Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7301) tomazin válasza gxcman (#7300) üzenetére


tomazin
veterán

Csak az elozo 30hsz szol errol...

(#7302) Dr.NX válasza bebe159 (#7298) üzenetére


Dr.NX
addikt

Elméletileg a monhoz kötődik, vagyis hányszor esett el nála az utolsó támadó a hatból.
Gyakorlatilag viszont senki sem tudja, mert valószínűleg bugos, nem igazán sikerült senkinek reprodukálnia.
Itt elég sok mindent kipróbáltak:
https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/5997v7/ok_i_give_up_what_does_battles_won_mean/

Elfogadom a sütiket.

(#7303) Boborján válasza RM1 (#7299) üzenetére


Boborján
tag

Nem azt mondom, hogy ez így rosszabb. De emiatt ennek a CP variálásnak pont nem volt értelme. Mert úgy is mindegy mi van a gymben meg fog halni pár órán belül. Ennek a régi rendszerben lett volna értelme. Az meg a másik, hogy ha tudom, hogy kisebb lesz a lényem amibe rengeteg dustot öltem akkor nyilván hagyom a francba.

(#7304) bebe159 válasza Dr.NX (#7302) üzenetére


bebe159
aktív tag

Köszi. :D
Mindenesetre jól néz ki a Laprasom alatt a 3-as szám :C (3-at nem láttam még)
Mindig ugyanabba gymbe rakom, szóval azt hittem, hogy gymhez is kötődik.

[ Szerkesztve ]

(#7305) Boborján válasza Boborján (#7303) üzenetére


Boborján
tag

Már nem engedte szerkeszteni. De nézegettem , hogy miket írtak mi kapott nerfet mi buffot. Nekem olyan lények is gyengültek ami nem volt írva. Raádásul volt több Squirtlem és lett két ugyanakkora a nerf után úgy, hogy az egyiknek jobb az IV-ja és a CP-je is nagyobb volt. Ami azért érdekes mert akkor arányosan keleltt volna visszaesniük.

(#7306) Jazz


Jazz
veterán

Létezik már frissített max CP-s lista valahol?

free your mind

(#7307) bebe159 válasza Jazz (#7306) üzenetére


bebe159
aktív tag

Szerintem ez még korai :D 1-2 nap talán.

(#7308) Riccsiz_h


Riccsiz_h
aktív tag

Amúgy ezentúl van értelme power upolni bármit is ? Mert ugyanezt bármikor eljátszhatják ... pl. volt egy 90+ Hypnom, és 200 CP-t esett vissza pedig sokat költöttem rá (ezek szerint feleslegesen). De cserébe a 100%-os Cloyster szép buffot kapott

Üdv. Riccsiz

(#7309) geckowize válasza Jazz (#7306) üzenetére


geckowize
őstag

TheSilphRoad-ék már készek vele.
CP Changes spreadsheet

(#7310) Jazz válasza geckowize (#7309) üzenetére


Jazz
veterán

Köszi. Az eredeti excelt valahogy lelehet szedni?

free your mind

(#7311) bebe159 válasza Jazz (#7310) üzenetére


bebe159
aktív tag

Ez hasonlít rá. [link]

[ Szerkesztve ]

(#7312) geckowize válasza Jazz (#7310) üzenetére


geckowize
őstag

Ez nem excel, google spreadsheet. Read only modba van rakva, nemtom h igy lehet-e xlsxbe exportalni.

(#7313) flexit8 válasza geckowize (#7312) üzenetére


flexit8
újonc

Nem is kell exportálni. KIjelölöd és CTRL+C, aztán az Excelben CTRL+V
:)

Flexit

(#7314) avmpg


avmpg
tag

Ezmiezmi?
Milyen már, hogy az ember valamit fixnek vesz, húzza a lényeit és egyszer csak minden megváltozik...
Ha ezt eljátszák 1.0 után, akkor soha többet nem játszok ezzel a játékkal.
Ez még a train-es húzásuknál is genyább!

