Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7701) Atex válasza MaciG (#7698) üzenetére


Atex
tag

Nekem az 1. pont még érdekesebb!

Miért hagyok üresen gymet?

1. Amikor azt látom hogy a közelben nincs senki és üti a gymet? Egyértelmű, hogy azonnal leverem. Abban a pillanatban. Szemétség? Lehet. Magyar mentalitás? Magyar vagyok. Amint visszafoglalja azonnal leverem. Miért nem teszek bele? Nem akarom, hogy a fix gymjeimre rákeressen és bosszuljon. ;]

2. Egyszerűen csak gymezni, és olyan helyen ahol 10 perc múlva úgyis leverik (pl. kiránduló hely, suli, pláza) nem pazarlom az amúgyis ritka reviwe-t.

3. Szoktunk segíteni gyerekeknek, nőknek és nézzük őket, milyen boldogan újságolják egymásnak.

Az utolsó kettőt csakis akkor ha a bennlévő, lvl 32 feletti. Olyan helyeken ahol belakott gymek vannak, soha nem ütök ki senkit. Csak ha jön területet foglalni nálunk. De akkor szigorúan beteszek valami hülyeséget, hogy lássa, ha a mienket üti, az övé sem lesz biztonságban.

[ Szerkesztve ]

(#7702) avmpg


avmpg
tag

Ma hajnalban:

Gondolom ezek után mindegyik Electabuzz lesz, csak mint eddig...

(#7703) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Tök jó, ha megnézem a pokemonjaimat, üres mezőket mutat, majd kb egyesével töltögeti be őket. Ez a játék olyan mint a facebook alkalmazás, egyre csak szarabb lesz.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7704) kisspepe


kisspepe
tag

Sziasztok!

Nagy nehezen cserélték a mobilomat. Samsung Galaxy Note II. Mikor szervizbe adtam még nem volt PokeGo.

A telefon hardverileg megfelelő a PokeGo-nak, azonban a Play áruház mégis nem támogatott eszköznek látja. A kérdésem, hogy az APKMirror megbízható? Nem módosítanak semmit a programokon?

(#7705) Plazmacucci válasza kisspepe (#7704) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Megbízható.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7706) kisspepe válasza Plazmacucci (#7705) üzenetére


kisspepe
tag

Oké, köszi

(#7707) Palika71 válasza MaciG (#7698) üzenetére


Palika71
őstag

Ott dekkol a közelbe, és arra vár, hogy valaki betegyen egy lakost a gymbe. Aztán visszafoglalja újból.
Na?

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#7708) fatomas673


fatomas673
tag

Mit jelezhet a frissítés óta a paca némelyik poke körül!

(#7709) Palika71 válasza fatomas673 (#7708) üzenetére


Palika71
őstag

Régen is azt jelezte, hogy nem rég fogtad.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#7710) marositech válasza Atex (#7697) üzenetére


marositech
senior tag

Jó sz*r lesz, ha bevágják a gen2-őt. :O
- Vegyél tárhelyet szamár, mert nem férsz el.
- Gyagyibb pokemonok lesznek :(
- PWR kombó helyett még több szemét.
- Mivel még több szemét, szinte 0-hoz konvergál a farmolás, illetve a tömeges evolve esélyét megnehezíti.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#7711) fatomas673 válasza Palika71 (#7709) üzenetére


fatomas673
tag

Köszi, én csak most vettem észre.

(#7712) Atex


Atex
tag

Ha van egy 779 Cp, 63 Hp Metal Claw - Water Pulse Kingler az egyik gym legalján. Ezt a gymet nehezen tudom húzni, illetve még nem jöttem rá a megfelelő pokéra. Mi lehet fele Hp-val alkalmas a leverésére úgy, hogy nem pusztul el.

(#7713) MaciG válasza Atex (#7712) üzenetére


MaciG
addikt

Valami elektromos, pl. Jolteon. támadásra super effective leszel és jolteon meg resistant a steal-re ,tehát ő csak 0.8-al sebez.

