Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6151) tompiheroe83 válasza Asab87 (#6148) üzenetére


tompiheroe83
tag

Nekem is csinàlja, azt írják, h valóban az ő szerver oldalukon van a hiba, próbálkozni kell többször, egyszercsak beenged ;)

(#6152) Asab87 válasza tompiheroe83 (#6151) üzenetére


Asab87
csendes tag

Csak mert tojás nyitás kicsit bebugolt és elkezdtem kicsit parázni. 2 óránként beloggoltam és nyitott egyet ....

(#6153) torik


torik
senior tag

Ma tettem egy kört a városban és töredékét fogtam annak amit eddig. Az időjárás ennyire befolyásolja a játékot? Mi lesz itt télen? Semmi? :D

All that and a bag of chips

(#6154) joergie válasza torik (#6153) üzenetére


joergie
őstag

A Duna fagyos jegén szánkázó Dewgong és Lapras lesz a sláger ;]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#6155) freezer922 válasza torik (#6153) üzenetére


freezer922
aktív tag

Szerintem ez random, de mindig idegelt, hogy néha elmentem biciklivel, hogy na most mindent ami feljön elkapok, erre negyed annyi poke spawnol... Aztán haza kullogok mert kell a fenének még 2 rattata és ráscannelve tele van minden jóval az ahonnan jöttem.

(#6156) KFORboy


KFORboy
senior tag

Meglehet most érte utol a pallos a fastpokemapot...
Akárhova kattintok szkennelni, folyamat pirosat villan a gomb, nem szkenneli a zónát, nem mutatja ott a monokat.

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#6157) MaciG válasza KFORboy (#6156) üzenetére


MaciG
addikt

Most néztem, nálam megy tökéletesen.

BANZAII

(#6158) KFORboy válasza MaciG (#6157) üzenetére


KFORboy
senior tag

Igen... most már megy megint.
Csak volt egy ilyen random fél napos leállás.

Belegondolva... eléggé elvenné a kedvem az egésztől ha ezt a tele megszorításokkal mappot is kifingatnák

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#6159) torik


torik
senior tag

Kinglert nagyon nem éri meg tápolni? :D esett egy 96%-os de akárhogy nézem sehogy sem túl erős.

All that and a bag of chips

(#6160) tompiheroe83 válasza torik (#6159) üzenetére


tompiheroe83
tag

Kingler majdhogynem a leggyengébb, eszedbe ne jusson tápolni! Ezt nézd meg, jóindulattal kb az első 30-on lehet elgondolkodni, h megéri-e tápolni.

(#6161) tompiheroe83 válasza torik (#6159) üzenetére


tompiheroe83
tag

Az IV meg tök mindegy, ha van egy 1500-as meg egy 2000 cp-s ugyanolyan lényem és eldöntöm, h 10-et húzok rajta, nyilván a magasabb cp-set éri meg, tök mindegy, h mik az IV-k, úgyse fogom kimaxolni.
Ott lehet variálni, h pl volt most egy 708-as meg egy 710-es charmanderem, az alacsonyabbnak 84-es, a 710-esnek 63-as IV-je volt, jó akkor a 708-ast húztam fel.
Amíg nem az a cél, h elérd a 40-es szintet addig tök felesleges ezt az értelmetlen(matematikailag értelmetlen!) IV-t hajkurászni.

(#6162) torik


torik
senior tag

Közben megejtettem egy evolve hullámot tojással. Nem kicsit örültem hogy lesz egy ~1600as Arcanine, és igazából csak azt reméltem hogy ne a létező legrosszabb movesetet kapja. Hogy mi lett belőle azt gondolom nem kell részleteznem. Egy fire alapú támadása nincs szerencsétlennek.

Piszokmód csalódott vagyok :(((

All that and a bag of chips

(#6163) tompiheroe83 válasza torik (#6162) üzenetére


tompiheroe83
tag

A bulldoze az tényleg egy tragédia, de a bite az legalább supereffective hypno ellen.

(#6164) torik válasza tompiheroe83 (#6163) üzenetére


torik
senior tag

Reméltem hogy ez lesz az a szörnyi amit majd folyamatosan fogok tudni tápolni ahogy lépem a szinteket mert elég jóféle, de így felejtős, már le is cseréltem mint buddy-t.