Gyarados 2300-ról 2900-ra? Mi a f@...? (1km egy candy)
Lapras, amit sétáltatok több mint 200km-et ehhez képest micsoda?
Charizard, detto.
Ez röghejes.

Rhydon nagyon-nagyon durva lett. (Egyébként gyanítom azért, mert az volt a legelső pokemon amit kitaláltak. Úgy tudom, hogy eredetileg őshűllő szerűre tervezték őket, és Rhy pont ilyen. Ezt meg is értem. Méltatlanul gyenge volt.)

A vaporeon az eddiginél is durvább, bár szerintem eddig is túl erős volt!

Alakazam OK.
Kingler nagyon zúzda lett, ez megint fura.
Chansey valami elképesztő durva lett. De ezt is megértem a ritkasága miatt.

Blastoise, Victreebel???
Döbbenet.
Squirtle amúgy is mindennél jobban kiugrál. Erre most még lehúzzák. Még jó, hogy nem feszültem rá egy jó Blastoisra...
Viszont csináltam egy faja Vicreebel-t, az majdnem mehet a kukába...

Ezt többet ne!

Viszont a dupla dust jól hangzik.

(#7315) avmpg válasza avmpg (#7314) üzenetére


avmpg
tag

És azt még mindig nem értem, hogy a legendary-k miért nem a legerősebbek Mewtwo után?
Bár Zapdosnak örülök. ;) De Moltres és főleg Articuno??? Azért Golem-et nem olyan nehéz csinálni és ott van pont alatta a sorrendben (17 cp különbség) és Golem super effective Articuno ellen... Ezt nem érzem reálisnak.

(#7316) avmpg válasza avmpg (#7314) üzenetére


avmpg
tag

Most nézem, Chansey nem is lett olyan durva, csak a régi önmagához képest. :)

(#7317) MaciG válasza avmpg (#7314) üzenetére


MaciG
addikt

Mondjuk nem bántam volna ha ezt tudom előre, mert pont vasárnap reggel egy lucky egg-es evolv után dobtam a kukába a Rhydon meg az Alakazam-ot, mondván úgy se jó semmire... :W

Egyébként ettől eltekintve én örülök neki hogy volt egy kis frissítés, mert most kicsit tudok változtatni a top6 támadón,stb. :)

A next gen monoknak meg annyira nem örülök hogy jönnek (ha igaz a hír), mert egyrészt itt Európában sokaknak azok szinte teljesen ismeretlenek, másrészt pedig a játék gyűjtögetős része már unalmas azoknak akik a kezdetektől játszanak, akik meg nemrég kezdték azoknak jók a mostanik is.
Szóval én inkább valami új funkciókat látnék szívesen, pl a napi questek,stb. (de nem ilyen primitívek hogy pörgess egy stop-ot,stb...)

BANZAII

(#7318) Atex válasza avmpg (#7314) üzenetére


Atex
tag

Leírtál mindent ami a szívemet nyomta.

Mocskos húzás volt ez a Niantictól. Elvenni valamit amiért megdolgoztál, megfizettél. Lehet PC-n kellene játszanom. Elgondolkodok rajta.

Tisztára mint a szocializmusban. Van valamid dolgoztál érte! ELVESSZÜK!

Azt is értem, hogy egyes pokemonok méltatlanul gyengék voltak. OK igaz, de nem most kellett volna megnézniük a sorozatot, volt rá 20 évük!!! Egy három éves gyerek tudta volna melyiknek milyen Cp-je legyen.

Ami még segít a "jó kedvemben", hogy úrja PWR falu lettünk.

Tudnék a fejlesztőknek, még ötletet adni:

-csökkentsük a stopok számát, azok is mindig máshol legyenek
-a gymekért ha megküzdöttél, rombolja le véletlenszerűen egy gép
-a 3xxx dragoniteomat kapja meg egy új belépő

(#7319) Palika71


Palika71
őstag

Szerintem azért húzták meg a Vaporeont meg a Jolteont, mert annyi Evve van mint a szemét, és így a kezdő pokemonosok is tudnak gyorsan, gym-verő pokemont csinálni.

