Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16451) proof88 válasza Kleroo (#16450) üzenetére


proof88
addikt

Most nem azért hogy letámadjak mindenkit aki azt mondja hogy a Brawn csal ...

nálam ez folyamatos körforgás volt, hogy mit gondoltam. Csal a Brawn. Nem csal. Csal. Nem csal. Nagyon feltűnő a sebességkülönbség. Billentyűzettel miért vezet ilyen jól? Billentyűzettel hogy lehet az íveket olyan jól bevenni? Kell kipörgésgátló meg abs is. Az már pluszsúly. Akkor miért ilyen gyors mégis? Kérdések sokasága. De volt itt más kérdés is. JColee kormánnyal megy, nem Brawnos. Miért gyorsabb nálam? Arra sincs válaszom. Szuzuka óta van, máshogy kellett volna állítanom a kocsit. Sikerült megcsinálnom egy jó setupot és pariban voltam JColee-lal. Na de billentyűzetes így lenyom? És a Kleroo gyerek? Ő kormánnyal megy akkor ő miért nyom le? Ott a ponttáblázat, 20 pontra van tőlem, szezon elején egy fos volt, de mióta a Brawnnál van, nagyon jó. Miért nem tudok akkor sem elég jó eredményt elérni, ha sokkal több időt ölök bele? Asszem Hungaroringnél öltem bele sokkal több időt a pályába meg a setupolásba mint korábban deeee. nem volt jó sehogyse. Minden pálya után elkedvtelenedés, miegyéb. Úgy érzem a szezon végére felnövök JColee-hoz, persze ahhoz az is kell hogy ne törjem össze. Remélem AbuDhabiban jót csatázok vele. De a Brawn? Az lehet hogy megint csítelni fog. :D

(#16452) JColee válasza proof88 (#16449) üzenetére


JColee
őstag

Bal lábbal fékezés most az esős pályán szerintem hasznos volt. Amúgy igen, lassú kanyarokban szenvedünk. :)
Egyébként mindig az a gyanús, aki nagyon elől van, tavaly is Sub-s nagyon vert minket.

(#16453) proof88 válasza JColee (#16452) üzenetére


proof88
addikt

áhh Frenky is nagyon vert minket de aztán megerősdtem. ;]

(#16454) Frenky89 válasza proof88 (#16453) üzenetére


Frenky89
őstag

És már akkor se tudtuk, hogy miért, mivel, mitől. :F

(#16455) proof88 válasza Frenky89 (#16454) üzenetére


proof88
addikt

igen? hát most bevallhatnék egy-két ciki dolgot ... :D amilyen elképzeléseim voltak a setupolásról az elején :D
azt már elmondtam hogy én tavaly szezon elején, ausztráliában úgy mentem, hogy egyrészt elég magasan volt az autó alja, mert hogy kemény rugózás volt, és ezen felül elöl magasabban volt az autó mint hátul :D egyáltalán nem volt optimális leszorítóerő, vagy ha igen, akkor az az irreálisan meredek szárnyak miatt volt amikkel kompenzáltam ezt a fost :D :D innen nem nehéz fejlődni :) Nem tudom hogy te melyik pályánál csatlakoztál hozzánk, de talán Barcelona lehetett az, mert sztem ott debütáltál és egyből megnyerted toronymagasan a futamot. Köpni-nyelni nem tudtunk. Én biztos fejlődtem addigra setupolásban, de elég láma voltam még. Kanadában is szétvertél minket, ott pedig a topspeed is számított meg a gyorsulás. Na most én Spában jöttem rá először, hogy mindaddig FOS volt a váltóm, ugyanis én sosem vittem el 19000 közeléig a motort 7-esben, hanem mindig hagytam "tartalékot", hogy szélárnyékban rá tudjak gyorsulni az előttem lévőre. Érted, 20 körös futamból néha szélárnyékban legyen tartalék, a maradék összes körben meg alszik a motor :D Szóval a szükségesnél hosszabb váltóval mentem minden pályán, Spában jutottam el odáig hogy ezt nem így kéne. Spában javultam emiatt, és Monzában is. Ott már pariban voltunk. Onnantól kezdve jó voltam, leszámítva Szingapúrt ugye. Spa előtt fellángolás már Hungaroringen is volt, de annak az okát nem tudom mert valami másfél mp-cel gyorsabb voltál hotlapsban mint én vagy bárki más, de versenyen tartottam a tempótokat, aztán Sub-S kiesett és gyakorlatilag az döntötte el kettőnk között a meccset hogy én tizenakárhány mp-et álltam a boxban mert későn hívtam a szerelőket. Ott emlékszem hogy a gumi melegedés nagy issue volt a bmw-nél, és nem akart kanyarodni eléggé néhány kör után, de maximalizáltam a hátsó stabilizátort hogy túlkormányzottabb legyen a kocsi, és bár 1 körön továbbra sem voltam gyors, versenytempóban ez sokat segített.

