Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15551) Mastre válasza proof88 (#15547) üzenetére


Mastre
tag

Nem is a lekoccolás a baj, hanem, hogy 180-nál úgy dob át a baloldali palánkra, hogy örülök, ha a kerekeim a kocsin maradnak :DDD

(#15552) proof88 válasza Frenky89 (#15548) üzenetére


proof88
addikt

Minden pályán minden session egységesen 14:00-ra van állítva. Téged is zavar, hogy edzés végén olyan sötétke lesz a pályán? Ez nekem is feltűnt tegnap. De ha akarod, mehet este is. :D

(#15553) proof88


proof88
addikt

Kutya Vaok :D

(#15554) HorCsa válasza proof88 (#15553) üzenetére


HorCsa
csendes tag

Nem Dredd Bíró? :( :DD

''Az a legszebb érzés az életben, ha valakinek szüksége van ránk.'' http://www.vcrc.hu , http://www.kiccsillag.hu

(#15555) proof88 válasza HorCsa (#15554) üzenetére


proof88
addikt

Szupervizor vagyok :D

A Kutya Vaok csak azért került beírásra, mert viccesnek találom, ez az egyik új tag neve msnen :D

(#15556) Mastre


Mastre
tag

Proof: most magam ellen beszélek, de Szabesszel miért végeztünk előtted Spa-ban? Mindhárman körhátrányban fejeztük be a futamot. Viszont 25 kört te tettél meg előbb. Szerintem a logban rosszul van benne. Szintúgy, mint a mostani gyakfutam, amikor is leégett a motorom, Ákos visszajött mögém, majd az övé is leégett. Az rFactor azt írta, h én nyertem, mivel előrrébb voltam a pályán, és előbb fejeztem be az utolsó előtti kört, a logban viszont Ákos szerepel elsőként, mert az én motorom előbb állt meg.
Amúgy ha jól rémlik, akkor Spa-ban is az rFactor elénk írt téged, a 6. helyre. Logban mégis 8. vagy. Szerintem az a szabály, h aki előbb megteszi az utolsó előtti kört.
Mind1, ezt a BT döntse el, csak szerintem ez így most nem frankó...

(#15557) HorCsa válasza Mastre (#15556) üzenetére


HorCsa
csendes tag

Igen erre figyelni kell. Ez a hotlaps egyik hibája (szerintem abból készül a végeredmény) a kiesőket automatikusan hátra teszi, mind1 hány kört tettek meg a pályán. Az rFactor végeredményében viszont jól szerepelnek (az xml logban is).
Tessék használni a progimat, az jól csinálja :D (sry)
Csak nem jó ez a szupervizor úgy látom, vissza kell hívni a Dredd Bírót :)) !

[ Szerkesztve ]

''Az a legszebb érzés az életben, ha valakinek szüksége van ránk.'' http://www.vcrc.hu , http://www.kiccsillag.hu

(#15558) proof88 válasza Mastre (#15556) üzenetére


proof88
addikt

Őszinte leszek, fejből fogalmam sincs hanyadik helyen végeztem Spában, nekem a dobogós helyek és a dráma számít, ezeket jegyzem meg. :DDD Ha rajtam múlna, szívesen megbolondítanám a futamokat traffipaxozó rendőrökkel és üldöző helikopterekkel. Tavaly mindig én adtam össze a pontokat, de idén JColee-nak köszönhetően ez félig automatizált folyamat, mivel ő beírja az xls-ébe hogy ki hanyadik lett és máris másolhatom be a táblázatba a pontokat, szóval én nem számolok semmit. Továbbá, mióta Farkas is kiírogatja a futam eredményeket, még inkább ellustultam. Úgy voltam vele, hogy ha Farkas és JColee tudják hanyadik lettem és hány pontot kapok, biztos jól tudják. :D Úgyhogy én nem nagyon ellenőrzök már semmi ilyesmit. :D

Mindazonáltal köszönöm az észrevételedet, és kérem a mélyen tisztelt BT-t, hogy vizsgálják felül a Szpá Frankorshampsz futam végeredményét, hogy ki miért végzett ott, ahol.

