Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7051) avmpg válasza HummeRC (#7050) üzenetére


avmpg
tag

Mégpedig? :)

(#7052) Atex válasza marositech (#7036) üzenetére


Atex
tag

Megkérdezhetem hol rendelted meg a Vernee Thort 30.000-ért?

(#7053) marositech válasza Atex (#7052) üzenetére


marositech
senior tag

Eu-s adószámú a cégem (no ÁFA), rajta keresztül veszem meg.
De már a hardveraprón látok 25e körül.

avmpg: Sztem látogass el a Rózsák Terei templom környékét. Machop nest lett.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#7054) tompiheroe83 válasza avmpg (#7049) üzenetére


tompiheroe83
tag

Machop nest pesten most a Rózsák tere, nem is rossz, 2-3 napja voltam ott, jól adta. De azt gondolod, h ahol a machop van ott vannak a hitmonok is? A hitmonleemet azt én pont tegnap fogtam a villányin a tájépítészeknél, egyet már láttam a nyáron(azt nem is tudom hol) de az elfutott.

Az észrevételeid meg tök jók, meg az ötletek is baromi jók, de attól tartok, h most pár hónapig az eventekkel nyugtatják le a népet, közben tuti megy a fejlesztés a háttérben, remélhetőleg az általad mondottakhoz hasonlók. De tényleg tartok tőle, h akár az egész telet kibekkelik ilyen pár napos dolgokkal :/, hogy aztán majd tavasszal robbantsanak újra mindennel egyszerre( gen 2, lényeges új funkciók), de ne legyen igazam.

(#7055) avmpg válasza tompiheroe83 (#7054) üzenetére


avmpg
tag

Nem annyira a machop-al vontam párhuzamot, inkább azzal, hogy valamiféle sport center legyen, mivel elvileg oda spawnolnak a fighting típusúak. Hitmonlee-nél ez bejött, mert pont egy uszoda mellett fogtam, de simán lehetett egy óriási mák is.

(#7056) Atex válasza marositech (#7053) üzenetére


Atex
tag

Köszönöm szépen, meg is rendeltem én is cégre.

Sajnáltam az S7-et, főleg hogy az aksi nem cserélhető csak a ragasztott üveghátlap bontásával. :W

Mi most a leggazdaságosabb feltöltős internet csomag, ami a játék szükségleteit kielégíti?

(#7057) marositech válasza Atex (#7056) üzenetére


marositech
senior tag

Ebben a nagy kartellben? Nincs jó díjcsomag. :)

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#7058) Cucus


Cucus
csendes tag

Sziasztok! Eddig csak olvastam a fórumot. Most viszont felmerült kérdésem, ami lehet nektek is érdekes lehet. Nemrég mikor bővült a spawn helyek száma a lakásból konkrétan 2 spawn hely is volt amit elertem, 1 regebbi s 1 uj, lehet ez az miatt amit korabban olvastam h ha tobb acoountot erzekel stb akkor előbb utóbb raknak oda spawn pontot. A bonus akció ota viszont egyik sem aktív. Gondoljátok h ezek a pontok visszaállnak kb holnap? Pécsett jatszom amúgy. Előre is köszi, addig is jo jatekot nektek!

(#7059) Boborján válasza avmpg (#7042) üzenetére


Boborján
tag

A Seadraval 800-al nagyobb fire pokemont simán le tudsz csapni. Ha ott hagyni nem is jó arra jó hogy üsd a gymet. Ha meg jön a Kingdra az úgy tudom 2600 fölött lesz a max cp-je. Persze ha egyszer jön, meg addig ki kell húzni.

Itt meg olyan szépen leírtátok mit már rég leakartam csak lusta voltam hozzá. +1 mindenkinek :D

(#7060) Sefule


Sefule
tag

Volna egy kérdésem. Eddig úgy tudtam, hogy max 10 gymbe tehet egy user pokemont. Eddig ez a kérdés nem merült fel, sosem voltam 5-nél többen egyszerre. De most sokkal könnyebb elfoglalni az ellenséges gymeket, és tettem egy nagy kört, beraktam 10-et. Aztán elindultam haza, és elmentem egy baráti gym mellett, amiben volt üres hely. Csak kíváncsiságból kipróbáltam, és hagyta betenni a mont. A shopban a számlálóm továbbra is 10-et jelez, de a tárhelyen 11 mellett van gym jel. Ez eddig is így volt, vagy újdonság? Korlátlanul tehetek be, csak coint nem ad többet 10-nél?

