Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) Speedg


Speedg
csendes tag

[link]

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#6002) macy


macy
addikt

(#6003) Tomax_89 válasza macy (#6002) üzenetére


Tomax_89
csendes tag

Macy! Ezek Rfactor modok,amikről beszoktál linkelni képeket??:D

(#6004) macy válasza Tomax_89 (#6003) üzenetére


macy
addikt

Aha.

(#6005) macy


macy
addikt

Készül az új Historic mod:
[link]
[link]
[link]

(#6006) Speedg


Speedg
csendes tag

Szerencsében, pontokban gazdag Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#6007) macy válasza Speedg (#6006) üzenetére


macy
addikt

Nyami :DDD Most néztem Niki Belucci képeit a Playboyban. Nem rossz :P :K

(#6008) macy


macy
addikt

Most kaptam smsben: Sül a malac, zsírja fröcsög, Boldog Új Évet te köcsög! :DDD

(#6009) Speedg válasza macy (#6008) üzenetére


Speedg
csendes tag

Bukócső és pályagumi, angyalkákon tangabugyi. Fék, bal három, szemben árok! Boldog Új Évet Kívánok!
:Y :C

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#6010) Frenky89


Frenky89
őstag

BÚÉK!

(#6011) Brixx


Brixx
csendes tag

Boldog újévet nektek meg persze cilának is:D meg nekem is nagyot buliztunk cila mester!!:D Puszi mindenkinek!!:)proof mostmár tudom hogy msnen te jelöltél be!:)

Tóth Brigitta

(#6012) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Boldog Új Évet kivánok Mindenkinek!

Remélem mindenkinek jó volt a szilvesztere!:D:D Aztán most már fejben készülhetünk a hétvégi Montreal futamra:D:D

(#6013) woody724


woody724
csendes tag

boldog uj évet kívánok mindenkinek B.U.É.K

(#6014) cila1


cila1
aktív tag

BUÉK
Linkelje be valaki a Montreali packot. :R
Ujra kellett telepíteni a játékot.
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#6015) Stirlitz


Stirlitz
senior tag

Szevasztok! Aszem kicsit megpörkölödött a májam.... BUÉK!

(#6016) proof88 válasza cila1 (#6014) üzenetére


proof88
addikt

Nekem is jó lenne. :)
ervin felrakhatnád ismét azt a montreali packot, mert már nem lehet letölteni! Hangsúlyozom, hogy ne a múltkori linket rakd ide, hanem tedd fel újra és azt linkeld be! És ugyanígy a setup iskolát is, mert múltkor annak is csak a linkjét raktad be, pedig már nem volt elérhető! :)

(#6017) macy


macy
addikt

(#6018) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

BUÉK mindenkinek fiúk és lányok! :C

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#6019) proof88 válasza macy (#6017) üzenetére


proof88
addikt

köszi, dee a setup iskola az ez akar lenni? :)

(#6020) ervin33 válasza proof88 (#6019) üzenetére


ervin33
tag

csao.multkor mikor felraktam a linket ujra fel is töltöttem. az friss link volt nem indult el? mindjárt felrakom máshová :))

(#6021) ervin33


ervin33
tag

ez nem jo :O

[ Szerkesztve ]

(#6022) ervin33


ervin33
tag

:DD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6023) macy válasza proof88 (#6019) üzenetére


macy
addikt

(#6024) ervin33


ervin33
tag

(#6025) macy válasza ervin33 (#6024) üzenetére


macy
addikt

Megelőztelek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6026) ervin33 válasza macy (#6025) üzenetére


ervin33
tag

:)) meg igen.

(#6027) ervin33 válasza ervin33 (#6026) üzenetére


ervin33
tag

gondoltam kiprobálom pc a call of duty mw2, de ez a gagyi játék nem támogatja a controllert :W :W :W

(#6028) Iron Funeral válasza ervin33 (#6027) üzenetére


Iron Funeral
őstag

minek játszanál egy FPS-t kontrollerrel ha van egér+billentyűzet?!?! :F :F :F

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#6029) ervin33 válasza Iron Funeral (#6028) üzenetére


ervin33
tag

mert szerintem controllerrel jobb játszani . :))

[ Szerkesztve ]