Szóval nekem azért volt honnan hová fejlődnöm tavaly. Én tudom a konkrétumokat, elmondtam. :) Monzában sikerült legyőznöm téged mert a poleból rajtoltam és kanyarra voltál belőve, ott meg nehéz előzni, a szélárnyék meg nem volt elég. De aztán Szingapúr megint off kategória volt számomra. Aztán Szuzukában nem tudom hol végeztél de ott már elég volt minden összeszedett setupolási tudás hogy gyors legyek.

szerk.: de ott már Farkas is nagyon gyors volt. Verseny elején kisodródtam, alig értem utol az utolsó körre de ő nyert. Azt nem tudom hogy Farkashoz képest hol voltál akkor, miért voltál lassabb Szuzukában. De akkor Farkas nagyon gyors volt. És akkoriban már aszimmetrikusra állítottam a nyomást meg a felfüggesztést is. Ja ezt Ervintől tanultam el Törökben, hogy az aszimmetrikus beállítás mennyire tud segíteni. :) Gyakorlatilag futamról futamra tanultam újabb és újabb dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#16456) Frenky89 válasza proof88 (#16455) üzenetére


Frenky89
őstag

Jahogy...

Én arra emlékeztem, hogy Kanadában bazi nagy szakadék volt mögöttem és mikor az egyik edzésen átküldtem egy pár emberkének a setup-om, akkor sem változott semmi én meg ott álltam értetlenül, persze nem szomorúan. ;]

(#16457) proof88 válasza Frenky89 (#16456) üzenetére


proof88
addikt

igen ez így volt. Én meg valami korábbi jónak tartott setupomból indultam ki és mindent állítottam sehogy sem volt jó. Végül rájöttem hogy a lengéscsillapítókat kell defaultra visszaállítani és máris sokkal jobb. :D A default lengéscsillapítók voltak a legjobbak arra apályára és komolyan fél mp-et legalább javultam velük. :D Anno volt időm azokhoz is nyúlni most már nem.

(#16458) akoska07


akoska07
nagyúr

Monaco -ról :(

A rönó elég magabiztosan nyilatkozik :)