Chansey: 27-es szinten vagyok. Játszottam Olaszországba, Horvátországba, Ausztriába, frekventált helyeken. De összesen 1 db-ot fogtam a házunktól 50m-re. Hol élnek ezek? :)

Elektromos pokemon: Most, hogy így megtolták a Jolteont, szerintetek érdemes felfejleszteni egy Electabuzz-t?

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#7320) solfilo válasza Atex (#7318) üzenetére


solfilo
veterán

Mit vettek el, amiért fizettél?

solfilo

(#7321) Gaborz1 válasza MaciG (#7317) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Én úgy vagyok vele, hogy minden pokéból tartok magamnál amit valaha fogtam vagy tojásból jött. Ez most ki is fizetődik. Bizonyos CP felett többet is megtartok (ahogy nőtt a level úgy ezt is mindig tologattam), így nem ér váratlanul egy ilyen húzás. Bár az is igaz, hogy nem vagyok hardcore user, csak néha előeszem ha úgy van kedvem és nem is járkálok csak emiatt.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#7322) avmpg válasza Palika71 (#7319) üzenetére


avmpg
tag

Szerintem a Niantic se tudja, hogy mit érdemes és mit nem...

Annyi Krabby-t tudtam volna fogni, hogy már lehetne pár elég durva Kinglerem.
Érdemes volt spórolni a labdákkal?

Ráhajtottam a Blastois-ra, mert annyira nehéz Squirtle-t fogni, hogy reméltem csak felhúzzák, elb@sztm rá egy rakás great ball-t meg persze simát, erre visszahúzzák.

Mint írtam Charizarddal ugyanez a helyzet.

Gyarados.
Van 5 majdnem fullos carp-om. Csak egy kis idő kérdése és 5 3000+os Gyaradosom lesz. Úgy, hogy nem is hajtottam a carpokra. Volt akinél 5-6 spawnolt folyamatosan víz mellett. Aki eldobálta vagy nem gyűjtötte őket az most anyázhat rendesen, mert az utolsó event óta nem nagyon látni carp-ot.
Ez már gyanus volt nekem egyébként, éreztem, hogy ezzel készül valami.

(#7323) Atex válasza solfilo (#7320) üzenetére


Atex
tag

Pl. a keltetőkért igen.

De látom hasogatod a szőrszálat.

Akkor azt indokold, hogy falun összejöjjön 3 db Victrebell mit kellett melózni, és igenis fizetni is. Ezért ez jogos húzás?

(#7324) MaciG válasza Atex (#7323) üzenetére


MaciG
addikt

Azért ez egy picit túlzás szerintem. A tojásokból (amiért fizettél hogy gyorsabban keljenek) gondolom nem csak bellsprout kelt? Egyébként meg 11%-ot gyengítettek rajta, az meg nem sok, és tornyokat edzeni ég mindig jó. :)

BANZAII

(#7325) solfilo válasza Atex (#7323) üzenetére


solfilo
veterán

Nem hasogattam semmit, kérdeztem valamit.

A választ ugyan nem értem, de ez legyen az én bajom. :B

solfilo

(#7326) tompiheroe83 válasza avmpg (#7314) üzenetére


tompiheroe83
tag

"These changes will allow a more balanced and competitive battling and training experience in Gyms. We will continue to adjust the CP going forward to improve the game balance when necessary," Niantic said.

Szerintem ezt még simán el fogják játszani párszor, nem véletlenül írják is. Szóval óvatosan a fejlesztésekkel. 30 fölé vinni a levelt eddig se volt érdemes a fele cp miatt, így meg gyakorlatilag tényleg nincs értelme.

(#7327) MaciG válasza tompiheroe83 (#7326) üzenetére


MaciG
addikt

"30 fölé vinni a levelt eddig se volt érdemes"
Naaaah azért elég jól mutat egy 3000+- os dragonite meg a snorlax :B

BANZAII

(#7328) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Hát ez nagyon vacak lett.
Nekem el is vette a kedvem a játéktól.
Tegnap lett végre RK9-om, Fire Fang/Fire Blast (yay!), fél napig tudtam neki örülni.

