Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) macy válasza Szabesz (#3000) üzenetére


macy
addikt

Jaja, a beépített videó szerkesztő kb szart se ér. Ráadásul nagy is lesz a méret meg rossz a minőség.

(#3002) proof88


proof88
addikt

Akkor több ponton is bugos szegény program, mert ugye ha hosszabb ideig játszunk, előfordul, hogy magától kilép... erről a videós bugról meg most hallok csak. rFactor 2 mikor lesz amúgy, tudja valaki?

(#3003) Szabesz válasza proof88 (#3002) üzenetére


Szabesz
őstag

Reméljük már dolgoznak rata.

¯\_(ツ)_/¯

(#3004) JColee válasza Szabesz (#3000) üzenetére


JColee
őstag

most mentegettem sűrűn, egész jót haladtam, de a 3. kör már csak körözgetés
nem akarnám már a boxot bevágni, mert hülyén nézne ki :U
mind1, magamnak ez jó móka a kameraállásokat próbálgatni :K

mod egyébként állati jó, hogy a hanggal is szarakodik, hogy felvegye, közbe meg nem szól :D

[ Szerkesztve ]

(#3005) Szabesz válasza JColee (#3004) üzenetére


Szabesz
őstag

Ha jobban bírná a noti, megvágtam volna már az évadnyitót... de sajnos 4 kocsinál is 16 fps környékére zuhan felvételkor.

¯\_(ツ)_/¯

(#3006) JColee válasza Szabesz (#3005) üzenetére


JColee
őstag

beépített cucc lerendereli, fix fpssel, csak kicsit kaksin lehet használni és fagyogat, egyébként jó

(#3007) Szabesz válasza JColee (#3006) üzenetére


Szabesz
őstag

Egyszer indítottam el, de egy óra alatt alig mozdult meg a sáv...

¯\_(ツ)_/¯

(#3008) JColee válasza Szabesz (#3007) üzenetére


JColee
őstag

túl nagy videóval próbáltad
egy-két perces jelenetekben hamarabb megy

[ Szerkesztve ]

(#3009) Szabesz válasza JColee (#3008) üzenetére


Szabesz
őstag

Egyébként sincs kedvem azzal a vágóval mókázni :)

¯\_(ツ)_/¯

(#3010) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Van szerver, gyertek!!! Farkas23 genius 80.98.255.11
Legkésöbb 9-től kezd az időmérő! És ma lehetőleg nem szeretnék csuszni.

(#3011) Tomax_89 válasza Farkas23 (#3010) üzenetére


Tomax_89
csendes tag

Én majd megyek!!

(#3012) proof88


proof88
addikt

Remélem ma mindenki látta legalább egy részét a futamnak... na amit ma Sutil csinált, olyat ne csináljon senki! Az autó környezetét ismerni kell, ha kipörögsz akkor meg tudod állapítani, hogy hozzád képest a mögötted jövők hol lehetnek, folytatni csak úgy lehet, ha nem veszélyeztetsz mást! Nem is értem Sutil hogy gondolta ezt... mindenesetre kívülről könnyű okosnak lenni és mindenki követett már el hibát, valamint nem véletlenül vannak ott az F1-ben a pilóták, ők már letettek valamit az asztalra...
csak példaként hoztam fel, hogy figyeljünk egymásra, főleg ha hibázunk, akkor a másikra is gondolni kell... pályára visszajövetelkor is óvatosan, mert az 1. VB-futamon is volt ebből probléma!

Kacsa: ha erre jársz... gyere fel gyakorolni, hogy több rutinod legyen a pályán...
amúgy lehet be kéne vezetni egy olyat, hogy csak az indulhat el egy futamon, aki meg tudja futni az eddigi leggyorsabb kör idejének legfeljebb 110%-át... a 110%-nál lassabb autó balesetveszélyesnek minősítendő, mert túlságosan lassú... az egyszerűség kedvéért lehetne ezt másodpercben megadni...
pl ha a maláj pályán a rekord (hasamra ütök most) 1:32.500, akkor 5 mp a tűréshatár: mindenkinek legfeljebb 1:37.500-at kell teljesítenie egy gyors körén (nem megtankolt állapotban).
Vagy ez hülye ötlet? :D

Amúgy rám ne várjatok, ma nem megyek. A héten megpróbálom minél előbb elintézni a netem.

