Hirdetés

2024. szeptember 1., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14001) proof88 válasza akoska07 (#13997) üzenetére


proof88
addikt

megpróbálunk több gyakfutamot is beiktatni, meg azért jan. 2-án aki jelen lesz, azokkal is lehet nyomni gyakfutamot.

(#14002) akoska07 válasza proof88 (#14001) üzenetére


akoska07
nagyúr

ok-ok

csak gondoltam jelzem előre a dolgokat :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#14003) woody724


woody724
csendes tag

csá skacok szeretnék a meclaren istálohoz tartozni minnél elöbb köszi elöre is :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C

(#14004) proof88 válasza woody724 (#14003) üzenetére


proof88
addikt

jólvan :D

(#14005) cila1


cila1
aktív tag

(#14006) Stirlitz válasza proof88 (#13992) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Hello!

Így utólag visszaolvasva a h.sz.-em, valóban élle van, pedig nem akart neki lenni-e. :D Csak kijött belőlem, mi a tiszteséges eljárás szerintem ebben a helyzetben. Egyébként, már kaptam is ajánlatott a Torro Rosso Teamtöl, de akkor maradnék Braan Dzsipís, mer azt már megszoktam. thx Kleero és Zoza.

Ui: igyekeztem annyira nem Gyulás lenni, egyébként, ha egy fél órát készülne rá az ember, sokkal jobban mehetne a közvetítés. Mondjuk én személy szerint élveztem, lehet bekéredzkedek még néha alkalomadtán a Campona liftjébe :D:D

(#14007) Iron Funeral válasza cila1 (#14005) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Basszus Cila, megnéztem a versenyt, így kiesni. :((( Örülhetsz, hogy nem bontok szerződést veled :))

Néztem a versenyt, látom, hogy 3. vagy egész jó pozícióban, már készült is a Cila for President tábla, és akkor BUMMM :(

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#14008) proof88 válasza Stirlitz (#14006) üzenetére


proof88
addikt

Gyulásnak nehéz lenni, ő néha teljesen úgy beszél mintha fingja nem lenne a technikáról. Na nem mintha nekem olyan sok lenne, de azért olvasgatok utána és én vezetgetem a kocsit. :D Te is pilóta vagy, hülyeséget nem mondhatsz, meg az állásod is kocsik körül forog. :)

[ Szerkesztve ]

(#14009) Kleroo válasza Iron Funeral (#14007) üzenetére


Kleroo
veterán

Visszaesett a 4. helyre,és közeledett rám...
Az az egyik legnehezebb kanyar futam viszonylatban. 1-2x én is majdnem lekoccoltam.
Szerintem nincs benne semmi gáz...Monaco :(

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#14010) cila1 válasza Iron Funeral (#14007) üzenetére


cila1
aktív tag

Csapatfőnök úr!
Borzasztóan szégyelem ezért magam. :(((
Elnézést kérek(tudom a kecske szarva közt van elnézés miközbe....)
Többet nem fog előfordulni.

Kleró:Azért estem vissza a 4.helyre mert boxolás után kaptam büntit és éppen letöltöttem mikor elhúztál elöttem.Ha nem koccolom a falat akkor utol értelek volna. :K De csak utol mert nem kockáztattam volna az előzést(aztán lehet).

[ Szerkesztve ]

(#14011) Kleroo válasza cila1 (#14010) üzenetére


Kleroo
veterán

Ha utolérsz akkor szvsz mind2 kiesünk :D
Vagy összekoccanunk,vagy én is kihullok a nagy sietésben :D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#14012) Iron Funeral válasza Kleroo (#14011) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Lehet előzni ha van tempód a Mirabeu-nál meg az alagút végénél. Persze gyakorlatban ezt még nem sikerült alkalmaznom :))

Egyébként meg nehogy komolyan vedd, nem akartam bántani Cilát, csak sajnáltam, hogy nem jött össze neki, tavaly a kanadai nagydíjon is nagyot alakított aztán menet közben elromlott a kormánya :(

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#14013) cila1 válasza Iron Funeral (#14012) üzenetére


cila1
aktív tag

Ja! Kanada az szép volt. :D

[ Szerkesztve ]

