Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15851) proof88 válasza Kleroo (#15849) üzenetére


proof88
addikt

Csak azért mondom, nehogy az legyen hogy ez máshol is probléma legyen később. Egy kapcsolatban tiszteletben kell tartani a másik elfoglaltságait. Attól hogy a ligát választod vasárnap este, még nem vagy kocka. Meg ugye átmenni a másikhoz lehet utána is. Fel szeretném hívni a figyelmedet, hogy ez nem kioktatás vagy ilyesmi, csak nehogy egy báb legyél a barátnőd mellett. Persze tisztában vagyok azzal is, hogy ha odavagy valakiért akkor minden percet vele akarsz tölteni. Na de akkor ő is átmehet hozzád. Meg nem is akarok lovagolni a témán. Csak légy észnél. :D Meeert az kicsit durva lenne ha az átmenne abba, hogy mostantól sosem veszel részt futamon, mert hát a barátnődnek az jön le hogy inkább vered a farkad a gépre. ;]

(#15852) Szabesz válasza Szabesz (#15850) üzenetére


Szabesz
őstag

Egyátalán mi a gond a kockasággal? Mi az kockának lenni? Áhh csak belebonyolódok, nemszótam.

¯\_(ツ)_/¯

(#15853) cila1 válasza proof88 (#15846) üzenetére


cila1
aktív tag

A ponttáblázathoz annyit fűznék hozzá,hogy álltalába 5.6. helyről estem ki 5X.
Talán jobban állnék ha nem cseszed el a motorom. :D

(#15854) proof88 válasza cila1 (#15853) üzenetére


proof88
addikt

miről beszélsz? :D ja és mondtam hogy Szuzukára átadom a Bömöst és ezt most komolyan mondom, felőlem cserélhetünk, legalább megtudod milyen a BMW-s életérzés :D

(#15855) Kleroo válasza proof88 (#15851) üzenetére


Kleroo
veterán

4év tapasztalatunk van.
Nem igazán vagyok kezdő :)
Eddig sem volt jellemző,hogy zavarja, illetve egyeztettünk. Meg szurkol is nekem.
De viszonylag rég nem láttuk egymást,
És amikor telóban mondtam neki,hogy F1 után (10-11körül) megyek át,akkor hallottam a hangján,hogy nagyon rosszul esik neki.
Ki nem xarja le hogy vesztek x pontot vmi szar játék miatt,ha ez neki(és nekem is) rosszul esik
Szóval a lényeg nálam a fontossági sorrend. Már az elején kijelöltem magamnak,hogy bármilyen más programom van vasárnap,akkor a kockulás sztornó.
De akinek a játék fontosabb, azt is megértem....

Nekem ez egy hobby. Nem tartom kocka játéknak.( cs-t, wow-ot, ect.. annál inkább)
Küzdős a dolog.

De ettől még kockának tartom azt aki pl rendszeresen lemond fontos eseményeket,találkozókat;mert otthon forgatja a kormányt.....
És itt nem gondolok senkire a ligából. egyszerűen csak ismertettem a véleményemet :)

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15856) proof88 válasza Kleroo (#15855) üzenetére


proof88
addikt

így más a helyzet azért ... :)
akkor viszont menj a picsába, hogy egyáltalán mertél a ligára gondolni, amikor vele lehettél volna hosszabb kihagyás után ... :) :D

csak aggódtam, hogy esetleg egy ilyen gyors pilótát (aki nálam azért lassabb) el akar rontani valami nő :D

[ Szerkesztve ]

(#15857) Kleroo válasza proof88 (#15856) üzenetére


Kleroo
veterán

:D:D :R

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15858) cila1


cila1
aktív tag

Szingapúrra én kapok pontot?

(#15859) proof88 válasza cila1 (#15858) üzenetére


proof88
addikt

igen Cila, éppen hogy még kaptál :) rosszul raktam ki a pontodat, sorry nem a legfrissebb JColee-táblázat alapján dolgoztam, most már jó! :)

(#15860) Kleroo válasza proof88 (#15854) üzenetére


Kleroo
veterán

Szerintem tényleg cseréljetek egy futamra. Egyrészt poén,
másrészt már én ideggörcsöt kapok,hogy Cila mindig elfüstöl. És így 4es hűtővel,automata váltóval már tényleg nevetséges a dolog.....
Ha a a bmw-vel is probléma van,akkor Cila nevet,nemet,várost,kormányt,gépet vált :D:D

