Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7401) petyus_ válasza Atex (#7390) üzenetére


petyus_
senior tag

960as Sansdslashel 1500 körüli vaporeont le lehet ütni, csak kell közben dodge-olni. Mud shot/earthquake.

bocs, nem vapo, hanem muk és flareon ellen mentem vele.

[ Szerkesztve ]

(#7402) Atex válasza petyus_ (#7401) üzenetére


Atex
tag

és (#7399) geckowize köszönöm válaszotokat a Slandslash ügyben, akkor szurkolok evolvenál, hogy jó támadás legyen.

Megfogtam az első Dittot. 4 db Rattata, ebből 3 db 85CP-s volt. Harmadik fogásakor írta ki, hogy "Oh?" majd lila köd. Az előző Ditto fogás elbeszélésével ((#7392) bebe159) ellentétben kicsi CP-ből jött és nem kellet etetni.

A 4. Rattatát el is felejtettem megnézni. :W

A 10. Gymet visszafoglaltuk, csapatársakat értesítettem. :C

(#7403) Atex válasza Palika71 (#7393) üzenetére


Atex
tag

Erre a Pokemap is elegendő, azon is meglehet nézni. Sőt többet mint a Fake Gps-s "valóságabn", mert a monok támadását is megtudhatod.

(#7404) tompiheroe83


tompiheroe83
tag

Írjátok itt páran, h várjátok a tradet. Én szerintem ilyen nem lesz...
De most tényleg, h működne? Felajánl vki 10 magmart a snorlaxomért? Vagy egy 100%-os doduot? Ugyanmár... ha azt mondanám van egy felesleges laprasom(egyáltalán létezik ez a fogalom, h "felesleges" lapras?), ki mit ajánlana érte? Szerintem nincs az az ajánlat amit elfogadnék max egy jobb lapras :)
Ha vkinek van egy csomó laprasa, akkor valsz van minden mása is. Ráadásul a régio lockosoknak pont az a lényege, h utazni kell, h helyspecifikus, ezt a csere jól seggberúgná. Plusz az egész játék alapja a véletlenszerű gyűjtögetés, a tervszerű cserebere totál ellene menne ennek. A dupla accountosok járnának a legjobban, pidgeyért halmoznák egy accra az összes jó lényt. Én ezt a trade dolgot egyáltalán nem érzem reálisnak, de kíváncsi lennék ki mit gondol.

[ Szerkesztve ]

(#7405) Dr.NX válasza tompiheroe83 (#7404) üzenetére


Dr.NX
addikt

Pl. trade-elt pokémon kap valami extra feature-t, jár utána coin, candy, km, akármi.

Elfogadom a sütiket.

(#7406) tompiheroe83 válasza Dr.NX (#7405) üzenetére


tompiheroe83
tag

Ok ez egy feature, amihez nem kell a trade, most is bevezethetnék ezt a kiemelt kedvenc lény dolgot. Lényeg, h a felvetett problémáimra ez sehol nem megoldás. Ráadásul képbe jön, hogy pl a laprasom az már level 32-es amit adnék, te meg csakpl lvl22 vagy, nem lehet 2600-as laprasod. Mi lesz?
De tényleg legyen példa, akinek nincs laprasa az írja le, hogy mit adna érte, nézze meg a tárolóját majd fordítsa meg a helyzetet és gondoljon bele, hogy találna végre egy laprast akkor odaadná-e a felajánlott lényért. Kizártnak tartom.
Oddish-t cserélgetni bellsproutra meg mi értelme lenne?
De millió problémát fel lehet sorolni a trade-del kapcsolatban, egy életszerű működő tranzakciós példát kérek csak. :)

Adok is egy példát, legyen egy 1454-es snorlax, lick/eq IV33, ki mit adna érte.