(#14014) akoska07 válasza Kleroo (#13996) üzenetére


akoska07
nagyúr

kis gumitesztelés után 1.25.8

semmi setupom nincs ide,nem voltam még ezen a pályán. :U

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#14015) akoska07


akoska07
nagyúr

hogy csinálják a nagyok az előzést... :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#14016) proof88


proof88
addikt

Amikor raktárban dolgoztam és ilyen kis kocsikra volt sok áru pakolva, magasan, akkor vigyázni kellett, hogy miközben húzom / tolom a kocsit, ne essen semmi se le a földre. Kis kocsi alatt egy lapot kell érteni, aminek van 4 kis kereke, meg a végén egy "korlát" aminél megfogod és tolod/húzod. Ugye a talaj nem egyenletes, rugózása meg nincs ezeknek a kocsiknak, ezért arra gondoltam, hogy olyanokat kéne gyártani, amiknek faszán konfigurálható felfüggesztése lenne, mondjuk a rugókat nem lehetne cserélni de a dugattyúkon lehetne hangolni hogy hogyan reagáljon mikor mélyedésbe megy a kerék meg amikor kijön onnan, stb. :D :C

(#14017) Szabesz válasza proof88 (#14016) üzenetére


Szabesz
őstag

Ezt hívják dinamikus felfüggesztésnek. Előfordul néha ilyen extra a kajakokon.

¯\_(ツ)_/¯

(#14018) proof88 válasza Szabesz (#14017) üzenetére


proof88
addikt

he?

szerk.: én arról beszélek hogy nem csak SZEMÉLYGÉPJÁRMŰKÖN kell ilyeneknek lennie, hanem a mezei tologatós kocsikon is :D ami kerül mondjuk 100 ft-ba, de mondhatnám most a bevásárló kocsikat is, azok is csak úgy vannak mereven, pedig mingyá más lenne a helyzet ha egy több százezres vagy milliós értékű felfüggesztést integrálnánk beléjük :D

[ Szerkesztve ]

(#14019) proof88 válasza Szabesz (#14017) üzenetére


proof88
addikt

de azért köszönöm, hogy elmondtad a nevét, végül is a setupban is lehet ezeket állítani de mindegy :D tegnap barátnőm apja akarta elmagyarázni nekem mire való az ABS, gyorsan rövidre is zártam a témát :F ilyenkor jövök rá hogy ennyire nem ismernek engem az emberek :O

egyébként kipróbáltam az IPM-es 2009-es Spa-t ... jó lesz, de van egy gond vele: csak lesz, ha kész lesz. :D

[ Szerkesztve ]

(#14020) Szabesz válasza proof88 (#14019) üzenetére


Szabesz
őstag

Poént, birod?

:P

¯\_(ツ)_/¯

(#14021) proof88 válasza Szabesz (#14020) üzenetére


proof88
addikt

itt csak a kajak volt a poén, de közben úgy mondtad mintha nekem teljesen új lenne hogy a felfüggesztést lehet hangolni :F na mindegy, azért megnyugodtam hogy nem néztél teljesen hülyének :D
mellesleg milyen ember vagy te, hogy a topikba böfögsz miközben msnen nem válaszolsz? :D

(#14022) proof88


proof88
addikt

Réges-régen talán macy linkelt be havas pályákat, én alig találtam 1-2-t :U

szerk.: ok megvan mondjuk keresés :D

[ Szerkesztve ]

(#14023) Szabesz válasza proof88 (#14021) üzenetére


Szabesz
őstag

Mert modernek vagyunk vaze, a zinternet a mobilon van már ;] Gép meg futkos magában valahol.

¯\_(ツ)_/¯

(#14024) JColee válasza Szabesz (#14023) üzenetére


JColee
őstag

És nincs jobb dolgod, mint mobilon is a totyikot olvasgatni? :)

(#14025) Szabesz válasza JColee (#14024) üzenetére


Szabesz
őstag

Mivel a szerver még nem végleges, be van állítva figyelmeztető, ha hozzászónak a topichoz, okos Android meg azonnal szinkronizálja a leveleimet, és ránézek.

