Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13001) Speedg válasza proof88 (#12989) üzenetére


Speedg
csendes tag

Én múltkor a telemetryába szerettem volna életet verni ,mert nem akart működni.De gondoltam azokat a módokat letörlöm amiket kipróbálásra letöltöttem .Olyat is letöröltem amit már tudom hogy nem kellett volna törölnöm,de ezt addig nem tudtam míg le nem töröltem :DD
Röviden ennyi. :P :D

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#13002) akoska07


akoska07
nagyúr

Sajnálom,de technikai okok miatt nem fogok odaérni a mai gyakfutamra. :W :W

megaupload-ról senki ne töltse le,mert tele van crc hibával.
gphungary meg lassu mint egy ólomtetű :W

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#13004) ervin33


ervin33
tag

mást is ledobott a szero? vagy csak engem egyedül :W :W

(#13005) proof88 válasza ervin33 (#13004) üzenetére


proof88
addikt

sztem csak téged

(#13006) cila1


cila1
aktív tag

nem tudom,hogy ti hogy vagytok ezzel a pályával de engem kifejezetten idegesít.Nincs egy autózható tuti ív,kisodródsz ha nem figyelsz ,rázókőre egy csomó helyen fellehet akadni,itt nem F1 autóval kellene menni hanem tevével.Szerintem arra készűlt.

(#13007) JColee válasza cila1 (#13006) üzenetére


JColee
őstag

szerintem rohadt jó :)

(#13008) proof88


proof88
addikt

Ilyen dolgok történtek a mai gyakon velem:
egyik rajtgyak: volt egy kis fennakadás
másik rajtgyak: torpedózás
gyakfutam:
1. körben kizökkentettek a ritmusomból ...
itt meg spontán boxot látogattam
itt meg nem sikerült megtartani az egyensúlyt
:N

(a háttérben teamspeak beszélgetés folyt éppen, azért bocsi ha zavaró volt ... az én hangom meg nem vette fel a fraps)

[ Szerkesztve ]

(#13009) akoska07 válasza proof88 (#13008) üzenetére


akoska07
nagyúr

kva jók ezek a videók,és én emlékszem milyen kommentár volt előtte :DDD :C
azért az a sima önszorgalomból végrehajtott áthajtásos büntetés,az nem semmi :DDD
a másik,szegény speed-nek mit kellett átélnie :DDD

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#13010) Kleroo


Kleroo
veterán

Bocsi hogy nem szóltam hogy nem jövök gyakfutamra,de baromi sűrűvé kerekedett a hétvégém,így nem is voltam gép előtt.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#13011) proof88


proof88
addikt

(#13012) Iron Funeral válasza proof88 (#13008) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Én csináltam volna egy boxolást, ha már arra jártam, persze lehet, hogy túl voltál a tervezett(eken), abban az esetben... nem tudom :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#13013) Speedg válasza proof88 (#13008) üzenetére


Speedg
csendes tag

Végülis a szabályzatban nincs utalás arra hogy így nem szabad bemenni a box utcába :DD

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#13014) proof88 válasza Iron Funeral (#13012) üzenetére


proof88
addikt

már túl voltam rajta :D

(#13015) Brixx


Brixx
csendes tag

Sziasztok! Honnan lehet letölteni az új frissítéseket? Vagy ami kell. :)KÖSZII

[ Szerkesztve ]

Tóth Brigitta

(#13016) akoska07 válasza Iron Funeral (#13012) üzenetére


akoska07
nagyúr

proof is ugyanezt tette,ha már arra járt.
csak kicsit másképp értelmezte a boxolást :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#13017) proof88 válasza Brixx (#13015) üzenetére


proof88
addikt

szerinted??? :)
az oldalunkról :)
"Pluginek, kiegészítők rFactorhoz" rész alatt van 5 link, azt az 5-öt fel kell rakni rfactorhoz ... bár lehet már felraktad az fsone09-et nyáron, erre nem emlékszem ...