[ Szerkesztve ]

(#7407) tomazin válasza tompiheroe83 (#7404) üzenetére


tomazin
veterán

Nekem van egy 1k-s laprasom amit szivesen elcserelnek egy olyanra ami nincs meg. 1cukrot tudnek belole kivenni, annal tobbet er,h teljesebb legyen a kollekciom.

(#7408) tompiheroe83 válasza tomazin (#7407) üzenetére


tompiheroe83
tag

Rendben ez már életszerű igénynek hangzik, de ez azt jelenteni, hogy otthon ülve ki tudnád maxolni a pokédexet. Ezt elképzelhetetlennek tartom, h engednék, kb a játék alapja lenne felborítva.

(#7409) Dr.NX válasza tompiheroe83 (#7406) üzenetére


Dr.NX
addikt

Olvass utána, hogy az alapjátékokban hogy oldották meg.
Nyilván ide kell egy kis adaptálás, de egy kis fantáziával mindenre lehet megoldást találni.
Egyébként az is lehet, hogy nem lesz trade, mert egyszerűen túl sok a csaló.

Elfogadom a sütiket.

(#7410) geckowize válasza tompiheroe83 (#7404) üzenetére


geckowize
őstag

Amit data mineoltak a kódból a trade-re vonatkozóan, hogy pokestopoknál (?) lehet majd offerelni dolgokat (nem csak pokemont, mást is, szal sztem vmi itemet vagy egget). Aztán gondolom ha vki érdeklődik a felajánlott dolgod iránt, licitál rá valamivel, aztán te meg vagy elfogadod, vagy nem. Ha érdekel a forrás, megkeresem neked.

Nekem van felesleges Laprasom, 219-es, a legrégebbi ami még megvan, mert még az elején hatchelt eggből. Ha valakinek hiányzik lapras, akkor ott van, lehet sétáltatni, meg millió stardustot költeni rá. :D

Azzal egyetértek, hogy ha annyit tudunk a lényről, hogy milyen pokemon, meg hány cp, akkor ez kb csak pokedex feltöltésre lenne jó, ha már az appraise-beli IV intervallum is látható lenne, annak már több értelme van, persze a fejlesztők korábbi döntéseiből kiindulva erre kicsi az esély.

Régió lockosnak ez a lényege igen, amíg a trade-et be nem vezetik. Ha lehet hinni a hírnek, már december 7-én jön a Gen 2, így a Gen 1-esek már annyira nem lesznek érdekesek. Tehát ha van gen 2 meg trade,az értelme az lesz, hogy ha valaki annyi Taurost fogott mint én, mert volt szerencséje usában járni, akkor igenis megkérném az árát és dnite/slax/lapras közül valamelyiket (vagy gen2ből a jókat), vagy esetleg farfetchd/kangaskhant kérnék érte, hogy feltöltsem a dexet (gen2ből ritkákat), mert már csak ezek hiányoznak (még ditto is, de nem sokára megyek lureozni).

A cheat meg eddig is szétbaszta a játékot, legalábbis a gymezős részét, kétlem, hogy ez ellen tudnának tenni valamit, tehát aki pl bot accon bejárta az összes kontinenst az igen, 10es pwr ellenében mozgathatja át a legit accjára a 100% IV különlegességeit.

(#7411) tompiheroe83 válasza Dr.NX (#7409) üzenetére


tompiheroe83
tag

Nem vágom, h oldották meg az alapjátékban, ha te tudod leírhatnád röviden, azt megköszönném, tanulságos lehet!

geckowize: arra datamine-os dologra még én is emlékszem homályosan, de azért azt eddig is láttuk, ha datamineból származó infók nem sok minden konkrétumot jelentenek.

Te is meg szalontai is gyakorlatilag a pokédex feltöltésére használnátok, ezt tartom én is a legvalószínűbben működőnek, hogy párszázas cp-jű ritka lények cserélnének gazdát. De kérdem én, hogy ez miért jó? Hát a játék lényege pont nem ez, hogy pillanatok alatt meglegyen minden lény, nem véletlenül vannak ritka lények. Ha kimaxolod a pokédexet, akkor nincs miért menned(vagy legalábbis a legnagyobb indokkal kevesebb), ez hol érdeke a játéknak?