(#6030) JColee válasza ervin33 (#6029) üzenetére


JColee
őstag

akkor játszunk cs-t :)
te kontrolerrel, én bill+egérrel :P

(#6031) proof88


proof88
addikt

egyébként nem hülyeség használni a controllert, pl egy gyerek is írta, hogy ő szereti rendesen kihasználni a dolgokat, amikre pénzt költött, ezért ő úgy játszott a hl2-vel, hogy a pedálokra állította be az ugrást, tárazást, meg nemtommit még :D amúgy igaza van, nem? :C

ervin: egyébként szerintem meg tudod csinálni, hogy a logitech profilerben csinálsz egy új profilt asszem, megmondod neki h a mw2-höz kell és beállítod, hogy a controller gombjai milyen billentyűt meg egérgombot szimuláljanak. Jó mondjuk a kormányforgatást talán így nem lehet szépen társítani hozzá. :D

(#6032) ervin33 válasza proof88 (#6031) üzenetére


ervin33
tag

nem a kormányon akartam hanem az xbox360 controllerrel :)

(#6033) JColee válasza proof88 (#6031) üzenetére


JColee
őstag

én egyszer vmi star warsos játékot nyomattam még a momoval :D
persze elég sz_rul ment

(#6034) macy


macy
addikt

Sose értettem hogy a tökömbe lehet controllerrel célozni. Főleg mikor kurva gyorsan rá kell fordulni az ellenre :DDD

(#6035) Stirlitz válasza JColee (#6033) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Én meg gta3-at. Ahogy nyomtam a gázt és a féket, úgy szaladgált nekem a figura. :D

(#6036) macy


macy
addikt

Hű, már tök ideg vagyok. Csinálnám anyámék gépét de az istennek nem bootol be se dvd-ről se cd-ről. Már egy egész évre valót összekáromkodtam.

(#6037) LaCeeN


LaCeeN
tag

Nah eszméltem én is :) Megjártam Debrecen-t szilveszer alkalmából úgy hogy én most kívánnék mindenkinek Boldog új évet és sok egészséget/örömöt más nem számít :)

(#6038) ervin33 válasza macy (#6034) üzenetére


ervin33
tag

az xbox360 controllerr az jo kis darab. célzás van 2 db 360 fokos analog kar azzal komolyan lehet célozni

(#6039) macy válasza LaCeeN (#6037) üzenetére


macy
addikt

Neked is hasonlókat.

Na skacok ha nem leszek pár napig a szerón vihetitek a mercit.

(#6040) Szabesz válasza macy (#6039) üzenetére


Szabesz
őstag

No h-h?

¯\_(ツ)_/¯

(#6041) macy válasza Szabesz (#6040) üzenetére


macy
addikt

Elment a kedvem.

(#6042) Iron Funeral válasza macy (#6041) üzenetére


Iron Funeral
őstag

és pont most rossz a kormányom... :DDD
egyébként meg kár :(

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#6043) Szabesz válasza macy (#6041) üzenetére


Szabesz
őstag

Szerintem a többiek is belemennének, hogy az egyik merci megmaradjon a te neved alatt, ha esetleg megjönne a kedved.

¯\_(ツ)_/¯

(#6044) cila1 válasza macy (#6039) üzenetére


cila1
aktív tag

Mivan?Fejbe nyomott 1 rugó? :C

(#6045) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Jó Regelt!

Mai nap du. lehetnek gyakorlók, bár nem garantálom, hogy én itthon leszek, de este leszek, akkor is lehet gyakorló!
Holnap (vasárnap) 17:40-től lesz 1 időmérő, 18:00-tol egy futam, utána pihenő, majd 19:30 tali a szerveren! 20:00-tol vb időmérő maximum 20:45-ig! Majd a futam!

(#6046) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Senki nem akar gyakorolni holnap? Mi ez a kihaltság? Ébresztő gyerekek! Holnap vb futam!

(#6047) Sub-S


Sub-S
senior tag

Először is B.U.É.K. mindenkinek azután visszatérnék picit a korábbi verseny első köréhez, amiről már sokan elmondták a véleményüket, az enyém a következő.

"- Sub-S: a legbonyolultabb eset. Az 1. körben elvesztette első szárnyát a 4. kanyarban, ekkor a 2. helyen állt. A többiek szorosan mögötte voltak. Mivel a 4-8. kanyarok között a pálya viszonylag lassú, nem jelentett olyan nagy hátrányt mögötte autózni, de már lehetett érezni, hogy kicsit feltartja a többieket."

A 8-as kanyar után még másodpercen belül voltam hozzád képest, így addig szerintem feltartásról nemigen lehet beszélni, véleményem szerint közel optimális megoldást választottam, elengedésbe kezdeni sem volt okom hiszen versenytempót autóztam, nem veszélyeztettem senkit sem, illetve az elengedés veszélyesebb manőver is lett volna, ami több balesetveszélyt is rejtett volna magában.

