Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15401) cila1 válasza ace100 (#15400) üzenetére


cila1
aktív tag

Holnaptól (márc. 23.) szerver kimaradások várhatóak szolgáltató váltás miatt.

[ Szerkesztve ]

(#15402) ace100 válasza cila1 (#15401) üzenetére


ace100
csendes tag

Kösz Cila!

(#15403) proof88


proof88
addikt

Igazából most néztem és mennek a szerverek. Persze aztán lehet, hogy lesznek kimaradások. A váltás amúgy megtörtént.

(#15404) cila1 válasza proof88 (#15403) üzenetére


cila1
aktív tag

Igen megy!

(#15405) ace100


ace100
csendes tag

Én nem tudok felmenni servere

(#15406) HorCsa válasza ace100 (#15405) üzenetére


HorCsa
csendes tag

Elméletileg 18:35-kor minden elindult. "all systems online" hogy proof "mestert" idézzem.
Ahogy frissül a dns a szolgáltatóknál, úgy mindenki el fogja érni szépen lassan. Ez fél órától 12 óráig terjedő időtartam is lehet. (itthonról még pl én sem érem el név alapján)

[ Szerkesztve ]

''Az a legszebb érzés az életben, ha valakinek szüksége van ránk.'' http://www.vcrc.hu , http://www.kiccsillag.hu

(#15407) proof88 válasza HorCsa (#15406) üzenetére


proof88
addikt

elmehetsz a francba a macskakörmeiddel egyetemben

szerk.: igen utállak

[ Szerkesztve ]

(#15408) HorCsa válasza proof88 (#15407) üzenetére


HorCsa
csendes tag

jajj ne legyél már ilyen negatív! :))
most utálsz? :DD
szerk: navégre :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

''Az a legszebb érzés az életben, ha valakinek szüksége van ránk.'' http://www.vcrc.hu , http://www.kiccsillag.hu

(#15409) proof88


proof88
addikt

Az olasz nagydíjat BiriMárk fogja nyerni :D de már lezsíroztam vele, hogy majd maga elé enged az utolsó körben :D

(#15410) cila1 válasza proof88 (#15409) üzenetére


cila1
aktív tag

Most ezt nem értem!
BiriMárk indulni fog a futamon?Mercibe?

(#15411) proof88 válasza cila1 (#15410) üzenetére


proof88
addikt

A gyakorló futamon hétvégén minden bizonnyal indulni fog, de teszt autóban ül! Aztán majd még eldönti, hogy akar-e itt maradni vagy sem. :) Tehát ő most Pedro de la Rosa (ervint majd kiveszem)

(#15412) Zoza24 válasza JColee (#15389) üzenetére


Zoza24
senior tag

ööö,mikor törtem meg kétszer a verdát?s ráadásul a saját hibámból hm?:)
egyszer Kleroo torpedózott meg,másodszor meg korán léptem a gázra,de az aszfalton próbáltam annyira lefékezni a kocsit,hogy mikor a fűre érek már ne legyen nagy a tempó,s úgy kormányoztam hogy oldalról kapjam a falat,ha már jönni akar,ergó,az nem mák volt,hogy nem tört ki,hanem próbáltam úgy kormányozni,hogy minimalizáljam a dolgot...de ez az én hibám volt egyébként...
Te ha jól tudom kétszer saját hibából szálltál ki,vagy tévedek?:)
bárhogy csűröd-csavarod a dolgot,az első két futamon való hiányzás fog dönteni:)feltéve,hogy minden az eddigiek szerint alakul,s nem ékelődik be senki közénk,ami bármikor előfordulhat...

;)

Forza Italy!

(#15413) proof88


proof88
addikt

Ha valaki megjelenik az álmaidban, az azt jelenti, hogy az illető annyira vágyik arra, hogy veled legyen, hogy kilép a testéből és egyenesen a te álmodba repül.

ezek szerint, HorCsa, velem akarsz lenni, mert már voltál az álmomban :D

Zoza: viszont amikor HorCsa megtorpedózott, akkor ki kellett volna javítani a hibáját és időben elhúzni a kocsit előle :P najó csak kötekedtem :D :P

[ Szerkesztve ]

(#15414) Zoza24 válasza proof88 (#15413) üzenetére


Zoza24
senior tag

mikor torpedózott meg Horcsa s kit?én erről lemaradtam:)
világosítsd fel gyenge elmémet főnök:)

Forza Italy!