Ráfért már a Vapira, Gyaradosra, Snorlax-ra meg Dragonite-ra a buff, olyan kis nyomorékok voltak, alig lehetett gymben látni őket. A Magikarp meg nerfet kapott, épp ideje volt, annyira OP volt.
Flareon erősebb, mint egy Arca? Ne már.
A gond az, hogy egyrészt eltérnek az eredeti játékok statjaitól ahelyett, hogy rendesen megcsinálnák a Special Attack, Special Defense, Speed statokat.
A másik, hogy úgyis az számít, hogy minél magasabb legyen a CP a gymben, hátha nem verik le teljesen és akkor a magasabb CP-s bent marad.
Most húzzak fel egy Rhydont? És ha két hónap múlva meg a Ninetales lesz a legerősebb, akkor majd azt? Ugyan már. :(((

Elfogadom a sütiket.

(#7329) avmpg válasza tompiheroe83 (#7326) üzenetére


avmpg
tag

OK, végülis szólnak. Bár kicsit jobban is hangsúlyozhatnák, hogy most ne kezdje mindenki a jelenleg aktuális erős monokat húzni, mert semmi értelme, úgyis változtatnak.
És írják, hogy dupla stardaust jár majd a felzárkoztatás miatt, de nekem azért ez nem megnyugtató, mert akkor eredetileg nem azokat húztam volna és most úgy érzem, hogy a rengeteg munka kárba veszett. Pl. Nem Laprast sétáltatok 2-3 héten keresztül pár candyért, hanem Ryhorn-t v. Graveler-t, esetleg Abra-t, mert abból is van két fullos. Vagy Carp-ot, hogy legyen még Gyarados (vagy még húzzam a már meglévőket). Egyébként nagyon jól néz ki a Gyarados buddy, elég brutális. :)
Mindegy. Nem hisztizek.
Jöjjön már az 1.0, hogy hivatalosan lehessen hisztizni. ;]

(#7330) Boborján válasza MaciG (#7324) üzenetére


Boborján
tag

Tornyokat edzeni. Nevettem sokat :D :D :D

(#7328) Dr.NX : "Ráfért már a Vapira, Gyaradosra, Snorlax-ra meg Dragonite-ra a buff, olyan kis nyomorékok voltak, alig lehetett gymben látni őket." Szép szarkazmus. :D Amúgy nem értem minek nerfelték a Charmandert ha Chaizardot buffolták. Vagy a Magicarpot ha a Gyaradost buffolták. Ezzel az evolve utáni szorzó növekedett teljesen indokolatlanul.

Amúgy sem hagy senki olyan lényt kb a gymben ami nem fejlesztett vagy ha igen azért mert úgy is meghal minden. Amúgy semmi nem kapott hp-t ami azért érdekes mert az elektromosoknak meg a tüzeseknek eddig is az volt a baja, hogy nagyon könnyen halnak és az a pár def nem hiszem, hogy elég ez ellen.
Btw.: azt se rétem a Flareon miért lett buffolva ha a többi tüzes ami még rtika is nerfelve lettek.(magmar, ninentales,ponyta)

[ Szerkesztve ]

(#7331) tompiheroe83 válasza MaciG (#7327) üzenetére


tompiheroe83
tag

Jó ez igaz :) a szemnek tényleg jó, de gyakorlatilag/matematikailag eddig se érte meg, 30 felett aránytalan a dust/candy szükséglet a cp-hez képest amit ha egy új balancinggal a sutba dobnak akkor még fájóbb.

Dragonite pedig már lvl 30 is simán lehet 3000 feletti egy gyengébb IV-vel is, most 3070 a max 30as szinten.

(#7332) Imy válasza Atex (#7296) üzenetére


Imy
veterán

Pedig kiírja, hogy nem tehetsz be, mert nem Te voltál a győztes! Ez nem kamu...

(#7333) Imy válasza RM1 (#7299) üzenetére


Imy
veterán

Pedig sokkal jobb volt, én heti 1-2x vertem be gym-eket, és meg volt a napi 50-100 coin... Így meg minden nap mennem kellene... inkább nem.

