Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16801) cila1 válasza Szabesz (#16800) üzenetére


cila1
aktív tag

Azért mert bármit tanácsolok nem jó?
Szerintem teljesen mindegy,hogy milyen az a mod csak játszható legyen.
Majd szóljatok ha döntés születik.

[ Szerkesztve ]

(#16802) Kleroo


Kleroo
veterán

No. Ki is próbáltam.
F1 2010 RFT
Feldátum

Nekem tetszik. Egyértelműen elmarad a ctdptől,mint szimulátor(egymás után próbáltam ki)
De elsőre bejön.
A grafikája szép, autóhangok is elmennek.

Tegyetek ti is egy próbát,elég kicsi mod.

Fsone 2008 mennyire volt jó? Mert pont azon gondolkodtam,hogy melyik korszak autóit szerettem a legjobban. A válasz 2007-2008 volt. Az akkori szuper vasak voltak az F1 csúcsa.
Ha nem találunk friss modot mehetnénk akár azzal is.

De nálam a prioritás mostantól a minél frissebb modon van :)

Mi a baj Cila hozzáállásával? Javasol,majd inkább elfogadó álláspontra helyezkedik. És elmegy wellnesezni. :D:D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16803) Szabesz válasza cila1 (#16801) üzenetére


Szabesz
őstag

...
Te egy valamit tanácsoltál, egy ember kifejezte jogos indokokkal a nemtetszését, erre te megsértődsz, és kivonod magad a döntések alól. "mészazzalamivan", "azthasználomamilesz".
Mindenki így áll hozzá (márpedig így), nem lesz következő szezon, mivel döntés sem lesz (nincsenek döntők), pláne aki meg is csinálná az érdemi feladatokat.

¯\_(ツ)_/¯

(#16804) JColee válasza Kleroo (#16802) üzenetére


JColee
őstag

Én innen szedtem le most az előbb, itt van már hozzá pecs meg trackpack is.

(#16805) Kleroo


Kleroo
veterán

viszont eléggé kisebb a tapadás.
Abu dhabiban köröztem.
1.42 végét is alig tudtam összehozni tankolt kocsival,gyorsan összedobott ,rossz setuppal.
De azért így is távol van az 1.37es fsoneos időtől.

A "feldátum" linkem a 2.1 updatere mutat :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16806) Speedg


Speedg
csendes tag

Látom nagy az egyetértés :D Nekem kifejezetten tetszett az a 08 mod, szerintem még mindenkinek megvan hozzá a használt track pack,setupolni is lehet rendesen menjünk azzal :K és nincs rá gond.És akkor legalább Proof beválthatja azt az ígéretet hogy az első versenyen egy kör alatt kettőt ver ránk :DDD nem ismeretlen mod és ha valami balul üt ki és megint eldobja a vasat, nem tud azzal takarózni hogy nem volt ideje megszokni :D ;]

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#16807) JColee válasza Kleroo (#16805) üzenetére


JColee
őstag

Ja azt nem néztem. :D
Én sem vagyok túl elégedett ezzel a moddal, de még nem tudom szavakba önteni, hogy miért.

[ Szerkesztve ]

(#16808) Kleroo válasza JColee (#16807) üzenetére


Kleroo
veterán

Igen. kicsit fura. Mintha a fizika nem stimmelne. (a ctdp után próbáld ki rögtön.)
De én személy szerint nem zárnám még ki :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16809) bal5


bal5
újonc

Nekem azt írja ki hogy hiányzó xlive.dll és nem indul el .ha valaki tud segítsen:

(#16810) proof88 válasza bal5 (#16809) üzenetére


proof88
addikt

gondolom nem ide akartál írni, mindenesetre ezt töltsd le és telepítsd fel :)

(#16811) Szabesz válasza bal5 (#16809) üzenetére


Szabesz
őstag

Fejtsd ki bővebben.
De azzal is kezdheted, hogy ki vagy.

