Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15651) JColee válasza Zoza24 (#15650) üzenetére


JColee
őstag

Ja, csak nem gondoltam, hogy a 4. helyról rajtolok :DDD

(#15652) Zoza24 válasza JColee (#15651) üzenetére


Zoza24
senior tag

én is úgy számoltam,hogy mellettem leszel az első kanyarban ;)

Forza Italy!

(#15653) Frenky89


Frenky89
őstag

A nap fotója:

És a lag jótékony hatásai:
[link]

:))

(#15654) Szabesz válasza Frenky89 (#15653) üzenetére


Szabesz
őstag

Na ennél a jelenetnél összehugyoztam volna magam :D

¯\_(ツ)_/¯

(#15655) Mastre válasza Mastre (#15649) üzenetére


Mastre
tag

Na jó, megnyugodtam, nem óvok.
De csak úgy kíváncsiságból: ilyenkor a BT mit tudna dönteni? Hiszen Ákoska ezen a futamon kiesett, tehát hátrébb sorolni nem lehet.

Frenky: :C

Egyébként a közvetítést nézve, tényleg úgy gondoltam, hogy itt az ideje, hogy visszavonuljak. Ti 10+ körön keresztül ölitek egymást egyetlen kocc nélkül, én meg egymagamban pályán is alig tudok maradni ennyi ideig :F Ez így nem állapot...

[ Szerkesztve ]

(#15656) proof88 válasza Mastre (#15655) üzenetére


proof88
addikt

Én vonulok vissza, Te maradsz.

(#15657) cila1 válasza Zoza24 (#15650) üzenetére


cila1
aktív tag

Köszi Zoza az együttérzést de ez van.Szombat-Vasárnap festettem meg parkettáztam és fáradt voltam.Nem is akartam indúlni de mondom ezt nem hagyom ki.
Kleróó:
Tudtam,hogy gyorsabb vagy.Nem akartam emberkedni.Majd máskor.
Farkas:
Gratula!Szépen védekeztél.
Frenky-Proof:
Ilyen befutó még az éles versenyen is ritka.Grat.
Mastre:
Ne sopánkodj.Mit szóljak én?Farkast néha alig mertem megközelíteni nehogy neki menjek.Ez a mi sorsunk.Végig küzdjük a futamot,szerencsétlenkedünk kicsit de,jól érezzük magunkat.Nekem is 1-2 hónappal ezelött elment a kedvem az egésztől de,a többiek lelket öntöttek belém.Hatszáz kört valóban butaság bele feccölni ebbe a játékba mert ha kiesel nem azt fogod sajnálni hanem azt,hogy 600kört bele nyomtál.
Kitartás.
Mikor leszek már fanatikus tag?Nem vagyok elég fanatikus? :D

[ Szerkesztve ]

(#15658) JColee


JColee
őstag

Tudja valaki, hogy lehet kikapcsolni az automatikus boxszemélyzet kérést? Ezen a futamon is korábban ki akart hozni (még volt 2 környi benyám).

(#15659) proof88 válasza JColee (#15658) üzenetére


proof88
addikt

ezt nekem a spotter vagy a tv style plugin óta csinálja magától. szedd ki mindkettőt és nézd meg úgy is csinálja-e!

(#15660) Frenky89 válasza Szabesz (#15654) üzenetére


Frenky89
őstag

Melyiknél? :B

(#15661) JColee válasza proof88 (#15659) üzenetére


JColee
őstag

Nekem nincs egyik sem :)

(#15662) proof88 válasza Mastre (#15655) üzenetére


proof88
addikt

Mastre: Büntetés átvitele következő futamra: ha a mások veszélyeztetéséért büntetett pilóta kiesett az adott futamon, akkor a büntetése átvihető a következő futamra, esetleg enyhébb formában.

