Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16351) Zoza24 válasza akoska07 (#16349) üzenetére


Zoza24
senior tag

tévedés Ákoska,mert az 1.13.472 volt...s az tegnap este volt,de ez már egy mai kör,amikor egyedül voltam szerveren:)

Forza Italy!

(#16352) Zoza24 válasza Mastre (#16350) üzenetére


Zoza24
senior tag

lehet,de most nem volt kedvem korábban üreset futni:)
de ha zavar téged akkor levetetem:)

:R

Forza Italy!

(#16353) Mastre válasza Zoza24 (#16352) üzenetére


Mastre
tag

nem zavar, csak demoralizáló :N

Mondjuk erre a pályára annyi időm volt, hogy tegnap a minimum 40 kört teljesítsem, aztán semmi több. Szóval nem mintha lett volna bármennyi esélyem közelebb menni. Viszont ha már tegnap fönn lett volna, akkor legalább tudtam volna miheztartás végett, hogy nincs esélyem. Így meg csak hitegettél :O

Amúgy jó taktika mindenkinek elvenni a kedvét verseny előtt pár órával :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16354) akoska07 válasza Zoza24 (#16351) üzenetére


akoska07
nagyúr

ja bocsánat :)

nem is néztem a dátumot

Mastre :
Amúgy jó taktika mindenkinek elvenni a kedvét verseny előtt pár órával
F1-es pszihológiai hadviselés zoza módra :D

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16355) Kleroo


Kleroo
veterán

És én még nem is futottam,csak 100literrel...... :DDD :DDD
Simán 1.10 alatt leszek :D

Gyertek szeróra körözni :)

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16356) Zoza24 válasza akoska07 (#16354) üzenetére


Zoza24
senior tag

ez véletlen volt,szóval szerintem senki kedvét nem vettem el,s én nem is veszem ezt olyan komolyan:)

Forza Italy!

(#16357) Mastre válasza Kleroo (#16355) üzenetére


Mastre
tag

Viccelsz? Én nem is tudom, hogy hol lehet benzinmennyiséget állítani, úgyhogy alappal megyek :))

Zoza:
Én sem veszem komolyan, sőt, ami fontosabb: tőlem sem szabad semmit komolyan venni. Csak szívom a véredet pályán kívül, mivel a pályán közöm sincsen hozzád :)

[ Szerkesztve ]

(#16358) akoska07 válasza Zoza24 (#16356) üzenetére


akoska07
nagyúr

persze-persze tudom én. ;)

Mastre : látom elemedben vagy :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16359) Mastre válasza akoska07 (#16358) üzenetére


Mastre
tag

Vizsgaidőszak rulez.
Mindennel foglalkozok, csak tanulni ne kelljen. :DD

(#16360) akoska07 válasza Mastre (#16359) üzenetére


akoska07
nagyúr

ma nem fogsz unatkozni futamon,mert kergetni foglak :K

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16361) Zoza24 válasza Mastre (#16357) üzenetére


Zoza24
senior tag

tudom,hogy nem komolyan gondoltad,s nem is vettem fel:)

Forza Italy!

(#16362) Kleroo válasza Mastre (#16359) üzenetére


Kleroo
veterán

Nekem is kemény hetem volt.
egy vizsgajegyet érő beadandót dolgoztam ki 4 napig nonstop. Utána pedig 3nap, 4 vizsga. Sokat tudtam rájuk készülni.... :D:D
Most olyan felszabadult vagyok,hogy repülni fogok a pályán. :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16363) proof88


proof88
addikt

Figyeljetek csak,

nem vettem fel videót mert már nem volt kedvem és most időm sincs, deee tudjatok róla hogy ott a 3. kanyarban, ha kisodródtok jobbra a pályán kívülre, akkor bizonyos helyen valami megfogja a kocsit, mintha már a pálya határán kimennétek. Szal ha 200-zal kisodródtok, akkor is megáll a kocsi 0-ra, de baja nem lesz. Csak erre figyelni kell, tegnap Mastre is így járt. Nem kell kisodródni. :D Majd esetleg időmérő előtt után megmutatom úgyis mindenkinek miről beszélek.

