Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) JColee válasza ervin33 (#8000) üzenetére


JColee
őstag

jaja én is löktem már ki mást sajnos :(
ezek az emberek folyton csak elkurják, nem kicsit

[ Szerkesztve ]

(#8002) macy


macy
addikt

Ti mentek az F1-el én meg megyek a helivel és aki lökdösődik azt kilövöm :DDD

(#8003) Iron Funeral válasza macy (#8002) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ennyi erővel jöhetnél az SC-vel is! Vadrácsot rá aztán haddszóljon! :DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#8004) Szabesz válasza Iron Funeral (#8003) üzenetére


Szabesz
őstag

Nem is rossz ötlet :) macy jön az SCvel, beáll a rajt előtt elénk, s egy körig megy előttünk, majd kör végén kimegy, nem lenne probléma legalább a rajt után :))

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#8005) macy válasza Iron Funeral (#8003) üzenetére


macy
addikt

Azzal nem érlek utol benneteket de a helivel kilométerekről leszedlek :DDD

Nem tudom melyik modban mentem az SC-vel de állandóan felborult a kanyarokban :)

Assassin Creed 2-t próbálta már valaki?

[ Szerkesztve ]

(#8006) SirAlo válasza macy (#8005) üzenetére


SirAlo
aktív tag

en kiprobalnam de csak ha van mar crack hozza:p

(#8007) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Na aki akar az gyorsan jöjjön, mert kezd az időmérő!

(#8008) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Elnézést kérek mindenkitől a mai bénázásaim miatt, főleg akivel koccantam, v feltartottam!!!

(#8009) proof88


proof88
addikt

Igazából nem tudok mit válaszolni most senkinek... :D
Ne feledje senki, hogy holnap 17:40-től gyakfutamra időmérő, 18:00-tól gyakfutam... este meg a vb-futam... óraátállítás!!!

(#8010) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Na vázolom mi a stájsz! :DDD

Kipróbáltam a szingapúri pályát ami az F1RL Trackpackban van, enyhén kiábrándító volt mindenféle küzdelem nélkül 11 másodperccel gyorsabb köröket mentem mint ami a hivatalos rekord ( 1:45.599 - K Raikkonen (2008) ). De én nem estem kétségbe és felraktam az LMT féle Szingapúrt ami mindjárt helyrerakta a köridőket (1:47.xxx). Az LMT féle pálya egy hajszálnyival csúszósabb(tényleg csak egy pöppet), viszont kapásból van két előnye: kevésbé eszi a gumikat és nem annyira huplis mint az F1RL féle(+a valósabb kőridők). Szóval ezúton előterjesztem, hogy a szingapúri verseny az LMT pályáját használva folyjon le!

A pályát Innen letölthetitek! (a legalsó link lesz az)

Csekkoljátok le, de szerintem nem lesz ellene kifogásotok ;)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#8011) Farkas23 válasza Iron Funeral (#8010) üzenetére


Farkas23
aktív tag

És mivan az rft-s pályával?:) Ami alapbol van a 2009-es rft-s?:)

(#8012) Iron Funeral válasza Farkas23 (#8011) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem tudom mi van vele, de az LMT tökéletes, ami azt illeti még a grafikája is jobb mint a másiké volt ;)
De ki fogom próbálni az RFT félét, nehogy szó érje a ház elejét! :P

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#8013) macy válasza Iron Funeral (#8012) üzenetére


macy
addikt

Én már próbáltam azt a pályát, igaz magával az LMT moddal, de megzabálta a gépemet. Rendesen diavetítés volt, nem is tudtam csak pár métert menni :DDD

(#8014) Frenky89


Frenky89
őstag

Kjúbika de szépen csinálta a zsigulival!