BANZAII

(#7714) Atex válasza MaciG (#7713) üzenetére


Atex
tag

Köszönöm. Akkor megpróbálok egyet Evolválni. :))

(#7715) Phrascarica válasza avmpg (#7702) üzenetére


Phrascarica
csendes tag

November közepétől gyűjtögettem a 10 km-es tojásokat, hogy majd de izgis lesz egyszerre kikelteni őket. Ez ma meg is történt. Gondoltam, hátha lesz végre egy jó laprasom vagy dratinim, mert ez utóbbiból a candy mennyiség már többszörösen meglenne egy jó dragonair evolve-jához. Erre ezek keltek ki :(
Hát mit ne mondjak a snorlax kivételével egyik se valami vágyott darab :((( :(((

(#7716) -Faceless- válasza marositech (#7710) üzenetére


-Faceless-
őstag

Mondjuk azért eddig se volt valami használható a játék ott, ahol nem voltak nestek. Gondolom ez után még szarabb lesz. Olyanokat olvastam, hogy a szponzorált stoppokat is amerikában nem hozzáadják, hanem elveszik máshonnan.
Mondjuk azért az így nem igaz, hogy csak szarok lesznek, mert pl. Tyranitar az eggyik legjobb pokemon az összes generációból, gondolom azért csak nem tudják annyira elszúrni.

[ Szerkesztve ]

(#7717) bebe159 válasza Phrascarica (#7715) üzenetére


bebe159
aktív tag

Hmm november közepétől... :D Az utolsó 10 km-est nov. 18-án kaptam, azóta heti 2 kettes azt ennyi. :O

(#7718) Phrascarica válasza bebe159 (#7717) üzenetére


Phrascarica
csendes tag

Ez mitől függ? Mert nekem is mondta valaki, hogy ő egy hónapja nem kapott 10 km-est. Nem akartam elhinni, gondoltam csak biztos valami felejtős kelt ki belőle azért nem emlékszik.

[ Szerkesztve ]

(#7719) bebe159 válasza Phrascarica (#7718) üzenetére


bebe159
aktív tag

Nem tudom, hogy mitől függ. Oké, nem veszek inkubátort, de átlag napi 2 tojás így is kikel (1-3). Aerodactyl volt a legutóbbi 10-esben, 19-én kelt ki. Szóval már igencsak érik a 10-es.

(#7720) solfilo válasza Phrascarica (#7718) üzenetére


solfilo
veterán

Hát én nem tudom mitől függ, de eddig 151 tojásból 2 volt 10km-es... Egy Eevee kelt ki belőle, meg egy Omanyte, ezek is min 2-3 hónapja már. A tojások 90%-a kb 5km-es, hülyeségek kelnek ki belőle. :DDD

Laprast, Snorlaxot, Dragonitét továbbra is csak gymben láttam... :)

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#7721) Boborján


Boborján
tag

Akkor is rezeg ha pokemon van melletted de nem tölti be. Komolyan állsz valahol rezzen egyet akkor ott van egy lény csak nem jeleníti meg. Nekem a pokémonokat sem tölti be mindet. Pl.: Electrode meg Grimmer textúrája csak akkor látszik ha egy adott pokén vagyok.

(#7722) Atex válasza Boborján (#7721) üzenetére


Atex
tag

(#7693) T_chris válasza HummeRC (#7692) üzenetére

(#7723) Sefule válasza avmpg (#7699) üzenetére


Sefule
tag

Nálam már nem enged update nélkül belépni :( Pár órája még nem volt gond.

(#7724) Boborján válasza Atex (#7722) üzenetére


Boborján
tag

Ezt láttam.De nekem nem ezt csinálja.Rezeg, sehol semmi majd kicsit későb megjelenik a pokemon és akkor már nem rezeg.De volt aki írta csoportban ,hogy neki csak újraindítás után adja be a monokat. De a pokemonjaim is részlezekben tölti be mint ha betárcsázós netem lenne és van ami be se jön.

(#7725) bebe159


bebe159
aktív tag

Valaki találkozott ilyennel?

Nem az enyém, "loptam" a képet. :P

(#7726) Stockbauer79 válasza bebe159 (#7725) üzenetére


Stockbauer79
tag

Igen, nekem is ilyen ahol 1 stop van.

just leave me alone

(#7727) geckowize válasza bebe159 (#7725) üzenetére


geckowize
őstag

Mikor nincs elég pokemon pokestopból, akkor vegyíti.

(#7728) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Valamelyik nap nemzetközi találkozó volt az Erzsébet téren. :)

Elfogadom a sütiket.

(#7729) Phrascarica


Phrascarica
csendes tag

Ilyet se láttam még, valaki 1(!) hét alatt (nov. 21-29) 35-ös szintről 37-re lépett. Ehhez több millió xp kellett összeszednie. Nem semmi. Lövésem sincs ezt hogy... :Y

(#7730) Dr.NX válasza Phrascarica (#7729) üzenetére


Dr.NX
addikt

1 hét alatt 3 és fél millió XP...hmmm, azt hiszem egyértelmű a válasz.
Ismerős ez a nick, láttam már a Lánchíd környékén.

Elfogadom a sütiket.

