Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15151) Speedg válasza proof88 (#15150) üzenetére


Speedg
csendes tag

Én is így hagytam el a kerekemet Magny Course-n :C
[link]

Majdnem :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#15153) macy


macy
addikt

(#15154) akoska07 válasza macy (#15153) üzenetére


akoska07
nagyúr

:C

egy Lada kupát indithatnánk
a rönósoktól nem áll messze a Lada :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#15155) Frenky89 válasza akoska07 (#15154) üzenetére


Frenky89
őstag

Sztem hegesszük be ezeket a Ladákat a mod-ba és legyen egy olyan büntetési kategória, ami nem box-ból indulás, nem súly büntetés, hanem Ladával kell indulni :)

(#15156) macy válasza Frenky89 (#15155) üzenetére


macy
addikt

De ebbe a Ladába BMW M3 GTR motort meg váltót tettem. A videóban max félgázzal mentem mert 6-ikban is kipörög :DDD

(#15157) akoska07 válasza macy (#15156) üzenetére


akoska07
nagyúr

akartam is kérdezni,hogy miért nem padlóztad meg,
mert lehetett hallani,hogy még bőven lehetette volna nyomni neki.

Frenky89 : nem boxból indulás helyett,
hanem az élmezőnynek F1-es autó helyett :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#15158) JColee válasza Zoza24 (#15149) üzenetére


JColee
őstag

Elfelejtettem megkérdezni, hogy milyen ligában toltad eddig (milyen sorozat)?
Egyébként szerintem a dobogóra fel fogsz érni a boxból indulva is (legalábbis, ha ezen a futamon is nekem adsz ~30 secet, és én is adok a többieknek ~30-at, akkor a 3. helyezettet utolérheted.

[ Szerkesztve ]

(#15159) akoska07 válasza JColee (#15158) üzenetére


akoska07
nagyúr

sztem rajtad és zoza-n kivül nem is kell indulni senkinek a futamon.
ha már igy el vannak döntve a dolgok. :D

és azt miből következtetted ki,hogy te adsz a többieknek 30 sec-t ?
ill. azt,hogy te fogsz annyit kapni zoza-tól...

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#15160) JColee válasza akoska07 (#15159) üzenetére


JColee
őstag

Durva becslés a múltbeli taapsztalatok alapján. Mondjuk én lehet, hogy nem adok 30 secet a többieknek, ahogy néztem Kleroo sebsségét, de majd meglátjuk. :)

(#15161) akoska07 válasza JColee (#15160) üzenetére


akoska07
nagyúr

új szelek fújnak...
a múltbéli tapasztalatok alapján már nem lehet tervezni.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#15162) JColee válasza akoska07 (#15161) üzenetére


JColee
őstag

Milyen új szél?

(#15163) akoska07 válasza JColee (#15162) üzenetére


akoska07
nagyúr

a Brawn Gp szele és a többiek is jönnek felfelé.

mi meg Speed-el csak loholunk utánnuk :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#15164) JColee válasza akoska07 (#15163) üzenetére


JColee
őstag

Na ez lesz az utolsó kérdésem: mi alapján számítasz arra, hogy most Kleroo, vagy Speed ott lesz a legelején? :)
Valamiből muszáj ilyen irányú következtetést levonni, ezért kíváncsi vagyok a forrásra.

[ Szerkesztve ]

(#15165) akoska07 válasza JColee (#15164) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem tudom melyik mondatomból olvastad ki,
hogy arra számitok Kleroo vagy Speedg az élen fog menni :)

sztem félre értetted amit legutóbb irtam.
nem azt mondtam,hogy Kleroo meg Speedg fog az első 4 rajthely közül vmelyikről indulni. ill. a loholunk utánnuk,az azt jelenti,hogy nem a 1. 2. helyezett után loholunk,hanem a mezőny után loholunk :D

én nem következtettem semmire.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#15166) JColee válasza akoska07 (#15165) üzenetére


JColee
őstag

Akkor miért nem lehet az eddigi eredményekből következtetni?

Más: Rendezzünk egy tippversenyt, mindenki próbálja megtippelni a verseny végeredményét (Legyen 1-5 helyzetett az egyszerűség kedvéért). Aki a legpontosabban tippel, az meg kapjon valamit.

