Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12001) akoska07


akoska07
nagyúr

egy kérdés:
akkor én is ráértem volna a következő verseny előtt befizetni a lóvét ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#12002) Szabesz válasza akoska07 (#12001) üzenetére


Szabesz
őstag

Ők tesztpilóták, rendes nevezés nélkül (többnyire azért, mert idő hiányában nem tudnak jönni az esetek túlnyomó részében), és nagyrészük önkéntesen támogatja a teamet (ez majd kikerül az adatlapjukra). Perszer nyílván ezt is ki lehetne használni, de azért próbálunk odafigyelni, hogy ne legyenek kihasználva ezek a kiskapuk.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#12003) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Sziasztok, asszem kb olyan 50 kört mentem már.Régen versenyeztem igy F1 ben aktivan utoljára 2007 Sompir ligája F1RFT csak ott más nick néven.Sajnos itt PH-n regelte más a nevem ezért voltam kénytelen másikat választani de most már mindegy :)

Én sem érzem valami gyorsnak magam a pályán viszont "autóbiztosnak" igen tehát nem csúszkálok jobbra balra meg nem mandinerből veszem be a kanyarokat :)
Ha úgy látjátok nem indulhatok akkor elfogadom, de egyébként bemutatkozom Gábor vagyok bővebb info adatlapon :)

Üdv minden PH F1 pilótának

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#12004) Farkas23


Farkas23
aktív tag

19:40-től lenne Gyakorló futam, akit érdekel! Ha tudtok gyertek, h tudjunk gyakorolni!
19:40 időmérő
20:00-tol futam, amiben rajtgyakok is lesznek!!!

Remélem h jöttök páran!!!!

[ Szerkesztve ]

(#12005) akoska07 válasza Szabesz (#12002) üzenetére


akoska07
nagyúr

ok.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#12006) cila1 válasza Szabesz (#12002) üzenetére


cila1
aktív tag

Szerintem ez így nem jó.
Lényegtelen,hogy milyen státuszba van az illető.Használja a szervert amit mi pilóták fizetünk vagy nem?

[ Szerkesztve ]

(#12007) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Ja még annyit hogy a Force Indiába jelentkeztem mint teszt pilóta és csak néha mint beugró jönnék ha kapok driver licenc-et :D Tehát csak 1-2 futamra jönnék aztán meglátom.Van egy másik liga amit csinálok azért nem tudom biztosra.Igen anno Proof tol megkaptam a Renault aminek örültem nagyon de sajna nem tudtam jönni munka miatt :(

Egyébiránt 28 éves vagyok és Budapesti.Még ennyit hozzá :D

Szerk Én utalok majd egy bizonyos összeget a szerver támogatására részemről.De a fenti kolléga véleményére annyit ha én pl csak beugró vagyok meg teszt pilóta akkor minek fizessem ki a teljes szezont? Ez nem kötekedés csak mondom hogy van másik oldala is :)

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#12008) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Nekem egyébként Proof azt mondta teszt pilótától nem kéritek annyira szigorúan saját döntés de szerintem is úgy a korrekt ha az ember úgy mondva "bevásárolja" magát és ezzel a szerver költségeit is támogatja..

manapság semmi sincs igyen :D

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#12009) cila1 válasza HartgeH3-2.8 (#12008) üzenetére


cila1
aktív tag

Látom érted,hogy mire gondoltam. :C

(#12010) Szabesz válasza cila1 (#12006) üzenetére


Szabesz
őstag

Beírom ide is, mert most körvonalazódik a végleges szabályrész:

"Mivel idő közben alkottuk a szabályokat, még adminokon belül is homályos néhány pont :)
Szóval vázolnám.
Rendes pilótai státusz: 2500/6hó 5000/12hó, mindent használhat

Tesztpilóta, önkéntes támogatás: rábízzuk mennyivel támogat, egy hónap türelmi idő van (mert most döntöttük csak el, hogy lesz ilyen lehetőség), ha utána sem jön semmi támogatás, át lesz minősítve támogatás nélkülivé. Támogatás esetén, amikor ráér, és teljesíti a kritériumokat, indulhat nagyfutamon ( adminok figyelik, ebben a státuszban eléggé gyanús, ha mindig indul, kevésbé ha a támogatás arányos az indulásokkal :) )

Tesztpilóta, nem támogat: Fő futamon NEM indulhat, szerver menüponthoz szombat 13:59kor megvonódik a megtekintési joga, ami vasárnap 23:59-kor áll vissza."

Remélem így mindenkinek megfelel, azoknak is akik csak néha jönnénak, de komolyan jönni szeretnének. Mindenki arányosan ki tudja számolni, egyrész mennyit szán rá, ill mennyin tud indulni.