és most megy a hotlaps úgy ahogy tegnap nem ment, nem vágom na m1 az a lényeg hogy jó :D

(#15663) Frenky89


Frenky89
őstag

Már vagy harmadszorra aszalom végig a tegnapi utolsó tizen pár kört. :))

(#15664) cila1


cila1
aktív tag

Most jut eszembe.Ezt a teszt pilóta státuszt meg kéne beszélni.Nem tetszik nekem az,hogy futamon 3 egyforma autó indul.(Merci).Ha jól tudom van üres autó.Akkor azzal kéne menni.Nem?Tudom,hogy a szabályzatba ez van

"Tesztpilóta, önkéntes támogatás: rábízzuk mennyivel támogat, egy hónap türelmi idő van (mert most döntöttük csak el, hogy lesz ilyen lehetőség), ha utána sem jön semmi támogatás, át lesz minősítve támogatás nélkülivé. Támogatás esetén, amikor ráér, és teljesíti a kritériumokat, indulhat nagyfutamon ( adminok figyelik, ebben a státuszban eléggé gyanús, ha mindig indul, kevésbé ha a támogatás arányos az indulásokkal"
Na ezen kellene változtatni.
Vélemény?

[ Szerkesztve ]

(#15665) proof88 válasza cila1 (#15664) üzenetére


proof88
addikt

Cila ezt már tegnap megbeszéltük hogy csak ideiglenesen ült Márk a teszt Merciben és ha szerzett volna pontot akkor átvinné ahhoz a csapathoz ahová véglegesen ül. De már megbeszéltem vele hogy ha marad akkor átül. Azt mondta, valszeg az Force Indiába ül át. Egyébként meg pont én kardoskodtam amellett a legjobban hogy először minden csapat legyen feltöltve pilótákkal és csak akkor legyenek teszt autók használva, ha minden hely betelt, ezt most is tartom, szóval ne aggódj nem végleges a 3 Mercis felállás. :)
Amúgy nem a Márk hibája hogy a Merciben ült, nekem kellett volna neki szólnom hogy melyik teszt autóba üljön, de nem mondtam meg neki, csak annyit mondtam hogy teszt autóba üljön. Szóval ez az én hibám volt.
Egyébként meg tegnap gyorsba azt is megbeszéltük a BT-vel, hogy a maradék hátralévő futamokon az újoncok kedvcsinálóként indulhassanak a versenyeken ingyen. Azt nem tudom pontosan, hogy ez a háttérben hogy lesz anyagilag megoldva. Én mondjuk beleadok plusz pénzt hogy ha gond lenne, mert szervező vagyok és nekem megéri hogy többen legyünk, de természetesen ez kivételes lehetőség kizárólag az újoncok részére, és a következő szezonban már nekik is tejelni kéne.
Sajnos most is elég kevesen voltunk. Ha minden összejön, akkor a szingapúri futamon viszont már tényleg itt lesz LaCeeN is, Zodo-nak szólok az akcióról bár ő gyakfutamon egyébként is lenne, de ha akar nagyfutamon is jönni akkor ő is átül a teszt autóból rendes kocsiba valahová, valamint most Farkas haverja (Ati) is gyakorol Szingapúrra.

(#15666) JColee válasza Frenky89 (#15660) üzenetére


JColee
őstag

Gondolom amikor beteleportált eléd Ákoska.

(#15667) Frenky89 válasza JColee (#15666) üzenetére


Frenky89
őstag

Pedig erre csak olyan fejet lehet vágni, mint amilyeneket az avatarod szokott. ;] :P

(#15668) JColee válasza Frenky89 (#15667) üzenetére


JColee
őstag

Milyen fejet vágna erre Kimi? Csak mert elég fapofa a csávó.

:)

[ Szerkesztve ]

(#15669) Speedg


Speedg
csendes tag

Nem tudok belépni a szeróra
El kezd betölteni a pálya de rögtön meg is áll,és hiba üzi az asztalon:
Error loading material WALLB :F
ugyan ez texturával is
Valakinek volt már ilyen?

