Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16101) proof88 válasza akoska07 (#16098) üzenetére


proof88
addikt

én köv szezonban már úgysem leszek szal BT tag sem leszek, nem lesz több hátsó szándék :D esetleg az utódom majd :D

JColee: nem is mondtad hogy alvajáró vagy :D

[ Szerkesztve ]

(#16102) akoska07 válasza proof88 (#16099) üzenetére


akoska07
nagyúr

kérem szépen figyelembe venni enyhitő körülményként Speed-nek,
hogy teljesen uj setuppal ment a versenyen.
amikor feljött a szerverre akkor kapta meg tőlem.
nem sok tapasztalata volt azzal kapcsolatban,
hogyan viselkedik az autó megtankolva. :R

hogy-hogy nem leszel köv szezonban ? :U

#16100 JColee : semmi extra. egyszerü rajt.
sztem most annyi volt,hogy kicsit bealudtad a rajtot.
természetesen aki tudta kihasználta.

egyébként ki milyen gumival ment ?

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16103) proof88 válasza akoska07 (#16102) üzenetére


proof88
addikt

nem sok tapasztalata volt azzal kapcsolatban,
hogyan viselkedik az autó megtankolva.

akkor miért keménykedett? :D

amúgy lággyal rajtoltam, kb 49 literrel. 11 kört voltam kinn, utána 21 körös etapom volt közepessel.

Egyszer már elhintettem itt a topikban is, hogy nem nagyon valószínű hogy f1ezni fogok a köv szezonban. Nagyon fontos számomra a szimulátorozás, szeretem meg minden, "karrierem" csúcsa hogy egyszerre 3 sorozatban is szerepeltem (F1, KTCC, NAGT). NAGT-ben még van 1 kis esély arra hogy megszerezzem a VB-címet, nagyon kicsi az esély, bár így is szép dolog, mivel nem szezon eleje óta vagyok ott. KTCC szép volt jó volt megvolt, nem az én világom az elsőkerekes autó. F1-ben úgy érzem még megszerezhetem a 2. VB-címemet is, de ahhoz sok mindennek kell történnie a következő 2 futamon. :D
Kicsit bosszant már ez a kötöttség, hogy minden vasárnap este itt kell lennem. Ráadásul én nem tudok úgy hozzáállni hogy elautókázok a 10. helyen alap setuppal. Néha nagyon mániákus vagyok, sokszor teljesen feleslegesen ölök bele 2x annyi időt egy setupba mert ugyanoda lyukadok ki, nem tudom ezt csak úgy csinálni hogy áhh most 1 futamot kihagyok, nem tudok kihagyni 1 futamot sem, de ennek most véget kell vetnem. 30 évesen is tudok majd szimulátorozni, de most minden időt másba szeretnék fektetni. Pl ha folyamatosan szeretnék melózni legalább részmunkaidőben, akkor muszáj minden szimezéssel felhagynom, mert pl NAGT is 1 csütörtök este, készülés rá legalább 1 délután, KTCC szintén, F1 meg ezeknek legalább az összege és lehet hogy keveset is mondtam, mert az F1-be még mindig sok időt ölök, még akkor is ha ebben a szezonban ez nem annyira látszik az eredményeimen. És amíg nem volt se NAGT se KTCC, még többet készültem F1-re úgyhogy ez most be lesz fejezve. Sok tervem van, sok mindennel kéne még sokat foglalkozni. Ezért fogom abbahagyni. :)

(#16104) proof88 válasza proof88 (#16103) üzenetére


proof88
addikt

azért a közösséget nem akarom hanyagolni :) majd néha én is beírogatok ide, mint macy :D

(#16105) cila1 válasza proof88 (#16099) üzenetére


cila1
aktív tag

Ezt nagyon érdekesnek találom!
Nekem egy ilyen kocctól simán letörik a szárnyam.Neked miért nem? :F

(#16106) cila1 válasza macy (#16079) üzenetére


cila1
aktív tag

Az edzőm?
Ha jól emlékszem te irogattál ilyen badarságokat régen! :D
Vedd úgy,hogy te.

