a ráfrissítésen kívül valamelyikőtök konkrétan megpróbálta kinyomozni, hogy mi a baja?
Ritkán látok olyat, hogy valami csak úgy magától megjavul (és nyilván soha nem ok nélkül).
Log-ba nem került valami?

Túl zárt? Van ssh :DDD Meglepően jól kiterjeszthető a működés például a mostanában tárgyalt entware-el is, nem érzem zártnak :) Az így felrakott csomagokhoz könnyebb segítséget is találni, hiszen nagyon hasonlít egy szabvány linuxos rendszerhez, doksik is jók hozzá (egy nyelvet beszélünk).
A qnap(/qnapclub?) appokkal az volt a bajom, hogyha az ezekre szakosodott fórumokon nem találtam megoldást, és feltett kérdésre se jött válasz, akkor nagyjából kifújt a dolog.

Cserébe az alaprendszer remekül elrejti azokat a dolgokat amik számomra a legbonyolultabbak, legkevésbé értek hozzájuk, és amikbe a legkevésbé szeretnék belenyúlni: storage (pl. raid), networking, container (virtual switch-el).
Nekem ezeknél a dolgoknál a kevesebb néha több, én meg foglalkozhatok az appokal, szolgáltatásokkal, automatizálással :)
Ráadásul szeretem megérteni a dolgokat, a saját építésűnél még mindig a raid-et konfigolnám, így legalább volt időm megtalálni a számomra tökéletes torrent klienst, media servert, stb. A tökéletes alatt például azt értem, hogy nekem nem opció, hogy nem jön be a webui elsőre (és gyorsan).

(#2676) sony309 válasza tibi970307 (#2673) üzenetére


sony309
őstag

Ebben teljesen egyetértek veled!

Az épített NAS-hoz sem értek, ahogy ehhez sem.☺
Azt gondoltam amikor megvettem, hogy itthonra teljesen jó lesz, alap felhasználásra. Ez nem így van!
Nekem inkább a szoftverrel van bajom!

Most már én sem venném meg!

S3x, hifi & rock and roll

(#2677) Gsx-rr válasza sony309 (#2676) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Alap felhasználásra tökéletes egy pl Ts-228as Nas. Akinek szoftveres problémája van ,mint nekem volt megoldja egy friss telepítés ,mint a Windows-nál!

(#2678) Geth válasza sony309 (#2676) üzenetére


Geth
addikt

Teljesen jó otthoni felhasználásra, az alap felhasználáson túl is.
Csak az a helyzet, hogy ez egy számítógép, viszonylag tág felhasználási területtel (szemben mondjuk egy kenyérpirítóval).
Ehhez mérten kell hozzáállni, a QNAP marketingszintig fogja elvinni az alaprendszer funkcióit, hogy el tudja velük adni az eszközeit, de személyreszabottan nem fog soha kicsiszolni minden featuret. De ezért van a community :)
Bele kell nyúlni a dolgokba, az épített NAS-sal is hamar kerülsz ilyen szituációba :)

(#2679) sony309 válasza Geth (#2678) üzenetére


sony309
őstag

Ezen nem fogunk összeveszni!

Én úgy gondolom, hogy alap felhasználásra (torrent nem ipari mennyiségben, média szerver) nem "kockák" vásárolják és azok nem fognak tudni belenyúlni, mert nem értenek hozzá.
Annyit értenek hozzá, hogy felmásolják rá az adatot és használni akarják, mint ahogy én is.

Gsx-rr:

Nem mindent old meg egy új telepítés, mint ahogy nálam sem oldotta meg, hogy az utóbbi frissítés óta nem hajlandó készenlétbe tenni magát a HDD.
Nem értem, hogy a gyári média szerver miért használhatatlan, amikor a MinimServer gyors és használható, szinte tökéletes. Tudom, hogy nincs olyan szoftver, ami mindenkinek tökéletes, mert mások az elvárások.

[ Szerkesztve ]

S3x, hifi & rock and roll

(#2680) Mr Bond 007 válasza sony309 (#2676) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Ott a megoldás, de neked az se jó, mert "nagy a kiens mérete". :Y
Ha neked semmi se jó, az miért a qnap hibája?

Probléma esetén meg írni kell a supportnak és megoldják. Azt viszont nem tudja senki megoldani ha armos nast vettél de olyan igényeid vannak amiket csak az intelesek tudnak maradéktalanul kiszolgálni.

[ Szerkesztve ]

(#2681) sony309 válasza Mr Bond 007 (#2680) üzenetére


sony309
őstag

Igen, ez is egy vélemény, hogy nekem semmi nem jó! :D
De ez nem igaz, mert képes vagyok kompromisszumra, de ne menjen a használhatóság rovására!