Vettel meg szegény... :O

(#8015) Iron Funeral válasza macy (#8013) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nekem nagyon simán megy az a pálya, a hiba az ön készülékében keresendő! :P :))

F@sza volt egyébként, a rajt után kezdtem örülni, hogy MS jól eljött erre belepörgött Alo :o :o Utána meg még szárnycsere is :W

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#8016) proof88


proof88
addikt

Nagyon jó volt a mai futam. :) Nem hiszem, hogy eső nélkül nem lett volna izgalmasabb, mint Bahrein, eleve nehezebben melegednek itt túl a gumik, mivel a hűvösebb idő mellé keményebb lágy keveréket hozott a Bridgestone... az a gond persze ma is meglátszott, hogy ha 3-4 körön keresztül követünk valakit, akkor annyit csúszkál a kevesebb tapadás miatt az autó, hogy tényleg túl tud melegedni a gumi. De azért nem volt olyan rossz a helyzet, mint Bahreinben. A Mercedesnek meg javulnia kell mechanikai tapadásban, jelenleg se Rosberg, se Schumi nem tud többet kihozni a kocsiból ezeken a pályákon. Petrovra még kíváncsi lettem volna, ha nem viszi ki magát a kavicsba...

(#8017) SirAlo


SirAlo
aktív tag

nah ez tenyleg jo futam volt! remelem jo lesz a liga futam is :D itt a ligaba minden futam izgalmas :)) nem tudunk unalmas futamot menni valahogy :p

[ Szerkesztve ]

(#8018) Stirlitz válasza proof88 (#8016) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Huhu, ez a Petrov :) Ahogy a rajrácsot sorolták fel az elején, és ugye ott volt a kis képük mellette.... ;] Ha sötétben jönne velem szemben, biztos átmennék a másik oldalra az utcán. :Y Ha olyan gyors lesz majd idővel, mint amilyen ronda, sokra viheti. :P Ilyet utoljára szegény Koszta kapusnál éreztem, amikor jött felém a nagy lapát kezével és medve hangon oda dörmögte, öcsi add a labdát. Messziröl odadobtam inkább. :B

[ Szerkesztve ]

(#8019) proof88 válasza Stirlitz (#8018) üzenetére


proof88
addikt

nem tom, sztem nem ronda
az tény, hogy 79 kilójával és 187? centijével ő a legnehezebb és legmagasabb pilóta a mezőnyben :)

(#8020) Stirlitz válasza proof88 (#8019) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Sztem simán kgb-s. ;]

Ami idén eddig hiányzik nekem,az Kobayashi. Nem azzal kerül a képernyőre, mint amivel tavaly sajna.. Pedig szorítok neki mindig, de nem jön össze neki eddig.

[ Szerkesztve ]

(#8021) proof88 válasza Stirlitz (#8020) üzenetére


proof88
addikt

Hát, lehet a Sauber sem az igazi... Bahrein úgy volt szar ahogy, most meg 1. körben kiesett... ugyanígy kíváncsi lennék Hülkenbergre is, de ő is kiesett az elején. Kell még 2-3 verseny, mire mindenkinek lesz lehetősége megvillantania a foga fehérjét. ;]

(#8022) Stirlitz válasza proof88 (#8021) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Ez is igaz, autó nem az igazi, vagy nem tom mi van, teszteken még jóféle kocsinak nézett ki.

Suméker odabaszott rendesen, mekkora rutinnal rajtolt, az azért villant, kár a sérülésért, oda is lett az egész. Érezte az öreg, nem kéne boxba menni mert vége, és így is lett. Ekkora rutint........ Emelem kalapom előtte! És aki összekocintotta a népet meg nyert, de igazságtalan az élet néha. Ez a Gomb Józsi is néha jó, néha meg Baumgartner Zsozsó.. A Czolner meg mindig simán hülye, megint ennyi ökörséget összedumálni... És amit én írtam nekik a chat oldalukra, azt bezzeg nem mondta be... ;]

[ Szerkesztve ]