(#16107) Kleroo válasza JColee (#16091) üzenetére


Kleroo
veterán

Néztem is,hogy hűűű ez honnan teleportált ide :D
Te hány mp-et álltál bent? Mert nekem nem volt törés a kocsin, 3 körrel hamarabb jeleztem a boxolást,és mégis 12.3-at álltam :(
Jó lett volna mecsselni :)

Egyébként nem fékeztem sokkal korábban. max 2-3mp-et vesztettem.Legalábbis így emlékszem :) Azt meg direkt,hogy véletlenül se kapjak büntetést. :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16108) proof88 válasza Kleroo (#16107) üzenetére


proof88
addikt

3 körrel hamarabb jeleztem a boxolást - úgy tudom egy idő után visszamennek a szerelők ... biztos hogy nem tűnt el a kis kék ikon menet közben mert megunták a várakozást és amikor bementél a boxba akkor jöttek ki megint? :D

cila: ez sztem nem volt olyan nagy kocc. Fal biztos letörte volna de sztem a játékos nem. Ráadásul Speedg azt mondta pont azon a részen akadt neki a játék, úgyhogy ha magasabb pingje volt, lehet hogy gyengítette a sérülést a játék (sárgult a felfüggesztésem is mondjuk). De lehet, hogy csíteltem.

(#16109) Zoza24


Zoza24
senior tag

sajnálom,hogy nem értem haza 5 perccel korábban,Proofot megkergettem volna hátulról sztem,látva a tempótokat...jó verseny lehetett,gratulálok a célba érkezőknek...
Jcolee-nak is,innen már nem lehet majd behozni,csak szépen be kell gurulnia s meglesz a vb címe...ha 5 perccel előbb érek haza,akkor nem biztos :DDD

Forza Italy!

(#16110) proof88 válasza Zoza24 (#16109) üzenetére


proof88
addikt

még az én VB-címem is meglehet azért ...........................

[ Szerkesztve ]

(#16111) JColee válasza Kleroo (#16107) üzenetére


JColee
őstag

8 körül lehetett. A boxos emberek meg visszamennek egy idő után sajna (lusták).

[ Szerkesztve ]

(#16112) JColee válasza Zoza24 (#16109) üzenetére


JColee
őstag

Na igen, így hogy nem votlál, mindenképpen célba akartam érni, pontot szerezni, de majdnem nem sikerült. :DDD
Egyébként ha nincs az az incidens, akkor talán Proofot megszorongathattam volna, így szerintem kb 0,5-1 mpel lassabb köröket tudtam csak menni, de így is tartottam a távolságot a boxkiállásom után.

(#16113) Zoza24 válasza proof88 (#16110) üzenetére


Zoza24
senior tag

így van elnézést,hogy téged kihagytalak a gondolatból :R

Forza Italy!

(#16114) JColee válasza proof88 (#16110) üzenetére


JColee
őstag

Sajna nem. Ha jól számolom, 38 pontra vagy tőlem, utolsó két futamon meg 36 pontot tudsz maximum szerezni.

[ Szerkesztve ]

(#16115) proof88


proof88
addikt

Speedg egyébként nem úgy volt hogy kilököd JColee-t??? mert az hogy megpörgetted azzal nem sokra mentem :/
na menj a picsába :D nem baj :D valamiért biztos jár pontlevonás is ;]

(#16116) Mastre válasza proof88 (#16115) üzenetére


Mastre
tag

Nem. Úgy volt, hogy TE lököd ki ZOZÁT. Csak hát keresztbehúzta a számításainkat :DDD

Egyébként: ;]

[ Szerkesztve ]

(#16117) proof88 válasza Mastre (#16116) üzenetére


proof88
addikt

Nem baj, a hátralévő 2 futamon olyan gyors leszek hogy csak lesni fog mindenki, ezt garantálom!!!!!!!!!!!!!!!44444444!!!!!!!!4négynégynégy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#16118) Zoza24 válasza Mastre (#16116) üzenetére


Zoza24
senior tag

ha ideérek időben,kilökhettetek volna:)

sajnálom nagyon egyébként,üresen 1.30 végét tudtam menni offline,60l benyával közepes gumival meg konstans 1.32.5-et tudtam volna versenytempóban,s a box bejáratot is begyakoroltam ;)

Forza Italy!