(#15415) proof88 válasza Zoza24 (#15414) üzenetére


proof88
addikt

ja :D Kleroo :D

szerk.: lóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól JColee-nak egyedi avatárja lett :D :D :D Kimiiiiiiiiii :C :DD :))

[ Szerkesztve ]

(#15416) cila1


cila1
aktív tag

Na még nem írtam semmit.Volt pár akcióm de amit szeretnék megemlíteni az Jcolee-lal való afférom.A boxolásnál történt esetre gondolok.Nem lesodródtam,nem voltam körhátrányba csak simán boxba akartam menni de nem tudtam mert láttam,hogy cefettűl közelítessz hozzám.Ha nem állok félre amit nem kellett volna tuti,hogy kiesünk mendketten.Én álltalába figyelem hogy ki mennyivel van mögöttem elöttem.A 14.körbe voltunk számítani lehetett rá,hogy megyek a boxba.Nem azt mondom,hogy ne előzzünk a box bejáratnál de legalább a boxolásos időszakba ne.
Spa
Spa2

(#15417) HorCsa válasza cila1 (#15416) üzenetére


HorCsa
csendes tag

Nem akarok beleszólni, de azt hiszem a közvetítésen is megemlítettem, hogy dícséretes, hogy figyelted a tükröt ezzel megelőzve egy balesetet.
Mindezek ellenére szerintem itt nem JColee volt aki a hibát elkövette, hanem te. Kicsit kisodródtál az ívről, ezért egyértelmű, hogy aki mögötted van előzni fog. Ráadásul ugye a box az út jobb oldalán van, te pedig a bal oldalra sodródsz. Innentől (mivel az F1 autón nincs indexlámpa) aki mögötted van nem tudja, hogy boxba akarsz menni. Szerintem aki boxolni akar, és vannak mögötte, annak egyértelműen a box bejárat felé kell helyezkednie (azaz a te eseteben most szűken kellett volna kijönni a jobbosból, nem kisodródva).
Szerintem ennek most ez volt a helyes megoldása amit tettél. Lelassítottál, hogy be tudj menni a boxba, hiszen eleve a normál kanyar ívhez képest is elrontottad (szerintem ha nem sodródsz le az ívről, simán benne van még, hogy berántod a boxba anélkül, hogy JColee és a te autód épsége veszélyben lett volna).
De ez csak az én véleményem :). Tényleg semmi közöm hozzá :D
... nem is tudom akkor mit p.fázok bele :DD

Proof: "kedves" "drága" Proof. Az ha valakiről álmodsz, az a te fejedben van benne, nem az tehet róla akiről álmodsz. :D Ez abból is látszik, hogy már a hsz-edbe akkor is leírod a nevem, amikor másét kellene :DD . Szerintem sok volt a lencse+bab egyszerre vacsorára, és szimplán rosszat álmodtál. :D Tudom szörnyű, hogy kikosaraztalak már ezerszer, de ezt el kell fogadnod. Ha mégsem sikerülne feldolgozni, akkor javaslok egy pszihómókust a feladat megoldására. :DDD

[ Szerkesztve ]

''Az a legszebb érzés az életben, ha valakinek szüksége van ránk.'' http://www.vcrc.hu , http://www.kiccsillag.hu

(#15418) proof88 válasza cila1 (#15416) üzenetére


proof88
addikt

az én szerény véleményem az hogy tette a dolgát, azért egyáltalán nem egyértelmű hogy mikor kell számítani box kiállásra :S ha legközelebb boxba akarsz menni akkor ne sodródj le az ívről :D látod én sem mentem boxba, féltem hogy lesodródok :D

HorCsa: oké :D

[ Szerkesztve ]

(#15419) cila1


cila1
aktív tag

Hát ezt jól megkaptam :D
Bocs Jcolee a saját szemszögömből néztem az esetet.Akkor meg Proof volt a hibás de, biztos hogy nem én. ;]

(#15420) proof88 válasza cila1 (#15419) üzenetére


proof88
addikt

én voltam a hibás egyébként, de ha arról van szó, akkor ezért simán kihagyom a következő futamot :D

(#15421) cila1 válasza proof88 (#15420) üzenetére


cila1
aktív tag

Azt lehet,hogy én is mert nem vagyok toppon ezen a pályán.

