Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) marositech


marositech
senior tag

Lapras candyért 1,25km-t kér 5 helyett.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#6552) RM1 válasza TazLeacher (#6545) üzenetére


RM1
aktív tag

0,75km után jár 1

(#6553) Sefule válasza TazLeacher (#6545) üzenetére


Sefule
tag

Evolve után csak egyet ad, kipróbáltam.

(#6554) avmpg válasza marositech (#6551) üzenetére


avmpg
tag

Ez a dilemma.
Lapras/Snorlax sétáltatás vagy Pokédex feltöltés.
:S

Ha a maradék 3km-es pokekat sétáltatom, akkor jó eséllyel meglesz a pokédex.
Viszont ilyen esély Lapras és Snorlax candy-re ritkán adatik...

Még egy dolog ami a Lap/Snor sétáltatás mellett szól: ha most meglesznek a maradék 3km-ek (pl. muk) és a következő nest váltásnál pont ezek közül ugrik be egy (pl. grimmer), akkor feleslegesen mentek el rá a km-ek...

(#6555) Imy válasza lm83 (#6549) üzenetére


Imy
veterán

Az iPhoneom frissít mindent amikor megjelenik. :)

(#6556) sz_abika


sz_abika
addikt

Hát ez az új nyitóablak marha szép lett.
Kár hogy a jéték a kezdeti 35mbról már 65nél tart, és érezhetően lassult a betöltése az új patch mellett.

PSN: xszabikax

(#6557) hitman77 válasza avmpg (#6548) üzenetére


hitman77
senior tag

A Growlith nest-et meglátogattam. 5 percen belül fogtam kettőt. Köszönet érte!

(#6558) TazLeacher válasza RM1 (#6552) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

:R Igen, már én is kipróbáltam. Dragonite-hoz nem volt szerencsém, most ennek kapcsán bezsebelek egy pár Dratini candy-t. Még szerintem így sem lesz meg sajna, de ahogy számolgattam 100+ candy-val fogom zárni az eventet, így azért már közelebb van a cél.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6559) lm83 válasza lm83 (#6549) üzenetére


lm83
őstag

Hát ez még katasztrófább...
Már pokemonjaim nézese közben is kilép...
Be se jön elsőre ha.véletlenül ranyomok, miközben amúgy lefelé görgetnék...
Csak egy fényes valami jelenik meg ott a kép tetején mint a Szentlélek...

(#6560) marositech válasza avmpg (#6554) üzenetére


marositech
senior tag

"Pokédex feltöltés" Ez nálad mit jelent? :DDD

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#6561) csuzso72


csuzso72
tag

Ma két frissítés is volt nekem (igaz most is 0.43..4), de visszarakok szerintem valami régebbit, mert a POGO Plus is most használhatatlan. Mintha nem kommunikálna a szerverrel, nem jelez semmit, hiába van kapcsolat.

:( nem az a hiba. A régivel sem megy a plus

[ Szerkesztve ]

(#6562) Atex válasza marositech (#6560) üzenetére


Atex
tag

Pont ezt akartam én is kérdezni.

Megvan az összes kontinens függő is? + a 3 jómadár, és a Mew és a Mewtwo és a Ditto.

Lehet hülye kérdés, de kíváncsi vagyok.

(#6563) MaciG válasza lm83 (#6559) üzenetére


MaciG
addikt

Egy másik fórumon arról írkálnak, hogy ha lassú a net (pl. korlátozott), akkor csinál ilyet.

BANZAII

(#6564) Dr.NX válasza Atex (#6562) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nem lehet, hanem biztos.

Mit kell sétáltatni ahhoz szerinted, hogy meglegyen a még meg sem jelent 6 mon és a régiólockosok?
:U

Elfogadom a sütiket.

(#6565) lm83 válasza MaciG (#6563) üzenetére


lm83
őstag

Hát nekem telefonor 3g,4g van nincs most lassítva.
De mondjuk most wifirol megy, így is kilép.
Sőt már semmit nem is kell csinálnom ahhoz hogy kilepjen...
Csak magátol egy idő után, miközben vártam hátha megjelenik valami állat...

(#6566) #33253120 válasza lm83 (#6565) üzenetére


#33253120
törölt tag

Viszont én annak is tudok örülni, hogy már a vissza gombra ki lehet lépni belőle. Eddig csak home gombbal ment. :)

(#6567) lm83 válasza Dr.NX (#6564) üzenetére


lm83
őstag

Hát a régiólockosokhoz elég sokat kell sétálni és elég messzire :)
Sőt van ahova még vízen is kell járni :))

(#6568) MaciG


MaciG
addikt

Igaz még 1 nap sem telt el ebből a halloween-es eventből, de nekem nem tetszik. Dupla candy jól hangzik, de szinte alig van P, W,C,R és mindenfelé csak gastly, hunter meg cubone. Ezek pedig teljesen haszontalanok, még a hypno is jobb náluk...