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16459) cila1


cila1
aktív tag

úúúúúúristen!!!
Mi ez az adok kapok????
Azon nyomba szétcsapok köztetek mint rangidős legjobb pilóta.
Olvasom a hsz-eket és értetlenül állok a történtek előtt.Az nekem is fura,hogy Zoza ,hogy a francba tud menni billel így ahogy de, az is furcsa volt az idény elején illetve még most is ahogy Jcolee ment ill megy.Nem tudni,hogy ki mennyi időt áldoz erre az egészre de,gondolom az érintettek sokat.Meg is látszik az eredményen.Belém azért nem köt senki mert én mindig kiesek?Pedig én is sokszor ott vagyok a bolyba az első 100méteren! :D
Én már kaptam Zozától,Prooftól,Ákoskától,Lacentől,Klerotól,Farkastól,Speedgetől,Frenkytől,Ervitől,Stirlitztől setupot,Valakit kihagytam?Ja igen Jcoleet.Na tőle nem kaptam!Akkor miről is beszélünk?
A segítőkészségről?Hogy Zoza csal?Nem tudom nem vagyok a gépe elött.Meg nem is tudom hogyan kell megnézni.Az biztos,hogy sok embert nem értek hogy a francba tud úgy menni ahogy.Amikor én úgy érzem,hogy bele teszek egy pályába összesen 800kört,tudom,hogy hol vannak a fűszálak a pálya mellett és mégis egy seccel rosszabb vagyok mint Proof vagy Jcolee.Akkor ti csaltok ezek szerint?Mert én nem az biztos.
Setupok!
Mint említettem kaptam setupokat de, nem nagyon tudtam azokkal menni.Jobbat mentem a "sajáttal" amit leszedtem az rFactor.comról.Én azokat állítgattam valahová-valamerre-valamit aztán mentem.Zoza kapott tőlem setupot és láss csodát jobbat ment mint a sajáttal.
Kleró hogy jobban megy és kiegészítik egymást?
Miért ne?Nem erről szól a csapat?
Ez a társaság szerintem a legjobb.Nem szeretném ha szétesne.Proof egy kicsit most nem jön mert feláll a botkormánya. :D Kicsit élje ki magát aztán újult erővel megint itt lesz mert hiányozni fogunk neki.
Ne sértődjön meg senki az írásom miatt!!!!
A ti Apátok!! :D

[ Szerkesztve ]

(#16460) akoska07 válasza cila1 (#16459) üzenetére


akoska07
nagyúr

Kleró hogy jobban megy és kiegészítik egymást?
Miért ne?Nem erről szól a csapat?

igy van,erről szól a csapat.
nálunk is igy van. :K

én amugy még nem kaptam tőled setupot. :P :D
vagy csak nem emlékszem rá :D

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16461) Szabesz válasza cila1 (#16459) üzenetére


Szabesz
őstag

Ettől független, mindenkinek lehet véleménye. Nekem is van, ahogy mindig is volt. Most előjött a téma, elmondtam.

¯\_(ツ)_/¯

(#16462) Kleroo válasza cila1 (#16459) üzenetére


Kleroo
veterán

:R

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16463) cila1 válasza Szabesz (#16461) üzenetére


cila1
aktív tag

Persze igazad van. :K
Nekem ez a véleményem.Csak az a baj,hogy úgy látom,hogy nagyon elmérgesedett a helyzet és ez nem tetszik nekem.Sokkal jobb lenne ha barátibb hangnembe beszélgetnénk.Elvégre mi itt mindannyian barátok vagyunk!Nem így van?
Ákoska te kaptál tőlem mégpedig akkor amikor eltünt az összes setupod valami miatt. :K
Azt hiszem Valenciába?
Na inkább azon gondolkozzunk,hogy milyen lesz a kövi szezon.Aki kilép azt picsán rúgom.
Végre van egy összeszokott társaság erre tessék!
Azt hallottam,hogy Macy is visszajön!Nem tudom minek? ;]

(#16464) akoska07 válasza cila1 (#16463) üzenetére


akoska07
nagyúr

én kérek elnézést.
biztos már megint beszívtam akkor :DDD

én igent nyomtam a köv szezonra,aztán majd meglátjuk.
nagyon megy a sárdobálás,nem tetszik ez nekem.
azt nem értem évközben miért nem jutott eszébe ez senkinek.
talán nem is baj.

Amugy meg Farkas is ment sokszor űridőket,Őt se hagyjuk ki :DDD

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16465) proof88


proof88
addikt

Amikor én úgy érzem,hogy bele teszek egy pályába összesen 800kört,tudom,hogy hol vannak a fűszálak a pálya mellett és mégis egy seccel rosszabb vagyok mint Proof vagy Jcolee.Akkor ti csaltok ezek szerint?Mert én nem az biztos.

erről beszéltem én is. Nehéz megítélni hogy ki csal ki nem, JColee is gyorsabb nálam általában, akkor rá is mondhatnám, meg mindneki mondhatja rám is aki lassabb nálam.

