Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16051) Mastre válasza proof88 (#16050) üzenetére


Mastre
tag

Igaz!
Tegnap kifejlesztette a technikát :DDD

(#16052) JColee válasza proof88 (#16047) üzenetére


JColee
őstag

Tegyük azt hozzá, hogy gyülekező 19:20kor van ugyebár, jó lenne, ha akkor már mindenki szerón lenne.

(#16053) akoska07 válasza cila1 (#16046) üzenetére


akoska07
nagyúr

abból,hogy még normális setupom sincs a pályára,és keveset mentem rajta.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16054) SirAlo


SirAlo
aktív tag

Sajnos en se tudok indulni ma futamon :(
Amugy Zoza majd el tudnad kuldeni a Controller.inidet? Eltennem arra az idore ha elromlik a kormanyom:) nagyon durvan mesz billel

(#16055) proof88 válasza SirAlo (#16054) üzenetére


proof88
addikt

ejjjj!

(#16056) Kleroo válasza SirAlo (#16054) üzenetére


Kleroo
veterán

Nem attól megy gyorsan :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16057) Kleroo válasza Zoza24 (#16049) üzenetére


Kleroo
veterán

Proof!
Hát tőlem ilyen gyors !! :D :P

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16058) proof88 válasza Kleroo (#16056) üzenetére


proof88
addikt

akkor mitől? elmondhatnád, hátha gyorsulok én is :D

(#16059) proof88


proof88
addikt

6 körül lestartolom a szervert, előre szólok.

(#16060) cila1 válasza proof88 (#16058) üzenetére


cila1
aktív tag

Ő tud vezetni,ti meg nem! :D

(#16061) akoska07 válasza cila1 (#16060) üzenetére


akoska07
nagyúr

mi ez az uj séró ? :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16062) Mastre válasza akoska07 (#16061) üzenetére


Mastre
tag

Biztos összeveszett a fodrásszal, aki elintézte :))

(#16063) akoska07 válasza Mastre (#16062) üzenetére


akoska07
nagyúr

:D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16064) cila1 válasza akoska07 (#16061) üzenetére


cila1
aktív tag

Vérszemet kaptam így a végére!
Reszkessetek! ;]

(#16065) Kleroo válasza cila1 (#16064) üzenetére


Kleroo
veterán

Zoza nem is mer már jönni... :D :(

A mai futam elég mókás volt. túl sokalás volt ide ez a szárnnyitósdi.
Az pedig már feltosz,hogy Schuminak sose jön össze egy jó verseny... :(
Mindenki be-harakirizett mellé

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16066) cila1 válasza Kleroo (#16065) üzenetére


cila1
aktív tag

Ja,kb úgy beestek mellé mint az idény elején te csináltad! ;]

(#16067) Kleroo válasza cila1 (#16066) üzenetére


Kleroo
veterán

Nekem is ez jutott eszembe, de nem írtam inkább :D.
De én a pálya mellett harakiriztem be melléd :D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16068) cila1 válasza Kleroo (#16067) üzenetére


cila1
aktív tag

Ja ez így volt.Meg szerintem a Malájon is volt valami ha jól emlékszem csak nem velem.
Talán Dragbajnokkal?

(#16069) JColee válasza cila1 (#16068) üzenetére


JColee
őstag

Dragbajnok nem indult futamon. Legalábbis éles futamon nem.

(#16070) cila1 válasza JColee (#16069) üzenetére


cila1
aktív tag

Lehet,hogy gyakfutam volt.

(#16071) proof88


proof88
addikt

Ma mindenkit meg fogok alázni, ezt jobb ha tőlem tudjátok. Meg fogtok szégyenülni!!!

[ Szerkesztve ]

(#16072) Kleroo válasza proof88 (#16071) üzenetére


Kleroo
veterán

Segítséééééég :DDD

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16073) proof88 válasza Kleroo (#16072) üzenetére


proof88
addikt

Kleroo te látszik hogy BMW-nevelés vagy :D

(#16074) cila1 válasza proof88 (#16071) üzenetére


cila1
aktív tag

Te ki vagy?Ismerlek?Sportolsz valamit?Ja,sakkozol? ;]

(#16075) Mastre válasza cila1 (#16074) üzenetére


Mastre
tag

Kikérem magamnak! A sakkozó én vagyok! :K

(#16076) Zoza24


Zoza24
senior tag

nah hazaértem,2 körrel lemaradtam a rajtról:)

Forza Italy!

