Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9001) Frenky89 válasza Szabesz (#9000) üzenetére


Frenky89
őstag

Sry, de megint nem volt időm gyakni. :(

(#9002) Szabesz válasza Frenky89 (#9001) üzenetére


Szabesz
őstag

Kár, hogy így jött ki sokaknak.

¯\_(ツ)_/¯

(#9003) akoska07


akoska07
nagyúr

remélem a köv futamra tudok szerezni egy kormányt :U

amugy meg GO Speedg,GO Renault :K

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#9004) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Könnyen lehet, hogy én sem tudok indulni, köszönhetően a T-nek. Kb. péntek óta random időközönként megszakad a net, természetesen kiszámíthatatlan időre, van amikor 2 perc van amikor egy óra... nem látok sok esélyt arra nézve, hogy estére megjavuljon, de ha jó lesz akkor feltétlen jövök!

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#9005) Szabesz válasza Iron Funeral (#9004) üzenetére


Szabesz
őstag

Taposd meg a töküket, vagy kunyerálj a szomszédtól netet :D

Lassan nem is éri meg indulni...

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#9006) SirAlo


SirAlo
aktív tag

Hat bakker igy meg lehet 10-en se leszunk a futamon :W

(#9007) Iron Funeral válasza Szabesz (#9005) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Állítólag globális a probléma és dolgoznak a javításán, legalábbis ezt mondták tegnap amikor felhívtam őket...
tök jó, az elmúlt 20 percben csak 8szor szakadt meg
tetves qva annyukat #&><&<@{{{{{{{{{{{{@&><&@<>

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#9008) Szabesz


Szabesz
őstag

Lehet fontolóra kellene venni a halasztást... aki van, írja be a véleményét (egy hét múlva tudna e jönni stb)
Jelenleg 5 szinte biztos nem tud jönni (Frenky, rESET, JColee, Akoska, Farkas), 1 nem tud csatlakozni (Vizza), 7 emberről meg nem tudunk semmit. Tehát elvileg 9 induló lenne.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#9009) Frenky89 válasza Szabesz (#9008) üzenetére


Frenky89
őstag

Veszteni nem veszthetek vele, szóval én benne volnék. Talán a jövőhetem már nem lesz annyira gázos mint a mostani.

(#9010) JColee válasza Szabesz (#9008) üzenetére


JColee
őstag

1 hét múlva nagyobb eséllyel tudnék menni, de péntekig biztos nem fogok gyakorolni, mert pénteken írunk még két zh-t.
Maradna szombat+vasárnap. (szombaton nem leszek végig itthon).
Szerintem olyan 60-70%, hogy tudok akkor indulni. Ma 0%, mert prognagyházi doksit csinálom, utána készülök a zhra.

(#9011) vizza


vizza
csendes tag

Amugy en lehet h fogok tudni csatlakozni valamit meg probalok, remelem sikerul csak ,meg 30 perc:D

(#9012) LaCeeN


LaCeeN
tag

Én tudok indulni a futamon, de igazából már annyit csúsztunk velük hogy 1 hét +/- már nem sokat számít ha elhalasztanánk. Akik miatt halasztanánk nagy valószínűséggel úgyis azt mondják hogy tartsuk meg nyugodtan, de szerintem 5-6 emberrel megtartani felesleges lenne. Jó lenne ha megszólalnának az érintettek ez ügyben. :)

(#9013) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Köszi mindenkinek!
De szerencsére a sok kenegetés és az éjszakai szenvedés (nem alvás) meghozta a gyümölcsét.:) Szerencsére javult annyit a hátam, h most már fogok tudni vezetni:):) Remélem másoknak is van kedvük indulni!:)

(#9014) SirAlo


SirAlo
aktív tag

Ezaz, es mar vizza is feltud jonni

(#9015) JColee válasza Farkas23 (#9013) üzenetére


JColee
őstag

kedv van, idő nincs
LaCeeN ja

[ Szerkesztve ]

(#9016) vizza


vizza
csendes tag

NAh akkor lesz futam en is betudok mar lepni:D

(#9017) cila1


cila1
aktív tag

Én jövök.
Halasztás?
Nekem mind1 de nem örülök neki.

(#9018) proof88


proof88
addikt

Hát szomorúan olvasom h megint nem jön össze mindenkinek a részvétel. :U
A futamot viszont nem halasztjuk el, mert ha jövő héten meg másnak lesz gond a nettel, akkor meg ő szív, és múltkor a 4 ember miatt sem halasztottuk el. :U 15 embernek van mért ideje a pályán, 10-en biztosan leszünk, aki mégis tudna kis időt szánni rá, az jöjjön!

