Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15351) proof88 válasza Kleroo (#15350) üzenetére


proof88
addikt

Majd lesz :D

Monza pl egy elég könnyű pálya pl kínához képest. Az egy igazán ideális pálya az újoncoknak
jah :))
amúgy jah.

(#15352) Kleroo válasza proof88 (#15351) üzenetére


Kleroo
veterán

:DDD

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15353) akoska07 válasza proof88 (#15351) üzenetére


akoska07
nagyúr

arra azért rendesen odafigyelt,hogy biztosan eltalálja Farkast :D

jut eszembe...
a szerveren is érdeklődtem már.
hogyan és mikor lehet kijönni a boxutcából a pályára ?
ugy értem mire kell odafigyelni kijövetelnél,melyik vonalat nem szabad átlépni ?

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#15354) proof88 válasza akoska07 (#15353) üzenetére


proof88
addikt

kijövetelnél ahogy gondolod :D ott nem lehet úgy kijönni hogy ne lépd át a fehér vonalat úgyhogy ahogy van hely már jöhetsz is ki, átlépheted a fehér vonalat. Igazából csak ne menj neki annak aki épp jön a kanyarban :D bár elvileg azok szélesebben veszik. Nem lesz baj. :DDD

Más: van egy ezresem arra hogy Farkas a nulla gyakorlásával ma megint előttem fog végezni. Baze. :D Még ő sírt nekem tegnap hogy nincs formában, stb. Hát fogadjunk hogy vagy kiesek vagy összetöröm de mögötte végzek :D

(#15355) akoska07 válasza proof88 (#15354) üzenetére


akoska07
nagyúr

hát mi majdnem pont összeakadtunk ott a kijövetelnél. :D

de igy már tiszta,szal mindenki megy amerre lát :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#15356) proof88 válasza akoska07 (#15355) üzenetére


proof88
addikt

hát legrosszabb esetben megtörik pár autó :D

(#15357) Mastre


Mastre
tag

Indulhatok a futamon, vagy sajtoljak ki magamból még 3 tizedet? :F

Más:
TS3-n belül csinál valaki szobákat, aki ért hozzá? Én próbálkoztam, de nem sok sikerrel... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15358) akoska07 válasza Mastre (#15357) üzenetére


akoska07
nagyúr

tudsz szobát csinálni,de csak ideigleneset.
nincs admin jogunk.
nem tudom ki rendelkezik ilyennel közülünk.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#15359) proof88


proof88
addikt

mingyá lesznek azobák

(#15360) proof88


proof88
addikt

kész a szobák

(#15361) Speedg


Speedg
csendes tag

Hát azért egy kicsit több körre számoltam :O :O :O :O :O

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#15362) proof88


proof88
addikt

a lyuk előttem amúgy cheat volt dehát így sem rajtoltam jót :D

(#15363) Kleroo


Kleroo
veterán

Jó kis futam volt.
Gratulálok mindenkinek.
Zozát ismét kiemelném,mert ez szerintem egy tipikusan kormányos pálya.Ennek ellenére alig tudtam hozzá közel maradni köridőkben(sőt... :) ). a közel,az 1mp-et jelent :D
Annak viszont örülök,hogy Jcolee nem volt már tőlem fényévekre.
Bár gondolom már letekert motorral ment,bár énis már csak 10es motorral mentem az utsó 10körben.

Proof!
Visszanéztem az esetet. Szépen ki akartál ütni :D
De szerencsémre egy karcolás sem esett rajtam.
TS-es bocsánatkérést hallottam,elfogadva :R :))

Ákoska viszont szépen kinyírta Farkast :( :)
Ám ettől függetlenül jól,ment,alig tudtam valahogy utolérni.Bár az vigasztalt,hogy sokkal könnyebb a talicskája :)
Előzni nem nagyon tudtam volna egyrészt a gyorsasága miatt,másrészt a ping zavarása miatt :S

Cila pedig végre abszolvált egy jó kis futamot. Respect :)
Ráadásul vissza is adta a pozíciót,amit a rajt utáni óvatos kanyarodássommal adtam neki :D

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15364) proof88 válasza Kleroo (#15363) üzenetére


proof88
addikt

:D

amúgy igen, ki kellet volna mennem boxolni, amikor 25-30 mp előnyöm volt ákoskával szemben, simán jó lett volna, de pont azért sem mentem ki, mert 25-30 az elég nagy előny ... hát nem kellett volna sokat bírnom még :S sajnos ez lett a vge :D

(#15365) Mastre válasza proof88 (#15364) üzenetére


Mastre
tag

Amúgy rájöttem, hogy valószínűleg mi volt a hiba.
Szerintem nem nyomtad a gázt. Márpedig akkor blokkol az autó. Ha nyomtad volna, akkor be tudlak tolni :DDD

Zsinórban 3. futamom szétvert felfüggesztéssel, zsírutolsóként... Kicsit kezd ebből elegem lenni :W Az a baj, hogy nem koncentrálok. Mondjuk így legalább rá tudom fogni a kocsira, és tudom rejtegetni a lassúságomat :DDD