BANZAII

(#6569) freezer922 válasza MaciG (#6568) üzenetére


freezer922
aktív tag

Arra az egyre jó, hogy ha pl. Bp-en laksz vagy ott ahol tudni pár nest-ről akkor elmész és azokat össze szeded.
Pl. most Margit-szigeten a squirtle-nest ugye csak 16 poke kell 1 blastoise-hoz ami egy olyan nest-nél max 1 óra. Pár blastoise befigyel ha egy délutánt rászánsz.
De amúgy szerintem is zavaró, fogták és az össze poke spawn 90%-át átlőtték 4 fajtára >.>.

(#6570) -Faceless- válasza MaciG (#6568) üzenetére


-Faceless-
őstag

Egy jó 90%-os gengar azért eléggé ott van a szeren gym-ek terén. Főleg hogy nagyon sok psychic pokemon van, ami ellen szuper effective, de kevés ami ellene lenne jó.

(#6571) tomazin


tomazin
veterán

En tudok belepni, v masnal is vacakol?

(#6572) MaciG válasza -Faceless- (#6570) üzenetére


MaciG
addikt

Gengar ellen a psychic is super effective...
És még statokba is gyenge a gengar, szóval nem túl nyerő. :U

BANZAII

(#6573) lm83


lm83
őstag

Megy az event a 41-es verzión is?

(#6574) avmpg válasza MaciG (#6568) üzenetére


avmpg
tag

Én ma hajnalban XPztem, jobbára gastlyből. 450 candy. :)
És erre több van mint W,P, stb... volt.
Felém Drowzee hadak vannak, az meg 50 candy.

A tegnap du. és a ma hajnal után Pokedexből már csak Venusaur (remélem ma összejön :) ), Raichu, Dugtrio, Hitmonchan és Dragonite hiányzik.
Igeeeen, +Regió lock, + Ditto, +Legendary. Ha csalnék semmi értelme nem lenne játszani... Csak átvágnám magam.
Dragonitehoz holnap felkeresek egy dratini nestet és remélem közben Diglettet is fogok a környéken.
Aztán Raichu-t hagyom a fenébe, inkább sétáltatok egy Laprast.
Snorlax már háromszor spawnolt a közelben.

Elég kemény lesz ez a pár nap. :D

Utána mi lesz a cél? :F

Várom majd az Import Fatfech'd-eket a repülőtéren, ha lesz csere.
Oco, ezer cp, alacon IV, metlélo hadzsmaval. :D

(#6575) marositech válasza avmpg (#6574) üzenetére


marositech
senior tag

"Snorlax már háromszor spawnolt a közelben."
HOOOOOOLLLLLLLL??? :DDD

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#6576) tompiheroe83 válasza marositech (#6575) üzenetére


tompiheroe83
tag

Nekem is jött tegnap két snorlax egy nem túl nagy városban, lehet, hogy ez is az event része(?). A két snorlax nélkül haza is mentem volna a francba 10 perc után, ez egy nagy f*os, h csak gastly meg társai vannak.

Hitmonchan és hitmonlee nest nincs valahol? Iyeneket szoktatok szabadon látni, vagy ezek inkább tojásból jönnek? Egy hitmonlee-t már láttam, de elfüstölt. :/

(#6577) avmpg válasza tompiheroe83 (#6576) üzenetére


avmpg
tag

Nem hiszem, hogy az event része, mert amióta megy, nem látta Snorelaxot. (Megírhatom hol, de teljesen random, pár hete születik, nem érdemes építeni rá.)
Szerintem ritka nagy mákod volt. :Y

Hitmonlee-t véletlenül fogtam XI kerben.
Hitmonchan-t tegnapelőtt láttam Székesfehérváron, de időre mentem valahova és nem kereshettem meg. :O
Azelőtt soha,sehol!
Kéne egy nest nekem is.

