Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) MrCsiT válasza TazLeacher (#6449) üzenetére


MrCsiT
addikt

a gúnyos, arcoskodó hozzászólásaid pedig csak téged minősítenek: érveid nincsenek, hivatalos megerősítést nem tudsz adni, csak egy véleményed van, amit fújsz, és.. még csak nem is arra reagálsz, amiről írok?! mitől is vagy hiteles? :F (A "PH! nagyúr" marha kevés lesz ehhez, annyit mondhatok.)

Ja, és itt egyedül Te "hőzöngsz", hogy idézzelek.ÉN vagy kérdeztem, vagy alátámasztva, állítottam dolgokat.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#6452) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Másnak működik a játék?
Tegnap 17 óra óta nem tudok belépni.

Elfogadom a sütiket.

(#6453) solfilo válasza Dr.NX (#6452) üzenetére


solfilo
veterán

Nekem működik. Mit ír hibaüzenetnek?

solfilo

(#6454) MaciG válasza Dr.NX (#6452) üzenetére


MaciG
addikt

Nekem is "megy". PTC-s vagy google-os accod van?

BANZAII

(#6455) Dr.NX válasza MaciG (#6454) üzenetére


Dr.NX
addikt

Google-s acc.
Mindegy, köszi, akkor ezek szerint nem a szerver áll.
Lehet, hogy megint a Safetynettel bohóckodnak valamit.
Rányomok, hogy belépés Google accounttal, utána csak karikázik és kiírja, hogy unable to authenticate, még az acc-ot sem engedi kiválasztani.
Írok a supportnak.

Elfogadom a sütiket.

(#6456) solfilo válasza Dr.NX (#6455) üzenetére


solfilo
veterán

Nincs rootolva a telefon? Nálam felment egy rendszerfrissítés a telefonra, így megint unrootolnom kellett, hogy fusson a játék. Vmi hasonlót írt ki nekem is.

solfilo

(#6457) Dr.NX válasza solfilo (#6456) üzenetére


Dr.NX
addikt

Most működik, akkor mégis szerverhiba lehetett.

Elfogadom a sütiket.

(#6458) marositech válasza MrCsiT (#6450) üzenetére


marositech
senior tag

Az illető a 'ligetben több helyen elfoglalta a GYM-et, de ez már kizárja az "elugrálós" GPS hibát.
Mai is ott volt, lerohantam/elfoglaltam a GYM-et, abban a pillanatban már támadja is. BOT szagú lehet...

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#6459) MrCsiT válasza marositech (#6458) üzenetére


MrCsiT
addikt

Majdcsak kihullanak, türelem :)

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#6460) TazLeacher válasza MrCsiT (#6450) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igazad van. Jól csináltad. Büszkék vagyunk rád! Így tovább, hajrá! Rohadjanak meg azok a mocskos csalók! Ilyen egy igazi játékos, gratulálok! Példaértékű volt, amit csináltál! Megérdemelték! Örülök, hogy vannak még ilyen jó, és tisztességes emberek, mint Te.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6461) MaciG válasza marositech (#6458) üzenetére


MaciG
addikt

Ha "liget" az Budapesten a Városliget, akkor azt javaslom próbálj keresni inkább olyan gym-eket ami kicsit elhagyatottabb területen van. Az ilyen központi helyen lévőket hamar leverik.

BANZAII

(#6462) marositech válasza MaciG (#6461) üzenetére


marositech
senior tag

Városliget. Belvárosi vagyok, így ezt az útvonalat járom be. Azzal nincs bajom, hogy leverik, csak azzal, hogy fakegps játékkal érik el...

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#6463) avmpg


avmpg
tag

Sziasztok!

Végre rátaláltam a fórumra, időben... :)

Elvileg nest váltás volt.
Amit eddig láttam.
Exeggcute->Krabby
Omanyte->Meowth v. Bellsprout
(kettővel ezelőtt Growlithe -> ? -> Cubone

Olvastam, hogy valaki menne Exeggcute-olni az Etele úthoz.
Megszűnt... És mellette az Omanyte is.

Valaki tapasztalatok?

Illetve valami olyasmit láttam, hogy van spawner és cluster.
Tudjuk, hogy mi a különbség?

(#6464) freezer922 válasza avmpg (#6463) üzenetére


freezer922
aktív tag

Szerintem arra gondol a spawner/cluster, hogy az egyik alapján adott helyen nagyjából egy időn belül szokott lenni 1-2, míg a másik mikor adott pokéból folyamatosan van egy helyen belül 4-10.

