Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16551) proof88


proof88
addikt

Szeretném megtudni, hogy tegnap este óta ki járt vagy próbált járni a szerveren és tapasztalt-e valami rendellenességet!
Szabeszról tudom hogy tegnap este fenn volt. Rajta kívül?

[ Szerkesztve ]

(#16552) proof88


proof88
addikt

Ideiglenes zűr miatt gyakoroljatok offline, sry.

(#16553) LaCeeN válasza proof88 (#16551) üzenetére


LaCeeN
tag

Próbáltam felmenni ma én is. Fel is engedett, de pályára nem tudtam kimenni. Parc fermében ragadt a kocsi.

(#16554) Frenky89 válasza proof88 (#16550) üzenetére


Frenky89
őstag

Neee. Múltkor is mikor több csapatnak is segítettél abból se lett semmi jó. Ezt meg Norbi esetén nem szeretnénk!

(#16555) proof88


proof88
addikt

Megy a szerver!

Frenky: de a BMW-hez jobban értek, és majd jól viselkedek! :D

(#16556) Speedg


Speedg
csendes tag

Szombaton este egy gyakfutamra lenne jelentkező?Mert én sajna vasárnap nem értem haza időben,viszont valahogy meg szeretnék menekülni a boxból rajtolástól :K

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#16557) Mastre válasza Speedg (#16556) üzenetére


Mastre
tag

Ha lesz egyáltalán időm a futamra, akkor én is benne lennék egy gyakban szombat este.

(#16558) akoska07 válasza Speedg (#16556) üzenetére


akoska07
nagyúr

én ott leszek :K

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16559) proof88


proof88
addikt

(#16560) Kleroo


Kleroo
veterán

Teljes reinstallom volt.
Leszedtem a PH rfactor megapakkot,meg az abudhabi frissítést is. Mindent szépen felrakosgattam.
De nem tudok bennmaradni. Fsone2009_mrp eltérésem van. Mi maradhatott ki?

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16561) akoska07 válasza proof88 (#16559) üzenetére


akoska07
nagyúr

:DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16562) proof88 válasza Kleroo (#16560) üzenetére


proof88
addikt

Az a peccs ami nincs benn a torrentben. Az asszem a január 2.-i.

Letöltés oldalon minden fenn van, nézd meg neked mi nincs meg innen.

mrp - ilyet még nem láttam.

(#16563) Kleroo válasza proof88 (#16562) üzenetére


Kleroo
veterán

Igen, az hiányzott. Köszi :R :R

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16565) cila1


cila1
aktív tag

mik ezek az idők a hotlapson?
Rosszul látok?

(#16566) Szabesz válasza cila1 (#16565) üzenetére


Szabesz
őstag

Igen. Valójában ők két kört mentek egy kör alatt.

¯\_(ツ)_/¯

(#16567) cila1 válasza Szabesz (#16566) üzenetére


cila1
aktív tag

Ezt nem értem.

(#16568) proof88 válasza cila1 (#16565) üzenetére


proof88
addikt

JColee vágott, majd valamikor törlöm.

Őhh. Én nem vágtam. Megnéztem az eső gumikat. Asszem 13 kör vagy mennyi múlva defektet kaptam. De egy nagyon rövid etapra jók. Ki kéne venni őket, csak ahhoz peccs kéne megint meg nincs kedvem. Aki akarja használja. Időmérőn pl biztos siker, persze ha mindenki azt használja akkor a szokásos sorrend alakul ki. Versenyre is jó, csak rövid etapra. Bár talán még úgy is jobb a lágynál.