Vegyétek úgy,hogy részt vettem és adjatok 5pontot.Na?Azért ez elég jó alku. :D

[ Szerkesztve ]

(#15422) proof88 válasza cila1 (#15421) üzenetére


proof88
addikt

hehe :D

(#15423) JColee válasza Zoza24 (#15412) üzenetére


JColee
őstag

Nem kell itt vitatkozni, tényekről beszélek. Megtörted Bahreinben (felvezető), és utána még egyszer Istanbulban. Az török hasonlítható az én Silverstone-i hibámra, ott is a rázón felakadtam, aztán már csinálhattam amit akartam, nem tudtam összeszedni, Valencia meg nem hasonlítható semmihez, mert egyszerűen elment a hátulja (legalább nem a halál-kanyarban mentem falnak, attól féltem azon a futamon nagyon). Azt te sem hiheted, hogy én csak úgy hagytam falnak menni a kocsit. Szóval az én vezetési hibáim igenis hasonlíthatóak a tieidhez, az a különbség, hogy nekem leesett a kereke, neked meg nem. :)
A bajnokságot meg az dönti el, hogy kinek lesz több pontja. Én tényeket közöltem, hogy ugyanannyi futamon szereztünk pontot (saját hibámból, ez nem kérdés). :)

cila1 Nem tudtam, hogy a boxba akarsz menni, csak azt láttam, hogy szélesebben veszed, mint kéne. Én meg akkor gondoltam, hogy berakoma kocsit, ahova kell. Szerintem ha szűken tartod a kocsit, akkor meg sem próbálom a mutatványt és simán kimentél volna előlem. Így utólag könnyen okos az ember. Egyébként köszönöm, hogy ennyire figyeltél :R

[ Szerkesztve ]

(#15424) proof88


proof88
addikt

És az én vezetési hibáim mihez hasonlíthatóak? :D Nekem elég nagy tapasztalatom van már az autó összeszedésében, mégis elég ritkán sikerül. ;]

(#15425) JColee válasza JColee (#15423) üzenetére


JColee
őstag

Zozának:
Ha a bahreini incidens volt a Kleroo féle, akkor én kérek elnézést. Az egésznek a lényege az, hogy ugyanannyi futamon szereztünk pontot. Egyébként meg gratulálok a stabilitásodhoz, te és Mastre vagytok 100%osak.

(#15426) Mastre válasza JColee (#15425) üzenetére


Mastre
tag

Jah, 100%-osan lassú vagyok :DDD

(#15427) Frenky89 válasza JColee (#15423) üzenetére


Frenky89
őstag

No, nézd már! Ki ez a srác!? :)

(#15428) Kleroo válasza JColee (#15423) üzenetére


Kleroo
veterán

Én sem vitából mondom ezt a tényt:
Zoza 2 futamon nem állt rajthoz,nem volt a liga tagja,nem is "létezett"
Ez hogyan hasonlítható ahhoz,hogy te 2 futamon összetörted/elrontottad/elrontották a futamod :F
Szerintem sehogy.

Az pedig az ő érdeme,hogy ha hibázott,akkor is csak akkorát,hogy azt meg tudta fogni valamennyire.

;)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15429) akoska07 válasza proof88 (#15411) üzenetére


akoska07
nagyúr

3 merci lesz a pályán ?
ellenük az egész mezőny kevés lesz :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#15430) proof88 válasza akoska07 (#15429) üzenetére


proof88
addikt

:D

(#15431) JColee válasza Kleroo (#15428) üzenetére


JColee
őstag

Szerintem meg simán. Vagy nem egy pontverseny van? És megemlítettem, hogy ugyanannyi versenyen szereztünk pontot. Nem tudom ebből miért tört ki ekkora lázongás.

(#15432) Mastre válasza JColee (#15431) üzenetére


Mastre
tag

Annyi van, hogy Zoza statisztikailag jobban vezet, mint JColee.
Mindemellett azért a szerencse szerintem is közrejátszott ezekben. Zoza isztambuli falhozvágása nagyon hasonlított JColee valenciai hibájához. Zozának a szárnya ment el, JColee-nak meg letölt a kereke. Pedig igencsak hasonló volt. Silverstone-ban pedig a futam során többen fölakadtak arra a kerékvetőre gond nélkül, de JColee-t a falhoz vágta. Ennyi.
A Ferrarit egyszerűen gyengébbre építették (ezt az utóbbi futamok alapján mondom :DDD ). Ez van :P

(#15433) JColee válasza Mastre (#15432) üzenetére


JColee
őstag

Ugyanolyanok a kocsik.

(#15434) proof88 válasza JColee (#15433) üzenetére


proof88
addikt

ezt ő poénnak szánta

(#15435) JColee válasza proof88 (#15434) üzenetére


JColee
őstag

Tudom.
De attól még igaz.

