Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3601) Boss81


Boss81
senior tag

Sziasztok :)

A véleményetekre lennék kíváncsi . Gondolkodom , hogy veszek még egy nast , amit a következőképp állítanék össze .

Ez lenne maga a nas : QNAP TS-453BE-4G

Valamint raknék bele egy QNAP LAN-10G1TA kártyát .

Illetve itthon egy 2000/500-as net van , ezzel már elég szép le feltölési sebességet tudna produkálni .

Ha esetleg valaki használ ilyen Nast , leírhatná a véleményét :R

(#3602) Mr Bond 007 válasza Boss81 (#3601) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Nem tudom mire kéne, de tökéletesen felesleges 10gigás háló karit venni, max ha ki akarod hajtani belső hálón, (más kérdés hogy a 2 gigás internet is 2x 1gbites csatin jön, ha ugyanarra a szolgáltatóra gondolunk, tehát már értelmét veszti a 10 gigás lan kártya bele.) Ha torrenteznél, nem akarlak elkeseríteni de ez a qnap még 1 gigabitet se tud letöltésben kihajtani. Oda már rendes szerver vast kell venni 5x annyi zajjal és fogyasztással számolva. Nekem ez az egész koncepció több sebből vérzik.

1 gigabites net is több mint elég bármire otthon, én a digiset még 3 klienssel se tudtam kiakasztani, még akkor is gördülékenyen ment a youtube meg a böngészés és az online fps játék. (mondjuk ez nem kis részben az edgerouter érdeme)

Amúgy se gáz ha kicsit lassabb a letöltés, az a qnap amit kinéztél bőven jó átlagos használatra. Torrent + filmek meg adat tárolás nevetséges zajterhelés és fogyasztás mellett. A 10 gigás kártya árán kapsz +1wd red hdd-t is.

[ Szerkesztve ]

(#3603) Laca0 válasza citkar (#3598) üzenetére


Laca0
addikt

Köszi! Akkor sima ext2? Nincs saját fájlrendszere?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#3604) shtirley válasza Boss81 (#3601) üzenetére


shtirley
tag

Szerintem is hülyeség lenne. Mr Bond 007 megírta a lényeget. Szerintem vegyél egy igazán jó routert, a sebesség kihasználásában sokkal nagyobb lépést teszel vele, mint a 10 gigás kártyával.

[ Szerkesztve ]

(#3605) Boss81


Boss81
senior tag

Köszi a válaszokat srácok :R

(#3606) szabzoltan1


szabzoltan1
csendes tag

Sziasztok.

Valaki tudna nekem abban segíteni,hogy a qtransmission setting.json file-t,hogy tudnám módositani?!
A régi transmission programmal sokkal könnyebb volt minden,lehetőséget adott a változtatásra,de ez nem.
A szemem kifolyt annyit olvasgattam,de nem találok sem olyan programot ami jó lenne erre(putty-otprobáltam,
de nem hozott sikert)se olyan leírást ami 1 sima(nem programozo) felhasználonak segitene.Ha leállitom a qtransmission programot akkor nem találom a settings.json file-t,
ha nem állitom le akkor nem tudom megváltoztatni.minden inditáskor a programban lévő file felülírja a módositottat.nem tudom mit tegyek.
Várom segitőkész sorstársaim ,vagy hozzáértők leírását.

Köszi

(#3607) gahor72 válasza szabzoltan1 (#3606) üzenetére


gahor72
aktív tag

Hello!

Leállítod TM-et.

Windows alól WINscp-vel lehet pl.

Vagy a nas -ra telepített MidnightCommander-rel lehet.

Út nálam: share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/Qtransmission/etc/settings.json

Módosítod,elmented,elindítod újra a TM-et.

üdv

ui: használd a keresőt bátran!