(#7334) MaciG válasza Boborján (#7330) üzenetére


MaciG
addikt

Nevethetsz, de ha bent van pl. egy 2800-as vaperon (és vaperonból elég sok van azért), akkor egy 1400-as victreebel pont tökéletes edzeni, ha razor leaf +solar beam kombóval rendekezik. :) Nem lvl10-re kell edzeni, de ha mondjuk lvl3, akkor még könnyen tudsz +1 helyet csinálni hogy beülj. Támadásra meg elég a 6 legerősebb pokemon maxra húzva, többel úgysem mehetsz egyszerre, így a többi lényed max gym edzésére lehet jó, vagy betenni védőnek. :U

BANZAII

(#7335) Atex válasza MaciG (#7324) üzenetére


Atex
tag

Picit túlzás rendben, csak annyira sajnálom a fullos, Vaporeon írtó Victreebelem.

Victreebelel tornyokat edzeni? Miről beszélsz? :N

1. Edzeni fölösleges, amikor leverték a gymemet, én vagyok ott elsőnek, hogy visszafoglaljam.
2. Ha több gymet akarunk tartani, inkább keresek egy idegent és 5 percen belül ledöntjük.
3. Így is 1900-as maradt, az első pokemon ritkán van e fölött, tehát megint nem használom, edzeni.

Majd ha valamit nem veszel, hanem saját erődből megépíted, azt elveheti valaki?

Semmi baj túl kell rajta lépni. Ki kell használni a lehetőségeket. Ez egy ilyen következmények nélküli inkorrekt világ. Mert azért abban megegyezhetünk, hogy ez egy rendkívül inkorrekt húzás. Bár régen valaki azt írta, hogy azért szereti ezt a játékot mert olyan mint az élet, igazságtalan!

Én a részemről ezt a fizetős dolgon lovaglást lezártam, van nektek is igazatok. Fizettem azért, hogy addig játszhattam.

Nézzük a jó oldalát, van 105 Eeveem és 960 candym hozzá. Tudok evolvolni 2 Rhydont, és 2 Alakazamot. Ha kiszabadulnak a Snorlaxeim, Dragonite-om a gymekből egyből 3xxx-esek lesznek.

(#7328) Dr.NX, (#7329) avmpg , (#7330) Boborján teljesen igazatok van. :R

(#7336) Atex válasza MaciG (#7334) üzenetére


Atex
tag

Na nekem a Victreebel a 6. legerősebb támadóm volt (2126 CP RL-SB). Azért mifelénk, nem nagyon látsz gymet 2800-al kezdődni (a legerősebbnek sem), de még 1900-el sem, ő támadó volt és sok meló volt benne.

Amúgy itt vitázunk oda-vissza, de a matekot próbálta már valaki gym fyghtba? :DD

[ Szerkesztve ]

(#7337) Atex válasza Imy (#7332) üzenetére


Atex
tag

Soha nem próbáltam, betenni ha nem én döntöttem, le így azt nem tudom mit ír ki.

Én is azt hittem eddig, de hidd el tettek be. 1000%. Igaz saját csapat tag, egy kissrác volt aki ott szurkolt mellettünk a szüleivel. És elsőnek nem másodiknak. Igen... és Ő nem edzette a gymet, csak mellettünk lestek, szurkoltak. Nem gond vicces volt :)

Utána azt játszottuk, hogy levertük a környéken lévő ellen gymeket (csak amikben nagyok voltak) többször is, és nem tettünk be semmit, csak figyeltük kik a hiénák. Nem szép dolog, ígérem többet ilyen nem lesz, de akkor megtettük. :B

[ Szerkesztve ]

(#7338) marositech válasza Imy (#7333) üzenetére


marositech
senior tag

Nah én meg gyűlölöm a belakott GYM-et. :W

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#7339) tompiheroe83


tompiheroe83
tag

A cp kiszámításba eddig is dupla súllyal volt számolva a base attack érték, ami miatt elég torz a cp és a valós gymbeli teljesítmény közötti összefüggés. Ez eredményezte, hogy pl a dragonite hiába volt magas cp-s, mégse volt valami jó csatában, baromi hamar elvérzett. Eddig is azok voltak a jó harcosok akik magas HP-vel rendelkeztek(vaporeon, lapras, snorlax). A magas attack érték aránytalanul tolta fel eddig is a cp-t , ez történik most is.
Pl gyaradosnál az attackot tolták fel csak, ami miatt rohadt nagyot ugrott a cp, de valójában nem lett annyival erősebb.