(#8023) Iron Funeral válasza Stirlitz (#8022) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Jaja nekem is feltűnt, hogy azt mondja nem érez semmit közben meg akkora szikrákat csapott az első szárny mint az állat :D Egyébként Alonso beszólása tetszett a legjobban az egész versenyen, amikor mondták neki, hogy 3,5-re van tőle Hamilton; "Oké, nem akarom tudni!" :DDD :DDD (szerintem odaképzelt e mondat mögé egy "b+"-et is ;] ) Lajoskának is riszpekt tényleg jól ment a versenyen :K
A Mercedes meg szedje össze magát, mert ha nekem kell összeszedni őket akkor... :((( :DD

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#8024) proof88


proof88
addikt

Remélem az újoncok vágják már a szabályzatot, mert ha nem akkor gond lesz ... :U

(#8025) Iron Funeral válasza Farkas23 (#8011) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Kipróbáltam az RFT pályát, ami a karakerisztikát illeti 1:1-ben ugyan az mint az F1RL féle, a különbség annyi volt, hogy kb 3-4mp-vel lassabb ez a pálya. Az LMT a legjobb szvsz. :K

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#8026) cila1 válasza Iron Funeral (#8025) üzenetére


cila1
aktív tag

Én is unatkoztam és kipróbáltam mindkettőt.Szerintem az LMT sötét,nem látni jól a féktávot és kurvára csúszik.Az F1RL szerintem jobb és könnyebb. Kinek a pap kinek a papné.

(#8027) Iron Funeral válasza cila1 (#8026) üzenetére


Iron Funeral
őstag

F1RL-ben csak és kizárólag az ideális ív kevésbé csúszós, az LMT pályán meg nincs "felrajzolva" a féktáv, azért nehezebb látni, ez csak megszokás kérdése, én az RL félén mentem olyan 8 kört és utána az LMT pályán nem kellett nagyon keresgélnem a féktávokat, olyan 3 kör után ráéreztem, nem nagy kunszt. Tényleg mondom, hogy alig csúszósabb az LMT pálya, csak ugyanúgy mint a féktávoknál, a kanyarokban sem látod az ideális ívet ennyi az egész, megszokás/ráérzés kérdése. Pláne az RL féle 11mp-vel gyorsabb (rövidebb?!?) mint a valós. Ha már nagyon muszáj azt a gyökér pályát akkor inkább az RFT féle menjen majd...
(Újfent meg kell jegyeznem, hogy csúszósabb pályán jobban összerázódna a mezőny, a több hiba miatt, illetve azért, mert kevesebbet számít a setup mint egy olyan pályán ahol tökéletesre tudod hangolni a körödet)

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#8028) proof88


proof88
addikt

(#8029) Speedg


Speedg
csendes tag

A mai futamot kihagyom,na nem a rámrott bünti miatt csak tartok egy kis szünetet ,hátha a következő futamon jobban szerepelek :) Úgy is gyenge vagyok ezen a pályán ez látszott egész héten :K Jó versenyt mindenkinek :)
Ui: A büntit a következő futamon vállalom és tölteném le

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#8030) vizza


vizza
csendes tag

Kosz h el kurtatok az elso versenyem...mondtatok h mikor le alszik a piros lampa de a boxba nem aludt le a mezony mar a paja felenel volt faszomba,mire volt jo most jottem s mar ki kell essek....

(#8031) vizza


vizza
csendes tag

Most mert veletlenul neki mentem farkasnak, sztem azert van a gyakfutam h amit ott el rontunk a rendes futamon figyeljunk jobban oda, nem azert h kizarjanak v valami....most nem azert de ez az igazsag es elso futamomon nem kellet volna boxbol inditsatok nem tudtam h ez lesz...