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#15671) proof88 válasza Speedg (#15669) üzenetére


proof88
addikt

probléma megoldva, szar volt a mas fájl.

(#15672) JColee válasza proof88 (#15671) üzenetére


JColee
őstag

Én simán fel tudtam menni az előbb. :F

(#15673) proof88 válasza JColee (#15672) üzenetére


proof88
addikt

csak Speedg-nél volt gond. :)

(#15674) Frenky89 válasza JColee (#15668) üzenetére


Frenky89
őstag

A destroyed a nyerő erre a szituációra, legalábbis szerintem.

proof88: Minden tizedik magyar netező tudja mit csinál (még a vírusirtó jó tanácsai nélkül is). :)

Egyébként meg részben teljesült a kívánságod, miszerint mi fogunk csatázni az első helyért.

(#15675) proof88 válasza Frenky89 (#15674) üzenetére


proof88
addikt

:C

egyébként guess who's back, SirAlo is back! :C Aki tud, seedeljen lécci!

[ Szerkesztve ]

(#15676) proof88


proof88
addikt

37 kör legalább 1:40-es időkkel vazz ... az több mint 1 óra pure versenyzés :D

(#15677) proof88


proof88
addikt

profi onboard felvétel Szingapúron tőlem Nektek! Így kell menni a 3. szektorban!!!!!4!44!!44!négy!négy4!!

szerk.: közben rájöttem elírtam szal legalább 1:30-as köridők ... de akkor is 37 körre az elég sok. 55 perc legalább.

[ Szerkesztve ]

(#15678) Frenky89 válasza proof88 (#15677) üzenetére


Frenky89
őstag

:D :D :D :D :D :D :D

Ezt csak úgy zárójelben.

(#15679) cila1 válasza proof88 (#15677) üzenetére


cila1
aktív tag

Reméljük versenyen is így fogsz menni :D

(#15680) proof88 válasza cila1 (#15679) üzenetére


proof88
addikt

hát figy :D én megtehetek dolgokat :D most is monzában elengedtem a komplett mezőnyt, sőt még a hátsó szárnyam is sárgult amikor gumifalnak sodródtam! Aztán szépen körbeautóztam mindenkit, volt akit többször is mert nem ért a szóból, és 3. lettem. Pedig leszorítóerőm sem volt. Gyakorlatilag a tehetségem ragasztotta a pályára az autót. Ez nagyon szép eredmény. Jelöltetem magam Oscar-díjra is a show miatt.

[ Szerkesztve ]

(#15681) cila1 válasza proof88 (#15680) üzenetére


cila1
aktív tag

Arcoskodásból 10-es skálán 100. :D

(#15682) proof88 válasza cila1 (#15681) üzenetére


proof88
addikt

Néha én is parázok 1-1 versenyhétvége előtt, hogy vajon befér-e majd az arcom is a kocsiba, de eddig még nem volt probléma! :R

szerk.: Ribanc kérdés! Ezekkel a képekkel nagyon üt! :C

[ Szerkesztve ]

(#15683) cila1


cila1
aktív tag

Szabesz!
Most látom,hogy újra köztünk van a régi ellenfeled! ;]

[ Szerkesztve ]

(#15684) Szabesz válasza cila1 (#15683) üzenetére


Szabesz
őstag

Hurá XD

¯\_(ツ)_/¯

(#15685) cila1 válasza Szabesz (#15684) üzenetére


cila1
aktív tag

:C
XXD

[ Szerkesztve ]

(#15686) proof88 válasza cila1 (#15683) üzenetére


proof88
addikt

nem titkoltan az a cél hogy Zoza meg legyen szorongatva ;]

(#15687) Zoza24 válasza proof88 (#15686) üzenetére


Zoza24
senior tag

ő Szabesz régi ellenfele?:)beszélgettem vele pár szót tegnap szerveren jó arcnak tűnik,s ráadásul piszok gyors is :R

Forza Italy!