(#7061) Aramir válasza Sefule (#7060) üzenetére


Aramir
őstag

"Korlátlanul tehetek be, csak coint nem ad többet 10-nél?"

Igen, max 10-et (100 coin-t) vehetsz ki.

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#7062) Sefule válasza Aramir (#7061) üzenetére


Sefule
tag

és eddig is be lehetett tenni annyit, amennyit csak tudsz?

(#7063) bebe159 válasza Sefule (#7062) üzenetére


bebe159
aktív tag

Igen, be tudtál tenni több, mint 10 helyre eddig is. Csak a coin áll itt meg.

(#7064) Sefule válasza bebe159 (#7063) üzenetére


Sefule
tag

oké, köszi :)

(#7065) Imy válasza Sefule (#7060) üzenetére


Imy
veterán

Azért pont fordítva kellett volna. Könyebben lehessen felhúzni, és nehezebben lehessen kiütni...

(#7066) bebe159


bebe159
aktív tag

Ha nehezebben lehet kiütni akkor szerintem az alacsonyabb szintű játékosoknak semmi esélyük nem lenne. És hiába húzzák könnyebben, ha megtelik a gym...

(#7067) Boborján válasza Imy (#7065) üzenetére


Boborján
tag

Ez úgy lett volna jó ha a támadás a mostani az edzés meg a régi. Ez pont a másik véglet lett. Nem éri meg gymet húzni mert egy 10es gymet hamarabb bontok le mint hogy 6ról 7re húzzam a sajátom.

(#7068) MaciG válasza tompiheroe83 (#7047) üzenetére


MaciG
addikt

Minek 700as tároló? :Y Nekem a gyári 250-es van, majdnem lvl32 vagyok ,de bőven elég. 100hely az evolvnak a többi 150 meg bőven elég, még sok is. Én nem tartok meg minden xart, csak hogy meglegyen, mert azt a pokekodexben is látom mi van meg. Csak azokat tartom meg ami jó IVs és a legjobb támadásokkal rendelkezik.

Egyébként a farmolós részét én is befejeztem, most hogy vége van az eventnek, mert egyrészt már unalmas, másrészt meg már ilyen négy meg ötszázas pidgey-k jönnek amik a málnás utra ball-bol kijönnek, de említhetném a pár százas weedle vagy ratatákat is, azok is folyton ugrálnak ki, és most hogy utazás közben már alig lehet stopokat pörgetni így nincs labda, mert ezen a szinten a piros már szinte semmire sem jó...

Én egy ilyen klán rendszert egyébként szívesen látnék, mert ez hogy lényegében van két csapat ami egymás ellen küzd elég snassz, ráadásul nem te választod meg a csapattársaidat sem.

BANZAII

(#7069) Dr.NX válasza MaciG (#7068) üzenetére


Dr.NX
addikt

Én is bővítettem a tárolót, hátha később a trade-nél (ha lesz) fel tudom használni némelyik ritkább mont.
Pl. Magmarból van vagy 12, míg Snorlax, Dragonite, Growlithe kereken 0.
Nincsenek nagy igényeim, 11 Magmart szívesen elcserélnék egy 50%-os Bite/Bulldoze Growlithe-ra. :)

Elfogadom a sütiket.

(#7070) tompiheroe83 válasza MaciG (#7068) üzenetére


tompiheroe83
tag

Nincs szivem kidobni semmit :D de amúgy azért tartok meg sokmindent mert pl ha holnap bevezetik, h pl lehet csoportosítani vagy keresni vagy bármi mást ami a trainelést segíti akkor brutál király leszek :) mert bármit tudok majd megfelelően alacsony cp-vel és effectivvel trainelni. Vagy majd cserénél jó lesz. Vagy soha semmire :) Egyébként még akkor halmoztam ezt fel amikor egy lénnyel lehetett csak trainelni, lazán lehetett a prestiget növelni, ha akár csak egy cp-vel kisebb volt a trainelőd akkor 500 prestige, ha ráadásul a következőn is átmentél akkor 1000. A 8000ezres szintlépés kb két perc volt...