All that and a bag of chips

(#6165) Boborján


Boborján
tag

Ahogy látom megint nest váltás volt mert Szegeden a Széchenyi hemzseg az exeggcuteoktól. Az aradin meg slowpokeok vannak.

(#6166) -Faceless- válasza Boborján (#6165) üzenetére


-Faceless-
őstag

Őszintén hála az égnek, borzalmas volt a széchenyin ez a saláta nest.
Bár amennyien kivánszorognak ilyen időben kapjanak már legalább valami jutalmat.

[ Szerkesztve ]

(#6167) freezer922


freezer922
aktív tag

Bp Erzsébet téren pedig charmander nest lett. Az a fajta amiből folyton van egy pár ^^

(#6168) Sefule válasza KFORboy (#6158) üzenetére


Sefule
tag

Úgy tűnik, a Niantic teljes erővel megy a térképek ellen :( Tegnap óra a lekérdezésekre capchát vezettek be, a fastpokemapos srác eléggé ki van akadva, a twitterén gyakorlatilag temeti a térképet. Megyeget azért valahogy, csökkentett üzemmódban.
Eddig visszanézve kb. havonta volt nestcsere, de most a capchás "újítással" együtt mintha az is lett volna. Nem tudom, hogy a térkép problémái miatt, vagy sem, de nincs már Magmar a Margitszigeten, és a Városligetből is eltűntek a kígyók, de nem látom, hogy lenne helyettük más tömeges :(

(#6169) Sefule válasza freezer922 (#6167) üzenetére


Sefule
tag

Az Etele út Tétényi-Fehérvári közti szakasza Exeggcute nest, a Bikás parkkal átellenben meg Omanyte-ok jönnek.

(#6170) marositech


marositech
senior tag

Van Tangela nest pöstön or büdán? Segítsetek! :R

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#6171) Sefule válasza marositech (#6170) üzenetére


Sefule
tag

Nincs. :(

(#6172) Sefule válasza Sefule (#6168) üzenetére


Sefule
tag

Jáj, a Városligetben úgy tűnik, kacsák lettek T_T
Viszont a Vérmezőre Bulbák jöttek.

[ Szerkesztve ]

(#6173) hitman77


hitman77
senior tag

Growlithe-ot hol találok? Egyenlőre csak egy 56%-os van ami 630cp. Nagyon szeretnék egy Arcanine-t, de várnék egy jobb alapra.

(#6174) TazLeacher válasza Sefule (#6169) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

:R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6175) szbxvr


szbxvr
tag

Kit figyelmeztet rajtam kívül kedvesen a játék hogy frissítsem?
Nem enged tovább, még a 0.35-ös builden vagyok.
Valaki meg tudta oldani ezt a rohadt idegesítő dolgot? :Y

ASUS X550V--GTX950M--Intel i5 6300HQ|.......|iPhone SE 32gb

(#6176) MaciG válasza szbxvr (#6175) üzenetére


MaciG
addikt

Elvileg márasfél hete force update volt. Eddig hogy tudtál még a 0.35el játszani? :)

BANZAII

(#6177) Sordoran válasza szbxvr (#6175) üzenetére


Sordoran
addikt

Én már 2 hete rá se néztem játékra, de ha frissítést kér, akkor nincs mit tenni, frissíteni kell. Mivel rootolt a telefonom, és 4.3 is, így én felhagytam vele már ezelőtt, kár érte, remélem 0,5-1 év múlva ha váltok telefont még meglesz a profilom, persze feltéve, hogy lesz új tartalom is. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#6178) szbxvr válasza MaciG (#6176) üzenetére


szbxvr
tag

Akkor lehet az miatt, az a helyzet hogy rá se néztem a játékra fél hónapig, mondom milyen fasza lenne nyomatni egy kicsit. De hát sajnos elég hamar kedvemet szegte ez. Úgy látszik a Niantic nem hagy fel a felhasználókkal való kicseszéssel.