(persze a pontok maradnának a régiben, azzal nem lenne kavarás)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15861) Mastre válasza proof88 (#15846) üzenetére


Mastre
tag

Persze, hogy sírok, hiszen én ált. nem versenyzek, csak pontot gyűjtök. Ami nem ugyan az :N Az más kérdés, hogy ezzel a lassú tempóval, viszont az eddigi összes futamon beértem, és mivel elég kevesen voltunk, mindig kaptam jó sok pontot :P

Kleroo: Ahogy magamat ismerem, sok küzdés nem lesz, max akkor fogunk versenyezni, ha nem engedlek el lekörözésnél :DDD

(#15862) proof88


proof88
addikt

Hétvégén WTCC, amin már Michelisz Norbi is részt vesz a BMW-vel! :C
Zolder felé félúton

[ Szerkesztve ]

(#15863) Mastre


Mastre
tag

iHala Madrid! :C :C :C

(#15864) Zoza24


Zoza24
senior tag

nah ez a pálya nagyon kukás lesz nekem billel,egyszerűen nem lehet normálisan menni,főleg az első szektorban...Kleroo-val voltunk szerón és mondta hogy az első szektorban főleg gyengus vagyok,próbáljam meg közepes kipörgésgátlóval...hát ajánlom másnak is kipróbálásra billel,jó konstans időket lehet autózni :DDD
ahol lehetne úgymond fél gázzal menni a kanyarban ott vagy full gázzal megyek,de akkor kicsúszom,vagy elveszem teljesen és gurulok,de akkor meg sokat bukom...ugye vagy lenyomom a billentyűt vagy elengedem,itt fél megoldás nincsen:)az ívekről nem is beszélve,egyszerűen nem tudok olyan kormányzárat a billre,amivel szépen folyva át lehetne menni ezeken az S kanyarokon...szóval itt a lehetőség srácok a revansra,itt nem egy ember fog megelőzni,ráadásul a gyakfutamon sem tudok itt lenni...nem gond,legalább csatázunk egy jót a középmezőnyben ;)

[ Szerkesztve ]

Forza Italy!

(#15865) proof88 válasza Zoza24 (#15864) üzenetére


proof88
addikt

miért vagyok kicsit szkeptikus az állításoddal kapcsolatban? ;]
nézd én megértem hogyha szenvedős a pálya billentyűzettel, de valamiért nem féltelek :DDD

(#15866) Zoza24 válasza proof88 (#15865) üzenetére


Zoza24
senior tag

miért nem féltesz?ez tényleg szenvedős billel :K
próbáld csak ki ;) nagyon sokat bukom azzal,hogy nem tudok,csak magas kipörgésgátlóval menni :U
Kleroo gyors pilóta,de ha nem tudom őt megfogni,akkor lesznek akik megelőznek :K
de ami tőlem telik azt megteszem ;)

[ Szerkesztve ]

Forza Italy!

(#15867) proof88 válasza Zoza24 (#15866) üzenetére


proof88
addikt

Nem féltelek mert megoldod ;)

áhh nincs időm átszokni rá meg állítgatni, bár gondoltam már rá régebben hogy majd én is kipróbálom :D Most egyébként is még van 1 utolsó ötletem a versenytempóm javítására, ha bejön akkor javulok, ha nem akkor így jártam. Még van 3 futam, Szuzukában könnyű összetörni, nagyon nem tolerálja a pálya a hibázást, nem úgy veszélyes mint Monaco, mert ott csak szűk, itt meg elszállni könnyű. A brazil esős futam eléggé új lesz mindenkinek sokféle szempontból (igaz volt már aki F1C-ben tolta esőben), Abu-Dhabi meg olyan lesz amilyen. Én még mindig látok rá esélyt hogy sok pontot hozzak rajtad és JColee-on is, tudod én örök optimista vagyok. :D Itt az ideje egyébként hogy mutassak egy kis PR00F-MAGIC-et :D