(#7071) marositech


marositech
senior tag

Nem tudom ki vette eszre. Mintha visszaallt az eredeti felallas.
Mar csak 3-4 db itemet dob a stop. Es igen, a Try again later speedlimit megmaradt.
Niantic...epp akartam vasarolni, de kaptok egy nagy fityiszt!

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#7072) tompiheroe83 válasza marositech (#7071) üzenetére


tompiheroe83
tag

Ez így volt bejelentve már az elején, hogy az item és spawn növekedés az tegnapig tart. A sebességkorlátozás pedig a pokemon gohoz bizonyítottan köthető közúti halálos balesetek miatt lett. Én se viselném jószívvel ha vki azért lapítana ki mert pörgetgetés közben egyszercsak egy lapras spawnolna a söfőrnél. Én a 40 km/h t is sokallom, maximum 30ra vinném le vagy még alacsonyabbra.

[ Szerkesztve ]

(#7073) tomazin válasza tompiheroe83 (#7072) üzenetére


tomazin
veterán

Faj amugy nekem is, mert mikozben en vezetek a parom jatszana. De teljeseggel megertem, szerintem se jatszon senki mikozben vezet. Ha meg pirosnal all akkor fog menni.

(#7074) Plazmacucci válasza tomazin (#7073) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szerintem meg kell a darwini kiválasztódás.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7075) Atex válasza tompiheroe83 (#7072) üzenetére


Atex
tag

Tényleg így volt bejelentve, de nálunk nem is állt vissza a régi állapot:

1. nem ott vannak a helyek ahol régen, főleg csak a stopoknál vannak, egy két helyet leszámítva. Szerencsére, abból nagyon sok van (egyenlőre). 1km-es körön belül van 23 db.

2. Régen volt 5-6 spawner, most 20 körül.

3. Maradtak csoportos lelőhelyek.

4. Igaz ma nem fogtam Charmeliont, Grimert, de volt már több Jigglypuff, Koffing, Belsprout, Exxegcute, jó pár Eevee. Ez egy kis falutól nem rossz. Most már érdemes sétálva is, mert folyamatosan lehet fogni.

Viszont amióta ez van nem edzettem, mert inkább farmolok. 2-3 naponta el tudok használni egy Lucky Egget.

Amúgy nekem is 550-es a tárolom, mert nincs mindig időm egyből válogatni, mikor farmolok, vagy mikor Isten háta mögötti helyen Incensezünk. Ilyenkor összejöhet simán 60-80 pokemon, amit otthon nyugodtan válogatok. Illetve a Gen2.-hez, esetleges Tradehez ís gyűjtögetek :)) .

(#7076) Boborján


Boborján
tag

Bár csak lenne mire eldobálni...

[ Szerkesztve ]

(#7077) avmpg válasza Atex (#7075) üzenetére


avmpg
tag

Vidéki kisvárosnál ugyanez a helyzet.
Több a nest mint régen és sokkal aktívabbak.
Nagy az öröm, hogy maradtak különlegebb nestek, amik az event előtt nem volt sose.

Olvastam olyat, nem tudom mi igaz belőle, hogy azért volt ez a nagy mon felpörgetés, hogy teszteljék a gen2 bővült kínálata után várható megnövekedett felhasználó számot.

Én csak a 90+osokat tartom meg.
A tárolót én is kétszer bővítettem, mert mindegyik alap monból szeretek egyet megtartani, a maxra evolvoltokból akár többet is, más-más movsetekkel, vagy a ritkábbakat a cseréhez.
A kedvenceimből van, hogy 5-6ot is megtartok más-más movesetekkel, hátha megjön a niantic esze, kicsit bonyolítják a harcot és lesz értelme, a különböző move-oknak és lehet majd stratégiázni.