Azért persze, bármi rendbontás, szabályszegés esetén a tesztpilóták is ki lesznek penderítve.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#12011) proof88 válasza Szabesz (#12010) üzenetére


proof88
addikt

na mi van a php cumós ötleteddel? :D

(#12012) Szabesz válasza proof88 (#12011) üzenetére


Szabesz
őstag

Légy msn-en :D

¯\_(ツ)_/¯

(#12013) proof88 válasza Szabesz (#12012) üzenetére


proof88
addikt

na majd elintézzük jövő héten :D

(#12014) Szabesz


Szabesz
őstag

Ma csak ketten füstöltek el gyakorlón, az egyik 9v setupot használta.

¯\_(ツ)_/¯

(#12015) proof88 válasza Szabesz (#12014) üzenetére


proof88
addikt

ismét Ákoska? és ki volt a másik? Néztem az előző futam replayét de valahogy nem jött le a fordulatszámból hogy csúnyán használta volna a gépet, igaz hangot nem hallottam de sztem ez user error lesz :D

(#12016) Szabesz válasza proof88 (#12015) üzenetére


Szabesz
őstag

Hartge, akinek a mai produkciója után azt mondtuk Farkassal, hogy szerintünk indulhat holnap :)

¯\_(ツ)_/¯

(#12017) proof88 válasza Szabesz (#12016) üzenetére


proof88
addikt

nehéz megítélni a dolgot, mert egy replay alapján nem lehet ezt így megmondani, hogy ki hogy kezelte a motort, mert ha nem elég jó a net akkor nem lehet, esetleg ha valamelyiküknek van telemetriája a versenyről akkor abból tisztán látszik hogy mikor milyen fordulatszámokon üzemelt a motor ... a hűtés gond ki van zárva, bár a 9V setuppal nem figyeltem meg a motor melegedését, de normális esetben egy pilótának azért feltűnik, hogy füstöt húz a kocsi :F márpedig azt nem 130 foknál kezdi el hanem jóval korábban, éppen ezért arra gondolok hogy sokszor lett féktávokon megrángatva a motor ...

szerk.: a resultsban pedig a mai versenyen farkas intervalja uannyi mint az előző versenyen az én intervalom ... ez akkor bug lehet talán ... :F

[ Szerkesztve ]

(#12018) Szabesz válasza proof88 (#12017) üzenetére


Szabesz
őstag

Én végig figyeltem, nem füstölt a kocsi, sőt amikor elgyengült még akkor sem, csak a végefelé okádta a füstöt. Mindkettőjüké.

A bugra meg: Farkas nem fejezte be, gondolom ilyenkor a legutolsó értéket írja ki. Így tényleg egy bug.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#12019) Farkas23 válasza Szabesz (#12016) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Érdekes, mer én is 9v setupot használtam, 3-as hűtőjével és 100 fok fölé nem ment a viz, az olaj meg 108 fok körül volt!

Igen én is engedélyeztem az indulásást! Körözésnél szépen férre húzodott! Rajtgyakoknál nem volt vele probléma!

Proof: én nem fejeztem be a futamot, 3 kör még hátra volt!

[ Szerkesztve ]

(#12020) proof88 válasza Szabesz (#12018) üzenetére


proof88
addikt

akkor már értem, hogy miért annyi idő alatt futottam meg a 32 kört, mint a múltkori 35 kört :D viszont holnapra resetelni kellett volna a pontszámlálóját a resultsnak, meg hogy hányadik hely hány pontot ér ... meg részletesebbre kellene állítani hogy a kontaktokat is jelezze ... ehhez viszont már tényleg a szolgáltatás leállítása kell, ugye? Szerinted vasárnap van support? :D

(#12021) Szabesz válasza proof88 (#12020) üzenetére


Szabesz
őstag

ha mailt írsz, biztos. De a pontrendszert minek? Gyakfutamokat is beleszámolja.

¯\_(ツ)_/¯

(#12022) proof88 válasza Szabesz (#12021) üzenetére


proof88
addikt

az is igaz ... akkor hagyjuk :D egyébként ha reggel sikerül korán ébrednem, lehet összedobok valami csapatok menüpontot... egyelőre úgy képzeltem el, hogy ugye 10 csapat van, tehát 2 oszlopban lennének egymás alatt 5 sorban a csapatok de úgy, hogy hasonlóan mint a versenynaptárnál, csak kattintható gombok lennének, és kattintásra az adott csapat oldalára lehetne ugrani, és csapatokról is lenne 1-2 statisztika, pl győzelmek, pole pozíciók, versenyzők (exeket is beleértve) ... a csapat lista gombjain pedig azonos szögben beállított autók lennének, mármint 1-1 autó 1-1 csapattól ... rFactorból ... és a csapat logója is ... a bal oszlop kocsijai jobbra, a jobb oszlop kocsijai balra néznének ...