Te tudod, hogy miért 300 MB, amikor a többi kliens mérete kevesebb, mint a tizede?

Írtam több problémával is, de nem történt semmi, volt amikor a problémámat sem értették, pedig több képernyőmentést is küldtem.
Nem a processzorral van bajom.
A gyári média szerver egy hét alatt indexelte le a zenéimet, amit a MinimServer megcsinált 10 perc alatt. :Y

[ Szerkesztve ]

S3x, hifi & rock and roll

(#2682) Geth válasza sony309 (#2681) üzenetére


Geth
addikt

Továbbra sem derült ki mi 300MB pontosan?
Én arra tudok gondolni, hogy beleszámolod a python-t, ami szükséges hozzá.
Egy python telepítés gonddolom jópár(száz) MB.

Ez olyan mintha a filebot amúgy nem kicsi 50MB-jához hozzászámolnám a teljes JRE méretét csak azért mert Java-t használ.

Maga a Deluge csomag néhány MB (a telepítő 1.5MB).

Indexelés: Nekem a Plex sem indexelt napokig, a gyárit nem tudom, nem használom. Igazság szerint az App Centerem telepített applistája kong az ürességtől :DDD

Nem kell annyit kiabálni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2683) Mr Bond 007 válasza sony309 (#2681) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Komolyan kit érdekel? Itt nyomod a gonosz qnapot miközben saját magadat ülteted a sz--ó rollerbe.

Az fogadjunk sose zavart ha le kellett szedni windowson egy directx-et vagy egy .net keretrendszert esetleg egy java-t. Pedig az is több száz mega tud lenni. :U

[ Szerkesztve ]

(#2684) sony309 válasza Geth (#2682) üzenetére


sony309
őstag

Nem derült ki, mert nem tudtam kideríteni, annyira nem értek hozzá.
Beleírtam valamelyik hsz.-ba a linket, ahonnan leszedtem.
Nem én számoltam bele, így töltődött le egyben 320 MB.

Igen, a Plex vagy a Serviio is megcsinálta pár óra alatt, ezért már nem is foglalkozok a gyári szerverrel zenére.

Mr Bond 007:

Mint írtam fentebb, nem én szedtem le külön, hanem egyben töltődött le, de hagyjuk is, nem fontos.
Mélyebben nem mennék bele, mert nem értek hozzá annyira, mint Ti, én csak egy mezei felhasználó lennék, aki torrentet és média szervert akar futtatni és elvárna alapvető dolgokat.

De be is fejeztem a Qnap fikázását.

S3x, hifi & rock and roll

(#2685) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Eddig 50-es netem volt ,most ugyanazért az árért kaphatok 500-ast is. Nincs rá szükségem,elég annyi amit letöltéskor egy Nas tud.

Mi az a max amivel elboldogul egy Ts-228 ,de mivel eladom érdekel mennyivel többet bír egy Ts-251.

(#2686) sony309 válasza Gsx-rr (#2685) üzenetére


sony309
őstag

Speedtest 300 Mbps-t mért (TS-228) nálam.

[ Szerkesztve ]

S3x, hifi & rock and roll

(#2687) tibi970307 válasza sony309 (#2686) üzenetére


tibi970307
tag

Nálam 12MB/s a maximum 228-asnál.

Gsx-rr: Az újratelepítést még megpróbálom majd, de egyébként teljesen új, így friss rendszer van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#2688) Geth válasza Gsx-rr (#2685) üzenetére


Geth
addikt

Én nem tudok nyilatkozni a 228-asról, de
(#2686) sony309: 300Mbps (speedtest)
vs
(#2687) tibi970307: 100Mbps (?)

Eddig alma vs körte, mert nem tudjuk, hogy a 2. micsoda.

Nekem 251 van, de nem tudok például torrentet mondani, mert csak 100/50Mbps a net, azt 100% kihajtja.
251-nél nálam sima másolás (ami talán a speedtesthez hasonlít) az 1Gbps.
Ez tényleges művelet (tehát nem RAM-ba), és azért csak ennyi, mert a két bottleneck (HDD és hálózat) egybeesik :)
A torrentnél azért nem mindegy, mert a sok párhuzamos kapcsolatot nem ugyanúgy szolgálja ki a két különböző architektúra (x86 vs arm).
Én is kiváncsi lennék egy olyan 251 mérésre (pl. torrent), aminél nem a hálózat és nem a háttértár limitál, hanem a cpu. Vagy legalább nem a hálózat mint nálam.

