Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) #33253120


#33253120
törölt tag

Nem tudtam megpörgetni.
:D
Biztos olyan régi, hogy megkövesedett... Már a szine sem az igazi... ;]

Jobb lett volna ha lefotózom, de pont kapásom lett.

[ Szerkesztve ]

(#6302) joergie válasza robertinyo70 (#6298) üzenetére


joergie
őstag

Moveset és IV már adott akkor, amikor megjelenik a térképen, tehát ha többen kapjátok el ugyanazt a lényt, ugyanaz lesz a moveset és az IV. A cp(vagyis inkáb a lény szintje) viszont egyén szerint random lesz. ha fejleszted, csak a szintje lesz magasabb.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#6303) lm83


lm83
őstag

O, már van 0.41.3 is? :F

(#6304) MaciG válasza lm83 (#6303) üzenetére


MaciG
addikt

play áruházban még nincs

BANZAII

(#6305) TazLeacher válasza lm83 (#6303) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

41.2. Nem?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6306) lm83


lm83
őstag

Playen még nincs semmi.
apkmirror-on néztem van tegnap 0.41.2
ma meg már 0.41.3 is

(#6307) lm83 válasza lm83 (#6306) üzenetére


lm83
őstag

Na megvan már play-en is az új verzió.

(#6308) KFORboy


KFORboy
senior tag

MEGJÖTT AZ ÁPDÉT ! :Y

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#6309) HummeRC válasza KFORboy (#6308) üzenetére


HummeRC
senior tag

Neked lehet, nekem még semmi. Mondjuk a legutóbbi frissítés is majd 3 nappal később jött meg nekem, mint itt a többieknek. :)

(#6310) Imy


Imy
veterán

Az EEVEE evolve irányítás már nem megy? Megváltoztattam a nevét Rainerre, de Flareon lett...

(#6311) lm83 válasza HummeRC (#6309) üzenetére


lm83
őstag

Nekem is múltkor olyan sokára jött, de most már ott volt a play-ben.

(#6312) Coulson válasza Imy (#6310) üzenetére


Coulson
tag

Már nem. Talán az Umbreon és Espeon esetében újra lehet majd az Eevee evolúcióját irányítani...

(#6313) Jazz


Jazz
veterán

Tud valaki olyan power up calculatort ahol meglehet nézni az egyes lépcsőfokokat is az elméleti power up-olás során, nem csak azt hogy mennyi stardust kéne a max szinthez?

Pl.: 206CP-s 95%os Eeve. Adott lvl-en mennyi CP lenne a max, ehhez mennyi sturdust kéne, ÉS ha nem a max érdekel, hanem ott megakarok állni ahol a 2500/3000 stardust váltás lenne (kb. a "csík" 90%-a), ott mennyi CP lenne, és addig mennyi stardust-ot kéne elhasználni?

free your mind

(#6314) bebe159


bebe159
aktív tag

Kíváncsi lennék mennyit lehet most evolveolni. Most van 77-em, még szerintem holnap gyűjtök.

(#6315) zolisx4


zolisx4
őstag

Sziasztok
iOS ra nem jött frissítés még 1.9.0 infót sem olvastam hogy mikor jön,valaki olvasott róla??

(#6316) TazLeacher válasza Jazz (#6313) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tessék

De ugye a 206-os CP-s Eevee kalkuláció csak vicc volt...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6317) geckowize válasza bebe159 (#6314) üzenetére


geckowize
őstag

Pokemongohub.net-en olvastam valamelyik postban, hogy 25 helyett 20 sec "csak" az animacio, ugyhogy ne varj nagyon sokat... En alig szarakodtam, volt, hogy nehanyszor lassu voltam es par masodperccel kesobb nyomtam be az evolve-ot, mert kozben mast csinaltam (lvl 28on annyira nem erdekes mar, hogy vajon a pidgeybol meg rattatabol mi lesz), es 68k xp-t sikerult osszeszednem. Hozzateszem ugy, hogy meg uj pokedex register se volt.

(#6318) bebe159 válasza geckowize (#6317) üzenetére


bebe159
aktív tag

Hát azért számít az az 5 mp :) Inkább nem vártam vele. Volt pár új pokémon is, 78k-t sikerült összeszedni :D

(#6319) hitman77 válasza zolisx4 (#6315) üzenetére


hitman77
senior tag

Közben kijött iOS-re is.

