Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7451) solfilo válasza danee992 (#7450) üzenetére


solfilo
veterán

Unrootold a telefont. Tedd fel a SuperSU appot, annak a beállításaiban van egy ilyen opció, hogy teljes unroot (rákatt, aztán kell még egy restart), nekem így megy Xiaomi Redmi 2-n a játék.

solfilo

(#7452) Dr.NX válasza danee992 (#7450) üzenetére


Dr.NX
addikt

Root:
Redmi 2 Pro-m van custom rommal (OrionOS).
Amikor a root tiltva lett, SuperSU-val nyomtam egy full unrootot, tudtam játszani.
Októberben volt egy Safetynet változtatás, aminek következtében este még ment a játék, reggel már "your OS is not supported" lett.
Szerencsére lett megoldás, mivel ugyanez volt sok custom romosnál, amik ugye jellemzően pre-rootoltak, pl. CM13.
Újrahúztam a teljes ROM-ot, TWRP-vel format system, data.
Utána flash ROM, SuperSU-val full unroot, majd TWRP-ből flash SuperSU v2.78 SR1 systemless módban (TWRP terminalban echo systemless=true >> /data/.supersu ), flash suhide 0.55, telepít Root Switch 1.3.3.2 apk.
Tehát újra rootolnom kellett, hogy telepíthessek egy appot, amivel teljesen kikapcsolhatom a rootot. Jó, nem?

Elfogadom a sütiket.

(#7453) Dr.NX válasza MaciG (#7447) üzenetére


Dr.NX
addikt

"majd ha megunom, ő pálinkáért cserébe átvenné az accot,"
Még hogy nincs értelme a tradingnek! :D

Most nézegetem, hogy a Jynx milyen ütős lett támadásra, Frost Breath/Ice Punch mehet Dragonite vagy Exeggutor ellen, csak ne felejtsen el dodge-olni, főleg a steel wing elől.
ATK 223, szemben pl. a Lapras 186-jával.

Kb. 100-120 Pidgey-Rattata után végre én is kaptam egy Dittot, persze 20CP, gyenge IV. Bár mondjuk egy erőset sem hiszem, hogy gyakran harcoltatnék.

Elfogadom a sütiket.

(#7454) wert32


wert32
csendes tag

283-as Dittóm van, de kb. semmire nem jó. Jópofa, hogy átváltozik és hogy PRZ-ből ugrál elő, de ilyen formában még csak nem is ritka lény.

(#7455) marositech válasza wert32 (#7454) üzenetére


marositech
senior tag

Én még dittót nem tudtam elkapni... :( Unluck Brian

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#7456) bebe159 válasza danee992 (#7450) üzenetére


bebe159
aktív tag

Attól tartok, hogy az egyetlen megoldás az unroot. Rootolt telókat kizárták.

(#7457) Jazz válasza MaciG (#7447) üzenetére


Jazz
veterán

Másik telefonnal, másik OS-el próbáltad? Másnál nincs ilyen probléma.(én és a környezetem)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#7458) lm83 válasza Phrascarica (#7448) üzenetére


lm83
őstag

Neked hány evolve fért bele?

(#7459) Atex válasza marositech (#7455) üzenetére


Atex
tag

Akkor úgy néz ki a vidékiek most előnybe kerültek. Minket elönt a PWR. Eddig minden nap fogtam egyet. CP106-394-454.

[ Szerkesztve ]

(#7460) bebe159 válasza lm83 (#7458) üzenetére


bebe159
aktív tag

Nekem 158k jött össze, 1 új volt benne 78-at evolveoltam. 75-80-at szoktam egy lucky eggel.

(#7461) danee992 válasza Dr.NX (#7452) üzenetére


danee992
tag

Ez igen, jól meg van bonyolítva :D akkor most gyakorlatilag nekem is csutka újra kell húznom a telefont? vagy ezt most megúszom mert már alapból root van rajta? ill mit jelent ez a systemless mód? vagy hogy tudok systemless módban flashelni?

