Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16751) JColee válasza cila1 (#16749) üzenetére


JColee
őstag

Holnap tolom majd, mert még van egy vizsgám (holnap).
Én még csak a 2005öt próbáltam, nekem az nagyon tetszett (csak 200 mega, v10 powaa).

Btw lehetőség szerint ha ezzel vagy 05ös moddal vagy szóval ekörülivel mennénk, szeretnék kimivel menni (ha engeditek, és te is cila).

(#16752) cila1 válasza JColee (#16751) üzenetére


cila1
aktív tag

Akkor csapattársak leszünk?

(#16753) JColee válasza cila1 (#16752) üzenetére


JColee
őstag

Ha felőled nincs akadálya, és olyan moddal megyünk, ahol kimi mekiben (nem a gyorsétterem) van. :)

(#16754) cila1 válasza JColee (#16753) üzenetére


cila1
aktív tag

Engem nem zavar.
Csak nehogy Alonso&Hamilton páros legyünk. :D

(#16755) cila1


cila1
aktív tag

Azért egy kicsit beszarok ezen a kúrva rtl klubon.
Felvételről nyomja az időmérőt holnap. :W
De bezzeg a köcsög születik,yx factor,nyalóka világot élőbe nyomja.

[ Szerkesztve ]

(#16756) Mastre válasza cila1 (#16755) üzenetére


Mastre
tag

kanadai/amerikai időmérő mindig el felvételről ment a reteknél. Nem is tudom, hogy miért adják a F1-t. Minden fontosabb nekik, mint egy élő világszintű sportesemény. Ráadásul nem hiszem, hogy akkora lenne a reklámbevételük belőle, mivel nem tudják közben agyonreklámozni. Nyugodtan visszaadhatnák az m1-nek.

(#16757) Speedg válasza Mastre (#16756) üzenetére


Speedg
csendes tag

Úgy tudom idén lejár a közvetítési joga az rtl-nek,és nem is akarják meg hosszabbítani,mert az alap követelmény az lett( ha jól olvastam) hogy HD minőségben tudjanak közvetíteni.Már pedig HD minőségben csak az M1 tud közvetíteni kis hazánkban. Köcsög műsorokat meg csak hadd nézze a nép úgy ahogy eddig :)

Cila :C :C :C :C

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#16758) JColee


JColee
őstag

Kipróbáltam ctdp06ot és 05öt is, egyenlőre csak ausztráliában. 06os nekem azért tetszik kevésbé, mert nem lehet kikapcsolni teljesen a kipörgésgátlót. bizonyos kanyarokban ezért nagyon melegszik a kanyarkülső első kerék. Másrészt a kormányzár max 20 lehet, ami nekem kevés (Monacoban nagyon). 05ben most csak alapsetuppal mentem, és könnyebb kipörgetni a kerekeket, és a gyors kanyarban is jobban mozog a kocsi hátulja (én ezt szeretem).

(#16759) proof88


proof88
addikt

Akit érdekel: ma kezdődik egy újabb Le Mans 24 órás verseny, délután 3-kor. Eurosporton és Eurosport2-n felváltva nézhető élőben. Most a bemelegítőt lehetett nézni.

[ Szerkesztve ]

(#16760) proof88


proof88
addikt

Sir Stirling Moss is rajthoz áll a most kezdődő legendék versenyén. :) Most 82 éves. :)

(#16761) Mastre válasza proof88 (#16759) üzenetére


Mastre
tag

Itt van hozzá live timing. Hasznos, mert a Eurosporton a feliratok olvashatatlanok, ráadásul gyorsan le is veszik őket. Arról nem is beszélve, hogy a műfajból adódóan szinte követhetetlen az állás. No meg a kommentátorok sem mindig arról beszélnek, ami éppen történik.:D

(#16762) proof88 válasza Mastre (#16761) üzenetére


proof88
addikt

köszi! :)

Szomorúan konstatálom, hogy a magyarországi WTCC futam után is sok olyan ismerősöm van, akik TV-ből sem nézték a futamot, és olyan szinten sincsenek tisztában a szériával, hogy: "túraautó? Jeep, meg ilyenek?" -.-
Basszus. :(((

(#16763) JColee válasza proof88 (#16762) üzenetére


JColee
őstag

Fateromék sem tudnak semmitse. Aztán mindig idegesítenek a kérdéseikkel.

