Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15251) Zoza24 válasza JColee (#15248) üzenetére


Zoza24
senior tag

semmi különös,csak véletlenül nem sikerült bevennem egy-két kanyart szóval az csak egy elrettentő idő:)ergó nem szabályos,kb olyan időm van ami szabályos mint Kleroonak...

ezen a pályán szerintem nehezebb dolgom lesz,ezt a sok irányváltást és finom íveken autózást ne igazán tudom billel rendesen kivitelezni,legalábbis úgy nem ahogy én szeretném:)

Forza Italy!

(#15252) Kleroo válasza Zoza24 (#15251) üzenetére


Kleroo
veterán

A fenéket!
Ilyen gyors sose leszel mint én. :P

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15253) cila1 válasza proof88 (#15249) üzenetére


cila1
aktív tag

Látom megint unatkoztál Proof! :D
Én megnéztem a Valencia-i futamot és sehol nem mentem 17300-400 fölé.
Nézd meg a Replayt az én kamera állásomból.

[ Szerkesztve ]

(#15254) proof88 válasza cila1 (#15253) üzenetére


proof88
addikt

nem nézem meg, én hallottam hogy féktávon fölé mentél :D futam közben hallottam mikor próbáltalak megelőzni :D

(#15255) cila1 válasza proof88 (#15254) üzenetére


cila1
aktív tag

Bukósisakba voltál!Akkor hogyan halhattad? ;]
Szerintem meg szabotáltad mercit!Amikor kávéztam akkor átlopóztál a boxba és elbasztad a kocsim. :D

[ Szerkesztve ]

(#15256) proof88 válasza cila1 (#15255) üzenetére


proof88
addikt

:D

(#15257) cila1


cila1
aktív tag

Szerintem nem megy a szeró.
Nektek megy?

[ Szerkesztve ]

(#15258) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Úgy néz ki, hogy holnap ismét nem tudok jönni gyakorló futamra, mer dolgom van és csak későn érek haza.
Jó gyakorló futamot mindenkinek!:)

(#15259) proof88 válasza cila1 (#15257) üzenetére


proof88
addikt

elfelejtettem válaszolni délután, hogy nekem elérhető volt :D

(#15260) Kleroo válasza Farkas23 (#15258) üzenetére


Kleroo
veterán

Úgy néz ki nekem is jobb dolgom akad :)
Remélem bepótolhatjuk valamikor még jövő7 vasárnap előtt :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15261) Zoza24


Zoza24
senior tag

én sem biztos ,hogy ide tudok érni,úgyhogy támogatom majd a jövő heti összejövetelt is :R

Forza Italy!

(#15262) akoska07


akoska07
nagyúr

Brawn GP nagyon nem akar jönni.
talán titkolnak vmit :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#15263) Frenky89 válasza akoska07 (#15262) üzenetére


Frenky89
őstag

Nem számít hogy boxból vagy rajtrácsról indulnak-e, ezt már láttuk. ;]

(#15264) JColee válasza Frenky89 (#15263) üzenetére


JColee
őstag

Tavalyi futam alapján az első kanyar halálos. Lehet, hogy jól is járnának :DDD

(#15265) Mastre


Mastre
tag

Tesztek során nekem úgy tűnik, hogy itt sem 100-as a körszámláló, majd gyakfutamon nézzük meg.

(#15266) proof88 válasza Mastre (#15265) üzenetére


proof88
addikt

jaja valami itt sem teljesen oké, amit furcsállok, mert ez a tavalyi pálya és tavaly nem emlékszem hogy lett volna gond ... mondjuk itt valahogy más mint Valenciában ... annyira nem figyeltem meg mondjuk.

(#15268) Frenky89 válasza proof88 (#15267) üzenetére


Frenky89
őstag

Azt tudnám ez melyik részén van a városnak... :Y

LOL, most nézem épp hány kör van a nevem mellett a HotLaps-on. :))

[ Szerkesztve ]

(#15269) akoska07 válasza Frenky89 (#15268) üzenetére


akoska07
nagyúr

gyors voltál ma a gyakfutamon.
sajnálom,hogy kiestem.
kiváncsi lettem volna a végére.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#15270) Zoza24 válasza akoska07 (#15269) üzenetére


Zoza24
senior tag

nem titkolunk semmit,csak néha a hölgyekkel is kell foglalkoznom :R

Forza Italy!

(#15271) cila1 válasza Zoza24 (#15270) üzenetére


cila1
aktív tag

Ha nem titkolsz semmit akkor mondjad csak mennyi hölgyel foglalkoztál? ;]
Kezdjed ott,hogy este megfürödtél. :D

(#15272) Zoza24 válasza cila1 (#15271) üzenetére


Zoza24
senior tag

most kivételesen egyszerre csak eggyel:)
az volt a kérdés,hogy mennyivel,nem az,hogy mi szerepelt a napi programban:)

Forza Italy!

