Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15801) Mastre válasza proof88 (#15800) üzenetére


Mastre
tag

Ő jöhet kilencediknek:)

(#15802) proof88 válasza Mastre (#15801) üzenetére


proof88
addikt

:D

(#15803) cila1


cila1
aktív tag

Most van szeró?

(#15804) proof88 válasza cila1 (#15803) üzenetére


proof88
addikt

hát livetiming szerint melbourne :D

azt nem tudom hogy sikerült összehozni mert ha leállt sem ott kellett volna elindulnia ...
mindegy az a gáz hogy ahol én mst vagyok ott nincs rfactor tehát nem tom megnézni hogy fel lehet-e menni. Ha nem látod a szervert, akkor szólj és restartolom.

szerk.: hát elég szomorú hogy a többi bt tag nem végzi a dolgát. Nem ezért fizettem. Ha éppen nem vagyok elérhető, ott van még 3 ember, legalábbis ott KELLENE LENNIE 3 embernek aki tud segíteni :D

[ Szerkesztve ]

(#15805) HorCsa válasza proof88 (#15804) üzenetére


HorCsa
csendes tag

Megtettem a szükséges lépéseket :)
Fut a szerveretek, ha minden igaz mostmár a helyes configgal.

[ Szerkesztve ]

''Az a legszebb érzés az életben, ha valakinek szüksége van ránk.'' http://www.vcrc.hu , http://www.kiccsillag.hu

(#15806) JColee válasza HorCsa (#15805) üzenetére


JColee
őstag

Live timing azt hazudja, hogy nürbin van a szeró.

(#15807) HorCsa válasza JColee (#15806) üzenetére


HorCsa
csendes tag

Igen az van alapértelmezettnek beállítva, hogy azon indul. De átrakom látom gond volt a pálya váltással korábban.

''Az a legszebb érzés az életben, ha valakinek szüksége van ránk.'' http://www.vcrc.hu , http://www.kiccsillag.hu

(#15808) JColee válasza HorCsa (#15807) üzenetére


JColee
őstag

Nálam most megy, köszönjük :R

(#15809) proof88 válasza HorCsa (#15807) üzenetére


proof88
addikt

Ügyi vagy HorCsa! :D

(#15810) JColee


JColee
őstag

Mi megy az F1 topikban, hát beszarok. :(((

(#15811) proof88 válasza JColee (#15810) üzenetére


proof88
addikt

látom sikerült 3 oldalt összehozni, hát most nem olvasom végig, nekem perpill autóm sincs a ma esti futamra, és még otthon sem vagyok :D

(#15812) JColee válasza proof88 (#15811) üzenetére


JColee
őstag

Bőven elég annyi, hogy Webbo a császár, a csapatvezetésnek most végre nem sikerült szabotálniuk a futamát.

(#15813) Mastre


Mastre
tag

Majdnem eltaláltam Schumacher 8. helyét, csak 9. volt az első kanyar után :DD

Szép verseny volt előzésekkel, hibákkal, taktikával...
5 pilóta közül bárki nyerhetett volna ma. A Ferrarik most kevesek voltak, Schumacher pedig csak a rajtpozíciója miatt maradt le Rosbergtől. (Végén Alonsot azért elaphatta volna ;] ). Végre versenyképesek voltak. :C

Viszont most kezdődik az igazi szezon, Európa más lesz. Hajrá Merci :)

maláj rajt sem volt rossz

(#15814) Mastre


Mastre
tag

Szingapúri boxbejárat veszélyes. Minden hátul jövőnek bízunk a reflexeiben, vagy van valami egységes szabály?

Ja, és: melyik kanyarban nincs daru? ;]

[ Szerkesztve ]

(#15815) proof88 válasza Mastre (#15814) üzenetére


proof88
addikt

még mindig basztam kiírni a dolgokat és még mindig nem vagyok otthon sorry

Egyébként reflexekben bízunk :D

(#15816) Frenky89


Frenky89
őstag

Este nem tudok jönni.

(#15817) Mastre válasza Frenky89 (#15816) üzenetére


Mastre
tag

:(

Pont kérdezni akartam, hogy 6 körül rajtgyak?

