Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18001) Szabesz válasza Mastre (#18000) üzenetére


Szabesz
őstag

Hinnye :)

¯\_(ツ)_/¯

(#18002) proof88


proof88
addikt

:DDD

továbbra is úgy tervezem h májusban veszek kormányt.
húbasszus, február vége nagyon húzós nálunk a cégnél. múlt héten is benn maradtam párszor túlórázni kicsit, de ez a hét komolyabb, hétfőn 3 órát, tegnap 4 órát, ma meg kb 5 órát voltam benn pluszban, ez már 12 óra csak ezen a héten ... holnapra mindenképp le kell zárni dolgokat, illetve nekem még van plusz feladatom legkésőbb hétfőig ... annyira nem zavar a dolog egyébként mert bár nem fizetik meg pluszban a túlórát, de később ezeket ki tudom venni, úgyhogy a márciusban igyekszem is visszavenni a szabadidőmet :D

egyetemet is kéne folytatni ősszel, de előtte még le kéne érettségiznem informatikából :DDD ha lesz időm akkor holnap jelentkezek rá, péntekig van a határidő .... :U

(#18003) macy


macy
addikt

Mizu skacok, pörög a topik? :D

(#18004) JColee válasza macy (#18003) üzenetére


JColee
őstag

Következő cél a 19000. hsz. :DDD

(#18005) Stirlitz válasza proof88 (#18002) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Mit veszel?

(#18006) macy válasza JColee (#18004) üzenetére


macy
addikt

:D

Gyertek CARS-ozni :)

(#18007) Stirlitz válasza macy (#18006) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Ezek nekem már kimaradnak.. :((

Laptopra váltottam, HD3650 vga-val, steamen beszereztem a Race07 és kiegészítői, Gt Legends van még, Toca, Race on ezek elfutkorásznak vígan. Talán majd idősebben újra lesz olyan masinám, amin az épp aktuális szimek elfutnak rendes sebességgel. De k.... jól nézz ki, azt elismerem, na! :D

(#18008) proof88 válasza Stirlitz (#18007) üzenetére


proof88
addikt

sztem kipróbálom majd a G27-et, de 70-et nem akarok rákölteni.
G25 nem jó, mert több gombot akarok a kormányra. Ha gáz lesz a helyzet, akkor veszek DF GT-t vagy valami másik márkából valamit. De most egyelőre a G27 a cél.

(#18009) macy válasza Stirlitz (#18007) üzenetére


macy
addikt

"De k.... jól nézz ki, azt elismerem, na!"
És ebben kb. ki is merült a téma. Én vagy fél éve nem mentem vele egy kört sem, kevés volt hozzá a gépem. Most cseréltem cuccokat, FX 8320-as proci, 7850-es VGA, ezzel már szépen fut. Hetente jön az update de a fizika még mindig szar. Update után elindítom nyomok egy CTRL+I-t, így az AI irányít és megnézem hogy néz ki. De amúgy tényleg szép :)

(#18010) cila1 válasza macy (#18009) üzenetére


cila1
aktív tag

Nehogy már a tied legyen az utolsó HSZ Macy: ;]

(#18011) macy válasza cila1 (#18010) üzenetére


macy
addikt

Óbazzz.... hogy kerülsz te ide? :D

(#18012) cila1 válasza macy (#18011) üzenetére


cila1
aktív tag

Én mindig jelen voltam és olvastam a sok sületlenségedet... :DDD

(#18013) cila1


cila1
aktív tag

Sziasztok.
Az A-Ligába vége lesz a szezonnak 06.30.-án.
Csinálunk egy 6 futamból álló sorozatot ami 07.07-től 08.11.-ig fog tartani,hogy az új szezon kezdésig elüssük az időt.
A Ligát megnyitjuk az érdeklődők előtt ebben az időszakban tehát ingyen lehet jönni.Persze utána is várjuk a versenyezni akaró emberkéket.A tagdíj csekély a hangulat óriási.Van TV közvetítésünk is amit az SSTV szolgáltat.
A nyári 6 versenyből álló sorozat módja az FsOne2008 lesz.Egy kis nosztalgia.:)
Várjuk a nyugdíjas versenyzőket is(Macy) :D
Akinek van kedve és ideje jönni az jelentkezhet nálam itt privibe vagy az A-Ligába.Igaz ott még nem hirdettem ki.

(#18014) SirAlo válasza cila1 (#18013) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Cso, engem erdekelne mar valami normalis liga, mi a helyzet most az A-ligaval ? Ingyenes a jelentkezes es mikor indul az uj szezon ? (ezt privatba akartam de mind1 )

[ Szerkesztve ]

(#18015) cila1 válasza SirAlo (#18014) üzenetére


cila1
aktív tag

Szia.
Csak a nyári 6 futamra ingyenes a részvétel.
A-Liga tagdíj 1000Ft ami ha jól tudom de meg kell néznem januárig szól.Keress meg ha érdekelnek a részletek

[ Szerkesztve ]

(#18016) Švejk


Švejk
őstag

Sziasztok,
Elég új vagyok itt, az F1 2010 pedig a sok hülye hibájával jól felidegesített párszor. Úgyhogy le is szedem az rFactort innen. A kérdésem az lenne, hogy valami jó kis 2012-es vagy 2013-as track packot nem tudnátok mondani? Ezek ingyenesek általában? És ti a TEAM-ben még mindig 2009-essel mentek?

