Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7901) KA85 válasza bebe159 (#7891) üzenetére


KA85
újonc

Aerodactyl: ma este 7 körül a várból (Köszi a tippet, avmpg!) sétáltam le a Déli felé, és a Vérmező szélén, a metróhoz vezető zebránál lévő stopnál (metró szellőző?) jelent meg egy. De nem akart velem jönni :W

(#7902) avmpg válasza KA85 (#7901) üzenetére


avmpg
tag

Igen, ez nagyon bosszantó... Az első Snorlax-al én is így jártam.
Vígasztaljon, hogy Aerodactly az 1km-es tojásból viszonylag nagy eséllyel jön.

(#7903) avmpg


avmpg
tag

Még egy magyarázat az üres gymekre.
Ma hévvel jöttem Batyi felé és kiütöttem 2 gym-et, de arra már nem volt idő, hogy belakjam, úgyhogy üresek maradtak.
Gondolom piros lámpánál (ha szülők vezetnek), vagy buszról, stb... is lehet ilyet.

Feltűnően megszaporodtak a 32-36 szint közötti trainerek.
Jó, hogy az emberek nem olyan finnyásak mint régen és kimennek a hidegben is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#7904) JegesEmber20


JegesEmber20
aktív tag

(#7905) Boborján válasza avmpg (#7903) üzenetére


Boborján
tag

"Feltűnően megszaporodtak a 32-36 szint közötti trainerek.
Jó, hogy az emberek nem olyan finnyásak mint régen és kimennek a hidegben is. "

Szarkazmus?

(#7906) fatomas673 válasza JegesEmber20 (#7904) üzenetére


fatomas673
tag

Hurrá! Akkor a rezgést újra lehet majd használni mert az ki....ott idegesítő volt!

[ Szerkesztve ]

(#7907) marositech válasza JegesEmber20 (#7904) üzenetére


marositech
senior tag

Lehet nem bosszantó hiba, de iOS-nál amikor night módba vált a térkép, egyszerűen nem vált fehérré a felső értesítési sáv betűi -> óra, akkuidő, hálózat.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#7908) avmpg válasza Boborján (#7905) üzenetére


avmpg
tag

Én csak azt írom amit látok.
Egy biztos, vagy én csinálok valamit nagyon rosszul (bele fektetett energia, amit tulajdonképpen egyébként is sportra szánnék, tehát elpazaroltnak semmiképpen sem mondnám), vagy mások nagyon jó helyen laknak :P /nagyon csalnak :C .
Ma olyan helyen aludtam, ahol elértem egy stop-ot. Rádobtam 3 lure-t, úgyis csak ott rohadtak a bag-ban.
Hát nem sokat hozott...
Viszont ami jött az meglepően más volt, mint amikor utoljára lure-t használtam nyáron.
Jött egy rakás Eevee, egy Abra, egy Psyduck, egy Squirtle, egy Slowpoke, egy Horsea, egy Nidoran és pár ezeknél rosszabb.
Nyáron nekem Lure-ra csak PWR jött.

Szóval, ha csak valaki nem egy cluster felett lakik, akkor nem lesz 33 plusszos egykönnyedén. Persze nem ítélek, mert sokakat mozgásra fogott a játék. Ki tudja...? :U

(#7909) tomazin válasza avmpg (#7908) üzenetére


tomazin
veterán

Szerintem a kisebbseg aki kimozdul, de vannak tenyleg elszantak. Krakkoban a Visztula parton annak ellenere, h mar eleg hideg volt jo par embert lattam akik pokezva setalnak. Akik meg csalnak azok szerintem mar csak ottfelejtettek a botot, mert sok ertelem mar nem maradt nekik. Megvan minden ami kell, maxos pokik, nagy szint, stb. Nincs hova fejlodni mar.

(#7910) avmpg válasza tomazin (#7909) üzenetére


avmpg
tag

A botok nem akadnak fel a captchán?
Nekem egyszer dobott.
Örültem is neki, hogy végre valami, amivel talán szűrni lehet a botokat.