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#7462) Dr.NX válasza danee992 (#7461) üzenetére


Dr.NX
addikt

Lehet, hogy megúszod újrahúzás nélkül, próbáld meg!
Systemless root: TWRP-ben van Terminal.
Ott írd be: "echo systemless=true >> /data/.supersu" idézőjelek nélkül persze.
Utána mehet a SuperSU flashelés, a promptban írni fogja, hogy milyen módban települ.

Elfogadom a sütiket.

(#7463) danee992 válasza Dr.NX (#7462) üzenetére


danee992
tag

SuperSU appot leszedtem h full unrootoljam erre nem lehet megnyitni csak eltávolítani, ilyenkor mivan :F
Picit utánaolvastam és elvileg gyárilag benne van a ROM-ban, de ha a rendzseralkalmazások között megkeresem ES File explorerrel és megnyitnám, azt írja h: "ez az alkalmazás nem indítható"

[ Szerkesztve ]

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#7464) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Végre meg van az 1. Ditto nekem is. Egy Rattata volt a kiválasztott. :D
345-ös CP-vel és 63-as HP-val egész jót sikerült fogni szerintem.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#7465) Phrascarica válasza lm83 (#7458) üzenetére


Phrascarica
csendes tag

68 sima +3 ismeretlen, és +1 amivel kifutottam az időből. Kicsit lehetett volna több, mert közben lefagyott a telóm :(

(#7466) bebe159


bebe159
aktív tag

Az jutott eszembe, hogy az event végén majd evolveolom a maradékot lucky egg nélkül. Végülis most lucky egg időszak van. :D

(#7467) tomazin válasza danee992 (#7463) üzenetére


tomazin
veterán

Offban az ilyet pls. Koszi

(#7468) -Faceless- válasza tompiheroe83 (#7434) üzenetére


-Faceless-
őstag

Sehonnan, bármilyen cég 99%, hogy ezt az algoritmust használja. Ez a legeffektivebb hibaszűrésre, és jelentésekre. Másrészt fogalmam sincs, hogy működik a ban rendszer, de biztos, hogy full automatikus. Mondjuk megnézi, hogy a jelentett mac címéről jelenkezett-e be több account, ilyenek ez még egy viszonylag egyszerűbb dolog.
A későbbi hozzászólásra válaszolva pedig igen, ha minden játékost egyesével szerver oldalon vizsgálnának az túl sok erőforrást igényelne.

(#7469) plejik válasza Phrascarica (#7448) üzenetére


plejik
addikt

Ez hogy?!?! :U

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#7470) MaciG válasza Jazz (#7457) üzenetére


MaciG
addikt

Eleinte nekem se volt, csak a frissítések után. Nem próbáltam máshogy mert ez az egy telefonom van, de mások is írták hogy kilépeget a játék. A telefonon egyébként az összes többi app tökéletesen működik, és nincs semmi mókolás

BANZAII

(#7471) Phrascarica válasza plejik (#7469) üzenetére


Phrascarica
csendes tag

Mellényomtam, természetesen nem az 54-es, hanem a 24-es szintet ugrottam át egy db lucky egg felhasználásával. De már összegyűjtöttem a következő 80 evolve-ra valót, úgyhogy a 26-oson is pikk-pakk átlendülök majd. Tudom utána már nem lesz ilyen egyszerű a szintlépés...

(#7472) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Ma fogtam egy elég jó IV-s (csak az értékelésből tudom) Alkazam-ot. Érdemes fejlesztgetni? Jelenleg 1585 CP, de olyan 2000-re kb. fel lehetne húzni.

(#7473) Atex


Atex
tag

Szerintem nem. Stardast pocséklás. Reménykedtem benne miután a Cp-t felhúzták, de kipróbáltam nem jó. Nekem van 1791 cpjű, hp 78 (vicc). Az ekkora cpjű hypno fényévekre van tőle, még úgyis, hogy a hypnomnak rossz a movesetje támadni.
De ne hidd el senkinek. Próbáld ki előtte gymben. Ennyit megér.