[ Szerkesztve ]

(#3608) szabzoltan1 válasza gahor72 (#3607) üzenetére


szabzoltan1
csendes tag

Hello!
Sajnos nem vagyok hozzáértő és azt sem tudom hova kell irni az elérési utat.😥 A hozzászolásokat olvasgattam,a leirtakat a magam modján probálgattam,de nekem nem sikerült a problémát megoldani.
Ha megtennéd(megköszönném)szájba rágos modon ird már le légyszives,pl.a leállitás menetét.a Nas app centerében ha leállitottam a qtorrentet,akkor nem találtam meg a putty-ban.ha nem állitom le akkor sajnos nem tudom átirni a json file-t,pedig az elszántságom meg volt,de sikertelen probálkozások tömkelege lett a végeredmény.
Segítséged előre is köszönöm

(#3609) gahor72 válasza szabzoltan1 (#3608) üzenetére


gahor72
aktív tag

Először is telepítsd fel a midnightcommandert,aztán gyere vissza

(#3610) szabzoltan1 válasza gahor72 (#3609) üzenetére


szabzoltan1
csendes tag

A NAS-on rajta van a midnaightcomander,ezt a putty alatt el tudom inditani ugy,hogy beirom mc azután enter és már fut is.ha a NAS appjai között akarom elinditani akkor nem történik semmi.

(#3611) gahor72 válasza szabzoltan1 (#3610) üzenetére


gahor72
aktív tag

Felejtsd el a putty-ot,a parancssoros mókoláshoz némi tudás is szükséges.

A nas felületén ha rákattintasz a MC ikonjára akkor egy kis felugró ablakban kérnie kell a felhasználónevet+jelszót.Ez valószínűleg qnap/qnap lesz.

Ezután látnod kell egy kétablakos file kezelőt.kb mint a total commander.

(#3612) szabzoltan1 válasza gahor72 (#3611) üzenetére


szabzoltan1
csendes tag

Ha elhiszed ha nem nekem nem csinál semmit a midnightcommander.
azt irja ki,hogy megnyitás,de mikor klikkelek nem csinál semmit.a kis nyílra klikkelve 2 lehetőség van,eltávolítás vagy leállítás.mind kettőt próbáltam és már újra is telepítettem párszor
tényleg ennyire nem értek hozzá?
a putty-ot azért használtam mert az előző NAS Zyxel 325v2 volt és ahhoz kellett,de a beállításokhoz amit írtak megcsináltam és minden működött.a qnapot az egyszerűbb kezelhetősége miatt vettem,de már azt sem tudom egyszerűbb e.
:D

(#3613) gahor72 válasza szabzoltan1 (#3612) üzenetére


gahor72
aktív tag

Én azt mondom,hogy ellenőrizd,hogy a nashoz való TC töltöd-e le.

Bár ha nagyon nem odaillő akkor nem is szokta engedni telepíteni.

Esetleg próbáld meg ugyanazt a TC-t ,de eggyel korábbi verziót,hátha az jó.

Vagy végső esetben a pc-re a winscp nevű programot-ingyenes-azzal is meg lehet csinálni.

Vagy meg lehet próbálni,hogy esetleg a böngésző nem tiltja-e a felugró ablakokat,illetve másik böngészőben

megnyitni a nas webes felületét.PL a qbittorent volt nálam böngésző érzékeny.

üdv

(#3614) szabzoltan1 válasza szabzoltan1 (#3612) üzenetére


szabzoltan1
csendes tag

Most olvastam hogy a qts böl a 4.3.3-as kell vagy régebbi(nekem frissebb van fent:( )és nem is támogatja a
ts 231+ -ot
Esetleg más megoldás?

(#3615) szabzoltan1 válasza szabzoltan1 (#3614) üzenetére


szabzoltan1
csendes tag

meg van a WINscp.Meg is találtam a NAS-t már csak a leállítás és az elindítas menete kell és lesz belölle valami.
:DD
és ráadásul ismét boldog leszek.(persze ha minden sikerül.)

