Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6651) Jazz válasza TazLeacher (#6647) üzenetére


Jazz
veterán

Nagyjából kilehet vele sakkozni....kb. 70 candy és 60ezer xp a differencia.

Szerintetek érdemes a 95%-osat választani? #6645

free your mind

(#6652) bebe159


bebe159
aktív tag

Akinek van go plus "karkötője" attól érdeklődnék, hogy megéri-e 8-10 ezer ft-ért, ennyiért láttam amazonon. GPS-t kell használni a telefonon, amikor a kisokos számolja a kilométereket? Megbízható szerkezet?

(#6653) wert32


wert32
csendes tag

Tegnap kimentem a Margitszigetre, de egyszerűen nem akarta megjeleníteni a pokémonokat. Látszott a fehér kör a földön, de hiába kattintottam rá nem történt semmi. Még a telefon újraindítás sem segített. Felesleges túra volt. Persze a belvárosban már ismét jöttek a pokék...

(#6654) Atex válasza bebe159 (#6652) üzenetére


Atex
tag

A Fiamnak vettem. A mi tapasztalatunk a következő:

Elméletileg számolja a kilométert.
Elméletileg kipörgeti a pokestopot.
Pokémon fogásra felsőbb szinten alkalmatlan, mert mindent piros labdával akar befogni.

Gyakorlatilag kidobott 15.000 Ft volt. Kb 5 percenként megszakítja s telefonnal (SGS5) a kapcsolatot, jelzés nélkül.

Mi az akksival úgy takarékoskodunk, hogy a telefon fejjel lefelé tartva a képernyő elsötétül. Hogy ne legyen inaktív 10-20 másodpercenként azt megbökjük hüvelyk újjal.

Kerékpárhoz vettük, de jobban járt volna ha ezért az összegért coint kap.

(#6655) #33253120 válasza wert32 (#6653) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nekem ilyen akkor van ha le vagyok korlátozva netügyileg, vagy nem megfelelő a lefedettség.

(#6656) Jazz válasza Atex (#6654) üzenetére


Jazz
veterán

Battery saver alatt is számolja a km-eket. Pont az a lényege.
Telefont állítsd „soha nem kapcsol ki" üzemmrdra, és akkor huzamosabb inaktivitás után sem megy el sleep módba.

free your mind

(#6657) Imy válasza Jazz (#6656) üzenetére


Imy
veterán

Battrey saver alatt jelzi a pokémonokat rezgéssel?

(#6658) wert32 válasza #33253120 (#6655) üzenetére


wert32
csendes tag

Köszi! Ma délután 4-5 körül megyünk a Ligetbe a hármas stophoz, mit gondoltok be lesznek lure-ozva?

(#6659) Imy válasza wert32 (#6658) üzenetére


Imy
veterán

Én amikor ott jártam, akkor mindig mentek a lure modulok...

(#6660) Aramir válasza Imy (#6657) üzenetére


Aramir
őstag

Igen.

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#6661) hitman77 válasza bebe159 (#6652) üzenetére


hitman77
senior tag

Szia

iPhone-al használva nem szakad meg a kapcsolat és számolja a kilométert lezárt állapotban is. Pokestop pörgetésre tökéletes. Pokemon fogásra akkor jó ha egyébként nem tudnál a kezedben a telefonnal sétálni. Mondjuk dugóban. Olyan 50%-ban elfogja a pokemonokat. Az alap pokemonok elfogására tökéletes. Mivel egy városi autókázás alatt kipörgetsz olyan 100 stop-öt és el kapsz 50 pokemont nekem bevált. Közben persze számolja a kilométert is.

(#6662) Jazz válasza Imy (#6657) üzenetére


Jazz
veterán

Igen. Rezgéssel,.hanggal, mindennel.

Tudja valaki jelenleg mennyi a maximális sebesség candy-re és tojáskeltetésre? (Egyenes vonalban folyamatos mozgással)
És az event meddig fog tartani pontosan? 1-e 23:59-ig?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#6663) TazLeacher válasza Jazz (#6662) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Biztos, hogy nem éjfélig, mert nem a magyar időhöz igazodnak. Nem is éjfélkor indult, hanem utána pár órával, hajnal 5-kor már ment, éjjel 1-kor még nem. E szerint a logika szerint valamikor 2-án hajnalban kellene vége legyen.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6664) Jazz válasza TazLeacher (#6663) üzenetére


Jazz
veterán

Remek. Akkor még van egy kis idő. Mert nincs szerencsém a tojásokkal.:) 3x 10km-esből: onyx, magmar, eevee.

free your mind

(#6665) Jazz


Jazz
veterán

Működő gym térképet tud valaki? (http://www.pokemongomap.info/ pontatlan, hiányos).