(#7911) geckowize válasza avmpg (#7910) üzenetére


geckowize
őstag

Van olyan bot, ami GUI-s es ha gepnel vagy, akkor osszekattintgatod a captchat. Haverom azert botozik, mert ha bejon a trade, kell neki egy tonna Farfetch'd es Kangaskhan (Taurost mar fogtunk Usaban), hogy elosztogassa ismerosok kozott dragoniteok es snorlaxekert cserebe, felteve persze ha behozzak a trade-et.

(#7912) MaciG válasza avmpg (#7892) üzenetére


MaciG
addikt

Halászbástyánál merre van a tojás nest? Ma többször is nyomtam a scannt arra ,de egyet se láttam :S

Amit meg nem értek, a gyarados az mitől water +fly? Nincs neki lehetséges fly támadása, és nem is repül. Miért nem water + dragon, ha már kettős. Sárkány támadása van aneki, és kinézetre is hasonlít rá. :F

BANZAII

(#7913) bebe159 válasza MaciG (#7912) üzenetére


bebe159
aktív tag

Ez már nekem is eszembe jutott. :D Bár a 100-as Rapidashom is fighter+ground kombót kapott. :C

(#7914) KA85 válasza MaciG (#7912) üzenetére


KA85
újonc

Tegnap este még ott voltak, szedegettem is őket rendesen :) A Google térképen a Halászbástya feliratnál a Mátyás Templom mögött, és a Szent István szobor körül voltak nagyrészt. Én az Ilona lépcsőn mentem fel, már ott is volt egy, és a Szent István szobor alatt egy szinttel a fák között is volt, egészen a mobil kerítéssel elzárt résznél.

(#7915) JegesEmber20


JegesEmber20
aktív tag

Na nekem elérhető az update. :)

(#7916) avmpg válasza MaciG (#7912) üzenetére


avmpg
tag

Budapest castle by night
és
Ötvözet

Gyaradossal nekem több bajom is van.
Egyik amit írsz.
A másik, hogy "túl gyenge".
Ennek egy nagyon erős lénynek kellene lennie. Városokat rombol le, rettentő gonosz, stb...
Ehhez képest egy Jolteonnal ki lehet ütni.
A másik, hogy "nagyon könnyű" hozzájutni. Bár a mostani erejéhez képest végül is nem annyira. Nekem is "csak" kettő van.
Sokkal erősebbnek kellene lennie és sokkal nehezebben megszerezhetőnek.
Viszont az által, hogy lehet csalni a játékban, nyílván az történne, hogy gyarados-okkal lenne tele az összes gym.

[ Szerkesztve ]

(#7917) Plazmacucci válasza avmpg (#7916) üzenetére


Plazmacucci
félisten

De hát azokkal van tele.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7918) Palika71 válasza Plazmacucci (#7917) üzenetére


Palika71
őstag

Szerintem sem jó harcos. De jó magas a CP-je, így nehezen esik ki a gymből.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#7919) Sefule válasza avmpg (#7908) üzenetére


Sefule
tag

Szerintem a 33-as szint teljesen reális. Én a 32-es felső harmadában vagyok, de már jó ideje alig játszom XP-re. Eluntam a játékot, mióta kész az itthonról elérhető Pokedex, az egyetlen, ami még érdekel valamennyire, az az új bébik beszerzése.

Pénzért nem vásárolok, de az összegyűjtött coinokból keltetőt veszek, és szinte állandóan megy a játék. Sokat mászkálok, rengeteg tojás kikelt a bébik érkezése óta, de csak 4 volt belőle 2. gen, abból 3 Pichu (grrr) és 1 Smoochum.

Menet közben alig fogok valamit, nem foglalkozom velük, kivéve, ha érdekesebbek, de már hetek óta semmibe sem futottam bele. A 400-ra bővített tárhelyem tele van evolve-ra váró monokkal, hátha lesz valami akció, de igazából akkor sincs semmi, ha 33-as vagy 34-es lesz az ember. Egyetlen 3000 fölötti (3029) monom van, de ennek sincs jelentősége.

Annyit gymezek, amennyit muszáj a coinokért, de kb. 5 gym be van állva már hetek óta, nem kell értük dolgozni. A harchoz bőven elég, ami van, 1 nagy meg egy kisebb Vapo, 2 közel
pes Jolteon dolgozik főleg, de van 2500 körül 1-1 Rhydon meg Arcanine, ami jól jön. A többim még kisebb, de így is elég. Vagy kisebb ellenséges gymre megyek velük, akkor általában csak 1 pénzkivételre jók, vagy nagyobb baráti gym felnyomására, ha nem kell túl sok hozzá. Berakni is mindegy, mit teszek be, ha valaki le akarja, úgyis leveri. Van egy pár Exeggcute-om meg Gyaradosom, azokat pakolom be.

