Hirdetés

2024. szeptember 1., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) cila1 válasza Farkas23 (#7000) üzenetére


cila1
aktív tag

Nem is használtam soha mert engem zavar.A tápot meg elraktam.

(#7002) proof88 válasza Farkas23 (#7000) üzenetére


proof88
addikt

Hát én meg amondó vagyok hogy azért minimálisan jó ha van ff, mert egyből megérzi az ember az autó instabilitását vele. Persze bizonyos modelleknél lehet zavaró. A Driving Force Pronál az zavart egyébként, hogy nehezebben lehet kormányozni, áram nélkül is nehezebben forog, mint a G25, ami simán forog. Ezért DFP-nél elég kicsire vettem az ff-et, hogy ne rontson a helyzeten. G25-nél meg tök m1 mert úgyis könnyebb forgatni, szal nem értem a dolgot, mondjuk lehet teljesen máshogy van megvalósítva a kettő ... M1 ezek részletkérdések, ugyanazt tudtam autózni mindkettővel.

(#7003) Farkas23 válasza proof88 (#7002) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Hát én pont ezér kapcsoltam ki, mer csak zavart! Ha nem zavart volna akkor használnám. De én megvagyok nélküle. Am. meg sztem azér a kettőt ne nagyon hasonlitsuk össze, mer a G25 1000x jobb, sztem! Sokkal kifinomultabb!

[ Szerkesztve ]

(#7004) Stirlitz


Stirlitz
senior tag

Hello!

Ezt is nézzétek meg, az eleje lenne a lényeg, rajtrács felsorolás konkrétan. Jó lenne így? Nekem nagyon tetszik, hogy alatta meg látszik a pálya. A zenét nem kérem pontozni! :D

(#7005) ervin33 válasza Stirlitz (#7004) üzenetére


ervin33
tag

szerintem jo lenne igy. nekem tetszik. :) :))

(#7006) ervin33 válasza proof88 (#7002) üzenetére


ervin33
tag

csao proof. amugy mért adod el azt a kormányod?

(#7007) proof88 válasza ervin33 (#7006) üzenetére


proof88
addikt

üdv, kell a pénz! :D Meg igazából az utóbbi időben mégsem használtam már, majd ha gazdag leszek akkor lesz 2 helyen is kormány, most elég egy. :D

(#7008) Iron Funeral válasza Stirlitz (#7004) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Valaki nagyon kipörgött az elején :D viszont jó voltál a hajrában :C
A zenét nem pontozom. De mégis :DDD 1 pont :DD a 2. perc kezdeténél mehett volna a Silent Night, Bodom Night :DD

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7009) Iron Funeral válasza cila1 (#6996) üzenetére


Iron Funeral
őstag

lejárt a szerk. idő úgyhogy...:

Az a baj, hogy nem tudom mi lenne a jó kormány G25-G27-re nem költök, akkor már valami CPU-VGA csere :DDD Egyébként kb. minden kormányt lehúzásnak tartok azért az árért amiért adják, különösen Logikuséktól, de a többivel meg bizalmatlan vagyok :U

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7010) akoska07 válasza proof88 (#6987) üzenetére


akoska07
nagyúr

Silverstone Incidents - k01k08 - UberKill
ebből igen jól jöttem ki
röpködtek a fejem körül az alkatrészek,és a végén épphogy elfértem a jobbos kanyarban.
és a rajtnál is az első kanyarból.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7011) proof88


proof88
addikt

Na senki nem akarja megvédeni magát vagy vádolni a másikat?????

Akoska: igen, tényleg elég jól összehúztad magad a necces szitukban. Mondhatjuk úgy is, hogy kezdők szerencséje. ;]

ervin - JColee - ace: nyilatkozzatok hogy mit műveltetek a rajt után!!! ;] Ki a hibás, sérült-e valaki?

A 8-as 9-es kanyarban történtekről meg az látszik, hogy ace korábban lassított, mint kellett volna, bár a nagyobb problémát az okozta, hogy cila túl későn fékezett, a többiek koccanása pedig ennek a következménye. Később Brixx letörte ace szárnyát, Brixx felelősségre vonható lenne, mert vigyáznia kellett volna, de igazából ace is egyből előremozdult a megpörgése után, félig-meddig ő ment Brixxbe, ill egymásba ... Szóval itt nem tudom milyen büntetés jár és kinek...