(#6465) Dr.NX válasza avmpg (#6463) üzenetére


Dr.NX
addikt

Térkép híján jó lenne itt közösségileg megosztani, hogy ki mit tud.
Pl. mi van most a Margitszigeten, Városligetben, Erzsébet téren?
Újpesten a Szabadság-parkban volt sokáig Pikachu spawn, helyette mi van most?
Megannyi kínzó kérdés. :)

Elfogadom a sütiket.

(#6466) avmpg válasza Dr.NX (#6465) üzenetére


avmpg
tag

Bizony.
Egyébként a Silph Road-os nem lenne rossz (https://thesilphroad.com/atlas#12/47.5236/19.0936), láttam már valaki linkelte), baromira megoldás lehetne a térképek hiányára.
Azt már tényleg csak egy teljesen random spawn algoritmussal lehetne kiküszöbölni.

Ha valaki tud ilyeneket, akkor ne tartsa vissza :), full pokedexhez kellenének, már csak 1-2db, lassan messzebbre is elmennék értük :D
Bulbasaur
Charmander - egy jó kéne evolvehoz
Vulpix
Diglett
Doduo
Grimmer
Machop
Hitmonchan
Kabuto
Chansey

[ Szerkesztve ]

(#6467) TazLeacher válasza avmpg (#6463) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Király. Amikor másnap mentem a Ligetbe, akkor megszűnt a Bullbasaur. Holnap megyek az Etelére, megszűnt megint a nest....erről ennyit. :(((

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#6468) avmpg válasza TazLeacher (#6467) üzenetére


avmpg
tag

Pont így jártam Charmanderrel...
Már 270km-et sétáltattam...
Valszeg jobban jártam volna, ha lesátrazok két napra a Deákon. :D

By the way, szerintem korrekt lenne, hogy ha sokat sétáltatsz egy poke-t, szép lassan tolná fel az IV-t.
Vagy ha sokat harcoltatod.
Pl. ha sokszor védő - megy fel a defense, ha sokszor támadó - megy fel az attack, ha sokat sétál - megy fel a HP.

[ Szerkesztve ]

(#6469) J0shu4M1ll3r válasza avmpg (#6468) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

A Deákon a Charmander is megszűnt? :F

[ Szerkesztve ]

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#6470) avmpg válasza J0shu4M1ll3r (#6469) üzenetére


avmpg
tag

Azt nem tudom. Egy hete nem jártam arra.
Dratini: 47.4401,19.04852
Nem tudom milyen rendszerességgel lesz, de tegnap du. és ma reggel is volt.

(#6471) MaciG


MaciG
addikt

Ha már nestek. Valaki fogott már erős (IV) pokemont nestből? 3 evolvra való exeggcute-ot szedtem össze nestekből, de egy kivételével mind 60% alatti :Y Ami nem az is csak 71...

BANZAII

(#6472) avmpg válasza MaciG (#6471) üzenetére


avmpg
tag

igen, exeggcute nestből 91%

(#6473) freezer922 válasza MaciG (#6471) üzenetére


freezer922
aktív tag

Pár héttel ezelőtt volt egy frissítés amiben leírták, hogy addig a pontig volt egy - baki - miszerint a pokémonok listában szereplő helye alapján nehezebb/könnyebb volt jó IV-s pokémont találni. Pl. egy bulba sokkal kevesebb gyakorisággal jelent meg jó IV-val mint egy dratini (ami tényleg így volt, sokan írták, hogy ritka ugyan a dratini de majdnem mindig jó IV-s).
Ezt megváltoztatták, hogy legyen rá esély a sorban szereplésüktől függetlenül, és itt ezzel együtt változtatták meg, hogy nest-ben is lehessen jó IV-s (szóval, hogy random legyen).

Asszem 1-1.5hónapja pl. a Margit szigeten tojás nest volt, akkor ez még nem élt :D Van is egy szar IV-s 1500as exeguttor-om...

(#6474) MaciG válasza freezer922 (#6473) üzenetére


MaciG
addikt

Igen, én is így tudtam hogy nestből is lehet már jó IV-s, azért kérdeztem, de akkor ezek szerint csak nekem nem volt most szerencsém. De sebaj, majd hátha kel a tojásból egy. :)

BANZAII

(#6475) -Faceless- válasza MaciG (#6471) üzenetére


-Faceless-
őstag

Igen 90+-os ponyta.

(#6476) avmpg válasza freezer922 (#6473) üzenetére


avmpg
tag

Én is szeretem megtartani a jó IV-s pmonokat. Bár értelmét még nem látom.
Egy 2400as és 2200as Vaporeonnal színte bármit szétcsapok... Egy level 6os gym, viszonylag erős védőkkel is pár potionből megvan.
Ehhez egy gondolat. A Vaporeon baromira igazságtalan poke... Nem is értem miért pont ez. Eevee-ből 1-2-t biztos fogok naponta. Néha többet is. És ha nem dobálnám el őket, akkor tele lehetne már a táram water gun/hydro pump-os Vaporeonokkal... Nevetséges 25 candy az evolve. (Még ha pyronak nevezem el, háromból kettő úgy is vaporeon lesz...)
Gymből pedig nem könnyű kiszedni.
Ugyanez: Hypno. Ahhoz képest mit mutatnak a képességei az egyik legmacerásabb kiszedni a gymekből. Kb. napi 30 drowzee-t fogok...
Ezzel kéne valamit csinálni, nem a 30mph sightings list tiltással.