Én örülök a sok Gastlynek. Jobb mint a drowzee, volt olyan, hogy öt drowzee volt körülöttem a térképen egyszerre. :F

(#6578) tompiheroe83 válasza avmpg (#6577) üzenetére


tompiheroe83
tag

Az elmúlt 3 hónapban összesen 2 vadon snorlaxot fogtam, szóval a másodiknál éreztem is, h különleges a pillanat addig amíg meg nem láttam a cp-jét...38-as. igen, egy snorlax 38-as cp-vel :))

(#6579) sz_abika válasza MaciG (#6568) üzenetére


sz_abika
addikt

Én meg hónapok óta vadászok Gastlykat, de nincs egy normális roll sosem. mindenütt ugyanazok a pokék vannak, akartam valami különlegeset. Hát majdnem sikerült :DDD

PSN: xszabikax

(#6580) avmpg válasza tompiheroe83 (#6578) üzenetére


avmpg
tag

Igen, ez a bosszantó fogalma. :)
Nekem az egyik 378-as, a másik 1563-as, a harmadik pedig megszökött... 19XX-es volt. Kapott egy málnát, egy nice ultraball-t kis karikás célzással és húzott a .csába.
Ezzel szemben egy 1878-as Laprast a város másik végében úgy fogtam, hogy 10 ultraball-t zabált meg, kifogytam belőle és egy great ball-ban maradt bent, egy hót béna dobás után. :DD

(#6581) Dr.NX


Dr.NX
addikt

A candy boost miatt tetszik az event, lehet stratégiázni, hogy mit sétáltassak, pontyot, teknőst vagy tojástálcát.
Meg legalább lett Marowakom legjobb movesettel, kár hogy soha nem fogok vele harcolni. :D
(A 3 Vaporeonomból, 1 Blastoise-ból, 1 Poliwrath-ból bezzeg egyik sem bírt pl. Hydro Pumpot kapni.)
Lehetett volna olyasmi, mint más játékok eventjeinél, hogy tier 1: kapj el 3 Cubone-t csavart great labdával, reward: 1000 stardust, tier 2: kapj el 5 Hauntert excellent labdával, reward: 2000 stardust, stb.
Kíváncsi leszek, a következő event milyen lesz, karácsonykor biztosan lesz, akkor majd gondolom spooky pokémonok helyett jegesek lesznek mindenhol, pl. Lapras. ;]

Elfogadom a sütiket.

(#6582) marositech válasza Dr.NX (#6581) üzenetére


marositech
senior tag

Ez nagyon nagyon jó ötlet!
Szinte stardust hiány van. :)

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#6583) hitman77 válasza csuzso72 (#6561) üzenetére


hitman77
senior tag

Nekem is hasonló tapasztalatom van a plus-al. Viszont néha minden ok. Gondolom jön majd valami javítás hozzá.

(#6584) harq55


harq55
kezdő

Milyen értelmes nest-ek működnek most a Halow event alatt?
(margitszigeten/városligeten kívül)

(#6585) csuzso72 válasza hitman77 (#6583) üzenetére


csuzso72
tag

Reméljük. Tegnap délutántól ismét használható lett a régi szenvedős módon.

(#6586) TazLeacher válasza Dr.NX (#6581) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Húsvét tipp:

- Tojások X-szer gyorsabban kelnek
- Mindenhol nyúl (Nidoran, Jigglypuff) tojás (Exeggcute) meg virág (Bellsprout, Oddish) illetve kacsa (Psyduck)

Valentin napra mehetne a Cloyser... ;]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6587) marositech válasza TazLeacher (#6586) üzenetére


marositech
senior tag

Jáájjj de pervi vagy! :D :D :D

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#6588) Dr.NX válasza TazLeacher (#6586) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ja, valami ilyesmi. :)

És a Cloystert csak Metapoddal vagy Kakunával lehet támadni a gymben. ;]

Elfogadom a sütiket.

(#6589) TazLeacher válasza Dr.NX (#6588) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Azért valljuk be, Lickitung erre született...

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6590) Dr.NX válasza TazLeacher (#6589) üzenetére


Dr.NX
addikt

Rákeresve a Lickitung-Cloyster vonalra, úgy tűnik, ez már másnak is eszébe jutott. :)

Elfogadom a sütiket.

(#6591) tompiheroe83 válasza Dr.NX (#6581) üzenetére


tompiheroe83
tag

Ez a tier1-reward ez jó, díjaznék egy ilyet :)

A movesetes dologra meg nem feltétlenül a papíron legjobb moveset a legjobb. Azok csak számok.

Pl vaporeonnál az aqua tail kisebbet sebez, de olyan gyorsan lefut, h nem akadályozza a dodgeolást, míg hydro pump alatt simán pekap az ember a védőtől pár nagy ütést. Volt két tök egyforma vaporeonom ezzel a két movesettel és sokat teszteltem őket gym harcokban és összességében az aqua tailessel többször jutottam tovább mert mindent lehet dodgeolni vele.