¯\_(ツ)_/¯

(#16812) proof88 válasza Szabesz (#16811) üzenetére


proof88
addikt

sztem gta topikba akart menni vagy vmi ilyesmi

(#16813) proof88


proof88
addikt

Mivel uborkaszezon van, ismét ajánlanék 1-2 kis szimulátort. Ezekben AI is van az offline játékhoz. Mivel promo játékok, ezért setupolni nem lehet bennük, de itt a vezetési élmény a lényeg meg a móka, de a fizika természetesen jó.

Az elmaradhatatlan BMW M3 Challenge. :K
M3-as BMW-vel lehet nyomulni a Nürbin. SimBin-es. Intro ( :R ).

Aztán Volvo - The Game. Itt a Volvo elsősorban az S60 Conceptjét promózza, de azon kívül más modellek is vannak, pl a C30, ami a WTCC-ben is megy, meg van hátsókerekes Volvo is, hát azzal egyből megtaláltam a harmóniát, annak ellenére hogy dől mint egy hajó. Szintén SimBin. 2 nagyszerű pálya van benne. Intro ( :R )

Aztán van ilyen Ferrari Virtual Race, ez nem SimBines és mit ne mondjak a fizikája elég érdekes szerintem, az FFB is elég gyenge, de azért érdemes megnézni. Gameplay. Nem a gyerek béna, tényleg nagyon hamar kinyomja a kuplungot a játék féktávon és gázadásra engedi vissza, úgy kell összeszedni a kocsit. :U :N

Truck Racing by Renault Trucks! :C Jó kis trailer hozzá :R .

(#16814) akoska07 válasza Speedg (#16806) üzenetére


akoska07
nagyúr

Sztem is jó lesz az FSONE08, arra senki nem hisztizett :DDD
volt 1-2 pálya ami nagyon csuszott,de megszoktuk.
vagy lecserélődik,
vagy felrakjuk a bmwet gumit :DDD

egyébként sztem addig nem nagyon kellene agyalni a mod-on amig nincs hozzá szeró.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16815) JColee válasza proof88 (#16813) üzenetére


JColee
őstag

Neked meg ezt kéne kipróbálni, én nagyon élvezem a vezetést (hátsókerekes középmotoros BMW).

akoska07 Szerintem meg szervert felesleges keresni, amíg nem döntöttünk mod felől, mert ha már van szerver, akkor fel is akarjuk tenni a kiválasztott modot. Szerintem jó lenne valami új mod csak a változatosság kedvéért, én a magam részéről nem arra szavazok.

[ Szerkesztve ]

(#16816) Frenky89


Frenky89
őstag

Öröm és boldogság! :C

(#16817) JColee válasza Frenky89 (#16816) üzenetére


JColee
őstag

Gratulálok! :K

Most csapj a lovak közé. :D

(#16818) proof88 válasza Frenky89 (#16816) üzenetére


proof88
addikt

grat :) :R

(#16819) Frenky89


Frenky89
őstag

Kösz!

JColee: Csapok, csak most kellenek új lovak. :)

[ Szerkesztve ]

(#16820) akoska07 válasza JColee (#16815) üzenetére


akoska07
nagyúr

amikor már van szeró,akkor gyorsan fel lehet rá rakni rá bármelyik mod-ot,
csak menjen valami (akár a 2005-össel is).
mindenki ki tudja próbálni milyen vele ott menni.
és ha nem jön be az embereknek még mindig cserélhető.

Azt gondolom,a többség szeretne uj autókkal menni.

Frenky89 : én is grat. fiu vagy lány,hány kilóval jött ? :D

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16821) proof88 válasza JColee (#16815) üzenetére


proof88
addikt

nagy örömömre fog szolgálni az autó kipróbálása, már láttam ezt a régi bömöst és mindig gondolkodtam hogy milyen lehet, de ma este valamikor kipróbálom :) a linkelt oldalról letöltöttem a BMW M1 Procar mod NE-t, esetleg mást is letöltsek? Melyik pályán próbáljam ki (olyat mondj amin van időd és aktuális) ?

Nagyon nagy élmény, amikor egy magamfajta világbajnok kipróbál egy ilyen szép versenyautót. :K Úgy érzem gyümölcsöző lesz a kapcsolatunk. :)

(#16822) Frenky89 válasza akoska07 (#16820) üzenetére


Frenky89
őstag

Hármasikrek, 3-5-5 kilókkal. :)

(#16823) JColee válasza proof88 (#16821) üzenetére


JColee
őstag

Elvileg hozzáférsz a hotlapshoz (nem kell regelni hozzá szerintem).