(#15868) Zoza24 válasza proof88 (#15867) üzenetére


Zoza24
senior tag

én drukkolok Neked,hogy javuljon a versenytempód,nem kéne az összes futamot elbohóckodnod:)
ez a pálya ahogy mondod,nem tolerálja a hibázást,már én is megtörtem párszor magam a szerveren,most megyek itt először...
esős brazilról nem tudok nyilatkozni,hisz mindössze 10 kör tapasztalatom volt róla,de mivel lesz patch,így az szinte nullával egyenlő,Abu dhabi meg kérdőjel,ott sem jártam nagyon ezidáig:)
jól teszed,sosem szabad feladni,szerintem itt könnyen elém kerülhetsz,Jcolee-t nem tudom,neki feküdni fog ez a pálya szerintem,őt nem fogja meg senki sem véleménye szerint...
én a vb címben nem nagyon gondolkodom,ahhoz még zsinórban 3 futamon kéne nyernem,ami elégé valószínűtlen,most hetet nyertem zsinórban ha jól számolom,de nekem azon megy el a dolog,hogy két futamon nem indultam az elején... :B versenyezzünk egy jót aztán majd meglátjuk a többit ;)

szóval gyakoroljál vazze,aztán majd találkozunk vhol a pályán:)

Forza Italy!

(#15869) proof88 válasza Zoza24 (#15868) üzenetére


proof88
addikt

:K

(#15870) JColee válasza proof88 (#15865) üzenetére


JColee
őstag

Ugyanez itt. Majd meglátjuk élesben, de nekem nagyon gyanús, hogy az az idő hotlapsban nem üres+lágy kombóval született. :)

Zoza24 Majd meglátjuk, hogy mi lesz, de nem lepne meg a dolog, ha most is terelnél. Esélyed meg bőőven van (sajnos :D ).

[ Szerkesztve ]

(#15871) cila1 válasza JColee (#15870) üzenetére


cila1
aktív tag

Sok volt a kanyar Silverstone-ba is.
Ha jól emlékszem csak a pályabíró nem kapott kört!

(#15872) JColee válasza cila1 (#15871) üzenetére


JColee
őstag

Erről van szó.

(#15873) cila1


cila1
aktív tag

Na elkészűl a robogóm.Viszem magammal a versenyen mert nagyon unok már vissza gyalogolni a boxba.

[ Szerkesztve ]

(#15874) proof88 válasza cila1 (#15873) üzenetére


proof88
addikt

:C

(#15875) Szabesz


Szabesz
őstag

Fel lettem ismerve, szépen vagyunk mondhatom :)

¯\_(ツ)_/¯

(#15876) Mastre válasza Szabesz (#15875) üzenetére


Mastre
tag

Naná, hogy fel:)
A Ferrari mindenkit lenyomoz :P

Cila: Lehet, hogy az egyszerűbb megoldás, ha már a rajt előtt beteszed a robogó motorját az autóba. Lehet, hogy kicsit lassabb leszel, de legalább végigmegy :DDD És még a fogyasztása is jobb. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15877) JColee válasza Szabesz (#15875) üzenetére


JColee
őstag

Összefutotunk Mastreval, beszélgetünk, erre mondja, hogy ott jön Szabesz :D

[ Szerkesztve ]

(#15879) JColee válasza proof88 (#15878) üzenetére


JColee
őstag

"Lassú kanyarokban iszonyatosan alulkormányzott, nagyon tolja az orrát, és abban a pillanatban, ahogy ráélépek a gázra, már akkora erők hatnak a hátsó kerekekre, hogy azonnal kitör a hátulja, amint hozzáérek a gázpedálhoz."

Mit lehet erre mondani? Üdv a klubban. :D

(#15880) proof88 válasza JColee (#15879) üzenetére


proof88
addikt

:C

(#15881) proof88 válasza JColee (#15879) üzenetére


proof88
addikt

többet kellett volna hátsókerekessel is szimulátorozni :D

(#15882) SirAlo válasza proof88 (#15878) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Nyaron Michelisz indult az rFactor ROC-on video: [link] nem nyert de jol ment

Es itt hatsokerekessel meg is csuszik:D [link]

[ Szerkesztve ]