(#7412) geckowize válasza tompiheroe83 (#7411) üzenetére


geckowize
őstag

Ez igaz, úgyhogy valami balanszot biztos fognak belerakni ez ellen.

(#7413) Imy


Imy
veterán

Wigglytuff mennyire jó GYM-et védeni? CP1183 jelenleg 187HP-val. Lehetne feljebb tornászni, ha érdemes...

(#7414) Dr.NX válasza Imy (#7413) üzenetére


Dr.NX
addikt

Semennyire, most kapott egy 14%-os nerf-öt. Amúgy az összes poison hatékony ellene.

Elfogadom a sütiket.

(#7415) R3ĐßuŁŁ válasza Csárlibráun (#7369) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Én is megfogtam, egy kemény pidgey-ből "jött ki". Volt ám szemöldökhúzás miután átalakult. :C

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#7416) lm83


lm83
őstag

Csak nekem nem akar egy se átalakulni? Vagy mi fene... :F

(#7417) Gaborz1 válasza lm83 (#7416) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Ne aggódj. Az elmúlt 4 órában fogtam 29-et a Pidgey-Rattata-Spearow hármasból. Persze egyik se alakult át. Reggel 9-től úgy 50-60db-nál járhatok.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#7418) tomazin válasza R3ĐßuŁŁ (#7415) üzenetére


tomazin
veterán

Nalam is pidgey es szemoldokhuzas meg a kifagyas miatt volt :/

(#7419) lm83 válasza tomazin (#7418) üzenetére


lm83
őstag

Kb elkapok 2 pokemont, aztán ki is lép, akkor nem csak nálam ez a helyzet...

(#7420) harq55 válasza tompiheroe83 (#7406) üzenetére


harq55
kezdő

A példára:

Lapras 1089 82%
Tangela 1210 75%

;)

(#7421) MaciG válasza geckowize (#7410) üzenetére


MaciG
addikt

Ezt még mindig nem igazán értem mire jó a gen2... 150 lény bőven elég arra hogy lehessen őket variálni, csak nagyobb balance kellene, hogy ne csak 10-20 legyen használható. A gyűjtögetős része a játékbak meg már szerintem mindenkinek unalmas aki pár hónapja játszik így új funkciók kellenének (nem a trade)

(#7419) lm83: Nekem is ezt csinálja, szerencsére nem ilyen gyakran ,de mikor gym-ezés közben lép ki az bosszantó... Meg az utolsó frissítés óta olyan jelenség is létrejött, hogy a belepésnél nem találja a gps jelet (eddig mindig ott volt már), majd kis idő múlva megtalálja ,de nem oda tesz ahol vagyok, hanem szinte teljesen máshova és majd kb .fél perc múlva átrak a jelenlegi helyemre. És akkor azt még meg se említettem, hogy már olyan is van, hogy az indítás után egyből megfagy a progi, mielőtt még a mapot betöltené... :W
Komolyan mondom nem tudom mit csinálnak a niantic-nál, de mikor elkezdetem a játékot még nyáron, akkor rendesen futott, mostanra meg a sok frissítés után... Néha mikor egymás után jönnek elő ezek a hibák, már nagyon ott tartok, hogy belexarok az egészbe, felpakolok gépre valami progit és úgy játszom amég nem bannolnak...

BANZAII

(#7422) obi_van válasza Stockbauer79 (#7366) üzenetére


obi_van
kezdő

Bocsi ha ártatlanul bevádoltalak a csalással. Én csak azt tudom hogy a 2 nikcname (DarkMall74 és DarthFace79) sokszor van együtt egy gymben és azt hittem hogy egy user 2 profilja.
Azt viszont tanukkal tudom alátámasztani, hogy a dombóvári Béke Park-ban lévő gym-ben engem úgy vertek ki egymás után többször is, hogy a közelben nem volt senki, majd az új foglaló a DarkMall74 piros színű volt ! A gymhez elég közel kell menni, hogy aktív legyen a harcra és úgy nem lehet ott játszani, hogy ne lássa meg a másik játékos....csak távolról lehetett küzdeni. Az "úriember" azóta is fenn van a gymeken, mintha oda lenne betonozva. részemről lezártam a témát, a szükséges lépéseket megtettem.

