Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) Boborján válasza tompiheroe83 (#6099) üzenetére


Boborján
tag

Szegeden fogtam már pár clefairyt de dragonite-ot még nem is láttam.Sőt dratinit is alig 3at.

(#6102) MrCsiT válasza joergie (#6100) üzenetére


MrCsiT
addikt

1350-esre vastagon költhetsz. Szerintem, ha olyan 560 vagy nagyobb eevee-t tudsz evolve-olni, próbáld meg, hátha szerencséd lesz vele :)
Nekem most 2 vapo-m van (1917 és 1755) mind a kettő water gun/aqua tail-es, de igy is 2000-es cp-ig kb. bármit legyőzök velük, ha nem lagos a játék, és megtörténik, mikor elugrálok az ellen támadásai elől.
Lehet/biztos, hogy majd lesz jobb is, de ezeket folyamatosan power up-olom, mert a legerősebb és leghatékonyabb támadóim.
Ma fogtam egy most (2x power up után) 1621 cp-s frost breath/blizzard move-os Laprast, de az talán inkább védőnek lesz jó, támadónak erősebbnek érzem a vaporeonokat.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#6103) Boborján


Boborján
tag

Hogy lehet megoldani ios-en , hogy a pogo ne maradjon így háttérben mint ahogy alul látszik?

(#6104) drunkyboy válasza torik (#6093) üzenetére


drunkyboy
aktív tag

Az én Vaporeonjaim csak 62 és 75 százalékosak, mert mikor evolvoltam nem néztem az Ivt csak a Cpt. Az egyik támadása Water gun/aqua tail, a másiké már Hydro pump, de maxra húzva gymet foglalni a legjobbak még így is. Szerintem nyugodtan evolvold, úgy hamarabb tudsz foglalni. Később meg lesz majd jobb Ivs, elég sok Eeveet lehet fogni, nem olyan kicsi az esély Vaporeonra. Amúgy nekem kétszer is bejött az irányított evolv , persze lehet a második csak szerencse volt.

(#6106) -Faceless-


-Faceless-
őstag

22-es szinten vagyok, és van egy 91%-os flareon-om. Nem kifejezetten foglalkoztam vele gondolván, hogy úgyis lesz magasabb cp-s, szóval lucky egg-es evole alatt elnyomtam. A movesetje is elmegy a best-től csak 2 dps-el marad el.
Olyan kérdésem lenne, hogy most 1550 cp-s, és kimaxoláshoz 200 valahány ezer stardust kell majd (most 110 ezer van). Megérheti felhúznom, ha ritkán találok ilyen jót, vagy inkább hagyjam és várjak?

#mitisz Őszintén szerintem az itt aktív 10 ember helyett jobb esélyeid lehetnek a Szegedi Egyetemisták facebook csoportban, a TTIK-sban, de még a szegedi pokemon go csoportban is kb. 1000-en vannak.

[ Szerkesztve ]

(#6108) KFORboy válasza -Faceless- (#6106) üzenetére


KFORboy
senior tag

Nem tudjuk mennyi időt játszol vele átlagban, de nem nagy mutatvány kipörgetni 100-200K stardustot...
Olyan 3-4 óra városliget üldögélés valamelyik hármas folyamatosan lurozott pokestoppok közepén, dobálod a lasztikat és 30-40k stardust simán összejön, mivel megállás nélkül fogod a monokat, sőőőt közben transferolnod is kell mert betelsz. (Hát még ha egy kicsit sétálgatsz is közben)

Ezek a statok miket leírtál igen jó eredmények, szerintem örülj már neki, rántsd fel és ennyi :")
Van még 1 talán 2 év tartalék ebben a játékban csak a jelenlegi állapotában, és akkor még nem jöttek eventek vagy PvP Versus mód, meg cserélgetősdi és ilyenek. (belegondolva a jövőbe; Pokemon feketepiac :"D )
Lesz még ilyen, sőőőt rosszabb meg jobb dögöd is.
Játssz és ennyi :")

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#6109) torik válasza KFORboy (#6108) üzenetére


torik
senior tag

Azért azt jegyezzük meg hogy Pesten kívül is laknak emberek :D

All that and a bag of chips

(#6110) KFORboy válasza torik (#6109) üzenetére


KFORboy
senior tag

Nyehehe... x)
Igen ez valahogy lemarad. De akkor arra módosul a dolog, hogy poketérkép, sűrű spawn hely és kis sétálgatás ugyan ezen időátfogásban.