(#7078) ¤Envy¤ válasza tompiheroe83 (#7072) üzenetére


¤Envy¤
tag

Amúgy ez is milyen már!
Mint utas, szoktam tolni a kocsiban, nem én vezetek. Erre néhány idióta miatt, mi, akik normálisan használtuk KOCSIBAN szívjuk meg..... vezetés közben ne fogjon senki semmit, ennyire egyszerű :W

(#7079) marositech válasza tompiheroe83 (#7072) üzenetére


marositech
senior tag

Kicsit benézted.
BKV-zok. És így most szívás, a készleteimet nem tudom feltölteni.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#7080) tomazin válasza Plazmacucci (#7074) üzenetére


tomazin
veterán

Mert ha elutsz valakit kocsival abban mi a darwini? :/

(#7081) tompiheroe83 válasza marositech (#7079) üzenetére


tompiheroe83
tag

Benéztem?? Ez kicsit erős... :D áruld el, h lehet kiszűrni azt, h vki bkvzik, vagy utas vagy épp sofőr? Várom a konstruktív kivitelezhető javaslathegyeid. Ilyen esetben mindig a legrosszabb lehetőség a mérvadó(kilapítasz egy gyereket pokemonozás közben-sajna megtörtént) Majd ha téged lapítanak ki akkor szólj, majd küldök egy "Ezt benézted" feliratú műlábat...bocs a morbiditásért de a példa jó.

(#7082) MaciG válasza tompiheroe83 (#7072) üzenetére


MaciG
addikt

Ez butaság. Aki vezetés közben pokemonozott az most csinál mást... Érdekes módon a dohányzásba sokkal többen belehalnak, mégse tilos. Jah hogy az nagy üzlet és rengeteg pénzt hoz, akkor miről is beszélünk? Kutyát nem érdekli ki minden hal meg mikor, ha nagy pénz van benne.

BANZAII

(#7083) bebe159


bebe159
aktív tag

Lehet, hogy hülye kérdés, de az slő pokémon elkapás és a pokéstop pörgetős bónuszoknak nem kellene együtt haladniuk, ha minden nap játszom? Ma megkaptam a 7. napi, szóval a heti pokémon bónuszt, de a stop csak a 6. napnál járt.

(#7084) Dr.NX válasza MaciG (#7082) üzenetére


Dr.NX
addikt

Érdekes módon ha valaki dohányzik, abba én nem halok bele. Míg ha autóvezetés közben mobilozik, azzal mást (is) veszélyeztet.

Elfogadom a sütiket.

(#7085) Jazz


Jazz
veterán

Pokemesh-t póbálta valaki? Működik? 10.0.0-val nem connectol az account. 10.3.0-val meg bugos a timer, nem jelzi, csak annyit hogy >1min.

free your mind

(#7086) Plazmacucci válasza Dr.NX (#7084) üzenetére


Plazmacucci
félisten

A passzív dohányzást is biztos csak az ellenzők találták ki.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7087) solfilo válasza Plazmacucci (#7086) üzenetére


solfilo
veterán

Gondolom azt próbálta meg érzékeltetni, hogy ha egy autós pokémonozik, más is meghalhat rajta kívül, így nem csak a darwin díjasok fogynak. Egy dohányos, ha pokémonozik, még nem lesz veszélyesebb rám, mint ha nem pokémonozna. :D

solfilo

(#7088) Plazmacucci válasza solfilo (#7087) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Lehet :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7089) MaciG válasza Dr.NX (#7084) üzenetére


MaciG
addikt

"... súlyosan károsítja önt, és környezetét..."

De rengeteg dolog van ami sokkal veszélyesebb mint ez, de mégse tilos, mert pénz beszél...

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#7090) bebe159


bebe159
aktív tag

Alapvetően azért találták ki a játékot, hogy az embereket egy kis mozgásra, sétára késztessék. Szóval semmi kivetnivaló nincs abban, ha korlátozni akarják az autósokat, üljenek akár az anyósülésen, nem gyalogosok. Nyilván változtahtanának a stopok helyén és mennyiségén, de ez megint más téma. Ezt gyalogosan kell játszani.

(#7091) bebe159 válasza bebe159 (#7090) üzenetére


bebe159
aktív tag

Kisebb csalásnak tartom azt is, ha valaki kiüti a gymet, majd bepattan az autóba és továbbhajt a következőhöz és azt is kiüti, ez nekem gyalogosnak több idő, addig kétszer színt vált a gym, és ingáznom kell, hogy kivegyem a coint, ami még több idő így és szerencse is kell hozzá.