¯\_(ツ)_/¯

(#14026) Kleroo válasza JColee (#14024) üzenetére


Kleroo
veterán

Én is sűrűn olvasom a totyikot telóról.
Sok az a napi 2x 1,5 óra bkv-zás :D
Vmivel el kell ütni az időt. :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#14027) proof88


proof88
addikt

rFactor Nemunoziedas Honda Civic Type R 2007 PR00F fun :)

rFactor FSOne 2009 Istanbul Park crash - azt hittem a 8-as kanyarhoz érkezek, ezért nem nyomtam eléggé a féket ... :D mert kicsit elkalandoztak a gondolataim és későn eszméltem hogy a pálya rossz részén hiszem magam :D azért vicces lenne ilyen hiba miatt kiesni a futamon :D

(#14028) proof88 válasza proof88 (#14027) üzenetére


proof88
addikt

vazz kiment a fejemből hogy más a natív felbontásom, más a videó mérete is ... mindegy legközelebb figyelem mert így most csak 360p-ben került fel :D

(#14029) macy


macy
addikt

Nincs valamelyikőtöknek Xperia X10 mini pro-ja?

(#14030) proof88


proof88
addikt

5 óra alatt le is jött 200 mega ... néha nagyon lassú tud lenni a megaupload :U

(#14031) JColee válasza proof88 (#14030) üzenetére


JColee
őstag

Ilyenkor érdemes újraindítani a letöltést (ha látod, hogy lassan indul). Nekem csomószor majdnem maxon tölt így.

(#14032) proof88 válasza JColee (#14031) üzenetére


proof88
addikt

igazából nem akartam hogy lejöjjön :D mert akkor be kellett volna másolnom az rfactor mappájába :D így legalább volt mire fognom hogy miért nem nézem már meg a pályát :D

(#14034) Speedg válasza cila1 (#14033) üzenetére


Speedg
csendes tag

Ez nagyon jó! :C

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#14035) proof88 válasza cila1 (#14033) üzenetére


proof88
addikt

szegény kerék :D

(#14036) cila1


cila1
aktív tag

De kié volt az a kerék szerintetek?
Nézzétek meg a végét is szerintem be akart menni hátulról a boxba(mert lehet,hogy elkopott)de jött Speedg,megijedtt tölle és visszafordúl.Aztán lehet,hogy Speedg kereke volt és azért ment a box kijárathboz,hogy csatlakozzon.De látta a kerék,hogy Speedg-nek kivan mind a 4 kereke ezért jobbnak látta ha lepihen a box kijáratánál. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14037) JColee válasza cila1 (#14036) üzenetére


JColee
őstag

Videó neve szerint Ace kereke.
Kiváncsi vagyok, hogy az F1es pilóták is így vezetnek?

(#14038) proof88 válasza JColee (#14037) üzenetére


proof88
addikt

Biztos tudnak így is vezetni, ha a helyzet megkívánja. Mármint a bot váltóra gondolsz?

(#14039) akoska07 válasza cila1 (#14033) üzenetére


akoska07
nagyúr

bakker... :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#14040) JColee válasza proof88 (#14038) üzenetére


JColee
őstag

Nem, a nyögdécselésre.

(#14041) proof88 válasza JColee (#14040) üzenetére


proof88
addikt

hang nélkül néztem :DDD

szerk.: omg sztem ott egy nő a lábai között azért ad ki ilyen hangokat :D

egyébként az tény hogy levegőt nem tudnak venni féktávon meg kigyorsításnál a pilóták ... asszem féktávon kilélegzik a levegőt, nem is tudják benntartani mert az öv préseli őket.

[ Szerkesztve ]

(#14042) Kleroo


Kleroo
veterán

Valaki visszarakná a szerót Törökre? mert nekem nem sikerül.... :B :(((

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#14043) cila1 válasza Kleroo (#14042) üzenetére


cila1
aktív tag

Nekem se megy!

(#14044) akoska07 válasza cila1 (#14043) üzenetére


akoska07
nagyúr

+1

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#14045) proof88


proof88
addikt

átraktam, majd amikor felmásolom a havas pályákat akkor átírom hogy ne legyen vele ez a szenvedés ...