(#16077) Zoza24


Zoza24
senior tag

pedig ahogy nézem a live timingot,még a 10 helyről indulva sem lettem volna esélytelen :B

Forza Italy!

(#16078) JColee


JColee
őstag

Na visszanéztem, mielőtt anyázok:
Légyszi ne az első körben akarjuk már eldönteni a futam/bajnokság kimenetelét. Speedg lebontott az első körben 16. kanyarban (Cilával csatázott, én elöttük voltam).
Egyébként meg köszönöm, hogy enynire figyeltetek rám, mindenki elegánsan elengedett, pedig helyezésért ment a dolog. :R

(#16079) macy válasza cila1 (#16074) üzenetére


macy
addikt

Jó a dumád, ki az edződ? :D

(#16080) Speedg válasza JColee (#16078) üzenetére


Speedg
csendes tag

Bocsánatot kérek :)

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#16081) proof88


proof88
addikt

PECCS!

Az esős brazil pályához tartalmazza az új eső gumikat!
Aki Win7-et vagy Vistát használ, annak érdemes Rendszergazda joggal indítani a telepítőt!
Természetesen kötelező felrakni. A gumi használatához a setupban kell kiválasztani a BMWet keveréket.

Továbbá, aki azt szeretné, hogy külsőre is eső gumijai legyenek (mivel az eső gumi kiválasztása a setupban önmagában még nem változtatja meg a gumi kinézetét), annak a FŐMENÜBEN kell az autó kiválasztásánál beállítani ezt: Upgrades gomb, és a lenti listában kiválasztani legalul a Texture Tires-t és azon belül az Xtreme tires-t kell megvenni! Tehát NEM a Tire Compound Selection-t kell módosítani, hanem a Texture Tires-t!

(#16082) proof88 válasza proof88 (#16081) üzenetére


proof88
addikt

hmmm most meg mi a szar van ... mit basztam el már megint :D
szerk bazzeg elbasztam a peccset, kihagytam egy pálya módosítást a kur...

[ Szerkesztve ]

(#16083) JColee válasza Speedg (#16080) üzenetére


JColee
őstag

Mostmár lehiggadtam, de akkor azért örültem, hogy nem vagyok TS-en. :)

(#16084) proof88


proof88
addikt

(#16085) proof88


proof88
addikt

most jöttem rá hogy ha be van állítva az esős gumi textúra, akkor villog a hátsó lámpa, mint ahogy esőben szokott villogni, király :) ez kb olyan mintha a kormányon állítanám eső gumira a kocsit, mert élőben is az aktiválja a villogó lámpát.

(#16086) proof88


proof88
addikt

Eközben Brazíliában ... (videó)

király ahogy villog a hátsó lámpa, és közelről látszik, ahogy pislog és nézelődik a pilóta :D

Nah én megtankolva szuperlágy gumival 23-24-es időket megyek.
Eső gumikkal (ami a BMW házi fejlesztése, tehát a legjobb eső gumik) 17-es időt. Nem tudom üresen hol lesz az alsó határ, 14-es idők lesznek talán.

Azt elfelejtettem mondani, akit érdekel: az eső gumik optimális hőmérséklete 87°C, viszonylag jól tolerálják ha lehűlnek vagy túlmelegednek, és úgy lettek kifejlesztve, hogy elöl és hátul is kb egyenletesen kopjanak el, így hosszabb etapon is viszonylag konstans marad a balansz. Azt is fontosnak tartom kiemelni, hogy az eddigiektől eltérően ezek a gumik NEM vadiújan tapadnak a legjobban, egy kicsit koptatni kell őket a 100%-os tapadáshoz. Ez azt jelenti, hogy kb 6%-os kopásnál érik el a legnagyobb tapadást. Ebből következik, hogy időmérőn egymás után talán több mért kört is érdemes menni. Viszonylag gyorsan kopnak, de eléggé tűrhető a dolog, mert mint mondtam, a kopás kb egyenletes elöl-hátul. Kb. 38%-os kopásnál esik kicsit nagyobbat a tapadás, ezt ki kell tapasztalni mindenképpen hosszú etapon, hogyan változnak a köridők. Annyi biztos, hogy 50-60%-nál kezd használhatatlanná válni a gumi, és kb ettől a ponttól kezdve a tapadás rohamosan csökken, érthető hiszen már kezd kínosan kicsi lenni a barázdák mélysége. Azt ki kell tesztelni hosszú etapon, hogy mégis mikor hány kör után hogy tapad a gumi.

ja és a pályán a rázókövek kicsit gyengébben tapadnak mint az aszfalt ...