Üdv

(#18017) proof88 válasza cila1 (#18013) üzenetére


proof88
addikt

hello,

nekem még biztos nem lesz kormányom júl 7-én, szóval ha a 6 verseny közben is van lehetőség beugrani futamra akkor lehet hogy 1-2-n részt vennék majd. De nekem még ezek is nagyon távoli időpontok most szóval azt sem hiszem el amit mondok. :)

Švejk: mi most nem megyünk semmivel mert ez a liga kb 2 éve állt le, de cila benne van egy másik ligában mint szervező és mint versenyző, tőle érdeklődj, én nem is rfactoroztam már majdnem 2 éve.

[ Szerkesztve ]

(#18018) Švejk válasza proof88 (#18017) üzenetére


Švejk
őstag

Kár érte :(
Pedig remek ötlet volt...jó lenne újraindítani.

(#18019) proof88 válasza Švejk (#18018) üzenetére


proof88
addikt

hát, 2 szezont futottunk, aztán szétszéledtünk. nekem nem fért már bele az időbe meg szüneteltetni is akartam a dolgot, kormányomat is eladtam ... remélhetőleg hamarosan megint lesz kormányom de azt még én sem tudom hogy mikor szeretnék megint ligában versenyezni, nekem az is nagyon jó lenne egy ideig ha csak menni tudnék a pályákon egy magamban megint. :D mert az mindenképp nagyon hiányzik.

(#18020) macy válasza proof88 (#18019) üzenetére


macy
addikt

Neked sose lesz kormányod :D
Cila kinyírlak vaze :DDD

(#18021) cila1 válasza macy (#18020) üzenetére


cila1
aktív tag

Na végre már,hogy elolvastad a hsz-t Macy ;]

Az általam irányított ligába jöhettek mint régi csapattársak de úgy látom nem nagyon értek rá.
Most úgyis üresedések vannak és van felvétel
A-Liga

(#18022) proof88


proof88
addikt

Elővettem azoknak a modoknak a menü zenéjét amikkel anno toltuk a különböző ligákban ... olyan jó volt nosztalgiázni és fura is hogy én ezeknek mind a része voltam, vagyis ezek mind életem szerves részét képezték... amikor jóformán ezeknek éltem ... ja és a 2008-as kocsik továbbra is jobbak!

(#18023) cila1


cila1
aktív tag

Aki akar nyári Fun futamon résztvenni az A-Ligába az keressen meg.
A mod az FsOne 2008 lesz.Versenyek minden vasárnap este fél 8-kor lesznek.Táv 75% a rendes versenyeknek.Első verseny július 7.-én lesz az utolsó futam augusztus 14.-én.
Bővebb infó privátba.
Proof te meg ne álmodozzál hanem gyere.:)

[ Szerkesztve ]

(#18024) Stirlitz válasza proof88 (#18022) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Youtube-n megnéztem pár régi videódat a ligából.. Istenem, de gyorsan telik az idő...

[ Szerkesztve ]

(#18025) macy


macy
addikt

Eljött ez a nap is. 50GB rFactor cuccot töröltem az előbb a gépről. Béke poraira.

(#18026) proof88 válasza macy (#18025) üzenetére


proof88
addikt

:O miért?

(#18027) proof88


proof88
addikt

(#18028) Iron Funeral válasza proof88 (#18027) üzenetére


Iron Funeral
őstag

hol vannak már azok az idők amikor recsegett a hang és hangyafocis volt a kép :( :U

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#18029) Iron Funeral válasza Iron Funeral (#18028) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Most nézem, hogy kijött az rFactor2, nincs hozzá valami jó F1 mod? :DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#18030) macy válasza proof88 (#18026) üzenetére


macy
addikt

Nem játszottam vele vagy 1 éve, csak a helyet foglalta. rF2 meg túl drága ahhoz képest, hogy kész sincs. Pedig kíváncsi lennék rá. Project Cars is csak a helyet foglalja, néha elindítom, benyomom az auto pilotot, nézem milyen jól néz ki meg milyen új cuccok vannak aztán ennyi.