A boxbejárathoz meg annyit, hogy ugye elég veszélyes a boxbejárat abból a szempontból hogy nagy tempóval kell beesni, ha meg túl korán fékezünk akkor belénk jöhet a hátulról jövő ember, aki nem is akar boxba menni. Éppen ezért mindenkit arra kérek, hogy ha nem megy a boxba, akkor ne vegye túl szűken azt az enyhe ívet, ahol már kezdődik a boxbejárati sáv, mert a mögötte jövőt megtévesztheti. Teljesen szűken egyébként is csak akkor lehet venni ha bemegyünk a boxba, mivel ha a teljes autó a sávon belül van, már nem szabad kijönni. Félig még rá lehet lógni a vonalra, de teljesen vonalon belül lenni csak akkor lehet, ha utána a boxba megyünk. Az a versenyző aki teljes szélességgel vonalon belül van, nem jöhet vissza a pályára, a boxba kell mennie. Az a versenyző, aki teljesen balra, a bejárati sávBA húzódó autót lát maga előtt, köteles elkerülni az esetleges kontaktot.
Magyarul: ne menjetek egymásba a boxbejárat környékén. Ha van 2 pilóta aki 10 körön keresztül üldözi egymást és folyamatosan a nyakán lóg a hátul lévő az előtte lévőnek, akkor a hátul lévőnek számítania kell arra hogy bármikor kimehet a boxba az előtte lévő és lehet, hogy váratlan lassítással fogja megkezdeni a boxba húzódást. Ezért a boxbejárat közelében a hátul lévő kicsit jobbra szélesedve kövesse az előtte lévőt, nehogy az előtte lévő lassítson és csatt legyen.

Tehát alap esetben mindig kicsit szélesebbre vegyétek azt az ívet, a hátul jövő is valszeg ezt fogja tenni hogy szélárnyékban maradjon, és szűken tartsátok a kocsit csak akkor, ha boxba mentek, így a hátul jövő valszeg tudni fogja hogy boxba mentek és még jobban szélesebbre veszi a követést.

[ Szerkesztve ]

(#16364) proof88


proof88
addikt

szerk.: abba bele sem merek gondolni, hogy ha 10 körig rá van tapadva egy autó a másikra és egyszerre akarnak boxba menni, és az elöl lévő fékezz nagyobbat előbb akkor a hátul jövő ezt hogyan reagálja le ...

mindegy majd megoldjátok

[ Szerkesztve ]

(#16365) Mastre válasza proof88 (#16363) üzenetére


Mastre
tag

Csak erre figyelni kell, tegnap Mastre is így járt. Nem kell kisodródni.
Hát Proof, nem kell előttem keresztbe fordulni :))

(#16366) proof88 válasza Mastre (#16365) üzenetére


proof88
addikt

:C

(#16367) Kleroo


Kleroo
veterán

Na lesz büntetés 19:20 utáni érkezés után? Mert még mindig egyedül vagyok fenn :D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16368) Speedg


Speedg
csendes tag

A mai futamon sajna nem leszek,de legalább nem fogok senkit megkoccolni.
Akoska jó futamot remélem sikerül a dobogó :K

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#16369) cila1


cila1
aktív tag

Azért ennyi víz nem volt a pályán!
Lehet,hogy ez volt a búcsú futamom.

(#16370) proof88


proof88
addikt

pedig tisztán látszik hogy felúsztál rá!
Most mit izélsz. Engem meg az oldalszél fújt a falba. :D

(#16371) Kleroo


Kleroo
veterán

Jó volt a Fight Jcolee. Eléggé kemények voltunk mindektten. Én emg is sérültem orrkúpnál,és bal első felfüggesztésnél.
Egyszer megpöccintettelek,remélem abból nem lett bajod.

Kikényszerítetted belőlem,hogy egy komplett futamot végig menjek hiba nélkül.
Remélem ennek most nagyon örülsz... :D:D

Cila.... :(
Ez már tényleg szánalom,hogy mindig történik vmi fsság veled :(

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16372) JColee válasza cila1 (#16369) üzenetére


JColee
őstag

Ilyesmi nálam is volt egy-kétszer. Pontosabban szinkronizálás, meg teleportálgatás.

Kleroo Én nem sérültem. Ez a hűtés+drive thru már sok volt, nem tudtam hozni a második helyet. Remélem most örülsz, ugyanis eddig csak első második vagy kieső voltam. Még szerencse, hogy a 3. hely is dobogónak számít, legalább a statisztika nem nagyon romlik. :D

[ Szerkesztve ]

(#16373) JColee válasza JColee (#16372) üzenetére


JColee
őstag

EGyébként legközelebb legyen már valami doksi a pályához, hogy mennyivel lehet bemenni a boxba. Ez így elég bosszantó volt.

