Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16651) proof88


proof88
addikt

Na akkor elmondom mi az én bajom. Ez mondjuk nem minden pályán volt ennyire feltűnő de ezen a pályán nagyon.

Tanuló setupom erre a pályára egy alapbeállításos autó volt. Addig nyúztam amíg nem éreztem azt h ezzel jobb időt már nem lehet.
Szárnyak: 26-31
Súly: 44:56; 51:49 (B:J)
Rugózás elöl 180 hátul 100, kerékösszetartás elöl -0.3, hátul 0.05.
Anti roll bar elöl 180, hátul 50.

Aztán kitaláltam hogy legyen ez:
Rugózás elöl 120 hátul 100, kerékösszetartás elöl -0.5, hátul -0.05.
Anti roll bar elöl 80, hátul 15.

Arra számítottam hogy sokkal könnyebben fogok kanyarodni. Hát nem így lett. Néha talán mintha jobban kanyarodna, de fos. Aztán még cseszekedtem vele de ez a kurva autó baszik működni. Hogy lehet valami ennyire rideg érzéketlen paraszt??? Tavaly nem volt ilyen szar. Én mondom, aki elolvassa a segédletemet és megpróbálja az alapján beállítani a kocsit, hát itt fost sem csináli ez a kocsi. A tavalyi modban jobban lehetett érezni a változtatásokat. Kasztnis autóknál (KTCC, NAGT) eszméletlenül lehet érezni, pedig ott kisebb intervallumokban és kevesebb dolgot lehet állítani, mégis egyből érzi az ember h miben változott a kocsi. Itt meg fos az egész. Vagy csak én vagyok ennyire béna.

Ja és ma még a diffihez is nyúltam de ilyen határok között mozogtam és alig éreztem valamit. Hát ez sem így volt a tavalyi modban. Nem tudom mitől ilyen ez.

(#16652) JColee válasza proof88 (#16651) üzenetére


JColee
őstag

Ja ezt mondtad már év elején is. Rúgót felkeményíti az ember, és alig érezni változást.

(#16653) akoska07 válasza JColee (#16650) üzenetére


akoska07
nagyúr

meg kellene majd nézni az a 2011-es RFT-t
abban benne lesz minden.

a mai gyakfutamot nagyon élveztem,jobb lett volna nem törött kocsival körözgetni,de ezt is meg kell tanulni,hogyan menjünk végig a versenyen törött autóval :)
Mastre-val nagyon jót kergetőztünk :K köszi.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16654) proof88


proof88
addikt

(#16655) proof88


proof88
addikt

nah én kimegyek holnap a ringre reggel, őrstől hévvel, aki esetleg akar társulni az szól reggelig.

(#16656) Mastre


Mastre
tag

Köszönöm mindenkinek, aki följött gyakfutamozni :R
Ákoskának meg külön respekt azért, hogy végigszenvedte a futamot az én tempómban :R :R

(#16657) akoska07 válasza Mastre (#16656) üzenetére


akoska07
nagyúr

Párszor összeértünk,de tudjuk be a törött autónak :DDD
egyébként tényleg jó volt. :K

Speed-nek is itt kellett volna lennie,nem tudom mi van vele. :F

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16658) akoska07


akoska07
nagyúr

a gyakfutamról...
Renault rajt by akoska07 :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16659) Mastre válasza akoska07 (#16657) üzenetére


Mastre
tag

Remélem azért előkerül holnapig. Jó volna legalább 10 fővel zárni a szezont. :K
Attól meg ne féljen senki, hogy lassú/utolsó lesz. Annak itt vagyok én :))

(#16660) akoska07 válasza Mastre (#16659) üzenetére


akoska07
nagyúr

Én is bizom benne,nem fogja kihagyni a zárófutamnot.

lesznek nálad lassabbak a versenyen,majd meglátod ;)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16661) JColee válasza akoska07 (#16658) üzenetére


JColee
őstag

Na mit mondtam, miért kellett téged hátra rakni...

(#16662) akoska07 válasza JColee (#16661) üzenetére


akoska07
nagyúr

én csak szokni akartam a helyemet a rajtrácson.
persze ha 5-en leszünk,akkor nem lesz nagy müvészet onnan rajtolnom :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16663) cila1 válasza akoska07 (#16653) üzenetére


cila1
aktív tag

Én azt hallottam az RFT2011-es modrol,hogy nem lesz publikus fél évig.