(#16764) macy


macy
addikt

Skacok, kéne nekem egy kis segítség. Venni akarok egy 4 magos procit de az alaplapom elég gyengusz. Frissítettem a biost F6H-ra, így most bekajálna egy Phenom X4-est. Viszont itt valami sbesség csökkenésről írnak. Érdemes ebbe a lapba 4 magos procit venni?

(#16765) proof88 válasza macy (#16764) üzenetére


proof88
addikt

AMD rendszereket nem vágom, azt írja hogy a rendszerbusz jóval alacsonyabb frekvencián fog üzemelni.

(#16766) macy válasza proof88 (#16765) üzenetére


macy
addikt

Akkor valószínűleg adnék a szarnak egy pofont. Csak nem értem mi a francnak lehet belerakni a 4 magos procit. Na mindegy, akkor marad a régi cucc. Köfi.

(#16767) proof88 válasza macy (#16766) üzenetére


proof88
addikt

hát utána kell olvasni hogy hogy megy. Hogy a gyakorlatban ez mekkora lassulás. Mondom én ehhez itt nem értek az AMD-nél.

Néztem a Le Mans-t 3 óráig de most tanulnom kell. :(( 7-től meg F1 időmérő (gondolom lesz stream).

(#16768) Kleroo válasza proof88 (#16765) üzenetére


Kleroo
veterán

Intel POWAA :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16769) proof88 válasza Kleroo (#16768) üzenetére


proof88
addikt

így van, de nem kéne flémelni :D

(#16770) Mastre


Mastre
tag

Ez hihetetlen! Le Mansban az Audi töréstesztet hajt végre a Ferrari segítségével. :Y :Y :Y :Y :Y
Szerencsére erősek az Audi kasztnik, és Mindketten kiszálltak:
Alan McNish
Mike Rokenfeller

[ Szerkesztve ]

(#16771) akoska07


akoska07
nagyúr

[link]

alul van egy kis menü :)

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16772) proof88 válasza Mastre (#16770) üzenetére


proof88
addikt

na igen, endurance versenyen 3-ból 2 audi azért esik ki mert nem tud elmenni egy másik kategóriás autó mellett (most nem azt mondom hogy ki a hibás, hanem maga a tény hogy ez egy megbízhatósági verseny és elengedéses szitu volt mindkettő).

(#16773) Mastre válasza proof88 (#16772) üzenetére


Mastre
tag

Sajnos ez benne van, nem lehet mit tenni. Ha a pályára csak a prototípusokat engednék föl, akkor 20-25 autó kötözne egy 13,5 km-es pályán. Hát az nem túl izgalmas. Kellenek a GTE autók is. Mondjuk McNish szerintem túl agresszív volt. Rockenfellernek meg nagyon csúnyán betett az amatőr Ferrari. Nem is értem, hogy mit akart. Miért kellett átmennie a másik sávba...
Ennek a versenynek ez a "szépsége," hogy különböző autók mennek ugyanazon a pályán. Itt is be lehetne vezetni valami sentinel rendszert, mint a Dakaron. HAbár itt meg villognak, amit nem lehet nem észrevenni. Mérnököknek kéne jobban figyelni, és rászólni a pilótára, hogy figyeljen, hogy ilyenek ne történjenek.

(#16774) Kleroo


Kleroo
veterán

SCHUMACHER!!!!! :Y :R
Nagyon fohászkodtam,hogy felérjen dobogóra. Most már tényleg utálom a kocsog drs-t.
Ha nem lenne ez a szabály, akkor webbert ki tudta volna védekezni.