(#13018) akoska07 válasza proof88 (#13017) üzenetére


akoska07
nagyúr

az fsone-t ne a megauploadról szedje le,ha szüksége van rá.
sztem a honlapon is ki kellene cserélni gphungary-s linkre.
ne töltse le senki feleslegesen,ami amugy is nagyon lassan jön.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#13019) proof88 válasza akoska07 (#13018) üzenetére


proof88
addikt

Na megnéztem most ezt a linket, mert anno innen töltöttem le én is. Nekem jól lejött, hiba nélkül ki tudtam csomagolni, ráadásul 4-5 perc volt a letöltési idő, 3.6 Mega/mp-vel jött.
Úgyhogy én hagyom a linket, de kiegészítettem a gphungary-s linkkel, szóval 2 link van az oldalon. :)

Más:
rFactor 2 infók

(#13020) HartgeH3-2.8 válasza proof88 (#13019) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Proof köszönöm az oldalra kitett videókat megtisztelő számomra :)

(rFactor2) "Befogja verni a Codemasters-t" igaza lesz ennek a hozzászólónak :D
Személy szerint nagyon várom az esőt, úgy érzem ott adott esetben olyan Sutil módjára lehet esélyünk nekünk a középmezőnynek is egy egy kimagasló eredményre.

Erőt veszek és elolvasom a cikket, remélem a setupolás "könnyebb" lesz :)

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

(#13021) proof88 válasza HartgeH3-2.8 (#13020) üzenetére


proof88
addikt

mondjuk már arra is gondoltam hogy összedobok egy egyszerű progit amivel lehetne egyszerűbben setupot generálni fsone-hoz ... csak nincs rá időm, de lehet hogy őszi szünetben összedobok egyet ... lennének benne csúszkák, örülnél neki :D
meg lehetne látni, hogy mennyi leszorítóerőt generálnak a szárnyak elöl-hátul, stb ...

[ Szerkesztve ]

(#13022) Iron Funeral válasza proof88 (#13019) üzenetére


Iron Funeral
őstag

"- rFactor 2 úgynevezett RealRoad technológiát fog használni, azaz folyamatosan felgumizódó pályák stb. "
örömkönnyek ezek kérem, örömkönnyek :))

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#13023) proof88 válasza Iron Funeral (#13022) üzenetére


proof88
addikt

Újraírtuk a Force Feedback-et ami sokkal direktebb lesz, mint a RealFeel plugin esetében. Az új technológia segítségével próbáljuk a lehető legkissebbre csökkenteni az úgynevezett beviteli lag-ot. Jó hír hogy az újabb kormányok már jóval gyorsabbak lesznek mint elődjeik, így meg fognak oldódni a lag problémák.

Rengeteg visszajelzést kaptunk online bajnokságok adminjaitól a multiplayer mód fejlesztésével kapcsolatban. Valószínűleg a legnagyobb újítás ami befolyásolni fogja mind a single, mind pedig a multiplayer módot az a Dynamic Surface Technology, vagy másnéven RealRoad.

Az új technológia segítségével az aszfalt az idő múlásával egyre inkább fel fog gumizódni, akárcsak a valóságban amely egyre nagyobb, és nagyobb tapadást biztosít majd. A nagy esőzések pedig lemossák a felgumizott réteget. A vizes pályát az eső elmúltával az autók is szárítani fogják, amely azt fogja jelenti a gyakorlatban, hogy az ideális ív fel fog száradni a zivatart követően. Az összes tényező befolyásolni fogja az aktuális tapadást, ami nem előre szkriptelt, így fontos szerepet fog játszani a megfelelő vezetési stílus, így főleg az online versenyzés egy teljesen új élményt fog nyújtani a versenyzők számára.

(#13024) Szabesz


Szabesz
őstag

Csináltam egy torrentet, amiben minden szükséges benne van. Fenn van az oldalon. Aki teheti nézze meg, és a fontosabb fileokat (fsone, teamupdate) rendezze a torrentnek megfelelő helyekre, és ha valakinek kellene bármelyik, minél többen álljunk be seedelni.

¯\_(ツ)_/¯

(#13025) proof88 válasza Szabesz (#13024) üzenetére


proof88
addikt

Szabesz és én már tudjuk seedelni :) így ha bárkinek le kell töltenie valamit, bármikor le tudja tölteni a tagoktól

(#13026) Zoza24 válasza macy (#13003) üzenetére


Zoza24
senior tag

szerintem nagyon fasza ez a pálya...10-szer jobb mint pl Bahrain:)

Forza Italy!

(#13027) HartgeH3-2.8 válasza proof88 (#13021) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

"arra is gondoltam hogy összedobok egy egyszerű progit amivel lehetne egyszerűbben setupot generálni" Ha ezt összedobod örök hálám üldöz majd csak el ne érjen :D

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

(#13028) JColee válasza proof88 (#13023) üzenetére


JColee
őstag

csorog a nyálam vazz
megyek és megeszem a pizzámat

(#13029) proof88 válasza JColee (#13028) üzenetére


proof88
addikt

azt már rég ettem ehh

(#13030) cila1 válasza proof88 (#13029) üzenetére


cila1
aktív tag

nyálat? :D

(#13031) proof88 válasza cila1 (#13030) üzenetére


proof88
addikt

:N

(#13032) cila1 válasza proof88 (#13031) üzenetére


cila1
aktív tag

TESSÉK.EZT NEKED SZÁNOM.