Ezért kéne inkább a való életben versenyezni. Ott még a Badoer sem mondhatta, hogy a többiek csalnak. :D

szerk.: amúgy cila igen mi itt barátok vagyunk, kebel- meg buzibarátok. :C

[ Szerkesztve ]

(#16466) cila1 válasza proof88 (#16465) üzenetére


cila1
aktív tag

Te meg egy hülye vagy! ;] :P :DDD :D

(#16467) proof88 válasza cila1 (#16466) üzenetére


proof88
addikt

:C :DD :C :DD :C :DD

(#16468) JColee válasza cila1 (#16459) üzenetére


JColee
őstag

Erre csak azt lehet mondani, hogy sajnos technikai játék, szerintem sokat számít az is, hogy ki milyen kormánnyal vezet, milyen hozzá a pedál, mekkora képernyője van, hány fps (nagyon nem mindegy ez sem) stb. Szóval itt is lehet sajnos találni különbségeket, ezen a téren biztos, hogy nem egyenlőek a viszonyok.
Ha már itt tartunk, én sem kaptam tőled setupot, és Zozától sem kaptam. Ami azt illeti, néha Mastre ad, aztán azzal gyorsabb is vagyok néha, mert én annyira félrefejlesztek, hogy csak na. És egyszer kaptam Klerootól, még Malajziában. Ennyi. Ezért nem értem, miért én kezdjem az adogatást, ha te se adsz?
Egyébként Masternak szoktam adni, aztán gyakran kapom vissza, hogy annyira nem gyerebe a dolog.

(#16469) cila1 válasza JColee (#16468) üzenetére


cila1
aktív tag

Én minek adjak neked setupot amikor fényévekre vagy tőlem?
Amúgy én az első szezonról beszélek illetve a 2.szezon elejéről.Akkor nem adtál.Igaz nem is kértem mert tudom,hogy te komolyan veszed ezt az egészet és félted a titkaidat.De ha te se adsz másoknak akkor miért várod el illetve hánytorgatod fel másoknak,hogy neked nem adott senki?
Remélem ez a jövőbe változni fog.Nem fog senki titkolózni, megosztjuk a titkokat segítjük a társakat és akkor fog majd a szórakozásról és nem a sárdobálsról szólni ez az egész.
Amúgy te leszel a következő szezonba mert szeretnélek versenyen bedarálni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#16470) JColee válasza cila1 (#16469) üzenetére


JColee
őstag

Érdekes, Zoza gyorsult a tiedtől, én miért ne gyorsultam volna? Egyébként általában nem szeretem mások munkáját igénybe venni, de néha nem jön rá az ember dolgokra. Érdekes egyébként, hogy a Zoza féle setup soha nem hagyta el a brawn-renault-cila szentháromságot. Vajon miért? :)
Te hánytorgattad fel, hogy tőlem nem kaptál. :)
Másrészt nem komolyan veszem a dolgot, hanem a maxot akarom nyújtani, és ehhez folyamatos koncentráció kell. El lehet azon gondolkozni, hogy mitől van különbség az eleje és a vége között. Szerintem az, hogy ki milyen elszánt. Mert meg lehet úgy is tenni egy kört, hogy jó iparosmunka legyen, de úgy is, hogy miután megtette, nem tud rajta javítani. (~Alonso quali köre a legutóbbi futamon).
Az ember (én legalábbis) így csinálom, hogy ha megyek, akkor motiváltan megyek.

Mindegy, nem is érdemes ezen a szart rágni. Az élet egy harc.