(#16664) akoska07 válasza cila1 (#16663) üzenetére


akoska07
nagyúr

honnan jön az infó ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16665) JColee


JColee
őstag

Proof most elázott. :D

(#16666) Mastre válasza JColee (#16665) üzenetére


Mastre
tag

:DD :C

(#16667) Frenky89 válasza JColee (#16665) üzenetére


Frenky89
őstag

Meg is érdemli, amiért így segített Norbiéknak.

(#16668) LaCeeN válasza Frenky89 (#16667) üzenetére


LaCeeN
tag

Szerintem Proof vezette a 2. futamon azt a BMW-t :D

(#16669) Mastre válasza LaCeeN (#16668) üzenetére


Mastre
tag

De csak a rajtnál. Piros zászlónál szerintem kiszedték onnan :DDD

(#16670) akoska07


akoska07
nagyúr

Tapasztaltam ma egy kis furcsaságot a szerverrel kapcsolatban.
Be léptem és abu dhabi volt betöltve.kiléptem,1 percen belül visszaléptem és már a hungaroring volt betöltve. rajtam kivül senki nem volt a szerveren.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16671) proof88 válasza akoska07 (#16670) üzenetére


proof88
addikt

összeesküvés volt vagy nem tom

btw a faszt voltam én a kocsiban, én is segítettem összerakni a kocsit :D amúgy nem.

Jó volt meg minden, 1. futamon a célegyenesre ráfordítóban ültünk, néha közelebb néha távolabb volt Norbi az 1. helytől, de buzdítottuk mint annak a rendje.

2. futamra átmásztunk előre a célegyenes végére, merthogy mondtam hogy fasza lesz. Az lett. Oldalról nem lehetett látni pontosan mi a helyzet, de azt láttam egyből oldalról hogy blokkolnak a kerekek és éreztem hogy bazdmeg lesz, és amikor csatt volt (jó nagy), bazdmeg érzés volt mindenkin a tribünön, illetve bennem ugyanaz az érzés amit akkor érzek, amikor futamon elbaszok valamit és összetöröm vagy kilökök valakit. Szegény Norbi biztos szar volt neki.

A szervezők vagy kik leszophatnak, mert F1 alatt sokkal több kivetítő van. Most az 1. kanyarnál SEM volt kivetítő. Úgyhogy azt én nem láttam csak hallottam a kommentátortól, hogy mindenki csúszkál össze-vissza a baleset után az eső miatt.
Nagyon jókor jött az eső, így Norbi kocsiját rendbe tudták hozni. Üvöltöttünk neki folyamatosan amikor elhaladt mellettünk meg tapsoltunk. A szagok is jók voltak. Sajnos késve érkeztünk ezért az AutoGP 2. futamát nem láttuk.
Volt Maserati futam után, Kiss Norbi és Vida János indultak az első sorból, Vida hátrébb került, de Kiss Norbi nagyon durva előnnyel megnyerte a versenyt, ami a hétvége 2. győzelme számára mivel a tegnapit is ő nyerte. Volt még hátul 2 magyar versenyző, ők elég lassúak voltak, nem tom kik lehettek, valszeg valami vendég versenyzők.

A Lotus Ladies cuccot nem néztük meg mert nem értem volna rendesen haza a futamra meg minden.

Tényleg nagyon örülök hogy sikerült tovább mennie a 2. futamon. A díjátadó után is külön éljeneztünk neki meg minden. Jól nyomta. Az 1. futamos rajtját sem láttam mert mondom a ráfordítónál ültünk, ott SEM volt kivetítő. De a középső tribünöknél volt de oda nem akartunk menni. A ráfordítónál egyébként az egész 3. szektor látszik meg a közötti részek.

szerk.: ja igen eláztunk, de vittem esőkabátot természetesen. Én féltem az esőtől, nehogy valaki belerongyoljon Norbiba. :D Végül ő rongyolt bele másba, de az más történet már. Kurva nagy volt egyébként. Mindenki takarodjon ki máskor a ringre ha teheti. Olyan érzés van ott amit szimulátorban nem él át az ember (pedig én ugye nem is vezettem autót). Lesz WSR, az is ingyenes, lehet menni.