Remélem, lesz valami nagyobb és értelmesebb dobás Karácsonyra, hogy visszajöjjön a kedvem.

(#7920) MaciG


MaciG
addikt

Vaperon ellen jolteon vagy exeggutor szerintetek a jobb választás? Azonos cp mellett.

BANZAII

(#7921) bebe159 válasza MaciG (#7920) üzenetére


bebe159
aktív tag

Jolteon nagyobbat üt rá, gyorsabban végzel szerintem. Csak sokat kell ugrálni. Exe kényelmesebb.

(#7922) geckowize válasza MaciG (#7920) üzenetére


geckowize
őstag

Ha arra kíváncsi valaki, hogy melyik pokemon ellen mi jó, ezt az oldalt nagyon ajánlom:
Pl Vaporeonnál
https://pokemon.gameinfo.io/en/pokemon/134-vaporeon

Nyisd le az "All counter Pokémon"-t és ott láthatod a legjobbakat ellene.

Hasonlóan hasznos szerintem, hogy ha elfogtunk valamilyne pokemont és nagy reményeket fűzünk hozzá, vagy csak szimplán tudni szeretnénk, mi ellen is jó azzal a movesettel, akkor a Most vulnerable to <pokemon neve> szekciót nyissuk le és ott van az előző lista inverze arra a bizonyos pokemonra azzal a bizonyos movesettel vetítve.

[ Szerkesztve ]

(#7923) MaciG válasza geckowize (#7922) üzenetére


MaciG
addikt

Ezt ismerem, de nagyon nem jó. Nem hiszem hogy egy alakazam jobb lenne a vaperon ellen mint egy dragonite vagy egy jolteon vagy akár egy exeggutor. És a gengar pl miért is counterja a vaperonnak? Exeggutor miért is nincs benne a listában? Vaperon 0.8-al sebzi, ő meg a solra beam-al 1.25-el ami az egyik legerősebb skill.

A "Most vulnerable" része: Mit keres relatíve elől pl az arcanine? A víz a Rhydon-ra (ami nincs is benne )és a golemre kétszeresen is super effective...

BANZAII

(#7924) geckowize válasza MaciG (#7923) üzenetére


geckowize
őstag

View allra ha rámész, láthatod, hogy a Solar Beames Exeggutor is ott van, 83%-kal.

Miért meglepő, hogy a Gengar ott van a listában? Buffolták a legutóbbi base stat módosításnál (Exegget ezzel ellentétben pedig nerfelték), valamint a ghostnak és a waternek nincs egymáshoz "köze", tehát nyers erő számít, 1-es szorzóval mindkét oldalról. A Gengar igenis erős, csak movesetnek (valamint nyilván CP, IV) kell jónak lennie.

Ha a Most vulnerable to Vaporeon résznél is View all-ra mész, láthatod, hogy a Rhydon is megegyező, 98%-kal szerepel ott, ugyanúgy, mint Arca és Golem.

[ Szerkesztve ]

(#7925) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Tegnap bekerült a watch támogatás! Szép karácsonyi ajándék! Van már valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

(#7926) MaciG válasza geckowize (#7924) üzenetére


MaciG
addikt

Ahan, így tényleg több van. :) Viszon akkor sem igazán értem, de hátha te igen.

Gengar 88% , Exeggutor: 83%

Gengárnál, ahogy te is írtad a nyers erő számít, mert 1-esz szorzó van mindkét oldalról.
Exeggutornál viszont a solar beam-nél 1.25ös a szorzó, és visszafelé meg csak 0.8-as, mert resistant a vízre.
Base attack kevesebb mint 30al több csak a gengarnak, viszont az exeggutornak durván 50%al több hp-ja van (stamina)
Így akárhogy is számolok az Exeggutor szívósabb egy vapreon ellen :U
De ha valamit rosszul írok javíts ki nyugodtan, hogy szerinted miért jobb a gengar.