Semmi más nem kell, csak azt mutassa hogy hol van gym. Nem kell hogy belelehessen nézni, sem az hogy milyen színű....)

free your mind

(#6666) TazLeacher válasza Jazz (#6664) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Arra azért figyelj, hogy ez elmélet. Én így gondolom.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6667) Sefule válasza TazLeacher (#6666) üzenetére


Sefule
tag

Tojáskeltetési kísérlet 2.0: Kikelt a 9 (5x2 km, 3x5 km, 1x10 km) új tojás, az egyetlen 10 km-esben Chansey volt (ami nekem új, nagy volt a bódottá). Az újratöltéskor kaptam 3 db 2 km-est, 5 db 5km-est, és megint egy 10-est, most mindjárt elsőre jött. Tudom, hogy nincs garancia, de egyelőre ez legalább valami, maradok ennél a módszernél :)

(#6668) bebe159


bebe159
aktív tag

Köszi a válaszokat! Akkor ezt még átgondolom. :)

(#6669) bebe159


bebe159
aktív tag

A pokeassistant csak nekem bugol? Gondoltam kiszámolok pár IV-t (szoktam csekkolni, ami "wonderful"), de nincs a listában diglett, drowzee, spearow. Meg talán más sem.

(#6670) wert32


wert32
csendes tag

Jöttek szépen a Magikarpok a Ligetben ma :C Gyűlik szépen a cukorka már. De jó IV-s példány egyelőre nem akadt a horgomra. 5 Km-es tojásból viszont jó jött ma: 86%-os 604 CP-s Oddish. :)

(#6671) draco31


draco31
veterán

Úgy látom EDGE-el még mindig nem túl jó.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#6672) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Tegnap leredukáltam háromra a meglévő tojásokat és a ligetben pörgettem hozzá újakat: 6 db 5km-es.
Mondjuk én nem vagyok különösebben szerencsés, az event alatti 10km-es tojásomból Onix kelt. Rá öt perccel spawnolt még egy. Most van 50 Onix candy-m, zseniális.

Elfogadom a sütiket.

(#6673) Atex válasza Dr.NX (#6672) üzenetére


Atex
tag

Nekem egy Kabuto, egy Onix az event alatt.

[ Szerkesztve ]

(#6674) wert32 válasza Atex (#6673) üzenetére


wert32
csendes tag

Ma még nyílik egy 10 Km-es tojásom, bizakodom végre valami jóban.

(#6675) bebe159


bebe159
aktív tag

Az event még holnap estig tart? Mert akkor még ma sétálgatok és holnap is. Eddig bejött, lucky eggnél lesz 10+ új pokémonom, mert volt néhány, amihez 5-10 candy kellett, így most begyűjtögettem. :D

A tojásos dolog nekem is úgy volt, hogy amikor kipucoltam teljesen 21-es szinten (hogy ne legyen a 10-es szintről beragadt tojás), akkor nekem több 10 km-est adott.

(#6676) lm83


lm83
őstag

A sebesség engem is érdekelne :)
Elmennék ma még egyet bringázni, hogy gyűjtsek egy kis candyt...
Meddig számolja a távolságot? Milyen gyorsan kell menni? És hogy tudom majd milyen gyorsan megyek? :F
Meg elnyomnék egy csalit ahhoz mekkora sebesség kell hogy jó legyen?
Kipróbálom az erdőben mi jöhet a semmi közepén..
Remélem GPS azért lesz majd.

(#6677) Sefule válasza wert32 (#6674) üzenetére


Sefule
tag

Nekem ma megint Magmar jött... :(

(#6678) wert32 válasza Sefule (#6677) üzenetére


wert32
csendes tag

Annak még örülnék is, ugyanis nincs még meg nekem.

(#6679) MaciG


MaciG
addikt

A Charizard elméletileg kétszeresen is resistant a grass ellen, a kérdés pedig az, hogy a kettős polgárok ellen is az, mint pl. az exeggutor? (ami ugye grass meg psychic). Azért kérdezem, mert tegnap meglett végre a charizard egy 95%-os charmanderből majdnem a legjobb támadások( ember +fire blast) , 1470-es cp-vel, és arra gondoltam, hogy nem uppolnám, mert jó lesz tornyokat edzeni, mert elszaporodtak a környéken a gym-ekben az exeggutor-ok...

BANZAII

(#6680) avmpg válasza Sefule (#6677) üzenetére


avmpg
tag

Nekem is...
De jött egy Chansey is. :C
Az event meghozta amit vártam. Összejött a candy Dragonit-ra, Venosaur-ra, Dugtrio-ra.
Bár így még a Hitmonchan mindig hiányzik. Ha jön a csere és addig nem lesz HMC, akkor jó csere alap lesz rá a Chansey.
Még van másfél napom Laprast sétáltatni és lehet, hogy egy pár Pikachu candy-t is szedek, hogy ne kelljen sokat futkorászni a full pokedexhez.

Már csak pár km-re vagyok tőle. :DD

(#6681) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Pár napja írtam, hogy a kutyasétáltatós helyemen, majdnem a semmi közepén találtam egy Scyther nestet.... örültem, mert olyanom még nem volt.
Erre szombaton bontottam egy 10km.es tojást, na mi volt benne? Scyther...