(#12023) akoska07


akoska07
nagyúr

most néztem.
a hotlaps-on számolja a köröket mint rönós,gyakfutamon pedig torro rosso.
pedig minden jól van beállitva.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#12024) proof88


proof88
addikt

ervin, reset, brixx? Ők holnap nem indulnak?

(#12025) Farkas23 válasza proof88 (#12024) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Ervin még sztem megfutja a limitet, mert volt asszem gyakorlon! De Brix nem volt 1x-se gyakorlon, reset meg alapbol nem tud jönni! Ugy h ha ugy nézzük akkor kb 1 hiányzóra kell számitanunk! Bár én kértem h priviben jelezze aki nem tud jönni, de senki nem irt!
Tévedtem, Ervin csak RFT-vel volt gyakorlon. Nemtom mivan vele:S

[ Szerkesztve ]

(#12026) ervin33 válasza Farkas23 (#12025) üzenetére


ervin33
tag

csao. szeretnék jönni csak sürü volt a hetekben a programom. de ma délut leszek már.

(#12027) proof88 válasza ervin33 (#12026) üzenetére


proof88
addikt

majd húzd be még azt a 6 kört ami kell a 40-hez ;)

(#12028) Kleroo


Kleroo
veterán

Mit szólnátok ma mondjuk Du 4kor egy kis gyakorláshoz?:)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#12029) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Sziasztok, lehetséges hogy átüljek a Scuderia Torro Rosso autóba? (Buemi)

Átutalási megbízást már elküldtem a banknak hétfőn utalják majd.(Fix pilótára)
Erről print Screen-t küldöm Szabesznak.

Üdv

Szerk Én benne vagyok

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#12030) Farkas23 válasza Kleroo (#12028) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Hátha van aki irányitsa, akkor nyugodtan mehettek! De én sajna nem érek haza 4-re! Ha Proof v Szabesz elvállalja, akkor gyakoroljatok persze, legalább Ervin is részt vesz 1 gyakorlon!

(#12031) akoska07 válasza Kleroo (#12028) üzenetére


akoska07
nagyúr

én benne volnék...

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#12032) proof88 válasza Farkas23 (#12030) üzenetére


proof88
addikt

egyébként ervin nyár elején részt vett velünk gyakorlón szal végeredményben volt velünk rajtgyakon ... hát 4-re én sem biztos hogy hazaérek ... kicsit későbbre fogok hazaérni ...

(#12033) cila1 válasza proof88 (#12032) üzenetére


cila1
aktív tag

Remélem csak este 10-re érsz haza.Lagalább lesz esélye a többieknek is a futam győzelemre. :D

(#12034) Szabesz válasza Farkas23 (#12030) üzenetére


Szabesz
őstag

Én meg dolgozok egészen futamig :)

¯\_(ツ)_/¯

(#12035) Kleroo


Kleroo
veterán

ok. Akinek kedve van jöjjön. 2en vagyunk ákossal :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#12036) Kleroo


Kleroo
veterán

Korábban volt szó arról hogy lehet élőben nézni a futamot.
Lesz ilyen?:):):)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#12037) HartgeH3-2.8 válasza Kleroo (#12036) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Én úgy tudom igen élő közvetítés..elég jó kommentátorokkal :)
Szerk Légyszi szóljatok ha van gyak.futam köszi :)

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#12038) proof88


proof88
addikt

most értem haza :D

(#12039) Farkas23 válasza proof88 (#12038) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Jösz szerverre? Mer én is hazaértem! És TS-ről tudc vmit?

(#12040) Szabesz válasza HartgeH3-2.8 (#12037) üzenetére


Szabesz
őstag

Valaki beavatna? :D

¯\_(ツ)_/¯

(#12041) proof88 válasza Szabesz (#12040) üzenetére


proof88
addikt

tudod... Horcsa

(#12042) proof88


proof88
addikt

Figyelem!

Az rFactor jelen pillanatban nem listáz szervereket! Ezért manuálisan kell csatlakozni a szerverünkhöz, tehát a szerverek listájánál felül a kis gomb + jellel, meg kell nyomni és be kell írni a szerverünk IP-címét és a portot. IP-cím kettőspont port formában. Ez az oldalunk Szerver menüpontja alatt, az Adatok gombra kattintásával megtekinthető. Tehát a 84-gyel kezdődő cím az IP-cím, ezután kettőspont, és a port, ami 34300. Jelszó a szokásos.