Másnál is előfordul, hogy miután az ellen gymet lerombolta, azonnal betud más tenni pokét? Hogy lehet közössen ütöttük? De nem láttam? 2. alkalom.

[ Szerkesztve ]

(#7474) hitman77 válasza Atex (#7473) üzenetére


hitman77
senior tag

Köszi, kipróbálom.

Ha közösen ütöttétek, akkor be tud rakni ő is. Ezt már próbáltuk.

(#7475) Boborján válasza Atex (#7473) üzenetére


Boborján
tag

Jó hogy írod. Gyanús is volt nekem , hogy hiába lett nagy CP-je ha semmi élete nincs. És semmi nem kapott életet aminek értelme sincs igazából. Mondhatjuk azt, hogy csak kozmetikáztak a számokon de ugyanolyan használhatatlan maradt minden.

(#7476) Dr.NX válasza hitman77 (#7472) üzenetére


Dr.NX
addikt

Mi a movesetje?
Ha Psycho Cut és Psychic, akkor azért nem írnám le annyira, tekintve, hogy jelenleg a legerősebb ATK-ja van a játékban és a leggyakoribb gym védők nem rezisztensek a psychic támadásokra (Exeggutor kivétel, Slowbro-t pedig már alig látni).

Elfogadom a sütiket.

(#7477) avmpg


avmpg
tag

Lvl 33. :) Gyorsan ment.
Kitaláltam, hogy mit fogok csinálni a labda hiány ellen.
Pénteken autó nélkül mentem a városba. Alig volt labdám.
41-es villamos. XI ker.-ből Móriczon át a Rakpart végig. Elég lassan halad a vili. Plusz egy kis mászka a városban.
Ennyi idő alatt színte tele tudtam pörgetni a 600as zsákomat és pár nekem speckóbb mon-t is fogtam.
Szóval a tömegközlekedés azért nem reménytelen még a speed lockkal sem.

[ Szerkesztve ]

(#7478) hitman77 válasza Dr.NX (#7476) üzenetére


hitman77
senior tag

Ez van neki. Ki próbálom egy gym-ben. Ha sok támadást el tudok kerülni, akkor talán még ér is valamit a nagy attack.

(#7479) hitman77


hitman77
senior tag

Más. Használ valaki plus-t iPhone-al? Tegnap óta nem értesít Pokemon-ról és stop-ról. A kapcsolat megvan a telefonnal. Eddig próbáltam:
Újra párosítás. Elem ki vissza. Telefon újraindítás.

(#7480) wert32


wert32
csendes tag

Ma kinézek a Ligetbe a Doduo nestet meglátogatni. 6 szárnyast kéne még elkapni a Dodrio-hoz. :)

(#7481) marositech válasza avmpg (#7477) üzenetére


marositech
senior tag

Ácsi. 17-es villamos a legjobb! Rövid km, milliárdnyi megállóval. Próbáld ki! ;]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#7482) avmpg


avmpg
tag

Úgy látom jön a következő anyázási lehetőség. :)
Az új Nearby/Sightnings.
Állítólag mivel korlátozott számban mutatja a közeli monokat, ezért könnyen lecsúszhat az ember egy Snorlaxról vagy Laprasról azért, mert helyette közelebbi (vagy esetleg hibásan nem is közelebbi) PWR-t mutat...
Csöbörből vödörbe.
Remélem nem így lesz.

(#7481) marositech
Úgy hozta a véletlen (mákomra tényleg váletlen :) ), hogy ma pont ezt akartam próbálni. ;]

(#7483) wert32


wert32
csendes tag

Kettő darabot sikerült megfogni, folyton kidobált a játék és a net is rosszalkodott. De végre megvan a 23-as szint, és még egy Omanyte is a horogra akadt új pokémonként. :)

(#7484) fatomas673


fatomas673
tag

Sziasztok! Van már az a lehetőseg, hogy mellettem van a pokemonom?