(#8032) Szabesz válasza vizza (#8030) üzenetére


Szabesz
őstag

Először is, elkúrtátok, másodszor meg ez a második figyelmeztetésed. Semmi jogalapod nincs itt pattogni, örülj, hogy minden további nélkül engedtük, hogy egyátalán a szerveren gyakorolj.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#8033) vizza


vizza
csendes tag

Itt most nem azzal van a gond, de en most honnan tudhatnam h boxbol h kell rajtolni, vartam gyuljon a lampa nem gyult, de en nem pattogok ez tiszta igaz amit le irtam...tobbet nem mondok semmit h szabesznek ne legyen kritikaja amit ram vethetne...

(#8034) Szabesz válasza vizza (#8033) üzenetére


Szabesz
őstag

Ezzel kicsit már elkéstél

¯\_(ツ)_/¯

(#8035) Speedg


Speedg
csendes tag

vizza:
Nem az a baj hogy mondod ,hanem ahogy mondod.Itt ez eddig nem volt szokás :(

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#8036) vizza


vizza
csendes tag

Hat ez van, kemenyen bantak velem most mit csinaljak igy nem lehet beileszkedni..

(#8037) cila1 válasza vizza (#8033) üzenetére


cila1
aktív tag

Na jó kezdelek már én is unni.
Először is.Szabesz fizeti a szervert.Mi hozzájárulunk a szerver fentartásába.(küldöm is Szabesz a részem illetve Woodyét)
Másodszor.Talán 1 kis viselkedés kultúra hiányzik nálad.Pl.a faszomba.Nem a kuplerájba vagy hanem 1 tök jó társaságba ahol normálisan szoktunk beszélgetni.Nem vagyunk kiváncsiak a trágár szövegedre.Gyurcsány Feri is megmondta (nem tetszik ellehet húzni)
A boxos témába igazad van.Nem tudom miért csinálja ezt a játék.
Harmadszor.Mi is beleszoktun szálni a másikba de nem ennyiszer és észnélkűl ahogy te.
Tehát talán megkéne tanulnod elöszőr kezelni az autót és utána futamozgatni.A következő pálya Singapur és ott csak betonfal van nem tudsz nagyon a bukótérből visszajönni mert az kevés van.Nem azért gyakorolnak a többiek hogy az első kanyarba kiessenek.

Na most légyszives .Tartózkodjál a jövőbe a trágár beszédtől,olvasd el a szabályzatot,ne vágd le a kanyarokat,probálj meg ésszel vezetni.
Mert szerintem ha így folytatod kizárás lesz a vége.

(#8038) JColee


JColee
őstag

Breisának grat, végig gyorsabb volt mint én :R
Egyszer belecsúsztam sajna, rá lehetne nézni (kedves BT)

vizza Te grideztél? Elég célirányosan kaptad telibe Farkast :U

cila1 Kíváncsi vagyok, be lehet-e állítani annyit.

[ Szerkesztve ]

(#8039) cila1 válasza JColee (#8038) üzenetére


cila1
aktív tag

1000kg bünti :DD

(#8040) vizza


vizza
csendes tag

Nem az cila csak beillenytuzettel egesz heten gyakoroltam gondolva h monzaba tudok pontot szerezni, en sem gondoltam hogy boxbol kell induljak...

(#8041) Stirlitz válasza vizza (#8036) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Őreg....... :(((
Írtam ugye? Várj arra a rohadt lámpára, fél perc után alszik ki. Közveszélyesen rajtolsz, és nem érdekel, hogy gyakorló futam vagy sem, ha zsinórban így rajtolsz, nincs rád szükség. Senkinek az örömét nem kell tönkretenned, nincs rá szükségünk. Menj és próbálj meg olyan ligát keresni, ahol eltűrik ezt fajta viselkedést a versenypályán. Nem fogsz találni. Nem szükséges reagálnod, nem érdemes. :( Jössz és asziszed te vagy itt a Schumacher? Sokkal gyorsabb, és főleg érettebb versenyzők vannak itt, és nem egy. Az istenit, beállítottad a vércukrom rendesen... És tényleg, tisztára grid a stilúsod, ez nem az a játék, teljesen el vagy tévedve. Mi vagy Te? Nelson Piquet Jr?