Egyébként jún. 19. Vettel Budapesten lesz a red bullal, ha vki nem olvasta volna még.

[ Szerkesztve ]

(#16672) proof88


proof88
addikt

ja és igen Norbi azért is volt lassú az újrarajt után, mert slick volt rajta. Izglutuk h lerohadjanak a többiekről az eső gumik de nem így lett. Hosszabb verseny kellett volna, mert a végefelé igencsak elkezdtek szenvedni látványra az esős gumisok.

(#16673) proof88


proof88
addikt

ja és így hogy tényleg látni Norbi mennyire jó, és a Kiss Pál Tomi is milyen jó, és örülök hogy ma tényleg TÖMEG volt kinn a ringen, tényleg rengetegen voltak, kezdem úgy érezni hogy mintha elkezdene felfelé ívelni az autósport iránti érdeklődése a magyaroknak, és nem csak az van hogy a TV előtt megnézem Gyulámmal az F1-et.

szerk.: Norbi mennyire jó... mondhatnám h a NorbiK mennyire jók. :)

[ Szerkesztve ]

(#16675) cila1


cila1
aktív tag

(#16676) Mastre


Mastre
tag

[ Szerkesztve ]

(#16677) proof88 válasza Mastre (#16676) üzenetére


proof88
addikt

lol :D kitakart szemek :D

(#16678) JColee


JColee
őstag

A Ferrari ugyanannyi pontot gyűjtött, mint tavaly.
Én meg 20-al többet.

[ Szerkesztve ]

(#16679) akoska07


akoska07
nagyúr

Grat Mindenkinek!
nagyon erős verseny volt.

Grat Jcolee-nak valamint a ferrari-nak a bajnoki cimhez. :K

Köszönöm,hogy ebben a ligában versenyezhettem :R
remélem tudok jönni következő szezonban.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16680) Kleroo válasza akoska07 (#16679) üzenetére


Kleroo
veterán

Hát.
Szerintem az első kettőnek volt normális tempója :D
Én a 3. helyen már elég sokat offroadoltam a pálya mellett. És még így is beértem 3.nak :D
Gratula a VB-nak.
Így legalább Zoza ösztönözve lesz,hogy maradjon :)
És jövöre Brawn év lesz :D(vagy akármi,modtól függően :D

Respect Zoza az újabb diadalhoz :R :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16681) Mastre válasza proof88 (#16677) üzenetére


Mastre
tag

védem a világbajnok személyiségi jogait :)

Amúgy viccen kívül, télleg majdnem így nézünk ki.
Csak én 190 vagyok, JColee meg 195. No meg én kicsit szélesebb vagyok :)

(#16682) proof88


proof88
addikt

én 186 vagyok, az jó?

(#16683) Zoza24


Zoza24
senior tag

én is gratulálok a vb cím birtokosainak:)
sajnos én 3 futamon nem tudtam indulni,ha azokon itt vagyok,akkor másképp alakulnak az események:)
az utolsó 9 futamon amin elindultam,sikerült is nyernem:)
a részt vett futamok alapján a pontátlagom 16,35:)
hogy leszek-e jövőre nem tudom,más dolgokkal is kell foglalkoznom,addig még sok víz lefolyik a Dunán:)

Forza Italy!

(#16684) JColee


JColee
őstag

Ezt már fel akartam használni.

(#16685) proof88


proof88
addikt

Kleroo: bocs kiléptem rfactorból mert mire visszajöttem a szobámba már diszkonnektált valamiért, utána meg néztem a közvetítést. Szóval én 1 kiálláson voltam. Hát én szenvedtem nagyon ezen a pályán, folyton csúszkáltam, minden bajom volt. A végén bevártam Frenky-t h csatázzunk mert úgy láttam h kb azonos köridőink vannak. De szar volt mert végül is ő gyorsabb volt, vissza se tudtam előzni. :C
Ma erre futotta. :D

(#16686) Frenky89 válasza proof88 (#16685) üzenetére


Frenky89
őstag

Rendibendi vagy :D , de kb. 3-4 körrel kevesebb volt a közepes keverékeimben, nálad meg már sztem az utolsókat rúgták azok a gumik amik fenn voltak.