(#16374) Kleroo válasza JColee (#16372) üzenetére


Kleroo
veterán

Mi Zozával 3as hűtővel mentünk,és én nagyon nem kíméltem a motort. Amikor 9mp-re voltál,akkor hamarabb felváltottam pár kör erejéig,de utána megint kinyomtam a szemét.

Örülök. :)

Szerk: a vonal mellett ott van egy kis táblácska,hogy 80al kell menni ;)
Persze 100al haladva már mindegy,hogy mit lát az ember :D

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16375) JColee válasza Kleroo (#16374) üzenetére


JColee
őstag

Nekem így is 110 fölé ment a moci. Ez hogy lehet :F

(#16376) proof88 válasza JColee (#16375) üzenetére


proof88
addikt

mondjuk attól h 110 fok fölé megy még nem kell visszafogni semmi baja nem lesz

(#16377) Zoza24


Zoza24
senior tag

jah én is csak akkor szoktam elgondolkodni,mikor már 120 felé jár:)

Forza Italy!

(#16378) JColee válasza proof88 (#16376) üzenetére


JColee
őstag

Mastreval ugyanazzal a setuppal mentünk (motorügyileg biztosan), és ő nem fejezte be a futamot. :)
Egyébként ahogy gyakorlás közben néztem XD plugint, akkor is láttam, hogy eléggé fogy a motorélettartam.

(#16379) HorCsa válasza JColee (#16372) üzenetére


HorCsa
csendes tag

Nem értem.
Nekünk 22 fővel nem csinál ilyet. Nálunk jó a rajtrács is elsőre. Totál ugyan az a configja meg prioritása van a ti szervereteknek is mint a VCRC-seknek. :(
Mondjuk Cila kicsúszásánál csak ő akadt meg, de a közvetítésben is látszik 1-2 kollektív akadás. :((

''Az a legszebb érzés az életben, ha valakinek szüksége van ránk.'' http://www.vcrc.hu , http://www.kiccsillag.hu

(#16380) JColee


JColee
őstag

Kis érdekesség, idén már több pontom van, mint tavaly összesen szereztem. :)

(#16381) proof88 válasza JColee (#16380) üzenetére


proof88
addikt

más a pontrendszer, és tavaly mindig DNF lettél, ha csak 1 légy odafosott a szárnyadra :D

(#16382) JColee válasza proof88 (#16381) üzenetére


JColee
őstag

De a pontrendszer más volt, több pontot lehetett szerezni 1 futamon. Bár igaz ami igaz, gyakran nem értem célba. :)

[ Szerkesztve ]

(#16383) proof88


proof88
addikt

A legnagyobb balesetet a BMW-s PR00F szenvedte, ahogy az az alábbi videón is látszik. Sokáig nem értette a csapat, mi okozhatta ezt a hibát, és kiderült, hogy a rajt után Ákoska koccolt PR00F BMW-jébe, emiatt megsérült a differenciálmű, és ennek a hibája okozta PR00F végzetes kiesését. Tehát nem vezetői hibáról volt szó, mint ahogyan azt néhányan sejtették.

videó

[ Szerkesztve ]

(#16384) akoska07 válasza proof88 (#16383) üzenetére


akoska07
nagyúr

pedig jól sejtették :P :D

egyébként szerveren kérdeztem mi volt,és azt mondtad meg se érezte az autó.
cila meg azért előzött meg,mert gyorsabb volt :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16385) proof88 válasza akoska07 (#16384) üzenetére


proof88
addikt

mert a diffi sérülését nem jelzi az LCD-n. Ezt a szerelők mondták utólag a telemetria alapján. Cila meg azért előzött meg, mert kanyarokban már nem olyan volt a BMW. :D
Itt bezzeg nem fogott meg semmi, repültem egyből. Utálom az ilyet. Pedig az 1. helyet érdemeltem volna. :B

(#16386) akoska07 válasza proof88 (#16385) üzenetére


akoska07
nagyúr

najóvan hagyjuk :DDD

amugy vissza szerencsétlenkedhetted volna az autódat más elé is. :DDD
méé pont elém kellett :D

Mindenképp neked járt volna az 1. hely.
én odaitélem neked.
de akkor kit ejtsünk ki helytted az első 3-ból ? :D

Sppedg : sajnálom hogy nem jöttél,jó kis futam volt ez.
a látottak alapján nem lehetett volna dobogó. nagyon gyors volt az első 3.
abszolut elégedett vagyok a 4. hellyel,pláne végig sérült autóval. :K
plus stop and go. igy bukott a 2 kiállás is.

kérem kaccsojjja ki... :D

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16387) proof88 válasza akoska07 (#16386) üzenetére


proof88
addikt

Kleroo-t ejtsük ki mert az első 3-ból neki van a legnagyobb pofája, még az enyémnél is beképzeltebb flegma rohadék. Nagyon felvitte az isten a dolgát. Mondjuk a BMW illik hozzá, mert kell az önbizalom ehhez az autóhoz, búza ne üljön bele, tudod hogy mennek a dolgok.