[ Szerkesztve ]

(#16471) cila1 válasza JColee (#16470) üzenetére


cila1
aktív tag

Még csak most múltam 40.Köszi,hogy felvilágosítasz.
Ezen nincs értelme többet vitázni.Veled úgy se lehet mert te most sértődött vagy valami miatt.
brawn-renault-cila.Ez tetszik.Remélem nincs levédve mert a kövi szezonba ezt a csapat nevet szeretném használni. :R
BRAWNRENAULTCILA GP
EZ LESZ A CSAPAT NEVE

Köszi az ötletet. :C :R

[ Szerkesztve ]

(#16472) LaCeeN


LaCeeN
tag

Helyre rakom a gépem és ez fogad? :O :DDD

Sajnálom hogy nem tudtam résztvenni a futamon (és nem is szóltam erről) :( :( de...

...vasárnap délelőtt már érdekesen fagyogatott a windows ha el akartam érni néhány könyvtárat a vinyón. Először ráfogtam a windowsra de miután linux is megfeküdt tőle már gyanakodtam. HD Sentinel programmal aztán kiderült hogy gazdagodott pár bad sectorral és még több gyenge sectorral. Nah mondom ennek fele se tréfa, kikapcsoltam a gépet (féltem az adataimat mert sok a munkával kapcsolatos) Hétfőn délután eljutottam végre az újért a boltba, amit csak tegnap délután tudtam beszerelni mert napközben edzést kellett tartanom és egy konferencián is megkellett jelennem. Most állt nagyjából minden helyre. Mindig csináljatok mentést a legfontosabb dolgokról!

A vitát meg rendezzük inkább egy jó foci meccsel! [link] :D (vagy aki gondolja, box meccsbe is benne vagyok :DDD :DDD )

(#16473) cila1 válasza LaCeeN (#16472) üzenetére


cila1
aktív tag

Én benne vagyok de,attól függ,hogy te mekkora ember vagy? :D
Magamról annyit,hogy én így nézek ki! :D De komolyan :K

(#16474) Mastre válasza cila1 (#16471) üzenetére


Mastre
tag

Na, csak hogy én is beleszóljak egy kicsit a sárdobálásba... ;]
Én is többször láttam, hogy repkedtek köztetek a setupok. Nem tudom, hogy ki volt a forrás, nem is ez a lényeg. Sőt, igazából még bajom sincsen vele. Az jó dolog, ha az ember több helyről kap setupot, megnézi, összehasonlítja a sajátjával, kipróbálja, stb. Viszont ami tény, legalábbis az én véleményem szerint - minden megbántás nélkül, és előre is bocsánatkéréssel - az, hogy főként 3-4 setup készült futamonként.
1. Brawn-Renault-McLaren (nyilván futamra megvoltak a változtatások, mindenki beállította magára, de hogy a kommunikáció ment, az biztos.)
2. BMW (Proof setupont, ebben biztos vagyok, sőt abban is, hogy aki kérte tőle, az megkapta)
3. Ferrari (Nálunk főleg JColee setupolt, mivel én nem értek hozzá. Néha voltak alapötleteim, amik a szárnyra, és a fokozatokra terjedtek ki, amit ő később átdolgozott. Az viszont biztos, hogy mi max ketten csináltuk a nagy részét)
4. Red Bull (róluk nem nagyon tudok nyilatkozni, ugyanis az utóbbi időben eltűntek, és előtte is gyakran csak futam előtt nemsokkal jelentek meg, és kértek valakitől setupot)

Ez a 3-4 setup nagyon ritkán keveredett, és mindenki kellőképpen őrizte a titkát a többiek előtt. Én, ezt tartom a lassúságom egyik okának. JColee és az én vezetési stílusom nagyon más. Az ő setupjai jók, hiszen ő tud vele menni, én viszont nem. És mivel Ferraris voltam, több setuphoz hozzá sem jutottam. Nem is kértem, ez is igaz. A Brawn is a "lassabb" pilótáknak adott setupot, és nem JColee-nak, ahogy JColee sem adott a Brawnosoknak.
(A másik okot a lassúságomra kb nürgburgring óta tudom, amikor is volt szerencsém kipróbálni JColee technikáját <néhányan biztos emlékeznek rá, miket szerencsétlenkedett az én kocsim, amit meg más vezetett> Számomra idegen környezetben 6 kör alatt jobbat futottam, mint itthon 300 alatt. Innentől kezdve esélytelennek láttam akár csak megszorongatni is őt a hazai technikámmal)

A mezőny elején azért futamgyőzelmekért, valamint a bajnokságért ment a harc, tehát nyilván mindenki féltette azt, amije van. Értem én ezt a benzinmennyiségekre, gumihasználatra is.
JColee óvása is ezért volt Japánban. Hiszen egy nem saját hibából elúszhatott volna a bajnokság.