(#16687) cila1


cila1
aktív tag

Gratulálok Jcolee a címedhez!
Azért örülök,hogy nem hagytam ki a záró futamot.Jobban sikerült mint ahogy gondoltam.
A jövőről:
Nem ajánlom senkinek,hogy ne jöjjön a kövi szezonba.Aki ezt meg meri tenni annak olyat lebaszok,hogy a füle ketté fog állni. :D
Végre tudunk normálisan versenyezni egymással,nem törjük annyit az autókat mint tavaly.
Most meg hallgatom az interjúkat "nem tudom,hogy mi lesz;nem tudom,hogy lesz e liga .."
meg ilyeneket hallok.
LESZ SZEPTEMBERTŐL LIGA AZ TUTI
ÉN ITT LESZEK
Ha egyedül is fogok versenyezni akkor is lesz.

Néztétek azt a modot amit felraktam?

(#16688) proof88 válasza Frenky89 (#16686) üzenetére


proof88
addikt

Figy gondoltam legalább találkozunk megint a pályán, ne teljes unalomban érjen véget a futam. :D Amúgy igen, én asszem a 15. körben jöttem boxba, tehát amikor bevártalak akkor kb 13 kör már volt a gumijaimban, lágyak voltak egyébként. :D Jót csúszkáltunk. Nagyon félrenéztem én a sebességedet. Utóalg mondták Horcsáék h gyorsabb voltál eleve. Na mindegy. :D

(#16689) Frenky89 válasza proof88 (#16688) üzenetére


Frenky89
őstag

Legalább visszakaptad a monzai 9 ezredet. :) :R

(#16690) proof88 válasza Frenky89 (#16689) üzenetére


proof88
addikt

:D

(#16691) JColee válasza proof88 (#16688) üzenetére


JColee
őstag

Lágyon mentél a második etapban?
Nekem a közepes is kényelmetlen volt 11-12 kör után. :U

cila1 Még nem volt időm kipróbálni, hétvégéis nem is valószínű, hogy lesz sajna. Mekkora a mod?

[ Szerkesztve ]

(#16692) proof88 válasza JColee (#16691) üzenetére


proof88
addikt

mind2 etapban lágyon mentem, közepest meg sem próbáltam ezen a pályán

(#16693) proof88 válasza JColee (#16691) üzenetére


proof88
addikt

0 kByte :C

(#16694) cila1 válasza JColee (#16691) üzenetére


cila1
aktív tag

700mega körüli.
Jónak néz ki, igaz nem sokat mentem vele.Kicsit RFT klón.

(#16695) cila1 válasza proof88 (#16693) üzenetére


cila1
aktív tag

Aki nyugdíjba vonult az ne tapsikoljon!! :D

(#16696) Kleroo válasza proof88 (#16692) üzenetére


Kleroo
veterán

A 2. etapot hogy a francba mented végig lágyon? :D:D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16697) proof88 válasza Kleroo (#16696) üzenetére


proof88
addikt

nem értelek, 33 körös volt a verseny, 15 kört voltam kinn először, tehát 18 kört voltam kinn másodszor, miért ne mentem volna végig lágyon? :D menet közben fokozatosan állítottam hátrébb a fékerőeloszlást hogy féktávon ne legyen gond az alulkormányzottság ahogy kopnak a gumik. Friss gumin 58:42, ez fokozatosan átment 54:46-ba.

(#16698) JColee válasza proof88 (#16697) üzenetére


JColee
őstag

Én közepesen is nehezen vettem a visszafordítót és az első kanyart. Fékerő ide vagy oda, így is szenvedtem picit. :)
Szerintem a lágy nem volt ideális választás.

[ Szerkesztve ]

(#16699) proof88 válasza JColee (#16698) üzenetére


proof88
addikt

Végig 98 és 104 fokok között voltam, mé ne lett volna jó.
Azokkal a kanyarokkal nem voltak gondjaim, inkább a 3. szektorban voltak gondok.

Köszönjük, Magyarország!

(#16700) cila1


cila1
aktív tag

Most próbálgatom azt a modot amit ajánlottam.
Érdemes leszedni mert szerintem nagyon tuti.Szép a grafika,nagyon jó vezetni,kanyarodik rendesen(nem úgy mint az Fs09),nem sodródik ki a kanyarokba.Egyszóval nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.