(#16569) Kleroo válasza proof88 (#16568) üzenetére


Kleroo
veterán

szerintem vegyük ki inkább az esogumikat.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16570) proof88 válasza Kleroo (#16569) üzenetére


proof88
addikt

nekem is ez a véleményem.
Ki fogja megcsinálni a peccset? :D nekem nincs kedvem :/

(#16571) proof88


proof88
addikt

ÉS MINDENKI FELRAKJA AZ ESŐ GUMIT HÁT BESZAROK!!! :D

KÁR HOGY SZÓLT A PR00F MESTER, OTT LETTETEK VOLNA HAGYVA FUTAMON :D

VASÁRNAPI AUTÓKÁZÁS LETT VOLNA KÖRBEAUTÓZNI MINDENKIT!!!! :D

De túl becsületes vagyok. :U

[ Szerkesztve ]

(#16572) JColee válasza proof88 (#16571) üzenetére


JColee
őstag

Kár volt betenni azt a kört. :)

[ Szerkesztve ]

(#16573) akoska07 válasza proof88 (#16571) üzenetére


akoska07
nagyúr

én már a legutóbbi verseny vasárnap este óta tudom. ;]
azt is tudom,hogy te a gyakfutamon jöttél rá.
amikor ismét excsrémet akartál rajtolni.
sikerült is,meg is lepődtél. majd vmit be is irtál a közösbe.
én tudtam miért huzol el előlem olyan gyorsan. :K

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16574) cila1 válasza Kleroo (#16569) üzenetére


cila1
aktív tag

Én nem venném ki az esőgumit.Úgy se bír ki sok kört.Én tegnap teszteltem és 3kör után már sárgult mint a napraforgó.Így legalább izgalmasabb lesz a verseny mert senki nem tudja ki mivel rajtol.

(#16575) Kleroo válasza cila1 (#16574) üzenetére


Kleroo
veterán

NA mondjuk igaz,csak most hotlapsra megint tehetek föl egy jól összerakott kört :P

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16576) Frenky89 válasza cila1 (#16574) üzenetére


Frenky89
őstag

Nekem lassan már mindegy, de ne vasárnap találjuk már ki, hogy lesznek-e vagy sem.

(#16577) akoska07 válasza cila1 (#16574) üzenetére


akoska07
nagyúr

én sem venném ki az eső gumit.
végre egy "pálya" amin tapadni is tud a cucc :D

ráadásul tesztelem már egy ideje ezt a gumit.
a kivételéről már régen dönteni kellett volna.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16578) cila1 válasza akoska07 (#16577) üzenetére


cila1
aktív tag

Szerintem is nagyon jól tapad.
:C PROOF JÓ MUNKÁT VÉGZETT! :C :R
Sokkal jobb lett volna az idény elejétől ilyen gumikkal versenyezni.

[ Szerkesztve ]

(#16579) Kleroo


Kleroo
veterán

Mai esőgumigyakorló-teszt TRIÓ. :R :R :))

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16580) akoska07 válasza Kleroo (#16579) üzenetére


akoska07
nagyúr

ütős volt :D :))

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16581) cila1 válasza Kleroo (#16579) üzenetére


cila1
aktív tag

Lehet,hogy öregszem de,ezt nem értem!

(#16582) JColee válasza cila1 (#16578) üzenetére


JColee
őstag

Szerintem a brazil pálya volt a szar, ezért kellett ilyen gumi. Ha hidegebb lett volna ott, akkor most nem tudnánk használni, mivel túlmelegedne.

(#16583) proof88 válasza akoska07 (#16573) üzenetére


proof88
addikt

jaja, de nem is az volt a kérdés nekem akkor sem hogy 1 körre jó-e, mert tudtam hogy 1 körre biztos jó a vizes, hanem hogy verseny etapra jó-e. És meglepően jó volt, tegnap próbáltam ki.

cila: még úgy is versenyképes a gumi, hogy sárga. Nekem 13. kör után lett defektem asszem. Az uccsó 3 kör eléggé felejtős. Na de az a 10 kör, még amikor szarul tapadt a gumi, akkor is jó volt. Persze befigyeltek már a 38-as 39-es idők, de annak fényében hogy az elején milyen brutál köröket lehet menni vele, versenyképes, egy rövid etapra. Mindenesetre kiveszem, hogy tiszta legyen a dolog. Az időket is törlöm. Egyébként az az esőgumi is hasonló volt ami végig benn volt a szezonban, csak azzal kanyarodni nem lehetett meg garantáltan összefosta magát 1 kör után. Tehát ott nem állt fenn a veszély hogy esetleg azzal indul valaki.