[ Szerkesztve ]

ASUS X550V--GTX950M--Intel i5 6300HQ|.......|iPhone SE 32gb

(#6179) szbxvr válasza Sordoran (#6177) üzenetére


szbxvr
tag

Frissíteném de egy unroot nem ér ennyit. :(

ASUS X550V--GTX950M--Intel i5 6300HQ|.......|iPhone SE 32gb

(#6180) torik


torik
senior tag

Időközben leülepedett bennem a tegnapi csalódás nagyjából, és azt kell mondjam hogy nem érzem fair-nek a dolgot. Rendben hogy eddig is így volt de amíg nem tapasztaltam meg addig úgy nem gondoltam bele komolyabban.
Csomót jártam a várost csak azért hogy összeszedjem a kellő candy-t (még csak térképet se használtam egyszer sem) hogy meglegyen az evolve, és a rengeteg ráfordított energia után kiszúrják a szemem a létező legpocsékabb moveset-el. Elég rossz dizájnnak tartom hogy megharcol érte az ember aztán a legvégén a vakszerencse dönt a dologban.
Ráadásként ez lett volna az első olyan komolyabb szörnyi amivel tényleg lehetett volna érvényesülni komolyabb szinten, minden más csak 1200 körüli piszlicsáré vacak, Hypno-k Golduck-ok hada.
22-es vagyok és akkor még csak most kéne komolyabban nekiállni a dolognak, hátha a következő majd jobban sikerül. Így hogy Miskolcon járok jobb esetben 1-2 órát hétköznap ez egy nagyon-nagyon hosszas folyamat lesz (csak hogy pesti kollégáim is átlássák a dolgot, itt azért jóval gyérebb a felhozatal mennyiség és minőség téren is) :D

Hát most biztos nem. Ha majd javítanak ezen a dolgon valamit akkor lehet újra belenézek de én most pihenőpályára teszem a játékot. Sok reményt nem táplálok mert ha láttátok mi a legújabb frissítés akkor tudjátok hogy érdemi update a közeljövőben mérsékelten várható.

Bocs a wall of textért de ez most így kikívánkozott :))

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#6181) MaciG


MaciG
addikt

(#6182) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Ha egy pokémontípus összes példányát evolve-olom , ettől kvázi elfogy attól még a példányhoz tartozó maradék candy megmarad, igaz? :F

torik: sajnálom, de teljesen megértem. Én most 24-es lettem tegnap, és van 2 water dust-os evo-m, amik a powerup-ok miatt közel 2000-esek. Nem ugyanaz..

Én most azzal szórakozok, hogy estére meglegyen a közeli 3 db gym szééép sárgának, mint én, és az akkor 30 aranyka :)

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#6183) MaciG válasza MrCsiT (#6182) üzenetére


MaciG
addikt

Megmarad a candy, csak amég nem fogsz egy újat, nem látod mennyi is van az adott típusból.

BANZAII

(#6184) Jazz


Jazz
veterán

Tud valaki egy jó, működő oldalt (böngészőből futtatható) ami megmutatja a pokestop-okat?

free your mind

(#6185) MaciG válasza Jazz (#6184) üzenetére


MaciG
addikt

Ez elég sokat mutat, bár biztos van ami nincs rajta.

BANZAII

(#6186) Jazz válasza MaciG (#6185) üzenetére


Jazz
veterán

Köszi. És működő pmon térkép? Már a fastpokemap sem működik. :( Ez elég rossz hír azoknak akik olyan helyen laknak ahol kis túlzással patkány kukac van csak, balbasur szökőévente, dragonite meg csak fényképen.:)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#6187) MaciG


MaciG
addikt

Azt tudja-e valaki, hogy egy gym támadásánál mi szerint rakja sorba a 6 pokemont, illetve mi szerint választja ki automatikusan őket? ( Én azt hittem, hogy az szerint mi-mi ellen jó, de ma pl. egy vaperont adott elsőnek egy másik vaperon ellen, holott van exeggutor-om is ami még erősebb is ).

(#6186) Jazz: Most ezekre is rászállt a niantic, így van hogy működik egy oldal, aztán meg nem.