Ugyebár dust minden monért jön...
Meg ugye vannak ezek az extra rare nagyon ritka monok mint a derékig xaros buckalakó Drowzee, meg a particsákós kukac, Verebek, etc... ezekből alig van csak kiscsillió még otthon az ágyban feküdve is ;]

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#6111) #33253120 válasza KFORboy (#6110) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nálam 24 órában ez van a lakhelyem 3-4 km-es körzetében.

Mi is volt a megoldóképlet?
Gyakorlatilag néha tolok inscense-t, hogy legyen erről a helyről is mozgás a szervereken, de a gyakorlatban ez semmit nem ér. Nem jelennek meg monok. Semmilyen. Melóba menet a helyközi buszon tudok párat pörgetni, ha busz helyett gyalog megyek a melóba tudok keltetni, ha meló után megyek vadászni, akkor van valamennyi látszatja, de akkor meg lekésem a hazavezető buszomat.

(#6112) freezer922 válasza #33253120 (#6111) üzenetére


freezer922
aktív tag

Erre nem lehet mit mondani. Most egy vidéki játékosnak egy nagyobb városban sokkalta több mon van.
Na most képzeld el,hogy még egyszer ekkora különbség van pl. egy New York meg egy Budapest között is :D
A hiba ott van, hogy az ingress-es xm (játékbeli energia/stamina amit ha dolgokat csináltál használtál el) spawn pontjaira rakták a pokékat, és ezt pedig elvileg google szolgáltatás (lévén, hogy a niantic belőlük nőtt ki), és internet aktivitás(vagy mobilnet? ebben nem vagyok biztos :D) alapján rakták le.

Volt pedig az ingressben egy másik dolog is ami például adott területen a lakosok számát vette figyelembe, ha ezt ültetik át pokémonokra szerintem sokkal jobb lett volna, csak gondolom több munka mint átültetni a másikat.

(#6113) Jazz válasza torik (#6109) üzenetére


Jazz
veterán

A Pgo fejlesztői szerint csak a fővárosokban laknak emberek. Legalább is a pmon-ok elosztása minden tekintetben erre utal.:)

free your mind

(#6114) #33253120 válasza freezer922 (#6112) üzenetére


#33253120
törölt tag

Én innen azóta mobilnetezek, (elég aktívan) amikor még 37.5Ft volt percenként. :)
És volt, hogy a Westeles térerőért le kellett menni a hátsókertbe. :D

Sokkalta több mon? A 0 után az egy sokkalta több, de nincs. Se gym, se semmi. Egy stop van, de olyan helyen, hogy ha oda elmászkálsz pörgetni, akkor a falu népe a szájára vesz. Lure meg ott esélytelen. :)

[ Szerkesztve ]

(#6115) torik válasza #33253120 (#6114) üzenetére


torik
senior tag

Úgy tűnik pont olyan helyen laksz ahol érdemes ellőni az incense-et :D

All that and a bag of chips

(#6116) #33253120 válasza torik (#6115) üzenetére


#33253120
törölt tag

Szoktam is. :)

(#6117) MaciG


MaciG
addikt

Kövezzetek meg, de a játék szempontjából szerintem jobb a vidék, ha mellette azért tud néha utazni az ember.
Mert gym-ek szempontjából arányaiban sokkal több jut egy emberre a fővárosban, mint mondjuk egy vidéki kisvárosban. Amióta már nem működnek az emulátorok, itt a környéken van 4 olyan gym (~3000fős települések) ahol semmi mozgás. Ott csücsülnek bent a pokemonjaim és a napi 40 coin szinte már garantált :)