[ Szerkesztve ]

(#12043) proof88


proof88
addikt

Frenky gyere vissza várunk bemelegítőn

(#12044) Frenky89 válasza proof88 (#12043) üzenetére


Frenky89
őstag

Asse tudtam mi a szösz történt. Először azt hittem, hogy a "szokásos" nagy lag...

Grat all!

(#12045) proof88


proof88
addikt

Az ismétlése az időmérőnek és a futamnak itt nézhető, holnap délutánig ismétlődik, utána letölthető lesz!
Ahhoz hogy lehessen néz ki, VLC player kell. Ezt a firefox fel is ajánlja, mármint a kézi telepítést. Miután letöltöttétek a telepítőt, a telepítésnél be kell pipálni a Mozilla plugint! Szóval felrakja firefoxhoz a plugint. Gondolom más böngészőhöz is van vagy nem tudom. :F Akinek gondja van vele, szóljon!

Jó verseny volt, ezt a motor problémát elemezni kell mert fura hogy Ákoskának most nem volt gondja, most másnak volt gondja a motorral. :F

Örülök, hogy akinek nem volt motor gondja, az be tudta fejezni a versenyt! :)

(#12046) Kleroo


Kleroo
veterán

Nagyon tetszett a verseny, küzdős volt,és tetszett,hogy zöldfülű létemre partiban voltam tempóban.Az első körökben szinte letoltam a pályáról egy renaultot(nagyon rossz setupja lehetett) végül picit hozzáértem és elrontottam a versenyem.(remélem az övét nem zúztam szét ezzel)

Cilától bocsánatot kérek,úgy érzem én voltam a vétkes,de majd vissza akarom nézni pontosan mi történt. De azért velem is történtek kalandok,amikről nem én tehettem :)
De azt hiszem a lgfőbb ok az volt,hogy mind a 2 első felfüggesztésem(és a bal oldala) a rajtnál megsérült,és nem úgy viselkedett a kocsi mint amihez szoktam.
Ennek fényében is örülök hog végig tudtam tartani a tempót a középmezőnyben.
A motorhibám miatt vesztettem két pozíciót az utolsó 3 kanyarban, de én legalább célba értem :)

Nagyon durva volt 35kört végig koncentrálni. ez volt talán a legnehezebb

Nagyon élveztem, benevezek majd, ha befogadtok :)

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#12047) JColee válasza proof88 (#12045) üzenetére


JColee
őstag

Nagyon tetszett a közvetítés :D

(#12048) Szabesz válasza JColee (#12047) üzenetére


Szabesz
őstag

Jaja, jó lett, remélem végig lesz, köszönjük :R

¯\_(ツ)_/¯

(#12049) proof88 válasza Kleroo (#12046) üzenetére


proof88
addikt

ezt a motor hibát majd még vizsgálom, de telemetriát mentettél? :F
Speedg esetleg Neked van telemetriád? :F
Farkasnak van de Moteces azom meg még nincs csak ha beszerzem :D

fura nekem ez az elfüstölés, mondjuk nekem még nem volt gondom pedig rengeteg kört mentem, hosszabb etapokat is, ezért első körben valami váltási stílusra gondolok, hogy féktávon nem tisztelitek eléggé a váltóval a motort, az meg nem tolerálja sokáig ha 18000 fölé megy az rpm ... melegedés csak nem lehet, a hűtő elég, hacsak a hűtés nem romlik ha sérül az autó?
Lehet jobban belenézek a motor fájlba összevetve az fs08-cal.

(#12050) proof88


proof88
addikt

belenéztem a motor fájlokba, összehasonlítottam FS08-asat a 09-essel de semmi extra különbség nincs, hő disszipáció meg mittomén milyen dolgok mind ugyanazok ..

Szabesz mesélt nekem valami arról, hogy ha a motoerőt 1-re leveszi, akkore felvezető végén nem füstöl az autó, de ha 12-esen van, akkor felvezető kör végén füstölt neki mindig. Mondjuk nekem nem füstölt eddig sosem felvezetőn, asszem, pedig 12-esen van.
Érdekes, hogy amíg Farkas és Speedg esetében a füstölés hirtelen jött és egyből megállt a motor, addig Kleroonál másfél körön keresztül füstölt, mire megadta magát.

szerk.: mindenesetre a szerveren kikapcsoltam a mechanikai meghibásodást, ill. 50%-ra emeltem a sérülést :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.