[ Szerkesztve ]

(#8042) SirAlo válasza proof88 (#8028) üzenetére


SirAlo
aktív tag

en is benne vagyok :D:D

(#8043) ervin33 válasza vizza (#8036) üzenetére


ervin33
tag

a te ámokfutásod ott kezdödött mikor elkeztél a szeron a levágásokal legjobb körre menni. mi is tudnnánk mert offline ban már probáltuk és akár 1.17 is tudtunk volna menni. meg mikor azt mondtad az egyik gyakorlo utánn hogy én kilöktelek azt a chat en elég durva szavakat használtál. közben meg te nyomtad balra a billt azért sodrodtál ki.

ilyen hozzá állásal nem is fogsz tudni beilleszkedni.

vannak itt is nézet eltérések mindig de akkoris megadjuk a tiszteletet a másiknak és nem faszomozunk meg ilyenek.

(#8044) cila1 válasza vizza (#8040) üzenetére


cila1
aktív tag

Nézd szerintem köszönettel tartozól az adminoknak hogy egyáltalán engedtek indulni.
Írtam már az esetemet hogy én 4 hét gyakorlás után indultam vagy pl a Woodyt nem is engedte a bizotság indulni mert baleset veszélyesnek látták és csak 3-4 hét után indulhatott.Nézd meg a másik kettő ujjoncot hogy ők mit csinálnak(normálisan versenyeznek,nem kamikázéznak,nem káromkodnak)Ugyhogy azt javaslom húzd meg magadat és próbálj meg beilleszkedni mert kizárás lesz a vége.Pontért nem kapsz pénzt ez csak 1 szorakozás.A bilről meg annyit ha komolyan gondolod ezt a játékot és a pénzed engedi akkor vegyél 1 kormányt.Resetnek nem volt kormánya és inkább nem indult pedig általába 1-2.helyen szokott végezni tehát eggyik legjobb pilóta.Nem akarta elrontani mások versenyét.Én nem is engedném a billel való vezetést mert nehéz és cikázol csak a másik elött.

[ Szerkesztve ]

(#8045) Hugs válasza JColee (#8038) üzenetére


Hugs
csendes tag

grat neked is,baromi jó futam volt :D
megleptél,hogy kint maradtál még két kört a box kiállásoknál,pedig nyomtam mint a meszes de nem volt elég
az a koccanás meg nem volt vészes

(#8046) Farkas23 válasza vizza (#8040) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Na, látom kicsit eltévettél:S Ha a kocsma lent van az egyik sarkon, oda mehetc káromkodni! A BT-t sose vonjuk felelőségre, és nem szídjuk! Edzésen figyelmeztettelek, h nem fogunk engedni indulni a VB futamon, ha vágsz, meg stb. te ezt nem vetted komolyan! Ma gyakorló futamon irtam, h figyeljünk, és vegyük komoilyan, erre letabloztál! Figyeltelek abba a kanyarba sokszor, kb 10 kanyarvételből, ha 2x normálisan vetted:S
A boxbol való indulást is kleirtam, h figyelj mer késöbb vált. Látszik figyelni se figyelsz:S
Következő futamon, csak akkor indulhatc ha felmondod a szabályzatot!
Kicsit vedd észre magad, nem a kocsmában vagy! És kezd megszokni, h ez nem grid, és nem arcade játék, h akkor mész neki vkinek amikor akarsz, ezt Szimulátornak hívják!
Remélem a továbbiakban nem fordul elő ilyen!

(#8047) proof88


proof88
addikt

vizza,

ha elolvastad volna a szabályzatot, akkor tudnád, hogy nem esel ki azért, mert később rajtolsz el a többieknél a boxból, elég lett volna csak legalább 18-szor végigmenned a pályán! Mert aki ugye teljesíti a versenytáv 90%-át, az kap pontot...