(#7092) ¤Envy¤ válasza bebe159 (#7090) üzenetére


¤Envy¤
tag

Ez igaz, de mit szóljon az, akinek kb 1-5 stopja van a városában, falujában, az is messze egymástól? TÉLEN? Aki szeretne játszani, de nem tud, mert nincs labda, nincs poti? Az a baj, a fejlesztők csak azokra gondolnak, akik nagyvárosban laknak, és minden sarkon stop van. Ebben az esetben én sem sírnék, hanem mennék jókat sétálni, és gyalogosan begyűjteni a cuccot.
De így csak úgy tudtam fent maradni, hogy mikor Pesten jártunk, a táskát telegyűjtöttem cuccal, és abból éltem itthon. A harc sok potit igényel, és nehéz összegyűjteni belőle kellő mennyiséget, 1-5 stoppal, egymástól nem épp 1-2méterre lehetetlen, és jogosan mondja az ember inkább azt, hogy bmeg...

(#7093) Imy válasza bebe159 (#7091) üzenetére


Imy
veterán

Én is kocsival csinálom, heti 1-2x berakom 10 gym-be, és így sikerül azért kiszedni coint, de gyorsan kiraknak, van amikor másnap már 2-3 gymben vagyok bent. Én is falun lakok, és nekem is a stop, illetve a pokemon fogás problémás minden nap, így nem jön össze majd a napi bónusz...

(#7094) bebe159 válasza ¤Envy¤ (#7092) üzenetére


bebe159
aktív tag

Nálam sincs azért mindenhol stop, és igen ez igaz, hogy bővíteni kellene őket, de a játék alapból akkor is lábra lett kitalálva.

(#7095) #33253120 válasza Plazmacucci (#7088) üzenetére


#33253120
törölt tag

Vidd vissza a kazettáidat. :)

(#7096) #33253120 válasza bebe159 (#7090) üzenetére


#33253120
törölt tag

+1

(#7097) #33253120 válasza ¤Envy¤ (#7092) üzenetére


#33253120
törölt tag

Tudom, már unja mindenki.

:D
De nálunk csak egy pokéstop van, és ha elindulsz pörgetni, akkor a falu a szájára vesz. Tehát így jönnek a boltban a hátad mögött a "mindjárt 40, és ilyen szarokkal foglalkozik" "mér' áll az iskolánál, mi dolga ott?" " kire vár ott, mit akar eza 'zember?" meg a hasonló beszólások. Lure-t meg sem próbálom. Sok esetben alulképzett, de hangadó emberek. Amikor a játék fogalma kimerül valakinél a csutkababánál, és nem érti ma már mi folyik körülötte, akkor bizony gyanakvó lesz. Ha meg a tv rátesz egy-két dolgot ahogy a kezdésnél megtette, akkor az meg a fejükben marad.

Ami talán pozitív, hogy.... Ja, nem olyan felénk nincs..

Vagy mégis. Mintha egy ideje a település táblától bentebb húzódna az a két pokémon ami csak pár hete tűnt fel.Most azon agyalok, hogy ez a sok incense, vagy a tegnapig tartó csoda a felelős ezért, de tetszett. Holnap ez is kiderül.

(#7098) Dr.NX válasza Jazz (#7085) üzenetére


Dr.NX
addikt

Működik a Pokémesh, csak mivel a Niantic folyamatosan foltozza a réseket, ezért mindig a legfrissebb verziót kell használni. A timer sem bugos, egyszerűen csak nem tudják már lekérdezni a despawnig hátralévő időt.
https://www.pokemesh.com/the-end-of-timers-above-pokemon/

Elfogadom a sütiket.

(#7099) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Megvolt a zsinórban 7. napi Pokéstop kipörgetése. Ennek örömére 20!!! itemet dobott. Kinek mennyi volt a max egy pörgetésre?

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#7100) marositech


marositech
senior tag

Lesz karácsonyi event, jég alapú pokék tömege (igen a Lapras is) És a Tüzescsikó és a Tüzesló és tömegesen lesz. :)

[link]
Szerintetek ez működik?

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.