(#16824) proof88 válasza JColee (#16823) üzenetére


proof88
addikt

hozzáférek igen, csak gondoltam mondasz valamit :D
amúgy most pont nem jön be de gondolom átmeneti a probléma.

(#16825) JColee válasza proof88 (#16824) üzenetére


JColee
őstag

Most jutott eszembe, én is lejöttem a szerverről, mert megállították. :D
Osterreich vagy ilyesmi a pálya neve, most ott csapattuk a legtöbbet, nekem 1:42.000-ám van jelenleg.
Monacoban is mentem, de ott még elég szarul, el vagyok maradva az elejétől vagy 3 seccel (én időm 1:35.8 kb).
Miért nem vagy msnen?

[ Szerkesztve ]

(#16826) proof88 válasza JColee (#16825) üzenetére


proof88
addikt

el vannak rejtve az ablakok hogy ne zavarjon senki mert állítólag tanulok ... leszek hamarosan csak még nézegetem a tételeket :D
én majd akkor monaco-t próbálom ki, most nem akarok pályát tanulni :)

(#16827) JColee válasza proof88 (#16826) üzenetére


JColee
őstag

Nem teljesen ugyanaz a monaco, alagút kijáratánál a sikán sokkal gyorsabb, ja és csak kuplung segítség van engedélyezve. :D
Első kanyar bejáratánál van egy rázókő pont szar helyen, ott elég sokat fogsz a falba menni. Ja és nincs gumimelegítő sem. :)

Egyébként miért engedik egy listaadminnak, hogy puskázási tippeket adjon a levlistán? Az is érdekes, hogy a legnagyobb spammer lett admin, na mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#16828) proof88 válasza JColee (#16827) üzenetére


proof88
addikt

Közben rájöttem hogy ténylegesen nem voltam msnen. :D valamiért leszakadtam ... akkor erre gondoltál ... aszittem arra hogy csak nem válaszolok miközben ide meg írok... na mindegy.

Azt gondoltam hogy nem ugyanaz mert régi pálya, nagyon helyes. :)
NAGT-ben már megszoktam a hideg gumikat (ott sincs melegítő).

(#16829) JColee válasza JColee (#16827) üzenetére


JColee
őstag

Öcséém, még mindig az én köröm az első hotlapsban. Jó lenne, ha holnap még tudnék rajta javítani, még 2 tized van benne.
Kurvajó vagyok. :D
Egyébként nagyon jó a kocsi vezethetősége, nagyon bejön. :K

(#16830) proof88 válasza JColee (#16829) üzenetére


proof88
addikt

Nekem is nagyon tetszik. :) De én végül is az ausztrál pályán kötöttem ki. :D Én ott csinálok valami setupot pillangó váltóval, aztán megszokom H-váltóval lábbal kuplungolva és megpróbálom megtanulni a heel and toe-t.
Lehet hogy eléggé megedződtünk F1-ben és azért tudunk könnyen vezetni más hátsókerekes autókat. Ráadásul gázadásra nem válik túlkormányzottá ez az autó csak ha padlógázzal akarok szűken kanyarodni de az egyébként is hülyeség. Szerencsére diffit nem lehet állítani tehát nem lehet vita tárgya. :D
Amúgy néztem hogy a hasmagassággal nem igazán változik a leszorítóerő. Aztán rájöttem hogy nincs is diffúzora. Nem tudja valaki hogy mikor vezették be a versenyautóknál a diffúzort? Úgy látszik 79-ben még nem volt divat.

szerk.: persze akkoriban még gyerekcipőben járt az aero.

[ Szerkesztve ]

(#16831) proof88


proof88
addikt

btw vmelyik nap amikor bedugtam a kormányt és elkezdett forogni balra-jobbra, kicsit morgósabb hangja volt és kicsit mintha lassabban forgott volna ránézésre ...ez nekem nem tetszett, kihúztam, bedugtam újra, de mivel ilyenkor már nem szokott forogni ezért kihúztam megint, újraindítottam a gépet, visszadugtam, de megint fos volt. Mindenesetre játszottam vele és nem volt vele gond. De tegnap amikor bedugtam újra a megszokott hanggal és sebességgel forgott. Remélem nem lesz vele gond.