szerk.: HorCsa: már múltkor írtam hibajelentést a progid topikjába, jó lenne ha elolvasnád és megtennéd a szükséges lépéseket annak érdekében, hogy használható legyen a programod. :R

[ Szerkesztve ]

(#15559) HorCsa válasza proof88 (#15558) üzenetére


HorCsa
csendes tag

Állítsd át a vesszőt pöttyre oszt' már megy is ;] Minden céges gépünkön is így van, pedig az összes progi idevalósi. Kivéve az MS cuccokat. Na azok meg utálják a vesszőt :D Ezér' is van pötty.
Amúgy ki van javítva, de ezért nem csinálok újabb packet. Majd a köv. verzióval. :)

[ Szerkesztve ]

''Az a legszebb érzés az életben, ha valakinek szüksége van ránk.'' http://www.vcrc.hu , http://www.kiccsillag.hu

(#15560) cila1 válasza Mastre (#15556) üzenetére


cila1
aktív tag

Megnéztem a visszajátszást!
Ákoska 5
Proof 6
Szabesz 7
Mastre 8

A táblázat szerint..
5. Akoska
6. Szabesz
7. Mastre
8. Proof 8

(#15561) proof88 válasza HorCsa (#15559) üzenetére


proof88
addikt

jobb helyeken alapból úgy írják a programokat hogy ez a hiba véletlenül se fordulhasson elő ... ;] én legalábbis már 18 évesen is így álltam az OKJ szakdogámhoz ;]

[ Szerkesztve ]

(#15562) HorCsa válasza proof88 (#15561) üzenetére


HorCsa
csendes tag

OKJ, szakdolgozat omg... akkor ezt a programot miért nekem kellett megírnom? :DD
Remélem akkor ez azt jelenti, hogy a jövőben minden programozó ezzel kezdi a programját, és nem kell többet gépinstallkor bemennem a területi beállításokba. :)

''Az a legszebb érzés az életben, ha valakinek szüksége van ránk.'' http://www.vcrc.hu , http://www.kiccsillag.hu

(#15563) JColee válasza proof88 (#15558) üzenetére


JColee
őstag

Nekem tök 8, hogy van, de döntsétek el.

[ Szerkesztve ]

(#15564) Mastre válasza JColee (#15563) üzenetére


Mastre
tag

Én már akkor mondtam neked, hogy proof a 6. és nem a 8. :P
Csak nem hiszel nekem :O :)

(#15565) JColee válasza Mastre (#15564) üzenetére


JColee
őstag

Hát te célbaértél, ő meg nem...

Ez milyen már. :U

[ Szerkesztve ]

(#15566) HorCsa válasza JColee (#15565) üzenetére


HorCsa
csendes tag

Elméletileg elölrébb végez azoknál mint akik pl sok kör hátrányban vannak. F1ben is ha valaki kiesik az utolsó körben az elölrébb végez mint aki nem tudta tőle visszavenni a kört... Elméletileg közelebb ért a célhoz mint aki egy teljes kör hátrányban fejezte be a futamot hiszen ő megkezdte az utolsó kört, a másik versenyző meg nem... de hogy nálatok ez hogy van, ezt tényleg ti döntitek el.

''Az a legszebb érzés az életben, ha valakinek szüksége van ránk.'' http://www.vcrc.hu , http://www.kiccsillag.hu

(#15567) proof88 válasza HorCsa (#15562) üzenetére


proof88
addikt

mert pl nem kértél meg rá hogy írjak ilyen programot? ;]

hát figy. szted az normális hogy bele kell menned emiatt a területi beállításokba? váltsd le a fostos programokat. shift_ capabilities.

(#15568) HorCsa válasza proof88 (#15567) üzenetére


HorCsa
csendes tag

Válts le a fontos programokat: :D Inkább megnyomok 2 gombot minden usergép telepítésénél, mint hogy utána fél évet oktassam az új progikat, meg javíttattassam a bugokat, aztán meg sose lesz jó. Csak vessző lesz pötty helyett :)
Am... engem se kért meg senki. :)
Najó szétoffoljuk a PHF1 topicot. Kikapcsolom magam :D Úgy is meg kell csinálnom a végeredményét kTCCnek. Meg talán elkészül ma az új szezonhoz is a cucc.