Szerk: a 100Mpbs az ráadásul azért zavaró, mert lehet másik bottleneck a hálózatban, túl kerek :)

[ Szerkesztve ]

(#2689) tibi970307 válasza Geth (#2688) üzenetére


tibi970307
tag

Igen, 100Mbps
500-as UPC, másolás hálózaton már inkább a külső merevlemez korlátja volt, amiről másoltam a NAS-ra (50MB/s, azaz 400Mbps). Torrentet viszont nem szereti, 12MB/s-nál 100% volt a processzor terhelése. Eddig csak a Transmissiont sikerült működésre bírni, de az sem másolja át a beállított helyre a fájlokat amint végzett. A gyári pedig áthelyezi, csak utána nem is seedel emiatt.
Qbittorrent webui nem töltött be. Mást nem próbáltam még. Ha lesz időm és lehetőségem, akkor még próbálkozok vele, csak igazából rokonomnál van, tőlem 500km-re...

(#2690) Gsx-rr válasza tibi970307 (#2689) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Az internet sebessegenek es a halozaton torteno masolasnak mi koze van egymashoz?

(#2691) Alex91 válasza tibi970307 (#2689) üzenetére


Alex91
félisten

Ha a gyari nem seedel, akkor ott valami el van allitva... vagy a nas-on, vagy a routeren.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#2692) Geth válasza Gsx-rr (#2690) üzenetére


Geth
addikt

Ad egy felső korlátot. Ha például egy eszköz a (nem limitáló) belső hálón az SMB overheadtől eltekintve (aminek nem kellene számottevőnek lennie) nem tud csak X sebességet, akkor biztos lehetsz benne, hogy neten sem lesz soha gyorsabb :)

(#2693) tibi970307 válasza Gsx-rr (#2690) üzenetére


tibi970307
tag

Rosszul szerkesztettem meg a mondatot.
Az otthoni hálózat gigabites, és a másolásnál a korlátot a külső HDD adta.

Viszont az 500-as internetet messze nem lehet kihasználni egy ilyen NAS-sal. Torrenttel legalábbis biztos, hogy nem, nem Arn-hoz készült.

Alex91: Ahogy letölti az anyagot, akkor áthelyezi az általam megadott helyre, de az elérési helyet nem változtatja meg magának, így kiírja, hogy nem található a tartalom.

[ Szerkesztve ]

(#2694) Gsx-rr válasza tibi970307 (#2693) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nekem is 50-es netem van, ha most valtanek 500-as nettel kevesebb lenne a havi szamlam, de szerintem pont ezert eleg a 200-as net

(#2695) Alex91 válasza tibi970307 (#2693) üzenetére


Alex91
félisten

En mindig oda toltok, ahova felajanlja. Van egy torrentes felhasznalo, es annak a home mappajaba toltok le, es amikor letoltotte, akkor onnan masolom at a megfelelo mappaba. Amikor vegzett a visszaosztassal, akkor torlom a kliensbol a torrentet adatostul.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#2696) Alex91 válasza tibi970307 (#2693) üzenetére


Alex91
félisten

Kiprobaltam, gyari kliens atrakta es seedeli tovabb...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#2697) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

Van egy régebbi TS-420as nas-om amin van 4.3.3
Twonky médiával szoktam megosztani a tartalmakat róla ami aránylag tökéletesen működik.
Most viszont lecserélem a tévémet és szeretnék valami jobb lejátszót. Plexet próbáltam csinálni, de már nem támogatja az új plex a procimat a régi meg nem csinálja meg rendesen a servert :(
Tudtok esetleg valami ötletet mondani, hogy mivel póbálkozzak?
.

(#2698) Senki Alfonz


Senki Alfonz
csendes tag

Üdv topik!

Egy Ts-109 pro nast próbálok használni, egy T home-os Zte ZXV10 H201L routerrel.
Transmissiont próbálom beállítani, de sehogy sem akar működni, se upnp vel, se port forwarddal.

Van esetleg ötlete valakinek?

(#2699) tibi970307 válasza Alex91 (#2696) üzenetére


tibi970307
tag

A törléses dolog nem jó, mert azt csak az eliteknek, vagy legendnek szabad a videótékában. ;]

Érdekes, pedig másnál is olvastam már ezt a hibát.
Lehet tényleg újra fogom az egészet telepíteni.

Senki Alfonz: mi a hibajelenség?
Nekem így ment, én sem értettem sokáig, hogy miért nem a webui töltött be elsőnek.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2700) sony309


sony309
őstag

Sziasztok!

TS-228 Nas-sal rendelkezek és a napokban cseréltem routert, Asus N18U lett az új.
A következő hibával találkoztam és képtelen vagyok megoldani, mert nem értek hozzá, de talán nektek lesz megoldásotok rá.

Valós hiba ez egyáltalán? Mit tudok tenni, hogy ez megoldódjon?

Előre is köszönöm a választ!

S3x, hifi & rock and roll

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.