A többi videót versenybalesetnek ítélem meg. Utolsó videónál Farkasnál nem fogott a fék vagy vmi ilyesmi.

(#7012) Frenky89 válasza proof88 (#7011) üzenetére


Frenky89
őstag

Nem, engem inkább büntetések érdekelnének.

(#7013) ervin33 válasza proof88 (#7011) üzenetére


ervin33
tag

csao. emlékeim szerint olyasmi volt hogy mentem a szélárnyékban, jcolee kicsit talán lesodrodot az ivröl és rögtön éni kezdtem kifelé sodrodni mert nem volt tapadás. utánna vissza a helyes ivre és egyszer csak ott termet jcolee oldalt. nem volt szándékos hogy oldalrol meg koccoltam. én nem sérültem.

(#7014) ervin33


ervin33
tag

ime pár kép a red bull uj rb06 -os gépéröl.

(#7015) ervin33


ervin33
tag

egykis érdekeség az adatgyüjtésröl a mai jerezi teszten rakta azt a müszert a mclaren az uj gépre.
sajan egésznap esik az esö jerezben,holnapra mondanak száraz idöt. péntek szombatra megint esö várhato.

[ Szerkesztve ]

(#7016) cila1 válasza proof88 (#7011) üzenetére


cila1
aktív tag

Én voltam a hibás a futamon az biztos.Az is biztos hogy elnéztem a féktávot de a fékem se fogott jól.Szerintem a büntetéseket VB pont levonással kéne érvényesíteni.Az hatásosabb lenne.Mit szoltok hozzá?

(#7017) proof88 válasza cila1 (#7016) üzenetére


proof88
addikt

én parázok tőle, elég kényes dolog :D

Na itt vannak a büntetések, amiket mi állapítottunk meg Farkassal:

Sub-S 7 mp
7 mp 14 vágás/szélesítés miatt

Frenky 16,5 mp
21 levágás miatt 10,5 mp, valamint 3+3 mp a boxból való korai kigyorsítás miatt (115 volt a fehér csíknál), Frenky kérlek támaszd alá a sebességedet, mert valójában a Te replayed a hiteles, a mi replayünk nyilván csak a netkapcsolaton múlik, és vannak eltérések a Farkas és az én replayem között is. Egyébként meg annyira nem érdekes a dolog, mert pozíciót nem módosít a bünti (szerencsés voltál megint ehh :D). Jó persze ez nem szerencse, én se szeretem ezt a szót, gyors voltál eléggé ahhoz, hogy megengedhess magadnak ennyi büntit.

ervin 3 mp
3 mp 6 vágás/szélesítés miatt
Rajt utáni incidens JColee-val és ace-szel, ? mp

Farkas 7 mp
8 vágás/szélesítés
box bejáratnál gyorshajtás, 3 mp
ervinnel való kocc elnézve a fék hibája miatt

JColee 5 + ? mp
5 mp 10 vágás/szélesítés miatt, valamint ervinnel és ace-szel való incidens a rajt után?

akoska 12 mp
12 mp 24 vágás/szélesítés miatt

proof 3 mp
3 mp 6 vágás/szélesítés miatt

Szabesz 7 mp
7 mp 14 vágás/szélesítés miatt
cilával rajt után versenybaleset lett

Harcos 12,5 mp
25 vágás/szélesítés miatt
1-8-nál kocc Szabeszbe, versenybaleset

Stirlitz 8 mp
16 vágás/szélesítés
1-8-nál kocc Ákoskába, versenybaleset

Speedg 14 mp
8 vágás/szélesítés miatt 4 mp
áthajtásos bünti utáni boxból való kijövetnél fehér vonal átlépése 10 mp

Tomax 21 + ? mp
2 vágás/szélesítés 1 mp
2x volt boxban, mindkétszer fehér vonalon átment a kijáratnál, 2x10 mp
Rajt után csatt Speedg-be, ? mp

Brixx ??? mp köv futamra
1-9-nél ace-be csatt
11-1-nél veszélyes helyen állt meg, 9 embert veszélyeztetett, 90 mp ?

cila ??? mp köv futamra
Szabesszel rajt után versenybaleset
1-8-nál késői fékezés, ace-be rohant, ? mp

ace ??? mp köv futamra
Rajt utáni incidens JColee-val és ervinnel

Még egyszer az eredmények: link1, link2.