(#6320) MaciG


MaciG
addikt

gym-ek edzésére.
Jól értelmeztem, hogy ahhoz, hogy egy legyőzött pokemon után a maximum 1000 presztízst kapjam akkor legalább "fele olyan erős" pokemont kell választanom cp alapján? pl. ha egy 2000-es lény ellen 1000 vagy annál kisebb cp-vel tudom ezt az ezer presztízst elérni?

BANZAII

(#6321) joergie válasza bebe159 (#6318) üzenetére


joergie
őstag

Valóban, ha eddig sikerült fél óra alatt 65-öt evolvolni, az 27,7sec átlag egy evolve. Ha átlag ugyanezt hozod, 5mp-el rövidebb animációval, az átlag is nagyjából 5sec-el lesz kevesebb, ez azt jelenti hogy 79 evolve fér bele, ami 14ezer XP. Számít az 5 másodperc(ha annyit rövidítettek).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#6322) geckowize válasza MaciG (#6320) üzenetére


geckowize
őstag

"legalabb" helyett "legfeljebb", nem?
Amugy tenyleg jo lenne tudni, hogy mi er mennyi prestige-t ebben az uj gym trainelesben.

(#6323) HummeRC válasza lm83 (#6311) üzenetére


HummeRC
senior tag

Igazad van, most valóban gyorsabb volt. Reggel már nekem is megjött. Még nem tudom mi az, mert annyit nem láttam, de pokefogáskor kiír a poke feje fölé valamilyen elemek logóját. Meg más színű a tojáskeltetés megtett távolsága. Mást még nem vettem észre.

(#6324) Imy válasza MaciG (#6320) üzenetére


Imy
veterán

Ma mentem edzeni gym-ekbe.
Változott:
Mert most 6 pokémonnal kell edzeni.

Ez szívás mert sok incense és revolve bánja....

Jó, mondjuk most 6 gym-ben benne vagyok. Holnap lehet még bepróbálkozok még egybe, ma nem volt türelmem...

(#6325) MaciG válasza Imy (#6324) üzenetére


MaciG
addikt

Incense?

Edzheted ugyanúgy eggyel is, és ha az meghalt feladod. De ha nem tudod feléleszteni akkor feladod mielőtt meghalna vagy másikra váltasz

BANZAII

(#6326) nauro válasza joergie (#6321) üzenetére


nauro
aktív tag

Leteszteltem en is, 86 poke bele fert egy lucky egg korbe.

(#6327) Imy válasza MaciG (#6325) üzenetére


Imy
veterán

Bocs elírtam. :)

Ha feladom akkor is kap a GYM pontot?

(#6328) Aramir válasza Imy (#6327) üzenetére


Aramir
őstag

Igen, ha egyet legalább legyőztél.

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#6329) joergie


joergie
őstag

Pokedex szerint láttam Snorlaxot, Aerodactylt és Exeggutort. Én erről nem tudok :F

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#6330) bebe159 válasza joergie (#6329) üzenetére


bebe159
aktív tag

Rábökhettél egy gymre amiben voltak. :)

(#6331) #33253120


#33253120
törölt tag

Mióta van inaktivitás figyelés?
Kiraktam a telefont az asztalra, és mire visszamentem egy Magnemite-os recapthca fogadott. :)

(#6332) joergie válasza #33253120 (#6331) üzenetére


joergie
őstag

Múlt héten jött a captcha login.
Más. Frissítettem tegnap 0.41.4-re. Growlithe-ot sétáltatok mostanában, 25km-t tettünk meg együtt, már 44-45nél járt a growlithe candy, erre ma nézem, és 33!!! Harminchárom. Hova lett 11-12 candym? Nem is tudom honnan szedte, 38-al kezdtem el sétáltatni. írtam is nekik reportot, hogy nemá, de akkoris. Már épp néztem volna, mit fogok utána sétáltatni...

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#6333) geckowize válasza Imy (#6324) üzenetére


geckowize
őstag

Incense es revolve? Potionre es revive-ra (rivajv, nem rivju, ahogy nehany embertol hallottam) gondoltal, nem?

Amugy nem ertem a felhaborodast, pont az a jo, hogy nem vagyunk rakenyszeritve arra, hogy egy db olyan pokemont valasszunk, ami a legfeljebb akkora cp-s, mint a leggyengebb bentlevo cpje es meg jo is legyen ellene type szerint.... Es akkor azzal kilepegetni, potion, revive... Igaz, nemtom gym prestige-ben egy-egy gyozelem mennyit er most, az uj 6 trainelos rendszerben, de mindenkepp jobb elmeny az erosites, mint az elobb leirt modszerrel...