[ Szerkesztve ]

(#16087) Mastre válasza proof88 (#16086) üzenetére


Mastre
tag

:C

(#16088) JColee válasza proof88 (#16086) üzenetére


JColee
őstag

Egyébként elrontottad az időmérővel a jóslatomat, én azt mondtam, hogy a leggyorsabbak bemennek 33 alá, ehhez képest te 32 alá is mentél. Mondjuk 2 hete modntam ezt Horcsának, azóta sokat fejlődött a tudomány.

(#16089) proof88 válasza JColee (#16088) üzenetére


proof88
addikt

Egyébként leszarom ha nem hiszed el :D , de egyáltalán nem számoltam 31-es körrel, néztem is a szektoraimat, és a középsőben találtam el nagyon valamit abban a körömben. Mivel szerintem a dupla balost mindig konstans jól vettem utána a kigyorsításom is jó volt a hátsó egyenesre, valszeg előtte csinálhattam valamit máshogy, és nem is a visszafordítóban. Szerintem közvetlenül a szektor elején a lejtős dupla jobbost csináltam meg jól, illetve onnan a kigyorsítást.
Ráadásul 1-2 hete be akartam rakni valami über időt a hotlapsba, de amikor próbálkoztam 10 literrel is lággyal, sőt kicsit szuperlággyal is, csak ilyen 32-es idők jöttek ki, akkor már ti raktatok 31-es időket is, ezért is lepődtem most meg magamon. De igazából most hosszú idő után végre sikerült az előző szezonos időmérős formámat hoznom, akkoriban voltak nagyon összerakott köreim időmérőn.

(#16090) akoska07 válasza JColee (#16078) üzenetére


akoska07
nagyúr

az incidens ellenére nagyon jól mentél.
grat a 2. helyhez. :K

kb 6-7 órát tudtam forditani a pálya gyakorlásra és setup készitésre.
Én nem gyakoroltam a boxolást.
nem is nagyon foglalkoztam a pályával és a versennyel.
idő és kormány hiányában.
Az viszont elég vicces,azon tul nonszensz,hogy egy reklám táblához igazodva kell beállni a boxutca speedlimitjére.
F1-ben ez nem igazán elfogadott :D
sajna be is csusztam és áthajtást kaptam.
amikor le szerettem voln tölteni majdnem megint belecsusztam és meg is csusztam,buktam is az első szárnyat és sérült az eleje.
Nem tudom ki hogy van vele...
nekem a verseny az versenyről szól.
be vagyok állva arra,hogy menjek ahogy tudok és ne kelljen csak azzal foglalkozni,hogy"gyors" legyek valmint amikor kijövök a teljes versenyre való koncentrálásból a boxolásnál csak beesek és menjen minnél hamarabb tovább,sietve vissza a versenybe. a boxolásnál "normál" segitség egy fehér vonal ill. egy lámpa ami megmutatja hol kell lassitani,ne büntessenek meg.
próbáltam a futam előtt ezt berögziteni,de annyira menni akartam,hogy benéztem a reklám táblát. aztán ujra és tört is az autó. ma nem voltam dekoncentrált jól mentem volna,és végül elromlott az egész versenyem.
Kérném szépen a az elkövetkezendő futamokon egyértelmü megjelölését a boxutca speedlimitjének. keressünk olyan pályaverziót ahol ezek a minimum dolgok elérhetőek.
a pálya minőségét tekintve szerintem bármelyik pálya megfelelt volna ehhez képest amin fel van tüntetve ez.
nekem ma sajna ezen mult a versenyem.
dobogó esélyes lettem volna,ezért ez most fájó pont volt :D

egyébként meg grat mindenkinek,nehéz verseny volt.
én megizzadtam,küzdeni kellett az autóval (a törés miatt),pedig nem volt rossz a setup.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16091) JColee válasza proof88 (#16089) üzenetére


JColee
őstag

Mit nem hiszek el? Ez nem hit kérdése, hanem csak az akkori állások alapján tippeltem valamit :DDD
Én úgy vettem észre, hogy a 8-9 kanyart ha jól veszi az ember, akkor sokat nyer vele a középső szektorban. Szerintem ezt találtad el akkor te. Ahogy modntam, nekem nem nagyon sikerültek a könnyebb autóval a gyorskörök, de ha minden klappol akkor sem tudtam volna azt überelni. :)

akoska07 Köszi, nyomtam amit bírtam, kétszer így is szélesre vettem a 13-14-es kanyart :B
Már értem, hova tűntél el, mert ahogy menet közben néztem az időket, elvileg előttem kellett volna legyél, de mégse voltál.
A boxbejárat tényleg elég gagyi, én majdnem eltaláltam Kleroot, ahogy igyekeztem utána be a boxba. Ő picit korábban fékezett. Mondjuk ha nincs előttem, lehet, hogy én is gyorsan érkezem be a boxba.