(#6477) MaciG válasza avmpg (#6476) üzenetére


MaciG
addikt

Majd ha találkozol egy nagyobb lvl8-10es gym-el, akkor jobban érezed majd. Nekem aminap éppen hogy sikerült végigvernem egy 10-es gym-et, de ha nem jó IV-s lényekkel támadtam volna (mindegyik maxon van a szintemhez képest) akkor ez nem jött volna össze.

BANZAII

(#6478) marositech válasza avmpg (#6476) üzenetére


marositech
senior tag

Itt a nagyobb baj, hogy a noob pokezos csak water alapú pokékat rak be a GYM-be. Gyarados, Vapor, Lapras társai.
Poke rendszernek 1 hülye hibája van, kb. 1/3 water és 1/3 grass pokemon és a maradék a többi egybe.
Most kénytelen vagyok Jolteont, Voltorb, Pikachut nyomni, mert...baromira nem tudok GYM-et foglalni egyszerűen. Egy 1600-as Jolteon szépen hazaküld egy 2500-ös Vaport.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#6479) avmpg válasza marositech (#6478) üzenetére


avmpg
tag

Igen nagyjából így.
Ha nagyon ütős, akkor beteszek egy-két solar beam-es Victreebel-, Vilplume-t v. fire blast-os Flareon-t. De így se nagy durranás.
Viszont trainelni még az új rendszerrel is szívás szerintem, és főleg túl sok idő. Mire összekattintgatom a csapatot (ha kicsik vannak a gymben és az enyémek mondjuk kedvencelve is vannak), rámegy az idő amit a trainre szánnék. Ezt jól mutatja, hogy 1115 battle-m van és 645 train-em, pedig majdnem ugyanannyi időt szántam a kettőre.
Vagy valamit nagyon szarul csinálok. :D
De az IV jelentőségét még így se látom.

(#6480) harq55 válasza avmpg (#6463) üzenetére


harq55
kezdő

:W
én is ma mentem volna még exegg-t farmolni... :O

(#6481) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

LvL11es vagyok még csak és volt szerencsém kinyitni egy Snorlaxot tojásból :) 90%os, headbutt meg body slam-es elvileg ez defendre a legjobb támadásra inkább beam kéne :( Szerintetek mennyire érdemes ezt húznom vagy annyira még se számit jónak?

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#6482) sz_abika válasza AsakuraDave (#6481) üzenetére


sz_abika
addikt

11es szinten ne erőlködj még semmivel :)

PSN: xszabikax

(#6483) MrCsiT válasza avmpg (#6479) üzenetére


MrCsiT
addikt

Én még értelmes Flareont nem láttam: fele cp-s víz alapú akármi - pl. Starmie - is gond nélkül lecsapja. Egyik leggyengébb gym védő szerintem.

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#6484) MrCsiT válasza TazLeacher (#6460) üzenetére


MrCsiT
addikt

Tehát, miután linkeltem neked a multiacc-ra vonatkozó szabályzatot, ennyi rá a gúnyos reakciód? :DDD
Valóban elismered, ha tévedsz, remek példáját adtad.

Ezek után, ajánlom figyelmedbe az aláírásom... ;]

szerk: direkt nem vontam össze a 2 hsz-t - ezt és az előzőt - mert nagyon nem egy témáról szól..
..bármit felelnél erre a hsz-re, ignorálni fogom. Komolytalan..

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#6485) 2rda


2rda
tag

Hogy legyen egy jó hír is a hétvégére:

"elfin got a successful scan, i head home and i start integrating his solution to FPM.
so now it's not about bypassing security, it's about applying the new algorithm to FPM's old code. which can be a bit tricky.
which is why i'm not saying tonight, I actually have to repay for all the servers and bring everything back online too, zzzzzzzzzzz
my wallet gonna hurt haha
so now it's just captcha left and htat is "easy" to bypass
Integrate into FPM - 24-48H max "

Már nem sokat kell aludni hogy újra legyen működő térkép /fastpokemap/
:))

[ Szerkesztve ]

(#6486) avmpg válasza MrCsiT (#6483) üzenetére


avmpg
tag

Gymben nem hagynám én sem. Néha bevetem a vizesek ellen. :)