[ Szerkesztve ]

(#15167) akoska07 válasza JColee (#15166) üzenetére


akoska07
nagyúr

mert új szelek fújnak :D

Én már tippelek is.
rönó 1-2 , mögöttünk a tesztpilótánk és a 2 csapatfőnök :))

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#15168) akoska07 válasza JColee (#15166) üzenetére


akoska07
nagyúr

Egyébként sztem folynak a kulisszák mögött a nagy tesztelések a Red Bull-nál és a BMW-nél is. ;] Valamint a McLaren-t se feledjük el.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#15169) proof88 válasza JColee (#15166) üzenetére


proof88
addikt

Rendezzünk egy tippversenyt, mindenki próbálja megtippelni a verseny végeredményét (Legyen 1-5 helyzetett az egyszerűség kedvéért). Aki a legpontosabban tippel, az meg kapjon valamit.

Igen ilyesmire én is gondoltam már korábban :)
amikor még nagy tervezgetések voltak :D

ehetne tippelős játék az oldalunkon: alapból mindenki ugyanannyi virtuális pénzzel kezdi a szezont és a vb-futamok előtt lehetne fogadni bizonyos dolgokra: ki hanyadik lesz, kié lesz a leggyorsabb kör, stb., szóval mint a rendes sportfogadós oldalakon, csak mi virtuális pénzzel bizniszelünk, és csak a játék kedvéért csináljuk, ez nem befolyásolna semmit a VB-n, ez csak poén lenne. Nem is lenne kötelező, aki akar tippelni, az tippel, aztán majd lesz egy ranglista, kinek mennyi pénze van. Szóval, hogy ki mennyire tippelte jól előre a futamok végkimenetelét. :) Nyilván a nagyon gyors pilótákra kb nem éri meg tippelni, mert kis szorzó lesz mellettük, stb. :)

[ Szerkesztve ]

(#15170) cila1 válasza akoska07 (#15168) üzenetére


cila1
aktív tag

Már azt hittem,hogy engem kihagytok!
Nekem nem megy ez a pálya.Szerintem én kiesek de,lehet hogy nem. ;]
Inkább én adok mindenkinek 30secet.Lehet,hogy így lesz. ;]

(#15171) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Sok sikert mindenkinek a mai futamhoz! Remélem azért lesztek 10-en, nélkülem is:)

(#15172) akoska07 válasza cila1 (#15170) üzenetére


akoska07
nagyúr

hova gondolsz... téged nem lehet kihagyni a szaknévsorból :D

"Inkább én adok mindenkinek 30secet.Lehet,hogy így lesz."
Ámen

Farkas23 : miért nem jössz ? Frenky jön ?

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#15173) proof88


proof88
addikt

Szervezhetnénk rajtgyakorlást délután 6-ra. Nem lenne végigfutva gyakfutam, csak ha igény van rá, de idő nem lenne rá. Csak rajtgyakokra gondoltam, esetleg aki múltkor nem volt az most pótolhatná és akkor nem kell a boxból indulnia.

(#15174) Farkas23 válasza akoska07 (#15172) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Azért nem indulok, mer tegnap edzőmecsen ráestem a jobb kezemre, és megrándult a jobb csuklom. És kormányzásnál nagyon érzem, és nem nagyon akarom így erőltetni.:S
Frenky indúl ma.

(#15175) JColee válasza proof88 (#15169) üzenetére


JColee
őstag

Hehe, nem is emlékszem erre. :DDD

(#15176) akoska07 válasza proof88 (#15173) üzenetére


akoska07
nagyúr

Jó ötlet,sztem én ott leszek.
ha el nem felejtem ott épp hány óra van :D

Farkas: sajnálom,hogy nem jössz. jobbulást a kezednek.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#15177) Farkas23 válasza akoska07 (#15176) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Én is sajnálom. Köszi!:)

(#15178) proof88 válasza Farkas23 (#15174) üzenetére


proof88
addikt

ejj :S
jobbulást ... aztán ha kell akkor ne halogasd az orvost ...