Amúgy én kb már készen vagyok a vb-futamra készüléssel. Tegnap óta javultam 1-2 tizedet, durván ennyi az eredményem. :D Ha az erőviszonyok nem változnak, akkor ha minden jól megy, egy 3. helyre vagyok reális a vb-futamon. Esetleg egy über-rajttal megfoghatnám a 2. helyet, ha túl sokáig tartanám fel a bojt. :D

[ Szerkesztve ]

(#3013) Farkas23 válasza proof88 (#3012) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Nem rosz ötlet, de sztem ne csak 5 sec legyen a tűröhatár, hanem 6. Vagyis sztem.
Kár hogy nem jösz, pedig jöhetnél:):) Legalább ma is gyakorolnád a boxot meg minden!

(#3014) Szabesz


Szabesz
őstag

Jön még valaki ma futamra?

¯\_(ツ)_/¯

(#3015) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Még 15 perc van az időmérőböl , ugy h aki jön az siessen!!!!

(#3016) proof88


proof88
addikt

Bocs srácok, lefagytam. Ha minden igaz, 3. lettem volna (megint). Remélem nem kavartam be a futamba.
Akikkel ütköztem, attól elnézést kérek. Egyszer biztosan nekimentem Szabesznak. Sérültél?

(#3017) Dyno válasza proof88 (#3016) üzenetére


Dyno
veterán

Bocsi én is neked mentem.

Macy már nem fogsz jönni?Vagy mostanság sok dolgod van?

(#3018) Tomax_89


Tomax_89
csendes tag

Valaki majd feltudja rakni a replayt?? köszi előre is:)
Jóéjt,Sziasztok

(#3019) Szabesz válasza proof88 (#3016) üzenetére


Szabesz
őstag

Nem, nem sérültem, de mikor a boxkiállásod után visszaelőztél, és mentél egy darabig előttem, nekem is feltűnt, hogy a jobb hátsó kereked nincs az aszfalton :D

Szerk: a visszajátszásban, meg a jobb elsőd nincs köszönő viszonyban a pályával :D

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#3020) proof88 válasza Szabesz (#3019) üzenetére


proof88
addikt

replayt vki dobja fel :D

(#3021) macy válasza Dyno (#3017) üzenetére


macy
addikt

Öcsém hazajött hétvégére Brüsszelből, ezért nem voltam.

Azbesztmegb@ssza :Y

(#3022) proof88 válasza macy (#3021) üzenetére


proof88
addikt

ez nagyon durva :DDD :DDD

(#3023) Dyno válasza macy (#3021) üzenetére


Dyno
veterán

Ja az más akkor értem. :)

(#3024) proof88


proof88
addikt

Tegnap a futam után már megvolt az 1:33.6 is az új kormánnyal. :D Remélem ma sikerül lefaragni azt a 6 tizedet... szvsz a gázpedált nem érzem eléggé... a fékpedál alá meg lehet egy gumilabdát be kéne nyomni, olvastam ilyen trükköt is egy logoutos írásban. :C

(#3025) proof88


proof88
addikt

F1 2009 Szingapúr trailer - hát a grafika egyelőre elég rFactor szintűnek látszik... félek a fizika sem lesz túlzás... bár ez pont nem az, ami PC-re jön, az majd a F1 2010 lesz. :)

(#3026) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Üdv.
Hát igy videon nagyon kaki!
Van szerver! Farkas23 genius 80.98.255.11

(#3027) Sgt.Randall válasza proof88 (#3025) üzenetére


Sgt.Randall
aktív tag

hát ez nekem menni fogy mert naon matt os a játék

(#3028) proof88 válasza Sgt.Randall (#3027) üzenetére


proof88
addikt

ez nem jön pc-re, de nem tudom, milyen konzolokra jön. a PC-stől többet várok, és biztos szebb lesz, csak kérdés, hogy milyen fizikával, lehet-e állítani a kocsit, eső milyen lesz, mennyire lesz arcade, stb.. :)

(#3029) macy válasza proof88 (#3028) üzenetére


macy
addikt

Én nem bízok a Codemasters-ben, szerintem el fogják kúrni.