(#7485) fatomas673 válasza fatomas673 (#7484) üzenetére


fatomas673
tag

Megtaláltam!

(#7486) BandiHUN válasza avmpg (#7482) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nálam általános újabban,hogy szemetet mutat,és azt se találom meg,viszont mindenféle normális a semmiből ugrik elő...mondhatni életemben nem láttam még sighten SEMMI nem tucatspawnt,leszámítva mondjuk a MR.Mime-t,azokat meglepő módon meg is találom...bármi jobb,ritkább csak árnyékként látszik...aztán meg se jelenik rendesen,spawnolni se spawnol.
Másik fejlemény,hogy általában amikor belépek,akár 4-5! poke is spawnol a képernyőn,mintha valami loginbónusz lenne...persze aztán visszaáll,ugyanoda visszamenve is akár üres a terep.Természetesen vegyesfelvágott jön,a sight viszont jórészt a kint levőktől eltérőket mutat...
Lassan már kezdek úgyis ráunni,végülis nem haragszom a gémre,mert így minden nap rászánok 10 percet,jön minimális túrával 10 mon,pár stop...gymezni meg kicsi vagyok 23-on jobbára,bár néha ha kicsi,be tudom ütni,de annyira nem mozgat a harc.
Cserebere lehetne,van 7 Tauros-om,voltam Chicago-ban :DDD Másban ott se volt extra lenni.Na,ott azért jólesett harcolgatni,látni a HUN nevet a mon mellett a gymben :DDD
Lehetne chat.Az Ingress tudja...csak senki nem használja.

Egy bizonyos távolságot beállít az ember,és azon belül a történések is jönnek,és írni is lehet.Igaz lista nincs,privátozás se,de a semminél több egy közös cset is,bár sajna az Ingress elég halott.Nomeg átnézni,hogy mi történt a környéken.Ja,és képes emailt küldeni,ha az ember tornyát támadják,jelezni,ha a közelben elfoglalható üres torony van.És mégse eszi az akksit...valahogy állandó online és tudja a helyet,végülis teljesen elég a wifiből+a mobilhálóból...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7487) bebe159


bebe159
aktív tag

A mostani dupla xp cucc ugye 23-án utc 0:00-kor kezdődött és 30-án ugyanekkor van vége. Tehát szerdán még tart, vagy csak kedd végéig?

(#7488) Atex


Atex
tag

Az előbb elnyomtam egy Lucky Egget. Kellemes meglepetés ért, a következő szintlépés (32) is "csak" 500.000 XP. :DD

És már csak 350.000 XP.

Hogy mi lesz utána nem tudom. Két pokém hiányzik, a Porygon és a Hitmonchan. Persze a többi 8-at leszámítva. E két pokemon megszerzése, most úgy érzem nem rajtam múlik. Még egy utolsó próbát teszek 3x9 keltetővel, de 10-es tojást az utolsó egy hónapban csak egyet kaptam (Jynx). Pedig többször nullára "keltettem" a tojástartót. Nektek is ilyen kevés 10-est ad?

(#7489) solfilo válasza Atex (#7488) üzenetére


solfilo
veterán

Porygont láttam már Bp Corvin negyednél néhányszor, mindig csak 1-1 db-ot. Meg kelt egyszer egy 5km-es tojásból.
Nekem 10-es és 2-es tojást ad ritkán.

solfilo

(#7490) Boborján válasza Atex (#7488) üzenetére


Boborján
tag

Nekem most is van két 10 km-es amit az elmúlt 1 hónapban kaptam. Bár Én nem igazán görcsölök rá majd lvl 30on kikeltem őket.
Porygon Szegeden újabban napi 1-2 megjelenik elszórva véletlenszerűen. Már fogtam párat.