(#3616) gahor72 válasza szabzoltan1 (#3614) üzenetére


gahor72
aktív tag

Vagy végső esetben a pc-re a winscp nevű programot-ingyenes-azzal is meg lehet csinálni.

(#3617) gahor72 válasza gahor72 (#3616) üzenetére


gahor72
aktív tag

[link]

Vagy itt nézelődj

(#3618) shtirley válasza szabzoltan1 (#3606) üzenetére


shtirley
tag

Szia!
A neten keresd meg, hogy hogy működik a Vi editor, mert az kell hozzá.
Putty-olj be, és írd be ezt:

/etc/init.d/QTransmission.sh stop

Ezzel leáll.
Majd nyisd meg a Vi editorral a settings.json fájlt, ami nagy valószínűséggel ezen az elérési útvonalon van:

vi /share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/QTransmission/etc/settings.json

Majd indítsd el újra a QTransmissiont:

/etc/init.d/QTransmission.sh start

Ennyi!

(#3619) Biga123


Biga123
addikt

Furcsa dologra lettem figyelmes.
Qfile val , telóról automtikus feltöltésnél minden média file hoz 4 db file ot tölt föl a telóról !!
4 db jpeg et pl csak máshogy van elnevezve , default , sxy és az 1 aminek a neve ugye a dátumból áll össze .
Ezt mért csinálja?? se a nason se a telón nem látszanak ezek a képek. Furi :F

[ Szerkesztve ]

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#3620) Biga123 válasza Biga123 (#3619) üzenetére


Biga123
addikt

Hát ez valami linux/droid bug lehet mert a 3 + kép neve furcsamód így néz ki :
s1001970-01-01 01.00.00.jpg
s8001970-01-01 01.00.00.jpg
default1970-01-01 01.00.00.jpg

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#3621) szabzoltan1 válasza shtirley (#3618) üzenetére


szabzoltan1
csendes tag

Juhéjjjj!

Köszönöm a segitséget! Ismét müködik minden :D:D:D

(#3622) iceQ!


iceQ!
addikt

GDrive-ra akarok egy mappát szinkronizálni, de mindig ezt a hibát írja ki:

Type Date Time Users Source IP Computer name Content
Error 2018/06/05 19:31:27 admin 127.0.0.1 localhost [CloudDriveSync] (Sync) job [/Documents<->GDrive (Google Drive):/QNAPTS219] failed: Failed to connect to the cloud storage service after multiple attempts. Check your network settings.

Az ütemezést újra megcsináltam már, viszont ismét ezt az üzenetet kaptam. Restart volt már a routeren is és a NAS-on is. Eddig amúgy jól működött.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#3623) iceQ! válasza iceQ! (#3622) üzenetére


iceQ!
addikt

Megoldva :K

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#3624) Buckey


Buckey
senior tag

Sziasztok!

Manapság mennyire ajánlott a QNAP TS-269L NAS? Adatok, filmek tárolása lenne a cél (WD Purple-n), a gépben lévő HDD-k kiválására kellene.
Gondoltam, én is összerakok egyet, de még gondolkozom, mi legyen.

Előre is köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#3625) Geth válasza Buckey (#3624) üzenetére


Geth
addikt

Adatok tárolására gondolom majdnem mindegyik modell jó, alapvetően egy NAS erre való (elég gáz lenne, ha ez se menne...). Ez a kérdés így elég tág, de ha rákeresel, volt aki írta erről a típusról, hogy nincs gondja vele.
A purple spec. célra optimalizált, de többen használták/használják hosszú ideje NAS-okban, esetleg arra is keress rá itt (a WD a red-et ajánlja).

[ Szerkesztve ]

(#3626) shtirley válasza Buckey (#3624) üzenetére


shtirley
tag

Nekem olyan van, elvagyok vele, de a QTS 4.3.4 az utolsó firmware amit megkap, úgyhogy nem fejlesztenek már rá. A két gigabites hálókártya, meg az Intel proci elég jó dolog benne, 110 MB/s-el írok rá, de amiatt hogy az a proci csak Atom, nem tud virtuális gépet futtatni, ami szintén jó lenne néha, de enélkül végülis elvagyok. Egyik NAS-nak sem ez a fő funkciója, úgyhogy mint NAS, szerintem teljesen használható.