(#7731) Boborján


Boborján
tag

"Actively working on a fix for a bug that causes incorrect vibration notifications related to the Nearby Pokémon feature."

(#7732) #33253120


#33253120
törölt tag

Ezt most lőttem. Eddig ilyet még nem láttam. Ez is valami új cucc?

(#7733) avmpg válasza Phrascarica (#7729) üzenetére


avmpg
tag

Néha járok Békásmegyeren, az ottani Gymekben rendszeresen látom.
Egyébként sokáig fokozatos, de gyanúsan gyors volt a fejlődése, nem biztos, hogy jól emlékszem, de mintha az XP-s event alatt ugrott volna 33-ról 35-re két szintet. A másik kettőt pedig utána.
Gondolom olyan játékos, aki megúnta ezt a sok szarakodást ami a játékkal megy és átment spooferbe...
Mutatok is rá egy jó okot.

Megint a kereső...
Nem értem miért ez a szarakozás vele?
Ennyire nehéz megoldani???
A fórumokon napi több post csak ezzel foglalkozik. Hónapok óta!!!
Nem fejlesztettem még droid-ra, de egyszerűen nem hiszem el hogy ezt ennyire bonyolult lenne megoldani...

Ma hajnali kereső:

Ha már nem csinálnak egy rendes keresőt, akkor két kib@szott ikont idarakhatnának, hogy születési esély vagy közelség alapján rendezzen és le vagy fel. Meg hosszú nyomással ki és bekapcsolni. Ennél még az is jobb lenne. Ez már tényleg nevetséges, hogy hónapokig tesztelik és még a kiadás utána két héttel, egy változtatás után is sz@r...

(#7734) avmpg


avmpg
tag

Ja, Level34. :)
És nagyon kíváncsi leszek a mai event-re.

(#7735) avmpg válasza solfilo (#7720) üzenetére


avmpg
tag

A tojások megítélése nálam folyamatosan változik. De most nagyon úgy áll, hogy tényleg random.

Először a nyakamat tettem volna rá, hogy akkor jön 10-es tojás, ha kipucolod a tárhelyet. Pár héttel ezelőttig fixen így működött. De az elmúlt 2 hétben 6db 10-es tojást is összeszedtem, lásd korábbi hozzászólásban, és mindet úgy, hogy csak 1-2 üres hely volt.

Aztán volt nemrég egy teóriám, hogy a pokestoptól vagy a közeli nesttől függ, hogy milyen tojást kapsz, de most már ez is megdőlni látszik.

Illetve arra is gondoltam, hogy ha más környéken jársz, és nem arra, amerre általában játszol, akkor jön valami újdonság. Ez ebből a 6 tojásból kiderül majd. :) Bár közben meglett Hitmonchan, de ha kipörgetésnél már eldől a tojás tartalma (és állítólag eldől), akkor itt 1-2 Hitmonchannak kellene lennie, mert min. kettő a Vár/Gellért-hegy környékéről való.
(hatásszünet)
Ahol eddig nem jártam.
(hatásszünet)
Viszont máshol már alig játszom, amióta felmentem. :D

(#7736) MaciG válasza avmpg (#7734) üzenetére


MaciG
addikt

Milyen event van ma?

Ti általában mikor szoktatok gym-ezni? Nekem nagyon fura, hogy éjszakai is változnak a gym-ek, és nem csak a város központi részén, hanem a város szélein a kertvárosi övezetben is. Kinek van kedve télen éjfél után kimenni? (mert nyáron oké) Vagy ennyire aránytalanul sok lenne azok száma akik állandó éjszakás műszakban vannak és pokemonoznak? :F

BANZAII

(#7737) Atex válasza MaciG (#7736) üzenetére


Atex
tag

Én az esetek többségében este 10 környékén gymezek. Ha visszafoglalás van mert leütötték, azt meg azonnal, tehát bármikor.

(#7738) Dr.NX válasza MaciG (#7736) üzenetére


Dr.NX
addikt

Állítólag ma (12.12) lesz egy bejelentés új monokkal kapcsolatban, de ez nem azt jelenti feltétlenül, hogy ma lesznek hozzáadva a játékhoz.

Elfogadom a sütiket.

(#7739) avmpg válasza MaciG (#7736) üzenetére


avmpg
tag

Állítólag ma mutatnak be új monokat.