(#15273) proof88 válasza Zoza24 (#15270) üzenetére


proof88
addikt

És Klerooval együtt foglalkozol a hölgyekkel vagy Kleroo a hölgy és vele foglalkoztál? ;] Érdemes tisztázni a dolgokat. :D

(#15274) cila1 válasza proof88 (#15273) üzenetére


cila1
aktív tag

Na erre én is kiváncsi lennék!!
Eléggé gyanus,hogy Klero se jött tegnap!!

(#15275) Kleroo


Kleroo
veterán

Ejej :D
Mikbe keveredek itt a filozofálgatások során.

Én is hölggyel voltam.
Aki nem Zoza álnéven,és nem is az ő hölgye.

Tegnap szabadnapot kaptunk Brawntól :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15276) proof88


proof88
addikt

bocs Szabesz meg mindenki, aki nem szereti ezt a kifejezést, de amit ma műveltem, az EPIC FAIL. :U
Javát tanulok, na most parancssorban fordítok, meg onnan indítom el amit lefordítottam. Na most előjött egy probléma, ami miatt kivételt dobott folyamatosan a programom. Na most én C++-hoz vagyok szokva, ezért már kezdtem azt gondolni hogy itt Java-ban valami egészen más módon történik az öröklődés meg minden, úgyhogy már hülyeségeket is összehoztam, hátha jó de csak nem akart hiba nélkül futni. :D Végül ott tartottam, hogy az egész main függvény tartalmát lekommenteztem, tehát létre se hoztam semmilyen objektumot sem, de szerinte még mindig rossz indexszel hivatkoztam .... és már úgy voltam vele hogy a kurva életbe, és aztán jött a megvilágosodás :D:D:D:D:D

kb 3/4 órán keresztül azért szoptam, mert csak mentegettem, de 1x sem fordítottam újra a kódot. :D Hát a rohadt életbe. Így cseszem el a hosszú hétvégét. Lehet hogy a bmw is ezért lassú. :D Csak mentegetem a setupokat, de sosem fordítom újra. :D És ezért a bmw még mindig az ausztrál setuppal megy szeptember óta. :D

[ Szerkesztve ]

(#15277) proof88


proof88
addikt

A szerveren futam gyakorlás zajlik, kb negyed óráig még időmérő van, utána rajtgyakok, szóval aki nem akar kimaradni az jöjjön!

(#15278) Speedg


Speedg
csendes tag

Jó kis animáció :C
Legalábbis nekem tetszik . :)

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#15279) proof88 válasza Speedg (#15278) üzenetére


proof88
addikt

(#15280) Speedg válasza proof88 (#15279) üzenetére


Speedg
csendes tag

Hogy ne térjünk el az animációktól :D
Nagyon látványos, a kérdés hogy az életben hogy fog működni a mozgatható hátsó szárny?

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#15281) proof88 válasza Speedg (#15280) üzenetére


proof88
addikt

kifejezetten tetszik ez a videó, mindig tetszettek ezek a red bullos animációk :D
amúgy ezt láttad? :) ez rendes felvétel

(#15282) Speedg válasza proof88 (#15281) üzenetére


Speedg
csendes tag

Igen láttam nagyon tetszett,csak valami olyasmit olvastam,hogy a pilóták szerint nem hoz annyit mint amennyit vártak tőle.Nagyobb volt a hatásfoka szélcsatornába mint a pályán .De ez lassan kiderül élőben is ha egyáltalán használni fogják.Most már nem kell sokat aludni és itt az Ausztrál nagydíj :C Várom mint gyerekek a mikulást :D

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#15283) proof88 válasza Speedg (#15282) üzenetére


proof88
addikt

bár elvileg többet hoz mint az f-csatorna ... majd meglátjuk, csak nehogy baleset legyen belőle :D 1x nem áll vissza féktáv előtt aztán lehet összeszedni az autót :D

(#15284) akoska07 válasza Speedg (#15282) üzenetére


akoska07
nagyúr

még 2 hét.
már én is nagyon várom.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#15285) Kleroo


Kleroo
veterán

Nagyon jó ez a belga pálya. És most már sorakoznak a sárga idők hotlapson :)
Én amondó vagyok,hogy kihasználva ezt a remek pályát,még kéne 1-2 gyakfutam,ezen a remek versenyzős pályán :)

(bár nekem speciel ma nem jó :) )

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15286) Speedg válasza Kleroo (#15285) üzenetére


Speedg
csendes tag

Nekem nagyon nem akar összejönni a sárga idő :(
Ha tovább emeli a limit időt a Brawn GP ,még a végén nem indulhatok a futamon,mert nem tudom teljesíteni a 105%-ot Bár akkor beállok Horcsáékhoz közvetíteni :D Ja de jut eszembe a mikrofonom sem jó :DDD
Ákoska ugyan adott egy setup-ot,de biztos valami butitott verzió :DDD biztos igy akar revansot venni Valencia miatt, hogy le akartam tolni a pályáról ;] :DD
Így akkor hát nem marad más mint nézőként élvezem a futamot :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#15287) akoska07 válasza Speedg (#15286) üzenetére


akoska07
nagyúr

Speed

ugyanazzal a setuppal megyek mint te.
sosem adnék neked rosszabb setupot mint amivel én megyek.