[ Szerkesztve ]

(#7018) proof88 válasza proof88 (#7017) üzenetére


proof88
addikt

a büntetések egyelőre nem módosították a sorrendet

(#7019) cila1 válasza proof88 (#7017) üzenetére


cila1
aktív tag

Már bocs de a rajtnál történtekért ne hogy már hibás legyek.Nem én mentem a seggembe de szerintem semmi nem volt.Szabesz belém jött véletlenűl és kész.Mentünk tovább mind a ketten.A következő versenyre való büntit meg nem tartom fernek.Inkább vonjátok le az összes VB pontom.Ezt komolyan mondom!!!Nem fogok minuszról indulni a köv futamon.Vagy 1 verseny eltiltás ami most vasárnap lesz.Na ez a büntetés!!

[ Szerkesztve ]

(#7020) proof88 válasza cila1 (#7019) üzenetére


proof88
addikt

kérlek idézd tőlem azt a mondatot ahol én hibásnak ítéltelek meg, amikor tisztán odaírtam, hogy versenybaleset!!! :D

Egyébként a következő futamra való büntetésbe múltkor még beleegyeztél, nem? El lett fogadva, benne van a szabályzatban. Versenyről nem tiltunk el ilyen miatt, főleg olyan pályáról nem, ami nem tetszik Neked. :P Összes VB pont törlése is hülyeség, persze ... :U

(#7021) Sub-S válasza proof88 (#7017) üzenetére


Sub-S
senior tag

"Sub-S 7 mp
7 mp 14 vágás/szélesítés miatt"

Ezeket az eseteket meg lehetne tudni kör|kanyar szerint is? :)

Amit most elsőre gondoltál, azt nehogy leírd. :D

[ Szerkesztve ]

(#7022) proof88 válasza Sub-S (#7021) üzenetére


proof88
addikt

persze meg neked előre oda is írtam volna, ismerlek már :D, csak nem volt kedvem ezt is idemásolni, mert egymás alatti sorokban vannak felírva, az meg nem szép itt a fórumon ha soronként 1-2 karakterrel nyújtom meg a hsz-t. :D
2-7, 3-6, 3-14, 5-2, 6-14, 8-7, 9-14, 11-4, 12-4, 14-4, 16-7, 16-11, 18-7, 20-7.

[ Szerkesztve ]

(#7023) Szabesz válasza cila1 (#7019) üzenetére


Szabesz
őstag

Mindenki neve alatt egy felsorolás van, hogy mit vizsgáltak. Aminél hibásnak hoztak ki, ott van a büntetés mértéke is. Neked spec egy elbírálatlan van, ott is szerepel a "? mp".

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#7024) JColee válasza ervin33 (#7013) üzenetére


JColee
őstag

Én emlékeim szerint meg mentem farkas mögött rajt után, és az egyik kanyarban (3as?) lecsúszott az ívről, és lassított. Ezértelvettem a gázt, mert nem akartam kockáztatni, aztán ervin megjelent nekem jött, és ezzel a lendülettel ace is gyalult rajtam egy kicsit. Jobb oldal sérült 8nem tudom ervin, vagy ace féle ütközésnél)

[ Szerkesztve ]

(#7025) Frenky89 válasza proof88 (#7017) üzenetére


Frenky89
őstag

Aláállványozom a sebességemet. A 3+3 az, hogy jön ki? befelé+kifelé? gyorshajtás+%?

Amit utána írtál az meg vegyem bóknak? xD

Viszont ismét lenne egy felvetésem -, ha szabad - szóval, hogy ahol olyan a box utca, mint pl silver-ben (később van a vonal, mint a lámpa; a progi nem a vonaltól méri a box végét; stb...) ott lehetne majd a későbbiekben valamilyen egyezményes megállapítás a boxutca ki-/bejárati határvonallal kapcsolatban. Csak, hogy ne legyenek olyan szituációk mint pl Vettel esete Szingapúrban.