(#7423) avmpg


avmpg
tag

Ditto megvan, de nem is figyeltem hogy jött, mert épp siettem felszállni egy vonatra.
Arra emlékszem, hogy a peronon még rányomtam egy utsó rattatára, megküldtem egy kis labdával, mire az ülésen ránéztem a telóra, már ditto volt. :)
Viszont amit írnak többen redditen, hogy ennyi várakozás és agyalás után túl könnyő megfogni, azzal egyet értek.
Tényelg valami speckóbb módon kellett volna ezt megoldani.

Trade:
Nem tudom hogyan lehetne megoldani csalás nélkül, de én adnék Chansey-t, vagy egy 1400as Laprast, vagy egy 388as Snorlaxot, vagy egy 2600 Gyarados-t egy Hitmonchanért. Vagy régió lockosokért.
Biztos lenne valaki aki elfogadná.

(#7421) MaciG:
Én nagyon várom a gen2-t! Jó lenne megint ismeretlen lényeket vadászni. Az volt a legizgibb része.

Nekem hibák terén két bajom van. Szintem mindkettő gps kezelési hiba. A túlgondolt algoritmus miatt.
1. Error gym fight közben.
2. "Try again later" stopnál, amikor ott állok már 5 másodperce...
És ez a második a legidegesítőbb.

(#7424) Palika71


Palika71
őstag

Tegnap fogtam 2 Dittót. Az egyik füstre jött, és Rattata-nak álcázta magát, a másik meg csak úgy magában, Pidgey formájában gubbasztott.
Az egyik CP82 de másik majdnem max. Kipróbáltam harcban őket.
A kicsi gyorsan összeomlott, de a nagy a 21-es szintű játékos 1827-es Dragonite-jára, kb. 2450-es Dragonite-á változott. Sajnos az ellenfél HP-ját nem örökli, de így is 1-1 ellen, ki tudtam ütni vele az ellen Dragonite-ját.
Szóval, nagyon számít, hogy milyen CP-je van a Dittonak.
(Itt szeretnék gratulálni a fejlesztők zsenialitásához, hogy most már az lv30-asok is vadul dobálják a PWR-eket, fogyasztva a rengeteg labdát... :) )

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#7425) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Eddig ha épületen belül voltam, közel az ablakhoz, akkor össze tudtam szedni pár km-t pusztán a jel elmászkálásából.
Tegnap óta viszont az emberem meg sem moccan, egy kicsit sem vándorol.
Más tapasztalt ilyet?

Elfogadom a sütiket.

(#7426) marositech válasza MaciG (#7421) üzenetére


marositech
senior tag

Én azt vettem észre totál android-niantic sajátosság.
iTelefonról tértem át droidra (csak a játék kedvéért), a GPS-ük valami atomfos.

Ha csak a GPS-t kapcsolod be és nem a wifit és a BT mellé, akkor fura mód egy fix helyre rak, a pontos helytől kb. 150 méterre. Ez van amikor egy helyen állsz.
Észrevettem, hogy ha egy utat bejárok akkor mindig ugyanúgy rossz helyre rak egy bizonyos sorrendben.
"BKV-zás" halott dolog, szinte használhatatlan. :(((
De érdekességként, ha Google Maps-t használok útvonaltervezőként (gyalogosan, kocsiban, bkv), akkor nem téved, soha.

