Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15601) Kleroo válasza cila1 (#15600) üzenetére


Kleroo
veterán

Nem éppen :)
Pont hogy csak ma este lenne időm :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15602) proof88 válasza Kleroo (#15601) üzenetére


proof88
addikt

1 admin sem lesz a szerveren, mert NAGT lesz este. Ettől függetlenül át tudjátok rakni időmérőre aztán versenyre, csak versenyről warmupra vissza nem. Úgyhogy gyakfutamot tudtok csinálni de folyamatos rajtgyakot nem.

(#15603) proof88 válasza Dyno (#15599) üzenetére


proof88
addikt

:R

(#15604) Kleroo válasza proof88 (#15602) üzenetére


Kleroo
veterán

bakker :O
akkor sztornó... :U

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15605) Speedg


Speedg
csendes tag

Vannak ilyen elme roggyantak? :Y :D

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#15606) Speedg


Speedg
csendes tag

Webber is így szerette volna tavaly a bukfencet meg csinálni,de neki nem jött össze :DD

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#15607) Mastre válasza Speedg (#15606) üzenetére


Mastre
tag

:C

(#15608) JColee


JColee
őstag

Ezt most találtam. Szakadjanak meg. :(
Egész aktuális, nascar tipp bejött. :D

[ Szerkesztve ]

(#15609) Mastre válasza JColee (#15608) üzenetére


Mastre
tag

Csak 1 évet késtek vele:)

(#15610) JColee válasza Mastre (#15609) üzenetére


JColee
őstag

Mivel?

(#15611) akoska07 válasza Speedg (#15605) üzenetére


akoska07
nagyúr

ugy látszik igen :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#15612) akoska07


akoska07
nagyúr

reméljük Ő sikeresebb lesz

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#15613) Mastre válasza JColee (#15610) üzenetére


Mastre
tag

A NASCARos tippel. Kimi nem rögtön oda ment.

[ Szerkesztve ]

(#15614) Mastre válasza akoska07 (#15612) üzenetére


Mastre
tag

Hát reménykedjünk, hogy valaki még odaérhet...

De szerintem nagyon április 1 van :P
(Forrás: APR hírügynökség/KaMu)

[ Szerkesztve ]

(#15615) proof88 válasza Mastre (#15614) üzenetére


proof88
addikt

pedig előbb-utóbb ott lesz az F1-ben Tamás, ez 100%

(#15616) JColee válasza proof88 (#15615) üzenetére


JColee
őstag

Előbb utóbb én is.
Jobb lenne előbb, jövő héten 4 zh-t írok.

[ Szerkesztve ]

(#15617) Frenky89 válasza JColee (#15616) üzenetére


Frenky89
őstag

Jövő héten tavaszi szünet. :P

Írhatom a szakdogámat...

(#15618) akoska07 válasza Mastre (#15614) üzenetére


akoska07
nagyúr

hát ez elég sz@r vicc,ha az :((

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#15619) proof88 válasza Frenky89 (#15617) üzenetére


proof88
addikt

(#15620) JColee válasza proof88 (#15619) üzenetére


JColee
őstag

Rohadj meg, nekünk nincs. :)

(#15621) proof88 válasza JColee (#15620) üzenetére


proof88
addikt

nektek nem is kell :C

(#15622) akoska07 válasza proof88 (#15619) üzenetére


akoska07
nagyúr

jó a közvetités :D :C

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#15623) Mastre válasza proof88 (#15621) üzenetére


Mastre
tag

Pedig nem sértődnék meg, ha lenne :N

(#15624) akoska07 válasza proof88 (#15619) üzenetére


akoska07
nagyúr

Beast autóján igen jól néz ki az a felni :K

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#15625) Mastre válasza proof88 (#15619) üzenetére


Mastre
tag

Szép volt :C

(#15626) Kleroo


Kleroo
veterán

Kinek lenne ideje/kedve ma 4-5 körül egy gyakfutamocskához (inkább rajtgyak) ?