(#3627) shtirley válasza shtirley (#3626) üzenetére


shtirley
tag

Ja, még annyi, hogy nekem két 3 terás WD Green van benne négy éve, és tökéletesen működik. Néha rádugok egy eSATA 2 terás vinyót, arra backupolja a legfontosabb dolgaimat, úgyhogy nyugodt vagyok.

(#3628) Buckey válasza Geth (#3625) üzenetére


Buckey
senior tag

Tudom, hogy erre való, de mivel ez is egy számtech eszköz, így az "elévülési" ideje érdekelt elsősorban, hiszen nem mai darab, és több évig szeretném használni.
Olvasgattam róla jókat, meg ha jól informálódtam, bővíthető a memóriája is, ami előny, szerintem.
50.000 Ft a HA-n, de ennyiért van Synology Ds214 play is. Kb. egy idősek és amennyire olvasgattam, a tudásuk is kb. egyforma.
Ennyiből ki tudnék hozni egy 4 magos integráltprocis rendszert is valami ingyenes (FreeNas stb.) rendszerrel.
Mivel még nem volt NAS-om, így nem is tudom, hogy az adatmegosztáson kívül mire is használnám még (mobilnetem van, illetve ha minden így marad, 2 évig csak az lesz a szolgáltatók jóvoltából, de lehet, hogy utána is).
A purple-k már megvannak, azért is használnám azokkal.

(#3626) shtirley , és ha nem kap több firmwaret, az mennyire számíthat a későbbiekben?
Ezzel a sebességgel kiegyeznék, bőven jó filmnézéshez, illetve nagyobb fájlok másolásához.
Az, hogy nem tud virtuális gépet futtatni, nem hiszem, hogy nekem gond lenne. Mondjuk nem is tudom hirtelen, mire is használnám. :U

(#3629) Geth válasza Buckey (#3628) üzenetére


Geth
addikt

így az "elévülési" ideje érdekelt elsősorban
Ez publikusan elérhető.

(Amit a kolléga is írt) feature upgrade-ből (nagyobb verzióváltás) már a következőt sem kapja meg.
Egyéb support, security patcheket pedig a linkelt oldalon található jövőbeli, de fix dátumig fog kapni.
Utána semmit.
Hogy ez mit számít Neked, azt nehéz megmondani...

Ennyiből ki tudnék hozni egy 4 magos integráltprocis rendszert is valami ingyenes (FreeNas stb.) rendszerrel.
Ez így elsőre nagyon jól hangzik, csak egy apróságot nem vettél be a képletbe, és ezért nem is értem ezeket az összehasonlításokat. Az épített-vs-nem dolgot már el kellett volna dönteni, az hogy az építés még megjelenik, mint opció, számomra egy kicsit kapkodásnak tűnik.
Az előregyártott esetben kapsz egy kész megoldást szoftverestül, supporttal, a storage behelyezésétől kezdve végig vezet a beépített rendszer minden fontosabb beállításon (pl. RAID).
Ezzel szemben a másik esetben (ami egyébként valóban sokkal rugalmasabb) ezekre a dolgokra sokkal több idő is elmehet (és általában el is megy...). Ez utóbbi pedig nincs ingyen :(

Szerintem próbáld meg kitalálni, hogy mire használnád, azután döntsd el, hogy meg tudod-e csinálni (tudás, idő) az építettet, vagy keresel inkább egy QNAP vagy Syno terméket ami lefedi.
Hogy mire lehet használni úgy egyébként egy ilyen (akár épített) jószágot, keress rá, rengeteg fórum van a témában, sokan olvassák ezeket csak ötletelésre, hogy mi az ami nem jutott az eszükbe eddig, de hasznos.