(#15818) proof88 válasza Mastre (#15817) üzenetére


proof88
addikt

sajna én nem tudom levezényelni a rajtgyakot mert be kell állítanom a kocsit, ha lesz valaki más vagy lesztek elegen megadom az admin jelszót, csak jelenjetek meg a szerveren sokan 6 körül.

A múlt héten felmerült kérdésekre mingyá válaszolok ...

(#15819) proof88


proof88
addikt

Nah itt van a hivatalos állásfoglalásom a pályával kapcsolatban (azaz erre figyelni kell a mai versenyen!):

- célegyenes vége: ez ugye minden kör elején van, de a rajtnál is fontos, hogy ezen a pályán a célegyenes végén NEM lehet igénybe venni a box kijáratot. Azaz, amikor elrajtolunk, akkor a box kijáratot elválasztó fehér vonal jobb oldalán kell maradni, aki ezt átlépi balra, az pályaelhagyásnak minősül és így nem szabad előzni. Ha valaki véletlenül oda kényszerül és pozíciót nyer, az gondoskodjon róla, hogy visszaadja a nyert pozíciókat. Ha nincs más biztonságos mód (kanyar közben nem illik megállni pozíció visszaadására), akkor ott van az egyenes rész később, ott le lehet húzódni és visszaadni a rajtnál jogosulatlanul szerzett pozíciókat.
Értetlenkedők kedvéért: nyilván ha boxból jön ki az ember, akkor igénybe lehet venni a box kijárati sávot. :U
Boxból kifelé természetesen továbbra sem szabad jobbra átlépni a fehér záróvonalat, mert bünti jár érte!
A célegyenes végi kanyarkombinációknál a rázókövek által határolt részen belül kell maradni, az itteni vágások jó nagy jogosulatlan előnyhöz segíthetik a szabálytalankodókat, ezért a büntetések elkerülése érdekében lesz' szíves mindenki tisztességesen kanyarogni.

Boxba befelé át lehet lépni a záróvonalat, ha bemegyünk a boxba, de azt nem szabad csinálni, hogy úgy teszünk mintha boxba mennénk és a záróvonalon belülről, azaz a boxbejárati sávból vágunk ki vissza a pályára, mert azért is bünti jár!

Boxba befelé vigyázzon mindenki, főleg ha tudja hogy jönnek mögötte közel, akkor próbáljon egyértelmű lenni és húzódjon időben balra a box bejárat előtt ezzel is jelezve, hogy ő a boxba fog hajtani! Persze mint azt előbb is mondtam, az utolsó pillanatban is be lehet rántani a kocsit a boxba, de a lényeg az, hogy ne csesszünk ki a mögöttünk lévővel, ne tartsuk fel, ne kényszerítsük hirtelen irányváltásra, fékezésre!

Újoncoknak: ne feledjétek, időmérőn mért kör megtétele után már nem lehet változtatni a setupon és a benzinen sem, ezért annyi benzint kell az időmérő elején tankolni, hogy a futamra is maradjon! 1 box kiállás célszerű futamon, esetleg 2; több vagy 0 kiállás hülyeség. Lágy és közepes keverékek célszerűek, szuperlágy fos, kemény sztem nem jó. Újoncokhoz még annyit, hogy ... remélem átolvasták a szabályzatot és azt is hogy milyen dolgokért lehet büntetéseket kapni! :)

(#15820) cila1


cila1
aktív tag

Tegye fel a kezét aki sokadik alkalommal szabotálja a mercimet.
Ki tesz időzített robbanószert a motoromba.
Csak jelzem,hogy 4-es hűtőm és autómata váltóm volt.
KB ebben az idénybe 5X robbant fel a mocim és estem ki az 5.6.helyről.Ez elég szar érzés.

(#15821) JColee válasza cila1 (#15820) üzenetére


JColee
őstag

Hát én a gumikkal szívok mindig, elsők megint nagyon fogytak. Alig bírtam kanyarodni egy-két kanyarban.

[ Szerkesztve ]

(#15822) Zoza24 válasza JColee (#15821) üzenetére


Zoza24
senior tag

gratulálok kolléga,nagyon jót versenyeztünk :R
először azt hittem Te is két kiálláson leszel,aztán egyszer csak leesett hogy nyomnom kéne mert gondok lesznek:)nagyon gyors voltál egy kiállással,elismerésem ;)

Forza Italy!