(#13033) proof88 válasza cila1 (#13032) üzenetére


proof88
addikt

köszi szépen :))

(#13034) macy válasza proof88 (#13033) üzenetére


macy
addikt

Most pedig töröld le a nyálad a monitorról :DDD

(#13035) proof88 válasza macy (#13034) üzenetére


proof88
addikt

:N

(#13036) akoska07


akoska07
nagyúr

Mikor lesz megint gyakfutam ?
a vasárnapi előtt.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#13037) Brixx


Brixx
csendes tag

Sziasztok!
Folyamatosan azt írja ki, hogy csatlakozási idő lejárt. Nem tudok gykorolni. Kitörik a pánik! :D

Tóth Brigitta

(#13038) proof88 válasza Brixx (#13037) üzenetére


proof88
addikt

rossz jelszót írsz be, az oldalunkon a Szerver menüpont alatt megtalálod mindig az aktuális jelszót, ami egyébként 2 hetente változik a biztonság kedvéért, legközelebb elvileg szombaton fog változni :)

(#13039) Stirlitz


Stirlitz
senior tag

Hello!

Szerintetek egy HD4850 elég lesz Rfactor2-höz? Valaki írta, hogy dx9-es lesz a game, ebből okoskodom. Valamint egy 400w-os chieftec táp egy alapórajelen használt phenom II. 3.2 4magos proci mellett jó hozzá? Eddig konnektorból mérve, 185w volt a legnagyobb fogyasztás amit mértem hd4670el.

[ Szerkesztve ]

(#13040) Frenky89 válasza Stirlitz (#13039) üzenetére


Frenky89
őstag

Szerintem elég, ha azt nézem, hogy az F1 2010, vagy DiRT2 is maximumon megy vele. A táp is elég lesz.

(#13041) HartgeH3-2.8 válasza Frenky89 (#13040) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Én szerintem a 4670 is elég lesz hozzá, legalábbis bízom benne hogy csak a factor2 miatt nem kell VGA-t cserélnem azért az nekem húzós volna :)

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

(#13042) Stirlitz válasza HartgeH3-2.8 (#13041) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Hát az igazság az, hogy most lenne lehetőségem kis pénz ráfizetéssel cserélni. Eladó olyat keress mint az enyém, én meg egy hangyányival erősebbet. DX11 féle vakítás egyelőre nem érdekel, majd ha már a hd67xx-es karik is olcsók lesznek, majd váltok. Csak a tápom elég lesz-e? Jelenleg bőven elég HD4670, nekem még crt monitorom van :B , és minden maxra állítva 1280*1024ben fsone2009 180-200fps. Rajtnál szarabb, ott leesik néha 160fps-re is. Szeretném ha rfactor2-ben is így maradna az fps szám :B

[ Szerkesztve ]

(#13043) HartgeH3-2.8 válasza Stirlitz (#13042) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Nagy álmok nagy tervek nagy célok :P

Persze erősebb kari jobb még ha "kicsivel" is bár szvsz én is csak akkor cserélek ha van is értelme.Sokan már azt mondják nekem 4890 Toxic (ami nagy álmom) arra sem érdemes már inkább vegyek 5x szériából.Én azon filózok majd ha oda kerülnék(anyagilag) hogy vga csere, a gépem milyen kártyát tudna még kihajtani..
Táp: Megint csak szvsz tápra nem szabad sajnálni.Én egy 560as Chieftec-el tolom ami elméletileg elég lesz még ha kártyát váltok akkor is.

Mennyi is van neked 400?!
Gondolom ha kérdeznéd ezt specifikus topicban biztosan jönnének a "ne aggódj elég lesz az hiszen ez ennyit fogyaszt meg annyit fogyaszt" emberek hozzászólásai de én személy szerint mai világban 500W alá nem mennék.Nem kell 650W meg 1000W-os atomerőmű, de 500W alá semmiképp sem mennék.

Biztos ami biztos.

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

(#13044) macy


macy
addikt

Nekem 5670-es van, igaz a procim csak egy AMD 6000+ X2. És bizony csak mediumon megy az F1 2010 1360x768-ban.