Mindenesetre végre bizonyította,hogy még mindig tud(na, ha jó kocsiban ülne)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16775) Mastre válasza Kleroo (#16774) üzenetére


Mastre
tag

Igazából ezek azok a körülmények, ahol előjönnek az igazi képességek. Itt nincs autóból adódó hatalmas aero vagy mechanikai tapadás. Itt ami van, azt kell beosztani. Határon. Ebben Schumacher verhetetlen még mindig. Nagyon érzi az autót. "Mindig minden körülmények között" :DDD
Már csak szerencse kéne, mert az nincs.Másfél év alatt ez a negyedik 4. helye. Dobogón akarom látni. Ahhoz pedig vagy jó kocsi kell vagy káosz vagy szerencse. A káoszhoz most kicsi szerencse is kellett volna még.

Aztán kíváncsi leszek az új kipufogókra és diffúzorokra, hogy kire hogy hat....

[ Szerkesztve ]

(#16776) JColee


JColee
őstag

Mi a helyzet a modválasztással?

(#16777) proof88


proof88
addikt

mijaza mod? mijaza zerfaktor? :P

[ Szerkesztve ]

(#16778) Kleroo


Kleroo
veterán

Én eddig a Cila féle F1 2010 modot próbáltam,illetve a CTDP 2006ot.
Mind a kettő szimpatikus. A 2010 szimpibb a friss kocsik miatt.
De a ctdp hihetetlen profi. Csak az a kis baj,hogy nem lehet teljesen bekapcsolni a kipörgésgátlót.Nem reagál. Gondolom akkor egy bizonyos fokozat van,Mert Jcolee meg pont arra panaszkodott,hogy kikapcsolni nem lehet teljesen.

Szerintem próbáljunk ki vmi régi turbós modot is :)
Meg várni kéne esetleg egy friss fsone/RFT modra is. Hátha befut vmi fincsi.
Nomeg az rfactor 2re :D:D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16779) proof88 válasza Kleroo (#16778) üzenetére


proof88
addikt

sztem sajnos még 1 szezont le tudtok nyomni, mire érdemes komolyabban foglalkozni az rfactor2-vel. Tehát ha kijön, utána még a final version-höz 1-2 peccs, hogy érezze az ember hogy kiforrott a játék és nem béta. :D

(#16780) JColee válasza Kleroo (#16778) üzenetére


JColee
őstag

Hogy hogy nem lehet teljesen bekapcsolni? Nekem minimumon sem akar nagyon kipörögni. Egyébként a TC segítséget ugyanúgy kapcsolaghatod. Én azért szeretem kikapcsolni, mert a gyors kanyarokban kevésbé lesz alulkormányzott.
Egyébként nem tudom leszedni a cila-féle 2010-es modot, szerintem filedropper törölte.

[ Szerkesztve ]

(#16781) Kleroo válasza JColee (#16780) üzenetére


Kleroo
veterán

Nekem 4. alkalomra jött le. Állandóan megszakadt letöltés közben.De mindezt úgy,hogy sérülésmentesnek tűnt a fájl,ezért azt hittem,hogy normálisan végetért.

Én ctdp-ben, ha állítgatom a kipörgésgátlót,akkor nem érzek sok különbséget off,és maximum között. Maximumnál is simán kitör a hátulja kisebb gázra is.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16782) JColee válasza Kleroo (#16781) üzenetére


JColee
őstag

Én rákattintok a linkre és a filedropper vagy mi jön be, nem a letöltőlink.
Próbáld ki a 2005öst is., az is elég jó (meg elég kicsi).

[ Szerkesztve ]

(#16783) cila1 válasza JColee (#16782) üzenetére


cila1
aktív tag

(#16784) JColee válasza cila1 (#16783) üzenetére


JColee
őstag

Töltöm.