(#15688) Farkas23 válasza cila1 (#15683) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Siralo játszik más F1-es ligában is, szerintem nem lesz vele sok gond:) Meg nem is vele volt annó se, hanem inkább Vizzával.

(#15689) Szabesz válasza Zoza24 (#15687) üzenetére


Szabesz
őstag

[link]

¯\_(ツ)_/¯

(#15690) HorCsa


HorCsa
csendes tag

[link] :W :C :DD

Ütött :DDD

[ Szerkesztve ]

''Az a legszebb érzés az életben, ha valakinek szüksége van ránk.'' http://www.vcrc.hu , http://www.kiccsillag.hu

(#15691) proof88 válasza HorCsa (#15690) üzenetére


proof88
addikt

az a helyzet, hogy f1 topikban láttam linkelve, barátnőm reggel emailben részletet küldött belőle amin már felbasztam az agyam, most te is belinkeled, de tuti nem fogom elolvasni, mert csak felbaszom magam :W nem akarom tudni ...

[ Szerkesztve ]

(#15692) HorCsa válasza proof88 (#15691) üzenetére


HorCsa
csendes tag

A cikknek sajnos teljesen igaza van. A stíluson meg van aki nevet, van aki meg felb.ssza magát rajta. Én így jót mulattam rajta és konstatáltam, hogy más is érzi azt az F1el kapcsolatban mint én. :(

[ Szerkesztve ]

''Az a legszebb érzés az életben, ha valakinek szüksége van ránk.'' http://www.vcrc.hu , http://www.kiccsillag.hu

(#15693) proof88 válasza HorCsa (#15692) üzenetére


proof88
addikt

nem tudok veled vitatkozni mert nem is tudom mi van a szövegben csak sejtem :D
lehet mégis elolvasom most. De csak azért mert eszek.

(#15694) proof88 válasza proof88 (#15693) üzenetére


proof88
addikt

najóleszarom :D

(#15695) cila1 válasza Farkas23 (#15688) üzenetére


cila1
aktív tag

Én nem mondtam,hogy rossz!!
Én azt mondtam,hogy Szabesz ellenfele!

(#15696) cila1


cila1
aktív tag

A Brazil pálya ugye nem lesz esős futam?

(#15697) JColee válasza cila1 (#15696) üzenetére


JColee
őstag

Miért?

(#15698) Frenky89 válasza cila1 (#15696) üzenetére


Frenky89
őstag

Miért ne lehetne!? Szerintem már így is túl sok a tapadás. ;]

(#15699) Mastre válasza HorCsa (#15692) üzenetére


Mastre
tag

Nem kell ide H váltó, egyen karosszéria meg pláne nem, hiszen az nem Forma-1, hanem valami szériaautós sorozat. A Forma-1 mindig is az újításokról, innovációkról szólt, minél jobbat, gyorsabbat építeni. Ezzel a költségcsökkentősdivel, meg zöld kisautókkal nagyon kezdünk eltávolodni ettől.
Én nem tudom, hogy mi volt a 80-as években, vagy akár a 90-es évek elején. Nagyjából 98 óta nézek Forma-1-t, számomra az az időszak volt a legjobb. Tényleg izgalmas volt, és ha már előzések nem voltak, akkor legalább a taktikázás ment. Még a 2000-s évek elején is. Schumacher halomra nyerte magát, de utána azért ment a csata. Elkezdtek szabályozni, hogy a Ferrari ne legyen egyeduralkodó, most meg itt tartunk. Valahogy ez így nagyon nem frankó... :(
Csúcstechnikával is lehet izgalmas versenyt csinálni, hisz technikailag 2000-s évek elején volt a top. Nem kell visszamenni az őskorba, csak kicsit ésszerűbb szabályokat csinálni...

(#15700) cila1


cila1
aktív tag

Gondolj vissza a szezon eleji esős pálya próbálkozásra.Jó legyen de szerintem sokan nem fognak indulni rajta.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.