(#3030) proof88 válasza macy (#3029) üzenetére


proof88
addikt

én is ettől félek :D

(#3031) Sgt.Randall


Sgt.Randall
aktív tag

ÁÁÁÁ jó lessz az :K :K :K

(#3032) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Az oldalon a szabálynál uj szbály van jelezve, kérem mindenki olvassa el! Ezentul ez a szabály életbe lép, másképpen aki megcsinálta a kört jelezze fel lesz jegyezve és a futam napján itt ki lesz téve h kik indulhatnak!
Remélem az uj szabály senkit se ilyeszt el! :)

(#3033) JColee válasza Farkas23 (#3032) üzenetére


JColee
őstag

most menjek fel 32.5ös időt menni? ;]

proof88 videó végén ott van, ez milyen konzolra jön, ha jól látom ps2 psp és wii
szal no para csak a 1000 éves konzolok miatt ilyen f*s a grafika :K /nem mintha sokat számítana, legyen élethű, és rendben is vagyunk/

[ Szerkesztve ]

(#3034) proof88 válasza Farkas23 (#3032) üzenetére


proof88
addikt

ohh, épp most akartam linkelni, most fejeztem be az átvariálást. :) A büntetésekhez is odaírtam a konkrétumokat, mennyi mp, stb...

MINDENKI OLVASSA EL A SZABÁLYZATOT ÉS NYILATKOZZON, HOGY ELFOGADJA, VAGY KIFOGÁSA VAN ELLENE !!!

Tehát ahogy Farki is mondta, csak az indulhat a VB-futamokon, aki:
- megfelelő mért kört teljesített valamikor és ez fel van jegyezve másnál;
- legalább 1 gyakorló futamon részt vett;
- elfogadta a szabályzatot.

szerk.: én elfogadtam a szabályzatot és már mentem is gyakorló futamot és teljesítettem tűrés határon belüli idővel kört. :K

Akik eddig teljesítették a megfelelő időt:
- Farkas
- Dyno
- LaCeeN
- JColee
- Szabesz
- Tomax
- én

Várjuk: macy, Speedg, Kacsa.

[ Szerkesztve ]

(#3035) JColee válasza proof88 (#3034) üzenetére


JColee
őstag

cikázásra ki lehetne találni valamit, mert szerintem itt sokan azt csinálják
nem szándékosan, csak kóvályognak az ember előtt :B
emiatt is qrva nehéz előzni :U
ja a szabályt én is elfogadom :K

[ Szerkesztve ]

(#3036) Farkas23 válasza proof88 (#3034) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Persez azér én azt javasolnám h ha pl vki kevesebb mind 5századdal tudta csak megverni a határt, annak azér még mondanám h gyakoroljon, mer az nem elég biztonságos. de ha látjuk az illetőn h probálkozik nem adja fel, de nem megy neki télleg több stb. azt engedjük futamra, de ha vki bejön épp h megfutja, és ugy gondolja h ez elég is lesz neki és leszarja, az sztem el is felejtheti h indulhat a vb futamon!

Speedg-t beirhatod mer már teljesitette pl most is bent van! meg már volt gyakorlo futamon is!

[ Szerkesztve ]

(#3037) proof88 válasza Farkas23 (#3036) üzenetére


proof88
addikt

én is valahogy így gondoltam. :K

JColee: a cikázásra nyugodtan mondhatsz személy megnevezéssel példát, pl. replayből vagy ilyesmi, hogy meg tudjuk nézni és elemezzük, jó-e az vagy sem. :D
A triviálisan büntetendő cikázás az, amikor valaki a teljes pálya szélességét használja ahhoz, hogy folyamatosan balra-jobbra húzza az autót és így a mögötte levőnek esélye sincs biztonságosan megelőzni...
a gumi melegítés az egy dolog, arra nem lehet hivatkozni így, olyat futam közben csak úgy lehet csinálni, ha nem tartunk fel vele senkit.

szerk.: Speedg is teljesítette az elvárt időt, már csak macy-ra és Kacsára várunk!

[ Szerkesztve ]

(#3038) Dyno válasza proof88 (#3034) üzenetére


Dyno
veterán

Rendben.MAjd még fűzők hozzá vmit, de most dolgom van!! :)

(#3039) proof88 válasza JColee (#3033) üzenetére


proof88
addikt

ok, nem figyeltem :D

Dyno: ok! :D

(#3040) Farkas23 válasza proof88 (#3037) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Amugy erre a cikázásra nem tok sokat mondani, anyira sztem ne nézzük, mer van amiben a kormány is hibás lehet, pl nekem h még mindig ha kicsit hozzáérek érzékeli minimálisan, még mindig nem sikerült tökéletesre belőnöm, na mind1!
A 2 illetőnek meg csak anyit mondanék, h huzza fel a gatyát és tesztelgessen. mer már csak ez a hét van, és remélem senki se akar ezér kimaradni!
A következő futamokra nézve, ne ilyedjen meg senki ezér a körhatárért: 1 2 hét van arra h 6 sec alá bekerüljön, sztem teljesithető, 2 Sztem senki se fog elsőre csucs időt menni, ugy h mindenkinek ugyan anyi esélye van mint a többinek! :)