(#16785) Kleroo


Kleroo
veterán

Kár hogy ez a Sompir nevű srác (rft? )
nem nagyon akaródzik majd publikussá tenni a legújabb modját.Mert szerintem az lehetne talán a legtutibb :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16786) proof88


proof88
addikt

csinálok én olyan modot hogy beszartok. Amúgy nem, mert hibával kilép az rfactor, ha 7-nél több sebességi fokozatot akarok belerakni a fájlba. :O

(#16787) cila1


cila1
aktív tag

4 nap Wellness!!
Lehet irigykedni. :P

(#16788) Frenky89 válasza cila1 (#16787) üzenetére


Frenky89
őstag

4 nap (sincs már) államvizsgáig!!
:P

(#16789) cila1 válasza Frenky89 (#16788) üzenetére


cila1
aktív tag

Majd gondolok rád! ;]
Egy zsák szart.

(#16790) JColee


JColee
őstag

Hát ez a "2010"-es mod elég ratyi. Első blikkre talán azért, mert nem 2010-es.
Mentem pár kört Melbourneben Red Bull-al. Vezethetőség nekem tetszett, mert picit túlkormányzott (alapsetup). Hátsó kerekek jobban melegedtek, ami miatt sajnos borult az egyensúly pár kör után. Szerintem lassabb ez a mod, mint az Fsone09.
Azért nem tetszik, mert mint mondtam, ez nem 2010es mod, hanem valaki meghaxolta a 2009es rft-t. Néhány helyen még a 2009-es autó modelljét sem cserélte le, például a mekinél ha szerintem 2009-es modell van (only). Az autók féktárcsái meg kb úgy néznek ki, mintha egy tuning Ladáról mintázták volna.

(#16791) proof88


proof88
addikt

azért a következő szezon eleji versenyen lehet hogy indulok, de nyáron nem fogok semmibe sem beleszólni és a szezonon sem fogok részt venni, az 1. versenyen csupán vendég versenyző leszek. Vagy a 2.-on, attól függ hogy mikor lesz az Ausztrál Nagydíj. Azért akarok részt venni rajta, mert:
- a ti általatok választott fostos pályán fogtok menni, ami állítólag jobb, én meg meg akarom mutatni, hogy ott is én vagyok a legjobb :K ;]
- kurvára frusztrál hogy összetörtem a bömöst tavaly azon a pályán, pedig én vagyok a legjobb :K ;]
- lételemem hogy megalázzak mindenkit :K ;]
- újra látni akarom hogy 1 mp-cel verek mindenkit hotlapsban :K ;]

(#16792) JColee válasza proof88 (#16791) üzenetére


JColee
őstag

Én is szoktam ilyeneket álmodni. :K ;]

[ Szerkesztve ]

(#16793) cila1 válasza JColee (#16790) üzenetére


cila1
aktív tag

Tudtam,hogy nem fog tetszeni!
Mindig ez van.
Én innentől kezdve nem szólok bele milyen moddal megyünk.Csatlakozok Proofhoz.Megyek azzal amivel a többség akar.

(#16794) Szabesz válasza cila1 (#16793) üzenetére


Szabesz
őstag

Megmondom előre, itt nem lesz semmi.
Az ilyen hozzáállás miatt - is.

¯\_(ツ)_/¯

(#16795) JColee válasza cila1 (#16793) üzenetére


JColee
őstag

Nem értem, mi a probléma. Amit írtam annak a nagy része objektív (féktárcsát kivéve).

(#16796) Kleroo


Kleroo
veterán

F1 RFT ligából infó:
A 2011es RFT mod,július környékén jelenik meg,és csak az rft liga használhatja. A teljes közösségnek,csak decemberben lesz elérhető.

Ennek örömére elkezdtem letölteni a 2010es RFT modot.Meglessük milyen :)

Szerk: Sompir magyar? :F :)

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16797) proof88 válasza Kleroo (#16796) üzenetére


proof88
addikt

persze hogy magyar és nem srác hanem .... úr. :D

(#16798) Kleroo válasza proof88 (#16797) üzenetére


Kleroo
veterán

Tudtam,hogy te vagy az :D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16799) cila1 válasza Szabesz (#16794) üzenetére


cila1
aktív tag

Nekem rossz a hozzáállásom?

(#16800) Szabesz válasza cila1 (#16799) üzenetére


Szabesz
őstag

Igen.

¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.