BANZAII

(#6118) MaciG válasza joergie (#6100) üzenetére


MaciG
addikt

"Van egy 1350es vaporeonom ezekkkel a movesetekkel, inkább ezt tápoljam, mint ha evolve után valami mást ad hasonlóan 90% fölötit 1700+cp-vel?"
Ha a kettő közül kell választani, inkább a kisebbet (de jobbat) tápold, de mivel ahogy írtad felétek gyakori az eevee így szerintem érdemesebb kivárni míg lesz egy magasabb cp-jű a legjobb movesetekkel

továbbá van egy 90%+os wiggly-m, legjobb movesettel. érdemes tápolni, vagy evolvoljak már 90%-os jiggly-t?
Szerintem wiggly nem olyan erős, hogy megérje rá költeni, de ha te szereted, akkor erre már simán érdemes hisz 90%-os legjobb támadásokkal :)

(#6108) KFORboy "Nem tudjuk mennyi időt játszol vele átlagban, de nem nagy mutatvány kipörgetni 100-200K stardustot..."
Dust-ot nem tudsz kipörgetni, azt az elkapott lények (100) ,gym-ek, és tojások után ad.

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#6119) tompiheroe83 válasza MaciG (#6117) üzenetére


tompiheroe83
tag

Igaz teljesen, nekem pl a napi 100 coin megvan simán, összesen már majdnem 5000 coinom összegyűlt, ebből veszek incenset elnyomom a pusztában(több mint 60 ilyenen vagyok túl) és kb már 15 laprasom van így és majdnem teljes a pokédexem.

(#6120) mertens


mertens
újonc

valaki nem tudja, Doduót és Kabutót hol lehet szerezni Pesten? Van valami fixebb spawn hely? Már csak Dodrio és Kabutops kellene, valamint Chansey és Tangela, azokat meg várom a tojásból... Doduót egyet fogtam 2,5 hónap alatt, és a 200 tojás egyike sem lett az, Kabutót meg hetek óta nem láttam.

(#6121) -Faceless- válasza KFORboy (#6108) üzenetére


-Faceless-
őstag

Esténként teszek meg egy kb. 4km-es utat, és annyi csak akkor kerülök egy kicsit maximum 20 perc fél óra. Felment 1700-ig, és magasan a legjobbam, de szarban vagyok, mert itt minden gymben csak vízi van a maros spawn miatt, szóval sok hasznát nem veszem, de legalább jól néz ki...

#MaciG Nem tudom máshol hogy van, de én hétközben szegeden vagyok hétvégén egy kisvárosban majdnem 0 játékosszámmal. A településen 3 gym van, és mind három ki van maxolva majdnem csak 2000-es lényekkel.

[ Szerkesztve ]

(#6122) MaciG válasza -Faceless- (#6121) üzenetére


MaciG
addikt

Pont ez a lényeg. Egy kis településen egy erős gym-nek nem fognak nekimenni hiszem nem érné meg mert aki nem utazgat csak helyben játszik annak nincsenek elég erős pokeminjai hozzá

BANZAII

(#6123) joergie válasza mertens (#6120) üzenetére


joergie
őstag

Chansey-t egyszer láttam poketerkepen erzsébet híd budai hídfőnél, tangelát poketérképen egyszer kelenföldön, meg egyszer rózsadombon. Kabuto passz. Kabutopsot egyszer láttam lehel tér környékén, Duduo-t is elég ritkán, fővám téren vagy borároson, meg délebbre 9kerben. De nyilván ritka.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#6124) torik


torik
senior tag

80%-os Exeggcute jött ma tojásból, 597cp. Megérné erre gyűjteni a candy-t következőleg? Exeggutor elég jó defendre ha jól rémlik :U

All that and a bag of chips

(#6125) freezer922 válasza torik (#6124) üzenetére


freezer922
aktív tag

Még támadásra is, én 2 nest változás előttről még egyre valót összeraktam a Margit-szigetről de azóta bánom, hogy nem többet. Így csak van egy gyenge (és szar :D ) exeggutor-om ami csak a pokédexre volt jó.

Annyi, hogy abból csak 1600as lesz, szóval kell majd candy meg dust ha szeretnéd felhúzni. (már ha jó skilleket kap).