(#7491) Dr.NX válasza Boborján (#7490) üzenetére


Dr.NX
addikt

Miért jó, hogy lvl30-on kelted ki?
Ugyanúgy 20-as szintű lesz.

Elfogadom a sütiket.

(#7492) tompiheroe83 válasza Atex (#7488) üzenetére


tompiheroe83
tag

Szombaton 4 db 10-est kaptam, a ketteseket keltettem sorban és mindig egy 10-es jött, zsinórban 3 majd egy 5ös majd megint egy 10-es, de tegnap meg ma is kaptam egyet-egyet, előtte hetekig semmi. A mostaniakból kikeltettem 5-öt, aerodactyl, jinx, lapras,magmar,lapras, egy meg még bent van. Tök random ez a 10-es tojás, hogy jön-e, a tároló nullára keltetésének se lehet semmi köze hozzá, pl most ezt a hatot úgy kaptam, hogy mindig csak egy tojás hiányzott éppen.

(#7493) Riccsiz_h válasza solfilo (#7489) üzenetére


Riccsiz_h
aktív tag

Nyugati Pályadvarnál is fogtam már

Amúgy szerintetek érdemes a Mr. Mimeból megtartani párat ? (van 16 darab) Később lesz valami haszna ?

[ Szerkesztve ]

Üdv. Riccsiz

(#7494) BandiHUN válasza Riccsiz_h (#7493) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ha lesz csere,bevetheted,hogy megszerezd a többi régiós pokét.Más nemigen.
Ha egyáltalán még érdemben jön erre a játékra valami...
Túl sok idő telik el.Az Ingress is egy magárahagyott valami lett csak.
Plusz a cserével oda is lenne a bevételforrás,mert ugye kinek mi a ritka,és szépen ingyé' mindenki feltápol,lenne egy felfutás,majd meredek zuhanás játékosszámban is,pénzben is.Gazdaságilag az viszi előre a gémet,hogy túrni kell a pokékat,utazni,fizetni a következő hátha-tojásokra az inkubátort,stb...
Mind odalenne.A gyűjtők összekapkodnák az 1-2 hiányt,a szerencsétlen Vérpistike meg adná az összespoofolt régiós pokékat és ritkaságokat valami über harcosmonért.
Plusz nem tudnának mit kezdeni a szinttel,fura lenne betápolni a nagy öregektől egy kicsinek valami übert,és akkor mi lenne,egy tizeske menne 3x-es pokéval gymezni? :DDD Mert gyorsan spoofolt érte mondjuk Taurost?

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7495) SLYM


SLYM
veterán

üdv, pontosan meddig van dupla XP? köszi

(#7496) Dr.NX válasza SLYM (#7495) üzenetére


Dr.NX
addikt

November 30th 00:00 UTC

Magyar idő szerint szerda éjjel 01:00-ig.

Elfogadom a sütiket.

(#7497) bebe159 válasza Dr.NX (#7496) üzenetére


bebe159
aktív tag

szóval még 3 óra :D

(#7498) Dr.NX válasza bebe159 (#7497) üzenetére


Dr.NX
addikt

Hacsak meg nem hosszabbítják, mint ahogyan azt tették a Halloween eventnél is...

Én még most eltoltam egy lucky egget.

Jöhetne már a trading, ma kelt a 10-es tojásból a második Hitmonchanem, ugyanazzal a movesettel, mint a már meglévő. Meg van 3 Porygonom. Gondolom egy nyüzüge Snorlax-et csak adna érte valaki. :)

Elfogadom a sütiket.

(#7499) bebe159 válasza Dr.NX (#7498) üzenetére


bebe159
aktív tag

Én is lucky eggeztem és még transfereltem és eveolveoltam a maradékot, így kijött 164k. :DD

(#7500) lm83 válasza bebe159 (#7499) üzenetére


lm83
őstag

transzferre is ad xp?

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.