Ugyanez volt a Laprassal, fogtam egyet vadon, kövi 10-es tojásban az volt.
Bezzeg a Snorlax nem járt így, mert amit fogtam, egy szem darab, kemény 400 körüli Cp-vel rendelkezik... :(

(#6682) -Faceless- válasza ¤Envy¤ (#6681) üzenetére


-Faceless-
őstag

Nekem fordítva volt tojásból kelt ki egy magmar, illetve onix, majd szegeden lett egy folyamatos magmar, és onix nest....

(#6683) tompiheroe83 válasza -Faceless- (#6682) üzenetére


tompiheroe83
tag

Szegeden milyen nestek vannak most és hol?
Széchenyi - magikarp, Honvéd - magmar, Liget-sandshrew, Dugó tér körforgalom - ha nem is nagy nest, de felettébb gyakori a machop, Boldogasszony sgt eleje - voltorb (itt se ömlik, de pár nap alatt 3 voltorb meg egy electrode az több mint gyanús nekem)
Tudsz még mást? Az onix az hol van?

(#6684) Boborján válasza tompiheroe83 (#6683) üzenetére


Boborján
tag

Szent István tér - Onyx
Vér tó - Magmar
Meg állítólag a Vér Tó-tól nem messsze charmander is van

(#6685) Imy válasza ¤Envy¤ (#6681) üzenetére


Imy
veterán

Remélem lesz ilyen akció máskor is, habár nyáron jobb lett volna a kellemes időben sétálni. :)

(#6686) Imy válasza avmpg (#6680) üzenetére


Imy
veterán

Én snorlaxot sétáltatok, még kell 2 candy és fullos lesz a kicsike. :)

(#6687) -Faceless- válasza tompiheroe83 (#6683) üzenetére


-Faceless-
őstag

Ami ritkább a vértóval ellentétesen a sugárútra a házak között szokott jönni napi több pikachu, néha charmander, és heti 2-3 szor snorlax is előfordul. A dóm tér 5. környékén szokott lenni napi pár vulpix.
A TIK környéke most ekans, a belvárosi híd szegedi oldalán Omanyte illetve Geodude ezek rendszeresek, kb. minden órában szokott lenni legalább 1. (amikor én voltam kint csak akkor nem volt egymás után 2 óráig...)

De ha valor vagy, akkor nem mondtam semmit... ;]

[ Szerkesztve ]

(#6688) wert32


wert32
csendes tag

10 Km-es tojás: Eevee :W

(#6689) MaciG válasza wert32 (#6688) üzenetére


MaciG
addikt

Nekem tegnap, Snorlax kelt 51 cukorral :D

BANZAII

(#6690) lm83 válasza wert32 (#6688) üzenetére


lm83
őstag

Hát nálam is ez volt, komolyan bármi más jó lett volna...

(#6691) marositech


marositech
senior tag

Mi tortent a pokenexus oldallal? Nem lehetett hagyomanyosan bejelentkezni...

[ Szerkesztve ]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#6692) avmpg válasza MaciG (#6689) üzenetére


avmpg
tag

Ma hajnali bringa túra után sikerült még egy 10km es tojást kiforgatni. Ez az utolsó reményem az eventre. :)
Be kellett már jönni mert kockára fagytam. De mindjárt mehet tovább a tekerés. :))
Minden megvan a HUNfull indexhez, de türelmesen megvárom az XPzért.
30 Lapras candy is összejött. Már csak az kérdés, hogy melyiket húzzam a blizzardost v. az ice beam-est.
Nekem az a tapasztalatom, hogy a gymben nem nagyon tudok elugrani a blizzard elől és olyat rámver bekulázok. ;) Az ice beam viszont szokott annyira megviselni.

(#6693) Stockbauer79


Stockbauer79
tag

10km-es tojásból Jynx. Pedig ezért vettem keltetőt. Leszívhat :D

just leave me alone

(#6694) nyikszi


nyikszi
őstag

Sziasztok! Telepítettem a programot, de nem indul el. LG G2 telefonra próbáltam feltenni. Regisztráltam, aztán google fiókkal csatlakoznék, akkor ezt írja ki:

This device, OS, or software is not compatible with Pokémon GO.

Kerestem a neten ilyen hibákra, de semmise oldotta meg:( Valaki tud valami megoldást?

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#6695) TazLeacher válasza wert32 (#6688) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

2 db 10 km-es kelt ki 500 m különbséggel. Mindkettő Scyther.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6696) MaciG válasza marositech (#6691) üzenetére


MaciG
addikt

Nekem se engedi. Kipróbáltad ezzel az új fajta belépéssel?

BANZAII

(#6697) Imy


Imy
veterán

Van olyan oldal, hogy meg lehet nézni, hogy egyes szintekhez egyes pokémonokhoz mennyi candy/stardust kell?

(#6698) solfilo válasza nyikszi (#6694) üzenetére


solfilo
veterán

nincs rootolva a telefon? Ha igen, unrootold.

solfilo

(#6699) tompiheroe83 válasza -Faceless- (#6687) üzenetére


tompiheroe83
tag

Köszi az infókat!! :) (és neked is köszi Boborján)

(#6700) tompiheroe83 válasza Imy (#6697) üzenetére


tompiheroe83
tag

Itt meg tudod nézni a stardust és candy szükségleteket.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.