(#16832) proof88


proof88
addikt

volt az az f1 autó régen aminek a végén ventilátor volt hogy kiszívja a levegőt a kocsi alól, és mondták a többiek hogy az az autó kavicsokat lő :D elképzelem ahogy mennek mögötte az meg felszív minden szart a földről és lövöldöz hátra a szerencsétlen pilótákra :D aztán eszembe jutott hogy 2009-ben biztos azért repült ki a brawnból a rugó mert az überdupladiffúzor kiszippantotta a kocsiból és kilőtte :C

(#16833) Kleroo válasza proof88 (#16832) üzenetére


Kleroo
veterán

Lehet hogy Mastre ezért nem volt olyan acélos a szezon második felében :D .

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16834) proof88


proof88
addikt

(#16835) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Melyik a legjobb F1 2011 mod? Egy párat megnéztem már, de elég igénytelenek voltak :(

(#16836) Kleroo válasza Chosen (#16835) üzenetére


Kleroo
veterán

Szia!
Mi is erre keressük a választ :D

De neves csapatok/személyek modjai inkább még csak 2010nél járnak.
2011 legjobb esetben is csak készülőben van. ;)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16837) Chosen válasza Kleroo (#16836) üzenetére


Chosen
addikt

2010 is jó nekem, ha abból van már elég kifejlett változat. :K

(#16838) JColee válasza Chosen (#16837) üzenetére


JColee
őstag

Rft-t érdemes kipróbálni, nemrég volt itt linkelve. Bár elég furcsa a fizikája.
Azért berakom ide is a linket. [link]

[ Szerkesztve ]

(#16839) Kleroo válasza Chosen (#16837) üzenetére


Kleroo
veterán

Igen,RFT-t érdemes megpróbálni,de korábbi tapasztalataimhoz képest tényleg kicsit fura.
Mintha nagyon kemény,nem tapadó gumik lennének a kocsin.
De ettől még profi mod.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16840) Mastre válasza Kleroo (#16833) üzenetére


Mastre
tag

Igaz is. Most, hogy belegondolok, hungaroring óta nem találtam a tempót. Amióta Cila ráesett a fejemre. Ott a Ferrari pilótákat vagy fejbe lövik rugóval, vagy rájuk esnek? Ez nem járja :N

(#16841) cila1 válasza Mastre (#16840) üzenetére


cila1
aktív tag

:C

(#16842) proof88


proof88
addikt

ez a Horváth Katalin Fanni legyen F1 pilóta és alázzon meg engem :C

(#16843) Chosen válasza JColee (#16838) üzenetére


Chosen
addikt

:R

(#16845) adam320


adam320
senior tag

Üdv!

Most telepítettem fel a játékot,beállítottam mindent,de ahogy elkezdenék játszani ledob az asztalra ahogy kiválasztom a pályát,és indítanám a versenyt,ha online akarok játszani vagy csak sima single-vel mind2 esetben ugyan az,vki tudja hogy miért lehet ez? :W

[ Szerkesztve ]

(#16846) proof88 válasza adam320 (#16845) üzenetére


proof88
addikt

Hello,

miket telepítettél fel egészen pontosan?

(#16847) adam320 válasza proof88 (#16846) üzenetére


adam320
senior tag

Hali

Teljes alap játékot.

(#16848) proof88 válasza adam320 (#16847) üzenetére


proof88
addikt

hmm. próbáld meg a configot elindítani és másik DirectX módot választani. Ez Lite verzió 1 pályával és 1 autóval vagy valami nagyobb?

(#16849) adam320 válasza proof88 (#16848) üzenetére


adam320
senior tag

Mind a 3 DirectX et megprobáltam eggyikkel se jó,(autoba se).Nem,van egy csomó pálya meg egy csomó autó.

(#16850) adam320 válasza adam320 (#16849) üzenetére


adam320
senior tag

1.2.5.5 verzió.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.