Ezt követően az alagútban balra húzódtam, elendegtem rESET-et, utána a sikánnál elment Farkas illetve JColee-t is elengedtem.
Speedg elengedése nem lett teljesen zökkenőmentes, nem hittem, hogy annyira visszalassít majd, illetve azon is meglepődtem, hogy nem balról hanem jobbról akart elmenni mellettem. Azt sajnálom, hogy ervin és LaCeeN koccantak.
Következő kanyarban elengedtem ervint is, majd versenytempóban közlekedtem a 18-as kanyarig, amit igyekeztem a lehető legszűkebben venni, azután bekanyarodtam a boxba.

"A jelenlegi szabályzatnak ez a pontja jöhet szóba a Speedg-vel a 14-es kanyarban való viselkedésért.
Kiszorítás, másikra való kormányráhúzás: időbüntetés: +10 mp. Ha a kiszorítás vagy a másikra való kormányráhúzás olyan durva, h veszélyezteti a másik versenyét, akkor még a versenyen szerzett pontokat is elveszítheti a bűnös!"

Érdekes értelmezés, de ugyan hol húztam rá a kormányt illetve mi volt ott a kiszorítás?...

"egyébként ilyen notórius eset nem volt még a korábbi versenyeken."

Ennél sokkal durvábbak voltak például a korábbi valódi kiszorításos esetek...

A büntetésem konkrét indoklása elhangzott már korábban? Nem rémlik hogy olvastam volna.

(#6048) proof88 válasza Sub-S (#6047) üzenetére


proof88
addikt

A 8. kanyarig egyébként egyetértek veled, mert az elengedés is balesetveszélyes azokon a szűk helyeken, sőt akár az alagútban is az lehetett volna. De mindegy, mert a szabályzat akkori verziójában még nem volt ilyen feltartósdiról szó.

A büntetésről:
Speedre húztad rá a kormányt, ha nem így lett volna, nem kellett volna hirtelen fékeznie. Valószínűleg nem érzékelted a kettőtök közti távolságot elég közelinek, ezért nem engedted el. Az eredeti szabályzat szerint, ha a ráhúzással veszélyezteted a másik versenyét, akkor a pontjaid is elveszítheted. Mivel ervin és laceen sérültek az incidens miatt, és speed-et közvetlenül veszélyeztetted, pontjaid elvesztése járna, mi ezt cseréltük az utolsó pontszerző helyre való sorolással.

[ Szerkesztve ]

(#6049) Farkas23 válasza Sub-S (#6047) üzenetére


Farkas23
aktív tag

A verseny tempod nem volt meg , mer sokszor falnak csaptad és sokkal hamarabb is kellett fékezned. Resetet elengedted miután az alagutban nekicsaptad a falnak, engem a sikánban elengedtél ok, meg utána JColee-t is, de Speed, Ervin és Laceen-t már nem! Végül a sikánban balesetveszélyesen berepültél a pályára, miután lesodrottál az ivről és a rázokövön visszaugrattál! Speednek még szerencséje volt, de ervin és Laceen balesete nem véletlenül volt! Mögötted mindenki lassitott , Laceen már nem vette észre! Ezér kaptál hátrébb sorolást! Mer elv a másik veszélyesztetése kizárást von maga után.
Amugy meg elengedés eggyszerübb lett volna, ha olyan helyen állsz meg ahol meg lehet!
Pl: visszafordito után a hid alatt, v az alagutbol kifelé a sikánban megállsz! 2 hely is volt ahol férre lehetett volna állni, anélkül, h baleset lett volna belőle! na mind1, nem poénbol kaptad a büntit, és nem is szivesen adtuk, de ezeket megkell előzni!De most már nem lesznek gondok, mer Proofal modositattunk a szabályzaton, amit elv mindenkinek elkellett fogadni, v irnia, h mi nem tetszik! proof remélem mindnél hamarabb felteszi az oldalra is!
Amugy nem tom milyen durvábbik estre gondolsz!

(#6050) cila1 válasza Sub-S (#6047) üzenetére


cila1
aktív tag

Én jártam a legszarabbúl.Engem nem sajnál senki? :C
Szeva csapattársam.Már azt hittem diszidáltál.Próbálom tartani a frontot(olyan nyugdíjjas tempóba)de ezek a taknyos kölykök nem tisztelik a koromat és mindig jobb időt autóznak.
MACY MÁR NYUGDIJBA VONÚLT.NEM BÍRJA IDEGILEG. :C :Y :D :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.