Majd vmikor lesz peccs. De előre szólok h ki lesz véve, tehát senki ne setupoljon vizes gumikra.

JColee: az alapvető probléma az, hogy nincs különbség vizes és száraz pálya között. Legalábbis itt, rfactorban. Annyi hogy tükröződik az út, meg borús égbolt textúra van berakva a skyboxnak, meg az ambiens fény gondolom kisebb intenzitású, aztán csá. De gyakorlatilag a brazil vizes pálya egy normál száraz pálya volt, csak a tapadása volt lejjebb véve. Én meg olyan gumit csináltam hozzá, ami jobban tapadt a szuperlágynál, de kevésbé melegedett. Ezért lehetett vele jól menni és most is ezért lehet vele jól menni. Úgy lőttem be hogy 87 fok legyen az optimális, és a melegedése a brazil pályán kb akörülig menjen. Más pályán már más a helyzet. De a fizika a szar az rfactorban, mivel esős pálya nincs, az csak látszat. Nyilván ez a valóságban úgy működik hogy a vizes aszfalt folyamatosan hűti a gumikat. Ez sztem F1 challenge-ben is így működött, de az rfactor nem tesz különbséget vizes meg száraz pálya között. Pedig ha vizes pályán számolná azt, hogy hűti a víz a gumit, akkor most abudhabiban szarban lennénk mert nincs víz ami hűti és 1 kör alatt túl is melegedne. Tehát sejtettem h jó lesz a gumi és gyakfutamon jó is volt 1 körre, de reméltem h legalább 3 kör alatt meghal, de nemígy lett. 3 kör után is lehet vele egész jó időt menni.

[ Szerkesztve ]

(#16584) JColee válasza proof88 (#16583) üzenetére


JColee
őstag

Ja ezt mondom, nem értem hogy a pályakészítő miért nem vette lejjebb a pálya hőmérsékletét. Azért az segített volna picit (szerintem).

(#16585) Frenky89


Frenky89
őstag

Nehogy valaki elfejtse a WTCC-t.

Free Practice 1: Sat 09:00-09:30
Free Practice 2: Sat 11:30-12:00
Qualifying Q1: Sat 15:00-15:20
Qualifying Q2: Sat 15:25-15:35
Warm Up: Sun 09:00-09:15
Race 1: Sun 12:20-12:45
Race 2: Sun 13:35-14:00

(#16586) proof88 válasza Frenky89 (#16585) üzenetére


proof88
addikt

akartam ma venni jegyet a zh-k után baszki, elmentem a deákhoz és nem volt már nyitva :/ mert ma csak 2-ig volt nyitva úgyh beszoptam. Azért akartam előre jegyet venni h ne álljak sorban a helyszínen. Így is lehet h sorbanállni fogok, a ruháknál. Mert lehet majd venni cuccokat, jóval a webshopos ár alatt, és eddig is vágyam volt egy BMW-s ingre vagy pólóra, most hagy ne mondjam mennyire örülök ennek a Michelisz - BMW párosításnak. :C

Ja és tudom hogy ingyenes a WTCC, és tudom h nem kell jegy, de én a paddock miatt akartam jegyet venni, 1700 ft-ot kibírok. De sztem csak vasárnap megyek ki. Most fáradt vagyok sztem, holnap nem lesz kedvem.

A VIP jegy nagyon drága. :/

(#16588) Kleroo válasza proof88 (#16583) üzenetére


Kleroo
veterán

Most,hogy jól begyakorotam a kocsit erre a gumira,és kész közeli setupom van,most meg mégis ki lesz szedve? :(
Így szombat du én azt mondom,már marajdon bent.
Aztán vagy használják/juk,vagy nem ;)
Korábban kellett volna ezt véglegesen meglépni.