(#9019) Frenky89 válasza proof88 (#9018) üzenetére


Frenky89
őstag

Akkor meg tök fölösleges kérdezgetni. :P

(#9020) Szabesz válasza Frenky89 (#9019) üzenetére


Szabesz
őstag

Nem értem mi a gond. Egy felvetés volt, ami meg is lett vitatva. Akit érdekelt a téma az le is írta mi a helyzet.
Kellő idővel előtte kell meglobogtatni ezt a lehetőséget, 10 perccel kezdés előtt lófütyit sem ér :F

¯\_(ツ)_/¯

(#9021) LaCeeN


LaCeeN
tag

Bocsi Farkas, nem hittem volna hogy ilyen hamar fékezel ott :(

(#9022) vizza


vizza
csendes tag

Vegre 1 palya ahol nem kockaztattam a tobbiek epseget:))) Ez mar valami xD

(#9023) Szabesz


Szabesz
őstag

Szuper volt :W

¯\_(ツ)_/¯

(#9024) Farkas23 válasza LaCeeN (#9021) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Bocsi, de kénytelen voltam, mer ha meek akkor szabeszt kiforgatom! De szerencsére csak a hátso szárny sérült!:) D eltekintek mellette!:) Benne van az ilyen!:) Gyurj Brazilra!:)

(#9025) Frenky89 válasza Szabesz (#9020) üzenetére


Frenky89
őstag

Nincs semmi gond. Sry, pont úgy értetted ahogy nem akartam. :B

(#9026) proof88


proof88
addikt

Megvolt a Kínai Nagydíj!
Eredmények:
- időmérő
- verseny

Az időmérőn súlyos figyelmetlenség történt, elfelejtettem kiosztani ace-nek a 10 kilós súlyt ... de végeredményben, mivel mögötte woody 2,8 mp-re kvalifikálta magát, a 10 kilóval sem változott volna a helyzet.

(#9028) cila1


cila1
aktív tag

Szerintem nagyon jó volt a tegnapi verseny.Amit Ace+én műveltünk egymással az nem volt semmi.Sajnálhatja az aki nem vett részt a futamon tegnap mert nagyon ott volt.Már ha itt tartunk.Szerintem az elkövetkezendő évadba komolyabban kéne venni mindenkinek a részvételt mert ami a létszámot illeti az katasztrófális mostanába.Most vagy csinálja az ember vagy nem.A jövőbe elkéne gondolkodni pár embernek hogy jön-e vagy nem mert ha csak be-be nézeget akkor csak foglalja a helyet olyan ember elött aki aktív részese szeretne lenni a csapatnak.Most ne értsetek félre nem akarok intézkedni csak szeretném ha teljes létszámmal tudnánk ezt a szorakozást csinálni mert az sokkal jobb lenne.

(#9029) Frenky89 válasza proof88 (#9026) üzenetére


Frenky89
őstag

Grat mindenki!

cila1: azért azt is vedd figyelembe, hogy néha összejönnek a dolgok (edzsetem, meló, család, stb...) és ilyenkor kb az utolsó helyre sorolódik az rF, amivel nem igazán lehet mit kezdeni...

(#9030) cila1 válasza Frenky89 (#9029) üzenetére


cila1
aktív tag

Én megértem hogy közbe jöhet valami de nem fontos szerintem az hogy teljesen felkészült legyen a versenyző.Gondolok arra hogy pl nem volt kormányom 1 darabig azt tudjátok.Szombati napon kaptam 1 kormányt kölcsön.Vasárnap felálltam a rajtrácsra és idultam a versenyen.40 kört mentem a pályán és nem érdekelt hogy hanyadik leszek.Nem hiszem el hogy vasárnap este 1/4 8-tól 1/2 10-ig nem ér rá az érintett személy.Tudom hogy vannak fontosabb dolgok is az életbe de gyakorlással eggyütt ha ráfordít valaki 5órát az F1-re az elég.Nem kell pálya csúcsokra törekedni csak szórakozás ez az egész.De persze ti tudjátok.Én is dolgozom családom van 2gyereket nevelgetek engem + a feleségem,kertesházam van ahol mindig van valamit csinálni de a vasárnapi 14 órakkor kezdödő éles f1 illetve este 1/4 8-kor kezdödő játék f1 az szent dolog mert komolyan veszem ezt a szorakozást. :K Hirtelen ennyi.Lehet hozzászólni.

(#9031) Frenky89 válasza cila1 (#9030) üzenetére


Frenky89
őstag

Ok, értem én, de továbbra is annyit tudok csak hozzáfűzni, hogy néha egyszerűen nem jön ki a lépés. Pl. múltkor japánra még épp volt időm, viszont most kínára meg épp nem...

(#9032) proof88 válasza Frenky89 (#9031) üzenetére


proof88
addikt

Én egyetértek cilával, de Frenky-t a védelmem alá veszem, mert én is tudom, milyen az, amikor nincs az embernek ideje... van amikor az egyetem annyit ki tud venni az emberből, hogy egyszerűen ennyi... nem egyszerű szakok ezek, amiket ELTE-n, BME-n, SZTE-n, stb. nyomunk. Nem kommunikáció szakok. :D
Szerintem cila elsősorban nem is Frenky-re gondolt, ott van pl Tomax, semmit nem tudunk róla, Sub-S sem jön, cila mondta hogy elfoglalt és elvileg az utolsó futamra eljön majd. Azért ervin is részt vehetett volna a futamon, attól függetlenül, hogy nem tetszik neki a pálya. :K Ő tényleg azt mondta, hogy nem tetszik neki és találkozunk Brazíliában. :U Brixx is 2 havonta 1x felnéz, Harcos is utoljára a Hungaroringen volt velünk. Breisa is olyan hirtelen tűnt el, mint ahogy megjelent. :D