Azért ekkor,mert nekem később már nem lenne jó :(

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15627) proof88 válasza Kleroo (#15626) üzenetére


proof88
addikt

majd felnézek

(#15628) Kleroo válasza proof88 (#15627) üzenetére


Kleroo
veterán

:R :R
Akkor gyertek páran. Legyen 16:00tól a gyülekező, és 16:45ig várok/várunk :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15629) proof88


proof88
addikt

egyelőre úgy néz ki csak woody nem indulhat szegény a rajtrácsról, csak a boxból ... :U

(#15630) Kleroo válasza Kleroo (#15628) üzenetére


Kleroo
veterán

Köszönöm a gyakfutamot(rajtgyakokat :D),és mindenkinek aki feljött :)

(szóval "emiatt" énis a rajtrácsról jöhetek :) )

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15631) Mastre válasza Kleroo (#15630) üzenetére


Mastre
tag

Most 5-en alig bírtunk elfordulni az első kanyarban, kíváncsi leszek, hogy mi lesz élesben :DDD

Más: eddig ha jól rémlik, akkor 3 tükröm volt, most pedig csak 1 van középen... Mit állítottam el? És ami még fontosabb: hogy tudom visszahozni? :F

[ Szerkesztve ]

(#15632) JColee válasza Mastre (#15631) üzenetére


JColee
őstag

Tükrök default gombja a 3-as.

(#15633) proof88


proof88
addikt

woody és Ati limit időn kívül és túl alacsony kör szám... csak gondoltam jelzem itt is ...

(#15634) proof88


proof88
addikt

És gyertek minél többen TS3-ra este!
este 6 körül néhány rajtgyakot még nyomhatunk, mert nem szeretnék balhét az éles rajtnál! :D a rajtgyakok után majd restartolnám a szervert a biztonság kedvéért, ne legyen megint bugos a rajtrács ...

Szabesz: nem :U :F

[ Szerkesztve ]

(#15635) Szabesz válasza proof88 (#15633) üzenetére


Szabesz
őstag

Nem tértünk át mi is a 110%-ra? Mert akkor az időlimit most 1:30.244

Akkor nem :D Miért nem? :F

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#15636) proof88 válasza Szabesz (#15635) üzenetére


proof88
addikt

mert mikor tértünk volna át rá? :D volt szó róla? ha igen már nem emlékszem, de nem lett fixálva mert akkor beírtam volna a szabályzatba :) amúgy egyébként az említett embereknél inkább az a gond hogy túl kevés kört mentek. 40-hez képest a tizenx kör nagyon kevés. Tizenx körrel senkit nem engedek versenyezni.

(#15637) proof88 válasza proof88 (#15636) üzenetére


proof88
addikt

ja ok igen tényleg a konstans 4 mp a gond, % limitre kell átállni ... ezt tényleg beszéltük sorry ...

(#15638) akoska07 válasza proof88 (#15634) üzenetére


akoska07
nagyúr

Én fent leszek...

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#15639) Mastre válasza akoska07 (#15638) üzenetére


Mastre
tag

kicsit kések, de jövök

(#15640) cila1


cila1
aktív tag

Gratula mindenkinek aki célba ért+annak is aki nem.
Az a helyzet,hogy elbambultam mert azon gondolkodtam,hogy melyik parketta szegélyt vegyem meg a szobánkba. :D Meg persze Klerótól megijedtem,hogy mit keres mögöttem.Aztán jött a fal. :O

[ Szerkesztve ]

(#15641) ace100


ace100
csendes tag

Gratulálok a Monzai futamhoz,ügyesek voltatok.Nagyon jól sikerült a rajt utáni első kanyar.
Remélem udvariasan elengedtem mindenkit magam mellet.

(#15642) Kleroo válasza cila1 (#15640) üzenetére


Kleroo
veterán

Basszus!
Én is ott mondtam hogy neeee!
Pedig a kanyar előtt még hamarabb el is vettem. Erre láttam,hogy te mész kavicsot keresni.
Köszönöm a verseny elejei üzemanyag-adagoló hibád :)

Egyébként nem tudom mi baja az rfactoromnak.
2x feketült el a képernyőm 5mp-re,ezzel legalább 15mp-et vesztve,és 14kört mentem vibráló (rohadtul vibráló :D ) árnyékokkal-árnyakkal.
Jó lett volna beszálni a proof frenky duóba 3.nak :)
De így is örülök,hogy nem fagyot le teljesen a gép

Ja és eszméletelen dühös voltam :W ákosra,mert nálam szán szándékkal nekem/nekünk hajtott.
Óváson morfondíroztam,de így,hogy hallottam az interjút,már elszált a lila köd :):)

Gratula mindenkinek!
Respect ZOZA :R :R

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15643) JColee válasza Kleroo (#15642) üzenetére


JColee
őstag

Nálam Ákoska laggolt mint az állat, megelőzni se tudtam rendesen emiatt.