A F1 már csak erről szól, a fejlesztésekről, beállításokról, titkolózásokról. Mindamellett, hogy szeretem a társaságot, mert mindenkivel el lehet hülyülni, dumálgatni. Csakhát az élmenők között van egy ellentét, ami feloldhatatlan. (Mindamellett, hogy JColee-nak is megvan a maga stílusa, amin az sem segít, hogy folyton csak Zoza autójának hátulját látja az elmúlt 8 futamon)

A csítről pedig csak annyit, hogy az elején beszéltünk róla nem is keveset, hogy Zoza hogy lehet ilyen gyors, biztos cít. Ezt még most sem értjük, viszont a csít számomra nem tűnik valószínűnek. Kleroo-val minketten nagyon jók. Ketten meg csak nem csítelnek már. Billentyűzet nyilván előny valami miatt, ami az rFactor "hibája". Ha ezt valaki megfelelően ki tudja használni, akkor tud vele nyerni. Az más kérdés, hogy ha már szimezünk, akkor jó-e az, ha valaki billentyűvel körbeveri a mezőnyt... Viszont mivel ez csak fun a legtöbbünknek, szerintem nem gáz.

No ha még valami eszembe jut, akkor majd írok még pár oldalt :DDD

szerk.:
A vitát meg rendezzük inkább egy jó foci meccsel!
Jaj, de nagyon szeretem ezeket a F1-es meccseket. Amikor a Puskásban van, akkor ki szoktam menni.
Amúgy tőlem tényleg jöhet egy meccs, ha össze tudjuk szervezni :)

[ Szerkesztve ]

(#16475) cila1 válasza Mastre (#16474) üzenetére


cila1
aktív tag

Most megsértődtem! :O
Engem nem is említettél :((( :O

(#16476) Mastre válasza cila1 (#16475) üzenetére


Mastre
tag

McLaren-ben szerintem benne vagy :)

szerk.:
Amúgy meg gratula a "legszebb felsőőtestedhez" :))

[ Szerkesztve ]

(#16477) cila1 válasza Mastre (#16476) üzenetére


cila1
aktív tag

Köszike :R Édi vagy :D

(#16478) JColee válasza cila1 (#16471) üzenetére


JColee
őstag

Nincs mit. :K

Veled úgy se lehet mert te most sértődött vagy valami miatt.
Majd holnap leszek, vizsga után.

[ Szerkesztve ]

(#16479) JColee válasza Mastre (#16474) üzenetére


JColee
őstag

Azért álljunk meg a billentyűzet nem biztos, hogy előny, inkább mondjuk, hogy más. Nem kéne degradálni ennyire a dolgokat. Azért jó lenne ha Zozának volna elfekvőben egy kormánya, amit szezon után élesítene egykét futamocskán. :)

(#16480) akoska07 válasza Mastre (#16474) üzenetére


akoska07
nagyúr

Hát nem tudom miért hozzátok össze a rönót a brawn-al.
(hozzáteszem nincs velük semmi bajom)
a rönó setupjait én készitem,akármilyen sz@rok is.
Speed aki a legjobban tudja.
És még vannak/voltak a ligában akik már mentek az általam készitett setuppal. :K
köztük az ujoncok is,akik nem tudom hová tüntek.
ennyire nem lehetett szar a setup :DDD

én asszem 2-szer kaptam setupot Zozától,
utóbbit nem tudtam hasznositani,igy az általam kreált setuppal mentem.
és amit cila emlitett,hogy küldött amikor besz@rt a vinyóm.
szal én nem vonnám bele megunkat setup ügyileg abba a trióba ami duo,ha az :)

köszönöm,kérem kaccsojjja ki :D

...: amugy meg nincs szerónk...