Azt vettem eszre, hogy amikor belepunk sajat gymbe, csak a leggyengebb pokemon cpjet csokkenti, de mennyivel? Annyival, hogy a legerosebb pokemonod cpjenel kicsivel legyen csak tobb?

(#6334) herni


herni
tag

Üdvözlendő hír (már akinek): [link]

Samsung Galaxy Spica -> Galaxy Ace -> Galaxy S -> Galaxy S II -> Galaxy S4 LTE

(#6335) tomazin válasza herni (#6334) üzenetére


tomazin
veterán

Marmint melyik resze udvozlendo? Az, hogy az amugy is akksizabalo jatek meg tobbet eszik, vagy hogy a rootolt telosok mind abbahagytak, vagy hogy a map hianya miatt megint egy csomoan abbahagyjak? Eszaki felteken jon a tel. A kmszamolas tovabbra is szar. Abbol latom, h a varosban is rengetegen abbahagytak, h minden gym sarga egy honapja. Elotte minden nap 3x valtott szint. A captchat csak innen forumrol tudom, mert nem frissitettem, helyette inkabb toroltem.
Nem az apit kene elbatyni, hanem a botokat szurni. Leszedni a botot es megnezni mit csinal, miben ter el a normal jatekosoktol majd ban. Jah, hogy eppen egy 80k-s telefonnal kepes volt atrakni a borarosrol az elte ik deli epuletehez?(nem pestieknek:a duna masik oldalara, kb 500mrel delebbre)
Szerintem nagyon rossz iranyba tartanak.

[ Szerkesztve ]

(#6336) tomazin válasza tomazin (#6335) üzenetére


tomazin
veterán

Lejart a mod:
Nem gondoltam volna az elejen, mikor akkora volt a nepszerusege, h az ingresses hangoknak igazuk lesz, pedig itt is pontosan azt csinaljak mint ott: tesznek a communityre.

(#6337) lm83 válasza tomazin (#6336) üzenetére


lm83
őstag

Sztem arra gondolt a kolléga, hogy az üdvözölendő, hogy mindezt valaki szóvá is tette :)
Olyan valaki aki azért elég fajsúlyos a játék szempontjából.

(#6338) Jazz válasza TazLeacher (#6316) üzenetére


Jazz
veterán

Az a link nem engedi kiválasztani az eevee-t.

Nem vicc. Egyszerűen nem találni magasabb szintű eevee-t jó %-al. Ezért végső megoldás lehet a low cp de 95%+ -os eevee felhúzása. Next power up 800stardust. Jó lenne tudni mennyibe fájna ha a 3000/3500 stardust váltásig felakarnám húzni.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#6339) TazLeacher válasza Jazz (#6338) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ott van a link, meg tudod nézni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6340) Jazz válasza TazLeacher (#6339) üzenetére


Jazz
veterán

Most már engedi kiválasztani eevee-t, de még mindig nem mutatja/nem tudja azt amit leírtam. Csak annyit tud hogy a max lvl-ig (lvl 40-en) 260k stardust, meg 300+ candy kellene. -.- Ezzel nem sokra megyek.

Te kipróbáltad azt az oldalt, vagy csak belinkelted?
Mondd meg nekem légyszi, hogy lvl23-on, egy 208CP-s, 95%os eevee, 43HP-val, power up nem volt, next power up 800 star dust: Mennyi stardust kellene a 3000/3500CP váltásig, ami kb. a csík 90%-a??
Ennyi kellene.
De ha ezt nem tudod, az is jó ha azt megmondod hogy adott lvl-en a max cp-ig felhúzva (ami kb. 650cp), mennyi stardust kellene.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#6341) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Kezd kicsit elegem lenni a játékból.
Néha előjön az unable to authenticate probléma úgy, hogy a nevem teljesen tiszta, csalásmentes volt mindig is, és most is. A telefon nem rootolt. Majd egyszer csak elmúlik, és bejutok.

Valamint, néha csak akkor enged belépni, ha előtte törlöm a bejelentkezési adatokat az alkalmazásközpontban.

Kicsit szerintem már túlzásba viszik a védelmet, rengetegen nem tudnak játszani, akik nem is csaltak sose vele...