Jó példa a machamp is, felment a cp szépen, de úgy, hogy az attack nőtt,a def csökkent (legrosszabb kombó), ezért pl a 2400-as machampommal alig bírtam leverni egy 2200as snorlaxot úgy, hogy rank 1es 37,5 dps-es super effective cross choppal vertem és minden main move-ot dodgeoltam. A machamp eddig is használhatatlan volt, most is ugyanúgy az, hiába nőtt a cp.

Ha valaminek pl azért csökkent az összesített cp-je mert az az attack lement a def pedig fel, akkor végeredményben lehet nem is változott a valós teljesítménye, még az is előfordulhat, h javult.

(#7340) MaciG válasza Atex (#7336) üzenetére


MaciG
addikt

A legtöbb online játékban vannak változások (balancok).
Amúgy nem értelek. Azt írod a 6. legerősebb támadód volt, aztán meg hogy felétek nincsenek nagyon erős gym-ek. Akkor meg mi a gond? Ha 6. volt és nincsenek erős gym-ek, hamarabb ledől a gym minthogy egyáltalán eljutnál a 6. támadóig... :U
Írtad, hogy "Tudok evolvolni 2 Rhydont, és 2 Alakazamot." Nah most akkor 1-et nerfeltek neked 11%-al, de kapsz helyett 4 erőset. Akkor? :F
Egyébként meg ez egy játék, ne úgy fogd fel hogy "megdolgoztál érte", mert ha nem szórakozásból/élvezetből játszol akkor van értelme ? Nincs. Ez közel se ugyanaz ,mint amikor megdolgozol azért a munkahelyeden ,hogy vegyél egy autót, majd másnap valaki összezúzza.

(#7339) tompiheroe83: Viszont ha nem csak tapicskold a kijelzőt, mint az őrült, hanem dodge-olsz is, akkor előnyt kovácsolhatsz abból, hogy a sebzés nőtt. :)

BANZAII

(#7341) Atex válasza tompiheroe83 (#7339) üzenetére


Atex
tag

Erre gondoltam én is, hogy lehet itt siratom szegény "Drágaszágokat", de a valóságban nem változott semmi. Azt hiszem ki kell ma próbálnom. ;]

Egy biztos, eddig is az egyszerűség kedvéért sokszor a Snorlaxem (2830 CP, 82 IV Zen Headbutt-Hyper Beam, 242 HP) használtam, ezentúl még inkább ez lesz logikus.

(#7342) Atex válasza MaciG (#7340) üzenetére


Atex
tag

Csak így kiszámíthatatlan a rendszer, ez a rossz benne. Amúgy szerintem is jobban jártam, most.

Tényleg teljesen igazad van! Megegyeztünk. ;) Jó végszó volt a számomra a téma lezárásához.

És visszatért a Sandshrew nest is. Boldogság van! :DD

(#7343) Boborján válasza tompiheroe83 (#7339) üzenetére


Boborján
tag

Arról ne is beszéljünk , hogy maradt a bite+twister hiába lett rohadt nagy a gyaradosom szóval még mindig retardált amit egy jóval kisebb joleton simán megaláz :D

(#7344) tompiheroe83 válasza MaciG (#7340) üzenetére


tompiheroe83
tag

Én sem azt mondtam persze, hogy a megnőtt attack nem jó semmire, hanem, hogy nem annyira jelentős a valós hatása mint amit a cp növekedés mutat (pontosan a fele), ez a száraz (dodgeolás mentes) matematikai tény. Persze ha vki jól dodgeol akkor valóban tud valamennyit javítani az arányon. Jól dedgeolni meg alap, hogy tudni kell :)