BANZAII

(#7927) Boborján


Boborján
tag

Úgy néz ki nem lesz karácsonyi event. Legalábbis eddig semmi jele. Már ott tartok , hogy lassan a napi bónusz meg a tojás keltés sem érdekel. A kereső szar. Pokemon hiába van sok mindenhol a szar trash pwr van. Semmi diverzitás. Ha meg is látok valami ritkábbat és ráveszem magam , hogy elmenjek érte akkor alacsony cp/iv elveszi a kedvem. Szerintem a gen2-ig jegelem a dolgot majd megnézem abból mit hoznak ki.

(#7928) Imy válasza Boborján (#7927) üzenetére


Imy
veterán

Azért érdekes, hogy a karácsonyi akció nem lett, pedi jópár embert vonzott volna. Új évi esetleg? Mást nem tudok elképzelni.

(#7929) Sefule válasza Boborján (#7927) üzenetére


Sefule
tag

Szerintem lesz event, mert az APK-ban találtak valami ajándékcsomag-ikonokat. De ettől még lehet, hogy valami érdektelen lesz. Simán lehet az is, hogy csak 25-étől, a legtöbb országban csak aznap reggel van ajándék.

(#7930) bebe159 válasza Boborján (#7927) üzenetére


bebe159
aktív tag

Trainers,

As the year draws to a close, we want to give you a great way to celebrate the end of the year with Pokémon GO. For the next couple of weeks, you’ll have even more reason to explore the world with your friends and family while you enjoy our year-end event.

Don’t miss out on an increased chance to hatch a Togepi (and other Pokémon)! Starting the morning of December 25, 2016, and through the afternoon of January 3, 2017 (PST), PokéStops will award one single-use Incubator each day after your first Photo Disc spin. As you visit PokéStops during this time period, there will be a greater chance of finding Eggs that hatch Togepi, Pichu, and several other recently found Pokémon, originally discovered in the Johto region. Special Pikachu wearing festive hats will also be staying around a bit longer! You are more likely to find these limited-edition Pikachu during the time period of this celebration.

In addition, from the afternoon of December 30, 2016, through the afternoon of January 8, 2017 (PST), the first partner Pokémon and their Evolutions, originally discovered in the Kanto region, are more likely to be encountered. This means a greater chance to catch Bulbasaur, Ivysaur, and Venusaur, as well as Charmander, Charmeleon, and Charizard, plus Squirtle, Wartortle, and Blastoise! As a way to increase your chance to encounter one of these Pokémon, Lure Modules will also last for 60 minutes instead of 30 minutes.

Get up and go!

—The Pokémon GO team

PokéStops will award one single-use Incubator each day after your first Photo Disc spin. Ezt nem értem mit jelent.

[ Szerkesztve ]

(#7931) Boborján válasza bebe159 (#7930) üzenetére


Boborján
tag

Egyedül a first pokeomonos dolog érdekel de az is csak mert nincs még charizardom meg venosaurom. A vacak bébi pokémonokért nem fogok egy percet sem sétálni -4 fokban.

(#7932) Atex válasza bebe159 (#7930) üzenetére


Atex
tag

Van négy Lure modulom. :C

Ha telhetetlen lennék, akkor jó lenne ha Incensere is vonatkozna. Abból több van.

(#7933) bebe159 válasza Atex (#7932) üzenetére


bebe159
aktív tag

Nekem is 4 van. :D

PokéStops will award one single-use Incubator each day after your first Photo Disc spin. Azt hiszem ez valami olyasmi lehet, hogy a napi 2. stoppörgetésnél ad egy egyszer használatos inkubátort.

(#7934) marositech válasza bebe159 (#7930) üzenetére


marositech
senior tag

Már várom az első szétfagyott POGO user hírt. :D

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#7935) Atex válasza bebe159 (#7933) üzenetére


Atex
tag

Az a bajom, hogy van a környéken egy olyan Pokestop, ami a "pusztában" helyezkedik el, ahol Incensezni szoktunk. Itt ha elnyomtunk egy Lure-t akkor nem csak a Common jött. Amióta sokkal több lett a Mon, azóta itt is Spawnol egy két PWR. Sajnos akkor Lure-oztunk utoljára.

avmpg túra útvonalán megyünk a két ünnep között a Várba. Ott hol érdemes elnyomni párat? Bár lehet inkább olyan helyet kellene keresnem ahol, autóval meg lehet állni.