(#15179) proof88


proof88
addikt

Még1x leírom: ma 6-kor rajtgyakok, érdemes megjelenni, főleg aki múltkor nem volt, az most pótolhatja. :)

(#15180) Kleroo válasza proof88 (#15179) üzenetére


Kleroo
veterán

Én jövök. :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15181) Kleroo válasza proof88 (#15179) üzenetére


Kleroo
veterán

Mindenképp kellene pár kör futamnak is lennie,mert Zoza észlelet egy bugot,ami mindenkit jól megszívathat. Le kellene majd ellenőrizni.
Ő sajnos már máshogy alakította a mai napját,így a boxból fog csak rajtolni. Szerepelni akar végre a közvetítésben. Biztos irigy,hogy mindig az én brawnom van képen :P:P :DDD

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15182) JColee válasza Kleroo (#15181) üzenetére


JColee
őstag

Pech, az viszont igaz, hogy jó sokat lesz képen :DDD
Legalább lesz akció a közvetítőknek.

(#15183) Iron Funeral válasza Kleroo (#15181) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem is gondoltam volna, hogy ilyen ádáz küzdelem zajlik a népszerűségért a bróndzsipinél :C :))

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#15184) Kleroo válasza Iron Funeral (#15183) üzenetére


Kleroo
veterán

Igen!
Már szörnyű köztünk a viszony :DDD :DDD

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15185) proof88


proof88
addikt

Srácok van egy rohadt nagy probléma. :S

Igazából erre ma hívta fel a figyelmem Zoza és Kleroo.
Az már eddig is feltűnt hogy ha boxból kimegyek úgy hogy már volt korábban egy mért köröm akkor a tv style számolja még az előző körömet is. Mert ha kimegyek a boxba akkor nem ugrik a kör számláló. Ezt teszteltük most rajtgyaknál is. Tehát a helyzet az hogy egyrészt időmérőn valszeg több kört lehet majd menni, a lényeg hogy mindenki figyeljen oda nehogy túllépje a megengedett körszámot, mert akkor a progi diszkvalifikálja. A húzósabb pedig a verseny: tegyük fel hogy x pilóta kimegy a boxba. Mivel a box utcán áthalad, akkor nála nem lép a kör számláló. Tehát olyan mintha le lenne körözve a többiek által. Na most erre azt találtuk ki, hogy legyen kötelező mindenkinek 2 box kiállás. Tehát 1 kiállással ne lehessen menni. Így nem lesz gond. További probléma hogy ha valaki 3 kiállásr kényszerül pl baleset miatt. Ezt utólag tudjuk megoldani: utólag korrigáljuk az össz idejét, és így kiderül hogy valójában hanyadik helyre ért be. Tehát verseny után még kis melóra van szükség a BT által. Még van 1 olyan probléma is hogy aki boxol és ezért kevesebb köre van mint annak aki még nem boxolt, mivel lekörözöttnek számít, el kell engednie a mögötte jövőket, hiszen kék zászlózik rá a progi. Ráadásul ilyenkor büntet is a progi automatikusan ha huzamosabb ideig nem engedi el a hátul jövő embert a pilóta. Erre azt találtam ki hogy erre a versenyre kikapcsolom a kék zászló szabályt a szerveren. További probléma hogy mivel boxnál nem ugrik a kör számláló, ezért ha valaki tankol a 34 körös versenytávra, 34 kör megtétele és 2 box után a progi csak 32 kört fog számolni hozzá. Úgyhogy lehet hogy 36 körre kéne mindenkinek tankolni, hogy maradjon elég benzin. Ez azt jelenti hogy valójában a 34 körös versenyünk 36 körös. Egy BT-taggal sem egyeztettem még erről, friss problémáról van szó. Nem a szerver, hanem a pálya hibája.
Tehát mint mondtam, 'workaround'-okkal át lehet hidalni a problémát, csak akkor fixáljuk le hogy akkor ez így lesz és senki ne lepődjön meg.

(#15186) Kleroo válasza proof88 (#15185) üzenetére


Kleroo
veterán

Szerintem csak ez az 1 normális megoldás van rá.
Esetleg még,hogy kötelezően 1 kiállás,de szerintem nagyon rövid a boxutca,így a kevésbé acélos pilótáknak,mint jómagam,így jobb versenyezni ;)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15187) Zoza24


Zoza24
senior tag

még jó hogy teszteltem egy full versenyt ;)
bár poén lett volna ha egyszer csak minden autó megáll az utolsó körben a Brawnok meg begurulnak... :DDD

Forza Italy!