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16481) proof88 válasza akoska07 (#16480) üzenetére


proof88
addikt

van szeró de Horcsa összefosta mingyá helyrehozom mert ő nem ért hozzá

(#16482) akoska07 válasza proof88 (#16481) üzenetére


akoska07
nagyúr

:DDD

már fél tiz van,nem biztos,hogy felmegyek,pedig már ideje lenne alkotni vmit.
nem is emlékszem erre a pályára,lehet itt már nem voltam.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16483) proof88 válasza akoska07 (#16482) üzenetére


proof88
addikt

nézd meg lécci mert nekem most kilép az rfactorom

/callvote event F1 2010 Rd 19

[ Szerkesztve ]

(#16484) Zoza24


Zoza24
senior tag

van szerver...

Forza Italy!

(#16485) proof88 válasza Zoza24 (#16484) üzenetére


proof88
addikt

de lécci nézd meg hogy feltudsz-e ráemeennni

(#16486) Zoza24 válasza proof88 (#16485) üzenetére


Zoza24
senior tag

igen s át is raktam abu dhabira

Forza Italy!

(#16487) proof88 válasza Zoza24 (#16486) üzenetére


proof88
addikt

köszi akkor restartolnom kell a gépet úgy látszik hogy hoadna ketté :R

(#16488) Zoza24 válasza proof88 (#16487) üzenetére


Zoza24
senior tag

:DDD

Forza Italy!

(#16489) akoska07 válasza proof88 (#16483) üzenetére


akoska07
nagyúr

fel tudtam menni.

lehet megyek pár kört...

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16490) proof88 válasza akoska07 (#16489) üzenetére


proof88
addikt

köszi neked is! :R

menjél! :R

[ Szerkesztve ]

(#16491) akoska07 válasza proof88 (#16490) üzenetére


akoska07
nagyúr

:R

közben megtaláltam a köv. ex nejemet :DDD

ehh kormány cuccai nincsenek fent,tegnap win reinstall volt.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16492) Mastre válasza akoska07 (#16491) üzenetére


Mastre
tag

A jobb mellét lefotosoppolták, vagy nem is volt?

[ Szerkesztve ]

(#16493) akoska07 válasza Mastre (#16492) üzenetére


akoska07
nagyúr

nem tudom,lehet már gyárilag igy adták ki :DDD

már pakolom a kormány cuccait.
jössz setupolni ? :DDD

ezentul már nem Hi,szia csá meg ilyenek.
Hanem a köszönés Setup! lesz
vagy na mi setup van veled,meg ilyenek :DDD

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16494) Mastre válasza akoska07 (#16493) üzenetére


Mastre
tag

Késő van már nekem ahhoz, viszont:

I wish you merry seup,
I wish you merry setup,
I wish you merry setup,
And a happy new race!

(#16495) akoska07 válasza Mastre (#16494) üzenetére


akoska07
nagyúr

:DDD :C

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16496) proof88 válasza Mastre (#16494) üzenetére


proof88
addikt

pfffff kis taps kis taps :C :R :N

(#16497) proof88 válasza proof88 (#16496) üzenetére


proof88
addikt

A mai este folyamán Mustang kettős győzelem született NAGT-ben Szabesz és az én részemről!!! Olyannyira jók voltunk, hogy fejenként 1-1 megpördülés is belefért, így is megbüntettük a mezőnyt!!! Közvetítés holnap este 7 körül. :)

(#16498) cila1


cila1
aktív tag

Nagyon üres a Hotlaps!
Idő nincs rá vagy titkok vannak? ;]

(#16499) cila1


cila1
aktív tag

A szavazást látva csak 7-en lennénk a következő szezonba? :F
Az nem sok. :((

(#16500) Frenky89


Frenky89
őstag

/callvote event 09/17 Abu Dhabi GP parancs miért Monza-ra meg a Hungaroring-re rak át?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.