(#16119) Mastre válasza Zoza24 (#16118) üzenetére


Mastre
tag

Én nem, mert nem érlek utol. :N
Pedig szerződésem szerint az én feladatom lenne :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16120) proof88 válasza Zoza24 (#16118) üzenetére


proof88
addikt

én 1.28 közepét mentem offline, 80 liter benyával közepes gumival meg konstans 1:31.5-öt tudtam versenytempóban, de mivel nem volt ellenfelem ezért nem nyomtam neki ennyire, csak cruise módban voltam, rám is szóltak a boxból hogy kezd nagyon hűlni a motor úgyhogy néha azért felpörgettem.

(#16121) Zoza24 válasza proof88 (#16120) üzenetére


Zoza24
senior tag

kételkedsz benne?:)

Forza Italy!

(#16122) proof88 válasza Zoza24 (#16121) üzenetére


proof88
addikt

nem, te kételkedsz abban amit én mondok :D

(#16123) Kleroo


Kleroo
veterán

Szar a peccccs Prooof!!!
Csináááj valamit :D
(javítottat tettem fel)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16124) akoska07 válasza Kleroo (#16123) üzenetére


akoska07
nagyúr

épp most akartam felrakni.
akkor várok egy update-re :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16125) proof88


proof88
addikt

na most ezt hogy találom ki mi a gond ... én a szűz rfactoromra is felraktam ami pont azért van hogy a peccseket teszteljem rajta ... na mindjárt összehasonlítom a fájlokat, nem hiszem el ... bocs mindenkitől mingyá lesz ...

(#16126) proof88


proof88
addikt

A

<<< >>> ^^ BMW ^^ <<< >>>

menedzselte a problémát!

(n+1). Peccs

[ Szerkesztve ]

(#16127) Zoza24 válasza proof88 (#16126) üzenetére


Zoza24
senior tag

köszi :R

Forza Italy!

(#16128) Kleroo válasza proof88 (#16126) üzenetére


Kleroo
veterán

:R

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16129) proof88


proof88
addikt

Na milyenek a gumik? Kár hogy nem csináltam másfélét is, lenne kicsit ilyenebb meg kicsit olyanabb gumi ... most már mind1.

(#16130) Mastre válasza proof88 (#16126) üzenetére


Mastre
tag

#160130: én annyit láttam, hogy Zoza nem csúszkált vele. Mondjuk azért dolgozott is :)

Fílinges lesz ez a pálya :K

[ Szerkesztve ]

(#16131) Kleroo válasza proof88 (#16129) üzenetére


Kleroo
veterán

Nem értek hozzá,hogy miket lehetett volna vele még állítani.
A legjobb szó talán az,hogy barátságos.
Mert nem esősnek érzem vele a pályát,hanem kisebb tapadásúnak.
A gyári esőgumit nehezebb kordában tartani nagy tempónál.
Szóval talán túl gyors lett...
De jól sikerült,mert így legalább lesznek páran akik végigérnek a futamon :D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16132) proof88 válasza Kleroo (#16131) üzenetére


proof88
addikt

Gyári eső gumi ???? Nincs gyári, ami eredetileg volt az sem az fsone része, azt is én csináltam még a maláj futamra, csak olyan szar volt hogy a száraz pályán mentünk végül. :D Mindenesetre örülök ha tetszik. :D Úgy néz ki összejön az esős futam. Remélem cilának is tetszeni fog, mert neki sohasem jó semmi. :D

[ Szerkesztve ]

(#16133) cila1


cila1
aktív tag

Proof!
Valóban nem fogsz indulni a következő szezonba?