[ Szerkesztve ]

(#16092) JColee válasza akoska07 (#16090) üzenetére


JColee
őstag

Elfelejtettem bocsánatot kérni az első körben a 9-es kanyar után meglöktelek, valahogy lelassultál a kigyorsításon. Remélem nem sérült a kocsid.

(#16093) proof88 válasza JColee (#16091) üzenetére


proof88
addikt

mert azt mondtad chaten hogy zsivány vagyok vagy nem is tudom mit mondtál már rám :D mintha eddig titkoltam volna az időmet vagy ilyesmi .... na ezt nem akarom mert nem titkoltam. :)

(#16094) proof88 válasza akoska07 (#16090) üzenetére


proof88
addikt

majd köv szezonban felül lesznek vizsgálva a pályák, de túl jól néz ki ez a pálya ahhoz hogy mondjuk visszacseréljem a tavalyi verzióra :P

(#16095) JColee válasza proof88 (#16093) üzenetére


JColee
őstag

Hát persze, hogy titkoltad.Milyen idő is van hotlapsban? :P
#16094 Tavalyin gyorsabbak voltunk vagy 2 mp-el, ha nem többel. Ráadásul az idei kocsik gyorsabbak, tehát jó volt ez. :)

[ Szerkesztve ]

(#16096) akoska07 válasza JColee (#16092) üzenetére


akoska07
nagyúr

semmi gond.
nem sérült az autó,gyenge kocc volt.
tudtam "gyorsan" menni.

proof88 : elsősorban próbáljunk a funkcionalitásra rámenni,aztán a szépségre.
ezek alapvető és fontos dolgok.
én a tavalyin is "jól mentem".
itt is elfogadtam a pályát,olyan amilyen,de a box kicseszett velem.
persze én is hibás voltam,de az alapvető dolgok legyenek meg egy pályán. :K

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16097) proof88 válasza akoska07 (#16096) üzenetére


proof88
addikt

én a funkcionalitásra megyek rá, és olyan pályákat preferálok, ahol a rázókövek a lehető leginkább hasonlítanak az élő verzióra, ezért lett Monzából is merően más pálya a tavalyihoz képest, és Szuzuka is ezért ez, mert ez jobban átadja a pályát, mint a tavalyi verzió. A bejárati vonalról meg vitatkozhattunk volna, ha legalább 1 ember a mezőnyből a 3 hét alatt szólt volna érte, pedig gyakfutamból is volt 4 kb, de a hallgatás számomra beleegyezés. :D Az mondjuk eszembe jutott hogy kiírom majd hogy hol van a box bejárat kezdete, de mivel nem csak BT tag vagyok hanem versenyző is, úgy gondoltam hogy azzal is egy kis előnyre teszek szert ha valaki megszívja. ;]

(#16098) akoska07 válasza proof88 (#16097) üzenetére


akoska07
nagyúr

ahogy irtam is,nem néztem boxolást,
sima kilépés az autó összetörése után simán eljuttatott a boxba :D
egyébként szoktam gyakorolni a boxolást.
itt most nem.
elég volt összerakni egy beállitást és vmennyire begyakorolni a pályát és a hibáit.
ismét tanultam vmit... nem lehet bizni abban,hogy minden rendben van a pályával.

lassan vége a szezonnak.
remélem köv szezonban hamarabb előrébb tud lépni a rönó,mint ebben az idényben.
most nem a tulélésért harcolunk,hanem a jó helyezésekért.
ahogy Horcsa is mondta :K
a rönó rajtokról nem is beszélve... :))

ja amugy meg el kell gondolkodni ki legyen BT tag.
ha ilyen hátsó gondolatok vannak egy BT tag fejében :D

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16100) JColee válasza akoska07 (#16098) üzenetére


JColee
őstag

Tényleg meg akartam kérdezni, hogy rajtoltok ilyen jót? Kicsit rövidebbre vettem az első és második fokozatot, közepes TC-vel rajtoltam és így is simán lerajtoltatok. Igaz, hogy elaludtam a rajtot, de akkor is. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.