(#13045) Stirlitz válasza macy (#13044) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Na látod, ezért vennék inkább az előző szériából egy erősebbet, egyébként nem hinném, hogy a proci miatt megy csak mediumon, x2-ők sem voltak lassúak, és különösen igaz ez egy 6000+-osra. DX11 karit majd akkor, amikor elég erős is lesz a DX11-hez, nem csak egy felírat a dobozon.

Hartge azért értem én, hogy táp őssz teljesítménye 500w, de ebből a 12v-os ág menyit tud? ;) Ez lenne a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#13046) proof88 válasza Stirlitz (#13042) üzenetére


proof88
addikt

elég lesz hozzá, bár én elég érzékeny vagyok a hangokra szal ez csak az én bajom lenne ha terhelés alatt zavarna a ventije ...
én egyébként Corsair CX400-at használok a gépemben, amiben van egy radeon 4850, meg egy e7200-as proci. Ellentétben Hartge-vel :D, sztem a mai világban simán jó lehet 500W alatti táp is, ha az ember előre tudja, hogy nem akar csúcs gépet később sem.
Gigabyte Suberb 460W is jó táp, ajánlott, de azt cseréltem a CX400-ra, mert ez halkabb, bár kicsit drágább talán.
FSP PNF/PNR400-asok is jók és biztonságosak és olcsóak asszem, de tudnak hangoskodni és nem olyan erősek, mint mondjuk egy CX400. Tehát előfordulhat, hogy nagyobb terhelést már nem bírnak el, amit a CX400 még simán elbírna. De a géped minden bizonnyal ezek is elbírnák, csak lehet hangoskodnának kicsit.
Aki meg csúcs gépet akar, az vehet 500W-nál erősebb tápot, és akkor menni fog az X2-es kártyák vagy CF. Chifi 550W AB-A tápot nem ajánlom. Jó és biztonságos táp, de nem elég erős és tud hangoskodni. Corsair HX520 erősebb nála, moduláris és halk. Azt ajánlom, az van barátnőm gépében. A venti vezérlése necces, mert van egy pont ahol már a melegedéséhez viszonyítva vészesen alacsonyan tartja a ventijének fordulatszámát és emiatt idő előtt ki tudja nyírni magát a táp, ebből már voltak problémák. De ha tisztességes a ház, és van elöl egy beszívő venti, hátul meg egy kifújó, akkor nem lesz gond. És lehetőség szerint a kábelek se legyenek a légáramlás útjában, bár remélem aki moduláris tápot vesz az nem is hagyja szanaszét a kábeleket a gépben.
Corsair VX450 is jó táp, de drágább mint a CX400. Van HX450, ami moduláris, mondjuk azért nem adnék pénzt, akkor már inkább a HX520.
Corsairnek is van asszem 550-es tápja, VX550, na azt nem ajánlom, mert nem olyan minőségi a belseje. Helyette ott van már a TX650, az jó táp.

Enermax, Cooler Master, ezek még jó tápok szoktak lenni. Enermaxnak pl van egy iszonyatosan ajánlott és minőségi tápja, ami szintén moduláris, és méltó ellenfele lehet a HX520-nak, de nem jut eszembe a konkrét neve. Modu 82+ 525W talán ...

Codegen, Trust, meg mittomén mik vannak még, ezeket ne vegyél.

Coolink-ről mostanában nem tudok semmit, de régen voltak jó és minőségi Coolink-tápok, még a PIII-as időszakban.

Egyszóval gyártón belül sem mindegy, mert a táp belseje is számít, azt meg sok gyártó kapja beszállítótól, ezért vannak gyengébb meg erősebb tápok uattól a gyártótól, ezért nem ajánlottam pl a VX550-et sem, mert tudom hogy annak nem olyan minőségi a belseje.

[ Szerkesztve ]

(#13047) Szabesz válasza proof88 (#13046) üzenetére


Szabesz
őstag

Enermax az jó (drága is :D), az enyémet sem tudtam még zavarba hozni ( hangot sem szokott kiadni magából :) ), pedig lett tesztelve vele pár gép :)

¯\_(ツ)_/¯

(#13048) proof88


proof88
addikt

A következő futamon csak Frenky indulhat!
Amúgy én is láttam a körét és nem vágta le. :D Nem tudjuk mi okozta...

(#13049) Szabesz válasza proof88 (#13048) üzenetére


Szabesz
őstag

Elmenteka... :D:D

¯\_(ツ)_/¯

(#13050) Frenky89 válasza proof88 (#13048) üzenetére


Frenky89
őstag

Sry, de nem szándékos volt. Fogalmam sincs mitől van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.