(#15823) JColee válasza Zoza24 (#15822) üzenetére


JColee
őstag

Monacoban jobban ment sokkal :D
Futam elején ellenőrzitem, hogy a falak a helyükön vannak-e, szóval az összes felfüggesztésem besárgult.

(#15824) JColee válasza Zoza24 (#15822) üzenetére


JColee
őstag

Ja egyébként bocs, hogy kicsit meglöktelek amikor megelőztél
kigyorsításon picit elkaptam a hátsó kerekedet.

(#15825) Zoza24 válasza JColee (#15824) üzenetére


Zoza24
senior tag

jah nem történt semmi,én meg azon agyaltam,nem húztam-e rád a verdát,de sztem mindketten korrektek voltunk :R

Forza Italy!

(#15826) proof88 válasza cila1 (#15820) üzenetére


proof88
addikt

Ha gondolod, cseréljünk kocsit a következő futamra :D

(#15827) proof88


proof88
addikt

Egyébként köszi mindenkinek a balesetmentes rajtot! :C :R

(#15828) Frenky89 válasza proof88 (#15827) üzenetére


Frenky89
őstag

yw ;)

(#15829) JColee válasza proof88 (#15827) üzenetére


JColee
őstag

Anyway thanks everyone for the accident on it!

Google

[ Szerkesztve ]

(#15830) renaultfan12


renaultfan12
csendes tag

Sziasztok!
Most kezdtem nemrég online ligába és nem nagyon értek a setupokhoz!És most Monacóba lenne verseny de egyenlőre nagyon szarul állok!Nem tudnátok küldeni egy normális setet?vagy leírni hogy mit állitsak a kocsin?

(#15831) proof88 válasza renaultfan12 (#15830) üzenetére


proof88
addikt

tessék itt van setup segédlet! Magyar leírás, van benne Monaco setup is FSone 2009-hez!

[ Szerkesztve ]

(#15832) proof88


proof88
addikt

Beast azt mondta, hogy Zozát már nem hozom be, arról már most lemondhatok!!!!4!444!!négynégy!é44é4!!!!

(#15833) Zoza24 válasza proof88 (#15832) üzenetére


Zoza24
senior tag

ez meg mi?:)ti rólam kotyogtok a háttérben?:)közvetítésben is elhangzott,hogy Jcolee előre megjósolta,megtankolva milyen időt fogok futni kvalin:)beavathatnátok:)
mellesleg ne engem akarj megelőzni,hanem Jcolee-t,azzal segítenél nekem... :K miért kell egy szerencsétlen billentyűst bántani...senki nem szeret engem?itt is hagyom a ligát... :DDD

mi ez a 4444..?öreg vagyok már az efféle szlengekhez:)

[ Szerkesztve ]

Forza Italy!

(#15834) proof88 válasza Zoza24 (#15833) üzenetére


proof88
addikt

nyomom a shiftet meg a 4-et, így rakom ki a felkiáltójelet :D de idegességemben elengedem a shiftet így véletlenül 4 lesz belőle :D és hogy ne tűnjek lámának, kiírom betűvel is hogy "négy", és így aztán igazán vicces lesz :D Nem baj ha nem érted :D

JColee igen tudja előre hogy milyen időt fogsz menni időmérőn. :D Nekem is mondta a héten, hogy 30.4-et vagy az alatt fogsz menni. :D Igazából én akarok az 1. helyre kerülni a pontversenyben. :D De mivel versenytempóm nem jó, ezért valahogy ütköznötök kéne JColee-lal, hogy kiessetek. Oldjátok meg valahogy lécci. A show kedvéért. Alacsony a nézettség. :D

szerencsétlen billentyűst :D

(#15835) renaultfan12


renaultfan12
csendes tag

Bocsi elfelejtettem írni hogy f1 rft 2010-hez kéne segítség!