(#15644) Mastre válasza Kleroo (#15642) üzenetére


Mastre
tag

Az óvás nekem is még mindig a fejemben jár. Így az interjú után értem én, hogy Ákoska teljesen mást látott, mint mi, nem látta, hogy ott vagyunk, de akkor is: ha keresztbe állunk a pályán: akkor NEM MOZGUNK addig, amíg mindenki el nem ment. A másik rendszeres dolog meg a kavicságyból keresztbe visszajönni a pályára. Az se buli a pályán jövőnek.

Mondjuk én már a rajtnál megijedtem Ákoskától, mert utolsó pillanatban jött ki a rajtrácsra. Sőt, én már azt is hittem, hogy beragadt. Elindultam, erre megjelent előttem. Satu. Cilának külön köszönöm, hogy nem nyársalt föl hátulról...

Aztán ott a JColee, Ákoska, Frenky, Farkas boly mögött is láttam érdekes dolgokat, de szerencsére abból nem lett baj...

Én részemről erre az óvásra alszok még egyet. Kb. 1-2 pozíciót vesztettem, de az a legfájóbb, hogy pont Farkassal szemben, akivel egyébként is versenyben vagyunk az 5. helyért ;]

Egyébként mindenkinek gratulálok, szép futam volt :C , szép csaták voltak :R

Más: remélem Farkas, időmérő végén nem zavartalak :F ... Csak biztosítani akartam, h ha javítassz, akkor megyek még egyet.

[ Szerkesztve ]

(#15645) Farkas23 válasza Mastre (#15644) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Nem zavartál, mer úgyis teljesen elrontottam. Nekez ez a pálya egyáltalán nem ment, végig szenvedtem az autóval, az volt a csoda, hogy egyáltalán betudtam hozni a 6. helyre!
Igen nagy csatát vívunk az 5. helyért.:)

Én is gratulálok mindenkinek, szépen ment mindenki, kár a kiesőkért!

(#15646) proof88


proof88
addikt

tudom hogy nem látható a hotlaps, sorry egyelőre nem tudom hogy értessem meg vele mit mutasson :D

(#15647) akoska07


akoska07
nagyúr

Kleroo:
Senkinek nem mentem neki szánt szándékkal (eszembe sem jutna).
az a versenyző nem én vagyok.
amikor meg láttam hogy ott vagytok azonnal fékeztem is,ahogy elmondtam.
bátran nézd vissza. :K

Mastre:
természetesen megpróbáltam visszajönni a pályára,mert láttam hogy még messze vannak az autók. még csak azt se mondhattam,hogy tükörből nézem és rosszul láttam vmit,hiszen csak előre kellett figyelnem,láttam az egész forgalmat.egyértelmüen messze voltak.azt látván mindenki gondolkdoás nélkül irányba forditja az autóját.nem fogja megvárni amig elmegy az egész mezőny. miért is várná meg. de nekem nem is a versenybe való visszatérés,hanem a gyors felzárkózás járt a fejemben és csak át akartam dobni a másik oldalra az autót. tehát felzárkózás,mert tudtam,hogy előrébb tudtam volna lépkedni. amint észleltem,hogy mégsem ott vannak,azonnal fékeztem.