[ Szerkesztve ]

''Az a legszebb érzés az életben, ha valakinek szüksége van ránk.'' http://www.vcrc.hu , http://www.kiccsillag.hu

(#15569) cila1 válasza JColee (#15565) üzenetére


cila1
aktív tag

Ugyanannyi kört mentek mindketten!
Proof volt elörrébb.Nézd meg a visszajátszást.25kört tettek meg mikor Zoza célba ért.

(#15570) Frenky89


Frenky89
őstag

Ami az F1 topikban megy: :Y :W :W

(#15571) cila1 válasza Frenky89 (#15570) üzenetére


cila1
aktív tag

linket kérek

(#15572) Frenky89 válasza cila1 (#15571) üzenetére


Frenky89
őstag

(#15573) JColee válasza Frenky89 (#15570) üzenetére


JColee
őstag

Mi a probléma? Nem tetszik a flexi szárny?

(#15574) cila1 válasza Frenky89 (#15572) üzenetére


cila1
aktív tag

Én csak azt látom,hogy nagyon sok okos ember van abba a topikba ;]

(#15575) Frenky89 válasza JColee (#15573) üzenetére


Frenky89
őstag

Ma kb 5x volt ugyan az a kép, mert mindig rácsodálkozik valaki.

És egy while (true)-ban megy a vita, hogy flexi, nem flexi, szabályos, nem szabályos, de is, nem is, fúú, haa, ...

Amúgy meg cilánál a pont.

[ Szerkesztve ]

(#15576) Speedg


Speedg
csendes tag

Hogy ebből mi az igaz? Valami biztos :)

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#15577) Frenky89 válasza Speedg (#15576) üzenetére


Frenky89
őstag

De hogy ez mitől botrány, tavaly ugyan ez volt azt nem lett belőle semmi*.

Másrészről meg még egy átgondolt szabályértelmezést nem láttam egy oldalon se. Mindenütt írogatják a mm-eket nagy bőszen, meg úgy hivatkoznak egy-egy szabálypontra mintha az önmagában leírná, hogy mit csinálhat a szárny.

*Spa-ra ugyan meg kellett változtatniuk állítólag a szárnyat, de a 100kg-mal is átment a teszten, aztán menet közben meg ugyan úgy hajlott és aztán nem is firtatták.

Szabesz: pontosan

Amúgy, most az első futam után mindenki ráparázott erre a témára, úgy marcangolják a Red Bull első szárnyát, mintha csak abban lenne az az 1 sec.

[ Szerkesztve ]

(#15578) Szabesz válasza Speedg (#15576) üzenetére


Szabesz
őstag

Valami biztos, és kövezzetek meg, de szerintem ez itt így is helyes. Technikai sport, ha csak a pilóták képességeire lennénk kíváncsiak, legyenek egyenkocsik, egyen beállításokkal, taktikával minden pályára, és felejtsük el a gyártókat, fejlesztőmérnököket.

¯\_(ツ)_/¯

(#15579) Mastre válasza Szabesz (#15578) üzenetére


Mastre
tag

Technikai sport, viszont vannak szabályok, amiket mindenki próbál kijátszani. Szemmel láthatóan a RedBull szabálytalan.
Dehát mint mondani szokták: "az a szabálytalan, amit a bíró lefújt"
Ennyi :P

(#15580) cila1 válasza Mastre (#15579) üzenetére


cila1
aktív tag

Brawn GP-re is azt mondták,hogy szabálytalan valami!
Aztán mi lett?

(#15581) Mastre válasza cila1 (#15580) üzenetére


Mastre
tag

Úgy látszik tényleg az volt, mert idénre betiltották. Akkor még meg tudták magyarázni...

(#15582) Frenky89 válasza JColee (#15573) üzenetére


Frenky89
őstag

Jah, meg nem tudom a témában megszólalók hány százaléka olvasta el a bodywork-ről szóló szemelvényt, hogy ne a másiktól hallottak, légből kapott infók alapján ítélje meg a helyzetet, hanem egy picit objektívebben álljon hozzá, mert most mindenki úgy dobálózik, mintha hű de nagy expert lenne (amit cila is "megerősíthet").