(#15836) proof88 válasza renaultfan12 (#15835) üzenetére


proof88
addikt

háát mi fsone 2009-cel toljuk, dee végül is Monacora mindig igaz hogy a megnagyobbra kell állítani a szárnyakat hogy maximális legyen a leszorítóerő, a váltót meg jó rövidre hogy a gyorsulásod jó legyen, és felfüggesztésnél meg egyéni kérdés, de általában kicsi értékekkel kell próbálkozni, tehát lágy rugózás, stb. A leírásban amit linkeltem, van szöveges segítség Monacohoz, olvasd el hátha segít. :)

(#15837) Mastre válasza proof88 (#15834) üzenetére


Mastre
tag

Beszéljetek JColee-lal, de szerintem benne lenne, hogy a következő két futamon rommá törik egymást Zozával :DDD

Ja, és már csak ti hárman lehettek bajnokok, én már túl messze vagyok :( :O
Innen már nem is érdekel az egész :)

[ Szerkesztve ]

(#15838) proof88 válasza Mastre (#15837) üzenetére


proof88
addikt

pedig most kell minden mindegy alapon nyomnod, elizgulás nélkül, lehet jobban mennél :)

(#15839) Mastre válasza proof88 (#15838) üzenetére


Mastre
tag

Ennél már CSAK jobban mehetek...
Az utóbbi 5 futamon uccsó lettem.
Tegnap is annyira vigyáztam a rajtnál, hogy sikerült utolsóként befejezni az első kört. Mondjuk ezen az sem segített, hogy a felvezető után elfelejtettem föltekerni a motort :DDD

(#15840) JColee válasza proof88 (#15834) üzenetére


JColee
őstag

30.5öt mondtam szerintem (vagy alatta). Magamra mondtam 31.0át Horcsáéknak.

Zoza24 Nem olyan nagy durranás megtippelni, inkább az lenne a jó, ha én is tudnék olyan időt.

[ Szerkesztve ]

(#15841) proof88


proof88
addikt

Klerooval mi a helyzet?

(#15842) Zoza24 válasza proof88 (#15841) üzenetére


Zoza24
senior tag

mire gondolsz?

Forza Italy!

(#15843) proof88 válasza Zoza24 (#15842) üzenetére


proof88
addikt

hát arra hogy nem jött

(#15844) Zoza24 válasza proof88 (#15843) üzenetére


Zoza24
senior tag

vmi hosszú hétvégén volt egy baráti összejövetelen,s nem ért haza vasárnap este időben,ezért nem volt... ;)

Forza Italy!

(#15845) Kleroo válasza proof88 (#15841) üzenetére


Kleroo
veterán

Ahogy Zoza mondja.
Volt egy terepi mérésem szombaton.
Mi pedig a sok haverral egy 3 napos ivós túrát szerveztünk belőle :D
530km-t vezettem emellett,szóval nem kcsiit voltam hulla.
Bár futam előtt hazaértem még,de inkább a párommal töltöttem az estét,mint a DFP-vel :K

Persze sajnálom,hogy pont most volt a futam,mert úgy érzem jól feküdt a pálya,és a tempóm a tiéddel lett volna partiban. És megint vívhattunk volna egy jót.
Így most megint küzdhetek,hogy visszaelőzzem Mastrer. :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15846) proof88 válasza Kleroo (#15845) üzenetére


proof88
addikt

ja egyébként pont azt néztem, hogy Mastre ahhoz képest hogy folyton sír, egész jó helyen áll a ponttáblázatban. :)
Mindegy azért ne feledd hogy szeretjük előre tudni, ha hiányzik valaki. :) Tudod a hiányzós topik. :)

(#15847) Kleroo válasza proof88 (#15846) üzenetére


Kleroo
veterán

Igen. Tudom. Bocsánat.
Úgy kalkuláltam vele,hogy tudok jönni, de a hazafele út nagyon nehezen összegeztethető 10 emberrel :D....

Aztán meg a párom se vette jó néven, hogy jobban érdekel a kockulás mint ő. és mivel nem így van,így hagytam is a fenébe a futamot.
Aztán gyorsan írtam Zozának privit,hátha olvassa, és tudja jelezni hogy nem kell rám várni

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15848) proof88 válasza Kleroo (#15847) üzenetére


proof88
addikt

papucs-e vagy? Mert Szabesz barátnője nem engedi Szabesznek hogy futamról hiányozzon. Sőt Dyno barátnője élből részt is vesz a futamokon. :P

(#15849) Kleroo válasza proof88 (#15848) üzenetére


Kleroo
veterán

Kocka nem vagyok. Ennyi ;)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15850) Szabesz válasza Kleroo (#15849) üzenetére


Szabesz
őstag

Ha szgépen van az embernek hobbija, az már kockaság?

¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.