3 különböző droid telefont teszteltem le, mind hasonlóak a hibák.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#7427) petyus_ válasza Palika71 (#7424) üzenetére


petyus_
senior tag

Pont erre gondoltam, hogy Ditto azért jött, hogy jobban fogyjanak a labdák :D

(#7428) bebe159 válasza marositech (#7426) üzenetére


bebe159
aktív tag

Nálam nincsen semmi gps gond androidon. Soha nem dobál és nagyon ritkán sétál pár métert, általában pontosan a helyre rak. Szerintem ez erősen függ a telefontól. Xiaomi RN3Pro van nekem.

(#7429) avmpg válasza bebe159 (#7428) üzenetére


avmpg
tag

Néha kicsit mászkál, dobál, de nem vészes. HuaweiP9lite

(#7424) Palika71
Én eddig is kapkodtam PWR-t LuckyEggXP miatt.
Most annyi változott, amióta több a mon rendszeresen szenvedek vele, hogy szinten tartsam a labdáim számát.
Az se lenne baj ha lehetne tradelni potionokat labdára. 100+ Max potionom van állandóan, és 50+ Max Revive. Nem győzőm eldobálni őket...

(#7430) bebe159 válasza avmpg (#7429) üzenetére


bebe159
aktív tag

Ezzel én is így vagyok. Labda 0-50, poti 200+. Ne dobáld el. Én pl azt csinálom, ha látok egy gymet ami nem kék, akkor lezúzom és ott hagyom fehéren (néha egy kis pidgeyt berakok, mert transferelni és evozni lehet az ájultat is). Kicsit később arra járok, megint lezúzom. Egy kis xp jár így a potiért, jobb mintha kidobálnám.

(#7431) Csárlibráun válasza Dr.NX (#7425) üzenetére


Csárlibráun
csendes újonc

Pontosan ugyan ez van nálam is... megvolt a fix hely a konyhában az ablaknál ahol elkezdett barangolni a muki, de most ellustult :O

(#7432) Palika71 válasza bebe159 (#7430) üzenetére


Palika71
őstag

Szerintem pokemon is azért lett ennyi, hogy ne győzzük labdával. :)

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#7433) -Faceless- válasza obi_van (#7356) üzenetére


-Faceless-
őstag

A jelentési rendszer automatikus, előtérbe helyezi a rövid idő alatt többek által jelentett embereket. Ha van lehetőség rá kérj meg még pár embert. Jobbat nem tudok. De a multi account miatt is jelentheted, az is éppen eléggé szabály ellenes.

[ Szerkesztve ]

(#7434) tompiheroe83 válasza -Faceless- (#7433) üzenetére


tompiheroe83
tag

Ez az info honnan van, h automatikus a rendszer és hogy előre veszi a sokszor jelentetteket?

(#7435) obi_van válasza -Faceless- (#7433) üzenetére


obi_van
kezdő

köszi, már be van jelentve 2-nél több account-al. ennek ellenére a mai napig aktív (fenn van a gym-eken).
azzal nincs bajom ha valaki sokszor harcol és kiver másokat, de az GUSZTUSTALAN hogy ezt otthonról teszi és így lehetetlen a normális játék.

(#7436) Atex válasza -Faceless- (#7433) üzenetére


Atex
tag

Ne vedd kötözködésnek, csak szeretném érteni.

Azért mert többen jelentik már igaz a jelentés- vagy vád?

Valaki írta, már előttünk, hogy mindig két account van együtt. Nálunk ez szinte mindig így van, sőt még szólók a csapattársaknak is, hogy van szabad hely. De az ellen is ezt teszi. Tehát ez sem bizonyít semmit.

Ez a jelentgetős dolog legalább olyan rossz, mint a gépek, vagy a fakegps. Ha nem lehet 100%-osan bizonyítani. Ártatlan embert kizárni?

El tudom képzelni, hogy van valami amiből ők ezt a jelentés alapján ki tudják szűrni. Ha igen akkor ezt miért nem teszik automatikusan? Sok adat, folyamatos vizsgálata túl leterhelő?