(#14046) Speedg válasza cila1 (#14036) üzenetére


Speedg
csendes tag

Első ránézésre én is azt hittem hogy az én kerekem ami elgurul ,de nem emlékszek hogy ilyen tötént volna velem franciába.Beton falnak mentem a cél egyenesre ráfordító sikán után,de onnan már nem mentem egy centit sem az biztos. :K Vagy lehet hogy azért mentem falnak mert csak három kerekem volt? :DDD

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#14047) proof88


proof88
addikt

Felvetődött a kérdés hogy ha esetleg alulkormányzottá válik a Nissan Micra az összefagyott úton akkor mit kell csinálni. Én mondjuk reflexből is enyhe gázelvételt csinálnék, de hallottam olyan véleményt is, miszerint kicsit jobban meg kell nyomni a gázt és akkor "kihúzza magát a kanyarból" az autó. Meg hogy kis enyhe kormányzás vissza középállás fele hogy visszanyerjenek valamennyi tapadást az első kerekek. Tervben van hogy majd valahol valamikor valami parkolóban próbálgatok ezt azt, de addig is megnéztem az elsőkerekes Honda Type R-rel ugye a havas pályát. Számomra érthetetlen egyébként, én mondhatni hátsókerekes autón "nőttem fel", már ha a felnövés az utóbbi 1 évet jelenti. :D Szép dolog itt is megtalálni TC nélkül a helyes gázpedál-állást kanyar közben: ha nem nyomom eléggé akkor nem gyorsulok eléggé, de ha túlságosan nyomom, akkor meg nem kanyarodok eléggé, bár az talán még jobban megy olyankor, inkább csak a gyorsulás nem lesz akkor sem elégséges, bár néhány kör alatt már nem emlékszem annyira mi volt. De tény, hogy rfactorban is, ha gázelvételt alkalmaztam, nem kanyarodott eléggé és moderált gázadással kanyarodott jobban. Mondjuk az is tény hogy ha csak annyira adok gázt hogy gyakorlatilag lassul a kocsi akkor az alulkormányzottságot idéz elő, mivel enyhén fékezem az első kerekeket, tehát egy erősebb gázadás inkább csökkenti az alulkormányzottságot, amíg nem lesz túlságosan erőteljes gázadás. Lényeg a lényeg, a pár kör alatt amit tettem a hondával azt szoktam meg, hogy kanyarban igenis nyomni kell a gázt, mert akkor jobban kanyarodik a kocsi, mert ha nem nyomom vagy csak alig nyomom akkor alulkormányzott. Gyakorlatilag addig nyomom le a gázpedált amíg azt nem érzem hogy már feleslegesen pörgetem a kerekeket.

Szóval a gázelvételre növekvő alulkormányzottságra az a magyarázatom, hogy az első kerekek enyhén fékeződnek a motor által és ezért lesz alulkormányzottabb az autó és ezért van az a javaslat hogy egy erősebb gázadást kell inkább alkalmazni. Hátsókerekesnél valahogy jobban tudnám mit kell tenni, ott egyértelműen gázelvétel hiszen a hátsó kerekeket fékezem a motorral. Fontos hogy nem hirtelen mozdulatokra gondolok, csak enyhe változtatásra.

Mondjuk ezt rfactorban is szoktam alkalmazni, hogy enyhén középállás felé tekerem vissza a kormányt, ha nem akar tapadni az első kerék, hogy egy kis tapadást nyerjek vele és utána megint irány felé tekerem a kormányt. Mondjuk az én kezem egyfolytában mozgatja a kormányt kanyar közben mert stabilabban érzem a kocsit alattam és talán hamarabb feltűnik ha nem tapad.

(#14048) Zoza24


Zoza24
senior tag

nem holnap este lesz a kötelező gyakfutam? :U
mert az igaz,hogy 26.-án meg 2.-án sokan nem érnek rá,de itt az alkalom a gyakfutamra,kár lenne sztem halogatni...

[ Szerkesztve ]

Forza Italy!

(#14049) proof88 válasza Zoza24 (#14048) üzenetére


proof88
addikt

senki nem mondta hogy nem lesz, de az időszakra való tekintettel több gyakfutam is lesz :)

(#14050) Mastre válasza proof88 (#14049) üzenetére


Mastre
tag

Nekem a holnapi gyakfutam vsz nem játszik.
Hétfőn meg kedden is vizsga... :W
De majd legközelebb...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.