Boborján: a twister az tényleg egy nulla, de vígasztaljon ez az infó, egyszerűen ez totál random, majd egy másik lény vagy másik gyarados jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#7345) Palika71 válasza Boborján (#7343) üzenetére


Palika71
őstag

Nekem is olyan Gyrardos jutott, tudom mit érzel. :)

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#7346) Imy válasza marositech (#7338) üzenetére


Imy
veterán

Nekem van egy helyem, ahol már 1.5 hónapja bent pihenek. :D Az jó, mert arra még busz sem jár, s messze van lakott területtől. :D

(#7347) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Támadni tényleg gyenge a Twister, de védekezőnek meg nem rossz szerintem, a dodge window nagyon korán van és pár másodpercenként elsüt egyet, rohadt idegesítő.

Elfogadom a sütiket.

(#7348) obi_van


obi_van
kezdő

sziasztok !
végigolvastam a korábbi kommentekből több százat és gondoltam én is hozzá teszek valamennyit...

július 30-án regisztráltam, azóta naponta rendszeresen nyomom. Nagyon megszerettem a játékot. Az elején a gyűjtögetés volt a fő motívum, aztán az hogy olyan helyeket is felfedeztem a pokestop keresés során :W amiket eddig nem is ismertem.(pld. a fonyódi hegy környékén, Deseda tónál)
A túrázásaim így kiegészültek ezen játékkal. Később elkeztem a Gymeket is látogatni és azt hiszem a harc igazán jó mókának tünt.....eddig !!!
Lakóhelyemen az összes Gymben elkezdett feltünni először egy karakter később még további 2-3-4 aki rendszeresen levert mindenkit és szinte állandósult a jelenlétük.Megtudtam hogy ki az. (az összes karakter az övé) Először nem is zavart, mert gondoltam, hogy ha én rohangálok gyalog és autóval a Gymek között, akkor azt más is megteheti. Igen ám, de egyszer egyik este épp visszafoglaltam a kedvenc Gymemet, amikor kb. 30 másodperc múlva azt láttam, hogy ismét füstöl a Gym, de senki nincs a közelben. (volt még olyan hülye is hogy dobott egy lure-t távolról, ami kiírta a nevét is...) Jó alaposan végigjártam a környéket és biztosan tudom hogy nem volt jelen senki. Nem is értettem először azt, hogy ez hogyan lehetséges. Aztán kis kutakodás után a neten megtaláltam a módszert....(még magyar nyelvű leírás is van) hogy hogyan kell távolról számítógépen keresztül játszani a játékot. Azt gondolom, hogy ez a csalás (ha nem tudják letiltani) fogja tönkre tenni a játékot. Az is gáz, ha csalással gyűjti be a pokemonjait és pörgeti a pokestopokat, de az hogy távolról harcoljon már "kinyílik a bicska a zsebemben" ! Mára már ott tartunk hogy Dombóváron nincs olyan Gym ahol ne ez a "jómadár" lenne benn a karaktereivel és ha valaki lebontja, akkor 5 percen belül újra beteszi magát távolról....Megoldás ??? A Gymharcnak ezzel befellegzett....

Amúgy tök jó a fórum, sok érdekes infót találtam itt és ha tudok majd én is megosztok párat.

üdv Mindenkinek
obi_van :W

(#7349) Aramir válasza obi_van (#7348) üzenetére


Aramir
őstag

Fel kell nyomni fake gps miatt, aztán gondolom lesz valami, vagy nem, nem tudom :D

Amúgy ma azt vettem észre, hogy az összes döglött pokemonom felgyógyult, más is tapasztalta? Csak a 0 hp-val rendelkezők, a sérültek nem.

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#7350) obi_van


obi_van
kezdő

egy karakterét már jeleztem a Niantic-nak, kb 5 napja, vizsgálják....
azóta megtudtam, hogy többen is vannak Dombóváron akik távolról harcolnak.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.