revans nem tudom,hogy jutott eszedbe.
kérem keresse fel orvosát gyógyszerészét :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#15288) Speedg válasza akoska07 (#15287) üzenetére


Speedg
csendes tag

Jó ne hogy megharagudj :N Valamivel leplezni szerettem volna a bal..... ságomat :D Nem téged akartalak lejáratni :B

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#15289) akoska07 válasza Speedg (#15288) üzenetére


akoska07
nagyúr

semmi gond.
lehet fáradt vagyok és nem fogom a poént. :B
én kérek elnézést.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#15290) Speedg válasza akoska07 (#15289) üzenetére


Speedg
csendes tag

Akkor pacsi :D

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#15291) Kleroo válasza Speedg (#15286) üzenetére


Kleroo
veterán

Akkor fuss egy kört kevés benyával ;) :)

Még jó hogy én vagyok az első szerzeménye a brawnnak,különben már rég kiraktak volna,hogy ennyivel lassabb vagyok Zozánál ugyanazzal a technikával :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15292) Speedg válasza Kleroo (#15291) üzenetére


Speedg
csendes tag

Már próbáltam, de rosszabb lett mint amit 6 környi benyával futottam :K
Nem baj úgy látom nem messze vagyok időben Mastre versenyző társamtól,majd elbibelődünk egymással hátul, mert ez a versenyt nem hagynám ki.Csak aztán nehogy ő is találjon valahol sok, eddig elpocsékolt időt mert akkor unalmas versenyem lesz :D Csak akkor látok embert mikor leköröznek :K Ja meg a startnál :D

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#15293) Kleroo válasza Speedg (#15292) üzenetére


Kleroo
veterán

Az első körben bőven lesz izgalom szerintem.Nagyon nehéz lehagyni bárkit is,amíg szélárnyékba tud kerülni. Már nagyon várom :):)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15294) Speedg válasza Kleroo (#15293) üzenetére


Speedg
csendes tag

Én is várom remélem mindenki túl éli az első kanyart meg az Eau Rouge-t csoportosan :D

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#15295) JColee válasza Speedg (#15294) üzenetére


JColee
őstag

5ös kanyart is éljük túl. Én attól jobban félek, mert ott mindenki szélárnyékban megy egy csomót.

(#15296) proof88 válasza JColee (#15295) üzenetére


proof88
addikt

ráadásul aki nem tudja hogy középen-jobb oldalon a féktáv enyhén rázós, az elrepül egyenesen a FA.....

(#15297) proof88


proof88
addikt

(#15298) Kleroo válasza proof88 (#15296) üzenetére


Kleroo
veterán

Bizony-bizony. Erre tényleg nagyon figyelni kell. Zozával teszteken meglepődtünk párszor.
Én 1x keresztbe is álltam amikor óvatosan át akartam húzódni a bal oldalra.

Más: Csak hogy senki se ijedjen meg: Csináltunk egy atom setupot unalmunkban Zozával. A kocsi már 3 kör alatt elpukkan,de addig gyors :D :)

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15299) Mastre válasza Speedg (#15292) üzenetére


Mastre
tag

Ha megvársz, akkor játszhatunk :))
Amúgy tényleg nem tudom, hogy mi van, de mostanában sem a pályákat, sem a kocsit nem nagyon érzem. Vagy ti gyorsultatok be nagyon, vagy én lassultam, de mostanában jobbára csak kergetem a mezőnyt, ami kezd kicsit frusztráló lenni... :(
Pláne, hogy JColee ugyanezzel a setuppal simán az élmezőnyben van. Én csak a szerencse folytán tudok "előre" keveredni. :( , szóval lassan kezdek félni, hogy a Ferrari felbontja a szerződésemet :DD És ráadásul jogosan, ha már Kleroo is ettől fél :N
Lehet, hogy a szezon előtti várakozásaim voltak nagyok, de kezdek kicsit összezuhanni. Ez pedig ugye öngerjesztő folyamat, hiszen rossz eredmény=>nincs kedvem=>kevesebb gyakorlás=>rosszabbul megy=>rossz eredmény... :F

No de majd Monzában a hazai pályánkon megmutatom ;]

(#15300) proof88 válasza Mastre (#15299) üzenetére


proof88
addikt

Milyen kormánnyal tolod? Amúgy én is meglepődök hogy elég sokat hibázol edzéseken is. Persze bagoly mondja, mert én össze-vissza töröm magam. :D A kormányt azért kérdezem, hátha nem veszed észre hogy már nem úgy működik valamelyik pedál ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.