(#9033) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Igaza van Cilának, de Frenkynek is! Nem mindig ér rá az ember, nekem is volt már ilyen esetem. Benne van! De az h vki már pár hónapja nem teszi be a lábát, az már kicsit idegesítő!
Szerintem kifogásokat meg ne találjunk ki (pl: h nem tetszik a pálya, nem megy) ilyen életben sincsen. Vagy indulsz v nem, de ha utobbi akkor repülsz a csapattól! Nekem is volt olyan h nem ment 1 pálya, pl Barcelona és mégis részt vettem! Ha van időnk akkor jelenjünk meg akkor is ha nem megy!
Vegyük már kicsit komolyabban az egészet! Vagy ha nem, akkor hagyuk abba mer nincs értelme, akkor csak funrace-k lesznek és kész!

Milenne ha alkalmaznánk az inaktivitást is? Pl.: ha valaki 1 vagy 2 honapig inaktiv, akkor autómatikusan kitiltjuk, ha van helyette teszt pilóta v vki!
A kérdés már csak az, h hány hónap legyen?
Javaslatokat kérnék!:)

(#9034) cila1 válasza Farkas23 (#9033) üzenetére


cila1
aktív tag

2nap :DDD

(#9035) akoska07


akoska07
nagyúr

engem nem kizárni :DDD
jövök vissza hamar,csak kormányt kell szerezzek.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#9036) proof88 válasza Farkas23 (#9033) üzenetére


proof88
addikt

automatikus

amúgy nyilván be kell vezetni a szabályrendszerbe egy ilyet is, hogy mennyi ideig lehet távol max egy pilóta... passz, nekem mindegy milyen időt határozunk meg :D De majd ráérünk ezen gondolkodni nyáron, ez is napirendi pont lesz, amikor az új szabályrendszert megalkotjuk (a mostanit egészítjük ki, úgy értem).

(#9037) cila1 válasza Farkas23 (#9033) üzenetére


cila1
aktív tag

Szerintem írni kell 1 emilt minden érintett csapat tagnak hogy ha nem jelennek meg normálisan akkor kilesznek zárva.Picit komolyabban kellene venni mindenkinek a futamokat ha már egyszer jelentkeztek ide.
Ha jól emlékszem akkor a közelmultba volt 2-3 jelentkező akik jöttek volna szivesen csak nem volt hely.Hát itt a lehetőség.Szerintem sok az a1-2 hónap inaktivitás.2 futamon ha nem vesz részt valaki az kispadra űl.Szerintem mindenki írja ide a véleményét hogy hajlandó-e részt venni a futamokon.

(#9038) proof88 válasza cila1 (#9037) üzenetére


proof88
addikt

most már úgyis csak 1 futam van hátra, nyáron meg sok minden változik, akkor majd meghallgatjuk nyár elején ezeket az embereket, hogy mik az elképzeléseik a jövőjükkel kapcsolatban :)

(#9039) cila1


cila1
aktív tag

mi a neve annak a proginak amivel szerkeszteni lehet képeket illetve szövegeket.Remélem érthető volt?Tehát van 1 kép és bejön oldalról 1 szöveg.

(#9040) Frenky89 válasza cila1 (#9039) üzenetére


Frenky89
őstag

PowerPoint?

(#9041) proof88 válasza cila1 (#9039) üzenetére


proof88
addikt

Amivel képet szerkesztesz, az a képszerkesztő, amivel szöveget, az a szövegszerkesztő. :DDD
De szerintem is a PowerPoint-ra gondolsz, azzal lehet bemutatókat csinálni, animálni a szövegeket, hogy becsússzanak oldalról, meg ilyenek. :D

(#9042) cila1


cila1
aktív tag

Köszi mindenki. :R

(#9043) cila1


cila1
aktív tag

Nem akar betöltödni a brasil pálya.Félig betölti aztán megáll.Vajon miért?

(#9044) proof88 válasza cila1 (#9043) üzenetére


proof88
addikt

Offline sem?

(#9045) macy válasza cila1 (#9043) üzenetére


macy
addikt

Ezzel most azt akarod mondani, hogy neked nem tetszik a Brazil pálya és nem indulsz? :DDD

(#9046) cila1 válasza macy (#9045) üzenetére


cila1
aktív tag

Hülye. :DDD

(#9047) proof88


proof88
addikt

Nemsokára felkerülnek a tegnapi futamról a videók. :C Voltak elég durva helyzetek, az biztos! :))

(#9048) Farkas23 válasza proof88 (#9047) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Ne is mond:D:D Ha végeztem a tanulással az lesz az első h visszanézem a futamot:D:D:D

(#9049) proof88 válasza Farkas23 (#9048) üzenetére


proof88
addikt

a videóimat is nézd majd meg, mert azokat folyton kihagyod, pedig én szolgáltatom itt a legforróbb felvételeket :D

(#9050) vizza


vizza
csendes tag

Amugy siralo az en bealitasaimnak koszonhetoen elso:))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.