(#7026) proof88 válasza Frenky89 (#7025) üzenetére


proof88
addikt

alapjáraton mi a vonalhoz viszonyítunk mindenhol, franciában nem volt vonal a kijáratnál, ezért a lámpához viszonyítottunk.
3+3 így jön ki: 115 volt, 98 a limit, 10 a hibahatár, tehát 108 még éppen jó, 109 már nem. 108 felett 5 km/h-nként 3 mp jár. Így lett 2x3 mp.
Akinek nem világos h hol kezdődik a box utca, az szóljon, kérdezze meg, mert én sokszor utolsó napokban nézem meg a bejáratát, szóval addig nem is látom. :D

szerk.: nem bók, csupán nem szeretem ha szerencsésnek állítja be valaki, ha pr0 vagyok :D, ezért én sem szeretem pl Rád mondani, hogy bemakkoltad meg bemákoltad meg stb., mert igaz hogy rakat mp büntit kaptál, de nem azért nem kerültél hátrébb, mert mákod volt és majdnem ..., hanem mert rohadt gyors voltál és nagy űr volt mögötted, ennyi. Hamilton sem azért lett VB, mert Glock szerencsétlenkedett, hanem mert behozta az 5. helyre a kocsit. Button is azért lett VB, mert ő szerezte a legtöbb pontot, ennyi. :R

[ Szerkesztve ]

(#7027) JColee válasza proof88 (#7026) üzenetére


JColee
őstag

Na Button csak bemakkolta :)
Majd ha pariban lesz idén Hamiltonnal, akkor visszavonom :U

(#7028) proof88 válasza JColee (#7027) üzenetére


proof88
addikt

:D

(#7029) Frenky89 válasza proof88 (#7026) üzenetére


Frenky89
őstag

Ahh, most már minden világos.

(#7030) akoska07 válasza proof88 (#7017) üzenetére


akoska07
nagyúr

"1-8-nál kocc Ákoskába, versenybaleset"
szerencsére nem sérült a jobb hátsó gumi. :)

és ahogy nézem a büntiket és az összesitést,megmaradt a 6. helyem. :))
"belefért" a bünti a 15.4mp előnybe.

első futamon sztem elég korrekt eredmény. :U

nagyon sajnálom,hogy nem tudok részt venni a köv futamon. :(((
nem tudom elcserélni a tulórát,legalábbis eddig nem találtam rá megoldást.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7031) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

:DDD Egy ilyenre gondoltatok már mint kormányra? :)) Tiszta Knight Rider, csak a pedálok hiányoznak :DD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7032) akoska07 válasza Iron Funeral (#7031) üzenetére


akoska07
nagyúr

sztem van hozzá pedál is,csak nincs a képen.
oldalra mozgáshoz az kell a repülésben.
egyik barátomnak is ilyesmi van,már próbáltam.
simán lehet vele autózni,én arra használtam. :K

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7033) proof88


proof88
addikt

A Magasságos BMW Sauber F1 Team szeretné Nektek bemutatni a BMW M3 Challenge nevű kis játékot, melyben M3-at vezethetünk a Nürburgringen.
Elvileg rFactor az alapja, de önálló játék, nem fog bekavarni az FSone-ba. Akit érdekel.
BMW Powa!

[ Szerkesztve ]

(#7034) Stirlitz válasza proof88 (#7033) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Jó game, ezen üzemeltem be anno a saitek kormányom. :)

(#7035) Iron Funeral válasza Stirlitz (#7034) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Milyen az a kormány? látom, hogy 12k körül van de eléggé bumszlin néz ki :))

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7036) Stirlitz válasza Iron Funeral (#7035) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Kicsit Tescos kinézete van. Egyébként ott is vettem :D Sajnos enyém hibás már kissé, egy idegrohamban miattam lett pontatlan. Amúgy elég pontos kormány lenne, kormánykalauz is ezt említi pozitív tulajdonságnak. Szerettem nagyon, de cserélnem kell, és egy dfp mindig is az álmom volt, csak amikor lehetett kapni, 25guriga volt. Most lesz egy, talán pár év múlva egy G25 is összejön majd :) Mondanám, hogy odaadom neked, ingyen, de hibás kissé. Bár jobb mint a semmi. Enyhén jobbra áll a kormány alaphelyzetben, és nem olyan pontos, mint volt. FF nem túl erős rajta gyárilag. Ennyi pénzért (12000) viszont korrekt darab. Viszont van Logitech is már nem sokkal többért.