Grat mindenkinek, szép meccsek voltak. A másik külön respekt, hogy nem törtek össze annyian, mint vártam. Pedig gyakfutamon hullott a nép rendesen:DDD

#15362:
Persze, proof, engem is direkt hátrébb raktál eggyel, hogy ne tudjalak lerajtolni ;]

[ Szerkesztve ]

(#15366) akoska07


akoska07
nagyúr

Grat Mindenkinek, szép verseny volt!

az időmérőn nem tudom mi történt.
abszolut nem tükrözte a teszteket.
előző este 44.1-44.2 időket tudtam menni egymás után többször.
hibákkal is meg volt a 44.4
szal nem tudom mi történt.
a 2. boxálásom után meg teli tankkal nem volt egyszerü körözgetni.
át tudom érezni Proof helyzetét a futammal kapcsolatban.
egyébként ha ott beállitom az üzemanyagot,
akkor Proof sztem biztosan nem gondolkodott volna kiálláson.
vsziü hamarabb utol értem volna.

Farkas-tól bocsánatot kérek/-tem a pályán történtekért. :R
TS-en megbeszéltük a dolgot.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#15367) proof88 válasza Mastre (#15365) üzenetére


proof88
addikt

pedig nyomtam a gázt is :F
amúgy vannak dolgok amiket nem értek, pl ha sebességben hagyom a kocsit, akkor oké nem gurul, na de ha kinyomom a kuplungot akkor miért nem kezd gurulni? Kirakom N-be egyből elkezd gurulni. Meg azt sem értem, hogy ha álló helyzetben sebességbe rakom a kocsit, de teljesen ki van nyomva a kuplung, miért moccan be az autó? Ezt egyébként élőben is lehet látni, mielőtt elindulnának felvezető körre. Ekkorát ránt a váltó a kocsin?

(#15368) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Én is gratulálok mindenkinek!
Nagyon jó kis futam volt, addig, amíg ki nem estem, de élveztem utána is a közvetítést:)
Remélem legközelebb nem esek ki:)
És azt is remélem, hogy jönnek új emberkék, mer elég kevesen vagyunk, és egyre több olyan eset van, hogy szétszoródunk a pályán és nincs semi akció.

(#15369) proof88


proof88
addikt

Mennyivel jobb lenne az F1, ha rendőrautók is lennének benne. És amikor elrajtolunk, a pálya különböző helyein várnának minket ilyen traffipax állomások, és üldöző autók, és menekülni kéne a rendőrök elől, persze úgy, hogy közben egymást is kéne előzgetni meg lenne helikopter meg K9-es kutyák.

btw hétvégén Melbourne! :C

[ Szerkesztve ]

(#15370) proof88


proof88
addikt

a napokban akinek le van töltve a torrent cucc a ligához, seedeljen, mert több új tag is várható a héten ... meglepetés is lesz :D

(#15371) Mastre válasza proof88 (#15370) üzenetére


Mastre
tag

hehehe...
friss hús :DD :C

(#15372) akoska07 válasza proof88 (#15370) üzenetére


akoska07
nagyúr

Jót fog tenni egy kis vérfrissités.
na meg a létszám növelés.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#15373) cila1 válasza proof88 (#15370) üzenetére


cila1
aktív tag

Amint látom az egyik meglepetés Lacen visszatérése!

[ Szerkesztve ]

(#15374) proof88 válasza cila1 (#15373) üzenetére


proof88
addikt

lebuktam :B

(#15375) cila1 válasza proof88 (#15374) üzenetére


cila1
aktív tag

Szerintem az lenne a legnagyobb meglepetés ha megynyernél már egy versenyt. :DDD

(#15376) proof88 válasza cila1 (#15375) üzenetére


proof88
addikt

[ Szerkesztve ]

(#15377) JColee válasza cila1 (#15375) üzenetére


JColee
őstag

Nyert versenyt :) spanyoltot

(#15378) proof88 válasza JColee (#15377) üzenetére


proof88
addikt

1 győzelem nem teremt vb címet :D

(#15379) Mastre válasza proof88 (#15378) üzenetére


Mastre
tag

Egyébként is azt mondtad, hogy majd Spa után belehúzol, miután felfrissített a jó hegyi levegő :D Na hajrá :))

(#15380) proof88 válasza Mastre (#15379) üzenetére


proof88
addikt

[ Szerkesztve ]

(#15381) proof88


proof88
addikt

Nyíregyházán eladó egy DFGT. Gondoltam szólok, hátha érdekel valakit. Hardverapróban.

(#15382) JColee válasza proof88 (#15378) üzenetére


JColee
őstag

Úgy néz ki, hogy 6 sem :N

(#15383) proof88 válasza JColee (#15382) üzenetére


proof88
addikt

m1 valamikor úgyis szerencsém lesz és talán összejön még1 első hely :D vagy hozok egy olyan szabályt, hogy új VB csak az lehet, aki az előző VB-nél x ponttal többet gyűjtött, egyébként marad a VB-cím itt nálam :D

(#15384) Zoza24 válasza JColee (#15382) üzenetére


Zoza24
senior tag

dehogynem,majd meglátod... :R
első két futamon nem is voltam még,s a hátralévő összes futamon nyernem kéne ahhoz,hogy be tudjalak fogni,s ez enyhén szólva valószínűtlen,ráadásul nem is tuti,hogy mindegyiken itt tudok lenni :U
pl ez az olasz pálya nagyon nem fekszik,vhogy nem érzem a ritmusát...
nah Szingapúr az jöhet ;)

Forza Italy!