(#6592) Dr.NX válasza tompiheroe83 (#6591) üzenetére


Dr.NX
addikt

Egyébként igaz, túl van misztifikálva ez a moveset meg IV dolog, az elején még bosszankodtam, most már nem.
Meg egyébként is tök mindegy milyen ász pokémonjaim vannak, ha minden Gym BP-n tele van. Idegen Gym-et nincs időm lebontani, sajátban meg nincs hely...

Elfogadom a sütiket.

(#6593) #33253120


#33253120
törölt tag

Nálam a kisfaluban ahol sosincs pokémon annyit jelent a jelenlegi hajrá, hogy játék indítás után megjelenik egy szellem poké a sighthings-ben, 3mp után eltűnik, és utána végig ugyanolyan üres minden mint szokott. :)

(#6594) ¤Envy¤ válasza #33253120 (#6593) üzenetére


¤Envy¤
tag

Itt van pár Cubone azért, de nem olyan sok.

(#6595) Sefule


Sefule
tag

Már régóta őrizgettem egy 100%-os pontyot, 192-es CP-vel. Tegnap végre összejött a 400 candy a Gyaradoshoz (van már, de nem ilyen jó, naná) - erre tök szar moveset T_T
Rögtön utána kikelt egy 10 km-es tojásom (1000 év óta nem volt), most nagyon bíztam valami jóban a dupla candyvel. Magmar. (Miután a múltkor Magmar nest volt a Margitszigeten... ) Nem volt az én napom.

(#6596) lm83 válasza Sefule (#6595) üzenetére


lm83
őstag

Nekem is végre sikerült találni és kikelteni egy 10km-s tojást.
Hát egy eve ugrott ki belőle...
Nem is jutottam szóhoz...

(#6597) avmpg válasza lm83 (#6596) üzenetére


avmpg
tag

A 10km-es tojások nekem legtöbbször csalódást okoztak. Kivéve a Chansey és egy fullos Aerodactyl.
3 Magmar, 2 Eevee, 2 Electrabuzz (előtte már kettőt fogtam), 3 Jynx (napi 5-öt látok), Scyther (fél órával előtte fogtam egyet!!!), egy Onix (már volt) és egy Kabuto, aminek a candy miatt örültem.

Snorlax, Lapras, Dratini sose...

Ebben a pillanatban tettem be egy tizest. Remélem Lapras v. Snorlax candy özön lesz. :D
És szerencsére van még egy.

[ Szerkesztve ]

(#6598) TazLeacher válasza avmpg (#6597) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Szerintem ilyen szempontból még mindig én vezetem a listát, gyenge vagy. 20 db 10-es tojásból semmi normális (most van bent kettő, de már nem is merek remélni...bár ha valamikor, most durranthatna nagyot, a dupla candys időszakban):

1 Kabuto
2 Eevee
3 Mr. Mime
4 Hitmonlee
5 Hitmonchan
6 Aerodactyl
7 Scyther
8 Pinsir
9 Jynx
10 Scyther
11 Magmar
12 Onix
13 Eevee
14 Chansey
15 Hitmonlee
16 Onix
17 Eevee
18 Eevee
19 Hitmonlee
20 Hitmonchan

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6599) Sefule válasza TazLeacher (#6598) üzenetére


Sefule
tag

Hát nekem ez volt az 5. 10km-es tojásom (194-ből!!), pedig mindjárt elérem a 30-as szintet, és lejárom a lábam (714 km). Honnan a fenéből jön neked ennyi 10-es??? Szerintem 10-esből szuper az, ami nagyon ritka, és nem evolve-val kapható (Aerodactyl, Chansey, Snorlax, Lapras, Hitmonlee, Hitmonchan), meg azok, amiből olyan kevés jön, hogy nehéz összeszedni a candy-t az evolve-hoz (Kabuto), úgyhogy ebből a listából 8 jó, 12 nem. Nálam ez 1-4 (Az 1 egy Hitmonlee :) , a többi Pinsir, Electabuzz, Eevee, és most a Magmar ) Aerodactylt, Chansey-t még nem is láttam, Snorlaxot 3x, de mind elfüstölt :( Asszem, ver az élet :D

(#6600) Boborján


Boborján
tag

Nem tudom máshol mi a helyzet de engem eléggé zavar, hogy nem lehet rendesen gymezni. Itt Szegeden rohadt ritkán változik egy gym színe. Kb mind 10es mindig szóval bontani is sok idő sajátba meg nem lehet beférni. Régebben melóba menet simán leütöttem meg húztam annyit , hogy 5-6ba bekerültem. Lehet minden nap el kellett ezt játszani de érdekesebb volt mint mindennap kivenni a 20at fixen azután ahova befértem. Arról nem is beszélve, hogy Békéscsabán vannak olyan kék gymek amikben hónapok óta ugyanaz a 10 ember van ... :D

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.