(#3041) proof88 válasza Farkas23 (#3040) üzenetére


proof88
addikt

azért az csak nem olyan látványos cikázás...
legyen az a cikázás definíciója, amikor az autó folyamatosan legalább 2 autónyi szélességet vesz el a pályából a balra-jobbra kormányzásnak köszönhetően. azaz nem fér el közvetlenül mellette másik autó, csak kellő távolságból (ami persze már lehet, hogy pályán kívül van)... na az ilyen jellegű balra-jobbra kormányzások maximális száma legyen 2. Ha valaki 3-szor megcsinálja ezt, azaz a balra-jobbra-balra, vagy a jobbra-balra-jobbra kormánymozdulatot és ezzel saját autójának szélességének a 2x-esét igénybe vette, akkor cikázott a mögötte lévő előtt. Ez a büntetendő. Egyébként be lehet húzódni óvatosan a másik elé, ha az időben történik, tehát a másiknak nem kell hirtelen fékeznie vagy elrántani a kormányt, de ez csak egyszer történhet meg. Másodszorra már veszélyezteti a mögötte jövőt. A fent említett példa, hogy max. 2, az akkor érvényes, ha nem közvetlen előzési pozícióban van mögötte a másik, hanem "lőtávolon belül"... mondjuk ezt még egzaktabban meg kéne fogalmazni. A lényeg, hogy kanyar előtt időben válasszuk meg az ívünket, aszerint helyezkedjünk, hogy a hátul lévőnek egyértelmű legyen, milyen íven haladunk majd, bevágni nyilván nem szabad a másik elé (ráhúzás!).

szerk.: asszem holnap néhány példa rajzot is csinálok, persze egyszerű kis rajzokat, amin szemléltetem, kinek mikor van elsőbbsége egy íven kanyarban, ilyesmi...

[ Szerkesztve ]

(#3042) Farkas23 válasza proof88 (#3041) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Értem! Az jólenne ha megtennéd, legalább mindenkinek világos lenne mit jelent! :)

(#3043) macy


macy
addikt

De fasza, megint beszart a pedálom. Kezdem unni.

(#3044) Tomax_89 válasza proof88 (#3034) üzenetére


Tomax_89
csendes tag

Én is elfogadom!!;)

(#3045) proof88 válasza macy (#3043) üzenetére


proof88
addikt

Amúgy ilyenkor mi történik? Megint a gázpedál nem érzékeli 100%-ig a benyomást? Azért remélem a héten orvoslod, nem hagyhatod ki a futamot, remélem gyakorolsz is rá!
Nagyon jó lenne, ha végre meglennénk 10-en, ezen a tempós pályán. ;]

(#3046) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Üdv.
Van szerver, ha akar valaki gyakorolni, de tőlem lehet futam is késöb ha leszünk anyian!!!
Farkas23 genius 80.98.255.11

(#3047) proof88


proof88
addikt

Ismét módosult a szabályzat, a megváltozott részek sárgával kiemelve, hogy gyorsabban át lehessen nézni. :K

(#3048) JColee válasza macy (#3043) üzenetére


JColee
őstag

nekem is volt ilyen baja, a potit próbáld rögzíteni, úgy, hogy ne tudjon mozogni, hátha az a baja
faterom csinált egy fadarabot, ami odafogja a pitit a helyére, így nem tud mozogni egyáltalán

proof88 a két rajz hasznos, jó, hogy tisztáztátok ezt is :K

[ Szerkesztve ]

(#3049) proof88 válasza JColee (#3048) üzenetére


proof88
addikt

igazi művészi rajzok! :D

(#3050) Dyno válasza proof88 (#3047) üzenetére


Dyno
veterán

Na így már rendben van.

(#3040) Farkas23 : Amugy erre a cikázásra nem tok sokat mondani, anyira sztem ne nézzük, mer van amiben a kormány is hibás lehet, pl nekem h még mindig ha kicsit hozzáérek érzékeli minimálisan, még mindig nem sikerült tökéletesre belőnöm, na mind1!

Ez csak duma akárhogyan nézem, ha a kormányod van szarul beállítva attól függetlenül nem mész arébb annyit a pályán, és szerintem monzába se a kormányod miatt löktél ki anno, meg a Laceen-t múltkor malayba.Ez most semmi kötekedés, csak szerintem mindenkinek kedvezzenek és bünetessék a szabályok. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.