[ Szerkesztve ]

(#7936) Atex válasza marositech (#7934) üzenetére


Atex
tag

Nálunk eddig a múlt hét szombati Margit-sziget viszi a prímet. Bár én a vadászatok során sokszor éjszaka is kinn alszok télen is egy nyílt lesen, de a fiamnak a keze nagyon fázott.

(#7937) bebe159 válasza Atex (#7936) üzenetére


bebe159
aktív tag

Jah nekem is csak a kézfázás van, utána már el se lehet fordítani a kulcsot a zárban, de simán kint vagyok 3-4 órát. :DDD
Most azon gondolkodom, hogy összeforrasztok valami egy izzót elemmel és lesz kézmelegítő. :C

[ Szerkesztve ]

(#7938) Atex válasza bebe159 (#7937) üzenetére


Atex
tag

Következő túrára, biztos viszünk kesztyűt.

Van egy szenes zsebkazánom is, azt sem fogom itthon hagyni. :DD

[ Szerkesztve ]

(#7939) koncsik válasza bebe159 (#7937) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Samsung Note esetleg :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7940) Atex válasza koncsik (#7939) üzenetére


Atex
tag

Basszus először nem értettem, de nagyon jó! :C

Az S7 is kis radiátor mikor megy a játék, a gps, a mobilhotspot és töltöm a Power bankról. De van mikor ez is kevés.

(#7941) marositech válasza koncsik (#7939) üzenetére


marositech
senior tag

De az robban, nem melegít! ;]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#7942) bebe159


bebe159
aktív tag

Nálam felmerültek kérdések ezzel az egyszer használatos inkubátorral.
- Vajon el kell használni aznap, vagy amíg nincs benne tojgli, addig nem ad másikat következő napokon?
- Eltűnik az event végén?

Mivel én kb sose veszek inkubátort, csak ha megéri (pl ez a dupla candy meg a dupla xp dolognál jól jött), csak a 10-es tojásokra használom el, szóval gondoltam betárazok. ;]
De ha eltűnnek vagy nem ad többet, akkor nem működne.

(#7943) Boborján válasza Atex (#7938) üzenetére


Boborján
tag

Van olyan kesztyű amiben lehet telefont nyomkodni. 700Ft-ért már olcsó kínai is. Ha kicsit többet szántok rá akkor normálisat is találni.

(#7944) Atex


Atex
tag

A Fiam felfedezte mit kaptunk a Karácsonyra! Megváltozott a bejelentkező oldal. Máshogy van az égő sor stb.

(#7945) Imy válasza Atex (#7944) üzenetére


Imy
veterán

Az nem sok.... :DDD

(#7946) danee992


danee992
tag

Csaló reportjában kerhetnék támogatást?
Turán este kocsival járom a gymeket. Sehol senki az utcákon, erre már ki is ütnek 3 gymből. Srác neve : threeebit. Lvl 32. És piros csapatban van. Köszönöm :R

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#7947) nirfenipe válasza danee992 (#7946) üzenetére


nirfenipe
újonc

Hogyne, csak add meg, hogy mi a játékban a neved.

(#7948) danee992 válasza nirfenipe (#7947) üzenetére


danee992
tag

HD21Evo

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#7949) nirfenipe válasza danee992 (#7948) üzenetére


nirfenipe
újonc

Köszi, most fogom az iménti mondatod :
"Csaló reportjában kerhetnék támogatást? ... ... ... csapatban van. Köszönöm" És az általad beírt játékos nevét behelyettesítem a tiédre, majd ezt kiposztolom az összes pokemon forumba.

Na pont az ilyen emberek miatt nem működik a csalás jelentés... hála istennek.
Mikor a niantic okosabb mint a user és megvéd a saját hülyeségedtől! Kellemes ünnepeket! ;)

(#7950) danee992 válasza nirfenipe (#7949) üzenetére


danee992
tag

Nekem tökmind1 h milyen csapatban lenne. Csak marhára idegesítő ha csal valaki. Én pazarlom a benzint, míg ö a fotelból lever

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.