Bazeg,téleg péntek van :D:D

Szerk2: tudtommal nem is lehet előre paddock jegyet venni wtcc-re,csak helyben.

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16589) Mastre válasza Kleroo (#16588) üzenetére


Mastre
tag

péntek van :P

(#16590) proof88 válasza Kleroo (#16588) üzenetére


proof88
addikt

el tudom képzelni h az utóbbi 2 hétben csak erre a gumira gyakoroltál. :)

Aki nem szólt korábban h jó a gumi, az vállalta a rizikót hogy vagy kaszál vele vagy lebukik vagy kiszedem. :D

(#16591) JColee válasza Kleroo (#16588) üzenetére


JColee
őstag

Mindenki normál gumikkal kezdett gyakorolni, úgyhogy hátránya nem lesz senkinek. Igazából már tegnap kiderült, hogy ki kéne szedni, erre meg ti elkezdtetek ezzel a gumival gyakorolni. Azt nem értem, miért.

(#16592) akoska07 válasza proof88 (#16583) üzenetére


akoska07
nagyúr

ezt akár holnapután este 6-kor is beirhattad volna.

egyébként mindenki gyorsan át tudott volna állni erre a gumira.
és szivesen tette volna,mert végre ez tapad.
csak a bmw és a ferrari nem tud átállni. :P ill. nem is akar.

hozzáteszem te ezt nem akkor tudtad meg amikor ide beirtad a topicba.
szal kiirhattad volna egyből. :P

ugy látom féltek,hogy körbe lesztek autózva :D
nem baj,majd megszokjátok a köv szezonban.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16593) Kleroo válasza JColee (#16591) üzenetére


Kleroo
veterán

Proof írta,hogy lusta/nincs kedve kiszedni. Ergó,marad a gumi mostmár.
Hotlaps tele volt 33as körökkel.Neked is az volt pl.
Magától értetődő,hogy gyorsan elkezdem gyakorolni a gumit,hogyha mindenki ezzel megy,és nem lesz kivéve.....

Inkább csak azt nem értem,hogy Proof miért nem szedte ki azonnal,amikor szembesült vele,hogy ezek a gumik előnyt jelentenek itt.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16594) cila1 válasza JColee (#16591) üzenetére


cila1
aktív tag

Szerintem nem gyakoroltak a fiúk ezzel a gumival hanem élvezték,hogy ezzel végre lehet versenyezni mert nagyon tutin tapad.Köztük én is.Nem csúszol le az ívekről,ha fékezel akkor megáll.Én meg titeket nem értelek,hogy mit görcsöltök ezen a témán.Elvégre évad záró futam és megérdemelnénk egy kis szórakozást.
Mondjatok egy indokot,hogy miért nem maradhat a vizes gumi?
Nem tudtok vele menni? :D
Elvégre valójába ketten nem szeretnétek csak.

[ Szerkesztve ]

(#16595) akoska07 válasza Kleroo (#16593) üzenetére


akoska07
nagyúr

egyébként Jcolee volt az első aki felrakta a hotlap-ra azt a kört.
gondolkodóba ejtve azokat akik nem tudták ezt.
le lehet irni hogy vágott kör volt,de tudjuk hogy nem volt az.

egyébként nem értem miért kellene kiszedni azokat a köridőket a hotlap-ból.
abban nincs vágás,teljesen szabályos körök.
Speed még nálam is gyorsabb,arra mit fognak mondani ? :D (ő offline gyakrolt)

azt sem értem miért ne kezdhette volna el bárki arra a gumira beállitani az autót.
mindenkinek ott volt/van a gumik listájában.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16596) proof88 válasza akoska07 (#16592) üzenetére


proof88
addikt

MÉG1X UTOLJÁRA LEÍROM, REMÉLEM MEGÉRTED!