Gymezés változó.
Általában hajnali 4 és 6 között, akkor minden hajnalig FPS-ező, spoofer gamer alszik. :D
Tegnap is kint voltam 3 órát, szóval nem lehetetlen, hogy vannak elborult arcok. ;)
De ha hétvégén haverommal játszunk, akkor van, hogy este 8-tól hajnali 4-ig, fél5-ig terepen vagyunk. Többen jobban megy az idő. Közben lehet dumálni, csavarogni. Csak öltözék kérdése. Okostelefon buzeráló futókesztyű erősen ajánlott. ;)
Egyébként láttunk rá példát hajnali 3kor városban, város szélén, hogy buliból hazafele tartó arcok csapkodták a gymeket.

(#7740) marositech válasza MaciG (#7736) üzenetére


marositech
senior tag

Ilyenkor célszerű fakeGPS-sel csalni. :(((

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#7741) -Faceless-


-Faceless-
őstag

(#7742) tompiheroe83 válasza -Faceless- (#7741) üzenetére


tompiheroe83
tag

nana, pikachu is kapott egy mikulássapkát, szóval elég az elégedetlenkedő hangokból :DDD

(#7743) bebe159


bebe159
aktív tag

Ezeket a bébiket nagyra lehet evozni vagy csak vannak dísznek? Hányas tojásbók esnek? 5-ösből?

(#7744) tompiheroe83


tompiheroe83
tag

Minden pikachu ilyen most vagy csak mákom volt?

bebe159
Az újak csak dísznek jók, max cp 540 meg 376 és 5 km-esből kelnek, no evolve.

[ Szerkesztve ]

(#7745) tomazin válasza tompiheroe83 (#7744) üzenetére


tomazin
veterán

"Makod" volt. Remelem sminkelni is lehet majd a babahazban...
Meg ez a telen kolts tojast...

(#7746) tompiheroe83 válasza tomazin (#7745) üzenetére


tompiheroe83
tag

Az üzleti része "ok", tél van, ilyenkor nem sétálsz kint, minden egyes legyalogolt kilométer felértékelődik, úgyhogy tök frankó ha egyszerre tudsz több inkubátort használni -> coin költés -> real money költés -> profit. Logikusnak logikus, kb meg is érteném, de két ilyen fos pokémonért?? nemáár.
Kíváncsi leszek, hogy ez a "next fevv months" ez, hogy fog lezajlani, nyilvánvaló volt, hogy nem dobják ki egyszerre a gen 2-t, ez alap, de azért ez ritka gyenge kezdés így...
(a babaházas beszólásodon még most is röhögök :D )

[ Szerkesztve ]

(#7747) Atex válasza tomazin (#7745) üzenetére


Atex
tag

Ez nagyon jó :R :C

Babaház! :DD

(#7748) Dr.NX válasza tompiheroe83 (#7746) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nem csak kettő, legalább négy!!!4!! :DDD
Pichu, Togepi, Igglybuff, Cleffa

Elfogadom a sütiket.

(#7749) tompiheroe83 válasza Dr.NX (#7748) üzenetére


tompiheroe83
tag

na már 4? hűha :) még a végén vissza kell szívnom a sirámaimat... :) Olyat is írnak,h 2 km-esból kel, van ahol 5-öt olvasok, de egyszerűen annyira hidegen hagynak, hogy nincs kedvem normálisan utánuk olvasni. Mindenesetre ha ezek meglesznek szarrá büntetem velük az összes gymet. : )

Más:
Miért tesznek az emberek a gymek aljára ilyen kis cp-s monokat? Azzal miért könnyebb trainelni? Ha ilyen 2000+-os dögök vannak bent akkor simán végigverek 5-6-ot, fejenként kapok 900-1000 prestige növekedést, összesen tehát 4500-6000 egy kör train, de ha ilyen kis nudlik vannak az elején akkor max pár százas prestige növekedést tudok kiizzadni. Vmit nem értek vagy lemaradtam vmiről?

(#7750) Atex válasza tompiheroe83 (#7749) üzenetére


Atex
tag

A kérdésedben a válasz!:

"ha ilyen kis nudlik vannak az elején akkor max pár százas prestige növekedést tudok kiizzadni"

Az ellen teszi be sokszor. (Multi Acc.) :(((

Van olyan ismerős csapattárs akinek ezért van más színű acc.-ja is. Őt szoktuk megkérni vegye ki. :DD

Ezt már írtam előtte is. Olyan helyeken csinálják ahol fix gymek vannak. Ha lerombolják azonnal visszafoglalunk, de így a legtöbbünkkel rendesen kitolnak. Gondold el bedob egy LVL 28-as trainer egy 70 Cp-s Venonathot, utána jön egy 1500 Cp-s Lapras (ráadásul a sajátom). Fogy a Rewive rendesen, mennyivel több mintha rombolt volna? Bár amióta újra könnyebb prestigelni, fele annyira szar.

Megy ám a taktikai hadviselés! ;]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.