Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#84558) Jahno válasza j.bravo (#84557) üzenetére


Jahno
őstag

Máltán bármennyire is meglepő, a tengerparti chill az minimál, mert kicsi a sziget, kvázi nincs strandja. Szomszéd szigetre kell átmenni és én az egész környezettől nem vagyok elájulva, egy max. 3-4 napos csavargásnak jó lehet a hely, hogy ott is voltunk és kb. ennyi. Közeli beach nincs, még ezen a mini helyen is lehet órás nagyságrendeket utazni a partért. Városban kb. 1-1 ilyen partszakasz van, nekem azért egy rendes szlovén/horváttól nagyon lemarad mindenfélében [link]

De tudok 1-2 elrettentőbb videót is mutatni. Ezer éve voltam itt, egy jó nevű csilliárd csillagos tengerparti szálloda, ember simán azt hinné, hogy olyan fasza olaszos tengerpartja van és lehet tolni a limonádét egész nap. Hátnem [link]

És el ne vigye a szél:

Autózást nem nagyon vállaltam be, inkább béreltünk helyi erőt a bal oldal és a közlekedési morál meg egyebek miatt is, pld. nehéz volt megszoknom, hogy biztonsági öv helyett rózsafüzér és kereszt vetés van, kereszteződésben meg annak elsőbbsége aki előbb dudál. Ez utóbbi néhány lámpásra is vonatkozik.

Haverral egyik kedvenc körforgalmunk is elég rendesen benézhető, fakultatív használat:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.