(#3630) Buckey válasza Geth (#3629) üzenetére


Buckey
senior tag

Rendben, köszönöm a segítséget! :R
Folyamatosan olvasgatok a témában, de ha van egy szimpatikus ajánlat, az azért elgondolkoztat. Időm van az építésre, a neten megtalálható a leírás is, az annyira nem gond.
Akkor még tanulmányozom a NAS-okat, hogy jobban képbe legyek. Annyira nem sürgős.

(#3631) Geth válasza Buckey (#3630) üzenetére


Geth
addikt

ha van egy szimpatikus ajánlat, az azért elgondolkoztat
Ha el is csábulsz, szerintem az már impulzus-vásárlás kategória :)

Én a helyedben a szoftver oldalt előre csekkolnám, például QNAP esetén van:
QTS Online Demo (nem próbáltam)
De ha FreeNAS, akkor én biztos feltenném egy VM-re, és alaposan körbejárnám :)

a neten megtalálható a leírás is
Én valahogy mindig belefutottam olyan igénybe, problémába, ahol bizony nekem kellett feltenni a kérdést és várni a választ (aztán néhány esetben jött a scriptelés, mert nincs kész megoldás). Szóval ez a "fent a leírás" dolog is optimista, ami nem baj persze :) Ja és ez igaz a qnap-ra is...

(#3632) Buckey válasza Geth (#3631) üzenetére


Buckey
senior tag

Lehet, hogy "impulzus-vásárlás", de ha jó az ajánlat. Tudod, az akció mindenhol csábító jelleggel hat. :D
Nem tudom, hogy ha ez ennyire "bonyolult", akkor lehet, hogy veszek egy 5 méteres USB kábelt (3.0), átfúrom a falat és kiteszem a HDD-ket a konyhába. :D A nappaliba csend lesz és az adatok elérhetők maradnak. A spájzba (kicsi a hőingadozás és száraz is) már jóval hosszabb kellene.
Így még nézelődöm, tanulmányozom ezt a NAS témát. :)

[ Szerkesztve ]

(#3633) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok,

OwnCloud-ba, hogy tudok megosztani fájlokat, illetve hogy tudom behúzni/megosztani a fájlokat?

Jelenleg nem tudom az appon belül ezt megtenni.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#3634) triola


triola
csendes tag

Üdv!

NAS vásárlás előtt állok. A két kiszemelt QNAP TS-251+-2G vagy QNAP TS-231P2-1G.

Honnan lehet tudni, hogy melyik mikori kiadás, meddig fogja megkapni a frissítéseket.

A proci szempontjából az inteles a jobb vagy mindegy?

[ Szerkesztve ]

(#3635) Buckey válasza triola (#3634) üzenetére


Buckey
senior tag

Üdv! :)

Én ezt a választ kaptam: [link]

(#3636) triola válasza Buckey (#3635) üzenetére


triola
csendes tag

Köszönöm!

Csak, hogy jól értelmezem-e A kinézett modellek mellett "full" szerepel. Ez azt jelenti, hogy amíg világ a világ és fejlesztik az oprendszert, addig ezek is frissülni fognak?

A 228 is full! :D

(#3637) Buckey válasza triola (#3636) üzenetére


Buckey
senior tag

Szívesen! :)

Azt nem tudom, meddig lesz "full", de jó lenne, ha addig frissítenék, "amíg világ a világ" . :))
Én úgy értelmezem, hogy még ők sem tudják, meddig lesz frissítve, illetve még megkap minden frissítést.

És a T-228 is ilyen. :C

(#3638) triola válasza Buckey (#3637) üzenetére


triola
csendes tag

Ketyeg már? Strandolás megvolt? :)) :DD

[ Szerkesztve ]

(#3639) Buckey válasza triola (#3638) üzenetére


Buckey
senior tag

Igen, az is meg volt, és nagyon jól ketyeg! Köszönöm! :R
Írtam privit is.