Most mert veletlenul neki mentem farkasnak, sztem azert van a gyakfutam h amit ott el rontunk a rendes futamon figyeljunk jobban oda, nem azert h kizarjanak v valami
nem az a gond, hogy nekimentél Farkasnak, hanem az, AHOGYAN nekimentél... én nem tudom felfogni, hogy a célegyenes végi féktávot miért nem lehet úgy venni, hogy az előtted lévőt BÉKÉN HAGYOD, amikor az előbb előzött meg és újonc vagy... nem csak ez a gond, de amikor rájöttél, hogy nem sikerül rendes féktávot venni, akkor MIÉRT FARKAST KAPTAD TELIBE? Ő már kanyarodott, de neked így is sikerült telibe kapnod... most ezek után engedjünk rajtolni a többiekkel? Ha nem tudod kontrollálni az autót, akkor nem hiszem, hogy attól balesetmentesen fogsz közlekedni, hogy "jobban vigyázol"...

Egyébként én elég jó fej voltam eddig veled, de most ezzel a "Kosz h el kurtatok az elso versenyem"-hozzáállásoddal nagyon kihúztad a gyufát, szóval a legközelebbi esetnél, amikor nem működsz együtt velünk, elbúcsúzunk egymástól... Tudod ha valakit véletlenül kiejtesz futamon, akkor az az ember nem szerez pontot... többek között az én felelősségem az is, mert én is beleszólok abba, hogy indulhatsz-e... és ha kiejtesz valakit, akkor az a valaki joggal teszi fel a kérdést, hogy ki engedte indulni ezt az embert??? Úgyhogy a boxból rajtolás az nagyon is jó szándékú engedély volt, kit izgat, hogy mennyivel később tudtál kijönni a boxból a többiekhez képest? Kaptál volna valamennyi pontot, ha csöndben végigmész legalább 18-szor a pályán... Egyáltalán mentél körbe egy huzamban 18-szor a pályán? SirAlo-ról tudom, hogy ő csinált verseny szimulációt is... először szerintem egyedül tanulj meg ennyiszer végig menni a pályán anélkül, hogy összetörnéd magad, aztán beszélhetünk arról, hogy a többi emberrel együtt indulhatsz-e ... :U

szerk.: ja és egyébként azt fel sem hoztam még, hogy a mai egyik rajtgyakon belém jöttél az Ascariban, amikor én voltam ideális íven, te meg balról egyszer csak megérkeztél, persze már vágtad a pályát, úgy érkeztél mellém, úgy borultál fel akkor... na erre mit mondasz? Az óvatosan vezetést nem a VB-futamon kell elkezdeni, hanem rajtgyakon!

[ Szerkesztve ]

(#8048) Szabesz


Szabesz
őstag

Egyébiránt, senki sem tapasztalt laggot a mai futamon?

¯\_(ツ)_/¯

(#8049) proof88 válasza Szabesz (#8048) üzenetére


proof88
addikt

Én a gyakfutamon tapasztaltam olyat, hogy Frenky mögött mentem és volt amikor 3-4 mp-re eltűnt, de ránéztem akkor a lenti csíkra és a többiek is megálltak, ugyanúgy volt, mint múltkor Spa-ban, de ez tényleg csak pár mp-ig tartott. :D Farkas is ezt tapasztalta egyébként, tehát valszeg más is, kivéve Frenky, mivel ő elöl ment. :D

De a VB-futamon nem volt ilyen gond.

[ Szerkesztve ]

(#8050) akoska07 válasza Szabesz (#8048) üzenetére


akoska07
nagyúr

de én igen.
a felvezetőn volt.

más:
kezd elmenni a kedvem az egésztől.
hiába gyakorolok olyan sokat,nincs eredménye.
hiába tudok "aránylag jó időket" menni
(már amennyire jó időnek számit az,amit én autózok :D ).
a vb futamom mindig ugrik vmiért.
az lesz a vége,hogy nem fogok vb futamra járni.
max,segitek Speed-nek setupot "csinálni"

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.