(#16134) proof88 válasza cila1 (#16133) üzenetére


proof88
addikt

99%
a maradék 1% abban az esetben áll fenn, ha nyáron esetleg meggondolnám magam ... de nem kéne ... miért? leváltanád azt a drága mercit egy ócska bmw-re? :D

(#16135) proof88


proof88
addikt

még azt gondoltam anno hogy úgy lehetne vicces eső gumit csinálni, hogy először az első gumik vesztenek több tapadást, de aztán javulnak és a hátsó gumik vesztenek több tapadást, szóval azt akartam hogy mindenki szopjon azzal hogy először alulkormányzottá válik az autó aztán túlkormányzottá, és ezt oda-vissza játszani, akár körökről körökre is, vicces lenne :D

(#16136) cila1 válasza proof88 (#16134) üzenetére


cila1
aktív tag

Dehogy váltanám le.
Valahol örülök neki mert így legalább egy beképzelt emberrel kevesebben vagyunk. :DDD

Najó,félre a tréfát.Meg ne merd tenni mert apai jogommal élve szétrugom a picsád. :K

(#16137) proof88 válasza cila1 (#16136) üzenetére


proof88
addikt

mondjuk az tény hogy sosem tesz jót egy versenysorozatnak, ha egy sztárpilóta lelép. vagyis A sztárpilóta ... de ügyes emberek vagytok, majd összeszeditek magatokat :D

(#16138) Zoza24


Zoza24
senior tag

én sem valószínű,hogy leszek jövőre..mondjuk én nem is vagyok sztárpilóta :B

Forza Italy!

(#16139) proof88 válasza Zoza24 (#16138) üzenetére


proof88
addikt

jaja több marketing meg show kéne mögéd mert így eléggé elposhad az egyéniséged :D

(#16140) cila1


cila1
aktív tag

Most akkor jövőre én leszek a sztár? ;]

(#16141) proof88 válasza cila1 (#16140) üzenetére


proof88
addikt

akár te is lehetsz, ha mentálisan és fizikálisan is felkészülsz rá, mert nagy felelősséggel jár ... a srácok is felnéznek rád meg minden, a szavaidnak súlya van, és a ciki helyzetekből is pozitívan kell kijönnöd, MINDIG MINDEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT, ahogy én.

(#16142) cila1 válasza proof88 (#16141) üzenetére


cila1
aktív tag

:O
Most sírok!Ez annyira jól esett.Ha itt lennél a nyakadba borulnék! ;) Na nem azért!

(#16143) proof88 válasza cila1 (#16142) üzenetére


proof88
addikt

:D

(#16144) Speedg


Speedg
csendes tag

Szóval óvás lett benyújtva ellenem :B Nem baj elfogadom :U Hibás voltam tény és való Egyébként mi lett volna Jcolee ha fent vagy ts-en?Elkezdesz üvöltözni vagy anyázni vagy mi? Ez viszont engem bosszant .Na lehet hogy jövőre még eggyel kevesebben lesztek.Mert úgy tűnik még vannak akik úgy gondolják vérre megy a küzdelem :N :U
Mindenféle büntetést elfogadok :)

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#16145) JColee válasza Speedg (#16144) üzenetére


JColee
őstag

Egyáltalán nem vérre megy, de ne egy ilyen szarság miatt menjen már kárba egy éves versenyzés. És igen, anyáztam ezerrel.

[ Szerkesztve ]

(#16146) proof88


proof88
addikt

Nem akarok senkik közé állni gátnak úgyhogy nekem nehogy összevesszetek. :) Itt mindenki szeret mindenkit, főleg mióta újabb ^^ BMW ^^ győzelem született.

(#16147) cila1


cila1
aktív tag

Na egy kis érdekesség!Volt kitől örökölni a tehetséget.
2008 Jesolo gokart verseny.A kisebbik lányom és a nejem.

(#16148) Speedg válasza JColee (#16145) üzenetére


Speedg
csendes tag

Ha jól tudom simán nyered a VB-t. :R Ha meg most akármi is történt volna(de nem törént semmi mert tovább tudtad folytatni) max szorosabb lett volna a vége, na és, egy kis izgalom kell az ilyen sportokhoz.Év közben alig találkoztál autóval max akkor mikor leköröztél valakit, gondolod ha te is többet bent autózol a bolyba veled nem történt volna ilyen, mert az első szezonba neked is volt törés gazdagon ha jól emlékszek és senki nem anyázott ezerrel :U ;) Én zárom a témát .

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#16149) proof88 válasza cila1 (#16147) üzenetére


proof88
addikt

:D lehet a feleséged gyorsabb lenne nálad :P

(#16150) Speedg


Speedg
csendes tag

Mindenki gyanakszik :C

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.