(#6126) torik válasza freezer922 (#6125) üzenetére


torik
senior tag

Sokat kell majd baktatnom hozzá mert ezen kívül talán egy vagy kettő volt amivel eddig összefutottam :D bár itteni viszonylatban már a cirka 1600 se rossz.

All that and a bag of chips

(#6127) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Tegnap én is toltam egy ilyen városon kívüli Incense-t. Sőt mindjárt kettőt. A tapasztalatom annyi, hogy amint elhagytam a lakott területet jó 1 km-ig még dobálta a Pidgey, Weedle, Rattata kombót, de utána tényleg random lett a dolog. Kerékpárral mentem, teló a kormányon, próbáltam tartani a 10km/óra körüli sebességet, csak akkor álltam meg amikor valami extrábbat dobott be. Tényleg nagyjából percenként dobálja be őket ha mozogsz.

Fogtam többek közt: Pikachut (ez volt a 3. amit láttam a játék kezdete óta), Machopot, Nidorino, Sandslasht (ilyenem még nem volt), Nidorant, Clefairyt, Psyduck-ot. Tovább nem sorolom a lényeg, hogy a városban eltolt egy helyben várós alap pokemonok helyett így mozgásban városon kívül csomó extrát dobott. Lehet érdekesebb inkább majd Incense-t venni Lucky Egg helyett 25 szint felett...

(#6128) MaciG válasza torik (#6124) üzenetére


MaciG
addikt

Exeggutor nagyon jó támadásra, főleg a vaperon-ok ellen a solar beam-el :) Védelemre annyira nem jó, mert rengeteg olyan van ami super effective ellene. :S

BANZAII

(#6129) Boborján válasza MaciG (#6128) üzenetére


Boborján
tag

MaciG: Szegeden Te merre szoktál incense-t tolni? Akármerre megyek ki a városból 10 percen belül van egy másik település. Nem tudom merre induljak de azért keróval nem akarok a világvégére menni :D Meg Te szoktál járni a Holt- Maroshoz? Valamiért ott indokolatlanul sok a vízi poké az ezerszer nagyobb Tisza parton meg kb semmi nincs...

(#6130) MaciG válasza Boborján (#6129) üzenetére


MaciG
addikt

Én Szőreg és Kübekháza közt használtam el ami volt, de venni még nem vettem.
Holt- Marosnál szedtem össze a magikarpokat a gyaradoshoz, nekem az 10 perc bringával :)

BANZAII

(#6131) Boborján válasza MaciG (#6130) üzenetére


Boborján
tag

Arra gondoltam már Én is , hogy el kéne menni Magikarpozni de csak azért nincs kedvem áttekerni oda , hogy azzal szenvedjek :D Bár szokott ott lenni Slowpoke meg Poliwag is rendesen ma még még Dratinit is láttam de még így sem visz rá a lélek , hogy ott időzzek.

(#6132) lm83


lm83
őstag

Néztétek, elvileg leáldoztak a térképeknek!

(#6133) BaLee válasza lm83 (#6132) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

PokeMesh még működik.

(#6134) MaciG válasza lm83 (#6132) üzenetére


MaciG
addikt

Ez még megy. De itt külön szkennelni kell. Az olyanok, mint pl poketerkep.hu sajnos valóban nem mennek. :S

BANZAII

(#6135) joergie


joergie
őstag

pokealert meg fastpokemap műxik nekem :U
De. Elfogyott az adatkeretem. Valószínűleg ez az oka a sikertelenségemnek. 20 perce beriasztott, Doduo, fél km-re. Bringára pattantam, kb 5 percem volt még mikor odaérek...és látom is a pulzáló köröket alatta, de nem jelenik meg a pokemon, rábökni se tudok. Elmentem hatósugárból, gps ki-be, mobilnet ki be, app restart, mindent próbáltam. lejárt. Nincs Doduo-m. Nembaj, hazafele láttam 2 utcára spawnolt egy victreebel. Na mondom elmegyek, úgyse jelenik meg...nem is jelent. Már a mobilt is ujraindítottam. Persze a mellette levő venonat meg pidgey megjelent. na akkor rábökök a venonat-ra. fehér képernyő. app restart. fehér képernyő újra. mobil zsebre, 2 sarokkal később ránéztem, és el tudtam fogni a venonatot. Lehet várnom kellett volna? délelőtt volt egy ugyanilyen esetem egy onyx-al, azt nagy nehezen sikerült megjelentetni, de az pesten volt, 4G-vel(bármennyire is korlátozva van a sávszélességem). Mondanom se kell az onyx 68cp-s....