Ma kikelt egy Chansey. Az élet kis örömei. :D
Hitmonchan lesz még a kihívás

[ Szerkesztve ]

(#6487) MaciG válasza avmpg (#6486) üzenetére


MaciG
addikt

Lehet én értem rosszul, de a flareon-t veted be a vizesek ellen? Mert az nem túl nyerő. :U

BANZAII

(#6488) avmpg válasza MaciG (#6487) üzenetére


avmpg
tag

Jól érted. Ismerem a táblát.
[link]
De van egy flarem, ami nagyon odacsap nekik a fireblasttal. És egész jól tűri a víz támadásokat. Persze a hydro pump azért elküldi aludni. Szeretem harcoltatni, ennyi. :)
Alapvetőem a razor leaf/solar beam-es Victreebel-t szeretem kiküldeni ellenük. Mire feltölt a solar beam, már csak az kell nekik. :) Az electric type-ok nekem nem váltak be.

(#6489) Marrone5


Marrone5
csendes tag

Másnak se lép be a játékba ha le van korlátozva a mobilnet (telekom) ? :F Nem elég, hogy másfélszer annyi netet eszik, még ezis. :(((

(#6490) Riccsiz_h


Riccsiz_h
aktív tag

Pokemon GO update 2016 október

Miután egy bug miatt a játékosok egy madárnak látják Pikachut inkább a fix helyett kivettük a játékból Pikachu modeljét határozatlan időre

De mostantól 2x annyi csillag ugrik elő a pokelabda körül mikor elkapsz egy pokemont + minor text fixes

Bocsi a "szarkazmusért" (németes poén)

[ Szerkesztve ]

Üdv. Riccsiz

(#6491) Sefule válasza Dr.NX (#6465) üzenetére


Sefule
tag

Ma voltam a Ligetben (csak keresztülmentem trolival), úgy tűnt, hogy Geodude lett. Nem egy Bulba, de a kacsánál még mindig jobb :D

(#6492) MaciG válasza avmpg (#6488) üzenetére


MaciG
addikt

Nézd, nekem végül is mindegy, de a tűz az nagyon rossz a víz ellen... Fordítva viszont nagyon jó, hogy víz a tűz ellen.

BANZAII

(#6493) Jazz


Jazz
veterán

Ha egy pmon xs, vagy xl -es lesz, ennek pontosan hol és hogyan lesz jelentősége?

free your mind

(#6494) #33253120 válasza Jazz (#6493) üzenetére


#33253120
törölt tag

Harc szempontjából nem tudom, de vannak medálok ahol a feladat az hogy kapj el X db Y méretű pokémont.

(#6495) Jazz válasza Riccsiz_h (#6490) üzenetére


Jazz
veterán

A német és a humor két összeférhetetlen szó. ;)

free your mind

(#6496) csasaKKP válasza Jazz (#6493) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Állítólag, az XS méretűek gyorsabbak, az XL lassabbak, de fogalmam sincs, hogy van-e valóságalapja.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#6497) freezer922 válasza csasaKKP (#6496) üzenetére


freezer922
aktív tag

Nincs.
De ez is olyan gondolom, hogy ha megnézzük az android app verzióját akkor még mindig 1.0 sincs. Gondolom tucatnyi funkció még nincs a játékban...bár azt sem feltétlen remélem, hogy benne lesz egyszer.

(#6498) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Kellemes meglepetés!
Kutyasétáltatás közben 2 Scyther 1 óra alatt, és ugyanott jelentek meg. Egy olyan helyen, természetvédelmi területen, egy kis mocsár, ahol azelőtt max volt 1db patkány. Lehet nest lett, ma már nem, de majd kimegyek még, és ha valóban az, fogok még párat. Elég gyanús, hogy kettő is volt, és ugyanott kb fél óra különbséggel...

(#6499) Jazz válasza csasaKKP (#6496) üzenetére


Jazz
veterán

Nem csak állítólag hanem tényleg így van. (Más forrásból is....)
Csak nem akartam befolyásolni az információ adást, ezért nem említettem.:)

Pont az érdekelt volna hogy miben nyilvánul meg a gyorsaság. Gyorsaban elugrik, dodge-ol? Vagy rövidebb a cooldown egyes animációk után? Esetleg befolyásolja a dps-t, és gyorsabb lesz a basic attack pl.? Vagy a dps állandó marad, úgy hogy kisebbeket ütsz de gyorsabban, viszont végeredményeben az energy töltés gyorsabb lesz így hamarabb eltudod sütni a spec-eket?
Kb. ezeket a variációkat tudom elképzelni.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#6500) Imy


Imy
veterán

Ma eleresztettem egy incense-t, de hiába mentem, csak 5 percenként jöttek... és akkor is csak olyanok, amik gyakoriak...

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.