Gyakfutamon feltettem igen és azzal rajtoltam úgy emlékszem csak egyszer! Úgy érzem triviális volt hogy mitől rajtoltam olyan jót, nem NEM először rakok fel rajtgyakra esős gumit és mindig jót rajtoltam vele. Teljesen világos volt hogy mitől rajtoltam olyan jót most is, egyáltalán nem titkolóztam.

Számomra kérdéses volt hogy 1 körnél tovább is működni fog-e ez a gumi. Viszont ezt csak tegnap próbáltam ki. Felraktam és mentem vele ameddig el nem fogyott. JColee nem előttem rakta be azt az időt hanem utánam. Én túl voltam az 1. körön, megkérdezte hogy üres? A válaszom annyi volt az első hosszú egyenesben menet (mivel épp nyűttem a gumit), hogy "wet". Mást nem írtam neki. Felrakta és ő is kijött mögém és jött velem. Akkor rakta be UTÁNAM azt az idejét. És azt írta hogy nem bírt magával és befejezte a körét, így bekerült az is a hotlapsba. Ezt én úgy értelmeztem hogy vágott. Ezért írtam azt, hogy vágott.

Úgyhogy mindenki aki gyanúsítgat ezzel a szarsággal hogy már mióta tudom hogy jó lesz ide az eső gumi, az húzzon el a picsába, ha ennyire nem hisztek nekem.

Vagy hisztek vagy nem bammeg, de akkor nincs miről beszélnünk. Megmondtam hogy tegnap jöttem rá hogy jó versenyre is. Mit nem lehet ezen érteni ?????????????

És egyáltalán nem arról van szó hogy nem akarok készülni esős gumival. Leszarom. Felőlem azzal megy mindenki amivel akar.

Peccset meg azért nem csináltam, vagyis azért nem vettem ki a gumit tegnap, mert nem volt kedvem leállítani a szervert. Most is azért nem állítottam le mert fenn voltál.

Ne csesztessetek már állandóan azzal h titkolózok meg a tököm.

Fel lehet ezt fogni hogy nem titkolózok. Inkább az aki erre készül már 2 hete, hogy esős gumival megy. ÉN NEM KÉSZÜLTEM RÁ! UTOLJÁRA ÍROM LE.

Mindenki készül azzal amivel akar leszarom.

És mostantól 3 BT tag van mert nekem ebből elegem van.

(#16597) cila1 válasza proof88 (#16596) üzenetére


cila1
aktív tag

ÁMEN!
Ez kimaradt. :D

(#16598) akoska07 válasza proof88 (#16596) üzenetére


akoska07
nagyúr

"ne ide-geskedj,inkább oda-" :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16599) akoska07


akoska07
nagyúr

Mindenképp szülessen döntés erről a gumi témáról.
még ma.
ha a honlapon nem,akkor itt legyen szavazás róla. :K

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16600) JColee válasza akoska07 (#16599) üzenetére


JColee
őstag

Döntés: nem lehet használni.

cila1 Érdekes, máskor arra megy az eszmecsere, hogy már túl irreális időket megyünk, nem jó stb. Ez akkor mi?
Eleve a vizes gumi arra volt, hogy a vizes pályán menjünk vele. Nem azért, hogy a sivatag közepén menjünk vele. Másrészt olyan setupokat kell ezekhez a gumikhoz csinálni, aminek 330 vagy hasonló a végsebessége. Miért nem írjuk már mindjárt át az engine.init vagy akármit, hogy ne 580 kw legyen a motor, hanem 1000? Sajnos olyan a mod, hogy csúszkál, bizonytalan féktávon instabil, kigyorsításon is stb. Ezzel együtt éltünk egész szezonban, ezt a futamot is ki lehet már bírni.
Én is élveztem, hogy tapad, mint a rohadt élet, de azért ne essünk túlzásokba.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.