Ezeket nem azért írtam, hogy ne értenék egyet a inkorrekt játékosok kiszűrésére. De sok mindenre magamra ismertem azzal amit leírtatok:

-ismétlődő accountok a gymekben
-soha nem látott senki (nagy valószínűséggel), ha engem látnak is, a fiam a lesötétített hátsó ülésen nem látszik. Volt, hogy még az ellen a helyszínen volt, én mentem tovább, és később mentem vissza.
-ha lehet, nagyon rövid időn belül visszafoglalok
-általában elhagyott helyen gymezek

Amúgy mivel nem tudom, hogy működik a rendszer pontosan, még a telefon váltást is félve tettem meg. A SGS7 helyett Thoron játszom, de amikor a Thor lemerült nem mertem visszakapcsolni az S7-en. Illetve a mobilnet megosztáson is izgulok, mert nem tudom ezt nem számítják e Multi Acc-nak. Ennek ellenére megosztjuk a netet mikor melyikünknek erősebb.

Kicsit más téma, a Multi Accounttal kapcsolatban. Nálunk az ellen azt csinálja, ha elkezdünk felhúzni, egy olyan helyen gymet ahol általában mi uraljuk a terepet, akkor ahelyett, hogy levernék egyből bedobálnak 10-200CP közötti monokat (főleg valami rovart). Nem kezdő gyerekek 20+ LVL szintű, és ugye a mi csapatunknak megfelelő szinű acc-al. Na mikor a második mon egy 1500+-os Lapras, húzd fel a gym Prestige-ét. Erre szinte csak a Multi Acc lenne a megoldás, de mivel az tiltott, nem húzzuk tovább megvárjuk míg valaki leveri a gymet.

A fentiek ellenére a tiszta játék híve vagyok, a csalásom kimerül abban, hogy használunk néha autót, térképet, IV calculatort.

[ Szerkesztve ]

(#7437) tomazin válasza Atex (#7436) üzenetére


tomazin
veterán

Azert ennyire ne durvuljunk mar. Csalas lenne az auto, a 2telefon, h egyutt mentek? Lofatyott. Azert ne foglalj, mert bejelentenek? En nem foglalkoznek a sok gyikkal. Jah en is harmincas vagyok es a legkisebb mertekben sem erdekel, h mit gondolnak arrol, h ezzel jatszom..

(#7438) tompiheroe83 válasza Atex (#7436) üzenetére


tompiheroe83
tag

Tökéletesen egyetértek veled Atex a jelentgetéssel kapcsolatban és ezért van, hogy a jelentgetés NEM működik és sose működött, hála az égnek. Mert az emberek képtelenek lennének ezt a funkciót használni. Szemünk előtt játszódó élő példa obi_van melléfogása(stockbauer79).

[ Szerkesztve ]

(#7439) obi_van válasza tompiheroe83 (#7438) üzenetére


obi_van
kezdő

bocs hogy közbeszólok, igaz hogy melléfogtam az egyik account tekintetében (ezért elnézést is kértem), de a másik bizonyítottan nem volt ott a gym mellett, ezt többen láttuk.és a gym környéke pedig belátható kb 100 m-es részben, úgyhogy nem volt autóban sem máshol aki akkor harcolt !
a csaló lett jelentve.

(#7440) Atex válasza tomazin (#7437) üzenetére


Atex
tag

Ja nem azért kerülöm a nyilvánosságot a gymeknél, mert mit szólnak. Inkább azért mert nem vagyok jó konfliktus kezelő, inkább kerülöm. :))

Illetve jó kicsit titokzatosnak lenni.