[ Szerkesztve ]

(#3640) Laca0


Laca0
addikt

Sziasztok!
A web-es deszktopon hogyan lehet app ikont áttenni egyik oldalról a másikra?
Mert oldalon belül egyszerű, de a telefonon megszokott áthúzós technika egyik lapról a másikra, itt nem akar működni.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#3641) Addel válasza Laca0 (#3640) üzenetére


Addel
senior tag

Nálam simán át lehet húzni, megfogod, az oldal széléhez viszed, vársz kb. 5 másodpercet és átvált a másik oldalra és ott elengeded.

(#3642) Biga123 válasza triola (#3634) üzenetére


Biga123
addikt

Egy szavazat a 251+ ra. :K

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#3643) Laca0 válasza Addel (#3641) üzenetére


Laca0
addikt

Köszi, ez így tényleg működik!
Akkor még azt is megkérdezem, hogy az appcenterből hogyan tudok kitenni ikont? Ott ez az 5mp módszer nem működik.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#3644) Addel válasza Laca0 (#3643) üzenetére


Addel
senior tag

A bal felső sarokban főmenügomb (három vonal), majd az alkalmazáson jobb gomb és parancsikon létrehozása.

(#3645) Laca0 válasza Addel (#3644) üzenetére


Laca0
addikt

Király vagy! Köszönöm! :R

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#3646) triola


triola
csendes tag

Üdv!
Vettem egy TS-251+ 2GB NAS-t, :C még nem érkezett meg. Előtte egy Ts 228-am volt és egy zyxel 310. Nem is ez a lényeg... :)) A transmissionnak van alternatívája? A download stationt nem is próbáltam, de nem is akarom, mert sok rosszat hallottam róla. Szóval, a tm-el az volt a gondom - Ts 228-on, a zyxel 310-en nem volt ilyen probléma -, ha egy torrentnél rámegyek, a „ torrent és adat törlése ” akkor nem törölt ki mindent. Pl- otthagyta a sample könyvtárat / fájlt , vagy csak az üres könyvtárat. Mindig a total commanderből kellett törölni, vagy a nas file station-ével. :W A másik gondom,- a zyxel 310-en is így volt -, hogy hiába állítottam be a letöltési sorba, hogy egy, vagy két torrentet töltsön egyszerre, nem csinálta. Ha tízet állítottam be, akkor 10-et töltött egyszerre. :W Ezeket a hibákat, hogyan lehet orvosolni? Találtam egy oldalt „ qnapclub.eu. Itt vannak különböző kliensek. https://www.qnapclub.eu/en/search Ezeket próbálta valaki? Hogyan lehet ezeket telepíteni? Ezeknél is vannak ilyen jelenségek? Melyiket ajánljátok? Melyik az amelyiknek van távirányítója mint a tm-nek a gui? Bocsi a sok kérdésért!!

[ Szerkesztve ]

(#3647) Geth válasza triola (#3646) üzenetére


Geth
addikt

Én Deluge-t használok, Entware alól (keress rá akár itt is).
Az említett hibák nálam nem jelentkeznek, webui-ja egész normális desktopon, mobilra valami app jobb lehet.

(#3648) Biga123 válasza triola (#3646) üzenetére


Biga123
addikt

szintén ts251+, TM 2.94.0 sajna a torrent törlésnél a folder struktúrát otthagyja.
De a többi hiba egy egyszerű settings.json editálással megoldható, vagy akár a remote guiról is be lehet állítani, ,

[ Szerkesztve ]

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#3649) sanyijedi válasza triola (#3646) üzenetére


sanyijedi
őstag

én is gondolkozom egy TS-251+ on, ugyan így ts-228 ról váltanék. nekem amiben gyenge az a transcode illetve ha megy a plex és a transmission egyszerre akkor meg meg hal a plex..

te miért váltottál?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#3650) Biga123 válasza sanyijedi (#3649) üzenetére


Biga123
addikt

A plex SW transcode hoz az is kevés lesz.

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.