(#15188) JColee válasza Kleroo (#15186) üzenetére


JColee
őstag

Nekem viszont ez rosszabb. :(

(#15189) Mastre válasza proof88 (#15185) üzenetére


Mastre
tag

Ez az egyetlen megoldás, viszont szerintem ebből hatalmas kavar lehet, ha nem kell elengedni a mögötted jövőt. Mivel nem tudod, hogy hányszor állt ki, azt sem tudod, h átszámolás után hol lenne a helye.
Szóval vicces lesz az egész...

(#15190) proof88


proof88
addikt

hát igen nagyon gáz ... de azt nem mondhatom hogy maradjon el a futam mert mindenki készült rá ... mondjuk JColee-lal meg azokkal szemben akik rágyúrtak 1 kiállásra, azok most nem jól járnak. Mondjuk lehet azt mondom hogy nem kötelezek senkit 2 kötelező boxra ... a köridőket úgyis lementjük szóval mindenki megy annyi kiállással ahogy akar ... és majd verseny után mindenki összideje alapján meglesz a sorrend. Csak hát igen az a legnagyobb probléma hogy nem lehet majd tudni versenyen hogy most kinek kell kit elengedni ?

(#15191) cila1 válasza Zoza24 (#15187) üzenetére


cila1
aktív tag

Na ne fényezd magad ennyire. ;]
Amúgy amikor mi elrajtolunk akkor a box lámpa csak 1perc mulva vált zöldre. :D
Azt is letesztelted? :P

Ne kavarjuk Proof!
Én is 1 kiállással szerettem volna menni de,a helyzetre való tekintettel váltok.Nem gond.Nem az életünk múlik rajta.

[ Szerkesztve ]

(#15192) Zoza24 válasza cila1 (#15191) üzenetére


Zoza24
senior tag

én is egy kiállásra készültem de élmény lesz kétszer kimenni szóval sztem legyen vmi egységes megoldás:)
igen leteszteltem azt is:)tudom mikor fog zöldre váltani a lámpa ;) és talán a motor sem fog lerohadni ott:)

Forza Italy!

(#15193) JColee válasza Zoza24 (#15192) üzenetére


JColee
őstag

Szerintem is legyen egységes a megoldás. Ha két kiállás, akkor ez van, kicsit megszívja, aki 1 kiálláson lett volna. De lehet, hogy emiatt izgalmas csata alakul ki.

[ Szerkesztve ]

(#15194) proof88 válasza JColee (#15193) üzenetére


proof88
addikt

ok akkor maradjon a 2 kiállás. és bocs mindenkitől ..

(#15195) cila1 válasza proof88 (#15194) üzenetére


cila1
aktív tag

Nem te tehetsz róla.Senkinek nem tünt fel.Ebből az a tanulság,hogy ezentúl erre is kell figyelni.

(#15196) cila1


cila1
aktív tag

Én ezt nem csinálom tovább!
Négyesen volt a hűtő és ennyi............

(#15197) Szabesz válasza cila1 (#15196) üzenetére


Szabesz
őstag

Nekem meg kell egy normális kormány. Lesz egy jó köröm a Logitechhel... egyszer már elhajtottak

¯\_(ツ)_/¯

(#15198) Speedg válasza cila1 (#15196) üzenetére


Speedg
csendes tag

Nekem is négyes volt,de semmi baj nem volt vele :N

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#15199) cila1 válasza Speedg (#15198) üzenetére


cila1
aktív tag

Hát akkor szar a merci.

Rossz a májkrofonom de,azért halgatom az interjút.

(#15200) Kleroo


Kleroo
veterán

Gratula mindenkinek.
Zoza emberfelettit ment. Végig jobb időt futott versenyen mint amit én üres kocsival 1x összehoztam.
Űberbrutál. Hatlmas respect neki itt is.
És mindenkinek aki végig bírta idegekkel.
Cila nagyon sajnálom,hogy elfüstöltél :((
Nem lehet hogy túl durván váltogatsz vissza?
Vagy mindig túl sokáig forgatod a kocsit?

Hodor. Hodor? Hodooor!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.