Olyan jókat aszalok némelyiken. Egy bővített mondaton belül ellentmond magának. :R

Nah, most már ráhagyom, mert így is elég offtopik lettünk. :B

[ Szerkesztve ]

(#15584) Frenky89 válasza proof88 (#15552) üzenetére


Frenky89
őstag

Az nem zavar, csak próbálom megérteni, hogy miért változik annyit a tapadás session-ről session-re.

(#15585) proof88 válasza Frenky89 (#15584) üzenetére


proof88
addikt

majd megnézem hogy én érzek-e valamit.

Más pályán is tapasztaltál ilyet? :F

én egyedül tavaly tapasztaltam olyat csak a nürburgringen, hogy session végén már nem lehetett olyan jó időt menni. És ez 100% hogy nem a fáradtságnak tudható be, ugyanis miután felfigyeltem erre, több napon keresztül teszteltem ezt és tényleg az volt, hogy session vége felé már eltűntek tizedek, és amikor új sessionre váltottam, hopp első körben már megint hoztam a legjobb időmet. Fogalmam sincs ez miért volt, mert az 1 dolog hogy pár fokot változik a pálya hőmérséklete, na de a gumi hőmérsékletek nem igazán változtak ettől még, figyeltem. :F

(#15586) Szabesz válasza Frenky89 (#15584) üzenetére


Szabesz
őstag

Ez mi sem tudjuk, de ezt már az előző szezonban is észrevettük (csapaton belül) -> valamelyik utcai pályán, hogy csak az első edzés első perceiben tudtunk top időt menni mindketten, utána már nem.

¯\_(ツ)_/¯

(#15587) proof88 válasza Szabesz (#15586) üzenetére


proof88
addikt

ja igen Szabesz valamelyik utcai pályára emlékszik, én meg Nürbire :D

(#15588) Frenky89


Frenky89
őstag

Máshol is volt már ilyen. Legtöbbször úgy néz ki, hogy időmérőn küzdök a kocsival, majd versenyen sokkal jobbnak érződik a tapadás, akár úgy is, hogy eggyel keményebb keverék van felrakva. Persze edzésen kipróbálva semmi különbség, esetleg valami minimális, de az pont a lágyabb keverék javára, nem pedig fordítva.

(#15589) Mastre válasza Frenky89 (#15588) üzenetére


Mastre
tag

Nekem csak annyi tűnik fel rendszeresen, hogy egy sessionon át küzdök, majd session váltás után az első köröm 3 tizeddel jobb. Ez rendszeresen, majdnem minden pályán előjön.

(#15590) Szabesz


Szabesz
őstag

kis off :)

A felturbózott kavicságy :) [link]
Kicsit csúszkál a Mustang [link]
Piruett [link]

¯\_(ツ)_/¯

(#15591) proof88 válasza Szabesz (#15590) üzenetére


proof88
addikt

Szabesz szerelmes a NAGT-be :D :C

(#15592) Szabesz válasza proof88 (#15591) üzenetére


Szabesz
őstag

:N

¯\_(ツ)_/¯

(#15593) JColee válasza Frenky89 (#15584) üzenetére


JColee
őstag

Nekem ez futamon szokott lenni. Első körökben főleg semmi tapadásom, aztán nagyjából megszokom.

(#15594) zodo válasza Szabesz (#15590) üzenetére


zodo
nagyúr

Én is ide vágyom csak a Volvo volánja mögé. :C

(#15596) Frenky89 válasza proof88 (#15595) üzenetére


Frenky89
őstag

Ez nem nagy NFS:UG-os track volt?

(#15597) proof88 válasza Frenky89 (#15596) üzenetére


proof88
addikt

azt nem tudom... nem emlékszem hogy abban lett volna.
De a 2008-as F1 szezon összefoglaló videója alatt ment. Onnan ismerem. :D

(#15598) Kleroo


Kleroo
veterán

ma gyakfutam 7-8 körül? (főleg rajtgyak)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15599) Dyno válasza proof88 (#15583) üzenetére


Dyno
veterán

Egyész finom voltam, csak már az fáj hogy sokan készpénznek veszik a "tesztet".

[ Szerkesztve ]

(#15600) cila1 válasza Kleroo (#15598) üzenetére


cila1
aktív tag

Neked ennyi időd van?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.