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#6136) Kiki18 válasza joergie (#6135) üzenetére


Kiki18
őstag

Nekem pesten lekorlátozott mobilnettel,de 4gvel csatlakozva se jelenik meg a pokemon...csak az említett körök,ahol lennének a pokek.

(#6137) Boborján válasza lm83 (#6132) üzenetére


Boborján
tag

Ezt az egyetlen nem működő oldalon olvastam Én is.A poketerkep.hu-n... De amúgy várható, hogy egyszer azokat is kigolyózzák. Akkor abba is hagyom a játékot. Jó időben is idegesítő segítség nélkül rohangálni az utcán hát még esőben meg hidegben majd.

(#6138) lm83 válasza Boborján (#6137) üzenetére


lm83
őstag

Hát igen, én is ott olvastam.
Aztán néztem a fastpokemapot is és akkor az sem működött éppen, pedig órákkal előtte még igen.
Abból gondoltam, hogy lehet már itt van a vég...

(#6139) BaLee válasza Boborján (#6137) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Remélem maradnak a térképek, szerintem sokkal izgalmasabb így, mint a céltalan rohangálás...

Oldanák meg ők rendesen ezt a rendszer, hogy ne kelljen plusz térkép...

(#6140) torik


torik
senior tag

Megosztom kedvenc miskolci stopomat, mert csak :D

stop
full kép

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#6141) MaciG válasza joergie (#6135) üzenetére


MaciG
addikt

Fastpokemap-on hogy lehet beállítani a szűrőket? Én bepipálom miket szeretnék látni, de ugyanúgy mutatja a többit is...

BANZAII

(#6142) drunkyboy


drunkyboy
aktív tag

A PokiiMap is működik még, bár ennél is szkennelni kell és tapasztalataim szerint nem mindent mutat. Az új verzió már mutatja a térképen az IV értéket és a movesetet is. A Human verziót javaslom, az biztonságosabb (a másikat nem is mertem kipróbálni), és persze nem kell a fő accountot használni hozzá.

(#6143) tomazin válasza torik (#6140) üzenetére


tomazin
veterán

Nekem pesten az allatkert mellett az "ezmiez" nevu tetszett nagyon.
de ezek szerint miskolc nem a szep graffityk varosa :)

(#6144) csasaKKP válasza torik (#6140) üzenetére


csasaKKP
senior tag

lol, ez hol van, még nem láttam ezt a stoppot. :D De tényleg szép "falfestmény".

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#6145) joergie válasza MaciG (#6141) üzenetére


joergie
őstag

Őszintén annak a szűrőjét nem szoktam használni, de rendesen működik, ráböksz felül valamelyikre(hide all/show all), aztán szelektálsz. Nyilván a jobboldali ikonok közül a legfelső ikon menüjéről van szó).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#6146) MaciG válasza joergie (#6145) üzenetére


MaciG
addikt

Okés, közben rájöttem, hogy nem azt kell kiválasztani amiket látni szeretnék, hanem amiket nem :D

BANZAII

(#6147) tomazin


tomazin
veterán

Aki scyhtert szeretne fogni annak elte kcssk koli. 2x mentem eddig oda mindig volt min 1. Kabuto vagy mi a neve is volt most a koli utan budaors fele.

(#6148) Asab87


Asab87
csendes tag

Valakinek csinál olyat h unable to connect server állandóan? V akkor csinal ilyet amikor ki vagyok bannolva ?
Csak azert mert eddig nem volt ilyen.

(#6149) plejik válasza Asab87 (#6148) üzenetére


plejik
addikt

Igen, nekem "főzött" romon csinálta, vagy root miatt.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#6150) Asab87 válasza plejik (#6149) üzenetére


Asab87
csendes tag

.... faja. Köszi

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.