(#15883) proof88 válasza SirAlo (#15882) üzenetére


proof88
addikt

:C

(#15884) Speedg


Speedg
csendes tag

Megnéztem a Valenciai közvetítést. Nagyon szép és fegyelmezett rajtot produkált a mezőny, külön grat mindenkinek nagyon szépen eljöttünk mindenféle koccanás nélkül pedig jó sokan voltunk, de még mindig nem elegen. :D Gondoltam megnézem ki, hogy próbálja magát át rágni az előtte levőn :D , mert ezen a pályán nem egyszerű az előzés és amúgy is forma 1 nézhet nékem volt. :DD néztem-néztem az eseményeket, míg nem eljutottunk az első bokszolásig. Kiment Akoska,Szabesz meg még valaki asszem ,ami nem is volt furcsa, mert Akoskával úgy beszéltük, meg hogy ő 1-2 körrel előbb megy a bokszba, mint én. Aztán nekem kifogyott a benzinem és itt jött belém a villám. Mert a közvetítés körszámlálója a 15. körön állt. :Y
Most akkor az én kör számlálom nem mutatott jól vagy a közvetítésé :F , mert nekem a 12-sen állt :K , folyamatosan figyeltem ezért nem érttettem, hogy miért fogyott ki a benya :U , mert én pont abba a körbe készültem kiállni a bokszba,tudtam, hogy Akoska már kint volt, mert láttam, hogy már mögöttem van, vagyis nálam a 7.helyre írta. Én a villám interjúba mondtam is hogy a 12. körre volt tervezve a bokszolás és értetlenül álltam a dolgok előtt, hogy miért fogyott ki a benzin, holott egy pár literrel többet is töltöttem bele. De így már akkor lehet, hogy érthető, mert azért 2 körre valóval azért nem töltöttem bele többet. A kérdésem az lenne, hogy a script, amit futam előtt lefuttattatok az ilyenbe nem kavarhat bele? Mert volt már hogy nem töltöttem bele időmérőn elég benzint a kocsiba az rendben van azt én b…. el, de így még nem jártam, hogy ki van számolva és kifogy előbb. Úgy hogy rászámolok az esetleges túlfogyasztásra is,és a felvezetőn 1 motor teljesítménnyel mentem,sőt mikor megelőzött Cila akkor is lejjebb vettem, hogy nehogy eldurranjon időnap előtt a beton falak között ,igaz 5 hűtővel mentem, de az ördög nem szunnyad. :) Szóval nem értem, De úgy érzem nem én voltam a balfék. :N

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#15885) Szabesz válasza Speedg (#15884) üzenetére


Szabesz
őstag

Folyamatosan figyelni kell a fogyasztást, és az üzemanyag szintet, én is jártam már úgy, hogy nem hívott ki, és mivel elszámoltam hamarabb fogyott el mint vártam. Kb gurulva kellett megtennem egy kört h elérjem a boxot.

¯\_(ツ)_/¯

(#15886) proof88 válasza Speedg (#15884) üzenetére


proof88
addikt

Szingapúrra gondoltál? :)

Egyébként tavaly kb mindenkinek többet fogyasztott Manyikúrban, akkor se tudtuk hogy miért. Ilyen ritkán sajnos előfordul. A script amit lefuttattam, az csak a rajtpozíciókat módosítja. Sajnos figyelni kell hogy hány liter van a kocsiban, nehogy meglepetés érje az embert.

Én NAGT-ben jártam úgy a legutóbbi futamon, hogy 2 kört spórolva mentem, mert nem lett volna elég benzinem. Pedig a fogyasztást úgy számoltam ki futam előtt, hogy egyszer mentem egy 20 körös (!!) etapot edzésen, és a 20 kör alatt elfogyasztott benzin alapján számoltam. És felfelé szoktam kerekíteni. Természetesen felvezető kör miatt +1 környi benzint is hozzáadtam. És ezen felül, még csak a biztonság kedvéért 2 litert is raktam pluszba, Szabesznek is szóltam neki is legyen +2 liter pluszba. És mégis többet fogyasztott a kocsi versenyen, pedig verseny elején feljöttem az 1. helyre, és onnantól kezdve biztonságra mentem, nem üldöztem senkit. És mégis, 2 kört kb gurulva tettem meg a végén, mert kb 1 környi benzin hiányzott. Az okára én is kíváncsi lennék, mi tudja ennyire megkavarni a fogyasztást. Mert sok mindent bele lehet kalkulálni, pl a gumik gördülési ellenállása változik az aktuális nyomással is, az is változtathat a fogyasztáson. Na de én egy 20 körös edzés etapot mentem előtte, a verseny meg 27 körös volt, nem lett volna szabad tévednem. Spában aláírom hogy én csesztem el a benzint.