BANZAII

(#6188) Jazz válasza MaciG (#6187) üzenetére


Jazz
veterán

Ez jó kérdés. Eddig én is így gondoltam. Akkor bukik az elmélet. Ráadásul mind támadásban, mind védelemben effective a water ellen.

Az Evee evolve-hoz az átnevezéses fix evolve még működik? Vagy csak egyszer lehet ezt ellőni a három típus mindegyikéhez?

free your mind

(#6189) bebe159 válasza MaciG (#6181) üzenetére


bebe159
aktív tag

Ha ez bejön, akkor remélem érvényes lesz az eddigi megszerzett medálokhoz is.

(#6190) MaciG válasza Jazz (#6188) üzenetére


MaciG
addikt

Nekem csak egyszer működött az átnevezéses buli

BANZAII

(#6191) 2rda


2rda
tag

Sziasztok!
Nálatok volt ma gond a játékkal?
Párommal most mentünk egy órás kört a környéken, de szinte játszhatatlan.
Poké elkapásnál elég sokat gondolkozik a műveletek között, van hogy 2-3percig pörög a logó.
Időnként error/network error üzeneteket ad.
Pokestop hol pörög hol nem.
Gym harc szintén borzasztó, ha sikerül is elkezdeni, befejezni már nem biztos, mert error üzenettel félbeszakad...
Mindkettőnk készülékén szerepelnek a tünetek, telenor hálózat 3/4g.

(#6192) MaciG válasza 2rda (#6191) üzenetére


MaciG
addikt

Ugyanez volt nálam is ma, szintén telenor 4g...

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#6193) Jazz válasza MaciG (#6192) üzenetére


Jazz
veterán

Miért nem prefered 3G sim kártya beállítással toljátok? :F

free your mind

(#6194) MaciG válasza Jazz (#6193) üzenetére


MaciG
addikt

Mert fogalmam sincs az mi :D
Eddig ment tökéletesen, csak ma vacakolt valamiért.

BANZAII

(#6195) Sefule válasza 2rda (#6191) üzenetére


Sefule
tag

Dettó :(

[ Szerkesztve ]

(#6196) 2rda válasza Jazz (#6193) üzenetére


2rda
tag

Nálam a b20(xiaomi redmi note2) hiány miatt alapból 3g előnyben van beállítva. Így használtam eddig is és ilyen probléma még nem fordult elő Az asszony telefonja(galaxy a3) tudja a folyamatos 4g-t nála ugyanez volt a helyzet.

Köszi a választ a többieknek is, kicsit megnyugodtam hogy nem csak nálunk van ez. :))

(#6197) csasaKKP válasza 2rda (#6196) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Érdekes, nálam is előjött, bár nem foglalkoztam vele. Én szerver hibára tippeltem. Olvastam, hogy megérkezett a játék 3. világbéli országokba is, gondoltam biztos megrohamozták a szervereket... ;]

Ez volt már? [link]

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#6198) zolisx4


zolisx4
őstag

Sziasztok
Látom ma mindenkinek volt gond a játékkal,nekem még tetőzte hogy GPS hiba ,meg simán kilép a játékból .
Nem tudom szerintem ez nem szerver gond .

[ Szerkesztve ]

(#6199) tompiheroe83 válasza zolisx4 (#6198) üzenetére


tompiheroe83
tag

Itt lehet pl csekkolni a szervereket, ebben a pillanatban is unstable, de ez folyamatosan változik. Engem is egész nap kidobált plusz az incensem is elfelejtette egy random app bezáródás során.
Rengeteg új országban jelent meg, plusz beiktatták a captchat is, h szűrjék a botokat meg a 3rd party appokat, ez akaszthatja most a szervereket.

Egyébként van újabb infó, könnyítik a gym traininget

Hát ezt nem tudom mennyire jó ötlet, ha ez azt jelenti, h pl baromi könnyű dolog lesz 10es gymeket gyártani... :/ kíváncsi vagyok, h mi sül ki ebből...

(#6200) Jazz válasza MaciG (#6194) üzenetére


Jazz
veterán

Mindegy mert mindenhogyan szívás van itt is. Alig lehet egy pokestopot is kipörgetni. A szerverük szarakodik, vagy a hálózat rossz?

free your mind

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.