Engem is "megviccelt a technika". :)
a versenyem végén,meg nem kicsit (a kormány)

egyébként nekem sem volt nagy élmény igy vezetni,
mert nem tudtam mikor ki fog elém ugrani hirtelen.
sajnálom,hogy igy alakult.
elmondtam mindent ezzel kapcsolatban.
A döntés természetesen a tiétek óvás szempontjából.

magam miatt is sajnálom természetesen,mert ma kinézett nekem végre egy dobogó. :(((

És,grat mindenkinek a mai futamhoz.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#15648) Kleroo válasza akoska07 (#15647) üzenetére


Kleroo
veterán

Én már írtam feljebb,hogy az interjúd után,már mindent értettem,és semmi "harag". :)

De egyébként itt a lag volt a bűnös. Mert nálam úgy nézett ki a dolog,hogy keresztben állsz a pályán,és pont akkor indultál el,amikor odaértem.

Ha van kedved tölthetnél fel youtubre kis részletet,hogy nálad hogy nézett ki a dolog. Mert kíváncsi vagyok,mennyire torzít bele a dolgokba a lag.

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15649) Mastre válasza akoska07 (#15647) üzenetére


Mastre
tag

Nekem abszolút nem az a célom, hogy TE büntetést kapj. Miért is lenne nekem az jó? Ami megtörtént, az megtörtént. Én csak azt szeretném, ha mindenki megjegyezné, hogy ilyet NEM CSINÁLUNK! 7-en voltunk kb. 10 mp-en belül. Hol lett volna időd megfordulni? Ha kivárod, amíg elmegyünk, akkor plussz 2 mp-et vesztessz a megfordulással.

Én nagyon megértem, hogy te másképp láttad a dolgokat. De te meg azt értsd meg, ami velem történt. Legalább annyira tönkrement a futamom, mint neked, és szerintem nem én voltam benne a fő bűnös. Lehet, hogy ha több a rutinom, vagy jobbak a reflexeim, akkor kikerüllek, de nem így volt. Nézd meg a közvetítésben az interjúknál a visszajátszást. Szerinted mit tudtam csinálni? Pont elém ugrottál. Ha kint maradsz pályán kívül, akkor mindenki el tud menni békésen. Te elindultál, aztán a pálya közepén megálltál. Ráadásul laggoltál is. Tényleg kész szerencse, hogy csak én szálltam beléd. Frenky épp, hogy elfért, Kleroo átment rajtad, én meg elkaptalak. Cila szépen került ki, lehet, hogy jobb reflexei vannak, mint nekem, nem tudom.

Mint láthattad, több, mint 500 kört mentem a pályán. Nagyjából éreztem is. Tudom, hogy lassú vagyok, de most lett volna esélyem nem utolsónak lenni, erre tessék... Mindig mondogatjátok, hogy stabil vagyok, meg hogy 5. Így nem nehéz ötödiknek lenni, hogy mindig utolsónak jövök be... Megérted, hogy ideges vagyok?

És még egyszer elmondom: ha óvok, az nem ellened irányul, hanem annak érdekében, hogy MINDENKI megjegyezze, h ha egyszer hülye volt, akkor elengedi a többieket, és csak AZTÁN mozog.

Olyannal már többször találkoztam, hogy valaki keresztbe jön vissza a kavicságyból, gyakorlatilag visszarántja a pályára, hogy még előbb aszfaltra érjen. Ez így neki gyorsabb, csak a pályán meg jöhetnek... Ha ilyen ember kiüt valakit, szerintem abból is óvásnak kellene lennie. Ilyet idén még ugyan nem láttam.

Mondjuk nem tudom, hogy ilyen esetben a BT mit tud dönteni, mert ugye ettől nekem jobb nem lesz, max neked rosszabb, amivel meg szintén nem érek semmit...

Más: a rajtunk is vicces volt mögüled, közvetítésen is látszik, hogy ahogy kialszanak a lámpák, te eltűnsz, aztán egyszer csak már JColee nyomában vagy...

[ Szerkesztve ]

(#15650) Zoza24


Zoza24
senior tag

Én is szeretnék mindenkinek gratulálni a tegnapi rajthoz,úgy láttam,hogy szépen elfordult mindenki:)
Jcolee kollégámnak is gratulálok,megbeszéltük,hogy elférünk majd az első kanyarban,így is lett ;)
Cila én voltam az első aki tudta hogy baj történt veled,ugyanis Kleroo olyat belekiabált a mikrofonjába,hogy jajj Cila nee :)) nagyon sajnáltam,hogy kiestél :O

Forza Italy!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.