(#16388) Szabesz válasza cila1 (#16369) üzenetére


Szabesz
őstag

Köv. szezonban (ha leszünk még), egy normális, kitesztelt modot, és pályacsomagot kell választani, nem olyat ami most jött ki. Szerintem. De ha minden áron előrelépés kell dátumban 2008->2009->2010, elég nehéz lesz. (szivesen mentem volna egy szép részletes 2007es moddal is...)

¯\_(ツ)_/¯

(#16389) cila1 válasza Szabesz (#16388) üzenetére


cila1
aktív tag

Igen igazad van.
Emlékszem erről ment a vita augusztus-szeptember környékén,hogy menjünk ezzel vagy valami kiforrott moddal.Én a kiforrott mellett tettem le a voksomat azt hiszem Ervinnel együtt.Le lettünk hurrogva.Most már mind 1.Az a baj,hogy az RFT-n kívül nincs normális mod.
Ezt majd nyáron átbeszéljük persze ha lesz bajnokság.Remélem lesz!

(#16390) Kleroo válasza proof88 (#16387) üzenetére


Kleroo
veterán

:Y <- ekkora? :D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16391) proof88 válasza Kleroo (#16390) üzenetére


proof88
addikt

még annál is nagyobb :D

(#16392) Szabesz válasza cila1 (#16389) üzenetére


Szabesz
őstag

[link]
Ajánlom mindenki figyelmébe. Mmg07 anno nekem tetszett.

¯\_(ツ)_/¯

(#16393) JColee válasza Szabesz (#16392) üzenetére


JColee
őstag

Toljuk valami régi moddal. Akkori kocsiknak király hangja van. :D
Pl. volt nekem valahol egy 1985ös modom, talán Laceen mutogatta. Na azokban van turbo, engineboost, egyemás.

[ Szerkesztve ]

(#16394) cila1 válasza JColee (#16393) üzenetére


cila1
aktív tag

Szerintem se fontos a legújabb moddal menni.Élvezhető legyen mindenkinek.Tavaly én felvetettem illetve ajánlottam a modokat.Kivétel az RFT nem tetszett.Volt benne CTDP 2006 is.Az volt a legjobb azt hiszem.Akkor ha jól emlékszem Farkas mondta,hogy nem kéne visszalépegetni.Mindenkinek az lenne a jó ha kiforrott moddal nyomnánk.Nekem tök mindegy,hogy mikori a mod csak jó legyen.

(#16395) akoska07


akoska07
nagyúr

Sztem menjünk 1973-as mod-al az a legjobb évjárat :)) :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16397) Mastre válasza proof88 (#16396) üzenetére


Mastre
tag

Ennyi a KERS.
Végig Vettel volt előrébb, aztán a célegyenesre fordulva Webber megnyomta a KERS-t, és nyert vele 2 tizedet...

(#16398) cila1


cila1
aktív tag

Nekem a Brazil volt az utolsó futam ebben az idénybe az biztos.
Kipróbáltam a kövi pályát és engem az nagyon idegesít.Ennyire kanyargós pályát már rég láttam.Vagy lehet,hogy nem is. :F Szerintem egy nagy szar az a pálya.Láttam a hotlapson az időket,na én attól 20kör után 10secel rosszabbat megyek.Nem látom értelmét a gyakorlásnak.
Sajnálom.

[ Szerkesztve ]

(#16399) Kleroo válasza JColee (#16393) üzenetére


Kleroo
veterán

Én támogatom ezt. Régebbi turbos vadállat kocsikkal jó lenne menni.
Már ha egyáltalán lesz liga :S

Mert ha Zoza megy,akkor én sem hiszem,hogy maradok,úgyhogy tartsátok itt :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16400) proof88 válasza Kleroo (#16399) üzenetére


proof88
addikt

össze vagytok láncolva vagy mivan? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.