(#7037) Iron Funeral válasza Stirlitz (#7036) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Csak nem Mr. Fastest Lap kormánya kerül hozzád? :))
Miért van az, hogy mindig "doktornak" akarom hívni őt? :F :DD

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7038) proof88 válasza Iron Funeral (#7037) üzenetére


proof88
addikt

sajnos régen volt már fastest lap :D Barcelonában, Monacoban és Montrealban volt enyém a fastest lap. Inkább nem használom a nevemben egy darabig. :) Pedig Bahreinben csak 1 ezredmp-cel maradtam el tőle! :D

(#7039) Iron Funeral válasza proof88 (#7038) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Vicces dolog ez a Fastest lap egyébként, mert pl. Qualin jónak érzem a tempómat, a verseny első két körében leamortizálom a kocsimat, a végére meg efogy a lendületem, nem is volt sosem leggyorsabb köröm :D

szerintem a PR00F->professzor->doki vonulat miatt akarlak doktornak hívni téged, rájöttem :DDD

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7040) JColee válasza proof88 (#7033) üzenetére


JColee
őstag

nem a GT Legends az alapja?

(#7041) proof88 válasza JColee (#7040) üzenetére


proof88
addikt

őő nem tudom, hogy mi minek az alapja és melyik játék volt előbb, de az biztos, hogy a könyvtárszerkezet ugyanaz meg gyakorlatilag a beállítási lehetőségek is, csak más köntösben van az egész. :B

(#7042) JColee válasza proof88 (#7041) üzenetére


JColee
őstag

[link]
találtam egy cikket róla
egyébként a wtcc is a gt legendsre épül és annak is hasonló a könyvtárszerkezete az rfactoréhoz

[ Szerkesztve ]

(#7043) proof88 válasza JColee (#7042) üzenetére


proof88
addikt

Race07 is kb ugyanez. Gondolom ugyanazt a motort használják. Valahol láttam is ilyen írást, logouton, de ott csak a fizikai motorok voltak írva h melyik játék mit használ. Csak én nem igazán vagyok régi szimes, én nfs-en meg test drive-on nőttem fel és billentyűzettel. :D

(#7044) JColee válasza proof88 (#7043) üzenetére


JColee
őstag

én sem játszottam szimulátorral sokat (gt legendsnek kipróbáltam a demóját, amikor megjelent)
nfs volt nekem is bár fiatalka vagyok, csak az nfsu-tól játszom velük (pro streetet már nem vittem végig), egyébként IRC rlz :D

[ Szerkesztve ]

(#7045) Iron Funeral válasza proof88 (#7043) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ha jól emlékszem akkor;
- gMotor - F1 2002, F1CH, NASCAR 2004(2003?), az első GT akármi játék
- gMotor2 - rFactor, GTR2(Race07,stb. különösen ami "GT"-vel kezdődik :D ), BMW M3 cumó

Egyébként meg NFS Porsche rulz :D

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7046) proof88


proof88
addikt

Én az NFS II óta játszok NFS-sel, előtte test drive-ot meg stunts-ot nyomtam sokat, meg indy caros játék is volt. :) NFS III tetszett a legjobban, de aztán való igaz, hogy a Porsche Unleashed az nagy felüdülés volt sztem minden téren, fizikában és grafikában is. Bár homályosak az emlékképek már nagyon. Meg én igazából évekig fps-buzi voltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7047) akoska07


akoska07
nagyúr

Jó reggelt!

kérdeznék:
mindenképp este kell lennie vasárnap a futamnak ?
nem lehetne délután megrendezni ?
este hatra kell mennem melózni,addig hátha letudnánk... :U
jó lenne megpróbálni pontot hozni a renault-nak.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7048) JColee válasza akoska07 (#7047) üzenetére


JColee
őstag

Felőlem lehet, de elég közel van a futam, és ebbe mindenkinek bele kéne egyeznie.

[ Szerkesztve ]

(#7049) Stirlitz válasza akoska07 (#7047) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Én már berendezkedtem erre az időpontra. Vasárnapokra értendő. Más napokon lehet más időpontban.

(#7050) Iron Funeral válasza akoska07 (#7047) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nekem is jó lenne a délután, de most már ha minden igaz tudok versenyekre jönni, olyan lett az órarendem, hogy ihaj-csuhaj :)) Nincs órám hétfőn :D

(#7046) proof88: suliból hazamegy, gép bekapcsol, csészorsz elindít? :DD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.