(#15385) proof88 válasza Zoza24 (#15384) üzenetére


proof88
addikt

szingapúrt nem csipázom :D szuzukát imádom. De tök8, nem tudok gyorsabb lenni :D

(#15386) JColee válasza Zoza24 (#15384) üzenetére


JColee
őstag

Meglássuk, amúgy most pont ugyanannyi futamon értünk célba, mivel kétszer kiestem. :)
Szingapúr tuti tetszeni fog neked, Szuzuka viszont lehet, hogy nem :)

(#15387) proof88 válasza JColee (#15386) üzenetére


proof88
addikt

egyébként kinézetre a mostani szuzukai pálya sztem b*szott szép. Tényleg fasza. De kurva veszélyes is :D szerintem igazi kihívás lesz a tavalyi verzióhoz képest, pedig sztem az sem volt könnyű.
Ugyanígy érzek Monzával is. Szingapúr sajnos fostos. Tényleg olvastam valamit anno hogy szingapúrban lesz valami bug a boxban. M1 csak grafikai bug semmi komoly.

(#15388) Zoza24 válasza JColee (#15386) üzenetére


Zoza24
senior tag

így van,de ha én kétszer még elindulok nem valószínű,hogy kiesem,eddig sem sikerült még ;)

Forza Italy!

(#15389) JColee válasza Zoza24 (#15388) üzenetére


JColee
őstag

Hát kétszer te is megtörted a verdádat, de mákod volt, hogy a felfüggesztés nem hullott ki.

(#15390) proof88


proof88
addikt

baby boom lesz itt, gyűlnek az érdeklődők vcrc-ből :D legalábbis letöltő most van rendesen. aztán meglátjuk, mennyire érdekli őket. Nehéz dolguk lesz az biztos, mert ez itt az efvan elit tim. :B

[ Szerkesztve ]

(#15391) JColee válasza proof88 (#15390) üzenetére


JColee
őstag

És hozzá kell szokni a nagy erőhatásokhoz is :D
Egyébként Hungaroringen amikor mentem ktccvel utána rögtön F1essel, olyan volt, mintha rakétába ültem volna.

F1re hangolás közben hallgassuk meg ezt.

[ Szerkesztve ]

(#15392) Iron Funeral válasza proof88 (#15378) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ezt meg tudom erősíteni :DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#15393) proof88 válasza Iron Funeral (#15392) üzenetére


proof88
addikt

:D

JColee: lol :D amúgy ez nekem megvan mp3-ban :D az a baj hogy rövid a zene, könnyen megunható :D

[ Szerkesztve ]

(#15394) Mastre


Mastre
tag

Ismét egy újításokról szóló videó

És már csak 4-t kell aludni :DD
(aki szerda reggel olvassa, annak csak 3-t)
(aki pedig speedezik, annak csak 1-t :)) )

(#15395) proof88


proof88
addikt

volt már itt olyan akinek nem indult el az rfactor? Egyik új tag felrakta az fsone-t és nem indul el a játék. Nem ír ki semmit, nem is történik semmi. Persze gép újraindítás is volt már, újratelepítés, csinált egy másik rfactor telepítést és az sem indul el, ha felrakja a modunkat. :D Én erre nem tudok mit mondani. XP SP3 egyébként, szóval UAC vagy ilyesmi nem játszik. Kétszer kattint az ikonra és nem történik semmi. Feladatkezelőben folyamatok között nem látszik a program.

szerk.: közben rájöttem valszeg megoldódott különben nem rakott volna hotlapsba időt :D

[ Szerkesztve ]

(#15396) proof88


proof88
addikt

(#15398) HorCsa válasza proof88 (#15395) üzenetére


HorCsa
csendes tag

Nekem volt már ilyenem. Nem is egyszer.
Általában a külön d3d9.dll okozza, amit valamilyen plugin rak fel (tvstyle, rfdynhud, mapplugin stb...) Ilyenkor vagy vidkari meghajtó csere, vagy plugincsere.
Sajnos én sem jöttem rá pontosan mi okozza. Nekem pl fél éves rfactor döntött úgy egyszer csak, hogy nem indul el az rFDynHUD d3d9.dll-jét kivettem és elindult. Szerencsém a szerencsétlenségben, hogy így felfedeztem, hogy jött ki újabb verzió a HUDból, ami másik dll-t tartalmazott, és még többet is tud. :)

''Az a legszebb érzés az életben, ha valakinek szüksége van ránk.'' http://www.vcrc.hu , http://www.kiccsillag.hu

(#15399) proof88 válasza HorCsa (#15398) üzenetére


proof88
addikt

:R

(#15400) ace100


ace100
csendes tag

Tudtok valamit a serverről?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.