Lehet rangidős vagyok köztetek ('75), de egyáltalán nem zavar. Az ismerőseim tudják, a falubeliek tudják, hogy játszom. Egyáltalán nem zavar, büszke vagyok rá. A korombeliek mit csinálnak? Otthon ülnek nézik az agymosó TV műsorokat, FB-oznak. De nem ítélkezem aki ezt teszi, így senki ne tegye velem se. Gondolok egyet és tekerek 20 kilométert, éjszaka. Ez a játék jót tett velem. Életmódot változtattam, normálisan eszek, egyre többet mozgok, fogytam 22 kg-ot. Jó nem a Pogo miatt, de biztos nem hátráltatott benne.

(#7441) Atex válasza tompiheroe83 (#7438) üzenetére


Atex
tag

Köszönöm, teljesen így gondolom én is.

(#7442) Atex válasza obi_van (#7439) üzenetére


Atex
tag

Én nem a Te esetedre értettem. Nem ismerlek. Elhiszem, hogy neked igazad van. Beszéltünk már róla, hogy én is részese voltam egy ilyen küzdelemnek szeptemberben. Mint írtam nem forgalmas, sőt kietlen helyeken gymezem főként, egyértelmű távoli játékosok voltak.

De!

Nem mindenki olyan mint Te! Gondold el akit Te feljelentettél, bosszúból csinál újabb 3 Accot és mindhárommal feljelent téged. Bannolhatnak?

Az igazunkért nekünk kell megküzdeni, nem teheti más.

(#7443) MaciG


MaciG
addikt

Ha google accountom van, azt át lehet valahogy konvertálni PTC-sre?

Ditto akkor ezek szerint csak az ellenfél alakját és támadásait másolja le, de a statokat nem? (atc, def, stam)

BANZAII

(#7444) tomazin válasza Atex (#7440) üzenetére


tomazin
veterán

Wow azert az szep, grat.

MaciG: nem lehet attenni az accot.

[ Szerkesztve ]

(#7445) #33253120 válasza bebe159 (#7428) üzenetére


#33253120
törölt tag

S7 Támogatott telefon, mint cövek be van verve megfelelő lefedettség esetén.
S5 Mini, nem támogatott apkmirroros telepítő van rajta, nagyon durván eltér az útról ugyanazon a mifi-s hálózaton
Akár ugyanakkor is.

(#7446) bebe159 válasza MaciG (#7443) üzenetére


bebe159
aktív tag

Hát a cp-je is megnő, de lehet, hogy az is csak dísznek, mert kisebbet üt, hamarabb hal a nagyobb ellen. Kipróbáltam poénból haverral, a 432-es ditto 980-as lett a 800 valahányas Chansey ellen. Azt elfelejtettem , hogy gym védőként mekkorára nő.

(#7447) MaciG válasza tomazin (#7444) üzenetére


MaciG
addikt

Nagyon kár érte :(
Egyik haverom már régebben is mondogatta, hogy majd ha megunom, ő pálinkáért cserébe átvenné az accot, és most nem arról van szó, hogy unom, de egyre többször lép ki a játék indokolatlanul, így meg szinte lehetetlen gym-ezni és ezáltal elveszti a játék az értelmét a számomra, így ma komolyan elgondolkodtam rajta hogy átadom neki. De mivel google account így akkor nem tudom, hiszen ezt a google fiókomat ezért elég sok mindenre használom, annyira meg nem közeli barátról van szó, hogy tudja a jelszót :F

BANZAII

(#7448) Phrascarica válasza Imy (#7382) üzenetére


Phrascarica
csendes tag

Most próbáltam, működik. Engem az így szerzett 149 ezer XP, fél óra alatt átrepített az 54-es szinten és 23-ról rögtön 25-ös lettem :)

(#7449) obi_van


obi_van
kezdő

megvan az első Ditto-m (Cp 97),31/31 Hp, Incense közben jött Rattata -ból :DD

(#7450) danee992


danee992
tag

Sziasztok! új vagyok itt és segítséget szeretnék kérni; van aki tudna segíteni hogy rootolt telefonon menjen a PoGo? LG G2/BlissROM 6.4
Már sok helyen utánaolvastam de egyenlőre csak régebbi linkeket leírásokat találok.

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.