(#18031) proof88 válasza macy (#18030) üzenetére


proof88
addikt

kiégtél :U

(#18032) cila1 válasza proof88 (#18031) üzenetére


cila1
aktív tag

Nem tudott kiégni mert soha nem is égett. :D
Macy mindig csak pislákolt ;]

(#18033) proof88 válasza cila1 (#18032) üzenetére


proof88
addikt

:DDD :))

(#18034) macy válasza cila1 (#18032) üzenetére


macy
addikt

Igen, engem csak a nők tudnak lángra gyújtani. Bár már ők sem sokáig :D
Ne dumálj, gyere inkább Egerbe, drift verseny van.

(#18035) proof88


proof88
addikt

elindítottam most az fsone09-et billentyűzettel, mentem pár kört monacoban és a hungaroringen. Eszméletlen hogy milyen gyorsak ezek a gépek, teljesen el vagyok szokva a sebességtől. :DDD
A menükben meg csak bóklászok, olyan idegennek tűnik minden. :D
Nagyon kiestem már a ritmusból. :)

Soon ...

(#18036) Revolit


Revolit
senior tag

Hű de kihaltak az autós topikok, de nem annyira, mint a kormánypiac :(
Mi történt?! Régen sokat rFactoroztam ligában, aztán abbamaradt, és eladtam szeretett DFGT kormányomat. Most gondoltam egyet, és mondom lehet újra leülnék néha. Találtam egy helyet, ahol 50, azaz ötven :Y ezer magyar pénzért árulják a DFGT kormányt, G25/G27 meg nem is kapható sehol, illetve semmi értelmes kormányt nem találok... lemaradtam valamiről? Jöttek az utódok, más lett a slágertermék? Mi történt?!? :F

(#18037) Szabesz válasza Revolit (#18036) üzenetére


Szabesz
őstag

Jó kérdés :)

Nekem is már jó ideje tervben van egy értelmesebb kormány, de legutóbb 100k környéke volt a G27. Annyit meg nem tudok jelenleg rááldozni. Majd :) Kérdés csak az, hogy mikor.

¯\_(ツ)_/¯

(#18038) proof88 válasza Revolit (#18036) üzenetére


proof88
addikt

Én is kormányra várok, ez a 100k nagyon durva, de sajnos mindenféle hardvernek magasabb az ára jó 30%-kal, mint 2 éve.
A DFGT-t és a G25-t meg azért is árulhatják pofátlanul magas áron használtan gari nélkül, mert megbízható kormányok és nem jellemző, hogy elromlanának. Igaz, a G25-nek is 3 revíziója volt és ha jól tudom, akkor a G27 is már a 2. revíziójánál tart. Egyelőre én is várok, mert G27-et szeretnék. Volt itt hardveraprón olyan arc, akinek voltak Logitech kuponjai. 5-öt fizettél érte, megrendelted a kuponnal a kormányt a logitech oldaláról és úgy alig került az egész többe, mint 60 ezer. De erről is lecsúsztam. :U

[ Szerkesztve ]

(#18039) Stirlitz válasza Revolit (#18036) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Vegyél tőlem használt DFP kormányt... Lenne mellé steam fiók is, pár autós játékkal meg Half-Life és CS kiegészítőkkel ha érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#18040) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Sziasztok!

Mi újság erre felé?
Elég rég néztem már ide, de kicsit már hiányzik a F1, meg a társaság. :)
Szerencsére én nem küzdök kormány vétellel, mert van.

(#18041) macy válasza Farkas23 (#18040) üzenetére


macy
addikt

Kijött a Codi féle F1 2013, most azt tolják :D

(#18042) Farkas23 válasza macy (#18041) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Az engem nem nagyon érdekel :D

(#18043) JColee válasza macy (#18041) üzenetére


JColee
őstag

Ne káromkodj. :DDD
Egyébként csak az első kettőt próbáltam, de azok rettenetek szarok voltak.

(#18044) Farkas23 válasza JColee (#18043) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Szerintem se valami jó az a game, maga a grafikája szép, de a többi... inkább ne is beszéljünk róla :)

(#18045) macy


macy
addikt

Nem próbáltam még de azt mondják ez jobban sikerült mint az előző kettő. Persze csodát nem kell várni :D

(#18046) Farkas23 válasza macy (#18045) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Nem hiszem, hogy kipróbálom.

De valamikor lehetne egy kis körözgetés, valamelyik moddal. :)

(#18047) proof88


proof88
addikt

Csinálok egy táblázatot a gokartos helyekről. Még nincs kész, de bárki hasznát veheti.

(#18048) Szabesz válasza proof88 (#18047) üzenetére


Szabesz
őstag

Szuper lenne egy liga renew + össznépi gokart idény közben/végén :)

¯\_(ツ)_/¯

(#18049) Farkas23 válasza Szabesz (#18048) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Benne lennék a liga renew-ba.
Kérdés, hogy lennénk-e annyian?
Bár amig nem vagyunk túl sokan, addig csinálhatok én is szervert, TS szerverem meg alapból van.

(#18050) JColee válasza Farkas23 (#18049) üzenetére


JColee
őstag

Én is benne lennék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.