[ Szerkesztve ]

(#15436) proof88 válasza JColee (#15435) üzenetére


proof88
addikt

a zigazi Kimi vicceskedős vodkázós :D

(#15437) Mastre válasza proof88 (#15436) üzenetére


Mastre
tag

No majd holnap viszek be neki egy kis vodkát, hogy lazuljon :))

Vagy még jobb, ha megfürdetem a Q épületben a szökőkútban :P

[ Szerkesztve ]

(#15438) proof88 válasza Mastre (#15437) üzenetére


proof88
addikt

van szökőkutatok? rohadjatok ketté ... nekünk miért nincs? azolyan romantikus :Y

(#15439) Szabesz válasza Mastre (#15437) üzenetére


Szabesz
őstag

Cöh, csak ne decsekedjünk azzal a förmedvénnyel. Már ikszjúz mí. :o

¯\_(ツ)_/¯

(#15440) Mastre válasza proof88 (#15438) üzenetére


Mastre
tag

Hidd el, ez nem a romantikus fajta :N

Szabesz nem dicsekszek én, csak ma reggel azt hittem, hogy beázott az épület, és mire rájöttem, hogy az a sok víz a csövekből jön, teljesen a hatása alá kerültem :DDD

(#15441) Szabesz válasza Mastre (#15440) üzenetére


Szabesz
őstag

"Beltéri műalkotás a BME új Q1 épületének (Villamosmérnöki és Informatikai Kar valamint Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar, Budapest, XI. kerület, Magyar Tudósok körútja 2.) előcsarnokába:

Szökőkút (vagy medence), illetve ehhez kapcsolódóan fúvókarendszerrel létrehozott programozott vízfüggöny (vagy vízesés) fénnyel (és esetleg hanggal) kombinált megalkotása az épület előcsarnokában, illeszkedve az épület architektúrájához és látványvilágához, és alkalmazkodva a rendelkezésre álló tér trapéz formájához. Mérete: maximum 5 x 5 méter alapterületű, és maximum 5.30 méter magasságú." [link]

Írni kéne nekik, hogy nem jött össze bro :)) Amikor még csak oda beraktrák azt a gányolmányt, néztem, hogy mi ez a sz**, ma regggel meg csibeg-csobog, de látni csak két-három tócsát látsz, mert az összes víz rudak odalán folyik le. Gratuláció a tervezőnek :DDD

Ja, megvan:
"A pályázat lebonyolítása a Kortárs Művészeti Zsűri Működési Szabályzata és Pályázati
Irányelvei, valamint a jelen pályázati kiírás előírásai szerint történik"

Nincs több kérdésem :)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#15442) Mastre válasza Szabesz (#15441) üzenetére


Mastre
tag

Ha vmi fényekkel megvilágítanák, akk jó lehetne, de így csak annyi látszik nagyon közelről, mintha hullámoznának az oszlopok...
Monnyuk nekem az egész épület úgy ahogy van nem tetszik, ezekkel a holtkóros színeivel...
Minden csak szürke és fehér, Az életkedved is elmegy ott. Az I legalább színes

(#15443) Szabesz válasza Mastre (#15442) üzenetére


Szabesz
őstag

A favorit: a Q-II elől lenézni, majd hirtelen fel. Instant epilepsziás roham :D

¯\_(ツ)_/¯

(#15444) JColee válasza proof88 (#15436) üzenetére


JColee
őstag

Pedig csak egy limonádét ittam. Fura :)

Szabesz Én inkább nem nagyon nézek le, mert tériszonyom van. :D

[ Szerkesztve ]

(#15445) Mastre válasza Szabesz (#15443) üzenetére


Mastre
tag

Pontosan. :DDD Nem tom, h melyik hülye építész találta ki ezt a csíkos-szürke belsőt, de azt kilökném a Q-II elől bele a szökőkútba. ;]
Amúgy szuicid embereknek pont ideális :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15446) JColee válasza Mastre (#15445) üzenetére


JColee
őstag

Meg az a barmot, aki térmikrofonokat rakatott fel, meg a földszinti kiselőadókba mini táblákat.

(#15447) cila1


cila1
aktív tag

(#15448) Szabesz válasza cila1 (#15447) üzenetére


Szabesz
őstag

ahahahah :D

¯\_(ツ)_/¯

(#15449) Frenky89


Frenky89
őstag

Valaki tudja, hogy Monza mikor érte utol a magyar útminőséget?

(#15450) JColee válasza Frenky89 (#15449) üzenetére


JColee
őstag

Nem tudom, de nagyon m7es. Lassan megyek aludni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.