Igazából azt ajánlom mindenkinek, hogy amikor megtervezi a versenyre a benzint, akkor az etapoknak kb 104 literre kell kijönniük összesen. Tehát látatlanba amikor még 1 kört sem ment az ember egy új pályán F1-ben, megnézi hogy hány körös lesz a verseny, 104-et elosztja a körök számával, akkor egy jó becslést kaphat h 1 körön mennyit fogyaszt az autó. Pl most Szuzukában vagyunk, én nem tudom a fogyasztást, de tudom hogy a verseny 32 körös, innen pedig 104 / 32 = 3.25 litert becsülök körönként.

(#15887) JColee válasza proof88 (#15886) üzenetére


JColee
őstag

Nálam több a fogyasztás, mint 104 liter. Most Szingapúrról tudok nyilatkozni, 56 literrel rajtoltam, boxban rátankoltam 70et. Ha jól számolom, ez 126 liter. Mondjuk nem tom, mennyi benyám maradt, de sztem 10l alatt.

[ Szerkesztve ]

(#15888) proof88 válasza JColee (#15887) üzenetére


proof88
addikt

Szingapúr kivételes, mert általában másfél órásak az F1 versenyek, de Szingapúr SC nélkül is 1 óra 45 perc, pedig a tempó nem lassú, ezért itt lehet hogy kicsit több benzinre volt szükség. Bár azért az a 126 liter az soknak tűnik. :F

(#15889) JColee válasza proof88 (#15888) üzenetére


JColee
őstag

Mondjuk nem is üresen álltam ki a boxba. Szóval mondjuk, hogy olyan 12-14 litert feleslegesen cipeltem. De így is több a fogyi, mint neked.

(#15890) Speedg válasza proof88 (#15886) üzenetére


Speedg
csendes tag

Ja igen :B Valencia biztos azért jár mindíg az eszembe mert jó helyen végeztem és nem tudom elfelejteni ;)

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#15891) Speedg válasza Szabesz (#15885) üzenetére


Speedg
csendes tag

A fogyasztás mérő színét nem lehet megváltoztatni?Mert pont olyan tónusú amit elég kivenni hogy mennyi akar lenni :F

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#15892) proof88 válasza JColee (#15889) üzenetére


proof88
addikt

hát ezért is kell kicsi szárnyakkal menni, hogy a fogyasztás is kisebb legyen, meg hogy közvetítésben is mondják hogy egyenesben milyen erős a Bömös :C

(#15893) proof88


proof88
addikt

Zengő Zoltán véleménye a szabadedzésekről

Akinek van Eurosport2-je, az 14:00-tól ma nézheti Norbit. Egyébként a versenyek holnap lesznek fél12-től a sima Eurosporton.

(#15894) Mastre válasza proof88 (#15893) üzenetére


Mastre
tag

spoiler

Norbi 7. lett, és a második futamon is a 4. helyről indulhat. :C
2. a BMW-k között. :R

[ Szerkesztve ]

(#15895) proof88 válasza Mastre (#15894) üzenetére


proof88
addikt

:C :R
Majd köv futam előtt adok neki 1-2 tippet setupolással kapcsolatban :D egy bmw-nél, csak egy másik bmw lehet jobb! :D :))

(#15896) cila1


cila1
aktív tag

Tisztelt vezetőség!
Megbízásból írok Woody nevébe.Nem jó a gépébe a VGA és nincs most pénze venni.Sajnálatára ebbe a szezonba nem fog már versenyezni. :(( A Mercibe a helyét átadja valaki másnak ha,van rá igény.Remélem a következő szezonba már köztünk lesz 1-2 körig :D .Hát ez van.

(#15897) proof88 válasza cila1 (#15896) üzenetére


proof88
addikt

Van egy használaton kívüli 6600GT-m, az még jó lehet, kölcsönadom.

Most akkor akarsz cserélni vagy nem? :D

(#15898) cila1 válasza proof88 (#15897) üzenetére


cila1
aktív tag

Nem gondolod,hogy lealacsonyodok egy béjemvéhez! :D
Köszi Woody nevébe majd mondom neki. :R

(#15899) proof88 válasza cila1 (#15898) üzenetére


proof88
addikt

jóvannekem8 :D

(#15900) proof88


proof88
addikt

Srácok most egy fél napig nem leszek, most hívott a Norbi hogy el kéne ugranom Zolderbe, mert nekem több tapasztalatom van BMW-ben mint neki, úgyhogy holnap engem fogtok látni versenyezni Norbi ruhájában és sisakjában! :C Nézzetek Ti is engem holnap élőben 11:30-tól az Eurosporton! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.