Kis plusz infó: a másik nickem, amit fake gps-el vittem fel 26. szintig még mindig él és virul, ergo azok a játékosok, akik ezt ésszel használták, még simán játékban vannak, max most már telefonnal viszik tovább, de ugye előtte szépen begyűjthették a legjobb pokékat.

[ Szerkesztve ]

(#6342) TazLeacher válasza Jazz (#6340) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Most nem fogom neked kiszámolni, ha nem baj. Ott a csúszka, annak segítségével elég könnyű. Pl. Lvl40-ig kell 300 candy éd 100.000 dus. Odahúzod a csúszkát lvl25-re, akkor mar csak 200 candy kell és 60.000 dust. Tehát ebből következik, hogy lvl 25-re 100 candy kell és 40.000 dust. Ennyi.

Az mondjuk egy másik kérdés, hogy evolve előtt sosem powerelünk.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6343) Jazz válasza TazLeacher (#6342) üzenetére


Jazz
veterán

Nem is akarunk powerelni. Viszonyszámnak kell....

free your mind

(#6344) tomazin válasza lm83 (#6337) üzenetére


tomazin
veterán

Akkor bocsanat, en teljesen azt vettem le, h a csalok ilyesforma uldozese udvozoldendo.

(#6345) lm83 válasza Jazz (#6340) üzenetére


lm83
őstag

Te kipróbáltad azt az oldalt, vagy csak belinkelted?
Mondd meg nekem légyszi, hogy lvl23-on, egy 208CP-s, 95%os eevee, 43HP-val, power up nem volt, next power up 800 star dust: Mennyi stardust kellene a 3000/3500CP váltásig, ami kb. a csík 90%-a??
Ennyi kellene.

Ha jól számoltam 58300, de ez a fél szintektől is függ.
Helyesbítek, 59900, ha azt mondtad 95%-os skkor csak 7-es szintű még, nem 8.

[ Szerkesztve ]

(#6346) MaciG válasza tomazin (#6335) üzenetére


MaciG
addikt

Mi az a "captchat"? :F
Nekem az nem világos, hogy miért fáj az a niantic-nak, hogy az emberek térképeket használnak. Az csak előre lendíti a játékot. Mert ha lenne a shop-ban olyan, hogy veszel térképet ami pl. 30 percig mutatja a közelben lévő pokemonoknál hogy merre van, akkor értem, mi lenen a baj, de így? ...

Nekem bő egy hete olyat csinál a játék, hogy random csak úgy kilép. Másnak van-e ilyen?

BANZAII

(#6347) -Faceless- válasza MaciG (#6346) üzenetére


-Faceless-
őstag

Nekem random kifagy, úgy napi egyszer elő szokott fordulni. De nem kapok hiba üzenetet sem, csak szimplán úgy viselkedik mintha túlterhelné a telefont, és lefagyna mem hiányban. Ilyenkor totál belassul annyira, hogy az alkalmazás váltót alig tudom megnyitni, többször újra is kellett indítani a telót. (redmi note 2, 2GB Ram)

Amúgy meg még éppen a fejlesztés közepén tartanak, szóval honnan tudod, hogy nem lesz fizetős térkép?
Szerintem biztosan lesz map is a store-ban csak nem akarják kiadni, amíg van alternatíva.

Captcha

[ Szerkesztve ]

(#6348) MaciG válasza -Faceless- (#6347) üzenetére


MaciG
addikt

Értem. De nekem nem kért eddig sosem ilyen captcha féle azonosítást, logginál pl.
Én sem kapok hibaüzenetet, csak úgy kilép... (galaxy j5)

BANZAII

(#6349) Jazz válasza lm83 (#6345) üzenetére


Jazz
veterán

Köszi. Akkor ennyit nem ér meg. A pmon szintje gondolom a kari leveljétől függ. Egyenes arányban áll?

free your mind

(#6350) tomazin válasza MaciG (#6348) üzenetére


tomazin
veterán

mert nem voltál elég ideig inaktív.
én pl. csináltam azt, hogy kiraktam az asztalra, gpst nem talált, úgyhogy mindenfelé futkározott és számolta a km-t. na ezt pl ezzel kiszűrték.
de azt is, hogy zsebrerakod a telefont, úgy hogy fusson ez a csoda, és közben sétálsz, biciklizel, stb. akkor a captcha után már nem fog semmi számolni.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.